New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondolataim az első félidőről:http://insidehandoff.com/2014/09/14/new-england-patriots-minnesota-vikings-first-half-patriots-notes/

A második félidőről:  insidehandoff.com/2014/09/14/new-england-patriots-minnesota-vikings-second-half-patriots-notes/

A jól és kevésbé jól telesítő játékosok a meglátásom szerint:  insidehandoff.com/2014/09/14/new-england-patriots-minnesota-vikings-up-down/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Dennard miért inaktív,sérült?kolok1972
bal váll
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Dennard miért inaktív,sérült?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Thompkins Dobson miatt inaktív ugye?peterk2005
10-szer vette célba Brady, csinált belőle 37 yardot. Nem érezték meggyőzőnek.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Thompkins Dobson miatt inaktív ugye?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
legrosszabbakat várom ettől a meccstől...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inaktív lista:
Collins
Dennard
Moore
Buchanan
Thompkins
White
WendellGogo
El tudnék képzelni kevésbé rossz listát is...

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Inaktív lista:
Collins
Dennard
Moore
Buchanan
Thompkins
White
Wendell

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.

Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.gordon
Szerintem pedig de.Stez
Szerintem pedig nem😛
Ja, és szavazhatnál már te is, kíváncsi vagyok a véleményedre😉gordon
Petersonra szavazok. 😊Stez
Nem itt TE....😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.
Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.gordon
Szerintem pedig de.Stez
Még az is lehet, hogy pár hét múlva. A Vikes ugyan inaktiválta a hétre, de szerintem leginkább azért, mert úgyse tudott készülni, le volt tartóztatva, médiacirkusz, stb., nem lett volna teljes játékos. De általában az eltiltással meg szokták várni a bírósági eljárást. A Ninersben is játszott McDonald, aki a terhes asszonyát verte meg 1-2 hete.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Collins out....

Felkészül Bőrharisnya??? Ja ős is nuku...

LB mélység nuku,
Asiata átfutu
W remélem nem nuku

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.

Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.gordon
Szerintem pedig de.Stez
Szerintem pedig nem😛
Ja, és szavazhatnál már te is, kíváncsi vagyok a véleményedre😉gordon
Petersonra szavazok. 😊

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.

Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.gordon
Szerintem pedig de.Stez
Szerintem pedig nem😛
Ja, és szavazhatnál már te is, kíváncsi vagyok a véleményedre😉
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Collins nem játszik, még jó hogy van LB mélység...cspeti98
2 ILB elég, OLB-t majd játszik Jones és Ninkovich. Előre a 3-4 front seven útján!

Wendell is out, csak hogy stabil legyen az OL.Gogo
Miért vele az volt?😛
Sérülés mindenhol van, itt a lehetőség, hogy valaki felhívhassa magára a figyelmet.
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Collins nem játszik, még jó hogy van LB mélység...cspeti98
2 ILB elég, OLB-t majd játszik Jones és Ninkovich. Előre a 3-4 front seven útján!

Wendell is out, csak hogy stabil legyen az OL.Gogo
És ha megsérül valaki akkor ki fog LB-t játszani? Skinner, akit most hoztunk fel a PS-ből? Remélem neked lesz igazad, de szerintem ez így nagyon vékony. Az Ofal miatt nem aggódok, az csak akkor lehet rosszabb ha nem mennek fel a pályára.

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Collins nem játszik, még jó hogy van LB mélység...cspeti98
2 ILB elég, OLB-t majd játszik Jones és Ninkovich. Előre a 3-4 front seven útján!

Wendell is out, csak hogy stabil legyen az OL.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.

Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.gordon
Szerintem pedig de.

több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Collins nem játszik, még jó hogy van LB mélység...

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kiderülzinedine5
Ez a lényeg.

Nem hiszem, hogy AP-t látjuk többet az NFL-ben.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
(...felfoghatatlan h mik történnek a ligában)ZERO_L
Off, de van kb. 2000 ember a ligában. Ezek többsége nem a connecticuti újgazdagok családjaiból származik. Ezek közül évente kb. 20-40-ről (1-2%) kiderül, hogy füvezik, egy-kettőről (0,5-1 ezrelék) meg az, hogy gyilkos, asszonyverő, a gyerekét fizikailag fegyelmező egyén. Nem hinném, hogy ez egy kiugró arány.
Az utolsó kettőről meg ne tegyünk úgy, mintha ördögtől való lenne, mert 20-30-40 évvel ezelőtt még a világ fejlettebb részein is természetes (nem jó vagy követendő) volt.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
AP nem játszik ellenünk, de nem is tőle tartottam igazán hanem saját magunktól...

(nyilván ellene még nehezebb lett volna, felfoghatatlan h mik történnek a ligában)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A. Petersont letartóztatták állítólagos gyermekbántalmazásért, kétséges, hogy holnapután játszik-e. Én sajnálom (mármint a csapatot, őt csak akkor ha ártatlan), meg a meccs miatt is, kíváncsi voltam mit kezdünk vele.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Dögöljek meg ha értem egyébként,hogy TB mitől felejtett el hosszúkat dobni,de az tény hogy évek óta nem megy neki. Ezt nem hinném hogy technikailag el lehet felejteni,a tapasztalata és rutinja is nyilván megvan hozzá és nem megy egyszerűen,rendszeresen túl vagy alul dobja. ...kolok1972
Egy ideje töprengek rajta, hogy ez összefügg-e azzal két szódásüveg talppal, amit az orrán szokott viselni, amikor nincs meccs.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A D# fallal kapcsolatban viszont nem vagyok ennyire derűlátó..Nekem első meccsen úgy tűnt, hogy Wilfork messze nem százas..Nem olyan robbanékony, nincs már akkora tömege és ereje mint korábban..kyobalu
Sztem meg pont az a baj, h van 😊. OTA-k idején valaki írta, h egy beatwriter szerint Wilfork vékonyabb, mint valaha és ez nagyon látszik. Ez a súlyvesztés persze logikusnak is tűnt volna az achilles szakadása után. De ott az a 'volna', mert valójában kifejezetten kövér önmagához képest és nagyon totyogós a játéka. Túl jó sikerült a grillparty 😀? (Ehhez képest persze megint fenn volt a snapek 77%-ában...)

Én csak pislogtam az új védelmi fronton. A front7 erőssége játékosanyag és a poszt fontossága miatt is a két korábbi 43 DE, Ninkovich és Chandler Jones, erre utóbbiból tisztán 34 RDE-t csinálnak (nem úgy volt, h ő lesz OLB?), izmozzon csak a LG-LT párossal, Ninko pedig ideje nagy részét (a limitált snapszáma mellett :-8 ) coverben tölti, nem is a LoS-en. Ha még ehhez hozzáveszem, h a front7 leggyengébb láncszeme, a továbbra is lassú és darabos Hightower 100%-ban benn volt, Ninkovich régi pozíciójában, hát ez egy elég nagy WTF. Alapból gyenge a DT felhozatal, erre még jön ez a variálás is.
Azt hittem, h a rookie RT James-re majd ráeresztik Ninkót egy "hey rookie, welcome to the nfl" jelszóval, erre az első félidőben Ninkovich sztem egyszer sem ment pass rush-ra, semmilyen pozícióból, James pedig folyamatosan Hightowerrel állt szemben, és tette ezt teljes sikerrel. Nagyszerű game plan.

Chandler Jones-nak ha ez marad a posztja, akkor biztosra veszem, h lesérül előbb-utóbb. Egy 270-275 fontos játékost állandó jelleggel beküldeni a darálóba, 4/5 tech-be... (A college-ban szoktak ilyet passzcsapatok ellen, pl Hau'oli Kikaha pass rusher létére játszotta ezt tavaly a Washingtonban, pl az Oregon ellen.)
Ha jól emlékszem volt olyan többször is, h ráadásnak a nose túloldalán Easley volt a LDE a base D-ben. Két 285 font alatti védőfalember egy 34 Dline-ban, úgy, h az egyik rookie, sérülésből jött vissza és láthatóan sok ez még neki. Merész.

A legjobban egy 3. negyedes Dolphins drive jellemezte a D szenvedését/problémáit, ahol (az O szemszögéből) a centertől balra lévő területet a LoS-en rábízták egy emberként Chandler Jones-ra (Ninkovich a slot elkapón off coverben, HT meg a túloldalon csinálja a nagy semmit). Ráadásul mindezt unbalanced line ellen, RT-TE helycserénél! :

Eredmény:

Wilforkot a center egyedül is megfogja, Ninko csak későn érhet oda, hajrá Jones!

Lazor nem hülye, következő play ugyanilyen D felállásnál ugyanúgy futás a centertől balra, itt is a closed side-on (itt TE van a szélen):

Eredmény:

A TE szépen kiblokkolja Jones-t, Ninkovich nincs látótávolságon belül... Jött is a nagy játék.

Nem tudom mit, de biztos változtatni fognak. Sztem agresszívebb lesz a playcall, több blitz lesz.

Egyébként így sem kell különösebben aggódni, mert a schedule nagyon kegyes. A következő 5 meccsből a Chiefs és a Raiders bottom 5 csapatnak néz ki, a Bills Manuellel csak kicsit jobb (3 szerzett labdával, chicagói hibák tengerével is csak éppen nyernek?), a Vikings a St. Louis ellen a kiütéses eredmény ellenére nem volt különösebben domináns, középcsapatnak tűnik (I-formation orrba-szájba, nem valami nagy sikerrel, és néhány Pattersonra játszott sweep játékkal), sztem sima win lesz. Egyedül a Bengals PO kaliber, de ehhez Jones és Eifert után több célpont nem dőlhet ki. Könnyedén lesz ebből egy legrosszabb esetben 4-2-es mérleg a két fal betlizése ellenére is.
Az más kérdés, h ez elég lesz-e idén a csoportelsőséghez, mert sztem a Dolphins csak szimplán jobb csapat idén, azért is nyert vasárnap. Persze ők a Dolphins, a Pats meg Pats, szóval valamit garantáltan el fognak szúrni Philbinék, nem kell aggódni.Robilluma
Nagyon jókat írsz..gyere gyakrabban!!!
A nepatriotsdraft.com-on hasonló cik van..Szinte az összes védelmi felállásunkat kiemelezték..BB több mint 17 személyi változással hozta le a D fal munkáját a meccsen..Többen azt állítják, hogy nem a 34-43 alapséma váltással voltak a nagyobb bajok, hanem az állandó rotálással elöl.. Véleményem alapján a front7 két legjobb és legeredményesebb embere tavaly Ninko&Chandler Jones volt.. A 34-re történő váltás kapcsán többen úgy gondoltuk, hogy a csapatban DT-nek szánt emberek alkotják majd a belső 3-as magot, s külső OLB-ként fog tündökölni Jones, Ninko, Hightower, Fleming, s talán néha Moore, s talán Easley is..Na ehhez képest kaptunk mindent..Hightower végig fenn, pedig ő a leglomhább, Ninko főleg az 5-ös sub fellállásokban kapott helyett, s kellett WR-eken, RB-en védekeznie. Jones pedig nagyon sokszor ment DE-nek a darálóba..Na ebből biztos, hogy a jövőben sem tudunk jól kijönni, előre látható a sérülés.. Pedig a legjobb passrusherünk! Nem nagyon értem,hogy BB igazából mit akar.. Egyértelműen látszik, hogy a front7 közepe súlytalan..Főleg akkor látszott ez igazán, amikor kivették a tömegesebb embereinket, s Wilfork mellett, Jones és Easley volt az end, vagy főleg akkor amikor Wilfork ment ki szélső endet játszani.. ??? BB szerintem most ragaszkodni fog már az elképzeléseihez, s szerintem nem állunk vissza 43-ra - habár szerintem emberanyag szempontjából még mindig ez lenne a legjobb megoldás- , tarja a base 34-et. De a fal közepét mindenképpen javítani kell..Egy Chris Jones-Wilfork-Siliga (Easley) belsővel talán meglehetne a mélység és a tömeg, ami főleg futás ellen kell..OLB-ként pedig karistolhatna Jones,Ninko, HT, Buchanan, Moore is.. Igazából Easley szerepét nem látom az öregnél igazából..34-es DE-nek szerintem túl könnyű, a 131 kg-val, de 43-as DE-nek pedig nehéz..Állítólag kifejezetten robbanékony, atletikus..Meglátjuk mit produkál a következő meccseken.. A Vikes ellen a futás elleni védelmünk szerintem sokkal jobb lesz..A támadósorunknál pedig erőltetjük azt a játékot ami nekünk megy..No huddle, rövid passzos, kereszt routos játékok..Nem lesz még egyszerű, hiszen a falak nagyon átalakulóban lesznek még az első 4-5 meccsen, össze kell teljesen szokniuk..De szerintem a Vikes elleni meccset 1 TD különbséggel behúzzuk..

Ward egy paraszt.. 😉