New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brees FA lesz.
Egyszerű az egész, le kell igazolni Őt. Alapszakaszban majd Brady dobál, rekordokat dönt, a PO-ban meg padozik és Brees kezd helyette. Sima.Stez
Áh Brees is ki van égve nem láttad a Niners elleni meccset. Nincs is olyan QB a ligában aki eleget tudna tenni Sobri követelményeinek.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brees FA lesz.
Egyszerű az egész, le kell igazolni Őt. Alapszakaszban majd Brady dobál, rekordokat dönt, a PO-ban meg padozik és Brees kezd helyette. Sima.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
én inkább az elkapókban keresném a gondot. Éles helyzetben nem tudtak úgy produkálni mint az alapszakaszban.Amadeus91
Csak nem úgy érzed, hogy Welker kiégett? 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én azt látom, hogy mindenki idegenkedik a Sobri úr által megfogalmazottakkal, és én is kicsit erősnek érzem Brady-n elverni az összes port, de a tények makacs dolgok. Az ember úgy van vele, hogy evés közben jön meg az étvágy, és ezért ma már szinte természetes, hogy a Pats minden évben ( szinte ) rájátszásba jut, és várjuk a Superbowl győzelmet, ami most megint elmaradt.

Az , hogy miért maradt el, tudjuk, mindenki látta a meccset, és már leírtam korábban: Brady tekintetén a 2.5 remek drive-ot leszámítva látszott, hogy fél ( 2007 óta mintha nem a régi lenne ). De botorság lenne, még ha ez ragadós is, Brady számlájára írni a vereséget. Volt itt gond mindennel, defense-ben is, off-ban is, talán BB is hívott rossz play-eket. Egyszerűen az NFL-ben 1 meccsen múlik a bajnoki cím, a pillanatnyi forma dönt, és ebben most a Giants jobb volt.

Írják sokan, hogy az is csoda , hogy a Pats eljutott a döntőbe. Tény, én is így érzem, ahogy csoda volt az is , hogy a Giants eljutott, ez egy ilyen játék , ezért szeretjük.

Ráaludtam már én is a meccsre, kicsit azóta átgondoltam, nem vagyok már olyan pesszimista.
Ebben a csapatban komoly potenciál van. Ha megtartják belőle ami jó, akkor a következő években is lehet bajnok. Ugyanakkor lassan kell egy QB növendék aki Tom mellett tanulhatna, mert olyan mák aligha lesz ami 11 éve volt, hogy kikukáznak egy Bradyt.

Bízom benne, hogy BB ismét összerak egy kiváló védelmet, mert tudjuk , hogy anélkül TB sem lett volna bajnok, ahogy Eli sem. Vissza kell nyúlni a gyökerekhez, mert az Offensere épített Pats, bár csodálatos szezonokat produkál, képtelen az I-re feltenni a pontot.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem látod az egészet összeségében. De szívesen összefoglalom. A lecserélés valóban kockázatos, de sokkal jobb egy opció, amiben benne van a győzelem (SB) lehetősége, mint amiben már nincs.Sobri Jóska
Hogy az istennyilában ne lenne benne az SB győzelem? Vasárnap pár másodpercre és 2 rossz playre voltatok tőle, ennél mennyivel szeretnél jobb lehetőséget? 😊
Éppenséggel a cserében lenne sokkal kevesebb lehetőség. Ha a liga történetét megnézed, akkor nyugodtan valószínűsíthető, hogy ha itt Brady és BB befejezi, akkor egy ideig unatkozni fogsz a SuperBowl napján...

A Tebow felvetés ebben a topicban ne haragudj, de vicces. Tényeket kérsz Brady-ről azt cáfolandó, hogy most nincs kiégve, miközben vakon bízol egy olyan QB-ban, amelyik egy szerencsés pár meccses sorozaton kívül semmit sem csinált még. Sőt, az a sorozat se igazán a teljesítményéről szólt, hanem a Tebow faktorról, ami vagy van vagy nincs. Jó eséllyel nincs. Bradyvel kapcsolatban viszont lehetne sorolni a tényeket, miszerint jobb QB ratinget, kevesebb INT-et, több yardot passzolt idén, mint bármelyik SB győztes PO-jában, de minek. Nem számokról beszélünk itt, hanem hit kérdésről. Az egyikben hiszel, a másikban nem. Végülis erről van szó, nem? 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
én inkább az elkapókban keresném a gondot. Éles helyzetben nem tudtak úgy produkálni mint az alapszakaszban. TB még 4 évig is akár biztos pont lehet NE-ben. Hihetetlenül karizmatikus, jó irányító. Ilyet nem fog a Pats egy hamar leakasztani. Félő, hogy ez a Pats TB nélkül annyire lenne erős mint a Colts PM nélkül.

Persze elfogult vagyok, nálam Brady a No1 QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Az zavar nagyon, hogy Bradyügyben igazam van.
Sobri Jóska
Persze, feltétlen igazad van. LOOOOL 😂 😂 😂polonic
Miért, 2007 óta hány SB-t nyertünk?
Vagy 2007 óta hány PO meccsen játszott motiváltan, cool¬Clutch üzemmúdban?
Vagy hány GW driveot vezetett?
Ennyi szószaporítás után igazán írhatnál érveket is arra nézve, hogy Brady nem változott meg az utóbbi években (mondjuk a sérülése óta).
Valami adattal alátámaszthatnád, hogy ugyanolyan hatékony, eredményes a PO-ban, mint volt, amikor még nem volt jóllakott.Sobri Jóska
Megtették már mások helyettem. Fölösleges bármi hosszabbat írni. Úgy is szemüvegen keresztül látnád, ahogy a többieknek az irományát is.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért, 2007 óta hány SB-t nyertünk?
Vagy 2007 óta hány PO meccsen játszott motiváltan, cool¬Clutch üzemmúdban?
Vagy hány GW driveot vezetett?
Ennyi szószaporítás után igazán írhatnál érveket is arra nézve, hogy Brady nem változott meg az utóbbi években (mondjuk a sérülése óta).
Valami adattal alátámaszthatnád, hogy ugyanolyan hatékony, eredményes a PO-ban, mint volt, amikor még nem volt jóllakott.Sobri Jóska
Bocs hogy ebbe most beleszólok.

Sobri!

Ha ennyire elégedetlen vagy a 2007-es szezon óta a szereplésünkel, és azzal hogy azóta nem nyertünk Super Bowl-t, akkor mi lesz abban az esetben, ha eljön az az időszak amit az előttünk szóló Rule megfogalmazott ?gravedigger
Mi lenne?
Örülök annak, aminek lehet, bánkódok azon ami elszomorít.
Más sportágban van csapat, amelyiknek 30 éve drukkolok, ők se nyertek mindig, fel tudja dolgozni az ember. 😊Sobri Jóska
Persze. Pont ezért is furcsa hogy ennyire tragikusnak állitod be a helyzetet, pedig közel sem olyan rossz, van minek örülni 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Persze, feltétlen igazad van. LOOOOL 😂 😂 😂polonic
Miért, 2007 óta hány SB-t nyertünk?
Vagy 2007 óta hány PO meccsen játszott motiváltan, cool¬Clutch üzemmúdban?
Vagy hány GW driveot vezetett?
Ennyi szószaporítás után igazán írhatnál érveket is arra nézve, hogy Brady nem változott meg az utóbbi években (mondjuk a sérülése óta).
Valami adattal alátámaszthatnád, hogy ugyanolyan hatékony, eredményes a PO-ban, mint volt, amikor még nem volt jóllakott.Sobri Jóska
Bocs hogy ebbe most beleszólok.

Sobri!

Ha ennyire elégedetlen vagy a 2007-es szezon óta a szereplésünkel, és azzal hogy azóta nem nyertünk Super Bowl-t, akkor mi lesz abban az esetben, ha eljön az az időszak amit az előttünk szóló Rule megfogalmazott ?gravedigger
Mi lenne?
Örülök annak, aminek lehet, bánkódok azon ami elszomorít.
Más sportágban van csapat, amelyiknek 30 éve drukkolok, ők se nyertek mindig, fel tudja dolgozni az ember. 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Végül egy logikai hibád is van. Ha a Pats nyert volna (például a Def valami csoda folytán megállítja Eli-t), ez visszamenőleg mennyire befolyásolta volna Brady cool-ságát, motiváltságát? Bármennyire is azt gondolod, hogy objektív vagy, mégis a tézisedhez rendezed a tényeket. tomi-tomi
Pedig nincs logikai hiba.
Mivel nincsen előítéletem, ezért hajlok arra, hogy a tényekből vonjak le következtetéseket.
Amennyiben más tények bukkannak fel, értelemszerűen más következtetéseket.
Tehát az alapállításomat, miszerint Brady kiégett, erősen megcáfolta volna, ha bebizonyosodik, hogy nem égett ki.
Te is láttad, Brady már nem cool, nem clutch, és ez ismét bebizonyosodott.
De titkon reméltem, hogy valamiképp erre a PO-ra összekapja magát vagyis nem támasztja alá a "tézisemet".
A SB végéig egyszer nem hangoztattam a tézisemet, belül reméltem hátha tévedek.
Arra gondoltam, hogy inkább tévedjek, csak legyen meg a győzelem, nyerjünk SB-t.
Ez nem történt meg.
És nem a noname nevekből összerakott védelem miatt, se nem pár drop miatt, vagy nem megszerzett fumble miatt, hanem számomra egyértelműen azért, mert Brady túl sok rossz döntést hozott. Magához képest meg rengeteget.
A safety rookiemistake-nek is ciki, az int-nél ergya volt a dobás, a dropok jó része pontatlan labda volt, semmilyen momentumra nem emlékszem, hogy azt láttam volna, hogy Brady tüzeli a falat, a védőket, hogy leaderként viselkedne, valamint az utolsó drive, ami a saját térfélen behalt.
A logikai hiba nálad van, ha azt hiszed, hogy visszamenőleg lett volna bármi is befolyásolva.
A dolgok természetéből adódik, hogy valami elöbb megtörténik, aztán tudjuk értékelni, véleményezni, stb.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Az zavar nagyon, hogy Bradyügyben igazam van. Sosem mondtam, hogy nem alappillér, azt se, hogy alapszakaszban ne lenne fasza, rekordmájer, stb. csakhogy van egy nagy difi, mégpedig, hogy alapszakaszban el lehet veszteni pár meccset, ki lehet javítani, egy jó átlag szükséges, így minden meccsnek más a tétje. PO-ban nem lehet veszteni, mert azonnal véget ér a szezon. Ott egy meccs van, ahol győz a jobb, és kész. Hidd el, nem a hibát akarom észrevenni.Sobri Jóska
Én csak az értelmét nem látom ennek a folyamatos "Brady kiégett" felvetésnek. Minden egyes vereség után konstansan előjön, mintha bármit is számítana. Még ha lenne is igazság benne, akkor se lenne semmi értelme, mert Brady az esetleges hibájával együtt is teljes mértékben lecserélhetetlen. Az egyetlen értelmes válasz erre csak az lehet, hogy alakítsuk úgy a csapatot és a playbookot, hogy ezek a problémák elfedhetőek legyenek.

A másik alternatíva - a lecserélés - nem olyan alternatíva, amit ép ésszel választani lehet. Az a muszáj alternatívája. Nézd csak meg a Colts-ot. Olyan "szerencsénk van", hogy Manning sérülése után rögtön olyan QB-t lesz lehetőségünk draftolni, akire mindenki azt mondja, hogy húsz éve nem volt ekkora tehetség. Mégis hatalmas idézőjelbe teszem a "szerencsét", mert legyen bármekkora tehetség is Luck, semmi nem garantálja, hogy akár csak megközelítően is akkora játékos lesz, mint Manning.

Erre az alternatívára én nem vágyakoznék a helyedben. El fog jönni az idő, mert senki sem fiatalodik, de kényszerítő helyzet nélkül még gondolkozni is hülyeség egy ilyen lépésen. Én a helyedben összetenném a két kezem, hogy Brady még húzza, és - akár a hibáival együtt is - a pályán van hétről hétre, mert ennél akármi is lesz, 99.999%-ban csak rosszabb jöhet.peterk2005
Nem látod az egészet összeségében.
De szívesen összefoglalom.
A lecserélés valóban kockázatos, de sokkal jobb egy opció, amiben benne van a győzelem (SB) lehetősége, mint amiben már nincs. (Biztos ismered közgazdaságtanból azt, amikor valaki ahelyett, hogy egy veszteséges vállalkozást befejezne, még tovább öli bele a pénzt, energiát, hogy visszahozza a befektetését - hiába. Veszett fejsze nyele.)
Ez az egész onnan indult, hogy pár éve kb. én is így gondolkodtam, mint te, hogy oké, Brady kiégett, elment világsztárnak, megértem, dehát ki lehetne helyette? Senki. Hát maradjon.
Ez egészen addig így volt, amíg el nem jött a draft, amikoris draftolhattuk volna Tebow-t.
Nem tettük meg. Ez kb. akkora hiba volt, mintha ti benthagynátok Luck-ot.
Tebow, egy benne bízó, rá építő zseniális edzővel (ennek tartottam addig BB-t), kb. új minőséget hozhatott volna az NFL-be. Nézd meg az idei teljesítményét a Denverben. És az a Denver, és az egyik legkonzervatívabb HC.
De felesleges ebbe belebonyolódni, nem így történt.
Viszont ami lényeges, hogy ettől még a probléma nem oldódott meg.
Megpróbálom egy plasztikus példával megvilágítani:
Van egy csaj, jól néz ki, igazi bombázó, fel is tudtad szedni, csak egyszerűen totál frigid. Kitartasz mellette? Vagy keresel valakit, akivel van sansz, hogy történjen is valami?
Nem kell mindenkinek ugyanazt választania. Aki kitart mellette, azt is meg tudom érteni. Kockáztatni ugyebár mindig kockázatos. Én kockáztató típus vagyok. Váltanék, mégha az életben nem találok még egy ilyen bombázó csajt. Más meg bízik benne, hogy mégse frigid. (lucas kedvéért a csaj behelyettesíthető az impotens Brad Pittel. Az ember megszerezte biztos nehezen engedi el Brad-et, és reménykedik, hátha még egyszer elsül.) Hozzáállás kérdése.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az zavar nagyon, hogy Bradyügyben igazam van.
Sobri Jóska
Persze, feltétlen igazad van. LOOOOL 😂 😂 😂polonic
Miért, 2007 óta hány SB-t nyertünk?
Vagy 2007 óta hány PO meccsen játszott motiváltan, cool¬Clutch üzemmúdban?
Vagy hány GW driveot vezetett?
Ennyi szószaporítás után igazán írhatnál érveket is arra nézve, hogy Brady nem változott meg az utóbbi években (mondjuk a sérülése óta).
Valami adattal alátámaszthatnád, hogy ugyanolyan hatékony, eredményes a PO-ban, mint volt, amikor még nem volt jóllakott.Sobri Jóska
Bocs hogy ebbe most beleszólok.

Sobri!

Ha ennyire elégedetlen vagy a 2007-es szezon óta a szereplésünkel, és azzal hogy azóta nem nyertünk Super Bowl-t, akkor mi lesz abban az esetben, ha eljön az az időszak amit az előttünk szóló Rule megfogalmazott ?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 336 — #NoStress
Az zavar nagyon, hogy Bradyügyben igazam van.
Sobri Jóska
Persze, feltétlen igazad van. LOOOOL 😂 😂 😂polonic
Miért, 2007 óta hány SB-t nyertünk?
Vagy 2007 óta hány PO meccsen játszott motiváltan, cool¬Clutch üzemmúdban?
Vagy hány GW driveot vezetett?
Ennyi szószaporítás után igazán írhatnál érveket is arra nézve, hogy Brady nem változott meg az utóbbi években (mondjuk a sérülése óta).
Valami adattal alátámaszthatnád, hogy ugyanolyan hatékony, eredményes a PO-ban, mint volt, amikor még nem volt jóllakott.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amikor visszavonul Tom, hosszú évekig, évtizedekig úgy emlékszünk majd ezekre az évekre, mint az aranykorra. Még az elveszített SBk-re is.
LordTamas
Habár magát a hozzászolást egyből lájkoltam is, de ez a pont elég komolyan érintett...szerintem sokunkat 😐 😐 😐
Brady 1,2, esetleg 3 év múlva visszavonul.
Lehet, h BB még összerak egy - két Cassel féle szezont (pozitív mérleg, kis és közepes csapatok legyőzése, de a nagyok ellen nem rúgunk a labdába), akár Hoyerral, akár Mallett-tel, stb. de lehet, h nemcsak a következő SB részvételre és győzelemre kell 20 évet várnunk, hanem éveken keresztül az is nagy eredmény lesz, ha pozitív a mérlegünk, vagy ha éppen megnyerjük az AFC East-et (hogy után elkapáljanak bennünket jól a Wild Card körön :rolleyes: :rolleyes: ).

Hozzáteszem, hiába 5szörös SB győztes a Niners, ha az idei évet leszámítva az elmúlt 10-15 év során nem tudtak sok vizet zavarni. Könnyen lehet, h TB és BB után mi is ugyanerre a sorsra jutunk.

Úgyh, becsüljük meg ezt az SB részvételt is, mint az összes SB, beleértve a 4 év alatt szerzett 3 gyűrűt.
(sajnos én csak az uccsót ünnepelhettem Pats drukkerként...)Rule
Erről van szó...
Ezért kell hatalmas eredményként kezelni minden egyes csoportelsőséget, minden egyes AFC bajnoki cimet, és minden egyes aprócska győzelmet ebben a hihetetlenül erős, szinvonalas és kiegyenlitett ligában!

Ami azért nekem nagyon nagy bizakodásra ad okot hogy amióta a Kraft érát éljük, az egyik legjobban felépitett Franchise vagyunk a ligában, nem hiába halljuk több oldalról is, több csapat háza tájáról , hogy közevtni kell a Patriots way-t 😊

Meglátjuk, minden esetre nekem is nagyon nehéz pillanataim voltak a vesztes meccs után, még ma reggel is azzal a rossz érzéssel ébredtem, és persze nem is fog elmúlnu egy darabig, de már eljutottam oda hogy teljesen sikeresként kezelem ezt a szezont, két titulust elhóditottunk, a harmadik és a legnagyobb nem jött össze, de nincs ok szomorkodni, büszkének kell lennünk!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Jaja, sok idő ugrott le feleslegesen, de hétfő hajnalban valahogy semmi sem akarta, hogy mi nyerjünk :/
Wyatt
Gyakorlatilag ugyanezt gondoltam hétfőn hajnalban és gondolom most is.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Amikor visszavonul Tom, hosszú évekig, évtizedekig úgy emlékszünk majd ezekre az évekre, mint az aranykorra. Még az elveszített SBk-re is.
LordTamas
Habár magát a hozzászolást egyből lájkoltam is, de ez a pont elég komolyan érintett...szerintem sokunkat 😐 😐 😐
Brady 1,2, esetleg 3 év múlva visszavonul.
Lehet, h BB még összerak egy - két Cassel féle szezont (pozitív mérleg, kis és közepes csapatok legyőzése, de a nagyok ellen nem rúgunk a labdába), akár Hoyerral, akár Mallett-tel, stb. de lehet, h nemcsak a következő SB részvételre és győzelemre kell 20 évet várnunk, hanem éveken keresztül az is nagy eredmény lesz, ha pozitív a mérlegünk, vagy ha éppen megnyerjük az AFC East-et (hogy után elkapáljanak bennünket jól a Wild Card körön :rolleyes: :rolleyes: ).

Hozzáteszem, hiába 5szörös SB győztes a Niners, ha az idei évet leszámítva az elmúlt 10-15 év során nem tudtak sok vizet zavarni. Könnyen lehet, h TB és BB után mi is ugyanerre a sorsra jutunk.

Úgyh, becsüljük meg ezt az SB részvételt is, mint az összes SB, beleértve a 4 év alatt szerzett 3 gyűrűt.
(sajnos én csak az uccsót ünnepelhettem Pats drukkerként...)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem úgy értette, de jobb a biztosra menni 😊
Jaja, sok idő ugrott le feleslegesen, de hétfő hajnalban valahogy semmi sem akarta, hogy mi nyerjünk :/
Mindegy, Brady itt lesz még jó pár évig, mögötte Mallett bőven kurvajó utód lesz (hogy fogják bánni, hogy nem vitték el 1. körben a füvezés miatt, és kaptunk egy újabb fr. QB-t szotyiért 😊), nem kell holmi 1/1 az 1/1 után, úgyis ez az igazi 😀
Egy nagy, gyors első számú elkapó (ha jön még mellette Lloyd is, azt sem bánom, de ne ő legyen a megoldás) draftról, még egy csere TE, egy kis OL mélyítés, aztán a támadókkal azért egy jó időre megvagyunk.

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
2. Brady nem tud 30+ yardra dobni pontosan. Hogy ez a sérülésének tudható be, vagy a kornak, kérdéses. LordTamas
Ez úgy lenne pontosabb, már nem tud. Láttunk tőle a 2007-es szezonban centire pontos hosszú labdákat. A térdsérülése óta viszont már nem tud úgy beleállni a dobásba, ráadásul a bal válla is sérült. A Gronk felé dobott hosszú passzt nem lett volna szabad erőltetnie. Láthatóan rásérült a vállára előtte, + Gronk sem tudta azt nyújtani, mint a sérülés előtt. Hibás döntés volt, egyértelműen.

Egyébként a végén nem csak az általatok vitatott esetben "loptak" másodperceket tőlünk a bírók A 3rd downnál, amikor Bradyt sackelték, már a földön fekve mutatta az időkérést, de 4-5 másodperc eltelt, mire megállították az órát. (48-nál indult az óra, 39 állították meg.) Persze nem ezen múlott, az a támadás annyi idő alatt és annyi drop mellett esélytelen volt TD-re.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt a bírók a play előtt is tudják, hogy többen vannak fenn (snap pillanatában dobják a zászlót). Két percen belül nagy jelentősége van az időnek. Ha eddig nem így lett volna, akkor érdemes lenne változtatni ezen. A kilépés utáni időkezelés is másképp működik két percen belül.tomi-tomi
Tudniuk kellene, ha többen vannak fent... nekik is, meg a létszámot ellenőrző játékosnak is. Ciki, h a sporik ezt nem vették észre a play - indítás előtt....egy SB-n.
A zászlót jóval korábban kellene dobni, hiszen, ha csak a 9 yardos vonalon belülre megy a 12. ember, úgy, h nem egyértelmű, h valaki közben elhagyja a pályát, akkor kb. 3 - 4 mp múlva kellett volna repülnie a zászlónak. Nem kell, sőt nem szabad megvárni a snapet!!! (hozzáteszem, ez NCAA szabály, de ekkora eltérés nem hiszem, h lenne a két szabálykönyv között)Rule
Nézzétek vissza a felvételt, látszik a képernyő jobb alsó sarkában hogy a zászló már bent volt a Play inditás pillanatában. ( legaláb is nekem igy rémlik, mert felfigyeltem rá az élő közvetitésben )
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Még pár gondolat a meccsel és a szezonnal kapcsolatban:

1. Miközben kritizáljuk Brady-t a SB teljesítménye miatt, egy dolgot ne felejtsünk (Gronk "hiányzásán" kívül). Egy yardot nem adott ingyen ez a Giants védelem. Egyet sem.Nem voltak elváltások, lecsúszott szerelések, elnézett coverage. Minden egyes yardért, inch-ért meg kellett harcolni. Az egyetlen hibát, mikor Welker üresen maradt, meg nem tudtuk kihasználni. A védőink és a speciális egység, bár állták a sarat, semmit nem segítettek a támadóknak yardokban, pontokban. És ennek ellenére levezényelt Brady két olyan driveot, amelyre nincs jobb szó a tökéletesnél (az első félidő végén és a második félidő elején). Megdöntötte Montana sikeres passzkísérlet rekordját, egy hibátlanul játszó, PO-ra elitté vált védelem ellen. Végül kevés volt. De két hajszálon múlt az egész, két kis hibán. Nem lett elég a 17 pont, és nem is elég ettől a támadóegységtől, de ne feledjük, hogy ezt nem a csapat, hanem az O rakta fel. Egyedül. Egy olyan védelem ellen, amely nem adott egy inchet sem ingyen. Eli Manning-et 3 ponton tartotta volna a saját védelme. És Eli tényleg elit irányító, de a new yorki védelem hiba nélkül játszott.

2. Brady nem tud 30+ yardra dobni pontosan. Hogy ez a sérülésének tudható be, vagy a kornak, kérdéses. De ezzel együtt a liga egyik, ha nem a legjobb irányítója. És ez nagy szerencse nekünk, mert rövid, közepes passzokat a zsebből 40 évesen is simán lehet dobálni úgyanígy. Ha a nagy sérülés elkerüli, ezen a szinten képes játszani még 5-6 évet. Csak ne erőltessük a bombákat, vagy szerezzünk egy Randy Moss 2-őt, aki bármit elkap, mégha 2 méterrel mellé megy.

3. Brady a New Engalnd Patriots. Nélküle ez a csapat, mondjuk Hoyerrel, Rex Grossmannal, Sanchezzel, stb., idén 4-5 győzelemnél többet nem szedett volna össze (a 2008-as védelem sokkal jobb, a ellenfelek pedig gyengébbek voltak). Tebow-val, aki egyébként nagyon szimpatikus jelenség, és drukkolok, hogy megmaradjon a ligában, 2 győzelem maximum. Amikor visszavonul Tom, hosszú évekig, évtizedekig úgy emlékszünk majd ezekre az évekre, mint az aranykorra. Még az elveszített SBk-re is.

4. Az idei szezon hihetetlen szórakoztató volt. A Dallas elleni fordítás, a két elvesztett Giants meccs izgalma, az év végi felállások a Dolphins / Bills ellen, a Broncos elpusztítása a rájátszásaban, az ordas mázli a Ravens ellen, Gronk teljesítménye, Welker keménysége és Brady zsenije. Márpedig ez a szurkolói lét alapja. Szórakoztat a játék. Nagyon hálás vagyok a csapatnak ezért a szezonért.

5. Persze nagyon fáj a döntő. Ha eszembe jut, mindig ökölbe szorul a kezem, hogy milyen kicsit múlt. Majd elmúlik ez is, legkésőbb jövő szeptemberben. A 2007-es vereség fájdalma soha nem fog elmúlni, mert az kudarc volt. Az idei szezon viszont győzelem. Csak még nehéz elhinni.

Ezek nagyon szubjektív vélemények, érzések. De egy biztos: nagyon örülök, hogy sok éve Boston volt az amerikai körutam első állomása, és pont olyan pubban ebédeltem, ahol ment a délutáni meccs, és ezt a félig ismeretlen játékot az egyik csapat kék-fehérben játszotta.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Azt a bírók a play előtt is tudják, hogy többen vannak fenn (snap pillanatában dobják a zászlót). Két percen belül nagy jelentősége van az időnek. Ha eddig nem így lett volna, akkor érdemes lenne változtatni ezen. A kilépés utáni időkezelés is másképp működik két percen belül.tomi-tomi
Tudniuk kellene, ha többen vannak fent... nekik is, meg a létszámot ellenőrző játékosnak is. Ciki, h a sporik ezt nem vették észre a play - indítás előtt....egy SB-n.
A zászlót jóval korábban kellene dobni, hiszen, ha csak a 9 yardos vonalon belülre megy a 12. ember, úgy, h nem egyértelmű, h valaki közben elhagyja a pályát, akkor kb. 3 - 4 mp múlva kellett volna repülnie a zászlónak. Nem kell, sőt nem szabad megvárni a snapet!!! (hozzáteszem, ez NCAA szabály, de ekkora eltérés nem hiszem, h lenne a két szabálykönyv között)
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ocho választhat (egyetlen WR Edelman-on kívül, akinek van szerződése!): marad jövőre és dolgozik tovább, vagy elkezd díva-módban létezni.tomi-tomi
A női megérzésem azt súgja, Ochonak nem sok választása lesz. Nem fogja őt megtartani a csapat ennyi fizetésért. JMD-nek is lesz beleszólása, és tuti, hogy egy megerősített WR részleggel megyünk majd neki az új szezonnak, különben mi lesz a kis kedvenc pass heavy stratégiával.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én azért nagyon remélem, hogy a csapatvezetés átgondolja a dolgot, és komolyan megerősítik a secondaryt a következő szezonra, mert ebben a passzorientált ligában ez most már elkerülhetetlen. Mert OK, hogy ott van Chung, DMC, aki ugye elég gyenge meccseket is produkált ebben a szezonban, esetleg Ras-I, meg a PO-ban néhány szépet villantó Moore, de rajtuk kívül szinte senki nem üti a szintet (megjegyzem Chung kivételével ők sem igazán). Minden irányító bátran dobálgathatott ellenünk akár 3rd@long szitukban is, mert 85-90 %-nyi esélyük volt, és többnyire azért, mert a mi DB-ink egy ütemmel mindig később érkeztek, minthogy akadályozni tudják az elkapást. Az igaz, hogy YAC nem sok volt, de elkapás szinte mindig. És sajna nem azt kell nézni, hogy ahhoz képest, hogy fiatalok, meg noname játékosok, még nem is annyira rosszak, mert nem ez a szint. A szint az az NFL, a szint pl. a Ravens -secondary, mi meg ezen a téren nagyon messze vagyunk e mögött.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rosszul teszitek fel a kérdést. Utólag persze 2 csapat szurkolói örülhetnek igazán az 1/1-esek (bár számomra azért kérdéses, hogy mennyire boldogok, de nekik legalább ott a tuti draft, amiből jövőre kinőhet esetleg valami), valamint a SB-t nyerők...viito
Az AFC EAST és az AFC Konferencia bajnoki cim ilyenkor már feledésbe merül emberek ? 😊gravedigger
több éve vetem fel az érdekes kérdést, hogy kint az USA-ban nagyon büszkék a divízió és a konferencia bajnoki címekre is, nálunk pedig gyakorlatilag mindenki úgy tekint rájuk, mint valami kötelező gyakorlatra.viito
Pontosan. Ezért irtam én is, hogy picit értékeljük már azért a szezonban elérd dolgokat. Persze a Super Bowl megnyerése jelenti a mindent, az a csúcs, de legyünk rá büszkék hogy elhóditottuk a csoportgyőzelmet, ami már magában nagy dolog ( még akkor is ha mi Pats drukkerek abban a szerencsés helyzetben vagyunk hogy ez az utóbbi évtizedben már tradicióvá vállt 😊 ) . Az AFC titulusról nem is beszélve, mi nyertük meg a konferenciát, az AFC legjobb csapata voltunk ebben a szezonban, soha nem cserélném el ezeket a dolgokat egy 2-14-es szezonért és egy 1/1 es draft pick-ért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor hogy most véget ért ez a szezon, és megint nem nyertünk, megkérdezem, ki az a Pats drukker, aki boldog az elért eredménnyel?
Én kurvára nem vagyok az.
Ki szerint jobb az NFL-ben másodiknak lenni, mint elsőnek draftolni?
Szerintem igencsak lehangoló ismét másodiknak lenni.

[...]

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.Sobri Jóska
Rosszul teszitek fel a kérdést. Utólag persze 2 csapat szurkolói örülhetnek igazán az 1/1-esek (bár számomra azért kérdéses, hogy mennyire boldogok, de nekik legalább ott a tuti draft, amiből jövőre kinőhet esetleg valami), valamint a SB-t nyerők...viito
Az AFC EAST és az AFC Konferencia bajnoki cim ilyenkor már feledésbe merül emberek ? 😊gravedigger
több éve vetem fel az érdekes kérdést, hogy kint az USA-ban nagyon büszkék a divízió és a konferencia bajnoki címekre is, nálunk pedig gyakorlatilag mindenki úgy tekint rájuk, mint valami kötelező gyakorlatra.