New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Safety kérdéshez: mennyire lehetne megoldás Mark Barron a hiányzó kezdő S posztra?
(Én inkább egy korai CB picket várnék és egy CB (McCourty vagy Dowling) betolását FS-be).Gogo
Nem tudom pontosan hogy ki, de valaki említette hogy Barron nem igazán jelentene nekünk megoldást, ő is inkább SS mint Chung. Nekünk FS kell.nDRo
Már egy rendes inkább strong safety is óriási előrelépés lenne. Chung meg valahogy megoldja a FS-t. Belichick is mondta, hogy próbálnak mindkét safety posztra olyan univerzális játékost játszatni, aki mindkét feladatkört el tudja látni.. Ebbe a helyzetbe azért kényszerülhet bele könnyen a Pats, mert drafton Martin kivételével nincs nagyon rövidtávon kezdőpotenciállal rendelkező free safety. A szegényes draft felhozatal miatt meg szerintem kisebb túlfizetések várhatóak az FA piacon, amibe kíváncsian várom, hogy belemegy-e Pats. Még a Brownsos Mike Adams lehetne egy átmeneti megoldás FS-re, amíg jobbat nem talál a csapat. Esetleg az ex-Jets, most Jaguars D. Lowery.DoM
DMC FS-posztba állításának a legfőbb pozitívuma épp nem DMC teljesítménye volt... hanem az, hogy Chung végre vérbeli SS-ként vadászhatott a pálya közepén... olyan hiteket osztogatott, hogy élmény volt nézni...
Chung FS-ként problémás, man-to-man nem tudja megtartani a sebesebb slot-WReket (még az olyanokat sem, mint az Indy-s White:S)

Eugene Wilson ugye eredetileg CB volt... onnan konvertáltuk FS posztra. Ugyanez Ras-Ival is előfordulhat - DMC szerintem kap még1 esélyt, remélhetően hamar feledteti ezt az iszonyatos sophomore slump-ot:S

FA-ról nekem Lowery és Adams mellett még a titans-es Griffin és minden Jags-drukker rémálma, Reggie Nelson jutott az eszembe...
mondjuk még van Chris Harris (jelenleg DET, korábban CHI és CAR)... 2010-ben, egészségesen All-Pro volt. Papíron FS, a valóságban azonban inkább az ütközéseiről híres, őt is max zónázni tudna hátul...

Btw, a régi safety-állományunk valamennyi tagja FA lesz, szóval papíron lehetne szemezgetni a Vödör, Sanders, Page trióból is, csak hogy elismerjük az előző offseason marhaságait😊
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 869 — !SuPeR6BoWL!
Srácok egyébként ez a visszaállás a védelemben 3-4re mitől ennyire biztos?pasztoyb
Kb annyira mint amikor a féllábú tengerész megnyeri a fenékbe billentő versenyt 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Srácok egyébként ez a visszaállás a védelemben 3-4re mitől ennyire biztos?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Safety kérdéshez: mennyire lehetne megoldás Mark Barron a hiányzó kezdő S posztra?
(Én inkább egy korai CB picket várnék és egy CB (McCourty vagy Dowling) betolását FS-be).Gogo
Nem tudom pontosan hogy ki, de valaki említette hogy Barron nem igazán jelentene nekünk megoldást, ő is inkább SS mint Chung. Nekünk FS kell.nDRo
Már egy rendes inkább strong safety is óriási előrelépés lenne. Chung meg valahogy megoldja a FS-t. Belichick is mondta, hogy próbálnak mindkét safety posztra olyan univerzális játékost játszatni, aki mindkét feladatkört el tudja látni.. Ebbe a helyzetbe azért kényszerülhet bele könnyen a Pats, mert drafton Martin kivételével nincs nagyon rövidtávon kezdőpotenciállal rendelkező free safety. A szegényes draft felhozatal miatt meg szerintem kisebb túlfizetések várhatóak az FA piacon, amibe kíváncsian várom, hogy belemegy-e Pats. Még a Brownsos Mike Adams lehetne egy átmeneti megoldás FS-re, amíg jobbat nem talál a csapat. Esetleg az ex-Jets, most Jaguars D. Lowery.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem tudom pontosan hogy ki, de valaki említette hogy Barron nem igazán jelentene nekünk megoldást, ő is inkább SS mint Chung. Nekünk FS kell.nDRo
Én is erre utaltam a zárójelben, a SS poszt mellett néhány értékelésben "ballhawk" meg "good ball skills" besorolást is kapott, azért vetettem fel.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Safety kérdéshez: mennyire lehetne megoldás Mark Barron a hiányzó kezdő S posztra?
(Én inkább egy korai CB picket várnék és egy CB (McCourty vagy Dowling) betolását FS-be).Gogo
Nem tudom pontosan hogy ki, de valaki említette hogy Barron nem igazán jelentene nekünk megoldást, ő is inkább SS mint Chung. Nekünk FS kell.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Safety kérdéshez: mennyire lehetne megoldás Mark Barron a hiányzó kezdő S posztra?
(Én inkább egy korai CB picket várnék és egy CB (McCourty vagy Dowling) betolását FS-be).Gogo
Szerintem Barronhoz kevés lesz a Saints pickje is, ha jól tudom, őt több csapat is nézegeti, akik jóval mögöttünk végeztek. (más kérdés, h abban a szerencsés helyzetben vagyunk, h 30 csapat mögöttünk végzett 😛 😛 😛 )
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Safety kérdéshez: mennyire lehetne megoldás Mark Barron a hiányzó kezdő S posztra?
(Én inkább egy korai CB picket várnék és egy CB (McCourty vagy Dowling) betolását FS-be).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Helyenként azért pislogtam nagyokat...Wyatt
Ezért is kértem előre is elnézést mindenkitől már rögtön az elején... 😀
(Ezek csak saját, mezei szurkolói érzések, gondolatok és mint ilyenek finoman szólva is "egyéniek"...) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előbb utóbb csak felépül végre 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már offseason...
Castleai01
Kb. a holtidény üzenete: sajnos még mindig erősen épülőben a védelem. 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már offseason...
Gondoltam összeszedem a jelenleg szerződéssel rendelkező játékosaink névsorát, pozíciókra lebontva, hátha okosabbak leszünk a Free Agency-t, Draftot illetően...
(Mondjuk az "öreg" fejébe nem könnyű belelátni...) 😉

A személyes megjegyzésekért előre is elnézést kérek, nem tudtam megállni... 😛

QB --> Tom Brady (2014); Ryan Mallett (2014); Mike Hartline (2012); Brian Hoyer (RFA)

(Hoyer valószínűleg marad még egy évet hacsak be nem jelentkezik érte valaki amit azért én erősen kétlek... Bőven rendben lévőnek tűnik a poszt...)

RB --> Danny Woodhead (2012); Stevan Ridley (2014); Shane Vereen (2014);

(Ha BJGE marad akkor itt sem lesz semmi gond... Faulk-nak remélem szorítunk helyet az edzői stábban valahogy... Max. egy UDFA futót tudok elképzelni még ide, azt is csak PS-ba... Esetleg egy főállású FB-et...)

FB --> Louska Polite (2012)

(Akkor van esélye rosteren maradni ha csak 4 futóval vágunk neki a szezonnak... TC-re biztos hogy kapni fog konkurenciát...)

TE --> Rob Gronkowski (2013); Aaron Hernandez (2013); Carson Butler (?)

(Tökéletesen megoldott a poszt... Esetleg egy tartalék kelhet mögéjük, de az úgysem lesz képes azonos teljesítményt hozni... Így meg akkor minek?)

WR --> Chad Ochocinco (2013); Julian Edelman (2012); Tiquan Underwood (2012); Davis Britt (2012)

(Hát itt azért vannak gondok... West mindenféleképpen meg kellene tartani... Ha Branch-et is sikerül itt tartani egy 2 éves szerződéssel, gyakorlatilag megkaptuk az idei SB-ig menetelő részleget... Egyetlen gondom ezzel a megoldással hogy kicsit "öregecske" lesz így ez a csapatrész... Márpedig tervezni nem csak egy évvel előre szokás az NFL-ben... Lloyd-ot rebesgetik, de szerintem nem fog jönni... Annál inkább egy fiatal a Draftról, aki aztán vagy kiszorítja 1-2 éven belül a Branch/Ochocinco páros valamelyikét vagy kuka lesz Ő is... De ez már nagyon a jövő zenéje...Slater-t is ide veszem, őt biztos megpróbáljuk visszahozni, elvégre ST captain...)

C/G --> Logan Mankins (2016); Brian Waters (2012); Ryan Wendell (2013); Nick McDonald (2013); Donald Thomas (2012); Rich Ohrnberger (2012)

(Abszolút nem állunk rosszul ezen a poszton sem... Waters szinte biztos hogy nem vonul vissza, Wendell, McDonald és Thomas is jutott valamennyi szerephez idén és nagy panasz nem lehetett rájuk noha azért Brady testi épségéért feltehetően még nem nekik kell jövőre elsősorban felelniük... Koppen és Conolly a két FA-t, akik közül ha csak az egyiket megtartjuk már nem is szorul különösebb erősítésre a fal belseje... Az általam leginkább favorizált verzió szerint marad mindkettő és két év múlva Conolly átveszi Watres helyét RG-ként... Koppen utódját meg ráérünk megkeresni később is, még nem létkérdés...)

OT --> Matt Light (2012); Sebastian Vollmer (2012); Nate Solder (2014); Marcus Cannon (2014); Matt Kopa (2012); Kyle Hix (2013)

(Itt is megvagyunk, de jó is ezt mondani... Light idén kimagaslóan jó volt az elmúlt évekhez képest, Vollmer-t látuuk egészségesen hogy mit tud tavaly, Solder abszolút bevált és Cannon sem vallott szégyent mikor pályára került, sem T-ként sem RG-ként... Kopa és Hix depth, de nincs igazán szükség rájuk...)

Összességében az Offense-ben a WR poszt kérdésességét leszámítva kimondottan jól állunk és ott sem tűnnek orvosolhatatlannak a "bajok"...


DT --> Vince Wilfork (2014); Myron Pryor (2012); Kyle Love (ERFA)

(Hát ennyi a névsor... Minőség nem rossz, de ide mindenféleképpen kell majd 1-2 ember... Love sokat fejlődött idén, Pryor meg személyes nagy kedvencem, kár hogy csak szituációs játékos... Brace-t lehetne még ide venni ha nagyon szigorúak akarunk lenni, de egyrészt őt már inkább DE-ként használjuk, másrészt amúgy sem nyomna sokat a latba a jelenléte itt az eddig tőle látottak alapján... KELL ide valaki akár 3-4 akár 4-3 lesz jövőre... És nem feltétlenül G. Warrenre... Minden tiszteletemmel együtt...)

DE --> Brandon Deaderick (2013); Ron Brace (2012); Mike Wright (2012); Alex Silvestro (2012)

(Hát itt viszont se minőség se mennyiség... Na jó Deaderick nem volt rossz, de azért... Wright-tal ki tudja mi van, nagy a csend körülötte, Brace-ről pedig már fentebb esett szó...Ellis nem tudom minek jönne vissza... A. Carter térdszalagszakadásból lábadozik, ki tudja mi lesz belőle... Mark Anderson az egyedüli a tavalyi csapatból akit jó lenne újraszerződtetni... Fiatal és agilis is, valamint jól helytállt még ROLB-ként is a PO-ban... Silvestro nem tényező sajnos...
Ide mindenféleképpen kell ember akár Draft-ról, akár FA-ről, akár mindkettőröl...)

ILB --> Jerod Mayo (2017); Brandon Spikes (2013); Dane Fletcher (2012); Jeff Tarpinian (2013)

(Itt legalább megvagyunk mennyiségben és minőségben is... Guyton szinte biztos hogy nem jön vissza és szerintem Tracy White sem... Gondolom nem feltétlenül "ragaszkodtunk" ennyire Tarp-hoz a szezon elején, csak látnak benne valamit BB-ék, így viszont White-nak már nem lesz hely, jó ST skills ide vagy oda...

OLB --> Rob Ninkovich (2013); Jermaine Cunningham (2013); Markell Carter (2012); Mike Rivera (2012); Christian Cox (2013)

(Hát bizony itt is van gáz, nem is kicsi... Ninko okés, vele nincsen is gond, de a többiek? Cunningham egy rejtély, Markell Carter nálam Tyron McKenzie vol. 2. még ha nem is ugyanaz a poszt... Rivera, Cox PS aspiránsok... Fogalmazzunk úgy hogy erre a posztra is ráférne némi "turbózás"...)

CB --> Devin McCourty (2014); Kyle Arrington (2012); Ras-I Dowling (2014); Sterling Moore (2012); Malcolm Williams (2012)

(Ha tavaly az akkor még egészségesnek tűnő Bodden mellé még húztunk korai körös CB-et akkor idén is tuti hogy fogunk!!! McCourty kérdéses hogy vissza talál-e az újonc évi önmagához, Dowling meg ki tudja mennyire van üvegből... Arrington utolsó évébe lép a szerződésének... Moore csak 4. számú corner alapanyagnak tűnik eddig, Williams még annak sem... És akkor még arról nem is beszéltünk hogy innen valakit "esetleg átképzünk" S-nek... Draft, FA, Trade... mindegy, de ide is kell valaki...)

S --> Patrick Chung (2012); Sergio Brown (2013); Josh Barrett (2012); Ross Ventrone (2012); Brett Lockett (RFA);

(Erre már tényleg nem tudok mit mondani... Van Chung mint értelmes S és aztán... Senki más égen-földön... Brown legalább ST-ben szokott villantani néha-néha, de ettől még nem lesz használható éles helyzetben a pályán, ez idén kiderült... Esetleg Barrett kaphat még egy esélyt... Ventrone és Locket nálam felejtős... Ihedigbo-t visszahozhatjuk még talán, de ez nálam felérne egy "oké, feladom, nem tudok mit kezdeni ezzel a poszttal" típusú önkritikával BB-től... KELL ide is valaki használható...)

LS --> Danny Aiken (2013)

(Végezte a dolgát, nem hibázott... ezt is várják tőle...)

K --> Stephen Gostkowski (2014)

(Itt sincs okunk váltani...)

P --> Zoltán Meskó (2013)

(Dettó...)


Mint látható a D-re jobban ráférne az erősítés... DT, DE (nem is egy), OLB, CB; S (akár kettő is)


Kíváncsi vagyok BB-ék hogyan gondolkoznak és milyen lépéseket tesznek majd...
(A muníció adott mind a Draft pickeket, mind a Salary Cap-et illetően...)Castleai01
Helyenként azért pislogtam nagyokat, Connolly ne 31 éves korára legyen már kezdő RG 😀 Oda Cannonnak kell bemásznia, ahogy DoM is írta Pats.hu-n, Connolly inkább legyen csak center
WR szerintem is kellene egy legalább, FB maradhat Polite, ha használjuk majd (ismétcsak DoM írta, hogy utoljára pont JMD-nél volt normális FB-nk). Tarpnál nem véletlenül akart lenni nyilván a nem feltétlenül 😛 De lehet benne valami. Cartell viszont teljesen más kategória nálam, mint McKenzie. Utóbbi egy 2-3. körre várt emberke volt, nagy lehetőségekkel, Cartellnek a hátsókör volt a max. Mondjuk, ha arra értetted, hogy 2. évében egyik sem lesz a csapatnál, az valószínű, ezt leszámítva azonban nem sok.
DL-t 3–4-re tervezed, de Neót és André Cartert is odavenni szerintem hülyeség, OLB-ként előbbit írtad is, hogy nem volt rossz, erre OLB-knél kihagytad 😀 Be kell rakni ROLB-be, és hozni kell valakit a drafton, aztán hadd szóljon
CB-kkel tök mindegy mit csinálunk, ha épp pass rush van, akkor ők a szarok, ha jó a felhozatal, akkor pass rush nincs, illetve lehal mindenki... S is kell, ez teljesen egyértelmű
Ja, és TE is jöhet egy blokkolni jól tudó

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ha már offseason...
Gondoltam összeszedem a jelenleg szerződéssel rendelkező játékosaink névsorát, pozíciókra lebontva, hátha okosabbak leszünk a Free Agency-t, Draftot illetően...
(Mondjuk az "öreg" fejébe nem könnyű belelátni...) 😉

A személyes megjegyzésekért előre is elnézést kérek, nem tudtam megállni... 😛

QB --> Tom Brady (2014); Ryan Mallett (2014); Mike Hartline (2012); Brian Hoyer (RFA)

(Hoyer valószínűleg marad még egy évet hacsak be nem jelentkezik érte valaki amit azért én erősen kétlek... Bőven rendben lévőnek tűnik a poszt...)

RB --> Danny Woodhead (2012); Stevan Ridley (2014); Shane Vereen (2014);

(Ha BJGE marad akkor itt sem lesz semmi gond... Faulk-nak remélem szorítunk helyet az edzői stábban valahogy... Max. egy UDFA futót tudok elképzelni még ide, azt is csak PS-ba... Esetleg egy főállású FB-et...)

FB --> Louska Polite (2012)

(Akkor van esélye rosteren maradni ha csak 4 futóval vágunk neki a szezonnak... TC-re biztos hogy kapni fog konkurenciát...)

TE --> Rob Gronkowski (2013); Aaron Hernandez (2013); Carson Butler (?)

(Tökéletesen megoldott a poszt... Esetleg egy tartalék kelhet mögéjük, de az úgysem lesz képes azonos teljesítményt hozni... Így meg akkor minek?)

WR --> Chad Ochocinco (2013); Julian Edelman (2012); Tiquan Underwood (2012); Davis Britt (2012)

(Hát itt azért vannak gondok... West mindenféleképpen meg kellene tartani... Ha Branch-et is sikerül itt tartani egy 2 éves szerződéssel, gyakorlatilag megkaptuk az idei SB-ig menetelő részleget... Egyetlen gondom ezzel a megoldással hogy kicsit "öregecske" lesz így ez a csapatrész... Márpedig tervezni nem csak egy évvel előre szokás az NFL-ben... Lloyd-ot rebesgetik, de szerintem nem fog jönni... Annál inkább egy fiatal a Draftról, aki aztán vagy kiszorítja 1-2 éven belül a Branch/Ochocinco páros valamelyikét vagy kuka lesz Ő is... De ez már nagyon a jövő zenéje...Slater-t is ide veszem, őt biztos megpróbáljuk visszahozni, elvégre ST captain...)

C/G --> Logan Mankins (2016); Brian Waters (2012); Ryan Wendell (2013); Nick McDonald (2013); Donald Thomas (2012); Rich Ohrnberger (2012)

(Abszolút nem állunk rosszul ezen a poszton sem... Waters szinte biztos hogy nem vonul vissza, Wendell, McDonald és Thomas is jutott valamennyi szerephez idén és nagy panasz nem lehetett rájuk noha azért Brady testi épségéért feltehetően még nem nekik kell jövőre elsősorban felelniük... Koppen és Conolly a két FA-t, akik közül ha csak az egyiket megtartjuk már nem is szorul különösebb erősítésre a fal belseje... Az általam leginkább favorizált verzió szerint marad mindkettő és két év múlva Conolly átveszi Watres helyét RG-ként... Koppen utódját meg ráérünk megkeresni később is, még nem létkérdés...)

OT --> Matt Light (2012); Sebastian Vollmer (2012); Nate Solder (2014); Marcus Cannon (2014); Matt Kopa (2012); Kyle Hix (2013)

(Itt is megvagyunk, de jó is ezt mondani... Light idén kimagaslóan jó volt az elmúlt évekhez képest, Vollmer-t látuuk egészségesen hogy mit tud tavaly, Solder abszolút bevált és Cannon sem vallott szégyent mikor pályára került, sem T-ként sem RG-ként... Kopa és Hix depth, de nincs igazán szükség rájuk...)

Összességében az Offense-ben a WR poszt kérdésességét leszámítva kimondottan jól állunk és ott sem tűnnek orvosolhatatlannak a "bajok"...


DT --> Vince Wilfork (2014); Myron Pryor (2012); Kyle Love (ERFA)

(Hát ennyi a névsor... Minőség nem rossz, de ide mindenféleképpen kell majd 1-2 ember... Love sokat fejlődött idén, Pryor meg személyes nagy kedvencem, kár hogy csak szituációs játékos... Brace-t lehetne még ide venni ha nagyon szigorúak akarunk lenni, de egyrészt őt már inkább DE-ként használjuk, másrészt amúgy sem nyomna sokat a latba a jelenléte itt az eddig tőle látottak alapján... KELL ide valaki akár 3-4 akár 4-3 lesz jövőre... És nem feltétlenül G. Warrenre... Minden tiszteletemmel együtt...)

DE --> Brandon Deaderick (2013); Ron Brace (2012); Mike Wright (2012); Alex Silvestro (2012)

(Hát itt viszont se minőség se mennyiség... Na jó Deaderick nem volt rossz, de azért... Wright-tal ki tudja mi van, nagy a csend körülötte, Brace-ről pedig már fentebb esett szó...Ellis nem tudom minek jönne vissza... A. Carter térdszalagszakadásból lábadozik, ki tudja mi lesz belőle... Mark Anderson az egyedüli a tavalyi csapatból akit jó lenne újraszerződtetni... Fiatal és agilis is, valamint jól helytállt még ROLB-ként is a PO-ban... Silvestro nem tényező sajnos...
Ide mindenféleképpen kell ember akár Draft-ról, akár FA-ről, akár mindkettőröl...)

ILB --> Jerod Mayo (2017); Brandon Spikes (2013); Dane Fletcher (2012); Jeff Tarpinian (2013)

(Itt legalább megvagyunk mennyiségben és minőségben is... Guyton szinte biztos hogy nem jön vissza és szerintem Tracy White sem... Gondolom nem feltétlenül "ragaszkodtunk" ennyire Tarp-hoz a szezon elején, csak látnak benne valamit BB-ék, így viszont White-nak már nem lesz hely, jó ST skills ide vagy oda...

OLB --> Rob Ninkovich (2013); Jermaine Cunningham (2013); Markell Carter (2012); Mike Rivera (2012); Christian Cox (2013)

(Hát bizony itt is van gáz, nem is kicsi... Ninko okés, vele nincsen is gond, de a többiek? Cunningham egy rejtély, Markell Carter nálam Tyron McKenzie vol. 2. még ha nem is ugyanaz a poszt... Rivera, Cox PS aspiránsok... Fogalmazzunk úgy hogy erre a posztra is ráférne némi "turbózás"...)

CB --> Devin McCourty (2014); Kyle Arrington (2012); Ras-I Dowling (2014); Sterling Moore (2012); Malcolm Williams (2012)

(Ha tavaly az akkor még egészségesnek tűnő Bodden mellé még húztunk korai körös CB-et akkor idén is tuti hogy fogunk!!! McCourty kérdéses hogy vissza talál-e az újonc évi önmagához, Dowling meg ki tudja mennyire van üvegből... Arrington utolsó évébe lép a szerződésének... Moore csak 4. számú corner alapanyagnak tűnik eddig, Williams még annak sem... És akkor még arról nem is beszéltünk hogy innen valakit "esetleg átképzünk" S-nek... Draft, FA, Trade... mindegy, de ide is kell valaki...)

S --> Patrick Chung (2012); Sergio Brown (2013); Josh Barrett (2012); Ross Ventrone (2012); Brett Lockett (RFA);

(Erre már tényleg nem tudok mit mondani... Van Chung mint értelmes S és aztán... Senki más égen-földön... Brown legalább ST-ben szokott villantani néha-néha, de ettől még nem lesz használható éles helyzetben a pályán, ez idén kiderült... Esetleg Barrett kaphat még egy esélyt... Ventrone és Locket nálam felejtős... Ihedigbo-t visszahozhatjuk még talán, de ez nálam felérne egy "oké, feladom, nem tudok mit kezdeni ezzel a poszttal" típusú önkritikával BB-től... KELL ide is valaki használható...)

LS --> Danny Aiken (2013)

(Végezte a dolgát, nem hibázott... ezt is várják tőle...)

K --> Stephen Gostkowski (2014)

(Itt sincs okunk váltani...)

P --> Zoltán Meskó (2013)

(Dettó...)


Mint látható a D-re jobban ráférne az erősítés... DT, DE (nem is egy), OLB, CB; S (akár kettő is)


Kíváncsi vagyok BB-ék hogyan gondolkoznak és milyen lépéseket tesznek majd...
(A muníció adott mind a Draft pickeket, mind a Salary Cap-et illetően...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alap, hogy nem vagy, hanem ÉS 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826ece98/article/wayne-prefers-return-to-colts-but-still-waiting-for-call?module=HP11_headline_stack

hát lőjjetek le én speciel nagyon örülnék neki
Welker-Lloyd-Wayne-Gronko-Hörni és amilyen buzik vagyunk drafton Fleener vagy Allen 😀Habi
Mi az hogy vagy?Wyatt
6. játékosként Fleenert vagy Allent képzelem el, mondván valamelyik TE-t draftoljuk


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826ece98/article/wayne-prefers-return-to-colts-but-still-waiting-for-call?module=HP11_headline_stack

hát lőjjetek le én speciel nagyon örülnék neki
Welker-Lloyd-Wayne-Gronko-Hörni és amilyen buzik vagyunk drafton Fleener vagy Allen 😀Habi
Mi az hogy vagy?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826ece98/article/wayne-prefers-return-to-colts-but-still-waiting-for-call?module=HP11_headline_stack

hát lőjjetek le én speciel nagyon örülnék neki
Welker-Lloyd-Wayne-Gronko-Hörni és amilyen buzik vagyunk drafton Fleener vagy Allen 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Én nagyon sajnáltam, hogy elment akkor tőlünk, s ebben a szezonban örültem volna, ha visszaengedik. De most már ne jöjjön! Egyébként szerintem ennek semmi realitása nincs is, ez csak amolyan uborkaszezonos gumicsont. Nincs hír, hát újságíróék kreálnak maguknak egyet.lucas
A Jets majd behúzza vet. minimumért Plax helyére.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én nagyon sajnáltam, hogy elment akkor tőlünk, s ebben a szezonban örültem volna, ha visszaengedik. De most már ne jöjjön! Egyébként szerintem ennek semmi realitása nincs is, ez csak amolyan uborkaszezonos gumicsont. Nincs hír, hát újságíróék kreálnak maguknak egyet.lucas
Szakik és Bruschi szerint is, Josh miatt van némi realitása. Ugye ő tavaly gondolkodott abban h odaviszi magához a Rams-be, csak aztán végül mégse jött össze vmi miatt. Szal ő lát még benne vmit. BOB-nak nem kellett, ez egyértelmű, de már nincs BOB, Josh van.

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4717720/bruschi-moss-return-to-pats-a-possibility
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én nagyon sajnáltam, hogy elment akkor tőlünk, s ebben a szezonban örültem volna, ha visszaengedik. De most már ne jöjjön! Egyébként szerintem ennek semmi realitása nincs is, ez csak amolyan uborkaszezonos gumicsont. Nincs hír, hát újságíróék kreálnak maguknak egyet.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Randy Moss visszatér?!

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/13/randy-moss-says-hes-coming-back/

“I just wanna go to a team and play some football,”
“Faith, family, and football, that’s my M.O., bro,” Moss said. “Your boy be back for the upcoming season.”undisputedly
ne kezdjük elölről a Corey Dillon készen áll, edzésben van, és visszatér a Patriotsba köröket csak most Mossal 😛viito
😀
Valószínű,hogy ő is az Indoor ligában köt ki, nem tudom,hogy melyik csapat fontolná meg egyáltalán,hogy adjon neki egy 1 éves kontraktot, tekintve,hogy bevallottan off-field problémái voltak az elmúlt évben,tehát mentálisan és fizikálisan sem tudott készülni...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Randy Moss visszatér?!

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/13/randy-moss-says-hes-coming-back/

“I just wanna go to a team and play some football,”
“Faith, family, and football, that’s my M.O., bro,” Moss said. “Your boy be back for the upcoming season.”undisputedly
ne kezdjük elölről a Corey Dillon készen áll, edzésben van, és visszatér a Patriotsba köröket csak most Mossal 😛
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Randy Moss visszatér?!

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/13/randy-moss-says-hes-coming-back/

“I just wanna go to a team and play some football,”
“Faith, family, and football, that’s my M.O., bro,” Moss said. “Your boy be back for the upcoming season.”
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A cikk befejezése viszont nagyon gáz. Többek között: "The dink and dunk offense can only take you so far against the better competition." Ez a mondat mintha elfelejtené, hogy egy elkapásra / védekezésre voltunk a SB győzelemtől. Úgy érzi az ember, mintha egy 4-12-es csapat lennénk, nem pedig az AFC bajnoka, 15-4-es mérleggel. LordTamas
A dink & dunkot követő bekezdés beszédesebb: "Brady is practically a victim of his own success. If he plays like the old Brady in the playoffs that won three rings, it might be too conservative for this current team, and they won’t score enough to win. Yet, by trying to carry the team since 2007, they still aren’t scoring enough points and winning any championships. What should he do?"

Évek óta ebben az irányba kellene mozogni, ameddig sikerül újraépíteni a védelmet.

A cikk hozza a szokásos színvonalukat, és segít helyretenni a megszépült emlékeket:

The 2006 Patriots, with Reche Caldwell, Jabar Gaffney, Ben Watson, a 35-year old Troy Brown, and Kevin Faulk had a higher rate of passes more than 20 yards down the field than the 2007 Patriots did with Randy Moss and Donte Stallworth.
Those 2004 Patriots with Deion Branch, David Patten and David Givens were easily the most vertical of the New England offenses under Brady. Go figure that was his best postseason (and last Super Bowl win).
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Érdekes cikk angolul tudóknak, sok statisztikával. Brady 20+ yardos passzképességét elemzik a SB-n Welker által elejtett labda tükrében:

http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5322_Super_Bowl_Hangover_Pt._2%3A_From_Bradying_to_Welker.html

A cikk befejezése viszont nagyon gáz. Többek között: "The dink and dunk offense can only take you so far against the better competition." Ez a mondat mintha elfelejtené, hogy egy elkapásra / védekezésre voltunk a SB győzelemtől. Úgy érzi az ember, mintha egy 4-12-es csapat lennénk, nem pedig az AFC bajnoka, 15-4-es mérleggel.

Még egy zárojeles megjegyzés: Brady, mikor végigjátszotta a szezont kezdőként, átlagosan minden második évben bejutott a SB-ba... Ez szinte hihetetlen adat.