New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Garcon? Nekem nem kellene, Landry viszont kurva jó lenne, egy fél szezonra kb :/
Inkább 1. kör Alshon 😊
Bazd, eskü nem láttam, amit előttem írtál Grave 😀 De látszik, hogy nagy az összhang 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pierre Garcon Wr
LaRon Landry S
Vajon meg lehetne őket szerezni a piacról ill. megérné nekünk?ParadSEC
Garcon nekem nem kell, de Landry hatalmas steal lenne 😊

Egyébként ajánlom mindnekinek a számomra bevállt orvosságot, nézzétek vissza egyik győztes SB-t, picit enyhiti a fájdalmat 😊
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Pierre Garcon Wr
LaRon Landry S
Vajon meg lehetne őket szerezni a piacról ill. megérné nekünk?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ez nagyon érdekes,ugyanis amiről senki nem beszél az a sack.2007-ben én is néztem TB arcát és ott is látszott,bizony valami van vele,nem egészséges.Ha valakin akkor rajta nagyon meg lehet látni azt,hogy hoppá baj van.Amíg le nem sack-elték,minden rendbe volt vele,de utána..Tudom itt sokan nem fogják újra nézni a meccset érthető okokból,de attól a pontól kezdve történt vele valami.Persze vannak annyira profik,hogy ezt megpróbálták elrejteni,hogy bizony akkor megsérült.Persze ez most nem fog kiderülni hiszen nem fognak ezzel takarózni.És persze lehet nincs is benne semmi.De ha valakiket nagyon meg szoktam figyelni,azok az irányítók arcai.Hogy mit sugall..Rajta pedig valahogy azt láttam hogy baj van,és nem az eredmény miatt.De szerintem ha jól hallottam bajok voltak a bal vállával,és arra most rásérülhetett.És bár nem a dobó válla,ennyi talán pont elég volt ahoz,hogy bizony ne legyenek jók azok a passzok.Imi1975
http://itiswhatitis.weei.com/sports/newengland/football/patriots/superbowl/2012/02/06/this-tuck-had-a-different-ending-tom-brady-before-and-after-the-sack/

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
...Sobri Jóska
Sobri. Mindent félretéve, hogy Brady kiégett-e vagy nem, hogy képes-e még nyerni vagy sem.
Miért nem dőlsz hátra, és csak szimplán élvezed a dolgot?
Már az AFC megnyerése is egy ajándék volt, és minnél többet látni a Pats-et a pályán, lehet ennél több kívánsága egy drukkernek?
Még ha úgy is van, ahogy állítod, akkor is ott van hétről - hétre, és varázslatot csinál. Fenomenális dolgokat.
Vagy csak az eredmény számít semmi más? Akkor szerintem rossz sportot választottál magadnak. Gondolj bele, hány olyan klasszisa volt ennek sportnak, akikkel kevesebb lett a liga, de mégsem nyertek semmit. Ne menjünk messzire, itt a házi marslakónk, Randy Moss. Milyen elkapásai voltak! Vagy az örök rivális, Payton "Colts" Manning. Nagyon hiányzott idén, még ha a hátam közepére sem kívántam a Csikókat az év elején, de lemaradtunk jónéhány káprázatos megmozdulásról.
Itt nem az a gond, hogy egy centit nem engedsz a meggyőződésedből, és kiállsz mellette bármi legyen is, ez a habitusod, szíved joga.
A baj az, hogy el akarod tőlünk venni ezt a varázslatot a "Szent SuperBowl" nevében.
Bocsánat, de én nem adom! Én élvezni fogom ennek a "kiégett vén fasznak" a varázslatát, amíg csak a pályán lesz.Gomboc_Arthur
Élvezem én a focit, hiszen erről szól. Szórakoztat.
Egy Atlanta - saints meccs is akár, pedig ott aztán édesmindegy ki nyer. Fél percenként drukkolhatok másnak, jönneka csodás teljesítmények, stb.
De ha van az embernek csapata, akinek drukkol, akkor habitustól függően az az elvárás, hogy nyerjen. Ebben a sportágban SB-t lehet nyerni.
Nincsen LigaKupa vagy BL, vagy effélék.
Tavaly, a GB-Steelers SB után teljesen elégedett voltam a szórakoztatással, de ha a Steelers nyer, akkor is az lettem volna.
Idén meg nem vagyok elégedett, ez tény.
Én nem a szép megmozdulások miatt szerettem meg a NE-t. (Ez ugyebár 10 éve volt.)
Hanem a küzdenitudása, kibrusztolása, sohafelnemadása, Brady rezzenéstelen arca, és eltökélt kifejezése miatt, most a többiről nem is beszélve.
Én ezt nem láttam, így nem voltam elégedett, és nem is élveztem a meccs végét, se most nem élvezem a második helyet.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Iszonyat nagy vívódás van bennem, nem tudok napirendre térni még az eseményeken... az eszemmel leginkább (újfent) Boston véleménye áll hozzám a legközelebb, de a lelkem még nagyon háborog... nem kellett volna sok, annyira közel volt... 😕

1 dolog bánt a leginkább és érdekes, h ezt még senki nem említette meg. Miért vártunk a végén olyan sokáig a TD beengedésével?!?! 1.5 perccel korábban is megtehettük volna, sima FG távolság volt már az is, ha akkor beengedjük akkor van 2-2.5 percünk és 2 időkérésünk... Ezen nem tudok napirendre térni...Danna
Nekem még egy dolog jutott eszembe, amiről nem nagyon olvastam sehol:
Wilforkot szinte végig duplázták, ezért volt halványabb, mint egy hete, DE Kyle Love szinte mintha a pályán sem lett volna.
Őt nagyon kiütötte legtöbbször a Giants OL.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
“We had an opportunity. The ball is right there," Welker explained. "I just have to make the play. It’s a play I’ve made 1,000 times. Then, in the biggest moment of my life, I don’t come up with it. It’s discouraging.”

“It hit me right in the hands," he added. "It’s a play I never drop, I always make. In the most critical situation, I let the team down.”

“He’s a hell of a player," Brady said. "I’ll keep throwing it to him as long as I can.”

Ez van, legközelebb elkapja 😊

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!ParadSEC
Ha elküldjük Branchet nagyon pipa leszek. Max akkor menjen, ha jön helyette egy nagy nevű veterán meg egy rookie.FViktor93
Megér annyit hogy nagy cap helyet áldozzunk rá ? Vagy ő elfogadná a minimálbért ? (nem igen tartom valószinűnek hogy sok pénzt akarnak rászánni, pedig talán megérné )gravedigger
Én is már ezen agyaltam, hogy kiket kéne megtartani.
Nálam a következő a névsor:
DE Mark Anderson
OL Dan Connolly
RB BenJarvus Green-Ellis
WR Wes Welker
WR Deion Branch
WR/S Matthew Slater
LB Tracy White
DE Andre Carter (persze a rehabtól függ)
DL Kyle Love

Guyton a szezon végén nem kapott túl sok snap-et, ha minimum közeli pénzért marad, jó lesz depth-nek.
Szerintem a felsorolt játékosok közül egyedül Wes kérhet nagy pénzt.
Branch azt mondta, hogy szeretne itt lenni jövőre is. Gondolom még egyszer nem lép ugyanabba a folyóba.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A baj az, hogy el akarod tőlünk venni ezt a varázslatot a "Szent SuperBowl" nevében.
Bocsánat, de én nem adom! Én élvezni fogom ennek a "kiégett vén fasznak" a varázslatát, amíg csak a pályán lesz.Gomboc_Arthur
Nem akarok védeni senkit sem, de abban egyetértek sobrival: minden sportot győzelemre játszanak. A játék lehet szép, mint Vénusz maga, az AFC bajnoki cím is oké, de olyan ez, mintha beérnéd a szép szőke bombázónak a dagadt-ronda barátnőjével, csak hogy legyen kit meghajtani hajnalban. 😛
A csalódás odakinn is elég nagy volt. Vmelyik hírekben láttam, hogy a dühös bostoni szurkolók összebalhéztak a nyújókijakkal.

Nem temetem én sem TB-t, ez nem csak TB-n múlt. Csupán nem éreztem a játékában az átütő erőt. A szerencse a jobbakhoz pártol, ez evidens, ellenben nem éreztem különösebben erősnek a G védelmét sem (a Ravensé sokkal durvább volt). Inkább a balszerencse-faktorunk akaszthatta ki a 'sz.rométert' a szurkolókban... mert velem ez történt. Mintha a szerencse a Giants mellett játszott volna...
De semmi gond: jövőre BB majd a kék hoodie-ban vezényli le az sb-t, amit megnyerünk. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!ParadSEC
Ha elküldjük Branchet nagyon pipa leszek. Max akkor menjen, ha jön helyette egy nagy nevű veterán meg egy rookie.FViktor93
Asszem ebben a szezonban láthattuk, hogy nem ez a lényeg 😊 Inkább maradjon Branch, aki megfut minden útvonalat, jó kezei vannak, ritkán droppol (most az utolsó drive-ot hagyjuk, ott mondjuk szerintem egy int sem volt messze, mint az elkapás) és nem hisztizik, ha kevés szerepet kap. Ez szerintem fontosabb, mint 20 elkapás 1 td 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!ParadSEC
Ha elküldjük Branchet nagyon pipa leszek. Max akkor menjen, ha jön helyette egy nagy nevű veterán meg egy rookie.FViktor93
Megér annyit hogy nagy cap helyet áldozzunk rá ? Vagy ő elfogadná a minimálbért ? (nem igen tartom valószinűnek hogy sok pénzt akarnak rászánni, pedig talán megérné )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!ParadSEC
Faulk visszavonulása szerintem garatnálható, Branch nagy szerződést tuti nem fog kapni, véleményem szerint akkor marad ha elfogadja a kis pénzt, ha sokat akar ( amit a kora miatt nem gondolom hogy megadunk neki ) akkor távozni fog. ( Bár én szeretném ha maradna ). Koppen még lehet kap majd egy évet, mondjuk nem is bánnám. Shaun és Warren menni is fognak szetm...

Viszont szeretném ha megtartanánk Anderson-t, Ihedigbo-t, Molden-t,Carter-t és Welkert mindenek előtt, bár az utolsó szerződése körül tuti lesznek majd kavarodások, már várom a fejleményeket 😊
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!ParadSEC
Ha elküldjük Branchet nagyon pipa leszek. Max akkor menjen, ha jön helyette egy nagy nevű veterán meg egy rookie.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Na vajon ki megy ki marad?
RB Kevin Faulk, RB BenJarvus Green-Ellis, WR Deion Branch, WR Matt Slater, WR Wes Welker, OL Dan Connolly, OC Dan Koppen, DE Mark Anderson, DE Andre Carter, DE Shaun Ellis, DT Gerard Warren, LB Gary Guyton, LB Niko Koutouvides, LB Tracy White, CB Nathan Jones, CB Antwaun Molden, S James Ihedigbo

Faulk, Branch,Shaun, Warren, James, Koppen szerintem mehetne! Még egy szezont nem bírnának ki komoly sérülés nélkül! Biztos hogy találunk helyettük jobbat~fiatalabbat!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Soha egyetlen csapat sem vesztett többször Super Bowl-ban, mint mi. Stephan
Nézzük pozitívan. Nem mi vagyunk a liga legnagyobb lúzerei. Azt már kibérelte magának a Bills a zsinórban négy zakóval 😀
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Soha egyetlen csapat sem vesztett többször Super Bowl-ban, mint mi. Szerintem pedig itt a legfájdalmasabb kikapni, akárki akármit mond. Nagyon győzködöm magam, hogy bármi pozitívumot találjak most, el kell teljen pár hét, mire tudom ezt majd kezelni.
Borzasztóan érzem magam, mert nagyon-nagyon kevés hiányzott.

De nézzünk a jövőbe, a magam részéről Brady-ben és BB-ben bízom.
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Üdv Mindenkinek!

Nem vagyok egy nagy fórumozó, inkább csak olvasok, de most úgy éreztem végigolvasva a hozzászólásokat, talán érdemes szólnom.

Kb. 20 éve nézek amcsi focit, és amint feltűnt Brady a színen egyből megszerettem ( korábban inkább, Raidersnek szurkoltam) és bár inkább a defensive mastermind ( BB ) miatt lett a Patriots a kedvencem, Brady rendkívüli fegyelmezettsége és az a kisugárzása, hogy mi itt győzni fogunk nagy hatással volt rám.

A tekintete. Minden alkalommal kiolvasható volt, hogy mi fog történni. Brady olyan játékos aki szinte egy személyben képes meccseket eldönteni. DE!

Ez a tekintet egy ideje mást sugall.Többnyire. Főleg a playoffban. Én tegnap is láttam rajta: Fél. A bizonytalanság pedig egy ragadós, nyúlós valami. Nem végig , de a meccs kritikus szakaszaiban igen, és ezt Eli Manning-en nem láttam.

Brady-t megtörte korábban valami ( én 2007 óta látom ezt rajta, de nem zárom ki, hogy ez egy folyamat eredménye ) és emiatt kritikus helyzetekben nem képes azt nyújtani , amit régebben.

Ma hajnalban miután lefújták a meccset és kiderült , hogy vége, az pokoli érzés volt. Nem is értem, hogy tudott ekkora emóciókat ez kiváltani, de vélhetően köze van ahhoz, amit mások is említettek: Érzem én is, hogy talán ez volt az utolsó lehetősége Tomnak. Egy ilyen kiszenvedett superbowl, ahol a Pats és Brady megint megmérettetett és sajnos még ha nüanszokkal is , de kevésnek találtatott.A Hazafi
Ez nagyon érdekes,ugyanis amiről senki nem beszél az a sack.2007-ben én is néztem TB arcát és ott is látszott,bizony valami van vele,nem egészséges.Ha valakin akkor rajta nagyon meg lehet látni azt,hogy hoppá baj van.Amíg le nem sack-elték,minden rendbe volt vele,de utána..Tudom itt sokan nem fogják újra nézni a meccset érthető okokból,de attól a pontól kezdve történt vele valami.Persze vannak annyira profik,hogy ezt megpróbálták elrejteni,hogy bizony akkor megsérült.Persze ez most nem fog kiderülni hiszen nem fognak ezzel takarózni.És persze lehet nincs is benne semmi.De ha valakiket nagyon meg szoktam figyelni,azok az irányítók arcai.Hogy mit sugall..Rajta pedig valahogy azt láttam hogy baj van,és nem az eredmény miatt.De szerintem ha jól hallottam bajok voltak a bal vállával,és arra most rásérülhetett.És bár nem a dobó válla,ennyi talán pont elég volt ahoz,hogy bizony ne legyenek jók azok a passzok.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem engedni kapásból 32 yardos passzt, hanem mondjuk 4. és 16-ra kényszeríteni az ellent, hogy még a mezőnygólért is vért izzadjanak? 😊

több mint 12 éve
Fredo 205
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutniFredo
Igen.

A Pats a második down után kikéri az utolsó idejét. 57 sec van hátra. Harmadik downra letérdel Manning. Az óra negyven másodpercet pöröghet le. Kikérik az utolsó idejüket a FG kísérlet előtt.

Idő kérés nélkül kb. 20 másodperce lett volna a Patsnek FG távra jutni saját 20-asról.DoM
tehát akkor kábé 50 yardot kellett volna menni időkérés nélkül . sansztalan. illetve kevesebb esély mint a megvalósult verziónak.
Talán egy kisérlettel hamarabb kellett volna beengedni az plusz egy időkérés lett volna.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit aludva, pihenve, újra átgondolva már megbarátkoztam a ténnyel, hogy ez nem jött össze, még ha szar is, de ez tényleg erőn felül volt így is, a nálam bőven favorit Giants ellen végig kiélezett csatában elbukni nem szégyen. Brady is a félelem, hát nem tudom, néha nekem sem volt a legmagabiztosabb, se aki szerint ezen a mérkőzésen nem játszott jól (az int egy fasza punt volt, a safety na az faszság, azért kár, pláne, hogy emiatt összesen 11 és fél percig ugye a védelemnek kellett fent lennie – na mondjuk pár gyors 3 and out, és máris több ideje van a támadósornak – de ennyi) azzal nem tudok egyet érteni. De elfogadom a véleményt, mint ahogy azt is, hogy megint mindenki örül, hogy a védelem nyerte meg a bajnokságot. Ja, kb annyiban, hogy fele annyit volt nálunk a labda. Volt két nagyon erős O, a miénk erősebb, meg két erejének maximuma körül teljesítő D, ebben viszont a Giants tény, hogy jobb, innentől a Giants gyengébb O-jának összességében könnyebb dolga volt, mint a miénknek. Ez van, ezt lehetett előre tudni, ezért szurkoltam végig, hogy essen ki Brees, Rodgers, majd Manning. Mert tudtam, hogy bármelyik jön, túl erős lesz a védelemnek. Ettől függetlenül szépen helytálltak, de amikor legjobban kellett volna, akkor jött a szokásos. Meggyőződésem, hogy ha a 49ers lett volna az ellenfél, könnyebb dolgunk lett volna, de hát ez nem kívánságműsor ugye...
Ez eddig mind okés, nyert a mérkőzés során jobb (de mindenképpen szerencsésebb) csapat, előfordul ez. De az ilyen Harrison-féle undorító senkiházik miatt tud felforrni az agyvizem, folyamatosan bizonyítja, hogy egy ritka nagy tirpák, de hát nem az eszéért szeretik ugye.

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutniFredo
Meccs közben én is olyan 20mp-et számoltam, viszont ha jól emlékszem, akkor nem maradt volna Timeout

GB
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutniFredo
Igen.

A Pats a második down után kikéri az utolsó idejét. 57 sec van hátra. Harmadik downra letérdel Manning. Az óra negyven másodpercet pöröghet le. Kikérik az utolsó idejüket a FG kísérlet előtt.

Idő kérés nélkül kb. 20 másodperce lett volna a Patsnek FG távra jutni saját 20-asról.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az asszony kimondta amit gondol
http://www.theinsider.com/gossip/49452_Gisele_Bashes_Tom_s_Teammates/index.html#

több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Odds-WIN 2013 Super Bowl
( www.bloggingtheboys.com/2012/2/6 … rs-winners)
több mint 12 éve
Fredo 205
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutni