New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mit gondoltok arról, hogy a Pats-nak nincs továbbra sem DC-a. Ez , függetlenül attól, hogy BB nagy defense guru, a korábbi SB győzelmekkor másképp volt.

Ha véletlenül úgy alakul, hogy Welker távozik, kit igazolnátok ( látnátok szívesen ) a csapatban?

Ugyanez a kérdés WR poszton, Branch távozása eléggé esélyes, Ocho meg úgy tűnik nem érti meg magát igazán Brady-vel, szerintem azért mert nem igazán kiszámítható route-okat fut ( ahogy korábban megszokta )A Hazafi
Szerintem Welker távozására nem sok az esély, legalább is remélem, hogy az orra alá nyomnak gyorsan egy elfogadható szerződést, én őt magát látnám legszivesebben a saját helyén 😊

Ocho-nak most volt egy érdekes tweet-je, azt irta hogy az idei statisztikái kb neki kb 2 meccsen szoktak összejönni egyébként...

Kijött belőle is az elégedetlenkedés, főleg igy hogy elmaradt a gyűrű, bár igen kétséges hogy jövőre több lehetőséget fog kapni.gravedigger
Egyetértünk. Kiegészíteném azzal, hogy én bízom Branch "megmaradásában" is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Korábban a Patriots.hu-n írtam már, hogy mi régen is gyakran álltunk fel OL ember mint TE-vel, korábban O'Callaghan volt az állandó plusz falember. Attól, hogy lenne egy 3. TE a keretben szerintem még nem mondanánk le arról, sem, hogy 6 falembert küldjünk a pályára, így aztán pont a 3. TE szerepe csökkenne nagyban.

Szvsz ha egy csapat olyan mázlista, hogy a Hörni+Gronk duó jelenti a TE párosát, akkor örüljön neki, hogy spórol egy spotot és némi pénzt (amúgy már olyan véleményt is láttam, hogy a legjobb egy az előbbi duóhoz mérhető tehetségű, de olcsó TE lenne, ami ugye összességében a közel lehetetlen kategória 😉).

Azt viszont mindenképpen nagyon rossz érvnek tartom, hogy a sérülések miatt hozzunk egy újabb TE-t, mert ilyen elven tényleg a végtelenségig lehetne növelni a posztok számát. Persze, mindig beüthet egy IR, és akkor csak 1TE marad, de alapban a szezon elején azt gondolom, hogy fontosabb posztok is akadnak, mint a TE, amire spotot lehet költeni.viito
Ha lenne Gronk mellett még egy klasszikus, in-line blocker tight end, azért alkalomadtán második tight endnek is felkúszhatna a pályára, komolyabb futójátékot mutatva az ellenfélnek, mert Hernandez bármennyire is sokoldalú, inkább WR/Hback/TE ő. Ehhez persze nyilván a no huddle irányból kicsit visszafelé kellene mozogni, gyakoribb cserék, több formáció, a futójátékra nem feltétlenül kisegítő szerepként tekinteni, még akkor is, ha Tom Brady az irányítód.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Korábban a Patriots.hu-n írtam már, hogy mi régen is gyakran álltunk fel OL ember mint TE-vel, korábban O'Callaghan volt az állandó plusz falember. Attól, hogy lenne egy 3. TE a keretben szerintem még nem mondanánk le arról, sem, hogy 6 falembert küldjünk a pályára, így aztán pont a 3. TE szerepe csökkenne nagyban.

Szvsz ha egy csapat olyan mázlista, hogy a Hörni+Gronk duó jelenti a TE párosát, akkor örüljön neki, hogy spórol egy spotot és némi pénzt (amúgy már olyan véleményt is láttam, hogy a legjobb egy az előbbi duóhoz mérhető tehetségű, de olcsó TE lenne, ami ugye összességében a közel lehetetlen kategória 😉).

Azt viszont mindenképpen nagyon rossz érvnek tartom, hogy a sérülések miatt hozzunk egy újabb TE-t, mert ilyen elven tényleg a végtelenségig lehetne növelni a posztok számát. Persze, mindig beüthet egy IR, és akkor csak 1TE marad, de alapban a szezon elején azt gondolom, hogy fontosabb posztok is akadnak, mint a TE, amire spotot lehet költeni.

DoM: az 5 futót én is túlzásnak tartom, főleg a mi futójátékunk mellett. Én a magam részéről a jövő évnek egy BJGE-Ridley-Veeren-Fafej négyessel mennék neki, valamint beszereznék egy elkapni tudó FB-et (ha Polite nem tud, bár ezt ugye nem nagyon láttuk). Az azért látszik, hogy az egydimenziós FB-ek kora lejárt, manapság nem elég, ha csak utat tud törni, de egy jó kezű FB váratlan húzásokra lehet jó.
több mint 12 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tényleg nem azért, ne vedd sértésnek, de szerintem mielőtt az ember hosszas elemzést ír arról, hogy melyik poszton mi a helyzet ezt el kellene olvasni: http://patriots.hu/a-patriots-szerzodes-nelkuli-jatekosai-a-2012-es-idenyre/

Ez a +1TE kell még, mert juhuhuj a sérülések meg egy olyan kérdés, hogy minden posztra beleértve az LS-t és a puntert kellene vagy 5 ember minimum, hogy ha jön a sérülés, akkor ne legyen gond... Most komolyan egy Hörni-Gronk duó mellé csak azért tartasz valakit a padon, hogy ad 1) sérülés esetén beálljon, ad 2) meccsenként max 3 snapre a pályára kerüljön, de leginkább inactive legyen egész évben? Erre kár még késői draft cetlit is pazarolni, de jelenleg olyanunk úgysincs 😉viito
Szerintem nem akkora luxus a keretben tartani egy 3. TE-t. Azt sem hiszem, hogy sokszor inaktív lenne. Egy nagyobb darab, jól blokkoló TE-t több szituációban is pályán lehetne, nem csak tartalék lenne sérülés esetén. Mondjuk én sem draftról hoznék embert erre a célra. Szerintem pénzünk lenne erre, inkább az kérdés, hogy akarnak-e erre egy spotot ellőni az 53-ból.

We are all PATRIOTS!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez a +1TE kell még, mert juhuhuj a sérülések meg egy olyan kérdés, hogy minden posztra beleértve az LS-t és a puntert kellene vagy 5 ember minimum, hogy ha jön a sérülés, akkor ne legyen gond... Most komolyan egy Hörni-Gronk duó mellé csak azért tartasz valakit a padon, hogy ad 1) sérülés esetén beálljon, ad 2) meccsenként max 3 snapre a pályára kerüljön, de leginkább inactive legyen egész évben? Erre kár még késői draft cetlit is pazarolni, de jelenleg olyanunk úgysincs 😉viito
A harmadik tight end nálam hasonló kategória, mint egy igazi fullback. Valóban meccsenként minimális időt töltene a pályán, ha egyáltalán belefér a 46-ba, de ha szükség van rá, akkor ott van. Inkább egy ilyen játékosra szavazok 53. rostertagként, mint ötödik futóra.

JMD visszatérésével remélem, hogy ismét használni fog a csapat például fullbacket és örülnék ha Polite nem csak ilyen időleges igazolás volt év végén (Hernandez részben el is látja egy H-back szerepkörét, de egy plusz opció mindig jól jön). Nem sokat jelent, de az utóbbi öt SB bajnokból négy (három a NYG duplája miatt) is "rendszeresen" használja a fullbacket a támadójátékában, annak ellenére, hogy Eli Manning, Drew Brees, Aaron Rodgers az irányítójuk.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sorbi egy jóféle provokátor. Nem ő tehet arról, hogy ezt a többiek nem veszik észre és az ilyen típusú hozzászólásait nem kezelik ennek megfelelően.
Ha a Brady kiégett szólamai nem kapnának minden egyes alkalommal akkora figyelmet, akkor már rég felhagyott volna velük. Szvsz így kellett volna kezelni, nem kirúgni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez vicc, másfél napig nem vagyok, erre 3 oldal masszív faszság vár
Én leszarom Sobri véleményét, a banolása sem érdekel (még ha ezért nem is feltétlenül kellett volna), vannak számomra nála bőven irritálóbb emberek és vélemények, azokat is igyekszem elkerülni, de, hogy itt állandóan erről megy a faszság az már komolytalan...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
G: Mankins jó, vele nincs gond. Waterst meg kell győzni, hogy maradjon még minimum egy évet és akkor jobb oldalon se lesz gond. Mögöttük Cannon és Wendell tökéletes cserék, ide se hoznék embert.

TE: Gronk és Hörni tökéletes, látva az elmúlt két év két sérülését, kéne egy megfelelő 3rd számú TE is. Drafton megfelelő embert lehetne találni.

ROLB: Anderson és Carter nem lesznek fiatalabbak, talán 1 évre még jók lesznek, de mindenképp kell egy gyilkos pass rusher playa. Cunningham talán kap egy esélyt, de nem vagyok benne biztos. Amúgy kb mint az RDE mindenképp kell ember FA vagy draft.
FViktor93
Tényleg nem azért, ne vedd sértésnek, de szerintem mielőtt az ember hosszas elemzést ír arról, hogy melyik poszton mi a helyzet ezt el kellene olvasni: http://patriots.hu/a-patriots-szerzodes-nelkuli-jatekosai-a-2012-es-idenyre/

Ez a +1TE kell még, mert juhuhuj a sérülések meg egy olyan kérdés, hogy minden posztra beleértve az LS-t és a puntert kellene vagy 5 ember minimum, hogy ha jön a sérülés, akkor ne legyen gond... Most komolyan egy Hörni-Gronk duó mellé csak azért tartasz valakit a padon, hogy ad 1) sérülés esetén beálljon, ad 2) meccsenként max 3 snapre a pályára kerüljön, de leginkább inactive legyen egész évben? Erre kár még késői draft cetlit is pazarolni, de jelenleg olyanunk úgysincs 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tisztem ide pofátlankodni, de csak annyit írnék, hogy azért Sorbi sokat hozzátett a fórum életéhez. Többször készített el pár fórumozónak sigeket első szóra, stb. Lehet, hogy van egy stílusa, ahogy nekem is, és mindenki másnak, de ilyenért kitenni... VV-ke inkább rászolgált...

Sorry.JC6
Annyiban csatlakoznék, hogy Sobri alapvetően szerintem sem szolgált rá erre! Megosztó személyiség, de vannak helytálló meglátásai, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy magam nem játszottam el ugyanazokkal a gondolatokkal, amelyeket feszegetett! Mindegy is, sajnálom, hogy ez a döntés született.Helmut Zimmer
+1
meg azért ezek az 'árulkodós' userek is kiállítják magukról a bizonyítványt a szememben... (valahonnan ismerős ez zizou, nem? 😉 )
de téma befejezve nálam is most márSzesze
Honnan tudod hogy ki árulkodott ? 😊 Mert nem gondolom hogy sokan lennének, az Adminok anélkül is látták amit láttak 😊

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d826c94b6/SB-XLVI-Sound-FX-Patriots-fire-back?continuous=true

😊 Kötelező
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem tisztem ide pofátlankodni, de csak annyit írnék, hogy azért Sorbi sokat hozzátett a fórum életéhez. Többször készített el pár fórumozónak sigeket első szóra, stb. Lehet, hogy van egy stílusa, ahogy nekem is, és mindenki másnak, de ilyenért kitenni... VV-ke inkább rászolgált...

Sorry.JC6
Annyiban csatlakoznék, hogy Sobri alapvetően szerintem sem szolgált rá erre! Megosztó személyiség, de vannak helytálló meglátásai, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy magam nem játszottam el ugyanazokkal a gondolatokkal, amelyeket feszegetett! Mindegy is, sajnálom, hogy ez a döntés született.Helmut Zimmer
+1
meg azért ezek az 'árulkodós' userek is kiállítják magukról a bizonyítványt a szememben... (valahonnan ismerős ez zizou, nem? 😉 )
de téma befejezve nálam is most már
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Nem tisztem ide pofátlankodni, de csak annyit írnék, hogy azért Sorbi sokat hozzátett a fórum életéhez. Többször készített el pár fórumozónak sigeket első szóra, stb. Lehet, hogy van egy stílusa, ahogy nekem is, és mindenki másnak, de ilyenért kitenni... VV-ke inkább rászolgált...

Sorry.JC6
Annyiban csatlakoznék, hogy Sobri alapvetően szerintem sem szolgált rá erre! Megosztó személyiség, de vannak helytálló meglátásai, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy magam nem játszottam el ugyanazokkal a gondolatokkal, amelyeket feszegetett! Mindegy is, sajnálom, hogy ez a döntés született.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, hogy volt-e már.
A jövő évi ellenfelek.polonic
Azért ez pesszimistán is egy 11-5. Optimistán akár 15-1 is lehet. Nálam a Ravens meccs a tuti zacsi (49ers kérdéses), a többi akár meg is lehet.zinedine5
Ritka könnyű sorsolás ez..Szesze
Csak óvatosan. 😊 Ahogy haladnak a dolgok, lehet, hogy jövőre magával a Szerencsével köll majd szembenézni, plusz ikermeccsen köszönhet oda a felépült és álruhába bújt elődje. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért ez pesszimistán is egy 11-5. Optimistán akár 15-1 is lehet. Nálam a Ravens meccs a tuti zacsi (49ers kérdéses), a többi akár meg is lehet.zinedine5
Ritka könnyű sorsolás ez..Szesze
Hát nem egy nehéz. Két ki-ki meccs lesz a Ravens,49ers kettős a többit elvileg hozni kell. Szvsz most egy 14-2 tippelnék.

Ami pedig az offseasont illeti, annyira sokat nem kell dolgozni ezen a csapaton igazából.

QB: ....FViktor93
Viktor,

Alapvetően egyetértek az általad leírtakkal. Pár gondolat:

WR: Ocho a véleményem szerint biztos nem lesz Patriot jövőre. Nincs meg a kapcsolata Bradyvel, hiába a szép nyilatkozatok. A Welker egyszerűen kötelező, Gronk mellet ő az offense. Branch nagyjából mindegy, ha marad kis pénzért jó, ha nem, akkor pótolható. Szerintem alapvetően 3 elkapóra van szükségünk: Welker alap, egy Branch típusú route-futó, és egy vertikális, magas WR, aki pontatlan a pontatlan labdákkal is tud mit csinálni, de nem kell, hogy jól fusson route-ot. Mint beszéltünk róla, Brady már nem tud pontosan hosszút passzolni, ezért kéne valaki, aki magas és jó az emelkedése, hogy lekapja a pontatlan bombákat. Az, hogy pontosan fussa az útvonalat, nagyjából mindegy. Szó sincs egy második Randy Moss-ról, inkább egy Brandon Tate-féle, de annál azért tehetségesebb fiatalról. Én nagyobb nevet legfeljebb Branch szerepére/helyett várnék a FA-ről.

TE: Két rájátszás-két sérülés. Mindezek mellett nehéz kérdés, hogy egy roster helyet fent tartson-e a csapat egy back-upnak, akinek a szerepét Solder vidáman eljátssza. Bár, ha Faulk visszavonul, és kiderül, hogy melyik CB és S válik be, akkor beleférhet. Én itt draftra számítok.

C: Connoly jó, de szerintem lenézett poszt ez. Egy elit játékos csodát tud tenni itt, lásd Jetsben a Nick Mangold-ot. Ha ide húznánk egy korait, nem esnék kétségbe.

D-line: Teljesen egyetértek azzal, amit írtál. Ne feledjük, hogy a 2000-es évek elit védelmének az alapja a bika védőfalunk volt. Ez a defense alfája és omegája.

OLB: Kell egy playmaker, nincs mese. Ninko nagyon rendben van, olyan Vrabeles érzése van vele szemben az embernek (persze azért még halványan), de ettől függetlenül itt lehetne egy gamechanger LB. Draft, bár 2007 óta erre várunk...

CB, S: Szerintem itt azért nincs rend, Chung az egyetlen biztos pont. A többiek helyre simán lehet találni jobb játékost. Azért McCourty és Arrington tuti marad, a többiek kérdőjelek. FA és draft is jöhet ide, de jobban örülnék egy kiforrott játékosnak, elég az állandó bustokból.

Összességében elég egyben van a csapat, az offense-re alig kell "költeni". A PO-ra a védelem is egész jó lett, bár itt vannak lukak. Most teljesen reálisnak tartom, hogy jövőre is versenyben legyünk a Lombardi trófeáért. De meglátjuk mit hoz az offseason. Meg ugye a legfontosabb, hogy bírja Brady teste megint a szezont.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tisztem ide pofátlankodni, de csak annyit írnék, hogy azért Sorbi sokat hozzátett a fórum életéhez. Többször készített el pár fórumozónak sigeket első szóra, stb. Lehet, hogy van egy stílusa, ahogy nekem is, és mindenki másnak, de ilyenért kitenni... VV-ke inkább rászolgált...

Sorry.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sobri kérdést pm-ben vagy a fórumszervízben lehet folytatni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tomi-tomi: Ha arról lenne szó, hogy Sobrit kirakták, mert szerinte Brady kiégett, még igazat is adnék. De itt senkit nem üldöznek azért, mert az a véleménye ami, vagy mert 1, 2, minden user nem ért vele egyet. Sobri sem azért lett kirakva, mert ez a véleménye, még ha mindenáron szeretnéd is ezzel a barokkos ferdítéssel alátámasztani a véleményed. 😊
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Foglalkozhatnánk a játékosokkal, edzőkkel, a csapattal!
Jó lenne már lefűzni a banos témáról!
3 oldal szinte nem is a csapatunkról szólt hanem a fórumozó stílusáról!
HAGYJUK MÁR!
Itt egy kis emlékeztető miért is vagyunk Patriota szurkerek!
http://www.youtube.com/watch?v=XYTf4akwamg

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Shawnka válasza pedig egyértelműen arra utal, hogy ha bárki véleménye a többségnél kiveri a biztosítékot, akkor az adminok a többség "nyugalma" érdekében élnek felügyeleti jogukkal. tomi-tomi
túlgondolod a dolgot. sokáig volt tolerálva, amit csinált és mi hagytuk is, hogy kibontakozzon. a fórum szabályzatát valóban nem sértette meg és bőven határon belül tette azt, amit hosszú időn át. de több jelentés/panasz is érkezett a fórumozóktól, hogy miért hagyjuk szótlanul és retorziók nélkül az ő tevékenységét. válaszunk pontosan az volt, amit Te is felhozol. ez egy fórum, szabad a véleményed kinyilvánítása, ez nem ok semmiféle banra. azonban hiszem azt, hogy meg kell fognunk a Sobri és Laca-féle irányvonalat, mert ez a fórum nem azért lett olyan amilyen, mert ilyen karakterek itt garázdálkodhattak.shawnka
Majdnem mindennel egyetértek, de azért én Lacát és Sobrit nem említeném egy lapon. Sobri - bár én sem helyeslem - amit írt kultúráltan fogalmazta meg, még ha túlzásba is vitte, és a nagy többségnek (pats fanoknak elsősorban és nekem) elege lett belőle. Respect barátunk pedig hát... ismerjük a történetét, nem kell ecsetelnem.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ritka könnyű sorsolás ez..Szesze
Hát nem egy nehéz. Két ki-ki meccs lesz a Ravens,49ers kettős a többit elvileg hozni kell. Szvsz most egy 14-2 tippelnék.

FViktor93
Remélem jövőre is azért fog minket mindenki megszólni, mert ilyen sorsolással könnyű februárban játszani. 😀zinedine5
Megelőztél.
Én is szeretném majd jövőre az aktuális SB eredménykövetőben olvasni, hogy csak egy komoly csapattal játszottunk... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Shawnka válasza pedig egyértelműen arra utal, hogy ha bárki véleménye a többségnél kiveri a biztosítékot, akkor az adminok a többség "nyugalma" érdekében élnek felügyeleti jogukkal. tomi-tomi
túlgondolod a dolgot. sokáig volt tolerálva, amit csinált és mi hagytuk is, hogy kibontakozzon. a fórum szabályzatát valóban nem sértette meg és bőven határon belül tette azt, amit hosszú időn át. de több jelentés/panasz is érkezett a fórumozóktól, hogy miért hagyjuk szótlanul és retorziók nélkül az ő tevékenységét. válaszunk pontosan az volt, amit Te is felhozol. ez egy fórum, szabad a véleményed kinyilvánítása, ez nem ok semmiféle banra. azonban hiszem azt, hogy meg kell fognunk a Sobri és Laca-féle irányvonalat, mert ez a fórum nem azért lett olyan amilyen, mert ilyen karakterek itt garázdálkodhattak.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mit gondoltok arról, hogy a Pats-nak nincs továbbra sem DC-a. Ez , függetlenül attól, hogy BB nagy defense guru, a korábbi SB győzelmekkor másképp volt. A Hazafi
Szerintem jövőre már ki lesz nevezve Patricia DC-nek. Idén is ő hívta már a játékokat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok arról, hogy a Pats-nak nincs továbbra sem DC-a. Ez , függetlenül attól, hogy BB nagy defense guru, a korábbi SB győzelmekkor másképp volt.

Ha véletlenül úgy alakul, hogy Welker távozik, kit igazolnátok ( látnátok szívesen ) a csapatban?

Ugyanez a kérdés WR poszton, Branch távozása eléggé esélyes, Ocho meg úgy tűnik nem érti meg magát igazán Brady-vel, szerintem azért mert nem igazán kiszámítható route-okat fut ( ahogy korábban megszokta )A Hazafi
Szerintem Welker távozására nem sok az esély, legalább is remélem, hogy az orra alá nyomnak gyorsan egy elfogadható szerződést, én őt magát látnám legszivesebben a saját helyén 😊

Ocho-nak most volt egy érdekes tweet-je, azt irta hogy az idei statisztikái kb neki kb 2 meccsen szoktak összejönni egyébként...

Kijött belőle is az elégedetlenkedés, főleg igy hogy elmaradt a gyűrű, bár igen kétséges hogy jövőre több lehetőséget fog kapni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok arról, hogy a Pats-nak nincs továbbra sem DC-a. Ez , függetlenül attól, hogy BB nagy defense guru, a korábbi SB győzelmekkor másképp volt.

Ha véletlenül úgy alakul, hogy Welker távozik, kit igazolnátok ( látnátok szívesen ) a csapatban?

Ugyanez a kérdés WR poszton, Branch távozása eléggé esélyes, Ocho meg úgy tűnik nem érti meg magát igazán Brady-vel, szerintem azért mert nem igazán kiszámítható route-okat fut ( ahogy korábban megszokta )
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát nem egy nehéz. Két ki-ki meccs lesz a Ravens,49ers kettős a többit elvileg hozni kell. Szvsz most egy 14-2 tippelnék.

FViktor93
Remélem jövőre is azért fog minket mindenki megszólni, mert ilyen sorsolással könnyű februárban játszani. 😀zinedine5
Ez a sorsolás nagyon Sobrinak dolgozik megint 😉Szesze
Azt a részt leszámítva, hogy megint megverhetjük a Broncost 😉


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ritka könnyű sorsolás ez..Szesze
Hát nem egy nehéz. Két ki-ki meccs lesz a Ravens,49ers kettős a többit elvileg hozni kell. Szvsz most egy 14-2 tippelnék.

FViktor93
Remélem jövőre is azért fog minket mindenki megszólni, mert ilyen sorsolással könnyű februárban játszani. 😀zinedine5
Ez a sorsolás nagyon Sobrinak dolgozik megint 😉