New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Dögöljek meg ha értem egyébként,hogy TB mitől felejtett el hosszúkat dobni,de az tény hogy évek óta nem megy neki. Ezt nem hinném hogy technikailag el lehet felejteni,a tapasztalata és rutinja is nyilván megvan hozzá és nem megy egyszerűen,rendszeresen túl vagy alul dobja. Én igazából attól félek ,hogy BB-ben van egy olyan fajta "deviancia",hogy ha vmi láthatóan nem működik,vagy nincs meg hozzá a megfelelő játékosanyag,Ő akkor is meg akarja mutatni,hogy márpedig ha Ő akarja ,akkor működni fog,mindig külön utakon akar járni,még akkor is ha az nem igazán látszik célravezetőnek vagy jónak .kolok1972
Én azt látom, rajta, hogy nagyon nagyon fél. Nagyon fél az int-ektől ezért próbálja olyan helyekre dobni a hosszú labdákat, hogy int VÉLETLENÜL se lehessen. Csak az ilyen passzok közös ismérve, hogy túl magas, túl alacsony túl hosszú,túl rövid, vagy out of bounds...Tom az évek során "beszari" lett és elkezdett remegni a keze, amit nagyon sajnálok, mer ő a kedvenc irányítóm, és - az első meccs alapján, amiből nem szabad messze menő következtetéseket levonni - már az OL a D és a futás sem segít neki...
Remélem ez hamar meg fog változni, jó lenne újra a 2007-es TB látni a pályán.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A világ fassága, hogy Brady-vel, aki már rég nem olyan jó hosszú passzokban és ilyen fal mögött dobáltatunk 18-szor 15 yardnál hosszabbat és 10-szer 20 yardnál hosszabbat. Ezekből 2 sikeres passz a 15 fölé és 1 a 20 fölé. Ráadásul a második félidőben 2szer annyi ilyen próbálkozás volt mint az elsőbenSpigo
Meglepett ez az adat, meg is néztem play-by-playben. Úgy annyire nem volt vészes, mert a végén már szinte csak deep labdákat passzolt, a muszáj menni miatt. Az utolsó drive pl. így nézett ki: deep, short, deep, short, short, short, short, deep, short, futás, futás, deep, deep, deep, deep. Ez 7 deep kísérlet, mindegyik incomplete. De ekkor már preventben védekezett a Miami, minden mély passzt erősen fogtak, miközben Wake továbbra is folyton Brady arcában volt.

A megelőző 3&outnál: short, deep, deep, mind incomplete, majd sack. Azt azt megelőzőnél short, short+off.holdding, aztán 2 és 19-re rövid futás majd deep (incomplete). Az azt megelőzőnél short, deep, sack, azelőtt deep, short, short (mindkettő 3&out). És ennyi, a 2. félidőben nem volt több deep kísérlet, csak short. Megnéztem a pozíciókat is, egyetlen 1&10 kísérletet kivéve minden deep passz kísérlet vagy a végén időkényszerben, vagy pedig 2./3.&long szituban történt. Szóval az eloszlás és a playhívás nem tűnik illogikusnak, inkább az a szokatlan, hogy gyak. egy se sikerült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A D# fallal kapcsolatban viszont nem vagyok ennyire derűlátó..Nekem első meccsen úgy tűnt, hogy Wilfork messze nem százas..Nem olyan robbanékony, nincs már akkora tömege és ereje mint korábban..kyobalu
Sztem meg pont az a baj, h van 😊. OTA-k idején valaki írta, h egy beatwriter szerint Wilfork vékonyabb, mint valaha és ez nagyon látszik. Ez a súlyvesztés persze logikusnak is tűnt volna az achilles szakadása után. De ott az a 'volna', mert valójában kifejezetten kövér önmagához képest és nagyon totyogós a játéka. Túl jó sikerült a grillparty 😀? (Ehhez képest persze megint fenn volt a snapek 77%-ában...)

Én csak pislogtam az új védelmi fronton. A front7 erőssége játékosanyag és a poszt fontossága miatt is a két korábbi 43 DE, Ninkovich és Chandler Jones, erre utóbbiból tisztán 34 RDE-t csinálnak (nem úgy volt, h ő lesz OLB?), izmozzon csak a LG-LT párossal, Ninko pedig ideje nagy részét (a limitált snapszáma mellett :-8 ) coverben tölti, nem is a LoS-en. Ha még ehhez hozzáveszem, h a front7 leggyengébb láncszeme, a továbbra is lassú és darabos Hightower 100%-ban benn volt, Ninkovich régi pozíciójában, hát ez egy elég nagy WTF. Alapból gyenge a DT felhozatal, erre még jön ez a variálás is.
Azt hittem, h a rookie RT James-re majd ráeresztik Ninkót egy "hey rookie, welcome to the nfl" jelszóval, erre az első félidőben Ninkovich sztem egyszer sem ment pass rush-ra, semmilyen pozícióból, James pedig folyamatosan Hightowerrel állt szemben, és tette ezt teljes sikerrel. Nagyszerű game plan.

Chandler Jones-nak ha ez marad a posztja, akkor biztosra veszem, h lesérül előbb-utóbb. Egy 270-275 fontos játékost állandó jelleggel beküldeni a darálóba, 4/5 tech-be... (A college-ban szoktak ilyet passzcsapatok ellen, pl Hau'oli Kikaha pass rusher létére játszotta ezt tavaly a Washingtonban, pl az Oregon ellen.)
Ha jól emlékszem volt olyan többször is, h ráadásnak a nose túloldalán Easley volt a LDE a base D-ben. Két 285 font alatti védőfalember egy 34 Dline-ban, úgy, h az egyik rookie, sérülésből jött vissza és láthatóan sok ez még neki. Merész.

A legjobban egy 3. negyedes Dolphins drive jellemezte a D szenvedését/problémáit, ahol (az O szemszögéből) a centertől balra lévő területet a LoS-en rábízták egy emberként Chandler Jones-ra (Ninkovich a slot elkapón off coverben, HT meg a túloldalon csinálja a nagy semmit). Ráadásul mindezt unbalanced line ellen, RT-TE helycserénél! :

Eredmény:

Wilforkot a center egyedül is megfogja, Ninko csak későn érhet oda, hajrá Jones!

Lazor nem hülye, következő play ugyanilyen D felállásnál ugyanúgy futás a centertől balra, itt is a closed side-on (itt TE van a szélen):

Eredmény:

A TE szépen kiblokkolja Jones-t, Ninkovich nincs látótávolságon belül... Jött is a nagy játék.

Nem tudom mit, de biztos változtatni fognak. Sztem agresszívebb lesz a playcall, több blitz lesz.

Egyébként így sem kell különösebben aggódni, mert a schedule nagyon kegyes. A következő 5 meccsből a Chiefs és a Raiders bottom 5 csapatnak néz ki, a Bills Manuellel csak kicsit jobb (3 szerzett labdával, chicagói hibák tengerével is csak éppen nyernek?), a Vikings a St. Louis ellen a kiütéses eredmény ellenére nem volt különösebben domináns, középcsapatnak tűnik (I-formation orrba-szájba, nem valami nagy sikerrel, és néhány Pattersonra játszott sweep játékkal), sztem sima win lesz. Egyedül a Bengals PO kaliber, de ehhez Jones és Eifert után több célpont nem dőlhet ki. Könnyedén lesz ebből egy legrosszabb esetben 4-2-es mérleg a két fal betlizése ellenére is.
Az más kérdés, h ez elég lesz-e idén a csoportelsőséghez, mert sztem a Dolphins csak szimplán jobb csapat idén, azért is nyert vasárnap. Persze ők a Dolphins, a Pats meg Pats, szóval valamit garantáltan el fognak szúrni Philbinék, nem kell aggódni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
Ennyit számított Spikes tavaly?[/quote]Spikes nem hiszem, hogy minőségi javulást jelentene ebben a védelemben. Hol lenne a helye a pályán, ki helyett? Adná magát, hogy Hightower helyett, de ő idén teljesen más szerepkört kapott Ninkovich kárára. Maradna Mayo vagy Collins, akiket nem szabad levenni a pályáról, hisz a front 7 legjobb játékosai. Így egy variálás után maradna egy Jones-Wilfork-Vellano/Siliaga Collins-Spikes-Mayo-Ninkovich/Hightower felállás, melyet nem érzek klasszisokkal jobbnak. Nagyobb gondot a felállásokban látok, nem lépett elő senki sem, aminek jobban fekszik a 3-4 mint a 4-3. Míg Ninkonak pont 4-3 lendített a pályafutásán.
Vasárnap az egész fal fásultnak tűnt, mint akik túledzették magukat, rosszul sikerült a formaidőzítés. A dinamika teljesen eltűnt az egységből (kivéve már említett kér LB-t), hasonlóan az Ofalhoz, akik csak kicsivel festettek összességében jobb képet. Őket csak az első félidei játékhívás mentett meg, nem kellett pár másodpercnél tovább tartani a zsebet.
Összegezve mindkét falban képességbeli problémák is vannak, melyet nem tudott eltűntetni az edzői stáb. Az O falon még segíthet az összeszokottság és egy jó játékhívás. (Az azonban rossz hír, hogy Soldert (és Vollmert) is sokszor verték meg, lehet az ő eddigi jó játékában is benne volt Mankis keze?) A D fal esélye szintén a jó játékhívás és a CB állomány holtszezonbeli felerősödése, mely talán elbír több base felállást így hagyva több embert a boxban.
Mindenesetre ennek megváltoztatása nem egyhetes munka, ami persze nem jelenti azt, hogy a vikingek ellen ne lenne jelentős változás, de egy kiegyensúlyozott folyamatos jó teljesítményre szerintem a pihenőig legalább várni kell.
több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Dögöljek meg ha értem egyébként,hogy TB mitől felejtett el hosszúkat dobni,de az tény hogy évek óta nem megy neki. Ezt nem hinném hogy technikailag el lehet felejteni,a tapasztalata és rutinja is nyilván megvan hozzá és nem megy egyszerűen,rendszeresen túl vagy alul dobja. Én igazából attól félek ,hogy BB-ben van egy olyan fajta "deviancia",hogy ha vmi láthatóan nem működik,vagy nincs meg hozzá a megfelelő játékosanyag,Ő akkor is meg akarja mutatni,hogy márpedig ha Ő akarja ,akkor működni fog,mindig külön utakon akar járni,még akkor is ha az nem igazán látszik célravezetőnek vagy jónak .kolok1972
Talán a sérülése óta lehet ez. Van is egy olyan videó, hogy amikor visszatér és az első meccset játszák, akkor Bill odamegy hozzá, majd mondja neki: Tom, step into the throw.
Lehet, hogy azóta sem áll bele a dobásba normálisan. Fasz tudja. Vagy csak túlkomplikálom. Hirtelen most ez jutott eszembe.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha a futás elleni védelem feljavulna oda, ahová gondoltam, hogy képes lehet elérni, akkor az sem lenne para, mert a védelem képes lenne meccsben tartani minket, a támadósorban meg látok annyit, hogy beinduljon. De ha 6-7 perces, simán átfutnak rajtunk drive-ok jönnek, és a támadóknak egyből virítani kell, és mennek is le megint 6-7 percre, na akkor baj vanWyatt
Ennyit számított Spikes tavaly?
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fura, de annyira megviselt a vasárnapi lélektelen játék, hogy nincs bennem az a feszült várakozás a most vasárnapi meccs előtt, ami szokott lenni, csak valami tompa feszültség.Burkus
fura, de én talán még jobban várom a meccset, mert nagyon kíváncsi vagyok. az utóbbi éveben is eléggé hullamzó volt a csapat hétről hétre, de most tényleg azt érzem, hogy bármi megtörténhet.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Dögöljek meg ha értem egyébként,hogy TB mitől felejtett el hosszúkat dobni,de az tény hogy évek óta nem megy neki. Ezt nem hinném hogy technikailag el lehet felejteni,a tapasztalata és rutinja is nyilván megvan hozzá és nem megy egyszerűen,rendszeresen túl vagy alul dobja. Én igazából attól félek ,hogy BB-ben van egy olyan fajta "deviancia",hogy ha vmi láthatóan nem működik,vagy nincs meg hozzá a megfelelő játékosanyag,Ő akkor is meg akarja mutatni,hogy márpedig ha Ő akarja ,akkor működni fog,mindig külön utakon akar járni,még akkor is ha az nem igazán látszik célravezetőnek vagy jónak .

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...A mi támadójátékunkhoz legjobban illő passzjátékhoz, és a becsapós oldalra történő futásokhoz megbízhatóan blokkoltak..Brady a félidőben 7 embernek passzolt, mentek a rövid, 5-15 yardos passzok, Ridley, Vereen és JE11 pedig meglepte az ellent a futásaikkal..Látszott, hogy ez működött..Ezt kellett volna tartani, ehhez kellett volna ragaszkodni meccs végéig.....kyobalu
A világ fassága, hogy Brady-vel, aki már rég nem olyan jó hosszú passzokban és ilyen fal mögött dobáltatunk 18-szor 15 yardnál hosszabbat és 10-szer 20 yardnál hosszabbat. Ezekből 2 sikeres passz a 15 fölé és 1 a 20 fölé. Ráadásul a második félidőben 2szer annyi ilyen próbálkozás volt mint az elsőbenSpigo
Hát erre utaltam én is..A gyors, rövid passzos játékok működnek 5-15 yardokra..Fölötte Brady több, mint bizonytalan..A vasárnapi meccsen 51%-os pontossággal dobált, ami 2003 óta a legrosszabb mutatója volt..Köszönhető ez a sok második félidős hosszú passzoknak..Nem tudom, hogy ez a sérülésének tudható be, vagy a romló dobó mozdulatának, vállának, de neki ezek nem működnek..Kapkod, pontatlan. A rövid, gyors, pontos passzok mennek, ezt kellene erőltetni no-huddle-ban..Eddig a PO-ban mindig azzal fogtak meg bennünket, hogy a pálya közepét levédekezték, lefogták Welkert, a Gronkandez duót, s meg is halt a passzorientált Pecc passzgépezet..De idén a széleket is lehetne használni..Van egy Dobson, KT, Lafell, Wright, és Dola, Vereen pakkunk is, akik a vonal mellett is több mint szépen tudnak játszani..Ki kellene használnunk.. Véleményem alapján JMD nem tud alkalmazkodni a változókhoz..Brady pedig veszett fejsze helyzetekben a megszokott, stabil embereit keresi csak, akár dupla emberfogás közepette is..Mindkettő baj..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
...A mi támadójátékunkhoz legjobban illő passzjátékhoz, és a becsapós oldalra történő futásokhoz megbízhatóan blokkoltak..Brady a félidőben 7 embernek passzolt, mentek a rövid, 5-15 yardos passzok, Ridley, Vereen és JE11 pedig meglepte az ellent a futásaikkal..Látszott, hogy ez működött..Ezt kellett volna tartani, ehhez kellett volna ragaszkodni meccs végéig.....kyobalu
A világ fassága, hogy Brady-vel, aki már rég nem olyan jó hosszú passzokban és ilyen fal mögött dobáltatunk 18-szor 15 yardnál hosszabbat és 10-szer 20 yardnál hosszabbat. Ezekből 2 sikeres passz a 15 fölé és 1 a 20 fölé. Ráadásul a második félidőben 2szer annyi ilyen próbálkozás volt mint az elsőben
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes meccs lesz, mert a vikingek elméletileg pont ott erösek ahol Ti gyengének tűntetek vasárnap.
Remek futójáték és erős DL.
Kár, hogy velünk egyidőben lesz a derby mert belenéztem volna.

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem vagyok optimista, inkább realista..
Véleményem alapján a fal inkonzisztens játéka nem Mankins távozásának tudható be, hanem annak, hogy nem alakult ki egy stabil kezdő sor. Állandó rotáció, a két OT kivételével mindenki mozgott elöl G, és C poszton..Solder is ezt engedte sugallni a héten..Az első félidőben a Solder-Cannon-Conolly-Devey-Vollmer ötös nem tűnt annyira elveszettnek..A mi támadójátékunkhoz legjobban illő passzjátékhoz, és a becsapós oldalra történő futásokhoz megbízhatóan blokkoltak..Brady a félidőben 7 embernek passzolt, mentek a rövid, 5-15 yardos passzok, Ridley, Vereen és JE11 pedig meglepte az ellent a futásaikkal..Látszott, hogy ez működött..Ezt kellett volna tartani, ehhez kellett volna ragaszkodni meccs végéig..Persze a falemberek a 2. félidőre már fáradtak voltak és a tehermentesítésükre beküldött Hóman mikor játsza élete legrosszabb meccsét blokkolások terén, ha nem most.. Véleményem alapján amennyiben Kline játszik LG-t Mankins helyén, akkor stabilizálódhat a bal oldal..Szerintem tavaly amikor helyettesítette, akkor meggyőző volt, s most előszezon meccseken is hasított..Vasárnap biztos, hogy jobb teljesítményt nyújtanak támadásban a fiúk..
A D# fallal kapcsolatban viszont nem vagyok ennyire derűlátó..Nekem első meccsen úgy tűnt, hogy Wilfork messze nem százas..Nem olyan robbanékony, nincs már akkora tömege és ereje mint korábban..Örül, ha egy támadófalemberrel el tud bánni..Nem tudom, hogy ez a tavalyi sérülése miatt van, vagy csak egyszerűen megöregedett..Nem tudja már azt a szintet hozni, mint korábban..S mellette így még vékonyabbnak tűnnek a többiek..Remélem visszaállunk 43-ra, hogy a D-line közepén legalább ne tudjanak terrorizálni Peterson-ék..De a véleményem szerint is ez lesz a meccs kulcsa..Ha tudjuk limitálni a futást, akkor a secondary, Collins-al kiegészülve megoldja a passz elleni védekezést... Nem tetszett nekem sem amit láttam vasárnap, de szerintem stabilizálható, megoldhatóak a felmerült problémák.. Sok játékos úgy nyilatkozott, hogy technikai hibákat vétettek, s nem taktikait..Gyakorlással ez orvosolható, javítható...Habár Brady úgy nyilatkozott a héten, hogy messze vannak még attól a csapattól akik lenni szeretnének.. Vasárnap meglátjuk..Szerintem jobbak leszünk, mint Miami ellen..Szenvedni fogunk egy kicsit, de nehezen behúzzuk a meccset..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a futás elleni védelem feljavulna oda, ahová gondoltam, hogy képes lehet elérni, akkor az sem lenne para, mert a védelem képes lenne meccsben tartani minket, a támadósorban meg látok annyit, hogy beinduljon. De ha 6-7 perces, simán átfutnak rajtunk drive-ok jönnek, és a támadóknak egyből virítani kell, és mennek is le megint 6-7 percre, na akkor baj van

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, kibírtam hazáig, hogy ne írjak erről a meccsről 😀
Vasárnap ami szar lehetett, az el is szaródott, miért pont a Pats-meccs lett volna más. Igazából sok gond nem volt, csak három dolog volt szar. Az O, a D, meg az ST. Az meg úgy mondjuk már elég malac
Én is a front7 miatt voltam mérhetetlenül csalódott, úgy voltam vele, hogy a gyakorlatilag totál kicserélt Miami OL meg a közepeske futóknál azért lesz bőven nehezebb dolgunk ebben a szezonban. De aztán rájöttem, hogy BB-nél Moreno van keeperben 😀
Ha javul a run D, akkor lehet itt még jó szezon, ha nem akkor nem.
Miamiban amúgy sem szokott azért annyira menni, benne volt, hogy elhasalunk, tettük már csúnyábban is. Hosszú idő óta vereséggel kezdtünk, jöhet az SB-win, és akkor mindenki happy lehet 😊Wyatt
Optimista vagy. Hiába javul run D, ha az O-line nem mutat szignifikáns javulást, pontosabban nem következik be a játékukban alapvető változás. Ezzel a fallal Brady nem fog jobban passzolni, előbb-utóbb le is sérül és a futás mint olyan megszűnt fegyvernek lenni. Kíváncsi vagyok, Kline hozzá tud-e tenni valamit, de úgy érzem, hogy Mankins és Scar távozása morálisan még jobban meggyengítette az O-line corpsot, mint fizikaliag/játéktudásban.

Nincs a megszokott zokogás sem itthon, sem a külföldi fórumokon, mindenki mintha kicsit apatikus lett volna a pofontól. Nekem is akkora pofonnak tűnt, amin már kár siránkozni. Vagy valami gyökeres változás következik be és akkor érdemes foglalkozni a szezonnal vagy - ha így marad - Revissel, Bradyvel, Gronkkal együtt elmegy a levesbe.

Azt írtad, a vasárnap már amúgy is minden rosszul sikerült. Nekem is rossz érzéseim voltak a meccs előtt, amikor nem jönnek be a sporttal kapcsolatos reményeim, akkor általában több nem jön be egyszerre/több csalódás ér. Szombaton Federer kikapott Cilictől a US Open elődöntőjében, de olyan különbség volt a két játékos között, hogy reménytelen volt Federer helyzete az első perctől kezdve. Ekkora vereséget nem kapott még, amióta nézem a játékát, pedig az 13 éve tart! Vasárnap jött az északírek elleni égés, azzal ültem le a Pats meccs elé, hogy ezen a hétvégén eddig nagy csalódások voltak, valszeg most is az jön. Aztán be is jött. A második félidei játék kilátástalan volt a liga leggyengébbnek tartott csoportjában egy középcsapat ellen. Szóval nekem is bejött a "halmozás".

Fura, de annyira megviselt a vasárnapi lélektelen játék, hogy nincs bennem az a feszült várakozás a most vasárnapi meccs előtt, ami szokott lenni, csak valami tompa feszültség.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, kibírtam hazáig, hogy ne írjak erről a meccsről 😀
Vasárnap ami szar lehetett, az el is szaródott, miért pont a Pats-meccs lett volna más. Igazából sok gond nem volt, csak három dolog volt szar. Az O, a D, meg az ST. Az meg úgy mondjuk már elég malac
Én is a front7 miatt voltam mérhetetlenül csalódott, úgy voltam vele, hogy a gyakorlatilag totál kicserélt Miami OL meg a közepeske futóknál azért lesz bőven nehezebb dolgunk ebben a szezonban. De aztán rájöttem, hogy BB-nél Moreno van keeperben 😀
Ha javul a run D, akkor lehet itt még jó szezon, ha nem akkor nem.
Miamiban amúgy sem szokott azért annyira menni, benne volt, hogy elhasalunk, tettük már csúnyábban is. Hosszú idő óta vereséggel kezdtünk, jöhet az SB-win, és akkor mindenki happy lehet 😊

több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Egyébként Venturának a kedvenc második számú csapata a Pats.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Majd 5-6 meccs után meglátjuk, hogy egyáltalán mit csinálunk januárban.. De a kép jó..Ez történt..Nincs mit szépíteni rajta.. Reméljük nem ez lesz minden héten.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊winston
Nem, majd januárban mi átnézünk a Phins topicba, átbeszélni a rájátszásbeli esélyeket 😊
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊winston
A január szó ismeretlen a Dolphins szurkolóknak xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
most gyorsan trollkodj, aztán nézz vissza januárban 😊
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
bejövök a tűzfészekbe:

Ventura
Kick,ban,mute

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
bejövök a tűzfészekbe:


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
80-0 😊
Emlékeim szerint előszezonban jobban ment a futás elleni védekezés. Vagy az óriások ilyen ergyák?😊

Az éjjeli meccsen sem volt sok idejük nem egyszer a qb-nek, csak egy fokkal mobilisabbak sajna TB-nél...
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Itt egyetlen dolog számít a végén és az a W 😊manuszka86
Öt idényben volt Pats OC. Három 12-4, egy 16-0 és egy 11-5 (Cassel). Összesen 63-17, 78,75%. Négy AFC döntő, kettő SB részvétel.

Mi lenne, ha nem lenne ekkora balfasz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért szerintem abban igen is vastagon benne van a keze hogy olyan szinten hullámzó teljesítményt nyújt az offense hogy csuda, amikor felrak a csapat mondjuk 20-30 pontot kb 2 negyed alatt, és a félidő után meg tudunk haladni 60 yardot, vagy éppen fordítva első 2 negyed totál kuka és utána indul el valami és az vagy elég vagy nem.....manuszka86
A trendeket nem nézném, de kontrétan ezen a meccsen szerintem számokban élesebb a különbség, mint valójában volt - a turnoverek időbeli eloszlása miatt. Az első félidőben se volt azért fel-le masírozás, hanem volt 2 Miami turnover, és Bradyt nem fektették meg minden második playben, így el tudott jutni a játék egyáltalán a passzig. 😊 Így jött össze 1 szép folyamatos, hosszú drive, és egy akadozóbb, amiben egy 50 yardos Edelman passzal sikerült a pályán lényegében átjutni. Ezen kívül volt még egy hektikus, kettőt előre egyet hátra drive, aminél ide-oda mentek a zászlók, és kb. 40 yardot sikerült belőle végül haladni. És volt 2db 3&out és egy 6 yardos (kvázi 3&out), amiből FG lett, mert a Miami a saját 30-asán veszített labdát. Ez lényegében 3db 3&out, és - kis jóindulattal - 3db (de igazából 2 plusz fél) sikeres drive. Ez is persze több, mint a második félidőben. De azért több, mert akkor 1db 3&out volt ami sikertelen playek (futások, passzok) miatt nem jött össze, a többi mind már ott elment, hogy el se indulhatott, mert Bradyt szétsackelték. Kettőből még labdavesztés is lett. Olyan sokat a coordinator nem tehet, ha el se jut a playig a játék, mert Brady folyton a hátán fekszik, amikor meg netán nem, akkor ketten vannak az arcában. (Jó, volt közben néhány rosszabb passz is, és 1-2 kevésbé sikeres futás, de alapvetően az határozta meg a félidőt, hogy a miami passrush gyökerestül tépett ki minden esélyt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)