New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
..Mankins lesérült. Még nem tudni milyen komoly, de térdpara.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézem a Frisco meccset, hát ehhez képest a mi meccsünk nem is akkora gyalázat! Nem tudom - vagy nem merem - elképzelni, hogy Romon mit eszik Jerry Jones. 😊
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az első félidőben a #D eléggé harapott, labdaszerzések is voltak és az #O is szépen masírozott előre. Ha akkor van vége a meccsnek, akkor mindenki hypolja a csapatot.

Második félidő már katasztrófa volt, de azért ebből nem kellene nagyon messzemenő következtetéseket levonni. Elvesztettünk egy mérkőzést, mint ahogy valószínűleg fogunk is még. De az is biztos, hogy fogunk még jobban játszani, mint a második félidőben. Nem történt semmi, BB-ék, levonják majd a következtetéseket. Nem most kell megnyerni a bajnokságot.

Bukjuk el ezt a meccset és cserébe nyerjük meg az SB-t (mint ahogy volt rá precedens), azt hiszem ezzel mindenki kiegyezne.

GO Pats!ervinator
Az első félidőn sem volt mit hypeolni. A félidei elemzésben pedig végképp elvéreztek. Strukturális problémák vannak sajna, csak mindenki - én is - abban bízott, hogy BB ezeket menedzselte valahogy (megint).
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
DoM-nak tök igaza volt. Ennek a csapatnak a koordinátorai (védő, támadó oldalon egyaránt) egészen ergya szintet képviselnek a ligában. Az egyetlen használható nyáron ment nyugdíjba...
Amit JMD "alkot" a liga egyik legjobb irányítójával, slot elkapójával és TE-vel konkrétan gyalázat.
Ja és aki ez ellen tehetett volna valamit a nyáron, na az nem tett.

Do your job
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Az a baj ezzel,hogy mar az elso félidőben is szetfutottak minket,csak a fumble-ok miatt ennek nem lett következménye. De pl a Dennard pick után ,rögtön egy 3&out jött es mar vissza is került a labda a Miamihez,gyakorlatilag igy semmi következménye nem lett az IC- nekkolok1972
csak annyit tennék még hozzá, hogy azok a problémák amik már korábbi szezonokban is jelentkeztek (jobbára ennek csúnya bukta lett PO-ban), lásd JMD gyenge playcallingja, az ellenfél DC mindig sakk-mattot adott,3-4 emberes pass rush megeszi az O-falat stb...ehhez képest idén ebben lesz előrelépés? Kíváncsian várom, de a választ sejthetjük, és ez nem a vészharangozásról szól 😊
de akkor is GO Pats 😊

több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az a baj ezzel,hogy mar az elso félidőben is szetfutottak minket,csak a fumble-ok miatt ennek nem lett következménye. De pl a Dennard pick után ,rögtön egy 3&out jött es mar vissza is került a labda a Miamihez,gyakorlatilag igy semmi következménye nem lett az IC- nek

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Az első félidőben a #D eléggé harapott, labdaszerzések is voltak és az #O is szépen masírozott előre. Ha akkor van vége a meccsnek, akkor mindenki hypolja a csapatot.

Második félidő már katasztrófa volt, de azért ebből nem kellene nagyon messzemenő következtetéseket levonni. Elvesztettünk egy mérkőzést, mint ahogy valószínűleg fogunk is még. De az is biztos, hogy fogunk még jobban játszani, mint a második félidőben. Nem történt semmi, BB-ék, levonják majd a következtetéseket. Nem most kell megnyerni a bajnokságot.

Bukjuk el ezt a meccset és cserébe nyerjük meg az SB-t (mint ahogy volt rá precedens), azt hiszem ezzel mindenki kiegyezne.

GO Pats!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Még mielőtt bki felreértené,ez nem a szokásos világvége hangulat egy Pats vereség után,hisz ez csak az elso meccs,ami viszont nagyon megvilagította a roster gyengeségeit! És az a vicc,hogy ezek egy részét simán lehetett előre látni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Lawyer Milloy elküldéséhez hasonlítja a Mankins-cserét Paul Perillo a PFW munkatársa.DoM
Én már értem! Super Bowl Baby! 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A D konzekvensen rossz volt az egész meccsen, csak az első félidőben szereztek 3 labdát.
Az O teljesítményét viszont a második félidőben nagyon nem értettem. Főleg az O fal omlott össze, de csúfosan...
Ezzel a buktával nagyon nem számoltam... Utolsók vagyunk😊

jah a bírók viccesek voltak, komolyan nem is értem miért dobtak minimum 2 zászlót, teljesen feleslegesen, nem azért mondom, mert bennünket negatívan érintett, hanem mert viccet csinálnak ebből a játékból!
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
És ez szted normális dolog? Talán nem az első tétmeccsen kellene kipróbálni először az olinet igy,hanem a TC-ben összecsiszolni ....kolok1972
RG,C posztokat nem tudták eldönteni TC alatt ki legyen a kezdő és utána még csináltak a falon még egy lyukat egy sikeres trade keretében, azért jó esély van arra hogy ebből a falból jövő héten is hülyét csinálnak a vikingek, és még jönnek csapatok ahol kemény a DL...

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kisírtátok magatokat helyettem, nincs mit hozzátenni. DoM hozzászólása a legjobb. Ami tavaly még működött, az sem működik, a tavalyi problémák pedig nincsenek megoldva. Revist pedig úgy szivatta Wallace, ahogy akarta, (Kis túlzással). 100 yard bünti meg iszonyú sok.

Az, hogy 35 yardot csinál az O egy olyan D ellen, aki két kezdő LB-ét veszti el a meccs elején, megmagyarázhatatlan és elfogadhatatlan. Brady fásult volt és úgy tűnik, végképp nem tud kilépni a megszokásaiból. Amendola jól kapta el, amit felé dobott, Write is, ennek ellenére erőltette Gronkot. Pocsék offense, pocsék defense. És mi lesz még jobb csapatok ellen?

Ha én lennek a tulajdonos helyében, megérdeklődném Scarnecchiától, hogy mi az a pénz, amiért hajlandó lenne visszajönni, mert ezzel a teljesítménnyel Garoppolo előtt nagyon hamar meg fog nyílni a bizonyítási lehetőség.

Szörnyű élmény volt. 😕
több mint 9 éve
Sztyopa 306
Amit Revis hozott Ryen is tudta volna hozni. Abbol a penzbol meg futotta volna minosegi falra. Nem sztarok kellenek, csak solid starterek.
Elhiszem, hogy BB a legtobbet kihozza az aktualis csapatbol, de nem eloszor epitkezik szarul. Arrington trade asap egy epkezlab G/C -ert.
Telon lassu ekezeteket varazsolni :p

Why so serious?
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem volt valami szép a második fél idő... ettől függetlenül nem kell kongatni a vészharangot.
Talán még jó is, hogy így az elején jött a pofon, ahelyett h ment volna a hype...

Van pár stratégiai döntés (3-4, mélységi passzok) és személyi kérdés (Vellano, Devey... de úgy a falak úgy általában) amin elgondolkodhatnak most BB-ék.
Jövő héten a Vikings ellen, szintúgy idegenben ez igencsak gáz lehet.Gyulus
Szerintem sem kellene a szokásos vereség utáni "pats depresszióba" beleesni...
Volt egy szar meccsünk... Ennyi, kijavítják és jövő héten nyerünk...
Ez az O-line most volt először élesben kipróbálva ebben a formában, szerintem egész héten olyan büntiköröket futnak majd, hogy öröm lesz nézni...
D kicsit összeszedi magát, Bill bácsi összevariálja kicsit az embereket, és remélhetőleg kijön belőle valami...
Ha meg nem... Hát akkor is Pats szurkolók maradunk... 😊Witchdoctor
És ez szted normális dolog? Talán nem az első tétmeccsen kellene kipróbálni először az olinet igy,hanem a TC-ben összecsiszolni ....

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Magához képest (!) Revis is szar volt, Wallace jó néhányszor megetette es a kilépett TD sem rajta múlt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Volt egy szar meccsünk... Ennyi, kijavítják és jövő héten nyerünk... Witchdoctor
Vikings futójáték ellen nagyon össze kell kapni a D-t..

Ha meg nem... Hát akkor is Pats szurkolók maradunk... Witchdoctor
Ez alap 😊
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nem volt valami szép a második fél idő... ettől függetlenül nem kell kongatni a vészharangot.
Talán még jó is, hogy így az elején jött a pofon, ahelyett h ment volna a hype...

Van pár stratégiai döntés (3-4, mélységi passzok) és személyi kérdés (Vellano, Devey... de úgy a falak úgy általában) amin elgondolkodhatnak most BB-ék.
Jövő héten a Vikings ellen, szintúgy idegenben ez igencsak gáz lehet.Gyulus
Szerintem sem kellene a szokásos vereség utáni "pats depresszióba" beleesni...
Volt egy szar meccsünk... Ennyi, kijavítják és jövő héten nyerünk...
Ez az O-line most volt először élesben kipróbálva ebben a formában, szerintem egész héten olyan büntiköröket futnak majd, hogy öröm lesz nézni...
D kicsit összeszedi magát, Bill bácsi összevariálja kicsit az embereket, és remélhetőleg kijön belőle valami...
Ha meg nem... Hát akkor is Pats szurkolók maradunk... 😊

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
amúgy Kline miért volt inaktív a meccsen? tavaly amikor beugró volt egész jól nyomta, nehogy már ez a Devey gyereket jobbnak ítélték meg....

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na, ilyen szarul nem kezdett a csapat 2003-óta. Jól sikerült az off-season, nincs fal, nincs mélység...
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Botràny harmat meccs. Vollmer nem az élete meccsét jàtszotta az tuti! Szàmolni nem tudom mennyit hibàzott. Viszont Collins jàtéka egyre jobban tetszik. A meccsnézést ott hagytam abba amikor Vince papa lesiklott Morenoròl, az több volt a soknàl. Mcdöniz a playhivàsok..... Az O faledzö Jetses volt?- ezek utàn màr csak a seggfumblie hiànyzik..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nem volt valami szép a második fél idő... ettől függetlenül nem kell kongatni a vészharangot.
Talán még jó is, hogy így az elején jött a pofon, ahelyett h ment volna a hype...

Van pár stratégiai döntés (3-4, mélységi passzok) és személyi kérdés (Vellano, Devey... de úgy a falak úgy általában) amin elgondolkodhatnak most BB-ék.
Jövő héten a Vikings ellen, szintúgy idegenben ez igencsak gáz lehet.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
kritikán aluli volt ez a második félidő, ebből csak tanulni lehet, de nem hiszem hogy ehhez elég lenne 1 hét

komoly változtatások kellenek mert így bajban leszünk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
most azért ilyenkor kérdezném meg Kelly-t is pl mi a bánatért kellett elküldeni? azért a Ninko-VW-Kelly-Jones négyes sokkal jobban hasított volna....

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az eddigi felsorolt hibák mellé tenném, hogy Malcolm Butler nagyon gyenge volt, folyamat lefordultak róla ugyan úgy.

+1 szerk: szerintem feleslegesen sokszor kereste Gronkot Brady, durva duple coveragekben is. Az már másik tészta, hogy a Gronk TD előtt előre mondtam a barátnőmnek, hogy Gronk befut slant-ben középre és ő kapja a labdát.. legalábbis TV szemszögből tök egyértelmű volt, mi jön 😊 De innen persze könnyű okoskodni, meg hát be is jött, jó volt látni.

Brady-t még mindig rossz frusztráltnak látni.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Néhány észrevétel :
Először is gratula a 'Phinsnek,teljesen megérdemelték!
Másodszor ,első meccs,nyilván rengeteg van még hátra DE:
RunD mint olyan nincs,márpedig nyilvánvalóan mindenki inkább futni fog ellenünk ,mint passzolni. És azért ezt a Fins olinet azért nem mondanám atom erősnek (Satele centerben...)
Az olineunk mögött futni egyáltalán nem fogunk,de legalább passprotban is következetesen szarok.
PR nagyon gyenge volt,még akkor is ha a Jones zászlók nevetségesek voltak.
Ez a Wright gyerek jó lenne,de ha TB a hatan fekszik,akkor ugye baszhatjuk h tehetséges + a Mankins trade kb a futojatekot is kinyírta,nem mondanám egy jó huzasnak a tradet.
A dline közepe is nagyon gyenge,Wilfork egyedül ide kevés nagyon.
Összeségében ez nagyon gyenge volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.