New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Hörninek meddig van még szerződése? Ő is 4 évest kapott?polonic
Igen, a cikk ezt is fejtegeti, h egyszerre fog lejárni a két szerződés, és ebből Gronk a fontosabb figura a franchise szempontjából.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Hörninek meddig van még szerződése? Ő is 4 évest kapott?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem korai egy kicsit erről beszélni? Kicsit olyan, mintha az ügynöke szeretne már most nagy lét kapni és azért jelent volna meg a cikk...Rule
Hasonló cikk volt Grahamről is, de ha atapapa jól tudja ( 😀 ), akkor a harmadik év végéig nem is lehet módosítani a meglévő szerződést.

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Erről mi a véleményetek?

The Patriots [team stats] have plenty to worry about when the free agency window officially opens March 13. That means players whose contracts extend through 2013 shouldn’t even enter the equation.

Well, there’s one possible exception: Rob Gronkowski.

At some point, with the record-setting tight end heading into the third year of a four-year rookie deal, the Pats just might want to look at extending his contract much as they did in a proactive manner with linebacker Jerod Mayo, who received a five-year extension in December.
Teljes cikk:
http://bostonherald.com/sports/football/patriots/view/20220212ealing_gronkmakes_sense/

Nem korai egy kicsit erről beszélni? Kicsit olyan, mintha az ügynöke szeretne már most nagy lét kapni és azért jelent volna meg a cikk...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ami a neten kering eddig, mint első két körös Patriots-pick:

1. kör:
Fletcher Cox DE/DT
Whitney Mercilus DE/OLB
Mark Barron SS
Janoris Jenkins CB
Alfonzo Dennard CB
Michael Brockers DT
Nick Perry DE

2. kör:
Harrison Smith SS
Joe Adams WR
Kendall Reyes DE/DT
Ronnel Lewis DE/OLB
Casey Hayward CB

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Burfict szerintem a fizikai skilljei alapján (sebesség, fordulékonyság, erő) lényegesen több, mint egy zúzógép. Kár, hogy ekkora baromarc mellette. Hightower viszont szerintem is Spikes 2.
érdekes lesz...

Do your job
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Cunningham-ről mit gondoltok a jövő évre nézve?Beválhat egyáltalán vagy szereztünk egy bustot a drafton annó?3-4ben gondolkodom.Joco
Nem látom benne a domináns pass rusher állatot ROLB-ként, akkor már inkább Neo. A másik oldalt megvagyunk szerintem pár évreWyatt
+1
Backup Neo mögött, vagy cut. Emléxem az itteni szakértők már a draft után írták, hogy könnyen lehet nagyobb a füstje, mint a lángja. Teljesen igazuk lett. Aki ilyen OLB garnitúra mellett 2 év alatt nem tudja magát a kezdő csapat környékére küzdeni, az leves szerintem.Boston
Valahol nagyon mélyen reménykedem benne, hogy az idei visszaesése nagyrészt a lockoutnak köszönhető és egy teljes offseasonnal sansza lesz valamennyi fejlődésre... azért is, mert most tényleg a túlélésért kell küzdenie.

Ha megéli a rostert, akkor a srác valószínűleg LOLB poszton lehet backup Ninko mögött... aki azonban cca a snapek 90%-át a pályán tölti, hiszen DE poszton is tevékenykedik időnként.

Egyébként nagyon durva, hogy mennyire nincs most senkink 3-4 OLB posztokra.
Ninko és Cuninak van jövőre szerződése,
Andersont újra kell szerződtetni... még egy év a rendszerben és csak jobb lesz, meglepő módon futás ellen is OK volt
Andre Carternél azonban már a Redskinsnél kiderült, hogy nem fekszik a 3-4 (legfeljebb DE-ként marad),
Markell Carter PS-es projekt, bár idén asszem ő kapta a legtöbb "edzésdíjat" (fekete mezt) a csapatban

ennyi... iszonyatosan kevés:S
ahhoz, hogy végre valami egészséges rotáció legyen pass rusherek terén... legalább 2-3 ember kellene még ide
FA-ról elsőként Ahmad Brooks neve ugrik be, kár hogy valaki iszonyat túl fogja fizetni:S
Anthony Spencer szintén FA... de nem látom, hogy mit tudna adni a Ninko\Anderson páros teljesítményéhez

ILB poszton cserébe Guyton nélkül is jól állunk max 1 játékost kell még beszerezni\nevelni a Mayo, Spikes és Fletcher trió mellé (Tirpák?😀)
őszintén szólva én nem látom, hogy Spikes mellé minek kellene hozni még1 TED-nek való játékost (Burfict, Hightower)
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szomorú mert nagyobb potenciált láttam benne de bennem is ilyen gondolatok keringenek.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Cunningham-ről mit gondoltok a jövő évre nézve?Beválhat egyáltalán vagy szereztünk egy bustot a drafton annó?3-4ben gondolkodom.Joco
Nem látom benne a domináns pass rusher állatot ROLB-ként, akkor már inkább Neo. A másik oldalt megvagyunk szerintem pár évreWyatt
+1
Backup Neo mögött, vagy cut. Emléxem az itteni szakértők már a draft után írták, hogy könnyen lehet nagyobb a füstje, mint a lángja. Teljesen igazuk lett. Aki ilyen OLB garnitúra mellett 2 év alatt nem tudja magát a kezdő csapat környékére küzdeni, az leves szerintem.

Do your job
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Cunningham-ről mit gondoltok a jövő évre nézve?Beválhat egyáltalán vagy szereztünk egy bustot a drafton annó?3-4ben gondolkodom.Joco
Őt én se tudom, sehova se tenni. Az első szezonja végén mutatott biztató dolgokat, aztán idén totál kikerült a csapatból a sérülések és főleg a sémaváltás miatt. Talán ha visszatérünk a 3-4-es mint alapfelálláshoz, akkor beválhat, de sokat nem várok tőle.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cunningham-ről mit gondoltok a jövő évre nézve?Beválhat egyáltalán vagy szereztünk egy bustot a drafton annó?3-4ben gondolkodom.Joco
Nem látom benne a domináns pass rusher állatot ROLB-ként, akkor már inkább Neo. A másik oldalt megvagyunk szerintem pár évre

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Cunningham-ről mit gondoltok a jövő évre nézve?Beválhat egyáltalán vagy szereztünk egy bustot a drafton annó?3-4ben gondolkodom.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
shuttle eredmények, (részemről) utolsó felvonás:

Chad Jackson (2006, második kör) - 4.03 shuttle, 4.32 40yard
Brandon Tateről nincs, adat a combine idején még a térdsérüléséből gyógyulgatott...
Taylor Price 4.34 shuttle... spec neki 4.4-es 40yardja volt

mindhárman rohadtul beváltak.. mondjuk Tate-nél legalább láttam esélyt arra, hogy deep threat legyen (lásd pl 'fins elleni Hoyer TD)

szerk.: érdekes stat, Ninko anno 4,91-et futott 40 yardon😊Gyulus
Nincs ebben semmi meglepő Rosey Colvinnak szinte hajszálra megegyeznek a 40 yardos és a shuttle eredményei Ninkovichéval. Úgy látszik a Purdue Egyetemen szisztematikus atlétaképzés folyik 😀
Szerk.: Mondjuk szerintem igen durva shuttlet nyomtak mindketten (4,18-4,19) 😮

Do your job
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
shuttle eredmények, (részemről) utolsó felvonás:

Chad Jackson (2006, második kör) - 4.03 shuttle, 4.32 40yard
Brandon Tateről nincs, adat a combine idején még a térdsérüléséből gyógyulgatott...
Taylor Price 4.34 shuttle... spec neki 4.4-es 40yardja volt

mindhárman rohadtul beváltak.. mondjuk Tate-nél legalább láttam esélyt arra, hogy deep threat legyen (lásd pl 'fins elleni Hoyer TD)

szerk.: érdekes stat, Ninko anno 4,91-et futott 40 yardon😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Akkor a teljesség igénye nélkül néhány short shuttle eredmény (a lista vége durva 😀 ):

Andre Johnson 4.10
Miles Austin 4.14
Victor Cruz 4.17
Antonio Brown 4.18
Desean Jackson 4.19
AJ Green 4.21
Julio Jones 4.25
Steve Smith 4.25
Santonio Holmes 4.26
Mike Wallace 4.27
Sidney Rice 4.32
Anquan Boldin 4.33
Dwayne Bowe 4.40
Colston 4.44
Dez Bryant 4.46
Kenny Britt 4.47

A 20y shuttle sztem inkább a slot WR-eknél lényeges faktor a separation miatt, mint azt Branch és Welker példája bizonyítja. Sanzenbacher se lenne jó másra (már ha nem lenne dropkirály).
De nektek most inkább vertikális pali kellene.
Ezek közül egyedül Vincent Jackson futott jót, 4.00-t!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ők éppen a 3-cone eredményeket emelik ki a 40 yard mellé az elkapók kapcsán, és elemzik, hogy miért sülhetett be annyi pick az elmúlt években.

Why can other teams seemingly draft such quality WRs and the Patriots strikeout with the position year after year? I went back and looked at each WR the Patriots drafted looking at how they fared in college, how they did at the combine and what may have made the Patriots draft them.
http://www.nepatriotsdraft.com/2012/02/drafting-wide-receivers-a-patriots-case-study.html
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Már amikor rámentem a küldésre, éreztem, hogy valaki lesz olyan vicces, hogy valami ilyet bedobjon 😀Wyatt
rám számíthatsz... 😀
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Sanuról valaki be tudna számolni?😊Gyulus
6-2 magas elkapó, 2011 szezonban 115 elkapás (Big East record ha jól tudom) 1206 yardot kalapált össze 7 TD mellett.
Remek kezei vannak, hosszú karjai miatt a pontatlanabb labdákat is leszedi,remekül emelkedik is sztem. Jól futja a route-kat, elkapás után meg elég szépen tud plusz yardokat hozzátenni. Jah és írtó nagy blokkakat is képes kiosztani 😊

Nem az a deep threat kategória, de amilyen a jelenlegi offense nem is feltétlen szükséges sztem, de képes lenne megnyújtani a pályát, és teret nyitni Welkernek és társainak.

Egy biztos, hogy idén lehetne jó WR-t taláni drafton Sanu-n kívül is, csak ne lőjjünk mellé plz 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csöppet szigorú voltam ezek szerint, de Wes 4.01-et, Branch 3.76-ot tudott annó. Utóbbi talán még mindig combine rekord.DoM
Jeff Maehl 3.96-ot futott tavaly, 3-cone drill-ben meg rekordot, légyszii igazoljuk le. 😊
Egyébként nem gondoltam volna Branchről, hogy ilyen szintű fordulékonysággal rendelkezik/rendelkezett.

A rekordot Kevin Kasper tartja 3.73-mal amúgy.Schleck
Branch elvileg 4.47 -et futott...
Jeff Maehl 4.62-vel szerepel, Kasper pedig 4.42-vel, de látom ti a 20-ról beszéltek 😊
Amúgy itt egy adatbank,ha össze szeretnétek hasonlítani pár játékost:
http://nflcombineresults.com/nflcombinedata.phpundisputedly
elkapókkal meg kell várni a combine-t. aztán a 4 sec alatti short shuttle-t futók közül lehet válogatni.DoM

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ahammm
http://www.footballsfuture.com/2010/combine/wr.html
http://www.footballsfuture.com/2011/combine/wr.html

😀Gyulus
csöppet szigorú voltam ezek szerint, de Wes 4.01-et, Branch 3.76-ot tudott annó. Utóbbi talán még mindig combine rekord.DoM
Jeff Maehl 3.96-ot futott tavaly, 3-cone drill-ben meg rekordot, légyszii igazoljuk le. 😊
Egyébként nem gondoltam volna Branchről, hogy ilyen szintű fordulékonysággal rendelkezik/rendelkezett.

A rekordot Kevin Kasper tartja 3.73-mal amúgy.Schleck
Még tavaly próbálta Bedard a Boston Globe-nál összeszedni, hogy egyes posztokon mire utazott eddig a Belichick draft gépezet:

While the Patriots have made good use of tall receivers (Randy Moss), they’ve only drafted one over 6-1 (P.K. Sam, 6-3, ’03). The Patriots look for standout short-shuttle times for agility. Deion Branch’s 3.76 in ’02 is still the second best in combine history, and Julian Edelman (3.92) wouldn’t have been far off if he had been invited. Vertical jump also helps, and Sam and Matthew Slater were the only under 35 inches. Under Belichick, the Patriots never have drafted a receiver in the first round.
Nyilván ez nem örökérvényű igazság, de amennyire még az nfl network is elalél a 40 yardtól, egy elkapónál az irányváltóképesség, fordulékonyság legalább olyan fontos, ha nem fontosabb, bizonyos sebességhatáron belül. A pontos útvonalfutáshoz adhat támpontot, főleg a route-ok végén (break-out).
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
ahammm
http://www.footballsfuture.com/2010/combine/wr.html
http://www.footballsfuture.com/2011/combine/wr.html

😀Gyulus
csöppet szigorú voltam ezek szerint, de Wes 4.01-et, Branch 3.76-ot tudott annó. Utóbbi talán még mindig combine rekord.DoM
Jeff Maehl 3.96-ot futott tavaly, 3-cone drill-ben meg rekordot, légyszii igazoljuk le. 😊
Egyébként nem gondoltam volna Branchről, hogy ilyen szintű fordulékonysággal rendelkezik/rendelkezett.

A rekordot Kevin Kasper tartja 3.73-mal amúgy.Schleck
Branch elvileg 4.47 -et futott...
Jeff Maehl 4.62-vel szerepel, Kasper pedig 4.42-vel, de látom ti a 20-ról beszéltek 😊
Amúgy itt egy adatbank,ha össze szeretnétek hasonlítani pár játékost:
http://nflcombineresults.com/nflcombinedata.php
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
elkapókkal meg kell várni a combine-t. aztán a 4 sec alatti short shuttle-t futók közül lehet válogatni.DoM
ahammm
http://www.footballsfuture.com/2010/combine/wr.html
http://www.footballsfuture.com/2011/combine/wr.html

😀Gyulus
csöppet szigorú voltam ezek szerint, de Wes 4.01-et, Branch 3.76-ot tudott annó. Utóbbi talán még mindig combine rekord.DoM
Jeff Maehl 3.96-ot futott tavaly, 3-cone drill-ben meg rekordot, légyszii igazoljuk le. 😊
Egyébként nem gondoltam volna Branchről, hogy ilyen szintű fordulékonysággal rendelkezik/rendelkezett.

A rekordot Kevin Kasper tartja 3.73-mal amúgy.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
elkapókkal meg kell várni a combine-t. aztán a 4 sec alatti short shuttle-t futók közül lehet válogatni.DoM
ahammm
http://www.footballsfuture.com/2010/combine/wr.html
http://www.footballsfuture.com/2011/combine/wr.html

😀Gyulus
csöppet szigorú voltam ezek szerint, de Wes 4.01-et, Branch 3.76-ot tudott annó. Utóbbi talán még mindig combine rekord.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
elkapókkal meg kell várni a combine-t. aztán a 4 sec alatti short shuttle-t futók közül lehet válogatni.DoM
ahammm
http://www.footballsfuture.com/2010/combine/wr.html
http://www.footballsfuture.com/2011/combine/wr.html

😀
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Rasinak boka és achilles-ín sérülése volt. Nem hiszem, hogy e tekintetben különbség lenne a két poszt között... Ha üveg, akkor így is úgy is cut lesz.
A Bama D-ből pedig nem tennék fogadnék senkire nagy összegben. Én nem igazán hiszek a 3-4 ILB pickben, mert talán még ott állunk a legjobban (Spikes, Jerod és Flecsa). Upshaw erős oldalra remek lenne szerintem mert nagyon jól fogj a futást, de ugye oda Ninko jó eséllyel bejátszotta magát egy időre. Gyenge oldali OLB-nek meg szerintem Upshaw és Hightower sem elég robbanékony... Barron pedig pont oda lenne jó, ahol már van egy Chungunk.
Aztán lehet, h mindenkit hoz az Öreg és hülyén fogok meghalni 😉

Do your job