New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/m5puzh3y539h2sotvkkh.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Ridley révén vagyunk érdekeltek.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Korábbi Brady támához: első két meccs alapján (nyilván szűk a minta) ,10 yard felett 6/28,amivel 11-20 yard között 29 % és ezzel a 33., 20 yard felett 9,1 % és 32. a 35-ből
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4768392/patriots-raiders-through-a-stats-based-lenskolok1972
De 5-10 yard között az ötödik.. 😀 Mondjuk két meccsből sok következtetést nem szabad levonni!
De mindenki látja és érzékeli, hogy a 20 yard fölötti passzai már messze nem működnek úgy, mint régen..S most finom voltam..Brady az 5-15 yard közötti sávban él igazán, az az ő területe, abban a legjobbak között van. A gyors, rövid passzos játékokat kell erőltetnie, remélhetőleg több elkapónak is a csapatban. Nagyon fogadkozott a héten, hogy a jövőben nem csak kettőig tud majd számolni a pályán éles helyzetekben..Reméljük így is lesz..Azért nem kell temetni, mert a Miami ellen az első félidőben ezt meg is mutatta. Remélem JE11 háta nem vészes, s nem fog a legmegbízhatóbb elkapónk is kidőlni..Limitáltan edzett ő is..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Korábbi Brady támához: első két meccs alapján (nyilván szűk a minta) ,10 yard felett 6/28,amivel 11-20 yard között 29 % és ezzel a 33., 20 yard felett 9,1 % és 32. a 35-ből
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4768392/patriots-raiders-through-a-stats-based-lens

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
RB témához:

"Vereen (shoulder) was listed as a limited practice participant Wednesday, ESPN's Mike Reiss reports."
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ha már futó bekkeknél vagyunk, szerintem ennyire sokat még sosem kellett várniuk, hogy csapathoz kerülhessenek, mint a legutóbbi FA-piac körben. Mintha az egész RB poszt fontossága alapjaiban rendült volna meg.

ui.
bocs, ha vannak helyesírási hibák, de ma melóból arra kellett hazaérnem este, hogy az asztali PC-m valszeg levágta a tápot, meg se nyikkan szinte az inditó gombra, csak felvillannak a ledek plusz a proci ventilátora akarna megindulni, de nem tud...az asszony németbillentyüs körömgépén meg nem egyszerü pötyögni...

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó azért idén ne 6 carry után mondjuk már rá, hogy szar. Még egy Lynchnél is lehet 6 olyan egymás utáni carry ahol szar átlag jön ki. Én nem mondom, hogy jó, de várjunk még pár meccsig és ezt utána jelentsük csak ki, ha akkor is ilyen gyenge átlaga lesz.tamasboldizsar

Nem hat carry, hanem két meccs után mondom, hogy idén nem jó a srác (egyenlőre). Minden elképzelést nélkülöztek a megmozdulásai.

A térdszalagos futóra vonatkozó beszólás - merthogy ilyen még nincs - nagyon jó volt, nagyot röhögtem. Ridley szerintem a kutyának sem fog kelleni, semmi olyan extrát nem tud, ami miatt valaki túlfizetné. Hacsak nem veti rá a szemét Jerry Jones. 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha tol egy 1200 yardot, remélem, megtartjuk. De nem véletlenül jött White sem, szerintem jövőre is jön valaki a draftról, és lehet, hogy egyik futó sem marad. Mert lesz olcsóbb megoldás náluk, akikben látnak annyit. Ha sok a fumble idén is, akkor tuti nem kap nagy pénzt. Ha normális áron meg lehet tartani, akkor nem lenne rossz (pláne, ha White ilyen ütemben fejlődik)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?Höri
Nem.
Felszedünk FA-ról egy térdszalag szakadásos RB-t mert az még nincs...😒gordon
T-Rich jön majd trade által valaki fontosért, plusz visszahozzuk BJGE-t. 😊winston
Hát akkor a fumble-k száma nem fog csökkeni 😀zsotyi
De legalább a yardok száma határozottan!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?Höri
Nem.
Felszedünk FA-ról egy térdszalag szakadásos RB-t mert az még nincs...😒gordon
T-Rich jön majd trade által valaki fontosért, plusz visszahozzuk BJGE-t. 😊winston
Hát akkor a fumble-k száma nem fog csökkeni 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?Höri
Nem.
Felszedünk FA-ról egy térdszalag szakadásos RB-t mert az még nincs...😒gordon
T-Rich jön majd trade által valaki fontosért, plusz visszahozzuk BJGE-t. 😊
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?Höri
Nem.
Felszedünk FA-ról egy térdszalag szakadásos RB-t mert az még nincs...😒
több mint 9 éve
triangle 1 283
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?Höri
ha béna lesz ez az éve, akkor azért nem, ha jó lesz, akkor valaki túlfizeti és azért nem.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már témánál vagytok, Ridley-vel akkor lesz hosszabbítás?

több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Jó azért idén ne 6 carry után mondjuk már rá, hogy szar. Még egy Lynchnél is lehet 6 olyan egymás utáni carry ahol szar átlag jön ki. Én nem mondom, hogy jó, de várjunk még pár meccsig és ezt utána jelentsük csak ki, ha akkor is ilyen gyenge átlaga lesz.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mondjuk a legjobb opció az lett volna ha fafej ,Vereen megmarad Bolden cut. Sima ügy. Na akkor lett volna feladat védekezni ellenük! És akkor lehettünk volna Pigmeus team,ParadSEC
Nem értem ezt a nagy Bolden utálatot...igaz, hogy sokat keres..ja, nem bocsi (574.000)
és szar számokat produkál 3. számú futóként..ja, mégsem

és a ST-ben sem használható..ja, alapember, még1x bocs.😉gordon
Na ezt azért nem magyarázod belém hogy utálom Boldent! Egy variációs elképzelés volt ha Fafej maradt volna.... Az tény hogy Fafejt jobb játékosnak találom mint Boldent. Az hogy ST-ben alapember na bumm. Én jobban örülnék olyan futónak aki fajantos 2 downos futó mint egy stabil ST player! Mert olyanokkal sajna tele a padlás! Ha Ridley kinövi a fumblicitiszét akkor nagyon jó tandem lehet Vereenel, Bolden White meg küzdhet a maradék lehetőségért, bár egyiktől sem vagyok megnyugodva. Igaz White még nem is mutathatta meg mit tud addig nem is ítélkezem, mert megint kapok a fejemre! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bammeg az idei 6futásából 5ször nekiszaladt a visszanyomott guardnak az igaz😀
De mikor nagyon kellett(Vereen sérülése) akkor megbízható volt, ha javul a fal ő is hozza majd a számait.
Örülnék egy ilyen szintű mélységnek a LBsorban, na.😀

Szvsz a legnagyobb probléma az, hogy White még megszorítani sem tudta...
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk a legjobb opció az lett volna ha fafej ,Vereen megmarad Bolden cut. Sima ügy. Na akkor lett volna feladat védekezni ellenük! És akkor lehettünk volna Pigmeus team,ParadSEC
Nem értem ezt a nagy Bolden utálatot...igaz, hogy sokat keres..ja, nem bocsi (574.000)
és szar számokat produkál 3. számú futóként..ja, mégsem

és a ST-ben sem használható..ja, alapember, még1x bocs.😉gordon
Ez az idei évig igaz volt. Én is kiálltam mellette, azt hittem, hogy a Ridley-Vereen-Fafej-Bolden RB corps komoly jövőt jelent és hangsúlyeltolódást is az azt megelőző évek pass-heavy offense kudarca miatt. A preseasonben is volt néhány szép kifelé futása. Nyilván a futásblokkolás megszűnése is oka, - Mankins! - de az eddigi 2 meccsen az Általad idézett statisztika szerint 6 kísérlet 8 yard, ha jól látom 1,3-as átlag. És ez nem adja vissza a megmozdulásai reménytelen-esetlen voltát. Nem produkál szar számokat.... ja mégis 😊

Ja és ahogy Wyatt is utal rá, ebből a 8 yardból 7 yard egy futásra esik, szóval marad 5/1, azaz 0,2 yard futásonként... Ez nem a semmi, ez még annál is kevesebb 😊 Nyilván nemcsak ő tehet róla, nem elfelejtett 4,9-es átlagot futni, de ennyit mint idén kb. én is megfutnék elpuhult értelmiségi létemre 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a legjobb opció az lett volna ha fafej ,Vereen megmarad Bolden cut. Sima ügy. Na akkor lett volna feladat védekezni ellenük! És akkor lehettünk volna Pigmeus team,ParadSEC
Nem értem ezt a nagy Bolden utálatot...igaz, hogy sokat keres..ja, nem bocsi (574.000)
és szar számokat produkál 3. számú futóként..ja, mégsem

és a ST-ben sem használható..ja, alapember, még1x bocs.😉gordon
Hát azért az 5 futás 1 yard annyira nem jó. Ahhoz képest, honnan jött, erősen kezdett, volt egy egész jó meccse a Bills ellen, de kb annyi. Idén sajna csak hátrány volt, ha megkapta a labdát. Ha hozná a korábbi átlagokat a fáradó D-k ellen, meg nickel ellen, akkor nem lenne rá panasz, de idén eddig sajnos nagyon szar.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mondjuk a legjobb opció az lett volna ha fafej ,Vereen megmarad Bolden cut. Sima ügy. Na akkor lett volna feladat védekezni ellenük! És akkor lehettünk volna Pigmeus team,ParadSEC
Nem értem ezt a nagy Bolden utálatot...igaz, hogy sokat keres..ja, nem bocsi (574.000)
és szar számokat produkál 3. számú futóként..ja, mégsem

és a ST-ben sem használható..ja, alapember, még1x bocs.😉
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pénzügyileg egy Bolden-kivágásnak semmi haszna nem lett volna, Woodheaden lehetett spórolni. Én inkább annak örülök, hogy Julian nem vészes összegért visszajött

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mondjuk a legjobb opció az lett volna ha fafej ,Vereen megmarad Bolden cut. Sima ügy. Na akkor lett volna feladat védekezni ellenük! És akkor lehettünk volna Pigmeus team,

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem. Több mint 2x annyit hozott 2x annyi meccs alatt. És Vereennek a három év alatt volt 516 yardja (!) futásban összesen. Évi 170-es átlag - komoly teljesítmény. Vereennek két év alatt volt 576 elkapott yardja és összesen három év alatt 68 first downja és 9 TD-je. Fafej 2009 óta játszik - két évvel korábban kezdte - de a Jetsnél 2009-ben nem volt gyak. lehetősége. Azóta van 1660 futott és 1620 elkapott yardja és 22 TD-je. Igazad van, ez sem A.P. teljesítményének szintje, de több mint amit Vereen tett hozzá a csapat teljesítményéhez.
Woodhead 3,5 millát két évre kapott, azaz 1,75 millát kapott évente. Tény, hogy Vereen 3,5 misit négy évre kap - hogy aztán ne legyen a pályán.Burkus
Ha egyikőtök érveit olvasom azok is tetszenek, és ha a másikét, akkor azok is tetszenek. 😊 Utólag visszanézve lehet, hogy tényleg érdemesebb lett volna Fafejet megtartani, és Vereen-t akár kitenni, vagy a roster végén tartalékban megtartani mondjuk Bolden helyett. Ugyanakkor amit Wyatt mond, az is tény. Manapság a futók jönnek-mennek, egyszerűen nincs olyan értékük, mint valamikor. Szinte minden csapat azt csinálja, hogy hozza a rookie-t, aztán egyből vagy max. 1 év után kezdeti, futtatja 4 évig, majd lép tovább, leváltja a fiatalabbra. Vereen tudja amit Fafej tud, ha egészséges. Most éppen egészséges, úgyhogy ez most nem is faktor.

(Ha már futók, én inkább azt furcsállom, hogy ha Ridley lett a 1st down back, és Belichicknek megvan ez a fumblitisz irtózása, akkor miért engedte el Blountot Pittsburghbe? Ő aztán tényleg olcsó lett volna, és ha Ridley megint fumblizik, akkor ott lett volna egy már Bostonban is bizonyított, korrekt helyettes. De úgy látszik Belichicknek ennyit sem ér a futó poszt, úgy lehet vele, hogy ha kell, bármikor tudja pótolni.)peterk2005
Na mondjuk Ridley>Blount, „csupán” a fumblik jelentik a problémát.
De az is érdekes lenne, ha Vereen lenne az első számú futó, akire még passzokat is lehet hívni, meg futásokat. Mert mondjuk most egyszer kiküldtük szélre Ridleyt, meg volt pár futása Vereennek, de azért nagyjából látható, milyen játék jön már abból, hogy ki van bent.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Báncsátok a Bradyt, hogy nem tud dobni! A hét top 5 dobása:
 www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/0ap3000000395636/Week-2-Top-5-throws?campaign=Facebook_video_top5throwsKollega
Tűpontos volt Minitronnak :cool:Minitron
Olyat mint a 2. helyzett, megnéznék Edelmannel.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem. Több mint 2x annyit hozott 2x annyi meccs alatt. És Vereennek a három év alatt volt 516 yardja (!) futásban összesen. Évi 170-es átlag - komoly teljesítmény. Vereennek két év alatt volt 576 elkapott yardja és összesen három év alatt 68 first downja és 9 TD-je. Fafej 2009 óta játszik - két évvel korábban kezdte - de a Jetsnél 2009-ben nem volt gyak. lehetősége. Azóta van 1660 futott és 1620 elkapott yardja és 22 TD-je. Igazad van, ez sem A.P. teljesítményének szintje, de több mint amit Vereen tett hozzá a csapat teljesítményéhez.
Woodhead 3,5 millát két évre kapott, azaz 1,75 millát kapott évente. Tény, hogy Vereen 3,5 misit négy évre kap - hogy aztán ne legyen a pályán.Burkus
Ha egyikőtök érveit olvasom azok is tetszenek, és ha a másikét, akkor azok is tetszenek. 😊 Utólag visszanézve lehet, hogy tényleg érdemesebb lett volna Fafejet megtartani, és Vereen-t akár kitenni, vagy a roster végén tartalékban megtartani mondjuk Bolden helyett. Ugyanakkor amit Wyatt mond, az is tény. Manapság a futók jönnek-mennek, egyszerűen nincs olyan értékük, mint valamikor. Szinte minden csapat azt csinálja, hogy hozza a rookie-t, aztán egyből vagy max. 1 év után kezdeti, futtatja 4 évig, majd lép tovább, leváltja a fiatalabbra. Vereen tudja amit Fafej tud, ha egészséges. Most éppen egészséges, úgyhogy ez most nem is faktor.

(Ha már futók, én inkább azt furcsállom, hogy ha Ridley lett a 1st down back, és Belichicknek megvan ez a fumblitisz irtózása, akkor miért engedte el Blountot Pittsburghbe? Ő aztán tényleg olcsó lett volna, és ha Ridley megint fumblizik, akkor ott lett volna egy már Bostonban is bizonyított, korrekt helyettes. De úgy látszik Belichicknek ennyit sem ér a futó poszt, úgy lehet vele, hogy ha kell, bármikor tudja pótolni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.Burkus
Hát nem tudom. Azért mostanában nem nagyon volt 1200 yard feletti futónk. Olyan inkább, akire lehet szezononként 600 yardot passzolni, de Vereenben akkor is sokkal nagyobb az upside, mint Woodheadben. Szerintem az egy teljesen egyértelmű helyzet volt, igazából kérdéses sem lehetett, mit fog a csapat csinálni. Van még két-két év a szerződésből az első két futónak, nem fogunk adni a 3. számúnak nagyobb zsét, mint amennyit az első kettő keres. Szerintem ez fel sem vetődött seholWyatt
Lehet, hogy az upside nagyobb, csak az eredmények nem.... Vereen 2013: 44 futás - 208 yard, 1 TD , 47 elkapás 69 targetből 427 yard és 3 TD - 8 meccsen. Fafej 106 futás és 429 yard 2 TD, 76 elkapás 605 yard és 6 TD. Ja és 16 meccs, azaz, ellentétben Vereennel einsatzfähig is folyamatosan, 2010-ben 14, 2011-ben 15, 2012-ben és 2013-ban 16-16 meccsen játszott, Vereen 5-13-8. Nem hátrány, ha a játékos rendelkezésre is tud állni. Amikor 2012-ben együtt játszottak a Patsnél, akkor is jobb volt. Szóval szerintem csak egy - szokásos - rossz döntés volt az engedése (van helyette Bolden).

Ja és két évre 3,5 millióért szerződött a Boltshoz (most kapott egy három éves 7,5 milliós hosszabbítást). Vereen olcsóbb, de nem is hoz annyit. Ennyit szerintem nekünk is meg kellett volna hogy érjen.Burkus
Tehát ő 16 meccsen hozott össze valamivel többet, mint az állandóan sérült Vereen
3.5 milliót felesleges adni egy 3. számú futónak, miközben az első kettő összesen nem keresett talán még 2.5-et sem.
Boldent teljesen leépíteném, de hát ez nem az én hatásköröm, de ő meg keres 570k-t, az kb 3 millióval kevesebb, mint Woodhead. Akinek a legjobb szezonjában volt 500 yardja. Meg volt egy, amelyikben elkapásokban 600. Első számú futóként egyértelműen nem megoldás, Ridleynek az 1263 yardos szezonjában hozzá tudott rakni 301 futott, 446 elkapott yardot. 16 meccsen. Vereennek ez nagyjából 10 meccsen megvolt az előző szezon kezdetétől fogva. Még csak minőséget sem vesztettünk, sokkal nagyobb a fejlődési lehetőség, és harmadannyiba kerül. Továbbá Ridley a kezdő, a mögötte lévő RB-ről beszélünk.

Csináltunk sok szar döntést az elmúlt években, de azt nekem senki nem fogja megmagyarázni, hogy Woodhead elengedése szar döntés volt, és azt sem, hogy egyértelműen bebizonyosodott, hogy rossz döntést hoztunk, hogy nem adtunk 3.5 millát egy olyan RB-nek, aki nem kezdő (gyak kezdők sem igen kapnak mostanában ennyi pénzt), aki nem tudott volna többet tenni a csapat játékához, mint egy olyan, aki harmadannyiba kerül, és a fő előnye az, hogy legalább 16 meccsen pályára lépett.Wyatt
Nem. Több mint 2x annyit hozott 2x annyi meccs alatt. És Vereennek a három év alatt volt 516 yardja (!) futásban összesen. Évi 170-es átlag - komoly teljesítmény. Vereennek két év alatt volt 576 elkapott yardja és összesen három év alatt 68 first downja és 9 TD-je. Fafej 2009 óta játszik - két évvel korábban kezdte - de a Jetsnél 2009-ben nem volt gyak. lehetősége. Azóta van 1660 futott és 1620 elkapott yardja és 22 TD-je. Igazad van, ez sem A.P. teljesítményének szintje, de több mint amit Vereen tett hozzá a csapat teljesítményéhez.

Woodhead 3,5 millát két évre kapott, azaz 1,75 millát kapott évente. Tény, hogy Vereen 3,5 misit négy évre kap - hogy aztán ne legyen a pályán.