New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Logan Ryan nagyon tetszett tegnap. Még amikor engedett is elkapást Pattersonnak, keményen meggyötörte és földhöz vágta, 1 centi YAC-et sem engedve, öröm volt nézni. Meg annál szorosabban már nem tudott volna védekezni rajta.Patterson be is szólt neki valamit, láthatóan frusztrálta a dolog. Plusz ha jól emlékszem ez 1 és 10-re volt, majd a másik kettő downban is ő védekezett eredményesen. még nem néztem újra, szóval részletekkel kapcsolatban csak halvány emlékeim vannak, de az megmaradt, hogy elégedetten csettintettetm Ryan láttán. Chandler Jones meg hát egy állat. Nagyon örülök, hogy nem vitte el a Jets a drafton.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Számomra is Brady az Isten és ez akkor is így maradna, ha ebben a szezonban INT király lenne. Brady teljes mértékben csapatjátékos, ha a csapat érdekei azt szolgálja, hogy háttrében maradjon és visszaminősüljön game manager QB-vá, akkor ő megteszi, mert ezt kívánja a csapatérdek. Azért a tavalyi szezon is megmutatta, hogy, ha kell akkor Brady még mindig a legjobb irányító (számomra legalábbis mindenképp)

Super Bowl győzelmek idején sem azért nyertünk, mert Brady űrszámokat hozott (volt ilyen időszak (Moss éra) ), de azóta sok minden változott.

Szóval szerintem bízzunk Bradyben, mást egyébként sem tudunk tenni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ezt most tényleg nem értem. Kollega
De olyan jó, ha az ember mástól vár el maximumot és nem magától😊
Mikor végiggondoltam a meccset, én is úgy voltam vele, hogy lehet azt mondani igazándiból ennyi épp elég volt. Ha a védelem megoldja az O-tól és TB-től elég. Nekem a Baltimore jutott róla eszembe, ők toltak ennyit mindig. Semmi extra, semmi 500 yard a levegőben, nincs 8 TD, csak annyi amennyivel levered az ellent. De azért a végén igenis ott motoszkált bennem, hogy szegény JE elfut a 44-ig, utána meg az ellenfél 30-asáig, hát ebből tényleg nem lett volna nagy gond egy TD+FG kombót összehozni.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
azért ezzel a Ofallal PM sem fickándozna...
tegnap néztem a meccsüket amikor volt egy komolyabb nyomás rajta egymás után 3&outtal kullogtak le a pályáról

Miami ellen tönkreverték az irányítónkat, nem csoda h nincs meg benne a magabiztosság és csak biztonságit játszik


Én nem látom, hogy ez az Ofal tudna idén annyit javulni, hogy egy komoly D# ellen, meg tudná védeni TB-t, ez pedig kulcsfontosságú lesz a PO-ban (már ha bejutunk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Két fontos dolgot emelnék ki.
1, Szerencsére nem úgy tért vissza Gronk mint az előző szezonban, minden labda felé megy, és szinte az összes snapet a pályán tölti.
2, A kommentátorok is várták Garoppolo játékát az utolsó két támadásunkra... aztán mégsem jött. Ő is tökéletesen tudta volna futtatni a labdát, és talán egy két passz is belefért volna. Nem lenne hátránya ha kicsit beleszagolna az alapszakasz meccsek hangulatába.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezt most tényleg nem értem. A támadóknak egyetlen feladata volt a második félidőben. Hogy ne vállaljanak semmilyen kockázatot. Ennyi. Ezért volt ilyen a playhívás. Ezért Brady a legnagyobb: ha ez kell a győzelemhez, akkor adogatja a handoffokat a futóknak és kész, nincs hiszti, csak a csapat van. Én inkább örülök neki, hogy végre nem azon múlik a győzelem, hogy ő milyen teljesítményt nyújt.

Ráadásul az első félidőben azért volt a labda eleget a levegőben

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
(Félreértés ne essék, top5 QB, nem a "kiégett" és hasonló, Sobri-féle marhaságokra gondolok, de ennyire eddig nem éreztem a különbséget PM és közte mint idén.) Burkus
Szeretem, meg minden, de már top10 is éppenhogy (all-time-ban a 3 gyűrűje miatt esetleg top5, de sajnos rombolja a nimbuszát erősen). Lehet, hogy egyéb tényezők állnak a dolog mögött, de nekem nagyon nem tetszik amit néha látok tőle. Van kb 9 db olyan ember aki el tudja kapni azt a rohadt labdát. Erre tegnap is az elkapott passzok 90%-a 2 embernek megy. Ez abnormális.
Én megvárom az idei évet, hogy TB mit teljesít, de ha nem tud átlépni saját árnyékán, akkor meg kell neki köszönni és nekivágni egy új érának, egy új qb-vel.NB2
Bátor, de főleg őszinte megnyilvánulás.. TB lesz nekem az isten mindig is, ő lesz az irányítók irányítója, de sajna én is látom, a romlást..Nehézkesebben dönt, biztonsági játékra törekszik, messze nem olyan pontos mint régebben, magához képest nagy hiba%-al játszik..A Denver meccs rámutatott, hogy Manning még mindig mennyire gyorsabban dönt, s tudja jobban használni az újabb elkapóit..Nem temetném a kapitányt, s semmiképpen sem kongatnék vészharangot! Lássuk meg mit produkál ebben az évben..Azért a Miami ellen az első félidőben jól dobált, s hozzá képest sok embert megtalált..A mostani meccsen is végre használta Develint és Hómant..Remélem, hogy be tudja építeni a passzjátékába az újonc vevőit.De sajnos többször úgy érzem, hogy ez miatta nem működik..S ilyenkor elgondolkodok azon, hogy Jimmy G-nek, ez hogy-hogy ment simábban az előszezon meccseken? Hogy talált meg új arcokat, sokkal simábban? Mindegy..Meglátjuk..De szemmel látszik, hogy Brady-t is zavarja ez, s változtatni szeretne rajta..Reméljük sikerrel jár..Én drukkolok neki..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
érdekes újra látni, hogy egy vereség után mindig mennyivel több hozzászólás van 😀tamasboldizsar
Az O pedig harmatgyenge, Brady 149 passzolt yardja és 15 sikeres kísérlete mindent elmond a passprotectionnel kapcsolatos edzői várakozásokról. Meg nekem sajnos az is lejött az eddigi meccsek alapján, hogy már nem az emelkedő ágában van a karrierje, hogy udvariasan fejezzem ki magam.Burkus
Azt mondjuk jó látni, hogy egy középszerű, game manager QB-val is fogunk meccseket nyerni a Tom utáni érában.

- Nem tudom, mi lett volna DMC intje nélkül, mert addig egy fos volt az egész.zinedine5
- Brady és JMD a második félidőben..Elképesztően rossz hívások voltak..Brady JE11-en és Gronkon kívűl másokat nem is akar bevonni a játékba..
- Third down eredményesség..14-ből 5-öt csináltunk meg..Több, mint vicc..
- Red zone eredményesség..4x jutottunk el, abból kettőt csináltunk meg..Vannak magas, biztoskezű elkapók..Biztos, hogy JE11-nek kell emelt passzokat dobálni a sarokba, amikor van két magas TE, és WR?

Nem volt rossz meccs, de kellett hozzá Cassel bénázása is.. .kyobalu
Az O..... Brady a falall az elkapokkal csak keresi önmagàt. Ha a D nem hoz momentumokat a köv. meccseken is akkor nem hiszem hogy pozitiv szezont fogunk zàrni.ParadSEC
No Offense, de kiemeltem egy pár kommentet a teljesség igénye nélkül.Csak jelzem, hogy szeptember van és ez volt a második mérkőzésünk ebben a szezonban és megnyertük.
Tökmindegy, hogy a D az O vagy a ST szerzi a pontokat ez egy csapatjáték és egy dolog számít, a győzelem.
Egyébként a mérkőzésen semmi olyan hibát nem láttam részünkről amit ne lehetne kijavítani. Ha mindkét falunk ilyen ütemben fejlődik akkor szép szezon lesz ez, Tom pedig januárban legyen éles addig elég ha gamemanager-t játszik.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
(Félreértés ne essék, top5 QB, nem a "kiégett" és hasonló, Sobri-féle marhaságokra gondolok, de ennyire eddig nem éreztem a különbséget PM és közte mint idén.) Burkus
Szeretem, meg minden, de már top10 is éppenhogy (all-time-ban a 3 gyűrűje miatt esetleg top5, de sajnos rombolja a nimbuszát erősen). Lehet, hogy egyéb tényezők állnak a dolog mögött, de nekem nagyon nem tetszik amit néha látok tőle. Van kb 9 db olyan ember aki el tudja kapni azt a rohadt labdát. Erre tegnap is az elkapott passzok 90%-a 2 embernek megy. Ez abnormális.
Én megvárom az idei évet, hogy TB mit teljesít, de ha nem tud átlépni saját árnyékán, akkor meg kell neki köszönni és nekivágni egy új érának, egy új qb-vel.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
DMC INT-je úgy kellett, mint egy falat kenyér, anélkül, ez nagyon nehéz meccs is lehetett volna. Cassel igazi patrióta, mindent megtett a csapatunk győzelméért.

Az O még nem igazán száguld, de legalább a támadófal már egy árnyalattal jobb teljesítményt nyújtott, igaz, hogy nem is volt annyira próbára téve, mint a Miami ellen. Azért én azzal nem értenék egyet, hogy Brady csak JE11-t és Gronkot keresné. Kapott passzt Develin is, Hóman is. ezenfelül Wright felé is szállt labda, Dobson is elején volt használva. Amendola viszont tényleg picit háttérbe szorult. Viszont ez összefüggésbe lehet, azzal, hogy Bradynek jóval kevesebb ideje van passzolni, ami arra elég a legtöbbször, hogy a biztos célpontjai helyzeteit felmérje.

A D viszont nagyon harapott és végre Revisnek is megvan az első INT-je. Ennek ellenére az ő játékától én még mindig többet várok, de szerintem ő is magától. Chandler Jones egy állat, de ezt tudtuk eddig is. Az nagyon nagy pozitívum, hogy a labdaszerzések terén ilyen jól állunk, delfinek ellen sem volt ezzel gond, mert így a D ki tudja segíteni az O botladozásait (akár, mint tavaly év elején)

Bár, ahogy láttam Mayot downba tették, én nem éreztem őt ennyire gyengének. Jó pár kulcsfontosságú tackle-t kiosztott az elején.

ST is hozzátette a magáét a győzelemhez, a blokkolt field goal nagyon jó időben jött.

Az mondjuk érdekes lett volna, hogy milyen meccs lett volna, ha van AP, de ezt már sosem tudjuk meg.

Szerencsénk azért, hogy a sorsolásunk eléggé lightos, az igazán nagy erőpróba 2 hét múlva lesz a Bengals ellen, így azért addig van ideje az O-nak is beindulni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ebböl a meccsböl sok mindent nem lehet leszürni. C.Jonàs egy igazi àllat. Ridley fumbli ide vagy oda at elsö szàmu futonk. Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz. A hàtsò alakzat pipa, kezd olyannà vàlni amilyennek kell lenni csak. Strongsafty kellene de nagyon. Az O..... Brady a falall az elkapokkal csak keresi önmagàt. Ha a D nem hoz momentumokat a köv. meccseken is akkor nem hiszem hogy pozitiv szezont fogunk zàrni.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Na szólval...Az én meglátásom szerint:
UP:
- Lényegesen javult a D# munka..Az első drive kivételével szinte végig domináltak, mutattak szép játékokat..4 int, 6 sack, végig nyomás a QB-n, a futást szépen megtartották (54 yardot engedtek), Pattersont szépen kivették.
- Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Jones, kiemelten HIGHTOWER, DMC, Chung, Ryan, Revis..
- Első félidőben az O# oldaláról JE11
- Végre mertük használni Develint és Hómant passzoknál (ez nálam végre pozitívum..)
- Ridley az egész meccsen
- O# fal vége kezd összeállni, jól védték egész meccsen Bradyt, s nagyon szépen nyitottak utakat a futáshoz (150 yard) Bár itt mellék szálként megjegyzem,hogy kétségeim voltak Cannon LG pozíciójával kapcsolatban, jelenleg úgy tűnik jobban működik, mint a nagy reménységnek, tehetségnek tartott Kline..Megérne egy cikket, hogy Kline miért került másodvonalba, nekem picit érthetetlen..

Down:
- A rengeteg büntetés 15/163..Az több mint sok..Persze volt 1-2 érdekes bírói döntés, de a többség jó hívás volt..Remélem BB szétszedi őket a videózások során.
- Brady és JMD a második félidőben..Elképesztően rossz hívások voltak..Brady JE11-en és Gronkon kívűl másokat nem is akar bevonni a játékba..Végre van Dobson, Lafell, Dola és Wright is a vonal mellett.Tehetséges szélső elkapók, de nem dob feléjük, pedig többször több, mint tisztán állnak, elszakadnak a védőiktől..Brady nézi JE11-t, ha nem tiszta, akkor nézi Gronkot azt itt megáll a tudomány..Nem teccik...Miami első félidőt szeretném látni a passzok területén, hozzáadva Develint és néha Hómant!
- Third down eredményesség..14-ből 5-öt csináltunk meg..Több, mint vicc..
- Red zone eredményesség..4x jutottunk el, abból kettőt csináltunk meg..Vannak magas, biztoskezű elkapók..Biztos, hogy JE11-nek kell emelt passzokat dobálni a sarokba, amikor van két magas TE, és WR?

Nem volt rossz meccs, de kellett hozzá Cassel bénázása is.. A védelem kezd összeállni, mutat szép jeleket..Az O#-ben pedig igaza volt Brady-nek..Messze vagyunk még attól a csapattól, akik szeretnénk lenni..De elindult valami fejlődés..Brady remélem fejlődni fog, s többet gyakorol az elkapóival..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
érdekes újra látni, hogy egy vereség után mindig mennyivel több hozzászólás van 😀tamasboldizsar
Sztem ez valahol teljesen természetes és ahogy elnézem ez azért a többi topikban is így van.Ha most is kritizálnánk a csapatot,akkor meg az lenne,hogy persze mi még a W után is siránkozunk. Btw a védelem most egész jól fogta a futást,Jones nagyon nagyot játszott,egyedül Rudolphfal nem tudtunk az elején mit kezdeni,Skinner látszott hogy nem alkalmas erre.Az O viszont szerintem nagyon rozsdás,Dola felé alig megy labda (két meccsen egy elkapás,úgy h ez nem rajta múlik WTF ),Dobson dettó,LaFell mintha pályán sem lenne,Wright szintúgy,ja és a remek 4.körös futónk második meccsén is inaktív
Az O-fal is egész tűrhető volt,Solder megint botrány szar volt,két egymást követő playben holding,meg false start az mi? 15 bünti 160 yardért...?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az meg egészen nyilvánvalónak tűnik, hogy Solder így nem fog érni jövőre 7 milliót.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Mielőtt még elkezdenénk örülni... a második félidei O-teljesítmény MEGINt gyalázatos volt, Edelman 0 elkapott yard, Ridleyen kívül semmi sem működött. S azok a büntetések...Gyulus
Nagyjából az első félidei is.
Azt mondjuk jó látni, hogy egy középszerű, game manager QB-val is fogunk meccseket nyerni a Tom utáni érában.

A meccsről egy pár gondolat:
- Azt a negyedik és egy játékot én is megállítottam volna a haverokkal. ilyen lassan kivitelezni egy játékot borzasztó, mintha most csinálták volna először. (Tom sneakje is bohózat volt. Lassú, körülményes.)
- Nem szeretném Boldent sokkal többször látni. Aranyos gyerek meg minden, de gyakorlatilag semmire nem jó. Ha White (akiben én egyelőre semmi különöset nem látok) a keretben van, akkor inkább ő próbálkozzon, mert talán benne van potenciál.
- Nem tudom, mi lett volna DMC intje nélkül, mert addig egy fos volt az egész.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
érdekes újra látni, hogy egy vereség után mindig mennyivel több hozzászólás van 😀tamasboldizsar
Jogos. Mi olyan sírva vigadó nép vagyunk. 😊 Egyébként a tegnapi meccset nehéz is értékelni azon túl, hogy mind a D, mind a ST nagyon odatette magát és megérdemlik a dicséretet. Az O pedig harmatgyenge, Brady 149 passzolt yardja és 15 sikeres kísérlete mindent elmond a passprotectionnel kapcsolatos edzői várakozásokról. Meg nekem sajnos az is lejött az eddigi meccsek alapján, hogy már nem az emelkedő ágában van a karrierje, hogy udvariasan fejezzem ki magam. (Félreértés ne essék, top5 QB, nem a "kiégett" és hasonló, Sobri-féle marhaságokra gondolok, de ennyire eddig nem éreztem a különbséget PM és közte mint idén.) 2009 óta látszik, hogy az új játszótársakkal nagyon nehezen találja meg az összhangot és gyorsan veszti el a bizalmat, ha valami nem sikerül: tegnap megint Edelman és Gronk kapott passzt, más szinte senki és az egyetlen valamirevaló O drive 3 Edelman elkapáson alapult, közte azon a 3&6-on ami nagyon rossz passz volt, hogy Minitron hogy gyűjtötte be, most sem tudom.

Két második félidő alatt 6 (!) pontot csinált az O. Ezzel nincs mit keresni jobb csapatok ellen. Tudom, hogy Wyatt szerint nem is kellett TD, de jobb a 7 pont, mint a 3.

A tegnapi győzelmet azért sem tudom igazán hol kezelni, mert a Vikings pedig mindent megtett a zavarmentes győzelmünk érdekében. Amikor 4/4 és 75 yard teljesítménnyel Cassell hozta az első drive-ot, ráadásul a végén egy 24 és egy 25 yardos passzal, akkor azt hittem, nagy baj lesz. De Cassell ezek után értékelhetetlent nyújtott, egy elit secondayvel szemben elfogadhatatlan hívásokkal. Az pedig, hogy a liga legjobb futóját kivették az offense-ből két nappal a meccs előtt, nyilván alapjaiban döntötte össze a playbookot. (Emellett a legjobb játékosuk így is az AP helyére lépő RB lett.)
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
érdekes újra látni, hogy egy vereség után mindig mennyivel több hozzászólás van 😀
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Szeretném itt (is) megélni Dont'a Hightower apoteózisát. Vezette a csapatot - 8 tackle, 2 TFL, 2 sack, 1 labdaelütés és 2 QB hit - pazar teljesítmény. Mindenki csak ekézi, most megérdemli a dicséretet.Burkus
DoM már az elején mondta hogy PO formát mutat 😉 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szeretném itt (is) megélni Dont'a Hightower apoteózisát. Vezette a csapatot - 8 tackle, 2 TFL, 2 sack, 1 labdaelütés és 2 QB hit - pazar teljesítmény. Mindenki csak ekézi, most megérdemli a dicséretet.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bőven elég volt minden támadásban az FG, nem kellett még csak megszakadni sem az előny növeléséért, szóval a 2. félidei O értékelhetetlen volt kb

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mielőtt még elkezdenénk örülni... a második félidei O-teljesítmény MEGINt gyalázatos volt, Edelman 0 elkapott yard, Ridleyen kívül semmi sem működött. S azok a büntetések...Gyulus
A W az W. Legalább hoztuk. A D mutatott pofás dolgokat. Az O botrányos, Brady vagy magában nem bízik vagy benne nem bíznak, de valami nagyon nem klappol nála.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Nézzük úgy, hogy ennyi elég volt az O-tól. Én is ekéztem őket a másik topikban, mert ennél jobban kellett volna kihasználni a hibákat, de egyenlőre ez is elég volt.
A D és az ST nagyon pofás volt, de nem tudom mennyire volt gyenge a Vikings. De tényleg szépen fogtuk őket, nem egyszer.

Viszont a sok flagtól idegbajt kaptam. Nem egy volt olyan, ahol jó játékot vett vissza, annulált a sárga.
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Mielőtt még elkezdenénk örülni... a második félidei O-teljesítmény MEGINt gyalázatos volt, Edelman 0 elkapott yard, Ridleyen kívül semmi sem működött. S azok a büntetések...
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
nagyon sok büntetés volt ez valódi flag foci volt 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Cassel megkönnyítette a helyzetünket, jár neki a láda sör

most is voltak hibák rendesen, de nem várhatunk csodát 1 hét alatt, minden W számít, tovább kell javulni, legalább most pofásan nézett ki a D#, annak ellenére, hogy az első driveban nagyon homály volt ez a csapatrész is



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/