New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
ha ilyen frankón fog állni ez az O line akkor még a végén Cannon az NFI-ről, simán előreléphet és bekerülhet az aktív rosterre már ha tényleg minden rendben nála egészségügyileg...és megmutathatja hogy valóban első kört ért volna drafton, én drukkolok hogy már idén legalább a szezon hátralévő részében tudja segíteni a csapatot.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Meccs előtti elemzés Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ki marad fennt éjszakára?

Én biztos. Nagy izgalommal várom az első mérkőzésünket.

OFF

Mi a fene van a TYT-vel? Egyszerűen nem jön meg a recovery e-mail. Twitteren írtam nekik, hogy segítsenek, de semmi reakció. Hogy lehetne valahol elérni őket? Új felhasználót nem akarok, elég sok upload van már a meglévőnek.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem jelen pillanatban vékonyodott el, hanem legkésőbb a Lions meccs óta. A felsorolt példáknál a csapatok - ha volt rá idejük -, akkor léptek az ügyben. Mi pedig őrizzük az Iowa LB-t, mint a szent Grált. Mankins-szel lehet, hogy jobban járnánk. Csak akkor az ő helyére beállna a félegészséges Conolly és ezzel végére is értünk a depth-nek!
A Light-Vollmer-Solder keringő tényleg csak mosolygós, fura helyzet - érdekesség, amit dobott a gép. Nem örömteli, de benne van. Azonban az OL-depth kezelése (Jeff Tarpininan-nal együtt nézve), az tragikus.
Ma délután vagy azt teszik, hogy aktiválnak/újítanak egy OL-embert és kivágnak valakit (de nem a 8. LB-t, JT-t), vagy egy hattagú OL-rotációval vágunk neki a meccsnek. Tudom, hogy BB fétise a sokoldalúság, ezért megoldás lehet még a Gronkowski testvérek és/vagy DL emberek bevetése az OL-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Ez azért már figyelemreméltó! A 2. körben húzott RT-ről kiderítettük, hogy egész jó LT, most pedig a franchise LT-nek húzott 1/17-ről tud(hat)juk meg, hogy jó RT. A zsenialitás határán mozog, csak szerintem a másik oldalról.tomi-tomi
Akkortájt a Vollmer picket mindenki reachnek tartotta, mostanra meg kiderült, hogy egy remek swing tackle, szóval ez szerintem valóban a zsenialitás határán mozog. Azt meg, hogy most lesérült senki nem tudhatta előre, egyszerűen az 53 fő nem ad lehetőséget arra, hogy mindenhol meglegyen a kívánt depth. Nagyon vékony kötélen kell táncolni a depth és a project játékosok aránya között a keretben. Tekintve, hogy ez többször jön be ennél a csapatnál mint nem nekem semmi problémám nincs vele. Kockázat nélkül nem lehet jó keretet kialakítani. Az meg, hogy egy máshonnan cutolt játékos (Tarp) a sérülése ellenére még mindig rosteren van engem inkább kíváncsivá tesz. Jó néhány olyan játékos vált be itt nagyon a BB éra során akit máshol kivágtak, az első bajnokcsapat kb. harmada olyan játékosból állt aki akkor másnak nem kellett.Maniac84
OK, a tragikomikus helyzetben tegyük akkor a hangsúlyt a tragikus ízekre! (Vollmer abszolút ajándék, csak most olyan helyzetbe hoztuk magunkat, hogy tudni fogjuk hogy van-e két (remek) swing tackle a keretben. De én ezt nem akartam megtudni.)
Abban a csapatban, ahol liga MVP QB van, az O-line depth prioritást kell élvezzen. Főleg akkor, ha tudjuk, hogy az elit QB-k egyik legidősebbje, nyomás alatt neki az egyik legszűkebb a komfortzónája és az egész offense-filozófia egyik alapja a jól megtartott zseb. Valóban szükségszerűen kockázatot kell vállalni a roster kialakításánál, de azt már a vezetőség dönti el, hogy melyik területen mekkora kockázatot vállal. A mai Pats-nél hibának tartom, hogy az OL ilyen vékony.
Tarpinian esetében én is nagyon kíváncsi vagyok, s akkor még enyhén fogalmaztam. Valóban fontos (és sikeres) tényező nálunk a "kukázás". Az ő esetében én már ennél többet látok, mert már nem igaz a kukázás "alacsony kockázat-nagy nyereség" alapelve. A túl magas kockázatot már leírtam, annak ellenére foglal egy létfontosságú roster spot-ot, hogy egész edzőtábor alatt sérült volt, és még most is az. Potenciális, nagy kaliberű kezdő játékos "jussa" az ilyen bánásmód, lehetőség. (Ne felejtsük el, hogy pillanatnyilag például Manning-gel van egy kalapban!) Nem nagyon látom a nagy nyereséget, nem is tudom hirtelen, hogy milyen teljesítmény tudná ellensúlyozni az extrém kockázatot. Ha olyan nagyon meg akarjuk tartani, menjen IR-re. Jövőre meg mutassa meg, hogy megérte ezt a mizériát.tomi-tomi
Jelen pillanatban tényleg vékony az OL, de ez a sérülések következménye. Nálunk az OL-t sújtja más csapatnál más pozíciót (pl. Dallas CB, Giants LB...). Sok csapatnak összesen 1 olyan OT-ja van aki a Vollmer-Light-Solder színvonalat képviseli. Tehát ezen a poszton inkább a minőségre mentek a csapatnál mint a mennyiségre. Mivel az OT deptchart tetején rövidtávon (2év) ez a 3 játékos lesz, hosszútávon meg a Vollmer-Solder párosra számít a csapat, ezért úgy döntöttek, hogy inkább máshol tartanak project játékost. Vagyis nem feltétlenül volt szükség még egy projekt OT-ra akivel hosszútávon kéne tervezni (Maneri). Sérülés esetén meg rövidtávon Maneri-t nem ítélték meg jobbnak a piacon beszerezhető veteránoknál. Egyébként meg ha most Maneri rosteren lenne, akkor is Solder lenne az RT, csak a depth lenne egy picit jobb és meccs közbeni sérülés esetén nem OG-t kéne kitolni szélre. Ha meg ez az eshetőség bekövetkezne, nem biztos, hogy nem járnánk jobban Mankins-szel a szélen mint Maneri-vel.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez azért már figyelemreméltó! A 2. körben húzott RT-ről kiderítettük, hogy egész jó LT, most pedig a franchise LT-nek húzott 1/17-ről tud(hat)juk meg, hogy jó RT. A zsenialitás határán mozog, csak szerintem a másik oldalról.tomi-tomi
Akkortájt a Vollmer picket mindenki reachnek tartotta, mostanra meg kiderült, hogy egy remek swing tackle, szóval ez szerintem valóban a zsenialitás határán mozog. Azt meg, hogy most lesérült senki nem tudhatta előre, egyszerűen az 53 fő nem ad lehetőséget arra, hogy mindenhol meglegyen a kívánt depth. Nagyon vékony kötélen kell táncolni a depth és a project játékosok aránya között a keretben. Tekintve, hogy ez többször jön be ennél a csapatnál mint nem nekem semmi problémám nincs vele. Kockázat nélkül nem lehet jó keretet kialakítani. Az meg, hogy egy máshonnan cutolt játékos (Tarp) a sérülése ellenére még mindig rosteren van engem inkább kíváncsivá tesz. Jó néhány olyan játékos vált be itt nagyon a BB éra során akit máshol kivágtak, az első bajnokcsapat kb. harmada olyan játékosból állt aki akkor másnak nem kellett.Maniac84
OK, a tragikomikus helyzetben tegyük akkor a hangsúlyt a tragikus ízekre! (Vollmer abszolút ajándék, csak most olyan helyzetbe hoztuk magunkat, hogy tudni fogjuk hogy van-e két (remek) swing tackle a keretben. De én ezt nem akartam megtudni.)
Abban a csapatban, ahol liga MVP QB van, az O-line depth prioritást kell élvezzen. Főleg akkor, ha tudjuk, hogy az elit QB-k egyik legidősebbje, nyomás alatt neki az egyik legszűkebb a komfortzónája és az egész offense-filozófia egyik alapja a jól megtartott zseb. Valóban szükségszerűen kockázatot kell vállalni a roster kialakításánál, de azt már a vezetőség dönti el, hogy melyik területen mekkora kockázatot vállal. A mai Pats-nél hibának tartom, hogy az OL ilyen vékony.
Tarpinian esetében én is nagyon kíváncsi vagyok, s akkor még enyhén fogalmaztam. Valóban fontos (és sikeres) tényező nálunk a "kukázás". Az ő esetében én már ennél többet látok, mert már nem igaz a kukázás "alacsony kockázat-nagy nyereség" alapelve. A túl magas kockázatot már leírtam, annak ellenére foglal egy létfontosságú roster spot-ot, hogy egész edzőtábor alatt sérült volt, és még most is az. Potenciális, nagy kaliberű kezdő játékos "jussa" az ilyen bánásmód, lehetőség. (Ne felejtsük el, hogy pillanatnyilag például Manning-gel van egy kalapban!) Nem nagyon látom a nagy nyereséget, nem is tudom hirtelen, hogy milyen teljesítmény tudná ellensúlyozni az extrém kockázatot. Ha olyan nagyon meg akarjuk tartani, menjen IR-re. Jövőre meg mutassa meg, hogy megérte ezt a mizériát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Ez azért már figyelemreméltó! A 2. körben húzott RT-ről kiderítettük, hogy egész jó LT, most pedig a franchise LT-nek húzott 1/17-ről tud(hat)juk meg, hogy jó RT. A zsenialitás határán mozog, csak szerintem a másik oldalról.tomi-tomi
Akkortájt a Vollmer picket mindenki reachnek tartotta, mostanra meg kiderült, hogy egy remek swing tackle, szóval ez szerintem valóban a zsenialitás határán mozog. Azt meg, hogy most lesérült senki nem tudhatta előre, egyszerűen az 53 fő nem ad lehetőséget arra, hogy mindenhol meglegyen a kívánt depth. Nagyon vékony kötélen kell táncolni a depth és a project játékosok aránya között a keretben. Tekintve, hogy ez többször jön be ennél a csapatnál mint nem nekem semmi problémám nincs vele. Kockázat nélkül nem lehet jó keretet kialakítani. Az meg, hogy egy máshonnan cutolt játékos (Tarp) a sérülése ellenére még mindig rosteren van engem inkább kíváncsivá tesz. Jó néhány olyan játékos vált be itt nagyon a BB éra során akit máshol kivágtak, az első bajnokcsapat kb. harmada olyan játékosból állt aki akkor másnak nem kellett.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vollmer, Wendell, Cuni, Price és Tarpinian már hivatalosan is out a meccsre. még két játékost kell megjelölni, remélem nem Connolly lesz az egyik...triangle
Már miért ne, ha lúd, legyen kövér! Legalább láthatjuk újból Ojinnaka-t (ha így írja a nevét), már volt is a héten workout-on.
Különösen így értelmezhetetlen, hogy miért nincs még Tarp IR-en, amivel vagy valamelyik tight endet vagy éppen Manerit meg lehetett volna tartani. :rolleyes: Most meg lehet kukázni csere OT-t, mert az rendben, hogy egy meccset talán túlélünk a Light, Solder kettőssel, de ezzel azért nem kellene hosszútávpn számolni.

Vollmer hátsérüléséről meg kinti fórumokon nagyon nem optimisták. Egyetemen is volt vele problémája, simán benne van a kalapban, hogy ez elhúzódik, mert nem jellemző, hogy elmúlik egyik napról a másikra.DoM
Ez azért már figyelemreméltó! A 2. körben húzott RT-ről kiderítettük, hogy egész jó LT, most pedig a franchise LT-nek húzott 1/17-ről tud(hat)juk meg, hogy jó RT. A zsenialitás határán mozog, csak szerintem a másik oldalról.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 048 — Ajmo Vatreni
F@szom a Cowboysba. :mad:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vollmer, Wendell, Cuni, Price és Tarpinian már hivatalosan is out a meccsre. még két játékost kell megjelölni, remélem nem Connolly lesz az egyik...triangle
Különösen így értelmezhetetlen, hogy miért nincs még Tarp IR-en, amivel vagy valamelyik tight endet vagy éppen Manerit meg lehetett volna tartani. :rolleyes: Most meg lehet kukázni csere OT-t, mert az rendben, hogy egy meccset talán túlélünk a Light, Solder kettőssel, de ezzel azért nem kellene hosszútávpn számolni.

Vollmer hátsérüléséről meg kinti fórumokon nagyon nem optimisták. Egyetemen is volt vele problémája, simán benne van a kalapban, hogy ez elhúzódik, mert nem jellemző, hogy elmúlik egyik napról a másikra.
több mint 12 éve
triangle 1 283
Vollmer, Wendell, Cuni, Price és Tarpinian már hivatalosan is out a meccsre. még két játékost kell megjelölni, remélem nem Connolly lesz az egyik...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az öt kezdő OL ember mögé nincs egészséges tartalék. Egy sem. (Feltételezve, hogy Waters a kezdő RG)tomi-tomi
Ez valóban nagyon gáz. A nincsnél gondolom még Maneri vagy LeVoir is jobb lett volna. Gondolom az FO úgy okoskodott, hogy valaki csak túléli a waivert, de hát ezt derekasan elszúrták bárhonnan nézzük is.Boston
😛DoM
Már írtam valahová, hogy lengethetjük ezeket a táblákat ezerrel, de ez egy front seven-t se fog elriasztani, hogy szétzúzzák az O-falat és TB-t.
DoM! Gratulálok az 5000. hozzászólásodhoz! Ha ez volt, akkor még szimbolikus is! 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az öt kezdő OL ember mögé nincs egészséges tartalék. Egy sem. (Feltételezve, hogy Waters a kezdő RG)tomi-tomi
Ez valóban nagyon gáz. A nincsnél gondolom még Maneri vagy LeVoir is jobb lett volna. Gondolom az FO úgy okoskodott, hogy valaki csak túléli a waivert, de hát ezt derekasan elszúrták bárhonnan nézzük is.Boston


😛
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
ha jól rémlik, 15-én adják az első részt, egy héttel később a másodikat (ha a Football Life: BB c. eposzra gondolsz)triangle
jaja 15.-én lesz az első rész, kötelező darab minden fannak, tuti érdekes lesz.

több mint 12 éve
triangle 1 283
ha jól rémlik, 15-én adják az első részt, egy héttel később a másodikat (ha a Football Life: BB c. eposzra gondolsz)
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
A BB interjút mikor adják? Vagy milyen név alatt érhető el TYT-n?

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Az öt kezdő OL ember mögé nincs egészséges tartalék. Egy sem. (Feltételezve, hogy Waters a kezdő RG)tomi-tomi
Ez valóban nagyon gáz. A nincsnél gondolom még Maneri vagy LeVoir is jobb lett volna. Gondolom az FO úgy okoskodott, hogy valaki csak túléli a waivert, de hát ezt derekasan elszúrták bárhonnan nézzük is.

Do your job
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az öt kezdő OL ember mögé nincs egészséges tartalék. Egy sem. (Feltételezve, hogy Waters a kezdő RG)tomi-tomi
Hurrá. Az offseason legelb@szottabb része az O-line újjáépítése/megerősítése/kifoltozása (nem kívánt törlendő).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mit tudunk Vollmer sérüléséről?ThundersNFL
Fáj a háta, nem edzett egész héten, ennek ellenére "csak" kérdéses státuszban van - tizenharmad magával. (Pryor sem edzett ma, a többi tizenegy limitáltan edzett.) A két "probable", Bodden és Edelmann full edzést nyomott.
Az öt kezdő OL ember mögé nincs egészséges tartalék. Egy sem. (Feltételezve, hogy Waters a kezdő RG)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 891 — !SuPeR6BoWL!
Mit tudunk Vollmer sérüléséről?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én azért tartok egy kicsit a delfinektől...

Ha Brady-nek van "mumusa" az NFL-ben akkor a Phins és nem a Jets vagy a Colts...

Meggyőződésem hogy a támadósorunk nem fog brillírozni úgyhogy ezt a meccset az újjáformált védelmünknek kellene hoznia...

Nálam... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 887 — StuG Life
mit vársz a a meccstől?briareos
Brady egész nap shotgunban és nagyon komoly kihívást a támadófalunknak. Rob Gronkowski el sem fog mozdulni Solder mellől. Könnyen el tudom képzelni, hogy a front7 fog mindkét oldalon dominálni, és akinek előbb összeáll a passzjáték nyeri meg szorosan a meccset, TD különbségen belül.

Nem tartanám meglepőnek a Miami győzelmét sem (Vollmer sérülés miatt), de én mindig túlértékelem a csapatotokat. 😛DoM
te vagy az ellenpontom, én mindig alulértékelem a Phinst 😊

nem hiszem h miami részről lessz passzjáték, OL nagyon gyenge. futójáték dettó. remélem azért szoros lesz 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
volt pár játékos nálunk látogatáson:
DE Everette Brown, OL Quinn Ojinnaka, OL Donald Thomas, OL Pat McQuistan, DE Jeremy Jarmon, DE Carl Ihenacho.
Brown-nak és Ojinnaka-nak vagy Thomas-nak örülnék..

Más: Chung mellett szerintetek J.Barett vagy S.Brown lesz a kezdő S? Barett nekem nem tűnt az Óriások ellen anynira használhatatlannak..pasztoyb
S. Brown lesz az FS Chung mellett (mondjuk amennyi különbség nálunk van FS és SS poszt közt...😀)
Gyulus
Csak semmi mosoly! 😊 BB a héten nyilatkozta, hogy ez tudatos nálunk, ő nem lát nagy különbséget a két poszt között. A támadókon múlik, hogy adott play-nél éppen melyik safety találja magát free vagy strong feladatok előtt. Tényleg.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
mit vársz a a meccstől?briareos
Brady egész nap shotgunban és nagyon komoly kihívást a támadófalunknak. Rob Gronkowski el sem fog mozdulni Solder mellől. Könnyen el tudom képzelni, hogy a front7 fog mindkét oldalon dominálni, és akinek előbb összeáll a passzjáték nyeri meg szorosan a meccset, TD különbségen belül.

Nem tartanám meglepőnek a Miami győzelmét sem (Vollmer sérülés miatt), de én mindig túlértékelem a csapatotokat. 😛
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 887 — StuG Life
"Belichick said he expects to dress seven or eight offensive lineman against the Dolphins."Gogo
mintha lenne olyan nagy választási lehetőség...DoM
mit vársz a a meccstől?