New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
triangle 1 283
további hírek:
OT Steve Maneri és LS James Dearth cut
LS Danny Aiken claimelve a buffalotól
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Cutolt embereink merre kerültek annyit tudok, Vödörből Maci lett, és Lee Smithből Bölény és a többiek Sanders és Tate....ThundersNFL
Sanders atlanta, Tate cincy, Yeatman miamitriangle
Köszönöm a választ

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
triangle 1 283
Cutolt embereink merre kerültek annyit tudok, Vödörből Maci lett, és Lee Smithből Bölény és a többiek Sanders és Tate....ThundersNFL
Sanders atlanta, Tate cincy, Yeatman miami
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Cutolt embereink merre kerültek annyit tudok, Vödörből Maci lett, és Lee Smithből Bölény és a többiek Sanders és Tate....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
triangle 1 283
alakul a PS, eddig:
DE Alex Silvestro, DE Markell Carter, LB Aaron Lavarias, S Ross Ventrone

TE Lee Smith-t viszont vitte waiverről a Buffalo, az ötödik körös pickünk így hivatalosan is kuka.
mint kiderült, szándékunk ellenére TE Will Yeatman sem megy PS-be, őt a fins vitte waiverről. :/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vödör az NFC-ben landolt, egészen pontosan a Bearsnél


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem tudom, azért van még pár simán kezdő kaliberű játékos aki nem kötelezte el magát eddig. Tatupu, Gurode, Waters... Pedig tuti van olyan csapat ahove ezek a játékosok kellenének. Nem tudom,a cap szempontjából tök mind1, hogy mikor szerződnek velük?Boston
elvileg ha most szerződz velük, még jár nekik garantált pénz, míg pl ha egy hét múlva akkor már nem. legalábbis eddig így voltbriareos
oks, köszönöm szépen. Akkor bátran kijelenthető, h nem ez volt az oka 😊Boston
Sőt, konkrétan nekik az az érdekük h addig megállapodjanak...

egyébként pont ennek kapcsán emlegetik náluk Krumplit h visszahozzuk az első hét után, mert elkél a segítség a falba.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...Danna
Ahogy néztem az OLine-otokat ellenünk már akkor sem voltatok túl jó szituban.Bazzani
Igen, DE
1: ti DLine-otok ellen minden falnak gondjai lesznek, és max az SB-ben találkozhatunk, ergo nem kiindulási alap. 😀
2: Connolly és Orr akkor még viszonylag állapotban volt. Mondjuk Connolly állítólag nem súlyos, látták most a meccs után mindenféle kötés és sántítás nélkül járkált.
3: bíztak abban h kirúgnak pár használható embert innen-onnan...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szemléltető példa BB sajtótájékoztatóihoz. 😊
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lqyk4h1VV41qclcbeo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1315233655&Signature=8wBNc2MhsFiWCm9SQdrMVqgiEJM%3D

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem tudom, azért van még pár simán kezdő kaliberű játékos aki nem kötelezte el magát eddig. Tatupu, Gurode, Waters... Pedig tuti van olyan csapat ahove ezek a játékosok kellenének. Nem tudom,a cap szempontjából tök mind1, hogy mikor szerződnek velük?Boston
elvileg ha most szerződz velük, még jár nekik garantált pénz, míg pl ha egy hét múlva akkor már nem. legalábbis eddig így voltbriareos
oks, köszönöm szépen. Akkor bátran kijelenthető, h nem ez volt az oka 😊

Do your job
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Nem tudom, azért van még pár simán kezdő kaliberű játékos aki nem kötelezte el magát eddig. Tatupu, Gurode, Waters... Pedig tuti van olyan csapat ahove ezek a játékosok kellenének. Nem tudom,a cap szempontjából tök mind1, hogy mikor szerződnek velük?Boston
elvileg ha most szerződz velük, még jár nekik garantált pénz, míg pl ha egy hét múlva akkor már nem. legalábbis eddig így volt

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem tudom, azért van még pár simán kezdő kaliberű játékos aki nem kötelezte el magát eddig. Tatupu, Gurode, Waters... Pedig tuti van olyan csapat ahove ezek a játékosok kellenének. Nem tudom,a cap szempontjából tök mind1, hogy mikor szerződnek velük?

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...Danna
Ahogy néztem az OLine-otokat ellenünk már akkor sem voltatok túl jó szituban.Bazzani
De akkor még hihettek Ohrenberger... á, leírhatatlan, szóval Orrban. Ami persze inkább vicc kategória.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...Danna
Simán. Ha jó ügynöke van, akkor az ügynök megnézett három dolgot. A) a sz.r szintjét - nagyon magas, B) a cap helyzetet - nagyon jó, C) az eredetileg kért összeget. Utána csak annyi dolga volt, hogy a tényezőket mérlegre téve C-t megszorozza egy 1-nél nagyobb számmal. Mr. Kraft így pontosan tudhatja, hogy mennyibe került a kaland.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...Danna
Ahogy néztem az OLine-otokat ellenünk már akkor sem voltatok túl jó szituban.

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...Danna
Én is hajlok erre a variácóra. 😉
(Mondjuk ez nem kecsegtet túl sok jóval Connolly és Wendel állapotát illetően...) 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ez csak az én tippem, de sztem simán benne lehet h túl sokat kért és most lettünk annyira sz.r szituban, h kifizettük neki...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most akartam beírni. Sztem a liga egyik legjobb guardja még mindig. 34 éves az igaz, de mindenben jó egyszerűen. Fel nem tudom fogni, miért nem hívta senki? Hacsak nincs valami sérülése, amiről én nem tudok, akkor nem értem. Ha jönne esetleg (én nagyon szurkolok neki), meglátjátok, miről beszélek.

A most nem régi szavazáson 67ik legjobb játékos lett (minden pozíciót figyelembe véve).
http://www.arrowheadpride.com/2011/5/24/2187439/brian-waters-nfls-top-100-2011ulpianus
Alá is írt Schefter szerint. Végre valami egyértelmű pozitívum az utóbbi napokban. 😊Schleck
Csak most azt magyarázza meg nekem valaki,hogy miért vártak eddig vele?
Nem látszott,hogy a meglévők nem alkalmasak a feladatra?Bazzani
Na, ez itt a 20 forintos kérdés. Aki meg tudja magyarázni, az már zseni.
Btw kit vág(t)unk ki cserébe?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Former Chiefs Pro Bowl G Brian Waters tried out for the Patriots today." (Schefter)
Jól jönne az interior line-ba.Gogo
Most akartam beírni. Sztem a liga egyik legjobb guardja még mindig. 34 éves az igaz, de mindenben jó egyszerűen. Fel nem tudom fogni, miért nem hívta senki? Hacsak nincs valami sérülése, amiről én nem tudok, akkor nem értem. Ha jönne esetleg (én nagyon szurkolok neki), meglátjátok, miről beszélek.

A most nem régi szavazáson 67ik legjobb játékos lett (minden pozíciót figyelembe véve).
http://www.arrowheadpride.com/2011/5/24/2187439/brian-waters-nfls-top-100-2011ulpianus
Alá is írt Schefter szerint. Végre valami egyértelmű pozitívum az utóbbi napokban. 😊Schleck
Csak most azt magyarázza meg nekem valaki,hogy miért vártak eddig vele?
Nem látszott,hogy a meglévők nem alkalmasak a feladatra?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Former Chiefs Pro Bowl G Brian Waters tried out for the Patriots today." (Schefter)
Jól jönne az interior line-ba.Gogo
Most akartam beírni. Sztem a liga egyik legjobb guardja még mindig. 34 éves az igaz, de mindenben jó egyszerűen. Fel nem tudom fogni, miért nem hívta senki? Hacsak nincs valami sérülése, amiről én nem tudok, akkor nem értem. Ha jönne esetleg (én nagyon szurkolok neki), meglátjátok, miről beszélek.

A most nem régi szavazáson 67ik legjobb játékos lett (minden pozíciót figyelembe véve).
http://www.arrowheadpride.com/2011/5/24/2187439/brian-waters-nfls-top-100-2011ulpianus
Alá is írt Schefter szerint. Végre valami egyértelmű pozitívum az utóbbi napokban. 😊

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
mit szól ehhez a vödör fan klub?mascherano
Jelentem, már nem vagyok VFC tag. Kiábrándultam belőle a tavalyi év után. Mondjuk elfelejtettem szólni, hogy kerüljek ki valakinek az aláírásából.
Úgyhogy csak olyan szintű a meglepettség, mint más nem VFC tagnál.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most bedobok egy nevet,amit itt alighanem kevesen ismernek.
(Bár ő csinálta az INT-et a pre meccsen,amikor Welker kicsit meg is sérült.)
Ricardo Silva (Safety). Szinte minden pre meccsen remekül játszott és a Lions drukkerek számára elég érthetetlen,hiogy miért cutoltuk.
BB-ék látták is,úgyhogy szerintem van esélye az idekerülésre.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
"Former Chiefs Pro Bowl G Brian Waters tried out for the Patriots today." (Schefter)
Jól jönne az interior line-ba.Gogo
Most akartam beírni. Sztem a liga egyik legjobb guardja még mindig. 34 éves az igaz, de mindenben jó egyszerűen. Fel nem tudom fogni, miért nem hívta senki? Hacsak nincs valami sérülése, amiről én nem tudok, akkor nem értem. Ha jönne esetleg (én nagyon szurkolok neki), meglátjátok, miről beszélek.

A most nem régi szavazáson 67ik legjobb játékos lett (minden pozíciót figyelembe véve).
http://www.arrowheadpride.com/2011/5/24/2187439/brian-waters-nfls-top-100-2011


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Former Chiefs Pro Bowl G Brian Waters tried out for the Patriots today." (Schefter)
Jól jönne az interior line-ba.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Idén nem igazán volt használható safety a drafton, így nem csoda, hogy nem húztunk.
Ennyi konkrétumot, innentől vélemény következik.
A mezei NE fan 3 dolgot tehet: vagy bízik BB-ben, vagy az értelmet keresi a döntések mögött vagy kétségbe esik.
Ha a második, akkor sok esélye nincs, egyszerűen a rendelkezésünkre álló információk alapján az elmúlt napok (hetek, hónapok, draftok, tán évek) történéseit nem tudjuk megítélni, a szükséges infók töredéke van csak meg nekünk BB-hez képest.
Tehát szerintem az értelmet eképp felesleges keresni.
Így marad a hit. Ehhez tulajdonképpen nem kellenek konkrétumok, eredmények, semmise, csak a hit maga.
Nem akarok azon vitázni hogy a tavalyi év, az azelötti PO vereséges a Ravenstől vagy a (majdnem) Perfect Season siker vagy sem. Számomra nem az.
Így viszont az elmúlt 6 év messze nem sikersztori. Lehet mantrázni, hogy BB mindent tud, mindenre gondol, mi nem értjük, de a végén neki lesz igaza, dehát nem, én ki merem mondani.
Valami itt már nagyon nem stimmel.
Nem stimmel mióta Bradyt lecserélte a Titans ellen, egy brutális rekord kapujában, nem stimmel mióta bent hagyta Tebow-t a drafton, nem stimmel a Colts elleni Manning comeback-es meccs óta.
És bár nem esem kétségbe, mert a Pats mégiscsak a Pats, de én már nem bízom BB-ben, és egyszerűen nem értem, hogy szakírók mire alapozzák SB szereplésünket.
De remélem nekik lesz igazuk, és nem annak, amit látok, látni vélek.