New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
"Belichick said he expects to dress seven or eight offensive lineman against the Dolphins."Gogo
mintha lenne olyan nagy választási lehetőség...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Imádkozzunk, hogy Light és Solder végig bírják, különben nem tudom ki fog játszani a helyükön...Boston
Gronkovski, valamelyik.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Imádkozzunk, hogy Light és Solder végig bírják, különben nem tudom ki fog játszani a helyükön...

Do your job
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Valószínűleg Solder lesz a kezdő RT. (Musketfire, NFL.com )

"Belichick said he expects to dress seven or eight offensive lineman against the Dolphins."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
volt pár játékos nálunk látogatáson:
DE Everette Brown, OL Quinn Ojinnaka, OL Donald Thomas, OL Pat McQuistan, DE Jeremy Jarmon, DE Carl Ihenacho.
Brown-nak és Ojinnaka-nak vagy Thomas-nak örülnék..

Más: Chung mellett szerintetek J.Barett vagy S.Brown lesz a kezdő S? Barett nekem nem tűnt az Óriások ellen anynira használhatatlannak..pasztoyb
S. Brown lesz az FS Chung mellett (mondjuk amennyi különbség nálunk van FS és SS poszt közt...😀)
J. Barettre inkább az időskori Rodney-féle alulméretezett LB szerep lesz jellemző, nickel és dime felállásokban... akkora a srác, hogy egy 4-3 csapatban lazán játszhatna OLB-t😀
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
volt pár játékos nálunk látogatáson:
DE Everette Brown, OL Quinn Ojinnaka, OL Donald Thomas, OL Pat McQuistan, DE Jeremy Jarmon, DE Carl Ihenacho.
Brown-nak és Ojinnaka-nak vagy Thomas-nak örülnék..

Más: Chung mellett szerintetek J.Barett vagy S.Brown lesz a kezdő S? Barett nekem nem tűnt az Óriások ellen anynira használhatatlannak..pasztoyb
S. Brown lesz az FS Chung mellett (mondjuk amennyi különbség nálunk van FS és SS poszt közt...😀)
J. Barettre inkább az időskori Rodney-féle alulméretezett LB szerep lesz jellemző, nickel és dime felállásokban... akkora a srác, hogy egy 4-3 csapatban lazán játszhatna OLB-t😀
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Volt mostanában olyan bust 1. körös DE/OLB aki az új csapatánál bevált?Wyatt
Wimbley?DoM
Ő inkább OLB lett az új csapatnál, mondjuk az sem árthat nálunk 😀 De én semmi jónak nem vagyok elrontója, csak Maybin, Gholston és társai esete miatt annyira bizakodó sem vagyok már 😊

(U.i: bent hagytam a hét mérkőzését is, ha nem bánod)Wyatt
Persze, nem gond.

Attól még, hogy OLB-ként megtalálták a helyét a pályán, ahonnan tudja rohamozni az irányítót, beleférhet, mint bust 34 OLB, akinek helyes irányba fordult a karrierje.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt mostanában olyan bust 1. körös DE/OLB aki az új csapatánál bevált?Wyatt
Wimbley?DoM
Ő inkább OLB lett az új csapatnál, mondjuk az sem árthat nálunk 😀 De én semmi jónak nem vagyok elrontója, csak Maybin, Gholston és társai esete miatt annyira bizakodó sem vagyok már 😊

(U.i: bent hagytam a hét mérkőzését is, ha nem bánod)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt mostanában olyan bust 1. körös DE/OLB aki az új csapatánál bevált?Wyatt
Wimbley?DoM
Lawrence Jackson nálunk, ő lehet KVB elsőszámú helyettese rövid időn belül.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Volt mostanában olyan bust 1. körös DE/OLB aki az új csapatánál bevált?Wyatt
Wimbley?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt mostanában olyan bust 1. körös DE/OLB aki az új csapatánál bevált?

több mint 12 éve
pasztoyb New England Patriots 104
volt pár játékos nálunk látogatáson:
DE Everette Brown, OL Quinn Ojinnaka, OL Donald Thomas, OL Pat McQuistan, DE Jeremy Jarmon, DE Carl Ihenacho.
Brown-nak és Ojinnaka-nak vagy Thomas-nak örülnék..

Más: Chung mellett szerintetek J.Barett vagy S.Brown lesz a kezdő S? Barett nekem nem tűnt az Óriások ellen anynira használhatatlannak..

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
dbo, nagyjából viito leírta, amire én is gondoltam. Én még az edzői-orvosi team hibájának tartom bizonyos mértékig, amikor ennyi újonc sérül le. A felsorolásodból ráadásul - jó okkal, hál'istennek - kimaradt például Chung, aki azért egy évet nagyjából IR-en töltött.


Ne jussunk már el az eredeti gondolattól (érdemes lenne elgondolkodni a változáson) odáig, hogy BB távozását itt bárki is felvetette volna!
Elég konkrétan leírta viito, hogy milyen változásokra gondol.
Miért kéne leszállni a draft témáról?! Egy esetlegesen (nagyon) jól sikerült draft nem feledtetheti el a korábban elkövetett hibákat. (Szvsz a tavalyi draftról mélyebb következtetéseket meg majd a 2012-es idény után érdemes levonni.)
Szerintem történt változás. Mintha a FO is osztaná dbo véleményét, túl sok-kezelhetetlen a bizonytalansági tényező a drafton, ezért
1. Amelyik poszttal nagyon befürödtünk nagyon elöl, oda nem húzunk első körökben. 😊 Csak félig vicc, kíváncsi vagyok, hogy például Maroney sorsa mennyire befolyásolta, hogy "elengedtük" Ingram-et.
2. Sokkal aktívabbak lettünk a veterán FA piacon. Könnyebb szívvel adunk értük hátsó körös pick-eket.
3. Sokkal több UDFA kerül be a rendszerbe, nagyobb esélyük van végső roster-en maradni. (Cesario nyilatkozta minap, hogy akik már edzőtáborozhatnak, azoknál már nem számít, hogy ki hogyan és honnan került a csapatba. Nyilvánvalóan van benne némi barokkos túlzás, de már a megközelítés is figyelemreméltó.)
4. 1. körben csak nagyon indokolt esetben nagyon fogfájósan húzunk. Egyébként meg hadd szóljon a letrade! (S ha már húzunk, akkor legyen sok-sok exkluzív belső info. Ha Sobri valakit igazán hibáztathat Tebow be nem húzásáért, akkor forduljon Urban Meyer-hez. 😊 De miért nem szólt Chad Jackson-ról? Vagy őt tényleg a sérülései tették tönkre, s az észbeli képesség hiányok emlegetése csak az eredeti hibát (sérülés az edzőtáborban újoncként) fedi?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
lehet ezer scout meg mindenféle megfigyelő, szerintem draftkérdésekben BB mondja ki a végső szót. márpedig őt nem fogják eltávolítani, mert a szar draftok ellenére sem muzsikáltunk rosszul az elmúlt években(legalábbis az alapszakaszban).
és kb. ő választja ki a segédeit is, scoutokat, szóval ilyen téren szerintem nehezen lesz változás.triangle
Én őszintén remélem is, h nem fogják eltávolítani BB-t néhány sz.r draft miatt. Más csapatok jobban draftolnak, sztárokat igazolnak FA-ről, aztán ott tartanak, ahol tartanak.
Lehet, h az elmúlt 3 év nem volt túl sikeres a PO-ban, de belegondolva...a 2000-es években a Pats 4* játszott SB-t, ebből hármat behúzott.
Szinte minden évben volt PO, amikor nem, akkor is - mindkét esetben, ami beugrik-, asszem 11-5 volt a mérleg. Időtlen idők óta nem volt negatív a mérleg (talán BB első évében volt?!)
Hmmm....szóval legyenek csak sz.rok a draftok, ha közben ilyen eredményeink vannak. (tradekből és UDFA-kből szerzett játékosokkal pl.)

Amúgy erről a draftolás témáról le kellene lassan szerintem szállni . Volt ugyanis egy tavalyi draft is, amiről nem nagyon esett még szó az elmúlt napokban: DMC, Hernandez, Gronk .....
több mint 12 éve
triangle 1 283
lehet ezer scout meg mindenféle megfigyelő, szerintem draftkérdésekben BB mondja ki a végső szót. márpedig őt nem fogják eltávolítani, mert a szar draftok ellenére sem muzsikáltunk rosszul az elmúlt években(legalábbis az alapszakaszban).
és kb. ő választja ki a segédeit is, scoutokat, szóval ilyen téren szerintem nehezen lesz változás.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Több évnyi komplett classról van szó, akkor szerintem már felmerül a kérdés, hogy mindenki jól végezte a dolgát? mindenki megtett mindent, ami tőle elvárható volt? sőt! tovább megyek, nem csak személyi konzekvenciákat kell levonni, hanem olyanokat is, hogy: biztos, hogy jó az értékelési rendszerünk? biztos, hogy jó, hogy saját scouting team van, és nem vagyunk tagja egyetlen szervezetnek sem? biztos, hogy nem lehetne a prioritásokon finomítani? Biztos, hogy érdemes 19-re lapot kérni minden drafton?viito
A válogatási rendszer mellett azért van még egy faktor, ami talán még inkább befolyásolja egy játékos NFL éretté válását, az meg az edzői munka, amit akár újoncként, akár másodévesként végeznek el vele. Pl. secondarynél nem sok állandóság volt az elmúlt években az edzők oldalán sem. Ehhez is kapcsolódik részben, hogy nem nagyon emlékszem olyan korai körös játékosra (mondjuk harmadik-negyedik körtől felfelé), aki újoncként semmit nem tett le az asztalra, és csak később tudta beverekedni magát a kezdőbe, majd stabil játékossá válni.

A másik oldalról: a tömegével leszerződtetett UDFA játékosokból viszont minden évben nagyon érzékkel szűri ki a stáb az OTA és TC alapján, hogy kivel érdemes komolyabban foglalkozni (ez elképzelhető, hogy nem Pats specifikus, mindenesetre az biztos, hogy itt visszatérő motívum).
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ezzel nagyon-nagyon egyetértek!!! Különben is, ott volt a lábműtéte...
Brady nincs a listán? Fura 😊Spigo
Legutóbb a Chiefs elleni 2008-as nyitómeccs előtt nem volt rajta. Az tudjuk, hogyan végződött. Már kampányolnak érte, hogy ne kísértsék a sorsot, és azonnal tegyék fel a listára inkább. 😂gsn

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Brady nincs a listán? Fura 😊Spigo
Legutóbb a Chiefs elleni 2008-as nyitómeccs előtt nem volt rajta. Az tudjuk, hogyan végződött. Már kampányolnak érte, hogy ne kísértsék a sorsot, és azonnal tegyék fel a listára inkább. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
The Patriots’ first complete injury report:

No players have been ruled out as of yet.

Did Not Participate in Practice

Sebastian Vollmer (back)

Limited Participation

Mark Anderson (knee)
Kyle Arrington (hip)
Dan Connolly (foot)
Jermaine Cunningham (groin)
Dane Fletcher (thumb)
Taylor Price (hamstring)
Stevan Ridley (ankle)
Jeff Tarpinian (knee)
Shane Vereen (hamstring)
Ryan Wendell (calf)

Full Participation

Leigh Bodden (hand)
Julien Edelman (hand)Gogo
Brady nincs a listán? Fura 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
dbo: 1-1 játékossal a legjobb scouting team is mellé fog nyúlni (elég megnézni az 1. körös bustok számát), ezt én is leírtam, és egy percig sem vitattam. Sosem mondanám, hogy komoly a gond 1db első körös bust után sem.
Nálunk viszont más a helyzet. Több évnyi komplett classról van szó, akkor szerintem már felmerül a kérdés, hogy mindenki jól végezte a dolgát? mindenki megtett mindent, ami tőle elvárható volt? sőt! tovább megyek, nem csak személyi konzekvenciákat kell levonni, hanem olyanokat is, hogy: biztos, hogy jó az értékelési rendszerünk? biztos, hogy jó, hogy saját scouting team van, és nem vagyunk tagja egyetlen szervezetnek sem? biztos, hogy nem lehetne a prioritásokon finomítani? Biztos, hogy érdemes 19-re lapot kérni minden drafton?

A világ nem működik úgy, hogy mindent a szerencsére lehessen fogni. Egy autó gyártó is mondhatja, hogy fenébe, pechünk volt, mert a konkurencia mindig csak egy hajszállal találta ki jobban az adott évi modelljét, mint mi, de ettől még a végén csődbe fog menni. A példa pedig nem is sántít annyira, ugyanis az NFL csapatok sem csak a sportról szólnak, hanem egyben mindegyik üzleti vállalkozás is. Te pl cég/csapat tulajdonosként mennyi ideig fogadnál el azt a kifogást, hogy "bocs főnök, csak pechünk volt". Egy párszor tuti, mindenki hibázik, ha az első hibánál kirúgod az embereidet, akkor a végén senki nem mer majd döntést hozni, mert fél a hibától. De ha rengeteget hibáznak, akkor bizony bele kell nyúlni a rendszerbe, hozni kell egy új fünököt, átirani velük a draft howto-t, konzervatívabban húzni, vagy bánom is én, de változtatni kell.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
The Patriots’ first complete injury report:

No players have been ruled out as of yet.

Did Not Participate in Practice

Sebastian Vollmer (back)

Limited Participation

Mark Anderson (knee)
Kyle Arrington (hip)
Dan Connolly (foot)
Jermaine Cunningham (groin)
Dane Fletcher (thumb)
Taylor Price (hamstring)
Stevan Ridley (ankle)
Jeff Tarpinian (knee)
Shane Vereen (hamstring)
Ryan Wendell (calf)

Full Participation

Leigh Bodden (hand)
Julien Edelman (hand)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Őt azért nehéz lett volna elemezgetni, mivel a USCn Palmer és Leinart mögött nem is játszott.
Pedig egy QB elemzésénél legtöbb edző első adatként a kezdőmeccsek számát nézi meg egy irányítónál.ulpianus
Az egyertelmu hogy SC-n nem lathattak jatszani, de Chiefs latta mit produkalt a NE redszereben es szerintem abban megegyezhetunk, hogy erosen felnagyitotta kepessegeit. Igy a chiefs a pats rendszerenek lett az "aldozata". Bocsanat, ha nem jott le, hogy Cassel-t NFL szinten ertettem es nem egyetemi szintendbo
"nagyon neheze teszi a scoutok szamara megallapitani, hogy csak a rendszer tesszi-e kivanatossa vagy eggyel magasabb szinten is egy teljesen mas semaban is ugyanazt a teljesitmenyt fogja e tudni mutatni. Es ha annyira megtudnak mondani, akkor nem lennenek Alex Smithek vagy akar Casselek."

Akkor jó. Mert így az a rész, hogy "eggyel magasabb szinten" azt jelenti a Chiefs jobb egy szinttel mint a Pats. :cool:ulpianus
De nem játékban 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
vagy akar Casselek.dbo
Őt azért nehéz lett volna elemezgetni, mivel a USCn Palmer és Leinart mögött nem is játszott.
Pedig egy QB elemzésénél legtöbb edző első adatként a kezdőmeccsek számát nézi meg egy irányítónál.ulpianus
Az egyertelmu hogy SC-n nem lathattak jatszani, de Chiefs latta mit produkalt a NE redszereben es szerintem abban megegyezhetunk, hogy erosen felnagyitotta kepessegeit. Igy a chiefs a pats rendszerenek lett az "aldozata". Bocsanat, ha nem jott le, hogy Cassel-t NFL szinten ertettem es nem egyetemi szintendbo
"nagyon neheze teszi a scoutok szamara megallapitani, hogy csak a rendszer tesszi-e kivanatossa vagy eggyel magasabb szinten is egy teljesen mas semaban is ugyanazt a teljesitmenyt fogja e tudni mutatni. Es ha annyira megtudnak mondani, akkor nem lennenek Alex Smithek vagy akar Casselek."

Akkor jó. Mert így az a rész, hogy "eggyel magasabb szinten" azt jelenti a Chiefs jobb egy szinttel mint a Pats. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
vagy akar Casselek.dbo
Őt azért nehéz lett volna elemezgetni, mivel a USCn Palmer és Leinart mögött nem is játszott.
Pedig egy QB elemzésénél legtöbb edző első adatként a kezdőmeccsek számát nézi meg egy irányítónál.ulpianus
Az egyertelmu hogy SC-n nem lathattak jatszani, de Chiefs latta mit produkalt a NE redszereben es szerintem abban megegyezhetunk, hogy erosen felnagyitotta kepessegeit. Igy a chiefs a pats rendszerenek lett az "aldozata". Bocsanat, ha nem jott le, hogy Cassel-t NFL szinten ertettem es nem egyetemi szinten

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
vagy akar Casselek.dbo
Őt azért nehéz lett volna elemezgetni, mivel a USCn Palmer és Leinart mögött nem is játszott.
Pedig egy QB elemzésénél legtöbb edző első adatként a kezdőmeccsek számát nézi meg egy irányítónál.


Állat vagyok, ami enni kér...