New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutniFredo
Meccs közben én is olyan 20mp-et számoltam, viszont ha jól emlékszem, akkor nem maradt volna Timeout

GB
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutniFredo
Igen.

A Pats a második down után kikéri az utolsó idejét. 57 sec van hátra. Harmadik downra letérdel Manning. Az óra negyven másodpercet pöröghet le. Kikérik az utolsó idejüket a FG kísérlet előtt.

Idő kérés nélkül kb. 20 másodperce lett volna a Patsnek FG távra jutni saját 20-asról.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Az asszony kimondta amit gondol
http://www.theinsider.com/gossip/49452_Gisele_Bashes_Tom_s_Teammates/index.html#

több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Odds-WIN 2013 Super Bowl
( www.bloggingtheboys.com/2012/2/6 … rs-winners)
több mint 12 éve
Fredo 205
Szakmai kérdés:
- Ha nem engedik a TD-t akkor mennyi idő maradt volna a Patsnek? 2&gól volt ugye. időkérés (utolsó). 1 perc 3&gól futás ugye. 20mp körül kellett volna elrúgni a FG-t? Jól számolom? Az lett volna az alternatíva, viszont akkor elég lett volna FG távolságba eljutni
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Te ezt képes vagy komolyan venni? Ha igen, akkor csak nézted a 3 superbowl nyertes meccset, de nem láttad. 😀
Brady egy korszakos irányító, de ne várj már el tőle lehetetlent. Az a nimbusz, ami körülvette a 3SB győzelem után ugyanolyan hype volt, mint ami Tebow körül van. peterk2005
Mind2 médiahypera felült Sobri, ugyanaz a tendencia, kár ragozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Sobri Jóska
Sobri. Mindent félretéve, hogy Brady kiégett-e vagy nem, hogy képes-e még nyerni vagy sem.
Miért nem dőlsz hátra, és csak szimplán élvezed a dolgot?
Már az AFC megnyerése is egy ajándék volt, és minnél többet látni a Pats-et a pályán, lehet ennél több kívánsága egy drukkernek?
Még ha úgy is van, ahogy állítod, akkor is ott van hétről - hétre, és varázslatot csinál. Fenomenális dolgokat.
Vagy csak az eredmény számít semmi más? Akkor szerintem rossz sportot választottál magadnak. Gondolj bele, hány olyan klasszisa volt ennek sportnak, akikkel kevesebb lett a liga, de mégsem nyertek semmit. Ne menjünk messzire, itt a házi marslakónk, Randy Moss. Milyen elkapásai voltak! Vagy az örök rivális, Payton "Colts" Manning. Nagyon hiányzott idén, még ha a hátam közepére sem kívántam a Csikókat az év elején, de lemaradtunk jónéhány káprázatos megmozdulásról.
Itt nem az a gond, hogy egy centit nem engedsz a meggyőződésedből, és kiállsz mellette bármi legyen is, ez a habitusod, szíved joga.
A baj az, hogy el akarod tőlünk venni ezt a varázslatot a "Szent SuperBowl" nevében.
Bocsánat, de én nem adom! Én élvezni fogom ennek a "kiégett vén fasznak" a varázslatát, amíg csak a pályán lesz.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Iszonyat nagy vívódás van bennem, nem tudok napirendre térni még az eseményeken... az eszemmel leginkább (újfent) Boston véleménye áll hozzám a legközelebb, de a lelkem még nagyon háborog... nem kellett volna sok, annyira közel volt... 😕

1 dolog bánt a leginkább és érdekes, h ezt még senki nem említette meg. Miért vártunk a végén olyan sokáig a TD beengedésével?!?! 1.5 perccel korábban is megtehettük volna, sima FG távolság volt már az is, ha akkor beengedjük akkor van 2-2.5 percünk és 2 időkérésünk... Ezen nem tudok napirendre térni...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ide lett hozva neki Ocho, de nem használja, mert vagy nem érzi, vagy nem bízik benne. Nem tudom melyik az igaz, de akármelyik is, ez hátrány, mert emiatt nincs deep threat, pedig a személyi feltételei meglennének. peterk2005
Remélhetőleg egy pár éve megjelenő riportkönyvből kiderül, hogy mi volt a gond az Ochocinco buliban, mert tekintve, hogy Gronk a bokája miatt használhatatlan volt érthetetlen, hogy 85-öt miért nem próbálták bevonni a játékba. Mert a Bills elleni droppon kívül, amikor nagy ritkán a pályára került, és véletlenül még labda is szállt felé, akkor azért hozott yardokat.
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ide lett hozva neki Ocho, de nem használja, mert vagy nem érzi, vagy nem bízik benne. Nem tudom melyik az igaz, de akármelyik is, ez hátrány, mert emiatt nincs deep threat, pedig a személyi feltételei meglennének. (Ezzel együtt is, a csapat vele kezdődik és végződik, ez csak annyit jelent, hogy ő sem tökéletes, ahogy senki sem.)peterk2005
Brady és BB profi. Úgy gondolom, ha az edzéseken / meccseken Ocho-macho megütötte volna az elvárt szintet, akkor többet játszik. Ha BB be tudta volna illeszteni a scheme-be, akkor TB használta volna az elkapóját: nem gondolom, hogy ennyi edzés után ovis-szintű problémák miatt maradna távol a csatatértől.

Az érdekesebb kérdés, hogy ezzel az OL felállással TB mennyire az alfája és omegája a Patsnek. Ha TB helyére betennéd Brees-t, vagy Rogers-t (vagy Vick-et, esetleg Cam Newtont... etc 😀 ), nem hinném, hogy eltűnnénk az sb esélyes csapatok sorából. Ennek ellenére szeretném, ha Brady maradna a vezérünk, és Brees maradna ott, ahol van... 😀

ui.: a steelers drukker barátnőm sérelmezte néha a magyar komment Brady / Pats-fikázó megjegyzéseit. Már megszoktam, hogy akik félnek tőlünk; azok szájából ömlik a f.s és ünneplik azt, ha nem megy a játék. Pont ezért nekem fel sem tűnt igazából, de azért megdöbbentett, hogy pont egy megszállott BigBen-fan sérelmezte 😀.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ha nem zavarok a nagy vita közepette, csak szólnék, hogy a Ryanairnél 6000 Ft-ért van repjegy Londonba, igaz még csak oda, mert csak okt 27-ig vannak meg az időpontok. Az elég baráti ár, még bankköltséggel is 10-es alatt van.lucas
De jó, hogy nincs még meg a keret a kiruccanásra.
Mert akkor a repjegyet is megvettem volna Malévnél. Aztán most baszhatnám. 😀

Köszi az infot. Ez nagyon is jó ár. Szétnézek majd pár fapados társaságnál is. Eddig nem utaztam velük.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ha nem zavarok a nagy vita közepette, csak szólnék, hogy a Ryanairnél 6000 Ft-ért van repjegy Londonba, igaz még csak oda, mert csak okt 27-ig vannak meg az időpontok. Az elég baráti ár, még bankköltséggel is 10-es alatt van.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sajnos megint nem sikerült, inkább csalódott vagyok, mint szomorú. Elismerés illeti mindkét csapatot.
De büszke vagyok a CSAPAT idei évi teljesítményére is és az elért győzelmekre, sikerekre, mert azokból volt bőven. Remek volt végigizgulni örülni és dühöngeni egy-egy megmozduláson és szurkolni a győzelemért.
Biztos vagyok benne, hogy a következő években is lesznek sikerek.

3 kulcs volt részünkről:
Pats részről kevés futás, pedig Fafejnek és BJGE-nek is ment.
Kiejtett labdák amiket nem sikerült megszerezni egyet a buta büntetés miatt.
Tom eladott labdája és Welkernek a sikertelen elkapása

3 kulcs Giants részről:
fumble megszerzések illetve nem elvesztések ez a döntő
Bradshaw és Jacobs futások
Eli passza Nicksnek és az utolsó driveban

Madonna nem túlságosan tetszett, már amit láttam belőle, mert akkor inkább próbáltam újratölteni magam a sör pálinka kombóval.

Összességében a védelem remekül tartotta magát 21 pont bőven elég lett volna, ha 17-9-nél sikerül még pontokat feltenni. Sajnos amikor a legjobban kellett akkor nem sikerült az O#-nek dűlőre jutni.

Bradshaw TD-je részéről jó döntés, bár ő is hezitált, mert ha 1 yardosnál letérdel akkor is lepörgött volna az óra mint korábbi évben Mojo alapszakasz meccsen, mert már csak 1 időkérésünk volt és akkor jött volna Tynes aki így is berúgta volna.

Jó meccs volt semlegesek is biztos élvezték, nüanszokon múlott.
2011 AFC CHAMPS :cool:

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tebow átka lesújtott.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!

Nem vagyok egy nagy fórumozó, inkább csak olvasok, de most úgy éreztem végigolvasva a hozzászólásokat, talán érdemes szólnom.

Kb. 20 éve nézek amcsi focit, és amint feltűnt Brady a színen egyből megszerettem ( korábban inkább, Raidersnek szurkoltam) és bár inkább a defensive mastermind ( BB ) miatt lett a Patriots a kedvencem, Brady rendkívüli fegyelmezettsége és az a kisugárzása, hogy mi itt győzni fogunk nagy hatással volt rám.

A tekintete. Minden alkalommal kiolvasható volt, hogy mi fog történni. Brady olyan játékos aki szinte egy személyben képes meccseket eldönteni. DE!

Ez a tekintet egy ideje mást sugall.Többnyire. Főleg a playoffban. Én tegnap is láttam rajta: Fél. A bizonytalanság pedig egy ragadós, nyúlós valami. Nem végig , de a meccs kritikus szakaszaiban igen, és ezt Eli Manning-en nem láttam.

Brady-t megtörte korábban valami ( én 2007 óta látom ezt rajta, de nem zárom ki, hogy ez egy folyamat eredménye ) és emiatt kritikus helyzetekben nem képes azt nyújtani , amit régebben.

Ma hajnalban miután lefújták a meccset és kiderült , hogy vége, az pokoli érzés volt. Nem is értem, hogy tudott ekkora emóciókat ez kiváltani, de vélhetően köze van ahhoz, amit mások is említettek: Érzem én is, hogy talán ez volt az utolsó lehetősége Tomnak. Egy ilyen kiszenvedett superbowl, ahol a Pats és Brady megint megmérettetett és sajnos még ha nüanszokkal is , de kevésnek találtatott.
több mint 12 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Van jegyem. Ezzel némi kedély javulás állt be nálam. Csekély.

Egyébként ezt a vitát nem olvastam már itt ötvenszer? Inkább az izgat, hogy miként fog kinézni jövőre az OL és a DL.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Az első 9 PO meccs 9 győzelem. Aztán egy 5 meccs 3 győzelmes etap, majd az elmúlt 4 évben egy 5 meccs 2 győzelem. Hol van már az a mondás, hogy alapszakaszra Manning, PO-ra Brady?Sobri Jóska
Te ezt képes vagy komolyan venni? Ha igen, akkor nem csak nézted a 3 superbowl nyertes meccset, de nem láttad. 😀
Brady egy korszakos irányító, de ne várj már el tőle lehetetlent. Az a nimbusz, ami körülvette a 3SB győzelem után ugyanolyan hype volt, mint ami Tebow körül van. Egy nagyszerű csapat, nagyszerű taktikával, zseniális edzővel nyert három SB-t, amiben Brady-nek viszonylag egyszerű dolga volt. Nem kellett semmi extrát csinálnia, nem kellett 100-as ratingeket és 3-4TD-t produkálnia egy meccsen, elég volt, ha 80-90 közötti rating-el, megbízhatóan lemenedzseli a meccset. Körülbelül annyit kellett csinálnia, mint az Atlanta-ban Ryan-nek, a 49ers-ben Smith-nek, vagy a Ravens-ben Flacconak.
Az viszont ami az utóbbi években nehezedik a vállára, egész más szint. Ma ő a kulcs, ma neki kell megnyerni a meccseket, ma muszáj 100-as ratingeket, meccsenkénti 2-3TD-t és 40+ passz kísérletet vállalnia, hogy nyerjen a csapat. És ő teljesít, hozza magát, rendszeresen. Ennél nagyobb dolgot egy irányító nem tehet. Személyes pech, hogy pont ebben az időben nem jön össze a gyűrű. Ezt én Colts/Manning szurkolóként nagyon át tudom érezni. Szörnyű érzés, de ez nem csökkenti a játékos nagyságát.

Amúgy, ha valami kritizálni lehet Brady-nél, akkor az biztosan nem a "clutch"-ság elvesztése. Cutch ő ma is, amennyire csak clutch lehet valaki, elég csak arra gondolni, hogy az SB-n is megcsinálta a "szokásos" félidő végi 2 minute drillt. Az ő problémája inkább egyrészt az, hogy kicsit kevésbé bírja a nyomást - a pass rushra gondolok, nem a lelkire -, mint mondjuk Rodgers vagy Manning, másrészt nehezen szokik össze az elkapóival. Ide lett hozva neki Ocho, de nem használja, mert vagy nem érzi, vagy nem bízik benne. Nem tudom melyik az igaz, de akármelyik is, ez hátrány, mert emiatt nincs deep threat, pedig a személyi feltételei meglennének. (Ezzel együtt is, a csapat vele kezdődik és végződik, ez csak annyit jelent, hogy ő sem tökéletes, ahogy senki sem.)peterk2005
peterk2005 +1

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első 9 PO meccs 9 győzelem. Aztán egy 5 meccs 3 győzelmes etap, majd az elmúlt 4 évben egy 5 meccs 2 győzelem. Hol van már az a mondás, hogy alapszakaszra Manning, PO-ra Brady?Sobri Jóska
Te ezt képes vagy komolyan venni? Ha igen, akkor csak nézted a 3 superbowl nyertes meccset, de nem láttad. 😀
Brady egy korszakos irányító, de ne várj már el tőle lehetetlent. Az a nimbusz, ami körülvette a 3SB győzelem után ugyanolyan hype volt, mint ami Tebow körül van. Egy nagyszerű csapat, nagyszerű taktikával, zseniális edzővel nyert három SB-t, amiben Brady-nek viszonylag egyszerű dolga volt. Nem kellett semmi extrát csinálnia, nem kellett 100-as ratingeket és 3-4TD-t produkálnia egy meccsen, elég volt, ha 80-90 közötti rating-el, megbízhatóan lemenedzseli a meccset. Körülbelül annyit kellett csinálnia, mint az Atlanta-ban Ryan-nek, a 49ers-ben Smith-nek, vagy a Ravens-ben Flacconak.
Az viszont ami az utóbbi években nehezedik a vállára, egész más szint. Ma ő a kulcs, ma neki kell megnyerni a meccseket, ma muszáj 100-as ratingeket, meccsenkénti 2-3TD-t és 40+ passz kísérletet vállalnia, hogy nyerjen a csapat. És ő teljesít, hozza magát, rendszeresen. Ennél nagyobb dolgot egy irányító nem tehet. Személyes pech, hogy pont ebben az időben nem jön össze a gyűrű. Ezt én Colts/Manning szurkolóként nagyon át tudom érezni. Szörnyű érzés, de ez nem csökkenti a játékos nagyságát.

Amúgy, ha valami kritizálni lehet Brady-nél, akkor az biztosan nem a "clutch"-ság elvesztése. Cutch ő ma is, amennyire csak clutch lehet valaki, elég csak arra gondolni, hogy az SB-n is megcsinálta a "szokásos" félidő végi 2 minute drillt. Az ő problémája inkább egyrészt az, hogy kicsit kevésbé bírja a nyomást - a pass rushra gondolok, nem a lelkire -, mint mondjuk Rodgers vagy Manning, másrészt nehezen szokik össze az elkapóival. Ide lett hozva neki Ocho, de nem használja, mert vagy nem érzi, vagy nem bízik benne. Nem tudom melyik az igaz, de akármelyik is, ez hátrány, mert emiatt nincs deep threat, pedig a személyi feltételei meglennének. (Ezzel együtt is, a csapat vele kezdődik és végződik, ez csak annyit jelent, hogy ő sem tökéletes, ahogy senki sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
na én is végigolvastam a kommenteket, személy szerint annyira nem vagyok csalódott hogy idén sem tudtunk SB-t nyerni, de ha valaki a szezon közben azt mondta volna hogy februárban döntőt fogunk játszani, hát mosolyogtam volna rá nagyokat...összességében egy remek szezont futott a csapat, és azért egy jobb csapattól kaptunk ki ezt be kell látni. A def. szépet javult a PO-ra, főleg ha a játékosanyagat nézzük ugyebár, az O-től én is többet vártam volna de hát ez van a sporthoz is kell szerencse ebből most kevesebb jutott nekünk a döntőben, hiába idén a drafton kell hozni egy WR-t, lesz választék bőven. Egy jó drafttal/FA tevékenység mellett azért még a Brady érában is fogunk borsot törni az ellenfelek orra alá.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Még egy rookietól is elvárják, hogy 120 másodperc alatt, amennyije volt, legalább kidobja a gyíkba oldalt, IG nélkül.Sobri Jóska
Ez esetben vess már egy pillantást a SB MVP Atlanta elleni wild card meccsére...

Do your job
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És nem, valóban nem Brady az egész Patriots. De míg ő a képességei alatt teljesített ismét, addig a többiek, jócskán fölötte. Akkor ki a hunyó? (És csak érdekességképpen: melyik fumblet lehetett volna megszerezni? Amikor pottyantak a labdák sosem volt Pats player olyan helyzetben, hogy esélye legyen megszerezni.)
2 TD meg kurva kevés. Bradytől, ezzel az offenssel, ezzel a defenssel. Nem is nyertünk. Én az életben is azt tartom, hogy a felelősséget vállalni kell, a felelősöket nevesíteni. És bár imádom Bradyt, ettől még tartom, hogy kéne egy irányító, aki tud SB-t nyerni.Sobri Jóska
És ki lenne az? Brees? Rodgers? Mindegyik tudott kimondottan gyenge napot kifogni, illetve hibázni kulcsmeccsen. Esetleg van jobb ötleted? Tebow-t hagyjuk. Ő egyelőre 90% hype és 10% teljesítmény, az idei jó sorozatával együtt is. Majd beszéljünk róla akkor, ha pár éven keresztül beviszi a hátán a csapatát a PO-ba.
Egyszerűen nincs olyan, hogy egy QB "tud SB-t nyerni". Mármint mindig/majdnem mindig. Már az is ritka, ha néha tud. Elway három superbowl-t bukott el, rém ergya teljesítménnyel, mire a 15-16. évében végül normális teljesítményt tudott nyújtani, és nyert két gyűrűt. Ezzel együtt is minden idők egyik legnagyobbja. Ha te Brady-től ennél többet vársz, akkor irreálisak az elvárásaid.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Csak azt felejted el, hogy ez egy csapatsport. Nem TB játszik Iláj, Peyton, vagy Flakon ellen, hanem a Patriots játszik a Giants, Colts, vagy éppen a Ravens ellen. Tetszik, vagy sem nem egy ember sikere, vagy kudarca a győzelem, vagy a vereség.
TB pedig nem szent tehén. Szidtuk sokszor év közben, vagy éppen az AFC döntőn. De egy korszakos zseni, egy ikon. Ilyeneket nem találsz minden évben a drafton 😉Boston
Nem felejtem.
Írtam azokról akik erőn felül teljesítettek. Sajna Brady képességei alatt.
Korszakos zseni, ikon, tagadhatatlan.
Pont ezért kéne ezzel kalkulálni.
És bár minden évben nincs a drafton, de én úgy gondolom, hogy akivel van sansz SB-t nyerni az jobb a csapatnak, mint akivel már nincs.

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Nagyon nem egy meccset néztünk Sobri...
A safety egy faszság volt. Az INT-et eredményező doást elvállalni is botorság volt, de saját meglátásom szerint (ami nem mrévadó persze) egy tapasztalt/egészséges TE mellett egy LB nem sűrűn szedhet le ilyen passzt. De ez mind1 is, mert szar dobás volt még egy strigula a rossz döntésekhez. Oszt ennyi si nagyjából ...
De mindezek ellenére simán lehetett volna Bradynek akár überbrutál statja is. Egy nem átlagos védelem ellen. Wes, vagy Hörni helyett nem fogja tudni elkapni a lasztit. Ennyi drop más irányítónál sem fér bele. Lásd Rodgers ugye... Ez ellen a védelem ellen nem. Ennyi
TB sokkal szarabbul játszott a Baltimore ellen szerintem...
Ennek a csapatnak van irányítója. Olyan aki tud SB-t nyerni. Mivel már nyert háromszor ugye. Nem cserélném el senkire...Boston
A tényeket ugyanúgy látjuk.
A következtetések mások.
Engem nem érdekelnek az überbrutál statok, engem a győzelem érdekel.
Ha az meg lett volna, tőlem lehetett volna a statja 12/5 is, 3 TD-vel.
Az én következtetésem az, hogy Brady képességei megfelelőek, az a bizonyos plusz nincs meg, ami háromszor megvolt, és azóta tendenciózusan Colts, Ravens, Jets, Giants 2x nincs meg, nem 1 meccs alapján nincs meg, hanem szinte a teljes PO mutatója alapján nincs meg.
Az első 9 PO meccs 9 győzelem.
Aztán egy 5 meccs 3 győzelmes etap, majd az elmúlt 4 évben egy 5 meccs 2 győzelem.
Hol van már az a mondás, hogy alapszakaszra Manning, PO-ra Brady?
Hol vannak GW drive-ok a PO-ban?
Hogy elkerüljem a kiégett szót, ezért azt mondom: Brady jóllakott.
Ez nem vád, ez természetes, nem véletlen nincs 5-6 SB-t nyert irányító, vagy HC.
Csak nem kéne Brady-t szent tehénként kezelni, hogy bármit csinál az fasza, mert az utóbbi években nem fasza, nagyon nem.Sobri Jóska
Nem értem hogy mondhatsz/mondhattok ilyeneket, a TD-je után is kitört belőle az öröm és feszültség, valamint a Ravens ellen amikor 1 yardról beugrott a labdával úgyh majd kitörték a gerincét (amire számíthatott is) ezek után hogy gondolhatja valaki, hogy jóllakott? Nem akar már nyerni, szarik rá, vagy mégis hogy érted ezt? Teljesen logikátlan amit állítasz, már bocsánat de szerintem ez egy rém hülye spekuláció. Egyszerűen jobb volt a Giants, jobb volt a defense, Brady egyedül az INTnél hibázott. Welker sem akar nyerni, mert a végén droppolta a lasztit? Vagy nála más a magyarázat ha hibázik?

GB
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Sobri, mi lett volna, ha Welker elkapja azt a passzt? Nyer a Pats nagy valószínűséggel. Akkor Brady újra zseni lenne nálad? És ha igen, akkor Brady-nek mi köze van ahhoz, hogy Welker elejtett egy jól dobott passzt?somoskovig
Nem kapta el.
Szerintem szarul volt dobva.
Ahogy jópár passz a meccsen, és jópár rossz döntése volt.
A safety az ő szintjén valami penetráns nagy hiba.
Még egy rookietól is elvárják, hogy 120 másodperc alatt, amennyije volt, legalább kidobja a gyíkba oldalt, IG nélkül.
Egyébként a Ravens ellen, az AFC döntőben se volt valami nagy király, bár ott nyertünk. (Nyeregetni lehet királyság nélkül, de SB-t nyerni, egy ennyire offenseorientált csapatban nem.)
Korábbi PO-kban, a Jets, a Ravens, a Colts, a Giants ellen is sok olyan történés volt, ami a következtetésemet támasztja alá.
De ha Welker elkapja, akkor is sok forgatókönyv lehetett volna még a végéig, felesleges "miletvolnaházni", mert te azt mondhatod, hogy akkor tuti nyerünk, én azt, hogy akkor is veszítünk, teljesen értelmetlen, de egy biztos: ha nyertünk volna, azzal Brady rácáfolt volna az állításomra, és meaculpázok, DE nem nyertünk, és nem cáfolt rá.
Brady most is zseni nálam, nehezen hiszem el, hogy csak fehérben és feketében tudtok gondolkodni, ezért leírom türelmesen ismét:
Brady képességei zseniálisak. Az alapszakasz eredményei fantasztikusak. Soha nem álíltottam az ellenkezőjét.
Amit írok jó ideje, hogy mindezek ellenérea PO-ban, ami egy teljesen más terep, ahol nem számítanak az átlagok, a statok, mivel ott mindig csak 1 meccs van, amit nyerni kell, nos a PO-ban Brady már nem a régi. (Vagy túl régi, más kontextusban.)
És ha nyerne, azzal egyértelművé tenné, hogy ezen állítás nem igaz, de amíg nem nyer, addig igen.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
A tényeket ugyanúgy látjuk.
A következtetések mások.
Engem nem érdekelnek az überbrutál statok, engem a győzelem érdekel.
Ha az meg lett volna, tőlem lehetett volna a statja 12/5 is, 3 TD-vel.
Az én következtetésem az, hogy Brady képességei megfelelőek, az a bizonyos plusz nincs meg, ami háromszor megvolt, és azóta tendenciózusan Colts, Ravens, Jets, Giants 2x nincs meg, nem 1 meccs alapján nincs meg, hanem szinte a teljes PO mutatója alapján nincs meg.
Az első 9 PO meccs 9 győzelem.
Aztán egy 5 meccs 3 győzelmes etap, majd az elmúlt 4 évben egy 5 meccs 2 győzelem.
Hol van már az a mondás, hogy alapszakaszra Manning, PO-ra Brady?
Hol vannak GW drive-ok a PO-ban?
Hogy elkerüljem a kiégett szót, ezért azt mondom: Brady jóllakott.
Ez nem vád, ez természetes, nem véletlen nincs 5-6 SB-t nyert irányító, vagy HC.
Csak nem kéne Brady-t szent tehénként kezelni, hogy bármit csinál az fasza, mert az utóbbi években nem fasza, nagyon nem.Sobri Jóska
Csak azt felejted el, hogy ez egy csapatsport. Nem TB játszik Iláj, Peyton, vagy Flakon ellen, hanem a Patriots játszik a Giants, Colts, vagy éppen a Ravens ellen. Tetszik, vagy sem nem egy ember sikere, vagy kudarca a győzelem, vagy a vereség.
TB pedig nem szent tehén. Szidtuk sokszor év közben, vagy éppen az AFC döntőn. De egy korszakos zseni, egy ikon. Ilyeneket nem találsz minden évben a drafton 😉

Do your job