New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blogDanna
A 49-ers elleni NFC döntő előtt is volt egy ilyen elírás, az bejött, ezért most kabalából valaki "véletlenül" mellényomott...
😉

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breer írta és én látok benne relációt: Underwood-ot ki akartuk rakni korábban, csak nem akartuk megkockáztatni h a Giantshez kerüljön, ezért akkor raktuk ki, amikor már nem szerződtethetik. Az sem elképzelhetetlen h ő erről már tudott korábban, csak hagyták h élvezze ezt a szitut.. bár ennek az ellentmond, h valszeg akkor már pletyi lett volna belőle...Danna
Továbbá nem vágatott volna direkt a Superbowlra Pats logót a hajába. Mondjuk ha kirakjátok 2-3 napja, és a Giants leigazolja, elég hülyén nézett volna ki vele. 😊
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Breer írta és én látok benne relációt: Underwood-ot ki akartuk rakni korábban, csak nem akartuk megkockáztatni h a Giantshez kerüljön, ezért akkor raktuk ki, amikor már nem szerződtethetik. Az sem elképzelhetetlen h ő erről már tudott korábban, csak hagyták h élvezze ezt a szitut.. bár ennek az ellentmond, h valszeg akkor már pletyi lett volna belőle...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tök véletlen volt az egész felesleges ezen fennakadni. Ha fordítva történne akkor is ezt mondanám. Egyébként sem ezen fog múlni. De inkább csöndben maradok, mert a végén még leharapjátok a fejem 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ez egyfajta morbid humor, 100%, hogy szándékos, de 100%, hogy a felelős nyugodtan mondhatja, hogy óóóóóóbocs, elnyomtam, véééééletlenvolt. Apró lélektani hadviselés az óriások irányába, hogy veletek vagyunk srácok, bízunk bennetek.
Ha bejön megérte, ha nem, akkor meg nem került semmibe.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mert véletlenül kikerült az előre legyártott kép? Azt ne hidd,hogy a Patsnél még nem készült el. Sőt mind2 csapatnak már előre le vannak gyártva ilyen cuccok. Super bowl győztesek már 1 perccel a meccs vége után a bajnok feliratú baseball sapkákban virítanak, meg talán helyben rögtön árulják is őket a nézőknek.Roth
tisztában vagyok vele...

ennyi erővel akkor remélem a Patsnél is kiteszik és akkor 2 SB győztes csapat lesz... végülis semmi rossz nincs benne.Danna
Ezen annyira felesleges felháborodni, hogy arra nincsenek szavak. Bakiztak egyet a Giants oldalának készítői, és ez egyedül az ő felelősségük, és egyedül az ő állásukra lehet hatással, semmi másra. A játékosokra is még azt el tudom képzelni, hogy hatnak az ellenfél esetlegesen nagyképű nyilatkozatai, de hogy egy ilyen hülyeség semmi hatással nem lesz rájuk, az biztos.
Teljesen értelmetlen túl nagy jelentőséget tulajdonítani egy ilyen sztorinak, szerintem. 😊Schleck
Én még emlékszem a 2007-es bowl-ra amikor bostonban a döntő előtt már lehetett kapni a bajnoki címről szóló könyvecskéket. Remélem ez is is hasonló sikerrel fog ülni.

Tiquant eddig sem kellett volna rosteren tartani. Az,hogy most kirakták, nálam felettébb "embertelen" lépés. Ez nem az üzletről szólt.
Szerk: Dannának igaza van. Amennyiben ezt a Pats sajtó követi el, már itt lihegnemindenki...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..Danna
az egyik szerkesztő a cikk melletti 'élesítés' gombra nyomott a piszkozat helyett, bizonyára szándékos, nagyképű, fennhéjázó, tiszteletlen szándékkal és most nagyon örül magának, hogy így felidegesítette a bostoniakat.

vagy csak félrenyomott. 😮Höri
nyilván totál ugyanezt írnád ha a Patsnél történt volna meg... 😂Danna
Igen.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tquan "Fresh Prince" Underwood cut 1 nappal a Superbowl előtt. Ez súrolja a kegyetlenség határait. Szerencsétlen még a Pats jelvényét is belenyíratta a rözséjébe. A DE Alex Silvestro lett aktiválva.iktriad
Nem igazán tudok erre mit reagálni...nagyon sajnálom...
Ami vigasztalhatja, ha nyerünk igy is fog kapni gyűrűt valószinűleggravedigger
Tiquan nagyon rendesen viselte a dolgot:
I Been Thru A LOT...But There Are People In This World with More Serious Problems So I Cant Hang The Head....Thank You Lord #Blessed
Good Luck To The New England Organization, The Coaches, & All My Teammates... #PatsNation
This Is Nothing But MOTIVATION....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tquan "Fresh Prince" Underwood cut 1 nappal a Superbowl előtt. Ez súrolja a kegyetlenség határait. Szerencsétlen még a Pats jelvényét is belenyíratta a rözséjébe. A DE Alex Silvestro lett aktiválva.iktriad
Nem igazán tudok erre mit reagálni...nagyon sajnálom...
Ami vigasztalhatja, ha nyerünk igy is fog kapni gyűrűt valószinűleg
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..Danna
az egyik szerkesztő a cikk melletti 'élesítés' gombra nyomott a piszkozat helyett, bizonyára szándékos, nagyképű, fennhéjázó, tiszteletlen szándékkal és most nagyon örül magának, hogy így felidegesítette a bostoniakat.

vagy csak félrenyomott. 😮Höri
nyilván totál ugyanezt írnád ha a Patsnél történt volna meg... 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..Danna
Bevallom, nem olvastam el a NY-i sajtó összes felfújt hülyeségét, de ugyanúgy nem érdekel ez a másik oldalról sem. Továbbra is tartom, hogy erre annyi a normális reakció, hogy hihi, hülye honlapszerkesztők. De már párszor rájöttem, hogy nekem több kell, hogy felhúzzon valami, mint a többi Pats szurkolónak. 😀Schleck
Szar 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..Danna
Bevallom, nem olvastam el a NY-i sajtó összes felfújt hülyeségét, de ugyanúgy nem érdekel ez a másik oldalról sem. Továbbra is tartom, hogy erre annyi a normális reakció, hogy hihi, hülye honlapszerkesztők. De már párszor rájöttem, hogy nekem több kell, hogy felhúzzon valami, mint a többi Pats szurkolónak. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..Danna
az egyik szerkesztő a cikk melletti 'élesítés' gombra nyomott a piszkozat helyett, bizonyára szándékos, nagyképű, fennhéjázó, tiszteletlen szándékkal és most nagyon örül magának, hogy így felidegesítette a bostoniakat.

vagy csak félrenyomott. 😮

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Schleck
nem tom mennyire követted a heti eseményeket, de ez ahhoz képest, amiből a NY-i sajtó ügyeket csinált az elmúlt 2 hétben, igen nagy fail..
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tquan "Fresh Prince" Underwood cut 1 nappal a Superbowl előtt. Ez súrolja a kegyetlenség határait. Szerencsétlen még a Pats jelvényét is belenyíratta a rözséjébe. A DE Alex Silvestro lett aktiválva.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blogDanna
Mert véletlenül kikerült az előre legyártott kép? Azt ne hidd,hogy a Patsnél még nem készült el. Sőt mind2 csapatnak már előre le vannak gyártva ilyen cuccok. Super bowl győztesek már 1 perccel a meccs vége után a bajnok feliratú baseball sapkákban virítanak, meg talán helyben rögtön árulják is őket a nézőknek.Roth
tisztában vagyok vele...

ennyi erővel akkor remélem a Patsnél is kiteszik és akkor 2 SB győztes csapat lesz... végülis semmi rossz nincs benne.Danna
Ezen annyira felesleges felháborodni, hogy arra nincsenek szavak. Bakiztak egyet a Giants oldalának készítői, és ez egyedül az ő felelősségük, és egyedül az ő állásukra lehet hatással, semmi másra. A játékosokra is még azt el tudom képzelni, hogy hatnak az ellenfél esetlegesen nagyképű nyilatkozatai, de hogy egy ilyen hülyeség semmi hatással nem lesz rájuk, az biztos.
Teljesen értelmetlen túl nagy jelentőséget tulajdonítani egy ilyen sztorinak, szerintem. 😊

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blogDanna
Mert véletlenül kikerült az előre legyártott kép? Azt ne hidd,hogy a Patsnél még nem készült el. Sőt mind2 csapatnak már előre le vannak gyártva ilyen cuccok. Super bowl győztesek már 1 perccel a meccs vége után a bajnok feliratú baseball sapkákban virítanak, meg talán helyben rögtön árulják is őket a nézőknek.Roth
tisztában vagyok vele...

ennyi erővel akkor remélem a Patsnél is kiteszik és akkor 2 SB győztes csapat lesz... végülis semmi rossz nincs benne.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blogDanna
Mert véletlenül kikerült az előre legyártott kép? Azt ne hidd,hogy a Patsnél még nem készült el. Sőt mind2 csapatnak már előre le vannak gyártva ilyen cuccok. Super bowl győztesek már 1 perccel a meccs vége után a bajnok feliratú baseball sapkákban virítanak, meg talán helyben rögtön árulják is őket a nézőknek.Roth
Még jó hogy jöttél és felnyitottad a szemünket.....köszönjük.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, rólunk még könyv is volt anno 😛
Attól még jó motivációnak 😊
Mondjuk volt idén DVD is már a Patsről, szal nem para

több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blogDanna
Mert véletlenül kikerült az előre legyártott kép? Azt ne hidd,hogy a Patsnél még nem készült el. Sőt mind2 csapatnak már előre le vannak gyártva ilyen cuccok. Super bowl győztesek már 1 perccel a meccs vége után a bajnok feliratú baseball sapkákban virítanak, meg talán helyben rögtön árulják is őket a nézőknek.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó ez, kell ez 😀

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
azért remélem megengedik h lejátszuk a meccset.. (ahogy azt is remélem h eljutott ez a kép a Pats öltözőjébe)

http://blogs.nfl.com/2012/02/04/giants-website-announces-sb-xlvi-champ-on-saturday/?campaign=Twitter_blog
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
eztafasz felállást! és ha a falemberek leszakadnak? fordított számsorrendbe biztonságosabb lett vót.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Így ránézésre simán azt mondanám, hogy Brady, Zoli és Mallett a csapat QB hármasa. 😀

több mint 12 éve
triangle 1 283
csapatkép (link a nagyobb felbontáshoz):