New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Kicsit kár, hogy idén épp az "ideális" magasságban - november elején - van a bye week. Nagy szükség lenne MOST egy kis időre, hogy összekapja magát az offense. JMD tutira marad, de az új OL edző helyén lehet h ki lehetne próbálni Dabollt, tavaly Scarr mellett nyomta le az idényt.

Az OL rendbetételéhez első lépésként kísérletet tehetnének egy Solder-Kline-Stork-Connoly-Vollmer felállással. Devey szépen csendben szerencsére kijátssza magát a lineupból, Cannonnak pedig szimplán nem való az OG szerepkör. Beszállhatna az épp aktuálisan gyengélkedő OT-nk helyére, sajnos ebben most Solder vezet.

Kétségtelen, hogy Bradynél komoly gondok vannak, de egy futásorientált, dink&dunk támadóegységet elvezényelhetne, amíg magához tér. Viitonak egyébként már az előző két meccsen mondogatom, h sokkterápia gyanánt lehoznám a pályáról a 3.-4. elcseszett drive után és felvinném Garoppolót. Hadd lássa mindenki, hogy még neki sincs garantált helye a csapatban.

Talán egyedül a futókkal nincs komolyabb gond, más kérdés, hogy egy ilyen fal mögött, meccsenként 5-5 nullyardos és minuszyardos futással csak ilyen átlagot tudnak hozni. Ridley a tavalyi fallal totál beast lenne egyébként.

Elkapók - Julian kivételével - katasztrófálisak, mondjuk ebben Tom is erőteljesen közreműködik. LaFell nálam eddig a hülye büntetéseivel hívta ki a figyelmet, plusz pár csodás dropja is volt. Amendola 0, Thompkins ideális 4. számú elkapó... Dobson meg sérült áru. Itt esetleg Tyms-szel lehetne ügyeskedni, mondjuk ő leginkább Garoppolóval állatkodott a preseasonban.

TE-k terén egyetértek azzal, hogy Gronk jelenleg még rohadtul nem 100-as. Lehet hogy korán hozták vissza, ilyenformán is hasznát vesszük... csak rá ne sérüljön. Wright szerintem jó lesz, más kérdés hogy idén max a szezon végére épül be a támadóegységbe.

A baj az, hogy egy komolyabb fejlődés, koncepcióváltás esetén is csak arra látok lehetőséget, hogy egy erősebb futójátékkal megtámogatott, "középosztálybeli", game manager QB-s társaság álljon össze, ami a PO-ban, elít védelmek ellen rohadt kevés lesz.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szerintem a trendek tavaly sem voltak túl fényesek, de csak összeállt a történet.Wyatt
nem akarom elölről kezdeni a "nekünk csak a SB WIN a sikeres szezon" kontra "nézd meg a kis-közép csapatokat mit nem adnának évtizedes fix PO-ért" vitát, de tavaly is "csak" a kötelezőt hoztuk, semmi extrát és ez inkább az AFC mezőnyére gyakorolt kritika

de ezzel megint nem lenne semmi probléma, ha lehetne látni azt, hogy a múltszezon hibáit megpróbálnák(!!) orvosolni
tavalyhoz képest egyedül a sec-ünk lett brutális (halkan jegyzem meg papíron, mert Revis nem meggyőző, én megvárnám egy komoly WR-QB páros ellen mit játszik, Browner még eltiltott, Dennard-dal nem tudom mi van, Ryan meg mintha rookie lenne), de a két kezdő DE-nk megint 100%os snap számot kapnak(PO-ban meg csodálkozunk hogy nincs nyomás az ellenfél QB-n), LB depth lényegében nulla (reméljük egyik sem lesz Tulok!), Ofal a tavalyihoz képest is gyengébb

szóval szinte semmivel nem léptünk előrébb tavaly óta, és megint maradt a "ha majd Gronk egészséges lesz", "most csak altatunk", "majd ha összeáll a csapat" vágyálmok
(remélem egyszer már tényleg bejönnek 😀 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A KC sem túl fényes eddig, viszont a D így is lehet, hogy sok lesz nekünk, és futni is egész jól tudnak, ha úgy van.Wyatt
A KC azért lesz érdekes meccs, mert több minden lemérhető lesz. Egyrészt tele vannak sérültekkel, emellett a legnagyobb bajuk talán a secondary, a passz elleni védekezés. Úgyhogy ellenük tudni KELL majd passzolni. Ha ellenük se megy, akkor nem tudom ki ellen fog. A pass rush viszont NFL élmezőny, úgyhogy dédelgetni és mélyeket dobni nemigen lehet. Azt kell csinálni amit a Pats évekig kiválóan csinált egyébként: up tempo offense, gyors checkdown passzok, ill. támadni a pálya közepét a front7 és a secondary között. Futni is lehet ellenük, mert a front7-ből is kiesett pár elit játékosuk. A másik oldalon viszont Charles nélkül is tudnak futni úgy látszik. És Smith kimondottan labdabiztos. Volt ugyan egy gyenge meccse az első héten, de várhatóan tőle nem lesz annyi "ajándék", mint Cassell és Carr ellen, úgyhogy a defense-nek várhatóan turnoverek helyett stopokkal kell majd őket megállítani. Szóval ha sikerülne nyerni (és kb. úgy ahogy leírtam, nem valami extrém módon amiből nem lehet megítélni semmit), az szerintem jó jel lenne. Akkor is, ha azért messze nem egy elit csapatról van szó. (De nem is rosszról.)peterk2005
Gyakorlatilag most is ez volt, bár a végén jött egy azért ja

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyetértek, de a Chiefs legnagyobb baja a támadófal. Az ROT például nem egyszer simán nem blokkolta az emberét, hanem segített a TEnek, akinek ugyan nem kellett segíteni, de így blokkolatlanul sackelték vagy kergették Alexejevics elvtársat, ami nem jó taktika. A másik a két hülye Guard. Legalább Fisher kezd jól játszani, az is valami.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A KC sem túl fényes eddig, viszont a D így is lehet, hogy sok lesz nekünk, és futni is egész jól tudnak, ha úgy van.Wyatt
A KC azért lesz érdekes meccs, mert több minden lemérhető lesz. Egyrészt tele vannak sérültekkel, emellett a legnagyobb bajuk talán a secondary, a passz elleni védekezés. Úgyhogy ellenük tudni KELL majd passzolni. Ha ellenük se megy, akkor nem tudom ki ellen fog. A pass rush viszont NFL élmezőny, úgyhogy dédelgetni és mélyeket dobni nemigen lehet. Azt kell csinálni amit a Pats évekig kiválóan csinált egyébként: up tempo offense, gyors checkdown passzok, ill. támadni a pálya közepét a front7 és a secondary között. Futni is lehet ellenük, mert a front7-ből is kiesett pár elit játékosuk. A másik oldalon viszont Charles nélkül is tudnak futni úgy látszik. És Smith kimondottan labdabiztos. Volt ugyan egy gyenge meccse az első héten, de várhatóan tőle nem lesz annyi "ajándék", mint Cassell és Carr ellen, úgyhogy a defense-nek várhatóan turnoverek helyett stopokkal kell majd őket megállítani. Szóval ha sikerülne nyerni (és kb. úgy ahogy leírtam, nem valami extrém módon amiből nem lehet megítélni semmit), az szerintem jó jel lenne. Akkor is, ha azért messze nem egy elit csapatról van szó. (De nem is rosszról.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jön majd Browner, és meccsenként átlagol 50 yard büntetésért cserébe egy-egy picksixet, és pár "momentumot" 😀
Amúgy annak fényében aggasztó a mutatott játék,hogy a Dolphins-Vikings-Oakland hármas kimondottan gyengének tűnik.
Pontosan erről van szó,semmi többről.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amendolának két nagy játéka volt eddig, mindkettőt visszafújták bünti miatt.

Charles játszani fog?

Néhány napja Fafejről vitáztunk, most olvasom, hogy IR-re került ő is.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, azt akartam még tegnap írni, hogy elmebeteg mennyiségű büntetéseket gyűjtünk, és még ha véletlenül megy is a támadójáték, akkor egyből elcsesszük egy zászlóval. Bár a Raiders ellen már kifejezetten jó (lófaszt, de legalább az előzőekhez képest kiugró javulás...) 6/59-cel zártunk.

Szerintem a trendek tavaly sem voltak túl fényesek, de csak összeállt a történet. Én leírtam miben látok fejlődési lehetőséget, nem ismétlem magam. A KC sem túl fényes eddig, viszont a D így is lehet, hogy sok lesz nekünk, és futni is egész jól tudnak, ha úgy van.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezen már én is rágódtam. De tavaly addig tartottak a 13 pontos meccsek meg a szenvedés az offense-nél, ameddig vissza nem jött Gronk. Gronk nélkül 20,8 pont/meccs volt a stat és 40,9 % a red zone efficiency. Gronkkal ez rögtön 32 pont/meccsre ment fel és 68,8 % lett a red zone efficiency. Most meg Gronkkal 16 pont legutóbb és 23-as átlag, de ez nem reális, mert a Minnesota ellen 14 pont reálisan nem az offense eredménye, azaz inkább 17,3 pont az átlag. És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?

Most 22. a csapat szerzett pontokban, 27. yardokban, 26. passzolt yardokban, 22. futott yardokban. Ez pedig inkább az 19-21. hely, amit a Power ranking mutat. (Bár az egy marhaság 😊 )Burkus
Én azt hittem, hogy a csapatba beletartozik a D és a ST is. Én sem örülök, hogy ennyire döcög a szekér, de könyörgöm, 3 forduló ment le.Imitheking
Három forduló már elég ahhoz, hogy trendeket lásson vagy legalábbis trendekre következtessen az ember. Megindulhat a szekér persze, hirtelen összeállhat minden, de most nem látom azt a faktort, ami ezt összehozná. Az offense-nél éppen ellenkezőleg: egy gyorsuló negatív tendenciát látok.

Ráadásul most jön két komoly meccs, mindkettő értékmérő lesz, azok elvesztése esetén ráadásul 2-3 lenne az állás...

Az D hozza magát - többnyire - a ST pedig hol ilyen, hol olyan, mondjuk blokkolt puntra meg ennyi rossz longsnapre nem emlékszem. Slater viszont nagyon szép játékokat mutat be.

Az azért érdekes adat, hogy Carr, a rookie élete 3. meccsén 6x mert dobni Revis felé és abból 5 passz jó is volt. Emellett Ryannek nagyon rossz meccse volt ez a mostani, úgyhogy annak ellenére hogy 9 ponton tartottuk a Raiderst, a secondary nem villogott. Azt nem gondoltam volna, hogy ez a 12 millás teljesítmény.Burkus
Jön majd Browner, és meccsenként átlagol 50 yard büntetésért cserébe egy-egy picksixet, és pár "momentumot" 😀
Amúgy annak fényében aggasztó a mutatott játék,hogy a Dolphins-Vikings-Oakland hármas kimondottan gyengének tűnik.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezen már én is rágódtam. De tavaly addig tartottak a 13 pontos meccsek meg a szenvedés az offense-nél, ameddig vissza nem jött Gronk. Gronk nélkül 20,8 pont/meccs volt a stat és 40,9 % a red zone efficiency. Gronkkal ez rögtön 32 pont/meccsre ment fel és 68,8 % lett a red zone efficiency. Most meg Gronkkal 16 pont legutóbb és 23-as átlag, de ez nem reális, mert a Minnesota ellen 14 pont reálisan nem az offense eredménye, azaz inkább 17,3 pont az átlag. És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?

Most 22. a csapat szerzett pontokban, 27. yardokban, 26. passzolt yardokban, 22. futott yardokban. Ez pedig inkább az 19-21. hely, amit a Power ranking mutat. (Bár az egy marhaság 😊 )Burkus
Én azt hittem, hogy a csapatba beletartozik a D és a ST is. Én sem örülök, hogy ennyire döcög a szekér, de könyörgöm, 3 forduló ment le.Imitheking
Három forduló már elég ahhoz, hogy trendeket lásson vagy legalábbis trendekre következtessen az ember. Megindulhat a szekér persze, hirtelen összeállhat minden, de most nem látom azt a faktort, ami ezt összehozná. Az offense-nél éppen ellenkezőleg: egy gyorsuló negatív tendenciát látok.

Ráadásul most jön két komoly meccs, mindkettő értékmérő lesz, azok elvesztése esetén ráadásul 2-3 lenne az állás...

Az D hozza magát - többnyire - a ST pedig hol ilyen, hol olyan, mondjuk blokkolt puntra meg ennyi rossz longsnapre nem emlékszem. Slater viszont nagyon szép játékokat mutat be.

Az azért érdekes adat, hogy Carr, a rookie élete 3. meccsén 6x mert dobni Revis felé és abból 5 passz jó is volt. Emellett Ryannek nagyon rossz meccse volt ez a mostani, úgyhogy annak ellenére hogy 9 ponton tartottuk a Raiderst, a secondary nem villogott. Azt nem gondoltam volna, hogy ez a 12 millás teljesítmény.
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Én Gronko visszatérésében látok például lehetőséget. Tudom, most is játszik, kb a snapek felében, és akkor is limitáljuk, ami persze nem baj. Inkább legyen így, mint, hogy tol két 100+os meccset, aztán IR megint. Szóval én ezekre most még úgy tekintek, mint felhozó meccsek, egy kb 50 százalékos Gronkóval. És remélem, ez fog emelkedni. Ha nem, akkor szopacs, de szerintem fog.Wyatt
Azt mondjátok meg, hogy Amendola-val mi van? A fantasy ligáim felében draftoltam mint sleepert, mert amikor tavaly egészséges volt, akkor azért hozta a yardokat. Hova tűnt? Megint nem egészséges teljesen? Vagy Belichick büntizteti?peterk2005
Egészséges, csak Brady nem nagyon dobál neki, vagy ha nagyon ritkán eldob felé egy labdát akkor az elkaphatatlan.cspeti98
Vagy ha épp minden klappol, akkor Danny droppolja a lasztit 😊
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kíváncsi vagyok Tyms tényleg kerettag lesz-e. Ha neki sem jut labda, akkor felesleges plusz egy WR, aztán ki tudja, lehet, hogy jobb lenne LaFell helyett.
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Én Gronko visszatérésében látok például lehetőséget. Tudom, most is játszik, kb a snapek felében, és akkor is limitáljuk, ami persze nem baj. Inkább legyen így, mint, hogy tol két 100+os meccset, aztán IR megint. Szóval én ezekre most még úgy tekintek, mint felhozó meccsek, egy kb 50 százalékos Gronkóval. És remélem, ez fog emelkedni. Ha nem, akkor szopacs, de szerintem fog.Wyatt
Azt mondjátok meg, hogy Amendola-val mi van? A fantasy ligáim felében draftoltam mint sleepert, mert amikor tavaly egészséges volt, akkor azért hozta a yardokat. Hova tűnt? Megint nem egészséges teljesen? Vagy Belichick büntizteti?peterk2005
Egészséges, csak Brady nem nagyon dobál neki, vagy ha nagyon ritkán eldob felé egy labdát akkor az elkaphatatlan.

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Ezen már én is rágódtam. De tavaly addig tartottak a 13 pontos meccsek meg a szenvedés az offense-nél, ameddig vissza nem jött Gronk. Gronk nélkül 20,8 pont/meccs volt a stat és 40,9 % a red zone efficiency. Gronkkal ez rögtön 32 pont/meccsre ment fel és 68,8 % lett a red zone efficiency. Most meg Gronkkal 16 pont legutóbb és 23-as átlag, de ez nem reális, mert a Minnesota ellen 14 pont reálisan nem az offense eredménye, azaz inkább 17,3 pont az átlag. És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?

Most 22. a csapat szerzett pontokban, 27. yardokban, 26. passzolt yardokban, 22. futott yardokban. Ez pedig inkább az 19-21. hely, amit a Power ranking mutat. (Bár az egy marhaság 😊 )Burkus
Én azt hittem, hogy a csapatba beletartozik a D és a ST is. Én sem örülök, hogy ennyire döcög a szekér, de könyörgöm, 3 forduló ment le.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én Gronko visszatérésében látok például lehetőséget. Tudom, most is játszik, kb a snapek felében, és akkor is limitáljuk, ami persze nem baj. Inkább legyen így, mint, hogy tol két 100+os meccset, aztán IR megint. Szóval én ezekre most még úgy tekintek, mint felhozó meccsek, egy kb 50 százalékos Gronkóval. És remélem, ez fog emelkedni. Ha nem, akkor szopacs, de szerintem fog.Wyatt
Azt mondjátok meg, hogy Amendola-val mi van? A fantasy ligáim felében draftoltam mint sleepert, mert amikor tavaly egészséges volt, akkor azért hozta a yardokat. Hova tűnt? Megint nem egészséges teljesen? Vagy Belichick büntizteti?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
GhostLead New England Patriots 295
(amúgy Gronk se néz ki 100%-osnak, lehet már sosem lesz az)
— ZERO_L

Remélem nem lesz igazad... mikor Brady visszatért, Ő sem volt rögtön 100-as, emlékezz vissza!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?
Burkus
Én az Ofal-ban látom, legalább is most már csak ez maradt, ha a mostani közel katasztrofálisról normálisra sikerülne feltornázni a teljesítményt, azzal TB (és az O#) hatékonysága exponenciálisan növekedne

aztán hogy erre mennyi esély van az hatalmas kérdőjel

én kicsit pesszimista vagyok, mert úgy néz ki most még csak a kísérletezési fázisnál járunk, decemberre már topon kéne lenni, 2-2,5 hónap

(amúgy Gronk se néz ki 100%-osnak, lehet már sosem lesz az)ZERO_L

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Egy biztos, a KC meccs után tisztábban látunk. Azért ők egy picit jobb erőt képviselnek, plusz idegenben... Azt gondolom, hogy 3. forduló után vagyunk, én magam is "hisztizek" a negatívumok miatt, de látom, hogy javulhatunk. Lehet furcsa nekünk, hogy nagyon nem az O nyeri meg a meccset, nem ezt szoktuk meg az elmúlt években. O és D is jövő hét "kedden" lesz tesztelve. Meglássuk😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?
Burkus
Én az Ofal-ban látom, legalább is most már csak ez maradt, ha a mostani közel katasztrofálisról normálisra sikerülne feltornázni a teljesítményt, azzal TB (és az O#) hatékonysága exponenciálisan növekedne

aztán hogy erre mennyi esély van az hatalmas kérdőjel

én kicsit pesszimista vagyok, mert úgy néz ki most még csak a kísérletezési fázisnál járunk, decemberre már topon kéne lenni, 2-2,5 hónap

(amúgy Gronk se néz ki 100%-osnak, lehet már sosem lesz az)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezen már én is rágódtam. De tavaly addig tartottak a 13 pontos meccsek meg a szenvedés az offense-nél, ameddig vissza nem jött Gronk. Gronk nélkül 20,8 pont/meccs volt a stat és 40,9 % a red zone efficiency. Gronkkal ez rögtön 32 pont/meccsre ment fel és 68,8 % lett a red zone efficiency. Most meg Gronkkal 16 pont legutóbb és 23-as átlag, de ez nem reális, mert a Minnesota ellen 14 pont reálisan nem az offense eredménye, azaz inkább 17,3 pont az átlag. És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?

Most 22. a csapat szerzett pontokban, 27. yardokban, 26. passzolt yardokban, 22. futott yardokban. Ez pedig inkább az 19-21. hely, amit a Power ranking mutat. (Bár az egy marhaság 😊 )Burkus
22 pont, 15. 😊
Btw, akkor most védelem meg 4. legkevesebb pont, 2. yardokban, 1. passzolt yardokban, 11. futott yardokban 😊 Szal sima top 5 😀
Én Gronko visszatérésében látok például lehetőséget. Tudom, most is játszik, kb a snapek felében, és akkor is limitáljuk, ami persze nem baj. Inkább legyen így, mint, hogy tol két 100+os meccset, aztán IR megint. Szóval én ezekre most még úgy tekintek, mint felhozó meccsek, egy kb 50 százalékos Gronkóval. És remélem, ez fog emelkedni. Ha nem, akkor szopacs, de szerintem fog. Azon kívül még esetleg abban is lehet bízni, hogy az OL valamivel jobban összeáll. Ez két elég nagy javulási lehetőség. Pl, ha Solder megközelítené egy átlag újonc teljesítményét, esetleg elérné egy közepes kezdőét, vagy adj'Isten saját korábbi szintjét. De reméljük, hogy az összeszokás eredményes lesz, és lesz másnak is ideje elszakadni, nem csak Edelmannek.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
20, 30, 16
23, 13, 23

33, 7, 9
21, 10, 3

249, 149, 234
288, 185, 225

89, 150, 76
158, 54, 156

1, 1, 1
2, 1, 2

0, 0, 0
1, 0, 1

+ 7 szerzett pont, + 15 kapott pont, – 2 TD-passz, – 2 interception
Olyan nagy difi nincs a tavalyi évkezdethez képest, mondjuk a passzolt és a futott yardokban igen, de az előző idény kezdetén is lassan állt csak össze a játék, akkor az elkapók, most talán a fal miatt (pedig egész jó lett volna valami folyamatos javulásféle...). Mondjuk amíg a védelem hozza (mint tette tavaly is), addig van a támadóknak idejük belerázódni, remélhetőleg ez most nem jár a fél védelem lepusztulásával, és teljes fordulással. Ha kb annyit tudnánk javulni támadásban, mint tavaly Gronko visszatérése után sikerült, akkor azért nem lesz ez rossz. A védelemben Ninkótól jöhetne pár sack azért lassan, Chandler Jones viszont tovább javult, középen pedig a Wilfork, Siliga kettős futás ellen már nem olyan rossz (pláne, ha mindketten teljes értékűek éppen), bár itt azért szükség lenne Easleytől valami olyan pluszra már ebben a szezonban is, ami az első körre utal. Az LB-k nagyon karcosak, bár Hightower javulása után azért a kezdő hármas bőven jó így, a Vikings ellen pl ketten is elegen voltak, de inkább ne legyen sérülés. A DB-k vegyesek eddig, Dennard és Browner is bőven elfér ide, viszont Chung biztató meg Arrington is. Ryan hol zseniális, hol érthetetlen, de kb az egész egység hullámzik. A csúcspont nagyon magas lehet, szal egyelőre nem problémázok, javuljunk csak.
A 7 sack nem túl sok, a 7 sack elég sok. Persze D és O oldalról máshogy néz ki a történet 😀 A 6/0 interception viszont jó és a +6-os TO-mutató is

Nem vagyunk még ott, ahol lenni kell, de szerintem „a PO bravúr; a 19-21. hely reális” gondolatoktól is messze, kíváncsi vagyok, hogy Brownerrel hogyan alakul át majd a DB-sor, és mennyire fog hasítani a D. Látok rá esélyt, hogy a nagyobb csapatok ellen se legyen itt nagy baj. A snapekkel és a long snapekkel kell kezdeni valamit, mert utóbbiaknál néha a fejemet fogom, de Julian elit, Slater is, Gostko is nagyon szépen tolja tavaly óta, TB-k is jönnek szépen, Ryanen sem megy el meccs, szóval az ST is inkább tud erősség lenni. Ha pedig jobb mezőnypozíciókból indulunk, és a D kevés TD-t enged (mondjuk nem vagyok elragadtatva attól persze, amikor 7-8 perceket megy az ellenfél, és utána egy perc múlva jöhet vissza a D...), és pár labdát is szerzünk, akkor ez az O is képes meccseket nyerni. Márpedig nagyon remélem, hogy a szezon haladtával ez a jelenlegi támadójáték pont úgy a feledésbe merül majd, mint a tavalyi szezonkezdet, miután beindult a szekér. Még nincs világvégeWyatt
Ezen már én is rágódtam. De tavaly addig tartottak a 13 pontos meccsek meg a szenvedés az offense-nél, ameddig vissza nem jött Gronk. Gronk nélkül 20,8 pont/meccs volt a stat és 40,9 % a red zone efficiency. Gronkkal ez rögtön 32 pont/meccsre ment fel és 68,8 % lett a red zone efficiency. Most meg Gronkkal 16 pont legutóbb és 23-as átlag, de ez nem reális, mert a Minnesota ellen 14 pont reálisan nem az offense eredménye, azaz inkább 17,3 pont az átlag. És nem látom azt a faktort, ami a többletet hozná (ez volt Gronk visszatérése tavaly). Mitől javulna ez fel, különösen mit javulna ilyen látványosan?

Most 22. a csapat szerzett pontokban, 27. yardokban, 26. passzolt yardokban, 22. futott yardokban. Ez pedig inkább az 19-21. hely, amit a Power ranking mutat. (Bár az egy marhaság 😊 )
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Erős az a bal ficak. Viszont, ha 20 helyett 19 yardra dobjuk, már egész fasza 😀

több mint 9 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...Wyatt
Tegnap is jól játszott, hiába szidjátok 😊 Mondtam én, hogy a csapat ékköve lesz még egyszer.Burkus
Nekem HT olyan LB-ként mint Arrington szélső CB-nek, bármi is legyen a PFF-nél.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
20, 30, 16
23, 13, 23

33, 7, 9
21, 10, 3

249, 149, 234
288, 185, 225

89, 150, 76
158, 54, 156

1, 1, 1
2, 1, 2

0, 0, 0
1, 0, 1

+ 7 szerzett pont, + 15 kapott pont, – 2 TD-passz, – 2 interception
Olyan nagy difi nincs a tavalyi évkezdethez képest, mondjuk a passzolt és a futott yardokban igen, de az előző idény kezdetén is lassan állt csak össze a játék, akkor az elkapók, most talán a fal miatt (pedig egész jó lett volna valami folyamatos javulásféle...). Mondjuk amíg a védelem hozza (mint tette tavaly is), addig van a támadóknak idejük belerázódni, remélhetőleg ez most nem jár a fél védelem lepusztulásával, és teljes fordulással. Ha kb annyit tudnánk javulni támadásban, mint tavaly Gronko visszatérése után sikerült, akkor azért nem lesz ez rossz. A védelemben Ninkótól jöhetne pár sack azért lassan, Chandler Jones viszont tovább javult, középen pedig a Wilfork, Siliga kettős futás ellen már nem olyan rossz (pláne, ha mindketten teljes értékűek éppen), bár itt azért szükség lenne Easleytől valami olyan pluszra már ebben a szezonban is, ami az első körre utal. Az LB-k nagyon karcosak, bár Hightower javulása után azért a kezdő hármas bőven jó így, a Vikings ellen pl ketten is elegen voltak, de inkább ne legyen sérülés. A DB-k vegyesek eddig, Dennard és Browner is bőven elfér ide, viszont Chung biztató meg Arrington is. Ryan hol zseniális, hol érthetetlen, de kb az egész egység hullámzik. A csúcspont nagyon magas lehet, szal egyelőre nem problémázok, javuljunk csak.
A 7 sack nem túl sok, a 7 sack elég sok. Persze D és O oldalról máshogy néz ki a történet 😀 A 6/0 interception viszont jó és a +6-os TO-mutató is

Nem vagyunk még ott, ahol lenni kell, de szerintem „a PO bravúr; a 19-21. hely reális” gondolatoktól is messze, kíváncsi vagyok, hogy Brownerrel hogyan alakul át majd a DB-sor, és mennyire fog hasítani a D. Látok rá esélyt, hogy a nagyobb csapatok ellen se legyen itt nagy baj. A snapekkel és a long snapekkel kell kezdeni valamit, mert utóbbiaknál néha a fejemet fogom, de Julian elit, Slater is, Gostko is nagyon szépen tolja tavaly óta, TB-k is jönnek szépen, Ryanen sem megy el meccs, szóval az ST is inkább tud erősség lenni. Ha pedig jobb mezőnypozíciókból indulunk, és a D kevés TD-t enged (mondjuk nem vagyok elragadtatva attól persze, amikor 7-8 perceket megy az ellenfél, és utána egy perc múlva jöhet vissza a D...), és pár labdát is szerzünk, akkor ez az O is képes meccseket nyerni. Márpedig nagyon remélem, hogy a szezon haladtával ez a jelenlegi támadójáték pont úgy a feledésbe merül majd, mint a tavalyi szezonkezdet, miután beindult a szekér. Még nincs világvége