New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Az egész meccsben szerintem az a legszomorúbb, hogy a D teljesen kilátástalan. Az O-ban én látom a potenciált, hogy össze tudna állni, de a D-nél azt látom, hogy a futást sehogy se tudjuk megfogni és ez nem is tud nagyot változni a jövőben sem, akkor meg úgy is kuka a szezon. A csoportunk papíron szar így a PO meglehet, de mióta NFL-t nézek messze ez a legrosszabb Patriots. A két fal ami borzasztó, a többi poszton meglennénk. Csak sajnos ez lenne az alapja mindennek.
(Látva ezt, ha véletlenül összehozzunk egy SB győzelmet TB tuti visszavonul)
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Legközelebb majd nem felejtek el kitenni egy smile-t vagy egy "irony"-t.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ami a meccs alapján komoly faktor lehet idén a másik két csoportellenfélnél, a Jetsnél van domináns védőfal és jó futó(k) is, a Bills nem tudom, hogy muzsikált, de a receptet megmutatta a Dolphins...

(De pánikra semmi ok:
"The last TWO times Patriots lost the first game of the season they went on to win the Super Bowl. 2001 and 2003." )Gogo
Le leszek hurrogva az biztos de már a hócipőm is tele van ezekkel régi vmikkel... ne akarjunk már a múltból megélni mint a magyar botlábú válogatott...ThundersNFL
pont valami hasonlót akartam írni.. emlékszem 2 éve, amikor elveszítette a Pats a hazai nyitómeccsét, akkor azt láttam mindenhol: "A Pats utoljára 2001-ben járt így és akkor is a Saints stadionjában volt a super bowl, és tudjuk mi lett a vége 😊" Irreleváns dolgok, persze arra jók, hogy felfogja az ember, hogy nincs semmi veszve, de hát ehhez elég a józan ész is, meg jelen esetben egy kis egészséges elfogult naívság is. (nekem mindkettő megvan 😛)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Ami a meccs alapján komoly faktor lehet idén a másik két csoportellenfélnél, a Jetsnél van domináns védőfal és jó futó(k) is, a Bills nem tudom, hogy muzsikált, de a receptet megmutatta a Dolphins...

(De pánikra semmi ok:
"The last TWO times Patriots lost the first game of the season they went on to win the Super Bowl. 2001 and 2003." )Gogo
Le leszek hurrogva az biztos de már a hócipőm is tele van ezekkel régi vmikkel... ne akarjunk már a múltból megélni mint a magyar botlábú válogatott...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Örvendetes, hogy Duron Harmon 4 snap-pet kapott a D-ben. Mindenképpen érdemes volt kiválasztani egy évvel Tavon Wilson után.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyenre sem emlékszem korábbról - Mosson kívül -, hogy egy kezdő ember el akarta hagyni a Pats-et... Fura...:-/Witchdoctor
Kelly rutinos róka. Érezte, hogy hátrébb került a sorban, ahol ha ott ragad, nem tud annyit mutatni, hogy 33-34 évesen valahol is kelljen jövőre. Inkább elment kezdeni valahová, így megmarad az esélye, hogy a hátra levő pár évét még lejátssza - akár Arizonában, akár egy végigtolt szezon után máshol.

Ami a kevésbé érthető, hogy miért került hátra a sorban. Legalábbis jelenleg. De nem láttuk még játszani, és egy meccs után a Pats dline-ról is korai még bármit mondani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ami a meccs alapján komoly faktor lehet idén a másik két csoportellenfélnél, a Jetsnél van domináns védőfal és jó futó(k) is, a Bills nem tudom, hogy muzsikált, de a receptet megmutatta a Dolphins...

(De pánikra semmi ok:
"The last TWO times Patriots lost the first game of the season they went on to win the Super Bowl. 2001 and 2003." )

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Minden le lett írva előttem, több véleménnyel is egyetértek, így nem ismétlem meg az O# és D # fal gyengélkedése mellett kiegészíteném a ST-vel, ami magához képest is rosszabb volt úgy, hogy sikerült blokkolt punttal nyitni, erre nem is emlékszem hirtelen mikor volt legutoljára példa.
Két ellentétes félidő, az elsőben a labdaszerzések miatt, meg volt az előny, a momentum, hogy eldöntsük és sima W legyen, aztán kijöttünk az öltözőből és összeesés minden téren, ezzel pedig a forduló egyik meglepő vereségét könyvelhettük el, ráadásul a 10 győzelmes sorozatos nyitány is ment a levesbe.
A 2. félidő kritikán aluli volt minden szempontból, nulla pont egy Pats O#-től megengedhetetlen.
Pintér után szabadon JMD takarodj! Nem az első és vélhetően nem is az utolsó beírásom, de ő nálam továbbra is gyenge láncszem.

Scar és Mankins is roppantul hiányzik, a futójátékunk nagyon harmatos, a trade után ez nem lepett meg, Ridley-t sokkal jobban kell használni, terhelni, hogy Brady válláról is le lehessen venni a terhet.
Aki tetszett, az, Superman, DMC, Vereen trió.
Jó volt látni ismét a pályán a korábbi sérülteket, G-Force-t, Mayo-t és Baby Vince-t, még ha utóbbi is igencsak formán kívül játszott, de a társai is tettek erről az egységben.
Sokkal több kell a jövőben, de a csapat képes rá, hogy jobb legyen, meg van benne a potenciál, és nem szoktunk kétszer egymás után kikapni, idegenben nehéz lesz a Vikes ellen, de én győzelmet várok, ahogy hiába állunk pillanatnyilag az AFC East alján a csoportot nem az első héten szeptemberben kell megnyerni, a többi a lényeg, pedig az aláírásomban.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
 espn.go.com/blog/arizona-cardinals/post/_/id/8623/8623

Kelly, who signed a one-year contract worth $955,000 with Arizona, said he “kinda asked” to be released by the New England Patriots on Aug. 24.Spigo
A cikk további része még érdekesebb:

“I saw what was going on,” Kelly said. “I mean, you’re starting me, but you’re taking me out. I don’t know why you're taking me out. I had a situation with my deal and I saw what he was doing, so I got on my agent and we got together and I was just happy.”

Ilyenre sem emlékszem korábbról - Mosson kívül -, hogy egy kezdő ember el akarta hagyni a Pats-et... Fura...:-/

több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
 espn.go.com/blog/arizona-cardinals/post/_/id/8623/8623

Kelly, who signed a one-year contract worth $955,000 with Arizona, said he “kinda asked” to be released by the New England Patriots on Aug. 24.
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Azért most nem lennék ott a csapatértekezleten, amit BB-től kapnak a srácok, azt nem fogják kitenni az ablakba...ZERO_L
Kell a pofon a srácoknak, ennél csak jobbak lehetünk hétvégén. 😊 Én bizakodó vagyok mindíg, így most is csak a W-t tudom elképzelni 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azért most nem lennék ott a csapatértekezleten, amit BB-től kapnak a srácok, azt nem fogják kitenni az ablakba...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Valaki angol jobb nálam angolból lenne oly kedves és lefordítaná? 😊
"Tony Dungy on nbc pregame show: "Bill Belichick is the best adjustment coach in the league, so don’t bury the Patriots just yet.”"DeX
"Bill Belichick a helyzethez legjobban adaptálódni tudó edző a ligában, úgyhogy nem kell még a Patriotst temetni."Burkus
Köszi 😊 Legyen Igaza!

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Valaki angol jobb nálam angolból lenne oly kedves és lefordítaná? 😊
"Tony Dungy on nbc pregame show: "Bill Belichick is the best adjustment coach in the league, so don’t bury the Patriots just yet.”"DeX
"Bill Belichick a helyzethez legjobban adaptálódni tudó edző a ligában, úgyhogy nem kell még a Patriotst temetni."
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Valaki angol jobb nálam angolból lenne oly kedves és lefordítaná? 😊
"Tony Dungy on nbc pregame show: "Bill Belichick is the best adjustment coach in the league, so don’t bury the Patriots just yet.”"

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A lenti sorokat olvasva értem csak igazán miért "nem szeretik" a Pats drukkereket és tartanak sima "divatszurkernek" minket... 😉Castleai01
szerintem senki sem azt írta, hogy "szar ez a csapat, le is sz@rom őket innentől". Ha rosszul megy a játék, nehéz nem arról beszélni, és tegnap elég aggasztó volt nagyrészt. Ettől persze remélem, innentől 15-1 lesz, de nem hiszem. 0-16-nál is Pats drukker maradna szerintem aki ide írogat, csak hát akkor is a negatívumokat lehetne kivesézni csak kb.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Talán stabilabb lehet a D#-ben a front7, ha tényleg inkább a 4-3-as alapsémában játszunk..Ninko-Wilfork-Siliga-Jones kezdővel..S elfelejtjük ezt a 3-4-es hülyeséget, mert abban még súlytalanabbak vagyunk..Siliga-Wilfork kettőst talán tudja tehermentesíteni a Jones, Easley duó, ha nagyon muszály..De Vellano-t nem szeretném a pályán látni többet..ezért én sem értem a Kelly cut-ot..Hátratett kézzel többet tud, mint ez a fiú.. Meglátjuk..Most jelenleg mi többet nem tudunk tenni..Talán így nagyobb nyomás lehetne elől. S Mayo-Collins is aktívabban, agresszívabban tudna játszani..
Az O#-ben pedig látszik, hogy az 5-20 yard körüli passzok működnek..Ezt kellene erőltetni..Nem értem, hogy Reiss mért húzta le Dolát..Nagyon is iparos melót csinált végig..Csinálta a kereszt és slant routokat vitte el az emebereket JE11 és Gronk elől, ha pedig felé ment a labda akkor elkapta..Ezt a játékot kell erőltetni, mert ebben jó Dola, JE11, Gronk, KT, és látszik, hogy Wright is..S talán néha elő lehet venni a meglepő fullback passzokat is..Az előző évekhez képest az a különbség, hogy ezt már nem csak a pálya közepére kellene erőltetni, mert vannak végre szélső elkapók is..Brady hosszú passzai tegnap sem tetszettek..
Meglátjuk..De tényleg nem kell túlreagálni a tegnapit..Max, ha 3-4 meccs alatt nem látunk változásokat..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Talán stabilabb lehet, ha Wilfork mellett egy egészséges Siliga lesz, s akkor talán nagyobb nyomást tudnak gyakorolni középenkyobalu
Wilfork is pocsék volt. Könnyedén tolták el a helyéről (mint tavaly a sérülése előtt). Volt, hogy duplázni sem kellett. Az meg bohózat volt, hogy a jó pár éve is besült 34 LDE posztra tették ki. Olyan távolság volt a védővonalon a nagy emberek között, hogy a guardok kontakt nélkül tudtak ütközni Collinsszal és Mayoval is. Érthetetlen, hogy mit akartak/akarnak csinálni.

A támadófal addig jól tartotta magát, ameddig a gyors, rövidpasszokon volt a hangsúly és ezt sikerült a futással jól kombinálni. Aztán jött a szokásos fordulat, hogy túl egyszerű lenne a meccs, ha azt folytatnák, ami működik. Nem várjuk meg, hogy az ellenfél megállítsa ezeket a játékokat, hanem feltételezzük, hogy megfogja, ezért gyökeres váltás. Agyatlan rotáció a futóknál: Boldenre labdát pazarolni..., Hooman blokkolja 1-1-ben Wake-et... a már tavaly sem működő mélységi passzokra akár középre, akár a vonal mentén. Amit Edelman behúzott a meccs elején kisebb csoda volt. Buta büntetések ölik meg, ha véletlenül volt is pass rush (Jones, Hightower).

Egy nullázott front7-nel nem engedhet meg ekkora luxust a támadósor, hogy nem az erősségeire játszik folyamatosan. Reménytelen. Ez Belichick sara, hogy JMD ilyet megtehet évről-évre. Nem lenne ezzel akkora baj, ha a védelem tudna bármilyen tartást adni a csapatnak. De nem tud. Nagyemberek nélkül halálra van ítélve a védővonal. Évek óta. Mégsem történt változás. Most még a sémába se illeszkedik szinte senki.

A lényeg, hogy Kellynek bár nem volt a teljesítményében semmi negatívum, nem fért be a keretbe. Mert a fiatalok meg a jövő. Legalább azt építik. A draft classról nem is beszélve.

Mindezt egy meccs után. #overreaction
Tudom. De annyira tipikus hibák jöttek elő megint, ami évről-évre visszaköszön a PO idején. Nem sok kellett volna 2013 után a "masszív" előrelépéshez az offseasonban. Ehelyett sikerült gyengülni. Bravúr.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Háát pitcit nyugodtabban, s talán higgadtabban..
Nem kell apátiába esni, s nem kell senkinek temetni a csapatot, de rendet kell rakni a fejekben..
Az első félidő nem volt olyan rossz..Legalábbis támadó oldalon..Amíg a Solder-Devey-Vendell-Conolly-Vollmer ötös játszott, addig viszonylag jól meg tudták védeni Brady-t, s a félidőig "csak" hét embernek osztogatta a passzait..A futásunk már akkor sem működött középen, csak a széleken..Amikor megsérült Vollmer és Cannon állt be helyette, vagy többször LG-nak is, és Devey-t dobálták mindenhova, s Fleming lett a RT akkor az jött át rajtunk aki akart..Akár 3 emberrel is..Ez több mint csúnya.. A védelemben a front7 egész meccsen nem működött, csak az első félidőben a Miami labdavesztéseiből mindig jól jöttünk ki..A 4-es védőfal súlytalan..Egész meccsen azt láttam,hogy Wilfork küzd inkább saját magával, messze nincs abban az állapotban amiben régen volt..Nem tud már két embert aktívan lefoglalni, sőt néha már egyet sem..Mellette párban Vellano nagyon karcsú, az teszi félre aki akarja..S mivel középen nincs nagy nyomás az ellen támadófalának közepére, így Ninko-Jones duó sem tud tenni semmit..Főleg, hogy nekik is vissza kell lépniük besegíteni a futás ellen..HT semmit nem fejlődött, talán néha DE-ként mutatott jeleket, de LB-ként súlytalan futás ellen..Revistől nekem ez a teljesítmény kevés..Persze többször odatette magát a meccs felétől, de a fél meccset átalibizte, Wallace legalább 3-4x megverte 1az1ben..Collins, Mayo, DMC és Chung volt az aki vállalható teljesítményt mutatott..
Mindenki látja, hogy a falakkal van nagy probléma..Az O# oldalon remélem Kline rendbe jön, s egy Solder-Kline-Vendell-Conolly-Vollmer fal stabilabb lesz legalább passzok esetén..Mert látszik, hogy idén erre építjük a támadások nagy többségét.. Lehet, hogy én elgondolkodnék egy Incognito szerződésen..Brady az első félidőben többszínű volt, mint szokott, de a végén, megint csak a megszokott embereinek dobált, többnyire fölöslegesen, vagy rosszul..De akkor már veszett fejsze nyele volt..Nem ekézném érte annyira..De kellettek a hülye játékokhoz Hóman szerencsétlenkedése is, aki nagyon nem találta a ritmust tegnap..Egyszerűen be kell segíteni ennek a fiatal támadófalnak blokkolásban egy TE-nek..Ez neki tegnap, csak szabálytalanságok árán, vagy egyáltalán nem ment..
A védelemben nem tudom mi lesz a fallal..Talán stabilabb lehet, ha Wilfork mellett egy egészséges Siliga lesz, s akkor talán nagyobb nyomást tudnak gyakorolni középen, hogy Ninkoék tudjanak zúzni a széleken..S hátha Easley is mutat jeleket..De nekem ez inkább nagyobb csalódás, mint az O# fal..Azt hittük, vagy inkább abban bíztunk, hogy a megerősített secondary miatt lényegesen nagyobb lesz a nyomás elöl, de szinte semmi..S nem látok nagyon reménykeltő jeleket..Ha így átfutnak rajtunk, s főleg középen Wilfork helyén, akkor nem fogunk sokat mosolyogni..
Nem tudom mit csinál BB..Nézem a neveket FA piacon, s nem látok olyat, aki jelenleg nagy-nagy segítség lehetne.. Persze mindig lehet kukázni..Meglátjuk mi lesz.. A második félidőnél csak jobb lehet, mindkét oldalon..Lehet, hogy jókor jött ez csattanós pofon..
GóPecc!!! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jesszusom mit össze nem sírunk itt... 😛
Ez egy meccs volt csak, ebből levonni azt a következtetést hogy hogy az egész csapat kutyaütő kategória, az edzői stáb meg egy nulla, több mint tragikomikus...
Mindkét fal gyenge volt, főleg a második félidőben de legalább lesz még hova fejlődni... 😉
A lenti sorokat olvasva értem csak igazán miért "nem szeretik" a Pats drukkereket és tartanak sima "divatszurkernek" minket... 😉Castleai01
Én nem állítottam ugy gondolom semmi ilyesmit,DE:
Azt gondolom,hogy az első meccs tapasztalata alapján is nyugodtan ki lehet jelenteni,hogy az offseason rostermenedzselése a két fal vonatkozásában pocsék volt és akkor a LB sorról még nem is beszéltünk. Addig sikerült variálnunk 3-4,4-3 kérdéssel amíg sikeresen eltüntettük a passrusht is a repertoárunkból úgy ,hogy még egy Satelevel és egy rookie RT-lel felálló O-falat sem tudunk dominálni. Az O-line miatt nem tudunk futni,ellenünk viszont simán lehet futni.A PO nyilván meglesz,de ez a meccs az összes hibánkat világosan megmutatta.
Még egy dolog: szvsz az o-line az egyetlen csapatrész,aminek a szezon kezdetére kész KELL lennie,ott nem lehet azt mondani,hogy jol van,majd kialakul. Gondolj bele,ha Brady season ending sérülést szenved az elso meccsen,mert szanaszét verik a szar fal miatt,akkor is ilyen megértő lennél?
Másrészt tele van a bakancsom azzal,hogy ha vki nem a" in BB we trust"-ot mantrázza,hanem kritizálni mer egyes döntéseket(anélkül ,hogy azt állítaná,hogy ő sokkal jobban értene hozzá), akkor már rögtön divatszurker.
Nincs tragédia,nem ment el a szezon,de én előrelépést sem látok!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Félidőben néztem rá az eredménykövetőre, elkönyveltem a győzelmet, aztán jött a meccs végén a hopplá. Olvasom, hogy oline, dline. Az oline-on nem csodálkozom. Az idény kezdete előtt pár nappal kiszednek a falból egy pro-bowler falembert, aki ráadásul a vocal leader is volt. Tök mindegy, hogy már esetleg nem az aki 2-3 éve volt, de ez akkor se megy kavarodás nélkül. Ráadásul a Miami dline kimondottan erős is. Ez benne volt a pakliban, de ha a talent amúgy megvan, akkor csak idő kérdése és össze kell ennek állni.

A dline gyengesége - ha jól értem amit írtok - viszont meglepett. Wilfork a pályán volt? Én nagyon szeretem Moreno-t, mert egy halkszavú, szerény szívember. Node nem egy Lynch azért. Emögött a Miami fal mögött meg még meglepőbb a dolog. Bár ki tudja, lehet, hogy Belichick valamit kitalált, csak még nem ül, de ez is ülni fog...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jesszusom mit össze nem sírunk itt... 😛
Ez egy meccs volt csak, ebből levonni azt a következtetést hogy hogy az egész csapat kutyaütő kategória, az edzői stáb meg egy nulla, több mint tragikomikus...
Mindkét fal gyenge volt, főleg a második félidőben de legalább lesz még hova fejlődni... 😉
A lenti sorokat olvasva értem csak igazán miért "nem szeretik" a Pats drukkereket és tartanak sima "divatszurkernek" minket... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Bradyt hogy szereti Reiss! 😊 Az Up&Down szinte mindenkit Downba tesz - aki megérdemli, a komplett o-falat, a run defense-t, a punt teamet stb. - de Bradyt nem.Burkus
szerencsétlen nem tud mit csinálni ha a 2. félidőben arra nem volt ideje kb, hogy 3-at hátralépjen és körbenézzen
Manninget is megvédik, Bradyt is megkéne, mert hiába van rahedli célpontja...
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Bradyt hogy szereti Reiss! 😊 Az Up&Down szinte mindenkit Downba tesz - aki megérdemli, a komplett o-falat, a run defense-t, a punt teamet stb. - de Bradyt nem.Burkus
Én sem raktam volna... Volt néhány hibája,de ez a meccs nem rajta ment el.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bradyt hogy szereti Reiss! 😊 Az Up&Down szinte mindenkit Downba tesz - aki megérdemli, a komplett o-falat, a run defense-t, a punt teamet stb. - de Bradyt nem.