New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Mark Barron?
Ő Saban tanítvány, jó a viszony BB-vel.

Sanu nem lenne "kicsi" a 6-2-vel?Sinisa
Barron tudtommal totál SS, cover terén legfeljebb a TE-re lehet osztani.

Ras-I kapcsán már draftkor is emlegették az FS-posztot... de könyörgöm, még a CB posztot sem bírja sérülés nélkül.

Sanuról valaki be tudna számolni?😊

Nagyon durva egyébként, hogy Saban Alabamájából hányan mennek draftra:
Trent Richardson (RB), Mark Barron (SS), Courtney Upshaw (OLB), Dre Kirkpatrick (CB), Donta Hightower (ILB), DeQuean Menzie (CB), Josh Chapman (DT), Marquis Maze (WR), Darius Hanks (WR), Jerrel Harris (OLB), Brad Smelley (FB), Alfred McCullogh (OG), William Vlachos (C)Gyulus
Kíváncsi vagyok, hogy a felsorolt játékosok közül fogunk-e valakit draftolni.
Nálam Upshaw / Hightower jöhetne, talán Barron is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Mark Barron?
Ő Saban tanítvány, jó a viszony BB-vel.

Sanu nem lenne "kicsi" a 6-2-vel?Sinisa
Barron tudtommal totál SS, cover terén legfeljebb a TE-re lehet osztani.

Ras-I kapcsán már draftkor is emlegették az FS-posztot... de könyörgöm, még a CB posztot sem bírja sérülés nélkül.

Sanuról valaki be tudna számolni?😊

Nagyon durva egyébként, hogy Saban Alabamájából hányan mennek draftra:
Trent Richardson (RB), Mark Barron (SS), Courtney Upshaw (OLB), Dre Kirkpatrick (CB), Donta Hightower (ILB), DeQuean Menzie (CB), Josh Chapman (DT), Marquis Maze (WR), Darius Hanks (WR), Jerrel Harris (OLB), Brad Smelley (FB), Alfred McCullogh (OG), William Vlachos (C)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Szerintem ebből a CB állományból magasan Ras-I a legfizikálisabb cornerback. Nem csak a fizikai paraméterei miatt, hanem a főiskolán mutatott játékstílusa alapján is. Én róla tudnám leginkább elképzelni azt, hogy esetleg jól működhetne safetyként. De simán lehet, hogy rosszul látom. Egyébként Arrington egész jól tolta nickelben a döntőn, amit külön kiemeltek Mike Reissék is.
Chung pedig ahogy én láttam sokkal jobban működik a box környékén, mint hátul. Nem tudom lenne értelme- e erőltetni...
Ez az egész secondary azért tele van kérdéssel. Melyik arcát mutatja majd DMC? Milyen lesz egy egészséges Ras-I, egészséges lesz-e egyáltalán? Találunk-e megfelelő FS-t? Arringtonban és Moore-ban mennyi maradt még?
Nagyon kényes/érdekes téma lesz ez még az uborkaszezonban...

Do your job
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
elkapókkal meg kell várni a combine-t. aztán a 4 sec alatti short shuttle-t futók közül lehet válogatni.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Chung elsősorban a box-ban szuperál, így egy igazi (szükség esetén nickel CB-ként is bevethető) FS kellene. Na, ez az a pozíció, ami mind FA-ban, mint drafton gyenge:S
Sterling Moore-t eredetileg safety poszton vetettük be... látva a sebességét, lehet hogy FS poszton kellene vele hosszabb távon kísérletezgetni.Gyulus
Én megnézném McC-t is.
Amikor nézi a labdát, akkor egész jó dolgokat csinál, és így szemben lenne vele... 😊

Mark Barron?
Ő Saban tanítvány, jó a viszony BB-vel.

Sanu nem lenne "kicsi" a 6-2-vel?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Szerintetek van bármekkora esélye annak, hogy Goldson nálunk kössön ki?nDRo
Gyakorlatilag nulla.
Még az előző offseasonban fordult meg nálunk, megnéztük, ajánlatot tettünk... majd inkább visszament a 49ershez egy 1 éves kontraktussal.

Iszonyat túl lesz fizetve... pedig nem annyira jó játékos, annak a D-nek gyenge pontja volt passz-védekezés terén... 4 TD-t szereztek róla, az egész ligában neki volt a 8. legrosszabb (azaz 8. legmagasabb) compl. rate-je

Namármost képzeljétek el, hogy a srác előtt nem a 49ers front sevenje, hanem a miénk operál...😀

Chung elsősorban a box-ban szuperál, így egy igazi (szükség esetén nickel CB-ként is bevethető) FS kellene. Na, ez az a pozíció, ami mind FA-ban, mint drafton gyenge:S

Sterling Moore-t eredetileg safety poszton vetettük be... látva a sebességét, lehet hogy FS poszton kellene vele hosszabb távon kísérletezgetni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az NFL-ben gondoltam. Bárkiből lehet elit persze, csak én egyszerűen nem látok példát ilyen emberre, mint amit te akarsz. És ha sok yardja is van sok TD mellett, akkor már annak számít. 😉Schleck
Nem értem a problémádat 😊
Behúzzok a drafton Jefferyt és megvan a következő Randy Moss 😛Wyatt
Vagy Jamarcus Russel. 😀Bazzani
Nem igaz. Ott volt egy elit WR: Megatron. Ő nem égett be.

Te így főleg ne szólj semmit, mert ha viszi a Raiders CJt, a Lions bizony lehet, hogy viszi JMRt. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki mondta, hogy ne legyen túl sok yardja, és ne legyen idővel elit?Wyatt
Az NFL-ben gondoltam. Bárkiből lehet elit persze, csak én egyszerűen nem látok példát ilyen emberre, mint amit te akarsz. És ha sok yardja is van sok TD mellett, akkor már annak számít. 😉Schleck
Nem értem a problémádat 😊
Behúzzok a drafton Jefferyt és megvan a következő Randy Moss 😛Wyatt
Vagy Jamarcus Russel. 😀

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ki mondta, hogy ne legyen túl sok yardja, és ne legyen idővel elit?Wyatt
Az NFL-ben gondoltam. Bárkiből lehet elit persze, csak én egyszerűen nem látok példát ilyen emberre, mint amit te akarsz. És ha sok yardja is van sok TD mellett, akkor már annak számít. 😉Schleck
Nem értem a problémádat 😊
Behúzzok a drafton Jefferyt és megvan a következő Randy Moss 😛Wyatt
Akit ugyanúgy nem fogunk használni, ahogy az utolsó években Mosst és most Ocho-t. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Légyszi mondj már példát erre a magas, jó vörös zóna célpont, de nem elit elkapóra, akinek nincs túl sok yardja, de TD-ket bőségesen szokott szerezni. Mert gondolom, te ilyet keresel, de erre én az NFL-ben nem nagyon látok példát. Számomra ez ugyanolyan városi legendának tűnik mint az, hogy mennyire jó, ha egy CB magas.Schleck
Ki mondta, hogy ne legyen túl sok yardja, és ne legyen idővel elit?Wyatt
Az NFL-ben gondoltam. Bárkiből lehet elit persze, csak én egyszerűen nem látok példát ilyen emberre, mint amit te akarsz. És ha sok yardja is van sok TD mellett, akkor már annak számít. 😉Schleck
Nem értem a problémádat 😊
Behúzzok a drafton Jefferyt és megvan a következő Randy Moss 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom, nekem akkor is hiányozna egy magas elkapó, akit normálisan tudunk használni a red zone-ban 😊Wyatt
Légyszi mondj már példát erre a magas, jó vörös zóna célpont, de nem elit elkapóra, akinek nincs túl sok yardja, de TD-ket bőségesen szokott szerezni. Mert gondolom, te ilyet keresel, de erre én az NFL-ben nem nagyon látok példát. Számomra ez ugyanolyan városi legendának tűnik mint az, hogy mennyire jó, ha egy CB magas.Schleck
Ki mondta, hogy ne legyen túl sok yardja, és ne legyen idővel elit?Wyatt
Az NFL-ben gondoltam. Bárkiből lehet elit persze, csak én egyszerűen nem látok példát ilyen emberre, mint amit te akarsz. És ha sok yardja is van sok TD mellett, akkor már annak számít. 😉

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Számomra ez ugyanolyan városi legendának tűnik mint az, hogy mennyire jó, ha egy CB magas.Schleck
Ami igazabol nem is annyira varosi legenda. Tegnap volt errol szo a Dallas topicban. Nehez, de lehet talalni olyan nagy meretu CB-ket akiknel nem megy a fordulekonysag rovasara oly mertekben,hogy hasznalhatatlanok lennenek. Pl a Hawksban Browner akit a CFL-bol szerzett PC es ProBowler lett, vagy Sherman aki ev kozben lett kezdo es hasonloan jol jatszott. Giants, Ravens, Cards stbstb... a nagymeretu elkapokkal meg lehet nezni,hogz milyen statokat hoztak.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én inkább RGIII spanját kérném, de vki úgy is elviszi előttünk/letradeelünk
safety: Branch ahogy olvasom tag, Landry üveg, Goldson úgyis marad, Leonhard sztem nem rossz de ő is üveg mostanában, Griffint sem csipázom
és akkor marad hogy Sanders és Vödör visszajönnek olcsóért 😀 (mármint nem 85ért 😛 )
de akkor már inkább Barront draftolnám, mint vmi fogalmatlan vakot idehozni piacról (megint)
állítólag "csak" 2 hónapot kell kihagynia sérülés miatt

az én vágyam WebbHabi
Nem tudom, nekem akkor is hiányozna egy magas elkapó, akit normálisan tudunk használni a red zone-ban 😊Wyatt
Légyszi mondj már példát erre a magas, jó vörös zóna célpont, de nem elit elkapóra, akinek nincs túl sok yardja, de TD-ket bőségesen szokott szerezni. Mert gondolom, te ilyet keresel, de erre én az NFL-ben nem nagyon látok példát. Számomra ez ugyanolyan városi legendának tűnik mint az, hogy mennyire jó, ha egy CB magas.Schleck
Ki mondta, hogy ne legyen túl sok yardja, és ne legyen idővel elit?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én inkább RGIII spanját kérném, de vki úgy is elviszi előttünk/letradeelünk
Nem tudom, nekem akkor is hiányozna egy magas elkapó, akit normálisan tudunk használni a red zone-ban 😊Wyatt
persze, kellene is. Én csak a Sanu kérésre reagáltam. Akkor már inkább Kendall.
magas elkapónak nem tudom, Floyd 😛 vagy az öreg Vincent Jackson sb discounttal 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én is ezen a véleményen vagyok pl M. Sanu jöhetne hozzánk és happy lennék, FA-ról inkább safety-t hozzunk esetleg CB-t bár ezt lehet ismét bepróbáljuk drafton miért ne 😊manuszka86
én inkább RGIII spanját kérném, de vki úgy is elviszi előttünk/letradeelünk
safety: Branch ahogy olvasom tag, Landry üveg, Goldson úgyis marad, Leonhard sztem nem rossz de ő is üveg mostanában, Griffint sem csipázom
és akkor marad hogy Sanders és Vödör visszajönnek olcsóért 😀 (mármint nem 85ért 😛 )
de akkor már inkább Barront draftolnám, mint vmi fogalmatlan vakot idehozni piacról (megint)
állítólag "csak" 2 hónapot kell kihagynia sérülés miatt

az én vágyam WebbHabi
Nem tudom, nekem akkor is hiányozna egy magas elkapó, akit normálisan tudunk használni a red zone-ban 😊Wyatt
Légyszi mondj már példát erre a magas, jó vörös zóna célpont, de nem elit elkapóra, akinek nincs túl sok yardja, de TD-ket bőségesen szokott szerezni. Mert gondolom, te ilyet keresel, de erre én az NFL-ben nem nagyon látok példát. Számomra ez ugyanolyan városi legendának tűnik mint az, hogy mennyire jó, ha egy CB magas.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megoldható, de én a draftról gondoltam egy ekkora méretű, ilyen felépítésű emberkét, arra meg simán van pénz, csak hozzuk is el 😀Wyatt
én is ezen a véleményen vagyok pl M. Sanu jöhetne hozzánk és happy lennék, FA-ról inkább safety-t hozzunk esetleg CB-t bár ezt lehet ismét bepróbáljuk drafton miért ne 😊manuszka86
én inkább RGIII spanját kérném, de vki úgy is elviszi előttünk/letradeelünk
safety: Branch ahogy olvasom tag, Landry üveg, Goldson úgyis marad, Leonhard sztem nem rossz de ő is üveg mostanában, Griffint sem csipázom
és akkor marad hogy Sanders és Vödör visszajönnek olcsóért 😀 (mármint nem 85ért 😛 )
de akkor már inkább Barront draftolnám, mint vmi fogalmatlan vakot idehozni piacról (megint)
állítólag "csak" 2 hónapot kell kihagynia sérülés miatt

az én vágyam WebbHabi
Nem tudom, nekem akkor is hiányozna egy magas elkapó, akit normálisan tudunk használni a red zone-ban 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Megoldható, de én a draftról gondoltam egy ekkora méretű, ilyen felépítésű emberkét, arra meg simán van pénz, csak hozzuk is el 😀Wyatt
én is ezen a véleményen vagyok pl M. Sanu jöhetne hozzánk és happy lennék, FA-ról inkább safety-t hozzunk esetleg CB-t bár ezt lehet ismét bepróbáljuk drafton miért ne 😊manuszka86
én inkább RGIII spanját kérném, de vki úgy is elviszi előttünk/letradeelünk
safety: Branch ahogy olvasom tag, Landry üveg, Goldson úgyis marad, Leonhard sztem nem rossz de ő is üveg mostanában, Griffint sem csipázom
és akkor marad hogy Sanders és Vödör visszajönnek olcsóért 😀 (mármint nem 85ért 😛 )
de akkor már inkább Barront draftolnám, mint vmi fogalmatlan vakot idehozni piacról (megint)
állítólag "csak" 2 hónapot kell kihagynia sérülés miatt

az én vágyam Webb


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Source: Patriots TE Rob Gronkowski had successful arthroscopic surgery on his ankle this morning. Recovery time expected to be 10 weeks.
Az mondjuk annyira nem kevés, de reméljük utána megint fasza lesz 😊Wyatt
Jól sikerült a műtét elvileg, reméljük tökéletes lesz amire kell 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már amikor rámentem a küldésre, éreztem, hogy valaki lesz olyan vicces, hogy valami ilyet bedobjon 😀

több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Source: Patriots TE Rob Gronkowski had successful arthroscopic surgery on his ankle this morning. Recovery time expected to be 10 weeks.
Az mondjuk annyira nem kevés, de reméljük utána megint fasza lesz 😊Wyatt
A bokájánál mütyürgészték nem? Attól még lehet, hogy előbb-utóbb visszanő a f...a is 😀
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Megoldható, de én a draftról gondoltam egy ekkora méretű, ilyen felépítésű emberkét, arra meg simán van pénz, csak hozzuk is el 😀Wyatt
én is ezen a véleményen vagyok pl M. Sanu jöhetne hozzánk és happy lennék, FA-ról inkább safety-t hozzunk esetleg CB-t bár ezt lehet ismét bepróbáljuk drafton miért ne 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megoldható, de én a draftról gondoltam egy ekkora méretű, ilyen felépítésű emberkét, arra meg simán van pénz, csak hozzuk is el 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindegy, nálam egy n1 WR sem ártana, egy Fitz/André/Moss szintű 😊Wyatt
Ennyi pénzetek van? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Source: Patriots TE Rob Gronkowski had successful arthroscopic surgery on his ankle this morning. Recovery time expected to be 10 weeks.
Az mondjuk annyira nem kevés, de reméljük utána megint fasza lesz 😊

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekesség a Welker drop utáni harmadik és 11 játékról; kiknek is passzolhatott Brady:

Also, on a third and 11 at the Giants 44-yard line with 4:00 to play - the personnel for Brady to throw to was running back Danny Woodhead, tackle/third tight end Nate Solder, and receivers Wes Welker, Deion Branch, and Chad Ochocinco.