HIVATALOS: Ebben a fordulóban nem lesz Titans-Steelers mérkőzés!

New England Patriots

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 23 756 — Three-time EL-champ^^

Szerkesztette: Wyatt
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 298 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyon fontos meccset sikerült nyerni!
Nem semmi ez a 6-1. Ennyire kemény sorsolás mellett zsebben a Ravens, Chargers, Vikings skalp.
Le a kalappal a fiatal csapatunk előtt akikben benne van az erő, fejlődési potenciál. Egyetértek a korábban leírtakkal még annyi, hogy Mayo és a D# fal is nagyot játszott, meg persze Meskó is remekül puntolt.
Nagy dícséret BB-nek az utolsó drive-ért meg az O# 2. félidei playcalling-jáért!

Jó érzés és büszkeség minden Pats szurkolónak, persze eddig is jó érzés mert mindig a csapat mellett kell lenni!! Akár megy akár nem!

Jövő héten talán egy könnyebb mérkőzés jön a Barnák ellen, de lebecsülni nem szabad őket, hogy sima meccs lesz mert visszaüthet.
Haladjunk csak szépen ezen a megkezdett úton!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!! Ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 1 994 — Patriots fan
Oaklandnek nagyon megy az utolsó 2 meccsen, azért annyira ne lendüljenek bele mert azért a korai 2011-es picket szeretnénk realizálni 😛

több mint 9 éve
Joco New England Patriots 1 357 — Patriots fan
Huh hát nem volt egy nyugodt meccs. Legközelebb nyerjünk könyebben 😀

Az Offense:
Folytatjuk azt a fajta tendenciát, hogy az első félidőben alszunk és döcög a gépezet aztán a második félidőben felpörgünk megtaláljuk a müködő gameplant..FViktor93
Nekem eddig ez a nagyon nagy szó az általad írt védelem javulás mellett a tavalyi évhez képest hogy tudunk javulni a 2. félidőre. Legyen akármi is a szezon végén,nem volt rossz döntés elküldeni Moss-t, ki tudja mi lett volna a Jets meccs vége ha már akkor nincs,de gyorsan hozzá is teszem h az 1 kezes TD elkapása felejthetetlen volt.

több mint 9 éve
Joco New England Patriots 1 357 — Patriots fan
számomra a mai meccs (+ az eddigi szezon) konklúziói:
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Annyit még hozzáfűznék hogy: RANDY WHOOO?? 😀

több mint 9 éve
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.Boston
Amivel még kiegészíteném, az idei évben draftolt játékosok beválni látszanak és a fiatalok is szépen fejlődnek Cuni, MCc, Hernandez stb...jól draftoltunk, jövőre is egy hasonlót!

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Huh hát nem volt egy nyugodt meccs. Legközelebb nyerjünk könyebben 😀
Csapatrészekre lebontva:

A Defense:
Igazi playmaker csapatrész. Vannak még hibák ez jól látszik, de meccsről meccsre fejlődnek, és most már eljutottak arra a szintre, hogy mint meccs faktor beszéljünk róluk. És az igazán örömteli, hogy még mindig nagy a fejlődési potenciál bennük.
Mayo egy állat. Nem túlzok ha azt mondom All pro formában játszik. Mindenhol ott van és mindent megcsinál.
McCourthy pedig igazolja azt amit sokan gondoltunk róla a draftolásakor. Nagy húzás volt.

Az Offense:
Folytatjuk azt a fajta tendenciát, hogy az első félidőben alszunk és döcög a gépezet aztán a második félidőben felpörgünk megtaláljuk a müködő gameplant. A playcalling is egész elfogadható, sőt néhol már nagyon élvezetes. Az O-fal hát elég hullámzó. Vannak nagy pillanataik, de vannak ordító hibáik.
Brady megint hozta a zsenialitását. Amikor kellet akkor megcsinálta a kulcsplayeket.

Illetve nekem ez a meccs mutatta meg, hogy ez az Offense elit Offense. Nem hoznak csili-vili számokat mint mondjuk a Chargers, de amikor nagyon kell a kulcsjáték és a pont akkor oda teszik magukat és megcsinálják.
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 188 — dart@freestart.hu
- Light cut,
- Vödör trade,
- Mankins who

Amit Dan Connolly tol hetek óta, az elképesztő. Legalábbis szerintem.

Do your job
több mint 9 éve
wow jól játszottunk, a D meg hétről-hétre jobb lesz, MCc picknek annyira anno nem örültem de nagyon kezd belelendülni a játékba!
Ap csak 92 yardot futott (3.6os átlag) még a végén van run D is. Sokkal jobban állunk mint azt pl én is gondoltam volna, jöhetnek a barnák talán kicsit könnyebb meccs.

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahogyan Márk is mondta, ebben a csapatban óriási potenciál van. Sokat fejlődtek a srácok idén, 3 ilyen győzelem, ilyen ellenfelek ellen azért bárkinek a dicsőségére válna, hát még egy 11 rookie-val felálló, megfiatalított védelemmel és egy átalakult támadósorral rendelkező csapatnak.
Iszonyatosan büszke vagyok a csapatra, de gondolom nem csak én. 😊

JT Daniels fan
több mint 9 éve
DoM Northwestern Wildcats 5 156 — vaccpáör fan
Lehet pakolni a képeket újra a falra.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 9 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
inaktívak

New England Patriots:

17 Taylor Price WR
18 Matthew Slater WR
21 Fred Taylor RB
25 Patrick Chung S
44 Jarrad Page S
60 Rich Ohrnberger OL
64 Mark LeVoir T
74 Kyle Love DL

Minnesota Vikings:

14 Joe Webb 3QB
19 Hank Baskett WR
25 Tyrell Johnson S
29 Lito Sheppard CB
34 Albert Young RB
50 Erin Henderson LB
72 Chris DeGeare G
73 Jimmy Kennedy DT

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 298 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mivel múlt héten nem voltam gép és netközelbe gratulálok a csapatnak a Chargers elleni győzelemhez!

Ma pedig ismét harc kezdődik, hazai pálya Gillette mellettünk, esélyesebbek vagyunk
A kérdés, hogy a támadófalunk mit tud kezdeni a Vikings D# monstereivel szemben és a védelmünk fel nő a feladathoz. Úgy érzem csak AP futásaival nem tud minket megverni a Minnesota.
Akár játszik akár nem Brett papa nekünk mindenképp győzni kell!!!
Mossnak remélem jó meccse lesz legyen neki TD elkapása de mi nyerjünk 😉

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
több mint 9 éve
M.Dareus-Bama na őt szívesen látnám pats mezben 😊

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 801 — Patriots fan
btw, Nick Fairley DE-ként nálunk, ha az Oakland átvált lúzer üzemmódra?Wyatt
Már tavaly nézegettem egy fehér embert Suh mellett a Nebraskában (idén meg direkt ezért nézem a meccseiket) és sztem Crick a második kör elején a Panthers pickkel elhozható lenne. Fairley-nek idén nagyon megy ahhoz nem fér kétség, csak nem vagyok benne biztos, hogy nem egy one year wonder a srác.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
btw, Nick Fairley DE-ként nálunk, ha az Oakland átvált lúzer üzemmódra?

több mint 9 éve
hmm ez a bowl.hu-s mock draft kicsit érdekes pats szempontból, bár ha 32. helyen draftolnánk senki nem panaszkodna 😛
Azért nem biztos hogy Rb-t kellene húzni azzal az oklandes pickkel.
Mondjuk korai még így jósolgatni, de kb minden mockban Ingram mánia van😊manuszka86
na igen, 32. helyről drafttal, ha nem trade-ből jött, már elégedett lenne mindenki 😀 😀
amúgy rb-t első két körben biztosan húznék, látjuk, hogy semmi nem érünk jelenlegi gárdánkkal kulcshelyzetben futással 😛

több mint 9 éve
hmm ez a bowl.hu-s mock draft kicsit érdekes pats szempontból, bár ha 32. helyen draftolnánk senki nem panaszkodna 😛
Azért nem biztos hogy Rb-t kellene húzni azzal az oklandes pickkel.
Mondjuk korai még így jósolgatni, de kb minden mockban Ingram mánia van😊

több mint 9 éve
Gameday... 😀

Amire kíváncsi leszek:

Offense:
O-line: Hogy alakul a bal oldal? Light mellé vajon Conolly-t vagy Wendell-t rakjál-e be az edzők? Az SD ellen a második félidőben egész jól helytállt Wendell, lehet, hogy ezen a meccsen már ő is kezd.
TE-k: Vajon Gronnk megint inkább blokkolni, Hernandez pedig elkapni fog, vagy kicsit megkavarják majd a kártyákat?
RB: Taylor megint out, marad ugye BJGE és Fafej, esetleg Morris. Nekem bevallom, nagyon tetszik Fafej mozgása a pályán, kicsit olyan PocketHercules-es. Pontosabban arra emlékeztető. Remélem több lehetőséget fog kapni.
TB: Sikerült-e egy kicsit még javítani a kemisztrít Tate-el, és jobban bevonjuk-e megint Welkert.

Defense:
D-line: BigVince vajon megint DE poszton kezd? Egyelőre ez bejött a futás ellen, és lehet, ha egyre jobban beleszoknak a srácok az új szerepkörbe, akkor még jobb lehet. Én szeretném Brace-t is látni megint, a szezon elején elég ígéretesnek tűnt (volta szép megmozdulásai).
LB sor: Cuni vajon továbbra is egyre több szerepet fog kapni?
SEC: Butler? 😊

Még 12 óra a kickoffig.... 😀Witchdoctor
le ne késd a kezdést, csak mert elfelejtetted, hogy az amcsik nem most állítják át az időt 😀
am szerintem Connolly, Gronk közeli td, Hernandez hosszú elkapások, Woodhead nem kiemelkedően sok szerep, de elég azért, Tate talán kap egy két fly-t csak az íze kedvéért, Welker ilyen 5-7 elkapás és 50-60 yard körül zár, Butler meg maradjon itt, ne menjen se a Gatorshöz, se a Bamához 😀

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Gameday... 😀

Amire kíváncsi leszek:

Offense:
O-line: Hogy alakul a bal oldal? Light mellé vajon Conolly-t vagy Wendell-t rakjál-e be az edzők? Az SD ellen a második félidőben egész jól helytállt Wendell, lehet, hogy ezen a meccsen már ő is kezd.
TE-k: Vajon Gronnk megint inkább blokkolni, Hernandez pedig elkapni fog, vagy kicsit megkavarják majd a kártyákat?
RB: Taylor megint out, marad ugye BJGE és Fafej, esetleg Morris. Nekem bevallom, nagyon tetszik Fafej mozgása a pályán, kicsit olyan PocketHercules-es. Pontosabban arra emlékeztető. Remélem több lehetőséget fog kapni.
TB: Sikerült-e egy kicsit még javítani a kemisztrít Tate-el, és jobban bevonjuk-e megint Welkert.

Defense:
D-line: BigVince vajon megint DE poszton kezd? Egyelőre ez bejött a futás ellen, és lehet, ha egyre jobban beleszoknak a srácok az új szerepkörbe, akkor még jobb lehet. Én szeretném Brace-t is látni megint, a szezon elején elég ígéretesnek tűnt (volta szép megmozdulásai).
LB sor: Cuni vajon továbbra is egyre több szerepet fog kapni?
SEC: Butler? 😊

Még 12 óra a kickoffig.... 😀

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...Witchdoctor
Azért Sproles mellett az LB-k 99%-a lassú lenne.
Ha jól emlékszem az edzőtáborok alatt mérték, és Gary volt a leggyorsabb LB-nk.
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...Sinisa
jól emlékszel, Gary messze a leggyorsabb ILB a gárdában, nem véletlen ő tölti be a sub-LB szerepkört.
egyébként nem kis részt vett ki Gates levédekezésében... Spikes nem rossz ted-szerepkörben, de a jets mecccs óta egyértelmű, hogy a keller-szerű elkapás-orientált TE-k ellen totál esélytelen

Sproles-re egyébként Vödör lett volna valószínűleg a megoldás, csak épp Chung kiesésével szükség volt rá hátul, pedig sebességgel, erővel (ésszel?😀) ő igazán ideális a LoS-körüli törpevadászatra

LB-k közül egyébként esetleg a raiders-es Howard, egy egészséges DJ Williams (denver) bírná a lépést a törpe torpedóval, Mayo is csak a hátát nézte
több mint 9 éve
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.FViktor93
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...Witchdoctor
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...Sinisa
így van, felesleges egy 6'3 magas 245 font súlyú lb-t, egy 5'6 magas (sokkal lejjebb van súlypontja, könnyebben vált irányt) 190 fontos speedster rb-vel sebességben összehasonlítani, persze, hogy simán odabasz neki, plusz lendületből is jön ugye
ettől függetlenül Guytonnak tök mindegy 😀 a kis rb-k a sebesség miatt, a nagyok az erő miatt mennek át rajta 😛

több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 485 — Gràcies Pep!
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?Sanco
Bár azzal a testcsellel a kicsi nagyon elküldte...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 671 — Rest of the World fan
Köszi a válaszokat!
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hali!
Tudtok valamit arról, hogy mi volt az oka a Spikes, Guyton cserének a Chargers elleni mérkőzés elején?Sanco
Guyton mindenkihez képest lassú volt a Chargers ellen... Egyébként ha már lassú, akkor inkább Spikes, nekem az ő mészáros mentalitása nagyon tetszett eddig...

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Hali!
Gondolom az, hogy Guyton jobb coverben mint Spikes és mivel a Chargers többet passzolt mint futott. Bár az elöző meccsen az derült ki, hogy egyik se jó coverben 😀 Guyton hihetetlen mennyire lassú mondjuk Sproleshoz képest.