New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gratulálok a csapatnak a szezonhoz,persze most nem felhőtlen az ember hangulata.Két csapat nem nyerhet és ha a győzelmeinknél azt mondjuk,hogy csak a W számít és az nem,h milyen körülmények között szereztük,akkor most sem hivatkozhatunk a balszerencsére,még ha kétségtelenül azok is voltunk.A szerencsével viszont élni kell tudni és a Giants sajnos élt is vele. Egy ilyen kiegyensúlyozott ligában,ahol min. 6 csapat joggal pályázik a bajnoki címre,én igenis tudom értékelni,hogy február 6.án még volt miért izgulnom.kolok1972
A szerencse ingyen van 😊. Az eséllyel szokás élni... tudom, hogy csak stilisztika, de ez van...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐nDRo
Te is tegnap ünnepeltél? Nekem is tegnap volt...

Isten éltessen!toxique
Téged is 😊
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐nDRo
Te is tegnap ünnepeltél? Nekem is tegnap volt...

Isten éltessen!
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hem hiszem, hogy az akarásnak bármilyen köze van a győzelemhez. Ne mondja nekem senki, hogy Cruz vagy Manning jobban akarta a győzelmet, mint Welker vagy Gronk. Ez szemét dolog, amikor azt monják, hogy a győztes jobban akarta és ezért győzött. Nem tudom elképzelni, hogy egy sportoló úgy megy ki az öltözőből, hogy 'ma nem akarok győzni'.

Kár ragozni: vesztettünk. Megint 😕 . Az, hogy a Giants vert meg minket; az lényegtelen. Bármely más csapat tehette volna, a vége ugyanaz lenne: bukás. Újra. Talán csak nekem sikerül nehezebben megemésztenem az idei bukást, nem tudom. De nem tud vigasztalni ez a kétségkívül kiválóan összepakolt csapat, meg az elmúlt 10 év keserédes emléke. Amikor az ember már csak ettől remélhet valami nyomi pozitív megerősítést, és a szerencsétlenség már ettől is megfosztja... ez a legrosszabb. A szerencsétlenség megfoghatatlan, így nem fog elnézést kérni...
Fuck luck! Yo shallow bitch...
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hát életem eddigi legsz@rabb születésnapja volt. És át is b@sztak, mert én elfújtam a gyertyát, és Pats győzelmet kértem, mégsem kaptam meg 😐
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
az egészséges gronk nagyon hiányzott
Több millió ember láthatta mennyin múlt az egész. Őszintén mondom, h egy ilyen meccs után én nem tudok csalódott lenni és elégedett vagyok a "második" hellyel.Boston
Nehéz, de nagyjából egyetértek. Oriási szezon volt és senki nem gondolta volna, hogy ide jutunk. Nem sikerült ez szar, de tegnap (ma) a szerencse (sors, Isten, hívja mindenki ahogy akarja) nem mellettünk állt. Lehet ezt elemezni, de nincs értelme. Többször is leírtam, hogy a szerencsének oriási szerepe van, egy ilyen nagy meccsen, két jó csapat között ez különösen igaz. Ez a faktor a Giants mellett volt, ami persze semmit sem von le a győzelem értékéből illetve a Giants érdemeiből.

Én azt sajnálom, hogy 4 éve Brady, most Gronk miatt nem tudtunk 100 %-osak lenni.zinedine5

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Több millió ember láthatta mennyin múlt az egész. Őszintén mondom, h egy ilyen meccs után én nem tudok csalódott lenni és elégedett vagyok a "második" hellyel.Boston
Nehéz, de nagyjából egyetértek. Oriási szezon volt és senki nem gondolta volna, hogy ide jutunk. Nem sikerült ez szar, de tegnap (ma) a szerencse (sors, Isten, hívja mindenki ahogy akarja) nem mellettünk állt. Lehet ezt elemezni, de nincs értelme. Többször is leírtam, hogy a szerencsének oriási szerepe van, egy ilyen nagy meccsen, két jó csapat között ez különösen igaz. Ez a faktor a Giants mellett volt, ami persze semmit sem von le a győzelem értékéből illetve a Giants érdemeiből.

Én azt sajnálom, hogy 4 éve Brady, most Gronk miatt nem tudtunk 100 %-osak lenni.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Gratulálok a csapatnak a szezonhoz,persze most nem felhőtlen az ember hangulata.Két csapat nem nyerhet és ha a győzelmeinknél azt mondjuk,hogy csak a W számít és az nem,h milyen körülmények között szereztük,akkor most sem hivatkozhatunk a balszerencsére,még ha kétségtelenül azok is voltunk.A szerencsével viszont élni kell tudni és a Giants sajnos élt is vele. Egy ilyen kiegyensúlyozott ligában,ahol min. 6 csapat joggal pályázik a bajnoki címre,én igenis tudom értékelni,hogy február 6.án még volt miért izgulnom.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Jó meccs volt, fordulatokban gazdag, egyenlő erők küzdelme ahol tényleg komoly szerepe volt a szerencsének is, de ez mindig így van ilyen kiélezett meccsek esetében.
Összességében asszem kijelenthető, h a szezon végére mindkét félnek sikerült a védelméből kihozni a maximumot, ez nálunk pillanatnyilag több, mint nálatok. Ettől függetlenül jobb volt a D-tek, mint amire számítottam, de nyilvánvaló h komoly lyukak vannak amit ha jól sikerül megoldani jövőre akkor egyértelműen ti lesztek az első számú esélyesek a SB-ra az AFCből a jövő évben is. (Mi akármit is csinálunk ezt biztos nem mondhatjuk majd el, az NFC pillanatnyilag brutálisan erős és vannak/lesznek nálunk erősebb csapatok ott.)
Gratulálok a szezonhoz, sztem túlteljesítettetek ti is akárcsak mi, Brady pedig ismét igazolta klasszisát egész évben és ezen a meccsen is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Srácok,

Felé a fejjel, nincs miért bánkódni.
Rengeteg értékes picketek van, elképesztően jó nevelő munka folyik a csapatnál, és mindenki tudja, mi a feladata!
Most ugyan nem jött össze, de nagyon sokat fejlődött ez a csapat, elsősorban fejben, tartásban.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze mindenki csalódott és fáradt, de azt nem lehet mondani, hogy ez a matchup nekünk kedvezett volna és ha nehezen is de jobban el tudom viselni ezt a mai verességet, mint az öt évvel ezelőttit, mert akkor sokkal inkább a szerencsén múlt, mint ma.

Aki egy kicsit is reálisan nézte ezt a csapatot augusztus-szeptember magasságában senki sem várt SB részvételt!
Magasan túlteljesítették az elvárásokat, sőt tegnap mindenki kitette a belét a pályára!!!

Kicsivel kikapni mindig nagyon szar, de egy szoros meccsen a vesztes mindig hadilábon áll egy kicsit a szerencsével és megsokszorozódnak a ha-val kezdődő mondatok...

Még ha most szarul is érzem magam, akkor is nagyon büszke vagyok erre a brigádra!!!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Már megint a Giants....... 😕

Rettenetes szomorú vagyok.

Az, hogy ki érdemli meg a győzelmet felesleges erről karatézni. Aki eljut a SB döntőbe és megnyeri az mindenképpen megérdemli!
Én csak azt sajnálom, hogy a 4 évvel ezelőtti Giants szemszögéből csoda után megint tőlük kapunk ki a döntőben. Valahogy azok az apró momentumok mostanában ilyen kiélezett szituációban az ellenfélnél vannak. Gyakorlatilag ezt a meccset az utolsó negyedben többször nyerhettük volna meg. És akkor meg se adjuk az esélyt hogy Eli megcsinálja a GW drive-ját. Amíg nálunk kiejtik a labdát olyan helyzetben amikor 100 ból 100 szor megcsinálja addig a másik oldalon sikerül a vonalnál az elkapás centikkel. Vagy ott vannak a fumblik, kiharcoljuk és mégse sikerül megszerezni. Pedig azt hiszem a G red zoneján belül meccseldöntő lett volna. De nem így történt. 😕 Sajna. Ez van. Valamiért azok a szerencse pillanatok a G -jé voltatok.
Ez van szerintem ezen múlik! Ki a szerencsésebb azokban a pillanatokban és ez most megint a Giants volt.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyu, kérdés hogy érdemesebb kibaszni az ocedet po elott? Kettő, csipkebokor vessző, tuggyaemeg valaki a stabban mi az a deepball? Három hacsak egy és egy harmadnyi tendem van, mer küldök fel kettőt? 85ot tényleg csak egy passz erejéig kell szerződtetni egy szezonban? És kérnem a brady vs zsosmekkdaniel teljes meccsanyagat faszolni !


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem vitatja senki, hogy érdemtelenül nyertetek, az elmúlt 4-5 hét óta titeket tartottalak a legnagyobb esélyesnek, ez végül be is jött – sajnos. Ettől még kurva sok pechünk volt, aminek nyilván nem örül itt senki, mondjuk Bradyt fikázni elég szánalmas, de hát van, aki csak ettől érzi jól magát, ettől még ő a legnagyobb

több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
HA HA HA HA lot of "HA"
By the way HA Payton nem sérült lehet nem Pats nyeri az AFC-t stb. stb.
De megfordítom a "HA" szócskát:

HA 49ers ellen OT-ban nem olyan erős a D# lehet nem vagyunk ott az SB-t, kettőn áll a vásár. stb. stb. stb. :rolleyes:

ÉN azt láttam a csapaton a Jets elleni győzelem után, hogy nagyon akarnak és elszántak, EZ kísérte végig a PO pályafutásukat is, ennyire elszántnak nem is tudom mikor láttam utoljára Őket.

Nem akarom tovább ragozni a dolgot.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Srácok, tényleg nem a trash talk miatt írok, hanem végig olvastam a kommenteket és itt is megüti a szemem a mondat "mázlija volt, malaca volt stb." tudom én, hogy nem vagyunk olyan népszerűek mint Ti vagy Green Bay, de könyörgöm GB ellen elég sokat benéztek a bírók és azért itt is volt egy-két érdekes momentum (holding ami nem volt az, egy pass interference is amit nem kaptunk meg) de mindegy már egy legyintéssel elintézem.
Az a bajom, hogy MINDIG ezt hallom vissza a PO alatt ha nyertünk azért tettük mert az ellenfél béna volt vagy mázlink volt sohasem hallottam azt, hogy igen jobbak voltak, ezt kell valahogy megtanulni elfogadni, hogy ma jobban odatették magukat, jobban figyeltek stb. mindenki annyit játszik amennyit engednek neki, ezen a meccsen mindkét csapat nagyon jó volt azonban az a plusz, hogy kulcs momentumoknál melyik tud jobban figyelni na ez döntötte a mérleget hozzánk!

Köszönöm a Patsnek, hogy ilyen izgalmas meccset láthattam, Go Giants! Well Played.

P.S.
Azért az utolsó egy percben kb. 25 Giants fannal együtt torkaszakadtából üvölteni a Grundban, hogy DEFENSE!!! az jó érzés volt. :cool: Hozzáteszem nincs is hangom 😊BigRoby.hu
OK a Packers ellen rendben adom, de ha 49er ellen Kyle Williams nem fumblizik 2x és rendesen védi a disznóbőrt akkor lehet nem vagytok itt az SB-ben....

Valamint a Dallasnak is sokat köszönhettek mert ha nem szúrnak el megnyert meccseket akkor szó nincs nálatok PO-ról.... ehhez pedig valamilyen mázli kell, hogy így történjen....

És Manning mázlis 4 évvel ezelőtti menekülése és TYree 3 disznómázlis elkapásáról ne is beszéljünk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Srácok, tényleg nem a trash talk miatt írok, hanem végig olvastam a kommenteket és itt is megüti a szemem a mondat "mázlija volt, malaca volt stb." tudom én, hogy nem vagyunk olyan népszerűek mint Ti vagy Green Bay, de könyörgöm GB ellen elég sokat benéztek a bírók és azért itt is volt egy-két érdekes momentum (holding ami nem volt az, egy pass interference is amit nem kaptunk meg) de mindegy már egy legyintéssel elintézem.
Az a bajom, hogy MINDIG ezt hallom vissza a PO alatt ha nyertünk azért tettük mert az ellenfél béna volt vagy mázlink volt sohasem hallottam azt, hogy igen jobbak voltak, ezt kell valahogy megtanulni elfogadni, hogy ma jobban odatették magukat, jobban figyeltek stb. mindenki annyit játszik amennyit engednek neki, ezen a meccsen mindkét csapat nagyon jó volt azonban az a plusz, hogy kulcs momentumoknál melyik tud jobban figyelni na ez döntötte a mérleget hozzánk!

Köszönöm a Patsnek, hogy ilyen izgalmas meccset láthattam, Go Giants! Well Played.

P.S.
Azért az utolsó egy percben kb. 25 Giants fannal együtt torkaszakadtából üvölteni a Grundban, hogy DEFENSE!!! az jó érzés volt. :cool: Hozzáteszem nincs is hangom 😊

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
jah és szerintem a 12-es nélkül, a CSAPAT idén nem is lett volna playoffban!!!!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
"Azt már le se írom, hogy 1 perccel a vége elött nálunk a támadás, és állhatna ott Tebow is, egy erőn felül teljesítő Pats irányítójaként, de ugye ez a lehetőség nem kellett, amikor elérhető lehetett volna."

mondjuk én örülők hogy nem draftoltuk, mit érnénk Vele? lenne egy fiatal irányitónk aki csak "egyenlőre" futni tud, de passzolni nem!

Érdekes mikor Brady Woodynak oda tette a labdát milyen király volt! most meg egy..... ááá nem is irom le!!
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Több millió ember láthatta mennyin múlt az egész. Őszintén mondom, h egy ilyen meccs után én nem tudok csalódott lenni és elégedett vagyok a "második" hellyel.

Do your job
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Egy igazi tirpák paraszt, ezt nem egyszer bebizonyította már, ennyi öröme legyenWyatt
Mit várunk egy Vasas H2H királytól?????
Igazi Sztíler nésönös..... Népművészeti cserépedény!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Akkor hogy most véget ért ez a szezon, és megint nem nyertünk, megkérdezem, ki az a Pats drukker, aki boldog az elért eredménnyel?
Én kurvára nem vagyok az. (...) Szerintem igencsak lehangoló ismét másodiknak lenni.Sobri Jóska
+1

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.
Nincs jobb opció jelenleg, és nem tudok olyan helyzetre visszaemlékezni, amikor erre a megoldást lehetett volna találni 2009 óta.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy igazi tirpák paraszt, ezt nem egyszer bebizonyította már, ennyi öröme legyen

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
James Harrison ismét szimpi...

jharrison9292 James Harrison
Told you, cheaters never win!!!!!!!!!

jharrison9292 James Harrison
Winners never cheat and cheaters never win, hopefully that holds up. Lol

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Akkor hogy most véget ért ez a szezon, és megint nem nyertünk, megkérdezem, ki az a Pats drukker, aki boldog az elért eredménnyel?
Én kurvára nem vagyok az.
Ki szerint jobb az NFL-ben másodiknak lenni, mint elsőnek draftolni?
Szerintem igencsak lehangoló ismét másodiknak lenni.
Anélkül, hogy Brady-re a kiégett szót használnám (végtére is elismerem, hogy felesleges egy félreérthető kifejezésen lovagolni, majd amit értek alatt azt igyekszem inkább körülírni, árnyalni) megint nem sikerült győzelemre vezetnie a csapatot, pedig megint volt rá több lehetősége is.
Persze lehet a droppokra fogni (sajna tényleg túl sok volt belőlük), a túl erős Giants D-re, a végére feljavuló passrush-ra, a sokat hibázó O-falunkra, de számomra a meccs egyértelműen a szar helyre dobott passzokon, és azon a hülye safetyn ment el. (Egyrészt az egyértelműen irányítóhiba volt, ki kellett volna dobni oldalt egy WR feje fölött a fenébe, másrészt ugye teljesen más a dolog, ha a végén a Giants-nek nem elég a FG a fordításhoz, nem is kell kifejteni mennyire.)
És ezek bizony egy olyan irányítótól jöttek, aki megintcsak nem hozta a meglévő tudásának a maximumát, görcsölt, dekoncentrált volt, bénázott, mindegy milyen kifejezéssel illetjük.
(Számomra a D, ezekkel a noname emberekkel a kezdőben, Moore, Ihedigbo, Molden, Ninkovich, stb. simán erőn felül teljesített.
Három TD kellett volna megint “csak”, de megint nem volt 3 TD.)
És itt köszön vissza, hogy lehet az alapszakaszban bármilyen rekordokat döntögetni, faszán, összeszedetten, szárnyalva stb. játszani, ha a PO-ban nem így van, baszhatjuk.
És erről próbálok itt évek óta beszélni, hogy egy bajnokság a PO-ban dől el, nem az alapszakaszban. Hogy a PO-ban kell nyerni (ahogy szurkolói pályafutásom első éveiben volt), nem pedig az alapszakaszban villogni. Lehet 9-7-el is döntőzni, SB-t nyerni 6.kiemelésről is, ha megvan az ehhez való képesség.
Bradynél ez meg volt, és ez fogyott el.
Pályafutása elején még a foci volt a mindene.
Mostanra világsztár lett, világsztár feleséggel, családdal, rengeteg egyéb prioritással, elfoglaltsággal, történéssel, jóllakottan, és ugye ez olyan világ, hogy mindig jönnek új, sokkal-sokkal éhesebb ellenfelek.
Itt van pl. a Giants. Nem jutnak be minden évben a rájátszásba, de ha bejutnak, akkor magabiztosan végigmenetelnek, begyűrnek mindenkit.
Mi bejutunk, de évek óta csak a balfaszkodás megy. Giants, Colts, Ravens, Jets, megint a Giants.
Persze nem lehet az egészet Brady nyakába varni, de tagadhatatlan, hogy egyszerűen elvesztette a coolságát, más prioritásai lettek, más szerepet tölt be életében a foci, és így egyszerűen nem lehet SB-t nyerni. (Itt írhatnám az ominózus kifejezést, de igyekszem kerülni.)
Őszinte sajnálatomra igen fájdalmasan bebizonyosodott, amit évek óta szajkózok, hogy Brady-vel nem nyerünk több SB-t.
Bárcsak arról írhatnék, hogy mekkorát tévedtem, és meaculpa a köbön, vagy legalább arról, hogy ugyan kiszoptunk, de nem Brady-n múlott, de nem írhatom ezt, mert ezen a meccsen (is, teszem hozzá, mert a Ravens ellenin se villogott) a képességei alatt teljesített.
Míg egy Moore vagy Ninkovich jóval fölötte, ő ismétcsak (PO, ugye) alatta.
Azt már le se írom, hogy 1 perccel a vége elött nálunk a támadás, és állhatna ott Tebow is, egy erőn felül teljesítő Pats irányítójaként, de ugye ez a lehetőség nem kellett, amikor elérhető lehetett volna.
Innen inkább kitöröltem 2 bekezdést, belátom, most felesleges ebbe belemenni, mert félre viszi a gondolatokat a fősodortól, hagyjuk is Tebow-t, ez a hajó elment 2 éve.

Konklúzió gyanánt, átolvasva az eddigieket még az a kérdés merült fel bennem, hogy nem az elméletemhez, alaptézisemhez akarok e érveket kreálni, valóságot másítani, erőnek erejével ok-okozati összefüggéseket vélelmezni, hogy úgy érezhessem, hogy “én megmondtam, tessék”, de arra jutotam, hogy nem. Sajnos nem. Ősznte sajnálatomra nem.
Megint elvesztettünk egy SB-t, ugyanúgy, mint 4 éve, akárhogyis nézem, Brady-n ment el a meccs, megint a “PO-betegsége” miatt estünk ki, ezúttal a legfájóbb szakaszban.

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.