New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi srácok, szép kis születésnapi ajándék volt 😀
Álmomban nem hittem volna az idény elején, (amikor megláttam, hogy pontosan a szülinapomon van a sb), hogy Giants győzelemnek örülhetek.
Azt hiszem, igaza lehet balu10-nek, hogy amikor 1 magyar szurkolónak szülinapja van, nem kaphatunk ki 😀Chevy
Miért nem a Giants topicban köszönöd ezt meg a saját csapatodnak ? 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Aha ez a legegyszerűbb menj Brady ahova akarsz te egy akkora Bar...ságot írtál mint a szél!
Szerinted a rokkie Qb ki az anyám tanítaná be ha nem Brady?
Bradyt akkor sem küldeném el ha a kezét lábát levágná egy villamos, mert a kisujjában több a tudás és az akarat mint Bármely más Qb edzőnek!ParadSEC
Próbáld egyrészt az elküldést ne elzavarásnak olvasni, másrészt tekints vissza Indianapolisra. Harmadrészt elfogadom, hogy te nem küldenéd el, kérlek te is fogadd el, hogy én meg igen.

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Konklúzió gyanánt, átolvasva az eddigieket még az a kérdés merült fel bennem, hogy nem az elméletemhez, alaptézisemhez akarok e érveket kreálni, valóságot másítani, erőnek erejével ok-okozati összefüggéseket vélelmezni, hogy úgy érezhessem, hogy “én megmondtam, tessék”, de arra jutotam, hogy nem. Sajnos nem. Ősznte sajnálatomra nem.
Megint elvesztettünk egy SB-t, ugyanúgy, mint 4 éve, akárhogyis nézem, Brady-n ment el a meccs, megint a “PO-betegsége” miatt estünk ki, ezúttal a legfájóbb szakaszban.

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.Sobri Jóska
Mintha csak Brady lenne az egész Patriots. Hibázott ő is. Nem azt mondom, hogy nem. Nem rajta ment el.

Hány elejtett passz volt kulcspillanatokban? Hány meg nem szerzett fumble volt?

Hány TD-t érő kitűnő drive-ot vezetett le, nem beszélve a 96 yardosról? Ezt mégis hogy tudta volna megcsinálni, ha. . . ?

Tebow? Tebow még ennyire sem vitte volna.
polonic
Szerinted.
De ha itt lenne 2 éve, akkor mindent tudna amit amúgy is tud, és mára már meglenne a passzbiztonsága. Ne tessék elfeledni, hogy egyetemen tudott passzolni. Nem citálom a college statjait, megetttem már párszor.
De mint írtam ez a hajó elment, nem akarok Tebow-ról "milettvolnaha" történetekbe bonyolódni, de akkor ne is tessék ezzel provokálni.

És nem, valóban nem Brady az egész Patriots.
De míg ő a képességei alatt teljesített ismét, addig a többiek, jócskán fölötte. Akkor ki a hunyó?
(És csak érdekességképpen: melyik fumblet lehetett volna megszerezni? Amikor pottyantak a labdák sosem volt Pats player olyan helyzetben, hogy esélye legyen megszerezni.)
2 TD meg kurva kevés. Bradytől, ezzel az offenssel, ezzel a defenssel. Nem is nyertünk.
Én az életben is azt tartom, hogy a felelősséget vállalni kell, a felelősöket nevesíteni.
Nem megoldásközpontú hozzáállás külső tényezőkre, szerencsére hivatkozni, elmismásolni a hibákat, hiszen akkor kijavítani se lehet.
És bár imádom Bradyt, ettől még tartom, hogy kéne egy irányító, aki tud SB-t nyerni. Bradyt meg el kéne engedni (már rég el kellett volna), nem szabadna belekényszeríteni a szent tehén szerepkörbe, ami, mint látjuk nem áll jól neki, de igazság szerint senkinek sem áll jól, soha.Sobri Jóska
Aha ez a legegyszerűbb menj Brady ahova akarsz te egy akkora Bar...ságot írtál mint a szél!
Szerinted a rokkie Qb ki az anyám tanítaná be ha nem Brady?
Bradyt akkor sem küldeném el ha a kezét lábát levágná egy villamos, mert a kisujjában több a tudás és az akarat mint Bármely más Qb edzőnek!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Konklúzió gyanánt, átolvasva az eddigieket még az a kérdés merült fel bennem, hogy nem az elméletemhez, alaptézisemhez akarok e érveket kreálni, valóságot másítani, erőnek erejével ok-okozati összefüggéseket vélelmezni, hogy úgy érezhessem, hogy “én megmondtam, tessék”, de arra jutotam, hogy nem. Sajnos nem. Ősznte sajnálatomra nem.
Megint elvesztettünk egy SB-t, ugyanúgy, mint 4 éve, akárhogyis nézem, Brady-n ment el a meccs, megint a “PO-betegsége” miatt estünk ki, ezúttal a legfájóbb szakaszban.

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.Sobri Jóska
Mintha csak Brady lenne az egész Patriots. Hibázott ő is. Nem azt mondom, hogy nem. Nem rajta ment el.

Hány elejtett passz volt kulcspillanatokban? Hány meg nem szerzett fumble volt?

Hány TD-t érő kitűnő drive-ot vezetett le, nem beszélve a 96 yardosról? Ezt mégis hogy tudta volna megcsinálni, ha. . . ?

Tebow? Tebow még ennyire sem vitte volna.
polonic
Szerinted.
De ha itt lenne 2 éve, akkor mindent tudna amit amúgy is tud, és mára már meglenne a passzbiztonsága. Ne tessék elfeledni, hogy egyetemen tudott passzolni. Nem citálom a college statjait, megetttem már párszor.
De mint írtam ez a hajó elment, nem akarok Tebow-ról "milettvolnaha" történetekbe bonyolódni, de akkor ne is tessék ezzel provokálni.

És nem, valóban nem Brady az egész Patriots.
De míg ő a képességei alatt teljesített ismét, addig a többiek, jócskán fölötte. Akkor ki a hunyó?
(És csak érdekességképpen: melyik fumblet lehetett volna megszerezni? Amikor pottyantak a labdák sosem volt Pats player olyan helyzetben, hogy esélye legyen megszerezni.)
2 TD meg kurva kevés. Bradytől, ezzel az offenssel, ezzel a defenssel. Nem is nyertünk.
Én az életben is azt tartom, hogy a felelősséget vállalni kell, a felelősöket nevesíteni.
Nem megoldásközpontú hozzáállás külső tényezőkre, szerencsére hivatkozni, elmismásolni a hibákat, hiszen akkor kijavítani se lehet.
És bár imádom Bradyt, ettől még tartom, hogy kéne egy irányító, aki tud SB-t nyerni. Bradyt meg el kéne engedni (már rég el kellett volna), nem szabadna belekényszeríteni a szent tehén szerepkörbe, ami, mint látjuk nem áll jól neki, de igazság szerint senkinek sem áll jól, soha.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ami egy kicsit megnyugtat, hogy olvasgatva a twitter postokat, a játékosok elég pozitivan kezelik a dolgot 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Akiket felsoroltál azok közül úgy kb mindenkit megtartanék, idei évben BJGE nagyon a szívemhez nőtt, szvsz végre van egy normális futónk. Nem elit, nem sztár, de stabil, és labdabiztos (nem is tudom, hogy mióta itt van, volt-e fumbleja) DeX
Nem volt neki (eddig sose).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nem sokat irogatok, sőt, szinte csak olvasom itt a postokat, de most kicsit beleszólnék énis.
A meccshez sokat nemtudok hozzáfűzni, leírtátok előttem. A safety az elején, droppok, int, meg nem szerzett fumblik, gronk, stb.
Ami nagyon aggaszt, hogy úgyérzem Bradynak, az O-fal többségének, WWnek, BabyVincenek, Faulknak ez volt az utolsó sansz hogy gyűrűt szerezzenek. Fiatal a Def, a TE-k, futók, de a csapat motorjai kezdenek megkopni. Nemtudom az "öregek" közül ki hogy áll szerződéssel, de én nem hiszem, hogy 1-2 éven belül újra SB közelében leszünk. Ne legyen igazam.DeX
Brady, Wilfork, Faulk, és az O fal egy része is rendelkezik már gyűrűvel, de gondolom ezt tudtad te is csak a post-ból úgy értelmezhető hogy ez volt az utolsó esélyük a gyűrűszerzésre, mert eddig nincs még nekik 😊
Wilfork-ban azért van még egy két jó szezon, Brady-ben is talán, Faulk szerintem tuti visszavonul...
Nem tudom hogy fogjuk kezelni a szerződéseket, de csak pár név azok közül akiknek a következő szezonra már/még nincs aláirt szerződésük : Welker, Koppen, Green-Elisse, Ninkovich, Anderson, Love...
Nem tudom mi lesz velük...gravedigger
Természetesen az új gyűrűre gondoltam, tudom hogy van gyűrűjük, csak ugye maga a szezon is MHK miatt is gyűrűt érdemelt volna. Akiket felsoroltál azok közül úgy kb mindenkit megtartanék, idei évben BJGE nagyon a szívemhez nőtt, szvsz végre van egy normális futónk. Nem elit, nem sztár, de stabil, és labdabiztos (nem is tudom, hogy mióta itt van, volt-e fumbleja) WW-t ugye nem kell ecsetelni, a maiért se tudok, és nem is lehet rá haragudni. Ninko az idei évben nagyon játszott, Anderson jó beugró Carter helyett, Loveról sokat nem tudok mondani, nagy baromságot nem láttam, jól elvoltak Vince-el a falban.

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Fájdalmas másodszor átélni szinte ugyanazt.... DE!! Fantasztikus szezont futottunk! Az egész évben sokatt szidott D megajándékozott minket egy Sb részvétellel amiben szerintem szintén jól játszottak. Nekem ez a legnagyobb pozitívuma a szezonunknak. Kiváló alap lehet hogy a jövőben is sikeresek lehessünk és harcban legyünk a PO-ért. Tovább kell lépni. Most nem szabad elszúrni a draftot. Kell egy fizikális corner, egy megbízható safety és egy pass rusher. Az O-ba pedig egy top Wr aki mélységi veszélyt jelent mert ez teljes mértékben hiányzott a játékunkból. Waters maradhatnna még egy évet. Kiváncsian várom kik mennek el az offseason-ban.Gonoszmanoka
Ámen!
Vallja be őszintén hogy ebből a csapatból ki nézte ki a SB részvételt az idény elején fölleg a közepén???- Senki csak a leg-leg vérmesebb drukkerek!
A D amit művelt a PO-ban hát le a kalappal!
Kell draftolni szeriintem WR, CB, Saftyt,DE~DT-t!
shaun, Ocho, Brown, kuka!
Carter, Andersson, Love, Wilfork Best Of D-line!
FA-ról nagyon jól kéne igazolni mert a tavalyi 40%- os hatékonyságot 100%-ra kelllene módosítani!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagyon sajnálom de fel a fejjel, Brady-ben még van bőven, a védelem jobb lesz, jövőre szerintem nagyobb sansszal indultok mint idén... Ti vagytok a szimpatikus vesztes!JayB
Ilyet is ritkán irnak ebbe a topicba vendégszurkolók, hogy "szimpatikus" 😊 +1 😊

Nem szándékoztam írni, de tekintettel a trollkodó kommentek elmaradására megjegyezném,hogy az O# megint nulla volt.undisputedly
Nekem azért hozak egy sört, volt egy fogadásom a meccs elején hogy JPP sack nélkül zárja a meccset 😊 Más kérdés hogy ilyen meccs után milye ize lesz annak a sörnek...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem sokat irogatok, sőt, szinte csak olvasom itt a postokat, de most kicsit beleszólnék énis.
A meccshez sokat nemtudok hozzáfűzni, leírtátok előttem. A safety az elején, droppok, int, meg nem szerzett fumblik, gronk, stb.
Ami nagyon aggaszt, hogy úgyérzem Bradynak, az O-fal többségének, WWnek, BabyVincenek, Faulknak ez volt az utolsó sansz hogy gyűrűt szerezzenek. Fiatal a Def, a TE-k, futók, de a csapat motorjai kezdenek megkopni. Nemtudom az "öregek" közül ki hogy áll szerződéssel, de én nem hiszem, hogy 1-2 éven belül újra SB közelében leszünk. Ne legyen igazam.DeX
Brady, Wilfork, Faulk, és az O fal egy része is rendelkezik már gyűrűvel, de gondolom ezt tudtad te is csak a post-ból úgy értelmezhető hogy ez volt az utolsó esélyük a gyűrűszerzésre, mert eddig nincs még nekik 😊
Wilfork-ban azért van még egy két jó szezon, Brady-ben is talán, Faulk szerintem tuti visszavonul...
Nem tudom hogy fogjuk kezelni a szerződéseket, de csak pár név azok közül akiknek a következő szezonra már/még nincs aláirt szerződésük : Welker, Koppen, Green-Elisse, Ninkovich, Anderson, Love...
Nem tudom mi lesz velük...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Nagyon nagyon sajnálom de fel a fejjel, Brady-ben még van bőven, a védelem jobb lesz, jövőre szerintem nagyobb sansszal indultok mint idén... Ti vagytok a szimpatikus vesztes!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem szándékoztam írni, de tekintettel a trollkodó kommentek elmaradására megjegyezném,hogy az O# megint nulla volt.
Lehet labdabirtoklási időre hivatkozni,de amikor az egész csapatodat a támadókra építed, oda költessz, oda húzol embereket a legértékesebb pickjeiddel, akkor többet vár az ember mint 14 vagy 17 pont. Ez a Patriot Way igazából az elmúlt években.
Döntőtől függetlenül,egy elit, rettegett O#-tól nem ezt várja az ember. 17 pontot egy gyengébb O# is feltesz a pályára.
Gronk nem volt 100% igen, de a túloldalon sem volt mindenki, és ez amúgy is gyenge kifogás. Tom nálam minden idők egyik legnagyobb irányítója, de abba a dobásba még egy újonc sem áll bele. Nyomás alól menekülve, közelgő hit elől magas ívű bomba a mélybe... Ő ilyenkor inkább benyeli a sacket , most nem... Nem az ő PO-ja volt.
A D#-re nem mondanék rosszat. Megtették a magukét. Ez az emberanyag, Az,hogy Edelman és több más játékos is posztjától eltérő helyen játszik, nem csak BB zsenialitását mutatja, hanem sokkal inkább a lyukakat.
Anno amikor a női kézilabda válogatottunk sorozatban el bukta a döntőket a világversenyeken, megkérdezték az egyik játékost,hogy örül-e az ezüstnek. Azt mondta jobban örülnék a bronznak.
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nem sokat irogatok, sőt, szinte csak olvasom itt a postokat, de most kicsit beleszólnék énis.
A meccshez sokat nemtudok hozzáfűzni, leírtátok előttem. A safety az elején, droppok, int, meg nem szerzett fumblik, gronk, stb.
Ami nagyon aggaszt, hogy úgyérzem Bradynak, az O-fal többségének, WWnek, BabyVincenek, Faulknak ez volt az utolsó sansz hogy gyűrűt szerezzenek. Fiatal a Def, a TE-k, futók, de a csapat motorjai kezdenek megkopni. Nemtudom az "öregek" közül ki hogy áll szerződéssel, de én nem hiszem, hogy 1-2 éven belül újra SB közelében leszünk. Ne legyen igazam.

több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
Én is a pozitív oldalát nézném és szerintem igenis egész jó eredmény!!
Szerintem itt elég sokan aláirtuk volna ezt október környékén.
30 csapat nagyon ennek.

Tekintsünk előre tartsuk meg Welkeréket draftoljunk jól.. és legyen még egy ilyen jó szezonunk.
A szabadügynöki piacon nagyon kell figyelnünk 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na sikerült felébredni, és talán már egy picit pozitivabban látni a dolgokat 😊

Meccset nagyon nem elemezném, látta mindenki, meg nemhiszem hogy nagyon sokan meg akarják majd mégegyszer tekinteni, de ugye feltűnő hiányosságunk volt Gronk visszafogottabb teljesitménye, volt egy pár Defense hivás ami nem igen tetszett, pl zónáztunk amikor egyértelműen emberezni kellett volna, Spikes-nak nagyon sokat kell még tanulnia a MLB poszthoz, ennyi középső futást egyszerűen nem lehet megengedni, meg ilyen apróságok.
DE! Forditsuk meg a dolgot és legyünk rá büszkék hogy mi letünk idén ismét az AFC East bajnokai, valamint az AFC Conference bajnokai is 😊
Jó munka folyik a csapatnál, le kell szűrni a tapasztalatokat a tegnapi meccsből, jól draftolni, és jövőre ismét nekivágni!
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Konklúzió gyanánt, átolvasva az eddigieket még az a kérdés merült fel bennem, hogy nem az elméletemhez, alaptézisemhez akarok e érveket kreálni, valóságot másítani, erőnek erejével ok-okozati összefüggéseket vélelmezni, hogy úgy érezhessem, hogy “én megmondtam, tessék”, de arra jutotam, hogy nem. Sajnos nem. Ősznte sajnálatomra nem.
Megint elvesztettünk egy SB-t, ugyanúgy, mint 4 éve, akárhogyis nézem, Brady-n ment el a meccs, megint a “PO-betegsége” miatt estünk ki, ezúttal a legfájóbb szakaszban.

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.Sobri Jóska
Mintha csak Brady lenne az egész Patriots. Hibázott ő is. Nem azt mondom, hogy nem. Nem rajta ment el.

Hány elejtett passz volt kulcspillanatokban? Hány meg nem szerzett fumble volt?

Hány TD-t érő kitűnő drive-ot vezetett le, nem beszélve a 96 yardosról? Ezt mégis hogy tudta volna megcsinálni, ha. . . ?

Tebow? Tebow még ennyire sem vitte volna.


James Harrison ismét szimpi...

jharrison9292 James Harrison
Told you, cheaters never win!!!!!!!!!

jharrison9292 James Harrison
Winners never cheat and cheaters never win, hopefully that holds up. LolSinisa
Na jólvan. Ekkora gyökér, kretén, fasz embert.
És mondhatnak bármit, védhetik a Steelers drukkerek. . . Ezen már semmi nem változtat.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fájdalmas másodszor átélni szinte ugyanazt.... DE!! Fantasztikus szezont futottunk! Az egész évben sokatt szidott D megajándékozott minket egy Sb részvétellel amiben szerintem szintén jól játszottak. Nekem ez a legnagyobb pozitívuma a szezonunknak. Kiváló alap lehet hogy a jövőben is sikeresek lehessünk és harcban legyünk a PO-ért. Tovább kell lépni. Most nem szabad elszúrni a draftot. Kell egy fizikális corner, egy megbízható safety és egy pass rusher. Az O-ba pedig egy top Wr aki mélységi veszélyt jelent mert ez teljes mértékben hiányzott a játékunkból. Waters maradhatnna még egy évet. Kiváncsian várom kik mennek el az offseason-ban.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kár ragozni: vesztettünk. Megint 😕 . Az, hogy a Giants vert meg minket; az lényegtelen. Bármely más csapat tehette volna, a vége ugyanaz lenne: bukás. Újra. Talán csak nekem sikerül nehezebben megemésztenem az idei bukást, nem tudom. De nem tud vigasztalni ez a kétségkívül kiválóan összepakolt csapat, meg az elmúlt 10 év keserédes emléke.toxique
Ezt a "bukást" harminc csapat örömmel elfogadta volna. 😊

Egyébként nekem éppen az tetszik az NFL-ben az európai focival szemben, hogy hosszú távon igazságos. Kiegyenlítődnek a sikerek a kudarcokkal, ezért minden csapatnak lehetnek nagyszerű és olyan pillanatai amire fájó emlékezni. Az én csapatom (Colts) is megfizette a 2006-os szerencsés döntőbejutás, majd győzelem árát 2009-ben. A Saints is megfizette 2009 árát idén, hisz a PO kezdetén talán a legerősebb csapatnak tűnt, aztán kipottyant, nem kis pechjükre. A Steelers-t is utolérte/utolére a balsors azok után, hogy az utóbbi évtizedben kétszer is "csodás" playekkel nyerték el a gyűrűt. A Pats is megfizeti az évezred elejének az árát. Talán kicsi hosszabb ideig fizet mint mások, de több is a fizetni való. 😊

Amúgy külső szemlélőként - bár teljesen nem voltam semleges, mégiscsak Peyton öcsikéje játszott -, szerintem megérdemelt helyre került a gyűrű. A Giants alapszakasza is nagyon kemény volt, a PO-ban pedig idegenben verte a bajnokot, a legjobb formában levő csapatot (Saints) kiejtő 49-erst, végül az évtized legeredményesebb csapatát. A Pats idén kevésbé érdemelte volna meg szerintem, mert a döntőig összesen egy pozitív mérlegű csapatot "győzött" le, és azt is láttuk, hogy hogyan. 2007-el szemben, amikor valóban nálatok lett volna legjobb helyen a gyűrű, idén ajándék lett volna. Ettől még most ugyanúgy fájhat, de szerintem hosszabb távon erre az évre jó emlékekkel fogtok gondolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Gratulálok a csapatnak a szezonhoz,persze most nem felhőtlen az ember hangulata.Két csapat nem nyerhet és ha a győzelmeinknél azt mondjuk,hogy csak a W számít és az nem,h milyen körülmények között szereztük,akkor most sem hivatkozhatunk a balszerencsére,még ha kétségtelenül azok is voltunk.A szerencsével viszont élni kell tudni és a Giants sajnos élt is vele. Egy ilyen kiegyensúlyozott ligában,ahol min. 6 csapat joggal pályázik a bajnoki címre,én igenis tudom értékelni,hogy február 6.án még volt miért izgulnom.kolok1972
A szerencse ingyen van 😊. Az eséllyel szokás élni... tudom, hogy csak stilisztika, de ez van...toxique
Kétségelen,de részben a szerencse adta meg az esélyt a Giantsnek,aki élt vele.Nem hiszem,hogy ha a Giantsnek szurkolnánk és idegenben végigverjük a Falcons,GB,Niners triót,majd a döntőben a Patset,akkor elfogadnánk h a szerencsének köszönhetjük a SB-t. A döntő előtt tudtuk,sokan le is írták,hogy nagyon kicsi dolgokon fog múlni,az nyer aki kevesebbet hibázik,vagy ha úgy tetszik picit nagyobb szerencséje lesz.Csak az h ezt balszerencsének,vagy apró hibának nevezzük,ne azon múljon h nyertünk-e vagy sem....Sztem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Több millió ember láthatta mennyin múlt az egész. Őszintén mondom, h egy ilyen meccs után én nem tudok csalódott lenni és elégedett vagyok a "második" hellyel.Boston
Nehéz, de nagyjából egyetértek. Oriási szezon volt és senki nem gondolta volna, hogy ide jutunk. Nem sikerült ez szar, de tegnap (ma) a szerencse (sors, Isten, hívja mindenki ahogy akarja) nem mellettünk állt. Lehet ezt elemezni, de nincs értelme. Többször is leírtam, hogy a szerencsének oriási szerepe van, egy ilyen nagy meccsen, két jó csapat között ez különösen igaz. Ez a faktor a Giants mellett volt, ami persze semmit sem von le a győzelem értékéből illetve a Giants érdemeiből.

Én azt sajnálom, hogy 4 éve Brady, most Gronk miatt nem tudtunk 100 %-osak lenni.zinedine5
+1
Ez annyira így van, hogy "ha" nincs GW drive, vagy van Wes elkapás és mi nyerünk, most senki nem vitatná el ennek a jogosságát. Egy hangyafasznyin múlott, kár mögé többet gondolnia bárkinek is.

Do your job
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gratulálok a csapatnak a szezonhoz,persze most nem felhőtlen az ember hangulata.Két csapat nem nyerhet és ha a győzelmeinknél azt mondjuk,hogy csak a W számít és az nem,h milyen körülmények között szereztük,akkor most sem hivatkozhatunk a balszerencsére,még ha kétségtelenül azok is voltunk.A szerencsével viszont élni kell tudni és a Giants sajnos élt is vele. Egy ilyen kiegyensúlyozott ligában,ahol min. 6 csapat joggal pályázik a bajnoki címre,én igenis tudom értékelni,hogy február 6.án még volt miért izgulnom.kolok1972
A szerencse ingyen van 😊. Az eséllyel szokás élni... tudom, hogy csak stilisztika, de ez van...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐nDRo
Te is tegnap ünnepeltél? Nekem is tegnap volt...

Isten éltessen!toxique
Téged is 😊
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐nDRo
Te is tegnap ünnepeltél? Nekem is tegnap volt...

Isten éltessen!
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hem hiszem, hogy az akarásnak bármilyen köze van a győzelemhez. Ne mondja nekem senki, hogy Cruz vagy Manning jobban akarta a győzelmet, mint Welker vagy Gronk. Ez szemét dolog, amikor azt monják, hogy a győztes jobban akarta és ezért győzött. Nem tudom elképzelni, hogy egy sportoló úgy megy ki az öltözőből, hogy 'ma nem akarok győzni'.

Kár ragozni: vesztettünk. Megint 😕 . Az, hogy a Giants vert meg minket; az lényegtelen. Bármely más csapat tehette volna, a vége ugyanaz lenne: bukás. Újra. Talán csak nekem sikerül nehezebben megemésztenem az idei bukást, nem tudom. De nem tud vigasztalni ez a kétségkívül kiválóan összepakolt csapat, meg az elmúlt 10 év keserédes emléke. Amikor az ember már csak ettől remélhet valami nyomi pozitív megerősítést, és a szerencsétlenség már ettől is megfosztja... ez a legrosszabb. A szerencsétlenség megfoghatatlan, így nem fog elnézést kérni...
Fuck luck! Yo shallow bitch...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐