New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
De kb. ennyi megnyílt a Mankins trade-el. Mindenki azt várta, hogy jön egy nagy név, akire elköltik, de vagy nem jött vagy nem költik. Pedig kéne.Burkus
Innentől viszont tényleg nem sok értelme volt eltradelni. Az ellenérték (eddig még) igen csekély volt, a felszabadult pénzt meg jól nem költöttük el.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Közel sem vagyok biztos benne, de úgy tudom, hogy most sújtja igazán a cap-et, ~ $8.8 millióval. Ez a garantáltja hátralévő része.plusz a garantált fizuja idénre. De nyugodtan javítsátok ki, ha hülyeség 😊winston
De kb. ennyi megnyílt a Mankins trade-el. Mindenki azt várta, hogy jön egy nagy név, akire elköltik, de vagy nem jött vagy nem költik. Pedig kéne.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Közel sem vagyok biztos benne, de úgy tudom, hogy most sújtja igazán a cap-et, ~ $8.8 millióval. Ez a garantáltja hátralévő része.plusz a garantált fizuja idénre. De nyugodtan javítsátok ki, ha hülyeség 😊
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Persze,potom 7.5 millát.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Vagy a másik mondás a hallgatás és a bölcsesség viszonyáról jutott eszembe.... 😀 Wyatt hozta Neked a misstackle statisztikát, amiből nem az derül ki, amit feltételeztél. Itt egy másik statisztika, ami tackle-ök és sackek megoszlását elemzi minden lehetséges módon. Ebből kiderül, hogy nem garbage time idején vitézkedett, ráadásul a két sacket 3rd down ellen csinálta meg. Jó bogarászást! 😊

 espn.go.com/nfl/player/splits/_/id/14933/donta-hightower

Egyetértünk abban, hogy Hightower csak az elmúlt szezon végén kezdte hozni annak a minimumát, amit a csapat elvárt tőle és amiért draftolták, de most fontos és jó játékokat mutatott be, úgy, hogy gyak. ketten voltak Mayoval linebackerek. Fontos is lenne hogy meglegyen az önbizalma, mert nagy szerep hárul rá idén a védelemben.Burkus
Na csak hogy a kákán is csomot keressek és hogy éljek a személyes vélemény nyilvánitás jogával 😀. Nem tudom de szerintem lesz még "ekézve"HT nem kicsit a szezonban. A missracklie listát köszi, és megkövetem magam miatta, HT megcsinálja a takliet jól..,persze ha odaér 😀ParadSEC
Félek tőle én is! Nem sanszos hogy ilyen jól játsszon egész szezonban! Pedig nagyon kellene. Meg kell még néznem a meccset újra, hogy lássam, hogy mennyit változtattak a felálláson a héten, gondolok itt arra, hogy talán megtalálták a helyét/szerepkörét. Jó lenne, mert ha neki sem megy és Collins megsérül, akkor Mayo egyedül marad...
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na ebböl a meccsböl sok mindent nem lehet leszürni. C.Jonàs egy igazi àllat. Ridley fumbli ide vagy oda at elsö szàmu futonk. Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz. A hàtsò alakzat pipa, kezd olyannà vàlni amilyennek kell lenni csak. Strongsafty kellene de nagyon. Az O..... Brady a falall az elkapokkal csak keresi önmagàt. Ha a D nem hoz momentumokat a köv. meccseken is akkor nem hiszem hogy pozitiv szezont fogunk zàrni.ParadSEC
Azt már én is régóta nehezményezem, hogy nincs egy gyorsvonat típusú ütköző safety a keretben, akitől fosna az ellenfél. Persze jelen helyzetben vannak előbb kezelendő lyukak/mélység hiánya a csapatnál, de valahogy az ütős SS mintha nem lenne téma nálunk.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit leírsz az nem game manager QB-ra igaz, hanem a rookie fizetésű QB-ra (volt igaz még Brady fiatalkora idején). Egy game manager QB is 13-15 miller évente, nem azon az 5-6 millión fog múlni egy csapat sikeressége.
A zárójeles részt azért írtam, mert igazából az új CBA óta már ez is valószínűleg a múlté. Akkor számított ez rengeteget, amikor egy 1/1-nek 70 millás szerződéseket kellett az orra alá tolni anélkül, hogy egy NFL snapet is játszott volna. Akkor, egy amúgy éppen összeálló, kerekké váló csapatban főnyeremény tudott lenni egy hatodik körös pár száz ezerért kiváló game manager játékra képes fiatal. Manapság ennek már kevesebb a jelentősége, mert még egy 1/1 is max 6-7 millióba kerül, nincs benne nagyobb (anyagi, fizetési sapkát érintő) kockázat, mint egy top FA leiigazolása, vagy egy saját játékosnak a rookie évei után megadni a veterán contractot.peterk2005
Azért ezzel kicsit vitatkoznék. Egy ennyire kiélezett ligában abból a 12 millióból amit évente spórolsz a rookie Qb fizetésén (pl RW vagy Capy fiú), abból vehetsz 2 jó passrushert a piacon. Csak,hogy életszagú példánál maradjak, tavaly offseasonban mindenki azt szajkózta,hogy Clem kiesésével nem maradt passrusher, elvéreztünk az Atlanta ellen a rájátszásban, bezzeg ha lenne 1 vagy 2 átlag feletti falember, az máris más dimenzió lenne. Elhoztuk Avrilt és Bennettet kb pont abból a pénzből amit spóroltunk RW-n, és máris teljesen új dimenzió, és más változtatásokkal együtt bajnoki gyűrű.undisputedly
Szerintem nincs ellentmondás vagy vita abban amit én írtam és amit Te. Mindkettő igaz. Ha van egy amúgy contendernek nevezhető rostered, akkor abba főnyeremény egy olyan fiatal olcsó QB, akivel az egész megmozdítható. Nálatok ez történt. Viszont cseréld le Wilsont Andrew Luckra, vegyél ki egy jó FA igazolást a kettőből - Luck ennyivel drágább fiatalon, mint Wilson -, és mondd azt, hogy az rosszabb lenne. Feltételezés az egész, de azért nem túl nagy merészség kijelenteni, hogy igen nagy eséllyel az sem lenne rosszabb. Sőt arra is megvan az esély, hogy az még jobb lenne.

Szóval, ha van egy amúgy contendernek tekinthető roster, akkor abba majdnem mindegy manapság, hogy egy 1/1-es vagy egy ötödik körös QB érkezik, mert sokkal kisebb az anyagi következménye, mint az új CBA előtt. Game menedzselésre 5 millióért is olcsó és fél millióért is az. Amint kijátssza a 4 évét, viszont már nagyon nem lesz mindegy, hogy mik a képességeinek a határai, mert game managerként és elit potenciálúként is 16-17 körül kell majd minimum fizetni neki. Azaz a különbség az elit és a game manager között csak néhány millió lesz. Annak pedig nem látom esélyét, hogy ahogy manapság a futókkal teszi sok csapat - kijátszatja belőlül a rookie 4 évet és passzolja tovább, hozva helyükre az olcsó fiatalt - ugyanez QB-val is megtehető lenne. Nem lehet 4 évente stabilan behúzni egy Wilson minőségű fiatalt. Akkor meg visszajutottunk oda, hogy a QB-val nincs lehetőség taktikázni. Muszáj megpróbálni megszerezni a lehető legjobbat akit lehet, amikor kell, és bízni benne, hogy minél többre viszi, és minél tovább bírja. És itt kanyarodtunk vissza az eredeti felvetéshez: Tök mindegy mennyit keres Brady, de még az is, hogy mennyire van túl a zenitjén, amíg ki tud menni a pályára, és el tudja dobni a labdát, addig őt kell kiküldeni, mert minden más opcióban sokkal kisebb a siker esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Vagy a másik mondás a hallgatás és a bölcsesség viszonyáról jutott eszembe.... 😀 Wyatt hozta Neked a misstackle statisztikát, amiből nem az derül ki, amit feltételeztél. Itt egy másik statisztika, ami tackle-ök és sackek megoszlását elemzi minden lehetséges módon. Ebből kiderül, hogy nem garbage time idején vitézkedett, ráadásul a két sacket 3rd down ellen csinálta meg. Jó bogarászást! 😊

 espn.go.com/nfl/player/splits/_/id/14933/donta-hightower

Egyetértünk abban, hogy Hightower csak az elmúlt szezon végén kezdte hozni annak a minimumát, amit a csapat elvárt tőle és amiért draftolták, de most fontos és jó játékokat mutatott be, úgy, hogy gyak. ketten voltak Mayoval linebackerek. Fontos is lenne hogy meglegyen az önbizalma, mert nagy szerep hárul rá idén a védelemben.Burkus
Na csak hogy a kákán is csomot keressek és hogy éljek a személyes vélemény nyilvánitás jogával 😀. Nem tudom de szerintem lesz még "ekézve"HT nem kicsit a szezonban. A missracklie listát köszi, és megkövetem magam miatta, HT megcsinálja a takliet jól..,persze ha odaér 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ezt most tényleg nem értem. A támadóknak egyetlen feladata volt a második félidőben. Hogy ne vállaljanak semmilyen kockázatot. Ennyi. Ezért volt ilyen a playhívás. Ezért Brady a legnagyobb: ha ez kell a győzelemhez, akkor adogatja a handoffokat a futóknak és kész, nincs hiszti, csak a csapat van. Én inkább örülök neki, hogy végre nem azon múlik a győzelem, hogy ő milyen teljesítményt nyújt.

Ráadásul az első félidőben azért volt a labda eleget a levegőbenKollega
Legyen igazad, de ennek az O-nak az elmúlt években pont az volt az ismérve sajnos, hogy rendre csődöt mondott döntő szituációkban. Ennek az okairól mindenkinek meg van a saját véleménye, de hogy ez az O rendre lefagy, elfogy, leblokkol...stb. az számomra nem kérdés.
És nem game winning drive-okról volt szó, hanem time management-ről, "egyszerű" third downokról. És e tekintetben én bizony visszasírom a régi game manager clutch Bradyt, meg azt az edzői kart,a melyik zseniálisan ölte az órával együtt az ellenfél idegeit is.

Do your job
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
ebben az O-ban nem feltétlen kell elit játékos, sőt szerintem igen is van bőven elég fegyvere Tomy fiúnak, az már más kérdés hogy ő csak 2 embernek hajlandó passzolni.....azért JE11,Dola,Dobson,Thompkins,Lafell nem egy rossz névsor, ebből illene jobbat kihozni.manuszka86
Az elkapó választék szerintem is rendben van, még akkor is ha csak Gronk elit (már ha épp egészséges). Plusz van egy fáradhatatlan iparos Superman-ünk, aki szerintem jól pótolja Wes hiányát és a másodévesek is biztatóak, csak ne lenne az a sok fránya sérülés. Sok a "ha", de számomra az O#-ban a fal most az igazi kérdőjel.

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
ebben az O-ban nem feltétlen kell elit játékos, sőt szerintem igen is van bőven elég fegyvere Tomy fiúnak, az már más kérdés hogy ő csak 2 embernek hajlandó passzolni.....azért JE11,Dola,Dobson,Thompkins,Lafell nem egy rossz névsor, ebből illene jobbat kihozni + TE állomány,Gronk állat de a többiek se annyira rémisztőek.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A héten a Fosztogatók jönnek, simán be kell húzni a W-t. A csoport riválisoknak keményebb hét van kilátásban 8-)

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Vagy a másik mondás a hallgatás és a bölcsesség viszonyáról jutott eszembe.... 😀 Wyatt hozta Neked a misstackle statisztikát, amiből nem az derül ki, amit feltételeztél. Itt egy másik statisztika, ami tackle-ök és sackek megoszlását elemzi minden lehetséges módon. Ebből kiderül, hogy nem garbage time idején vitézkedett, ráadásul a két sacket 3rd down ellen csinálta meg. Jó bogarászást! 😊

 espn.go.com/nfl/player/splits/_/id/14933/donta-hightower

Egyetértünk abban, hogy Hightower csak az elmúlt szezon végén kezdte hozni annak a minimumát, amit a csapat elvárt tőle és amiért draftolták, de most fontos és jó játékokat mutatott be, úgy, hogy gyak. ketten voltak Mayoval linebackerek. Fontos is lenne hogy meglegyen az önbizalma, mert nagy szerep hárul rá idén a védelemben.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Melyik volt a másik ?xD

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Statisztika mindig mindenre van 😀
A PFF szerint ezeknek a játékosoknak van elrontott szerelési kísérletük a Patriotsban:

DB Alfonzo Dennard 3
LB Jamie Collins 2
DB Patrick Chung 2
DL Vince Wilfork 1
DL Sealver Siliga 1
DL Chandler Jones 1
LB Dont'a Hightower 1

LB Dont'a Hightower 145 62 31 52 3.2 0.6 1.9 2.3 -1.6 3-0
Továbbá egyedül a büntik miatt kapott náluk eddig negatívat (–1.6 a 3 büntire), futás (0.6), passzsiettetés (1.9) és cover(!) (2.3) egyaránt nagyon pluszos ott

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mindemellett akkor nyertünk vele három gyűrűt, amikor Brady game manager QB-t játszott a rookie contractja alatt, ami lehetővé tette, hogy a nagy pénzt olyan játékosok kapják a D-ben, akik miatt a csapat nem kapott egy meccsen 10-20 pontnál többet, meg volt egy Dillon. Így elég volt az 24-30 pont, amit az O hozott.
A tegnapi O viszont gyak. összesen 16 pontot tett fel a pályára, (3 FG és egy 1 TD), ami viszont kevés, különösen egy topfizetésű QB-tól. Elfogadom, sőt jó koncepciónak tartanám, ha visszatérnénk a game manager QB játékhoz, nem is várok már Bradytől 2007-es tért ölelő nagy passzokat (nem megy az már neki), de akkor ehhez kellene rendelni a csapatszerkezetet/fizetéseket is.Burkus
Amit leírsz az nem game manager QB-ra igaz, hanem a rookie fizetésű QB-ra (volt igaz még Brady fiatalkora idején). Egy game manager QB is 13-15 miller évente, nem azon az 5-6 millión fog múlni egy csapat sikeressége.

A zárójeles részt azért írtam, mert igazából az új CBA óta már ez is valószínűleg a múlté. Akkor számított ez rengeteget, amikor egy 1/1-nek 70 millás szerződéseket kellett az orra alá tolni anélkül, hogy egy NFL snapet is játszott volna. Akkor, egy amúgy éppen összeálló, kerekké váló csapatban főnyeremény tudott lenni egy hatodik körös pár száz ezerért kiváló game manager játékra képes fiatal. Manapság ennek már kevesebb a jelentősége, mert még egy 1/1 is max 6-7 millióba kerül, nincs benne nagyobb (anyagi, fizetési sapkát érintő) kockázat, mint egy top FA leiigazolása, vagy egy saját játékosnak a rookie évei után megadni a veterán contractot.peterk2005
Azért ezzel kicsit vitatkoznék. Egy ennyire kiélezett ligában abból a 12 millióból amit évente spórolsz a rookie Qb fizetésén (pl RW vagy Capy fiú), abból vehetsz 2 jó passrushert a piacon.
Csak,hogy életszagú példánál maradjak, tavaly offseasonban mindenki azt szajkózta,hogy Clem kiesésével nem maradt passrusher, elvéreztünk az Atlanta ellen a rájátszásban, bezzeg ha lenne 1 vagy 2 átlag feletti falember, az máris más dimenzió lenne. Elhoztuk Avrilt és Bennettet kb pont abból a pénzből amit spóroltunk RW-n, és máris teljesen új dimenzió, és más változtatásokkal együtt bajnoki gyűrű. Egy olyan ligában ahol azon múlik a szezon,hogy elég mély-e a roster, ott 2 átlag feletti, 1 elit, vagy 3-4 átlagos játékos a "poor" piros szín helyett azt jelenti,hogy a kritikus drájvban rotálhatod a védőfalad, vagy az O# fal sérülése esetén van normális csere LT. És ugyan a Seahawks vagy a 9ers rostere nem azért olyan mély, mert a Qb miatt sikerült megtölteni, de azért lehet a 9ersnél egy Boldin még ott pluszban, vagy Stevie Johnson, nálunk pedig egy Avril vagy egy Bennett, mert spórolunk a Qb-n x milliót.undisputedly
Teljesen egyetértek. A tavalyi szezon befejezése is azon ment el a Patsnek, hogy az első sor jelentős része már IR-en volt vagy depth hiányában olyan snapszámot játszott, hogy elfogyott a szezon végére. (A Denver ellen Ninko vagy Ch. Jones a közelébe sem tudott Manningnek kerülni.) A mostani védelem mindenképpen átlag feletti, jelentős részében kifejezetten elit (Ch. Jones, Ninko, Mayo, Collins, Revis, DMC), de mögöttük semmi depth. Előbb-utóbb nálunk is jönni fog a sérülés, ezen a meccsen Collins helyére egy PS játékost tudtunk állítani. Depth hiányában pedig a védelem megint el fog fogyni, fáradni. A támadóalakzatban pedig Brady, Edelman és Gronk kivételével már nincs elit játékos, Brady is Gronk esetében is inkább a hírnevük és az elvárások indokolják ezt a kategóriát, mint a mostani teljesítményük, de az évek óta talán leggyengébb offense első sora mögött sincsenek megfelelő tartalékok.

Chandler Jones, Mayo, Hightower, Ninko tegnap 100 %-ot játszott, 68/68. Meddig lehet ezt a teljesítményt elvárni/nyújtani?
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Btw a védelem most egész jól fogta a futást,Jones nagyon nagyot játszott,egyedül Rudolphfal nem tudtunk az elején mit kezdeni,Skinner látszott hogy nem alkalmas erre.kolok1972
Anderson megért volna egy próbát Skinner helyett.

Ninkovich és Chandler Jones az összes D snapben pályán volt, jobban is festett a védelem, de a terhelésük így megint el fogja érni a tavalyi szintet.

Érdekes, hogy a cornerbackek közül egyedül Ryan játszott végig.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Hogyne tudnánk. Chandler Jones TD-jét pl. szénné néztem, de még mindig nem tudok betelni vele 😉

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Azért az tényleg elképesztő, hogy Russell Wilson viszi haza a legkevesebb fizut jelenleg a Seahawks QB arzenáljából.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindemellett akkor nyertünk vele három gyűrűt, amikor Brady game manager QB-t játszott a rookie contractja alatt, ami lehetővé tette, hogy a nagy pénzt olyan játékosok kapják a D-ben, akik miatt a csapat nem kapott egy meccsen 10-20 pontnál többet, meg volt egy Dillon. Így elég volt az 24-30 pont, amit az O hozott.
A tegnapi O viszont gyak. összesen 16 pontot tett fel a pályára, (3 FG és egy 1 TD), ami viszont kevés, különösen egy topfizetésű QB-tól. Elfogadom, sőt jó koncepciónak tartanám, ha visszatérnénk a game manager QB játékhoz, nem is várok már Bradytől 2007-es tért ölelő nagy passzokat (nem megy az már neki), de akkor ehhez kellene rendelni a csapatszerkezetet/fizetéseket is.Burkus
Amit leírsz az nem game manager QB-ra igaz, hanem a rookie fizetésű QB-ra (volt igaz még Brady fiatalkora idején). Egy game manager QB is 13-15 miller évente, nem azon az 5-6 millión fog múlni egy csapat sikeressége.

A zárójeles részt azért írtam, mert igazából az új CBA óta már ez is valószínűleg a múlté. Akkor számított ez rengeteget, amikor egy 1/1-nek 70 millás szerződéseket kellett az orra alá tolni anélkül, hogy egy NFL snapet is játszott volna. Akkor, egy amúgy éppen összeálló, kerekké váló csapatban főnyeremény tudott lenni egy hatodik körös pár száz ezerért kiváló game manager játékra képes fiatal. Manapság ennek már kevesebb a jelentősége, mert még egy 1/1 is max 6-7 millióba kerül, nincs benne nagyobb (anyagi, fizetési sapkát érintő) kockázat, mint egy top FA leiigazolása, vagy egy saját játékosnak a rookie évei után megadni a veterán contractot.peterk2005
Azért ezzel kicsit vitatkoznék. Egy ennyire kiélezett ligában abból a 12 millióból amit évente spórolsz a rookie Qb fizetésén (pl RW vagy Capy fiú), abból vehetsz 2 jó passrushert a piacon.
Csak,hogy életszagú példánál maradjak, tavaly offseasonban mindenki azt szajkózta,hogy Clem kiesésével nem maradt passrusher, elvéreztünk az Atlanta ellen a rájátszásban, bezzeg ha lenne 1 vagy 2 átlag feletti falember, az máris más dimenzió lenne. Elhoztuk Avrilt és Bennettet kb pont abból a pénzből amit spóroltunk RW-n, és máris teljesen új dimenzió, és más változtatásokkal együtt bajnoki gyűrű. Egy olyan ligában ahol azon múlik a szezon,hogy elég mély-e a roster, ott 2 átlag feletti, 1 elit, vagy 3-4 átlagos játékos a "poor" piros szín helyett azt jelenti,hogy a kritikus drájvban rotálhatod a védőfalad, vagy az O# fal sérülése esetén van normális csere LT. És ugyan a Seahawks vagy a 9ers rostere nem azért olyan mély, mert a Qb miatt sikerült megtölteni, de azért lehet a 9ersnél egy Boldin még ott pluszban, vagy Stevie Johnson, nálunk pedig egy Avril vagy egy Bennett, mert spórolunk a Qb-n x milliót.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Számomra is Brady az Isten és ez akkor is így maradna, ha ebben a szezonban INT király lenne. Brady teljes mértékben csapatjátékos, ha a csapat érdekei azt szolgálja, hogy háttrében maradjon és visszaminősüljön game manager QB-vá, akkor ő megteszi, mert ezt kívánja a csapatérdek. Azért a tavalyi szezon is megmutatta, hogy, ha kell akkor Brady még mindig a legjobb irányító (számomra legalábbis mindenképp)

Super Bowl győzelmek idején sem azért nyertünk, mert Brady űrszámokat hozott (volt ilyen időszak (Moss éra) ), de azóta sok minden változott.

Szóval szerintem bízzunk Bradyben, mást egyébként sem tudunk tenni.ervinator
És a tavalyi szezon szerintem azt is bizonyítja, hogy "In Bill We Trust".

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindemellett akkor nyertünk vele három gyűrűt, amikor Brady game manager QB-t játszott a rookie contractja alatt, ami lehetővé tette, hogy a nagy pénzt olyan játékosok kapják a D-ben, akik miatt a csapat nem kapott egy meccsen 10-20 pontnál többet, meg volt egy Dillon. Így elég volt az 24-30 pont, amit az O hozott.
A tegnapi O viszont gyak. összesen 16 pontot tett fel a pályára, (3 FG és egy 1 TD), ami viszont kevés, különösen egy topfizetésű QB-tól. Elfogadom, sőt jó koncepciónak tartanám, ha visszatérnénk a game manager QB játékhoz, nem is várok már Bradytől 2007-es tért ölelő nagy passzokat (nem megy az már neki), de akkor ehhez kellene rendelni a csapatszerkezetet/fizetéseket is.Burkus
Amit leírsz az nem game manager QB-ra igaz, hanem a rookie fizetésű QB-ra (volt igaz még Brady fiatalkora idején). Egy game manager QB is 13-15 miller évente, nem azon az 5-6 millión fog múlni egy csapat sikeressége.

A zárójeles részt azért írtam, mert igazából az új CBA óta már ez is valószínűleg a múlté. Akkor számított ez rengeteget, amikor egy 1/1-nek 70 millás szerződéseket kellett az orra alá tolni anélkül, hogy egy NFL snapet is játszott volna. Akkor, egy amúgy éppen összeálló, kerekké váló csapatban főnyeremény tudott lenni egy hatodik körös pár száz ezerért kiváló game manager játékra képes fiatal. Manapság ennek már kevesebb a jelentősége, mert még egy 1/1 is max 6-7 millióba kerül, nincs benne nagyobb (anyagi, fizetési sapkát érintő) kockázat, mint egy top FA leiigazolása, vagy egy saját játékosnak a rookie évei után megadni a veterán contractot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)