New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Garcon, Meachem, Simpson, Manningham, mint 1. számú elkapó nálunk? Na nem már 😀 😀 😀
Wyatt
Ezért is használtam inkább a deep threat kifejezést (gyak. első számú "külső" elkapó)
Ebben az O-ban a #1 és #2 célpont így is Welker és a 2 TE valamelyike lesz.
Ehhez képest jó esetben is harmadik számú opcióról beszélünk... na, ez lenne az a játékos, akit ha 1-on-1 hagynak fly-routeon, akkor gáz van...
Branch és Ocho, nos ők nem ezen játékos megtestesítői.

A Branch-szerepkör örököse egyébként Gaffney lehetne, iszonyat érezték egymást Brady-vel és JMD-vel, nem csodálkoznék, ha rácsörögnénk a Redskinsre, h ugyanmá' mennyiért adják a srácot.Gyulus
Azt vagy utólag írtad oda, vagy nem láttam 😊
Mindegy, nálam egy n1 WR sem ártana, egy Fitz/André/Moss szintű 😊

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Spikes rovására menne főleg, nem? És akkor egy egészséges Fletcherről nem is beszéltünk 😀Wyatt
Azért Spikes nem every down játékos. Egy Burfict nagyon komoly dinamikát adna az LB sornak. A 34-es védelemnek mégis csak az LB-k játéka a lelke.DoM
Azt gondolod akkor DoM, hogy visszatér a csapat 3-4 sémára?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Garcon, Meachem, Simpson, Manningham, mint 1. számú elkapó nálunk? Na nem már 😀 😀 😀
Wyatt
Ezért is használtam inkább a deep threat kifejezést (gyak. első számú "külső" elkapó)
Ebben az O-ban a #1 és #2 célpont így is Welker és a 2 TE valamelyike lesz.
Ehhez képest jó esetben is harmadik számú opcióról beszélünk... na, ez lenne az a játékos, akit ha 1-on-1 hagynak fly-routeon, akkor gáz van...
Branch és Ocho, nos ők nem ezen játékos megtestesítői.

A Branch-szerepkör örököse egyébként Gaffney lehetne, iszonyat érezték egymást Brady-vel és JMD-vel, nem csodálkoznék, ha rácsörögnénk a Redskinsre, h ugyanmá' mennyiért adják a srácot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Épp azt a híres-neves #1 (vagy inkább deep threat) WR-t keresgélem, idén elég komoly felhozatal lehet FA-piacon, mégha csak a felük kerül is ki a piacra:

DeSean Jackson, Vincent Jackson, Dwyne Bowe, Steve Johnson, Marques Colston, Reggie Wayne, Pierre Garcon, Robert Meachem, Jerome Simpson, Mario Manningham, Brandon Lloyd...

Kíváncsi lennék, mit művelne mondjuk Meachem nálunk, ha megkapná a #2 WR-nek megfelelő snap-számot... Garcon és Simpson neve ugrik még be, de ők "kézbiztonság" és route futás terén tudtommal nem épp megbízhatóak...
Lloyd neve is felmerül, JMD miatt.

A többieket jó eséllyel iszonyat túl fogják fizetni.Gyulus
Garcon, Meachem, Simpson, Manningham, mint 1. számú elkapó nálunk? Na nem már 😀 😀 😀
DeSean legalább hosszában jó lenne, de ő meg törpe, na az a magas WR, akire end zone-ban és két védő közé keresnénk, Bowe fasza, de sosem engedik el, Colston, Vincy jó lehetne, de előbbi szerintem marad, másik pedig kurva sokat kérne, Wayne-nel ne idegesíts, Steve Johnson jöhet, attól még hogy hülye, nem rossz játékos, mondjuk nem tudom mennyire lenne nagy szám n1 WR-ként, Lloyd meg úgyis jön, mellé kéne egy 😀

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Épp azt a híres-neves #1 (vagy inkább deep threat) WR-t keresgélem, idén elég komoly felhozatal lehet FA-piacon, mégha csak a felük kerül is ki a piacra:

DeSean Jackson, Vincent Jackson, Dwyne Bowe, Steve Johnson, Marques Colston, Reggie Wayne, Pierre Garcon, Robert Meachem, Jerome Simpson, Mario Manningham, Brandon Lloyd...

Kíváncsi lennék, mit művelne mondjuk Meachem nálunk, ha megkapná a #2 WR-nek megfelelő snap-számot... Garcon és Simpson neve ugrik még be, de ők "kézbiztonság" és route futás terén tudtommal nem épp megbízhatóak...
Lloyd neve is felmerül, JMD miatt.

A többieket jó eséllyel iszonyat túl fogják fizetni.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Spikes rovására menne főleg, nem? És akkor egy egészséges Fletcherről nem is beszéltünk 😀Wyatt
Azért Spikes nem every down játékos. Egy Burfict nagyon komoly dinamikát adna az LB sornak. A 34-es védelemnek mégis csak az LB-k játéka a lelke.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Spikes rovására menne főleg, nem? És akkor egy egészséges Fletcherről nem is beszéltünk 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ti kitől vártok jövőre "nagy durranást"?
Sinisa
BurfictDoM
Ő majd a 2013-as draftunk lehet, nem? 😊

Bár lehet, hogy én fogalmaztam pontatlanul.
Természetesen a Pats játékosokra gondoltam.Sinisa
Az idei draft után már ő is vagy éppen Donte Hightower remélhetőleg Pats játékos lesz. Már tavaly is láttam fantáziát egy Ayers vagy éppen Martez Wilson draftban 34-ben, ahol gyakorlatilag bármelyik LB posztján felbukkanhatnak. Ez főleg sub felállásokban lehet jól használni, amikor mondjuk csak három LB van a pályán. Sokoldalúság, agresszió stb. Idén meg pl. football's future Pats fórumán egyenesen beleszerelmesedtek az ötletbe az ottani guruk.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ti kitől vártok jövőre "nagy durranást"?
Sinisa
BurfictDoM
Ő majd a 2013-as draftunk lehet, nem? 😊

Bár lehet, hogy én fogalmaztam pontatlanul.
Természetesen a Pats játékosokra gondoltam. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ti kitől vártok jövőre "nagy durranást"?
Sinisa
Burfict
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viito, te úgy ismered BB-t, mint aki nem szerez majd egy rakat hátsó köröst? 😀
Legyen egy fasza OLB, de mindenekelőtt egy zsírkirály RDE, egy top CB FA-ről, ha lesz ilyen, egy kurva jó elkapó, aztán én már nem leszek nagyon mérges 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
nah, minden esetre a magam részéről lezártam a 3. számú TE témát (bár azzal azért továbbra sem értek egyet, hogy sokak szerint ez kb top3 need), mert még a végén úgy járok mint az egyszeri ember, aki túl gyakran mondta, hogy TB kiégett 😛viito
ha tudom, hogy ezért tűzted a zászlóra ezt a nagy anti tight end felfogást, akkor már az elején lezárhattuk volna. 😛
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
nah, minden esetre a magam részéről lezártam a 3. számú TE témát (bár azzal azért továbbra sem értek egyet, hogy sokak szerint ez kb top3 need), mert még a végén úgy járok mint az egyszeri ember, aki túl gyakran mondta, hogy TB kiégett 😛viito
Nálam nem top3 need... 😊
De jól jönne.

Ti kitől vártok jövőre "nagy durranást"?
Az én egyik jelöltem Spikes (leader+playmaker).

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A special teams szerepe egyre csökken a kickoff előrehozatalával. Slater és White mint ST alapemberek mellett N. Jones, M. Williams, Underwood/Silvestro, S. Brown, McDonald, Koutouvides, Brace, Guyton tényleg azért volt csak a keretben, hogy meg legyen a létszám. Nem látom, hogy egy Lee Smith, Will Yeatman szintű extra tight end hogyan nem férhet be ide (8 férőhely). Plusz ST-ben is lehetne használni például, hogy ne a sztár tight endet töressük szét a wedge-ben minden kickoffnál.DoM
Ezt már a keret kora őszi összeállításánál sem értettem és többször is szóvá tettem itt. Telepakoljuk a keretet ST játékosokkal, akik viszont teljesen használhatatlanok az alapcsapatokban. 3 cornert és 3 LB-t tartani csak ST miatt luxus.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne látnám a keretben értelmét egy jó blokkoló TE-nek, csak azt, hogy egy ilyen páros mellett örülnék mint majom a banánjának, hogy megúszom a 3. játékost, és a helyét felhasználhatom valami sokkal fontosabbra, a szerepét meg bármelyik nagyobb falember ellátja arra a pár snapre.

viito
Alap esetben én is inkább választanék egy tehetséges 4-5. számú játékost mint egy 3. számú TE-t, de amíg ilyen White,Brown,Underwood féle emberek szaladgálnak Offenseben és Defenseben, addig bőven elfér helyettük egy 3. számú TE.FViktor93
csak ezeket az underwood féléket valami minőségire kellene cserélni 😉 ehhez meg jól jönnek majd a pickek.


amúgy patriots.hu-n is írtam, jelenleg 4. körös az utolsó pickünk, tehát a hátsó körös dolog értelmét vesztette.

nah, minden esetre a magam részéről lezártam a 3. számú TE témát (bár azzal azért továbbra sem értek egyet, hogy sokak szerint ez kb top3 need), mert még a végén úgy járok mint az egyszeri ember, aki túl gyakran mondta, hogy TB kiégett 😛
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyébként ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne látnám a keretben értelmét egy jó blokkoló TE-nek, csak azt, hogy egy ilyen páros mellett örülnék mint majom a banánjának, hogy megúszom a 3. játékost, és a helyét felhasználhatom valami sokkal fontosabbra, a szerepét meg bármelyik nagyobb falember ellátja arra a pár snapre.

viito
Alap esetben én is inkább választanék egy tehetséges 4-5. számú játékost mint egy 3. számú TE-t, de amíg ilyen White,Brown,Underwood féle emberek szaladgálnak Offenseben és Defenseben, addig bőven elfér helyettük egy 3. számú TE.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
3. TE-nek valószínűleg olyan embert próbálunk keríteni, mint a tavalyi 5. körösünk, Lee Smith... vele mondjuk rákapartunk, jó eséllyel PS-re tartogattuk de elvitték waiverről:S
Kyle Brady, Crumpler a múltba... biztos hozunk valakit jövőre, főleg ha Hörnit időnként futtatjuk is😊Gyulus
Én is ezt gondolom. Kell egy 3.TE.
Ezért írtam a pats.hu-n, hogy egy H-Back-nek is örülnék.
Ha egy OLineman játszik 3. TE-t, vagy FB-t, akkor egyel kevesebb célpontja van Brady-nek.
Az ellen is tudja, hogy nem fognak soha elkapni.

Nem tudom a pontos statisztikát, de a snap-ek jelentős hányadában Hörni nem TE pozícióban állt fel.
Tehát könnyen elférne a pályán 3 TE, nem csak meccsenként 5-7 snap-et.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
3. TE-nek valószínűleg olyan embert próbálunk keríteni, mint a tavalyi 5. körösünk, Lee Smith... vele mondjuk rákapartunk, jó eséllyel PS-re tartogattuk de elvitték waiverről:S
Kyle Brady, Crumpler a múltba... biztos hozunk valakit jövőre, főleg ha Hörnit időnként futtatjuk is😊Gyulus
Én úgy, hogy a Gonkandez már 3. éves játékos lesz nem nagyon bíznék abban, hogy hozunk egy Cruply/K. Brady képességű játékost. A Lee Smith opció nekem is tetszene, ezzel viszont megint előállt a probléma:
- hozol egy jó játékost, akkor keretben kell tartani, különben elvszik a PS-ből/waiverről. Smith egyébkén 16 meccsen is játszott a Billsnél, 3-on kezdett, szóval nem csak azért nyúlták le, hogy minket bosszantsanak.
- hozol egy gyenge játékost, akit adott esetben a PS-be szánsz, akkor igazából kár nagyon megerőltetned magad, egy ilyen játékost csak azért a keretben tartani, hogy el ne vigyék, és utána minden meccsen az inactive-ok közé jelölni nem túl effektív.

Egyébként ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne látnám a keretben értelmét egy jó blokkoló TE-nek, csak azt, hogy egy ilyen páros mellett örülnék mint majom a banánjának, hogy megúszom a 3. játékost, és a helyét felhasználhatom valami sokkal fontosabbra, a szerepét meg bármelyik nagyobb falember ellátja arra a pár snapre.

Amúgy ha visszaemlékszel, akkor pont beszélgettük, hogy OT-vel jól állunk ebben a percben: Light-Vollmer-Canon-Solder, ha mindenki minimum olyan szinten teljesít, mint idén, akkor simán játszhatunk 6 felemberrel amikor csak akarunk.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a kérdés csak az, hogy milyen kategóriás TE-et hozol. Mindenki egy késői kört vízionál, márpedig ott egyre több a rizikós pick, és jellemzően azért nem a késői körök töltik fel a pályát. Azért kár hozni egy játékost, hogy egész évben az inactive-ok között legyen, mert egy Gronkaldez párost senki nem fog lehozni a pályáról, ha nincs rá nyomós oka azért, hogy valaki más felmenjen. Márpedig egy olyan kategóriás blokkoló TE-et aki sokat tölthetne a pályán (főleg az álom kategóriát, aki ugye "elkapni is tud" hangzik mindenfelé a vágy) már nem fogunk megkapni fillérekért, 3 kezdő kategóriás játékost meg senki nem fog tudni megfizetni egy posztra.viito
Egy udfa tight end fizetésébe meg a csapat sem fog belehalni. Idén hét alkalommal passzolt többet Brady, mint tavaly, amikor pedig végre úgy tűnt, lesz valami egyensúly féle a támadójátékba. Ha ez a tendencia marad, vagy továbbromlik a passz javára, akkor tényleg felesleges az egész. Kell két normális elkapó Welker mellé aztán hadd szóljon. De már tavaly is látszott, és idén se ment azért minden olyan flottul, hogy nem az a jó irány, hogy mindent a passzjátékra és Bradyre tesz fel a csapat a futójáték és a védelem rovására.

A Super Bowl előtt pozícionkénti megoszlásban az 53-ak:

3 QB
6 RB+FB
6 WR
2 TE
10 OL

7 DL
7 LB
9 DB

3 K+P+LS

A special teams szerepe egyre csökken a kickoff előrehozatalával. Slater és White mint ST alapemberek mellett N. Jones, M. Williams, Underwood/Silvestro, S. Brown, McDonald, Koutouvides, Brace, Guyton tényleg azért volt csak a keretben, hogy meg legyen a létszám. Nem látom, hogy egy Lee Smith, Will Yeatman szintű extra tight end hogyan nem férhet be ide (8 férőhely). Plusz ST-ben is lehetne használni például, hogy ne a sztár tight endet töressük szét a wedge-ben minden kickoffnál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok arról, hogy a Pats-nak nincs továbbra sem DC-a. Ez , függetlenül attól, hogy BB nagy defense guru, a korábbi SB győzelmekkor másképp volt.

Ha véletlenül úgy alakul, hogy Welker távozik, kit igazolnátok ( látnátok szívesen ) a csapatban?

Ugyanez a kérdés WR poszton, Branch távozása eléggé esélyes, Ocho meg úgy tűnik nem érti meg magát igazán Brady-vel, szerintem azért mert nem igazán kiszámítható route-okat fut ( ahogy korábban megszokta )A Hazafi
Szerintem Welker távozására nem sok az esély, legalább is remélem, hogy az orra alá nyomnak gyorsan egy elfogadható szerződést, én őt magát látnám legszivesebben a saját helyén 😊

Ocho-nak most volt egy érdekes tweet-je, azt irta hogy az idei statisztikái kb neki kb 2 meccsen szoktak összejönni egyébként...

Kijött belőle is az elégedetlenkedés, főleg igy hogy elmaradt a gyűrű, bár igen kétséges hogy jövőre több lehetőséget fog kapni.gravedigger
Egyetértünk. Kiegészíteném azzal, hogy én bízom Branch "megmaradásában" is.toxique
Ja hát én is 😊 De tartom amit még irtam az előbbiekben, hogy ez attól függ szerintem mennyire vannak nagy igényei 😊 Ha kevesebb pénzért meg tudjuk tartani, akkor szerintem örülne neki az edzői stáb is, de az tuti hogy nem kap nagy pénzt 😊 Szóval lényegében rajta áll a dolog 😊
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
3. TE-nek valószínűleg olyan embert próbálunk keríteni, mint a tavalyi 5. körösünk, Lee Smith... vele mondjuk rákapartunk, jó eséllyel PS-re tartogattuk de elvitték waiverről:S
Kyle Brady, Crumpler a múltba... biztos hozunk valakit jövőre, főleg ha Hörnit időnként futtatjuk is😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Korábban a Patriots.hu-n írtam már, hogy mi régen is gyakran álltunk fel OL ember mint TE-vel, korábban O'Callaghan volt az állandó plusz falember. Attól, hogy lenne egy 3. TE a keretben szerintem még nem mondanánk le arról, sem, hogy 6 falembert küldjünk a pályára, így aztán pont a 3. TE szerepe csökkenne nagyban.

Szvsz ha egy csapat olyan mázlista, hogy a Hörni+Gronk duó jelenti a TE párosát, akkor örüljön neki, hogy spórol egy spotot és némi pénzt (amúgy már olyan véleményt is láttam, hogy a legjobb egy az előbbi duóhoz mérhető tehetségű, de olcsó TE lenne, ami ugye összességében a közel lehetetlen kategória 😉).

Azt viszont mindenképpen nagyon rossz érvnek tartom, hogy a sérülések miatt hozzunk egy újabb TE-t, mert ilyen elven tényleg a végtelenségig lehetne növelni a posztok számát. Persze, mindig beüthet egy IR, és akkor csak 1TE marad, de alapban a szezon elején azt gondolom, hogy fontosabb posztok is akadnak, mint a TE, amire spotot lehet költeni.viito
Ha lenne Gronk mellett még egy klasszikus, in-line blocker tight end, azért alkalomadtán második tight endnek is felkúszhatna a pályára, komolyabb futójátékot mutatva az ellenfélnek, mert Hernandez bármennyire is sokoldalú, inkább WR/Hback/TE ő. Ehhez persze nyilván a no huddle irányból kicsit visszafelé kellene mozogni, gyakoribb cserék, több formáció, a futójátékra nem feltétlenül kisegítő szerepként tekinteni, még akkor is, ha Tom Brady az irányítód.DoM
Dom, ez tényszerűen igaz persze... a kérdés csak az, hogy milyen kategóriás TE-et hozol. Mindenki egy késői kört vízionál, márpedig ott egyre több a rizikós pick, és jellemzően azért nem a késői körök töltik fel a pályát. Azért kár hozni egy játékost, hogy egész évben az inactive-ok között legyen, mert egy Gronkaldez párost senki nem fog lehozni a pályáról, ha nincs rá nyomós oka azért, hogy valaki más felmenjen. Márpedig egy olyan kategóriás blokkoló TE-et aki sokat tölthetne a pályán (főleg az álom kategóriát, aki ugye "elkapni is tud" hangzik mindenfelé a vágy) már nem fogunk megkapni fillérekért, 3 kezdő kategóriás játékost meg senki nem fog tudni megfizetni egy posztra.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Jövőre elvileg cca 20, talán 25 milkával leszünk a cap alatt... és akkor még nem számoltunk olyan dolgokkal, mint a várható Wright cut/ret, Ocho cut...

Sajnos ez nem jelent annyira nagy mozgásteret, mivel elég sok embert kell visszahoznunk

RFA
Hoyer, Wendell és Love valószínűleg 2. körös, másfél milkás tenderrel marad (mind3 UDFA volt, így tartjuk meg őket)
Sergio Brown - ST-ben tőlem maradhat... de ha még1szer meglátom a D-ben, kirohanok a világból

FA

meg KELL tartani: Wes Welker (WR), Mark Anderson (OLB), Dan Connolly (C),

kérdéses:
Deion Branch (WR) - remélhetően jövőre kőkeményen meg kell küzdenie a csapatban maradásért, hozni kell a nyakára rookie-t (Sanu, Rutgers?) és veteránt (Brandon Lloyd?) is..

Andre Carter (DE) - 3-4ben életképtelen a srác, legfeljebb egy Jarvis Green-féle 4. DL-szerepkört tudnék nála elképzelni... de öreg és sérülésből jön vissza... szóval erre a szerepkörre úgyis hoznunk kell valakit.

Tracy White és Matt Slater (ST) - az ST alapemberei, remélhetően egy ennek megfelelő ajánlattal sikerül őket megtartani

Mehetnek, mennek, visszavonulhatnak:
Shaun Ellis (DE), Kevin Faulk (RB), Gary Guyton😕 (LB), Dan Coppen (C)

Még szerencse, hogy Ninkoval idén két évvel hosszabbítottunk... így cca 1-1,5 millióért old meg egy kezdő posztot a D-ben😀

Draft, FA:
Az O részéről gyakorlatilag csak egy 3. TE és egy magas (és ne adj isten gyors), korai körös WR pick kellene... kár hogy mostanság két ilyennel is befürödtünk:S

A D részéről továbbra is megmaradt a secondary igény (mind CB, mind S)... nem mellesleg továbbra is hiánycikk a domináns RE és ROLB:S
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez a +1TE kell még, mert juhuhuj a sérülések meg egy olyan kérdés, hogy minden posztra beleértve az LS-t és a puntert kellene vagy 5 ember minimum, hogy ha jön a sérülés, akkor ne legyen gond... Most komolyan egy Hörni-Gronk duó mellé csak azért tartasz valakit a padon, hogy ad 1) sérülés esetén beálljon, ad 2) meccsenként max 3 snapre a pályára kerüljön, de leginkább inactive legyen egész évben? Erre kár még késői draft cetlit is pazarolni, de jelenleg olyanunk úgysincs 😉viito
Nem feltétlenül a sérülések miatt gondolom, hogy kéne egy 3rd TE is. Én év elején is tartottam volna erre valaki, a helyet, hogy volt 2 olyan futónk akik sokszor pálya közelébe se kerültek. Meg azért nem lenne hiba alkalmanként pihenni hagyni Gronkot mert embertelen amit idén csinált.
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Meg ugye a legfontosabb, hogy bírja Brady teste megint a szezont.LordTamas
Fuhh... bele se merek gondolni, hogy mi történne az esélyeinkkel, ha megsérülne 😕