New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Több millió ember láthatta mennyin múlt az egész. Őszintén mondom, h egy ilyen meccs után én nem tudok csalódott lenni és elégedett vagyok a "második" hellyel.

Do your job
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Egy igazi tirpák paraszt, ezt nem egyszer bebizonyította már, ennyi öröme legyenWyatt
Mit várunk egy Vasas H2H királytól?????
Igazi Sztíler nésönös..... Népművészeti cserépedény!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Akkor hogy most véget ért ez a szezon, és megint nem nyertünk, megkérdezem, ki az a Pats drukker, aki boldog az elért eredménnyel?
Én kurvára nem vagyok az. (...) Szerintem igencsak lehangoló ismét másodiknak lenni.Sobri Jóska
+1

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.
Nincs jobb opció jelenleg, és nem tudok olyan helyzetre visszaemlékezni, amikor erre a megoldást lehetett volna találni 2009 óta.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy igazi tirpák paraszt, ezt nem egyszer bebizonyította már, ennyi öröme legyen

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
James Harrison ismét szimpi...

jharrison9292 James Harrison
Told you, cheaters never win!!!!!!!!!

jharrison9292 James Harrison
Winners never cheat and cheaters never win, hopefully that holds up. Lol

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Akkor hogy most véget ért ez a szezon, és megint nem nyertünk, megkérdezem, ki az a Pats drukker, aki boldog az elért eredménnyel?
Én kurvára nem vagyok az.
Ki szerint jobb az NFL-ben másodiknak lenni, mint elsőnek draftolni?
Szerintem igencsak lehangoló ismét másodiknak lenni.
Anélkül, hogy Brady-re a kiégett szót használnám (végtére is elismerem, hogy felesleges egy félreérthető kifejezésen lovagolni, majd amit értek alatt azt igyekszem inkább körülírni, árnyalni) megint nem sikerült győzelemre vezetnie a csapatot, pedig megint volt rá több lehetősége is.
Persze lehet a droppokra fogni (sajna tényleg túl sok volt belőlük), a túl erős Giants D-re, a végére feljavuló passrush-ra, a sokat hibázó O-falunkra, de számomra a meccs egyértelműen a szar helyre dobott passzokon, és azon a hülye safetyn ment el. (Egyrészt az egyértelműen irányítóhiba volt, ki kellett volna dobni oldalt egy WR feje fölött a fenébe, másrészt ugye teljesen más a dolog, ha a végén a Giants-nek nem elég a FG a fordításhoz, nem is kell kifejteni mennyire.)
És ezek bizony egy olyan irányítótól jöttek, aki megintcsak nem hozta a meglévő tudásának a maximumát, görcsölt, dekoncentrált volt, bénázott, mindegy milyen kifejezéssel illetjük.
(Számomra a D, ezekkel a noname emberekkel a kezdőben, Moore, Ihedigbo, Molden, Ninkovich, stb. simán erőn felül teljesített.
Három TD kellett volna megint “csak”, de megint nem volt 3 TD.)
És itt köszön vissza, hogy lehet az alapszakaszban bármilyen rekordokat döntögetni, faszán, összeszedetten, szárnyalva stb. játszani, ha a PO-ban nem így van, baszhatjuk.
És erről próbálok itt évek óta beszélni, hogy egy bajnokság a PO-ban dől el, nem az alapszakaszban. Hogy a PO-ban kell nyerni (ahogy szurkolói pályafutásom első éveiben volt), nem pedig az alapszakaszban villogni. Lehet 9-7-el is döntőzni, SB-t nyerni 6.kiemelésről is, ha megvan az ehhez való képesség.
Bradynél ez meg volt, és ez fogyott el.
Pályafutása elején még a foci volt a mindene.
Mostanra világsztár lett, világsztár feleséggel, családdal, rengeteg egyéb prioritással, elfoglaltsággal, történéssel, jóllakottan, és ugye ez olyan világ, hogy mindig jönnek új, sokkal-sokkal éhesebb ellenfelek.
Itt van pl. a Giants. Nem jutnak be minden évben a rájátszásba, de ha bejutnak, akkor magabiztosan végigmenetelnek, begyűrnek mindenkit.
Mi bejutunk, de évek óta csak a balfaszkodás megy. Giants, Colts, Ravens, Jets, megint a Giants.
Persze nem lehet az egészet Brady nyakába varni, de tagadhatatlan, hogy egyszerűen elvesztette a coolságát, más prioritásai lettek, más szerepet tölt be életében a foci, és így egyszerűen nem lehet SB-t nyerni. (Itt írhatnám az ominózus kifejezést, de igyekszem kerülni.)
Őszinte sajnálatomra igen fájdalmasan bebizonyosodott, amit évek óta szajkózok, hogy Brady-vel nem nyerünk több SB-t.
Bárcsak arról írhatnék, hogy mekkorát tévedtem, és meaculpa a köbön, vagy legalább arról, hogy ugyan kiszoptunk, de nem Brady-n múlott, de nem írhatom ezt, mert ezen a meccsen (is, teszem hozzá, mert a Ravens ellenin se villogott) a képességei alatt teljesített.
Míg egy Moore vagy Ninkovich jóval fölötte, ő ismétcsak (PO, ugye) alatta.
Azt már le se írom, hogy 1 perccel a vége elött nálunk a támadás, és állhatna ott Tebow is, egy erőn felül teljesítő Pats irányítójaként, de ugye ez a lehetőség nem kellett, amikor elérhető lehetett volna.
Innen inkább kitöröltem 2 bekezdést, belátom, most felesleges ebbe belemenni, mert félre viszi a gondolatokat a fősodortól, hagyjuk is Tebow-t, ez a hajó elment 2 éve.

Konklúzió gyanánt, átolvasva az eddigieket még az a kérdés merült fel bennem, hogy nem az elméletemhez, alaptézisemhez akarok e érveket kreálni, valóságot másítani, erőnek erejével ok-okozati összefüggéseket vélelmezni, hogy úgy érezhessem, hogy “én megmondtam, tessék”, de arra jutotam, hogy nem. Sajnos nem. Ősznte sajnálatomra nem.
Megint elvesztettünk egy SB-t, ugyanúgy, mint 4 éve, akárhogyis nézem, Brady-n ment el a meccs, megint a “PO-betegsége” miatt estünk ki, ezúttal a legfájóbb szakaszban.

Kéne egy irányító, aki SB-t tud nyerni.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Most kire haragudjak? Welkerre, aki a legkeményebben küzdő játékos, az offense lelke? És elejti a meccslabdát, amit egy középiskolás lineman bármikor megfog.. Bradyre, aki megdönti a rettegett Gaints védelem ellen Montana rekordját, majd dob egy olyan felesleges int-et, amit Tyler Palko nem vállalt volna el? A védelemre, amely gyakorlatilag húsz pont alatt tartotta Manninget, aztán, mint szinte minden alkalommal az 2006-os főcsoport döntő óta, betlizik a mindent eldöntő driveban? Vagy Pollardra, aki gyakorlatilag semlegesítette a legnagyobb fegyverünket?...

Inkább senkire nem haragszom. Most persze nagyon fáj, mert egyértelműen jobbak voltunk, akármit mondanak majd a másik oldalról. Az egyéni hibák, és a Giants szerencséje (két fumble, azok a lehetetlen elkapások, az int, stb) eredményeztek a veresegünket. Nagyon jó csapat a New York, de ma mi voltunk a jobbak. Csak az eredményen ez sajnos nem látszik, és soha nem is fog.

De ami a legfontosabb, hogy nagyon büszke vagyok a csapatunkra, és ez a szezon hatalmas siker így is. Jövőre meg, ha Brady tartja a formáját, simán itt lehetünk megint. Szép volt fiúk! Jó pihenést mindenkinek!LordTamas
Errea "kapsz tőlem" egy hatalmas +1-et. Leírtad amit én is gondolok.

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én sokkal csalódottabb vagyok mint mondjuk 2008-ban...
Nagyon sok játékos jövője ezzel kétségessé vállt a csapatnál akik nagyon a szivemhez nőttek, nagyon fáj hogy ismét alulmaradtunk a Giants ellen, és nagyon fáj hogy egy korszakos zseni irányitó talán utolsó nagy mérkőzését nézhettem végig ilyen kimenetellel...
Nem igazán jönnek belőlem a szavak, többet majd csak holnap fogok tudni irni, most egyenlőre hatalmukba keritettek a deprssziv érzések, nagyon nem akartam hogy igy kelljen nekivágni a fél éves böjtnek...

De ami a lényeg hogy büszke vagyok a csapatra mert ezzel a Super Bowl szerepléssel már túlteljesitettük az idei elvárásokat, és ami még fontosabb , büszkének érzem magam Patriots szurkolóként. És ez soha nem is fog megváltozni!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most kire haragudjak? Welkerre, aki a legkeményebben küzdő játékos, az offense lelke? És elejti a meccslabdát, amit egy középiskolás lineman bármikor megfog.. Bradyre, aki megdönti a rettegett Gaints védelem ellen Montana rekordját, majd dob egy olyan felesleges int-et, amit Tyler Palko nem vállalt volna el? A védelemre, amely gyakorlatilag húsz pont alatt tartotta Manninget, aztán, mint szinte minden alkalommal az 2006-os főcsoport döntő óta, betlizik a mindent eldöntő driveban? Vagy Pollardra, aki gyakorlatilag semlegesítette a legnagyobb fegyverünket?...

Inkább senkire nem haragszom. Most persze nagyon fáj, mert egyértelműen jobbak voltunk, akármit mondanak majd a másik oldalról. Az egyéni hibák, és a Giants szerencséje (két fumble, azok a lehetetlen elkapások, az int, stb) eredményeztek a veresegünket. Nagyon jó csapat a New York, de ma mi voltunk a jobbak. Csak az eredményen ez sajnos nem látszik, és soha nem is fog.

De ami a legfontosabb, hogy nagyon büszke vagyok a csapatunkra, és ez a szezon hatalmas siker így is. Jövőre meg, ha Brady tartja a formáját, simán itt lehetünk megint. Szép volt fiúk! Jó pihenést mindenkinek!LordTamas
sokmindenben igazad van. de én úgy gondolom, hogy az élet kiegyenlítette magát: azok a szerencsés momentumok, ami a Ravens ellen voltak, most balszerencsévé alakultak. az a pici plusz, ami akkor megvolt, most hiányzott...Geyza
A Ravens ellen is volt bőven pechünk, a Giants ellenit meg semmi nem egyenlítheti ki, erre kaptunk mégegyet... 3 fumble ott, nulla labdaszerzéssel, egy int ott, kulcsfontosságú dropok itt, óriási elkapások ott, semmi nem sikerül, nincs igazság

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Viszont most nem érzek akkora csalódottságot, mint a múltkori SB-n vagy az előző szezonokban a playoff vereségeknél.polonic
Nálam ugyanez a helyzet, rémálomszerű kezdés után lehozott egy teljesen kiegyenlített meccset a csapat.
A harmadik negyedben volt talán egy rövid időszak, amikor a Patriots volt nyeregben, de úgy tűnik, a szerencse kifogyott a Ravens ellen...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Most kire haragudjak? Welkerre, aki a legkeményebben küzdő játékos, az offense lelke? És elejti a meccslabdát, amit egy középiskolás lineman bármikor megfog.. Bradyre, aki megdönti a rettegett Gaints védelem ellen Montana rekordját, majd dob egy olyan felesleges int-et, amit Tyler Palko nem vállalt volna el? A védelemre, amely gyakorlatilag húsz pont alatt tartotta Manninget, aztán, mint szinte minden alkalommal az 2006-os főcsoport döntő óta, betlizik a mindent eldöntő driveban? Vagy Pollardra, aki gyakorlatilag semlegesítette a legnagyobb fegyverünket?...

Inkább senkire nem haragszom. Most persze nagyon fáj, mert egyértelműen jobbak voltunk, akármit mondanak majd a másik oldalról. Az egyéni hibák, és a Giants szerencséje (két fumble, azok a lehetetlen elkapások, az int, stb) eredményeztek a veresegünket. Nagyon jó csapat a New York, de ma mi voltunk a jobbak. Csak az eredményen ez sajnos nem látszik, és soha nem is fog.

De ami a legfontosabb, hogy nagyon büszke vagyok a csapatunkra, és ez a szezon hatalmas siker így is. Jövőre meg, ha Brady tartja a formáját, simán itt lehetünk megint. Szép volt fiúk! Jó pihenést mindenkinek!LordTamas
sokmindenben igazad van. de én úgy gondolom, hogy az élet kiegyenlítette magát: azok a szerencsés momentumok, ami a Ravens ellen voltak, most balszerencsévé alakultak. az a pici plusz, ami akkor megvolt, most hiányzott...Geyza
És a Giantsnek meg folyamatosan disznó mázlija volt......

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Most kire haragudjak? Welkerre, aki a legkeményebben küzdő játékos, az offense lelke? És elejti a meccslabdát, amit egy középiskolás lineman bármikor megfog.. Bradyre, aki megdönti a rettegett Gaints védelem ellen Montana rekordját, majd dob egy olyan felesleges int-et, amit Tyler Palko nem vállalt volna el? A védelemre, amely gyakorlatilag húsz pont alatt tartotta Manninget, aztán, mint szinte minden alkalommal az 2006-os főcsoport döntő óta, betlizik a mindent eldöntő driveban? Vagy Pollardra, aki gyakorlatilag semlegesítette a legnagyobb fegyverünket?...

Inkább senkire nem haragszom. Most persze nagyon fáj, mert egyértelműen jobbak voltunk, akármit mondanak majd a másik oldalról. Az egyéni hibák, és a Giants szerencséje (két fumble, azok a lehetetlen elkapások, az int, stb) eredményeztek a veresegünket. Nagyon jó csapat a New York, de ma mi voltunk a jobbak. Csak az eredményen ez sajnos nem látszik, és soha nem is fog.

De ami a legfontosabb, hogy nagyon büszke vagyok a csapatunkra, és ez a szezon hatalmas siker így is. Jövőre meg, ha Brady tartja a formáját, simán itt lehetünk megint. Szép volt fiúk! Jó pihenést mindenkinek!LordTamas
sokmindenben igazad van. de én úgy gondolom, hogy az élet kiegyenlítette magát: azok a szerencsés momentumok, ami a Ravens ellen voltak, most balszerencsévé alakultak. az a pici plusz, ami akkor megvolt, most hiányzott...

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem kell elkeseredni. Ezt a csapatott nem lehet elfelejteni 20 év múlva sem. Most nem jött össze, de óriási szezonokat futnak mióta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Most kire haragudjak? Welkerre, aki a legkeményebben küzdő játékos, az offense lelke? És elejti a meccslabdát, amit egy középiskolás lineman bármikor megfog.. Bradyre, aki megdönti a rettegett Gaints védelem ellen Montana rekordját, majd dob egy olyan felesleges int-et, amit Tyler Palko nem vállalt volna el? A védelemre, amely gyakorlatilag húsz pont alatt tartotta Manninget, aztán, mint szinte minden alkalommal az 2006-os főcsoport döntő óta, betlizik a mindent eldöntő driveban? Vagy Pollardra, aki gyakorlatilag semlegesítette a legnagyobb fegyverünket?...

Inkább senkire nem haragszom. Most persze nagyon fáj, mert egyértelműen jobbak voltunk, akármit mondanak majd a másik oldalról. Az egyéni hibák, és a Giants szerencséje (két fumble, azok a lehetetlen elkapások, az int, stb) eredményeztek a veresegünket. Nagyon jó csapat a New York, de ma mi voltunk a jobbak. Csak az eredményen ez sajnos nem látszik, és soha nem is fog.

De ami a legfontosabb, hogy nagyon büszke vagyok a csapatunkra, és ez a szezon hatalmas siker így is. Jövőre meg, ha Brady tartja a formáját, simán itt lehetünk megint. Szép volt fiúk! Jó pihenést mindenkinek!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
kaptunk egy fantasztikus szezont, remek egyéni és csapatbeli teljesítményeket, de akiktől vártuk volna, hogy megnyerik a mérkőzést a franchise számára, azok elbuktak.
És ha jönne az örökzöld, Tebow sem nyerte volna meg a meccset.
Mérhetetlenül csalódott vagyok.Habi
Azt hiszem ebben minden megvan.
A D#-en nem múlt semmi, az O# hiányzott az utolsó lépés, sajnos.

De főleg a PO teljesítmény után, sokkal jobbnak látom a jövő szezont esélyeit a D# oldaláról.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kaptunk egy fantasztikus szezont, remek egyéni és csapatbeli teljesítményeket, de akiktől vártuk volna, hogy megnyerik a mérkőzést a franchise számára, azok elbuktak.
És ha jönne az örökzöld, Tebow sem nyerte volna meg a meccset.
Mérhetetlenül csalódott vagyok.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Viszont most nem érzek akkora csalódottságot, mint a múltkori SB-n vagy az előző szezonokban a playoff vereségeknél.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
csacsi New England Patriots 11
Egy kis szerencse kellett volna, és megvan...
De megint elvesztettük a megnyert döntőt...
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Hibák. . .
Hány elejtett labda. Hány fel nem szedett fumble.

Ilyenkor aludni sem tud az ember. Azt kéne kitalálnom, mit csináljak most. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Elkeseredettség,csalódottság tetőfoka.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi kibaszott pech a világon nincs baszod...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Underwoodot leigazolhatta volna a Giants 3 nappal a meccs elött?
És mondjuk Suh-t vagy Rodgers-t vagy Patrick Willis-t 1 meccsre miért nem?
Mármint technikailag, nem erkölcsileg, ha az eredeti csapatuk kiteszi őket, 1 meccsre a NYG leigazolja, majd kiteszi, és eredeti csapat visszaigazolja?Sobri Jóska
ha a határidőket betartják, akkor tudomásom szerint ezt el lehet játszani. Arra kell mondjuk figyelni, hogy Suh szerintem nem lenne UFA, ő még nem volt elég időt a ligában, így waiver listára kerülne, és nem valószínű, hogy megélné amíg a Giants vagy a Patriots húzza 😉. Azt nem tudom, hogy a PO-ban van e valami speciális szabály azokra a játékosokra nézve, akiket mondjuk olyan csapat tesz ki, amelyik már kiesett a küzdelmekből. Minden esetre ez csak technikailag működik, szóval kár rajta sokat agyalni, de alapszakaszban ugye gyakran látni olyat, hogy a kirakott játékosért rögtön bejelentkezik valamelyik rivális, majd gyorsan túl is ad rajta.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Underwoodot leigazolhatta volna a Giants 3 nappal a meccs elött?
És mondjuk Suh-t vagy Rodgers-t vagy Patrick Willis-t 1 meccsre miért nem?
Mármint technikailag, nem erkölcsileg, ha az eredeti csapatuk kiteszi őket, 1 meccsre a NYG leigazolja, majd kiteszi, és eredeti csapat visszaigazolja?

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Jó Szurkolást Nektek is , remélem emlékezetes jó kis meccset nyomunk ma este!
Rohadt jó érzés Super Bowlra úgy készülni hogy ott a kedvenc Csapatod!
Idén minket irigyel mindenki! 😉yooker
Az! mekkora mák, hogy 2005-ben mondjuk nem Browns vagy Rams szurker lettem 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Jó Szurkolást Nektek is , remélem emlékezetes jó kis meccset nyomunk ma este!
Rohadt jó érzés Super Bowlra úgy készülni hogy ott a kedvenc Csapatod!
Idén minket irigyel mindenki! 😉