New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots make roster moves to reach 53-man limit.

Released: DL L. Cohen, LB N. Koutouvides, S B. Meriweather, DE E. Moore, RB S. Morris, WR B. Tate, WR T. Underwood, OL T. Austin, RB E. Kettani, DB R. Ventrone, LB M. Carter, DL A. Lavarias, DE A. Silvestro, TE L. Smith, TE W. Yeatman.

PUP: DL R. Brace, DL B. Deaderick, RB K. FaulkHabi
Árulkodó ez az összegzés. A kb. ugyanannyi roster helyet igénylő O- és D-line kialakításához a DL keretből ki kellett vágni négyet plusz kettő PUP, az OL-ből csak egyet. (Az egy IR-re tett már közvetlen hiány) Minimum aránytévesztésbe estek a 90-es bő keret kialakításakor.
Ha melléveszem, hogy a legmélyebb depth-tel rendelkező safety poszttal mit műveltek, akkor az offseason értékelése nálam közelít a gyengéhez.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy a Jets elmúlt 1 órás roster mozgásait l elnézve lehet Vödör ott köt ki majd náluk...iktriad
Why not? Ez alapopció minden volt Pats játékos esetében, ráadásul most még Ryan körme alatt tüske Ellis ideszerződése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
jó az interior O-line depth: a masszív Mankins-Koppen-Connolly sor mögött most van Wendell, aki nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán az előszezonban (sérült), meg van...ki is? ja, más nincs 😐triangle
Wendell pályára egyáltalán nem lépett, szerintem edzeni sem edzett. Btw vádlisérülése van.
Tehát akkor keresünk egy (?) OL-embert, egy blokkoló TE-t és egy S -t. Mindnek legyen kezdő (közeli) tudása. Gratulálok!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Összefoglalva így áll a right guard pozíció jelenleg: Dan Conolly-jobb bokasérülés a 3. pre meccsen
Ryan Wendell-lábszársérülés a preseason előtt
Rich Ohrnberger-fejsérülés a 4. pre meccsen-IR.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy a Jets elmúlt 1 órás roster mozgásait l elnézve lehet Vödör ott köt ki majd náluk...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Patriots make roster moves to reach 53-man limit.

Released: DL L. Cohen, LB N. Koutouvides, S B. Meriweather, DE E. Moore, RB S. Morris, WR B. Tate, WR T. Underwood, OL T. Austin, RB E. Kettani, DB R. Ventrone, LB M. Carter, DL A. Lavarias, DE A. Silvestro, TE L. Smith, TE W. Yeatman.

PUP: DL R. Brace, DL B. Deaderick, RB K. Faulk


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Vagy nincs mese, nyalják párszor fényesre Neal fenekét, hogy meggondolja magát...Boston
ÁMEN!!! 😀

(Kár hogy max. 5-6 meccset bírna csak ki mielőtt IR-re menne ő is...) 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
jó az interior O-line depth: a masszív Mankins-Koppen-Connolly sor mögött most van Wendell, aki nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán az előszezonban (sérült), meg van...ki is? ja, más nincs 😐triangle
Az Orr, kimás😀
ezért is mondom, hogy örülnék ennek a Gurode igazolásnak😊Gyulus
Vagy nincs mese, nyalják párszor fényesre Neal fenekét, hogy meggondolja magát...

Do your job
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
A mostani cutokról, röviden...

Vödörrel kapcsolatosan ezúton jegyzem meg, hogy a liga kétharmadában tuti giga-bust lett volna a srác... nálunk ehhez képest egész jól muzsikált, szvsz a 2009-es szezonban a csapat egyik legjobbja lett.. csak épp nem az a játékos, akit FS posztra kerestünk anno Wilson utódjának.

Gyulus
Tök igazat adok Neked....
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
jó az interior O-line depth: a masszív Mankins-Koppen-Connolly sor mögött most van Wendell, aki nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán az előszezonban (sérült), meg van...ki is? ja, más nincs 😐triangle
Az Orr, kimás😀
ezért is mondom, hogy örülnék ennek a Gurode igazolásnak😊Gyulus
Az Orr már IR.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
jó az interior O-line depth: a masszív Mankins-Koppen-Connolly sor mögött most van Wendell, aki nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán az előszezonban (sérült), meg van...ki is? ja, más nincs 😐triangle
Az Orr, kimás😀
ezért is mondom, hogy örülnék ennek a Gurode igazolásnak😊
több mint 12 éve
triangle 1 283
jó az interior O-line depth: a masszív Mankins-Koppen-Connolly sor mögött most van Wendell, aki nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán az előszezonban (sérült), meg van...ki is? ja, más nincs 😐
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A mostani cutokról, röviden...

Vödörrel kapcsolatosan ezúton jegyzem meg, hogy a liga kétharmadában tuti giga-bust lett volna a srác... nálunk ehhez képest egész jól muzsikált, szvsz a 2009-es szezonban a csapat egyik legjobbja lett.. csak épp nem az a játékos, akit FS posztra kerestünk anno Wilson utódjának.

Apropó, Wilson... látok rá sanszot, hogy hosszabb Ras-Iból FS-t nevelünk, ahogy anno a college CB Eugene-ből is, nem egy helyen említették ezt draft idején is... mondjuk ebből eleddig semmit sem láttunk😀

Ezzel tényleg csak az a durva, h klasszikus FS ezzel egy, Sergio Brown maradt a csapatban, Chung ugye egyértelműen SS posztra való, a másik két safety is inkább in-the-box jellegű:S

Sammy Morrisért fáj a szívem, az elmúlt 4(!) évben kifejezetten megszerettem a srácot, sokat tett a csapatért. Ha csak kicsit is kevésbé lett volna sérülékeny, akkor anno 1-2 szezont lazán 1000 yard felett hozott volna:S
mind1, jól jött az RB-ínséges időkben, ST-ben meg mindig hasznát vettük....


Yeatman plusz Lee cutot én sem értem, 3 (vagy épp 4) TE-vel mentünk neki a szezonnak, amióta az eszemet tudom:S
több mint 12 éve
triangle 1 283
elvileg a liga felé eljutatta mindenki időben az infokat, csak a napvilágra kerüléshez kell egy kis idő.

Ventrone cut. Ohrnberger IR.
Tarpinian egyelőre marad, ahogy Butler és Molden is (+Slater, White).
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Reiss: Patriots make moves official. Place OL Rich Ohrnberger on injured reserve.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy nézegetem a többi topic-ot, sok helyen nem mentek le 53-ra éjfélig. Haladékot kaptak a csapatok, vagy mindenki az utolsó pillanatban egyszerre juttatta el a döntéseit és dugó van a hírfolyamban?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Yeatman cut (!?)

mehet az ima nem csak a támadófal, hanem Gronk és Hörni egészségéért is (Lee Smith állítólag IR lesz, Yeatmant meg ki tudja, elviszik-e a cut után vagy majd ps-ből). vagy Solder lesz nemcsak a csere LT, RT, RG, hanem a 3. TE is.triangle
😊 Azt legalább játszott már, ellentétben az RT és RG posztokkal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha Ventrone és/vagy Tarpinian marad a felsoroltak kárára, akkor nagyon tágra nyílt szemekkel és leesett állal fogom szemlélni a világot.tomi-tomi
Nos, Yeatman-ra is áll a dolog. Akkor egy darabig így nézek ki a fejemből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
triangle 1 283
Yeatman cut (!?)

mehet az ima nem csak a támadófal, hanem Gronk és Hörni egészségéért is (Lee Smith állítólag IR lesz, Yeatmant meg ki tudja, elviszik-e a cut után vagy majd ps-ből). vagy Solder lesz nemcsak a csere LT, RT, RG, hanem a 3. TE is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tarpinian azért is érdekes, mert az ő múltjával az IR szinte borítékolható. Nagyon félhetnek, hogy elvinné valaki waiverről, és nem tudnák PS-be csempészni, hogy még mindig itt van, mert különben ST-ben láthatná el Tracy White feladatait.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ha Butler cut, a fennmaradó két cutra még mindig vannak jelöltek: Tarpinian, Ventrone, Molden, Slater, White, esetleg Warren, ahogy DoM említette. még talán Wendell.triangle
Ha Butler cut, akkor Molden szerintem biztos, hogy marad.
Én Butler, Tarpinian, Ventronét tippelnék.Schleck
Így látom én is. Ha Ventrone és/vagy Tarpinian marad a felsoroltak kárára, akkor nagyon tágra nyílt szemekkel és leesett állal fogom szemlélni a világot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ha Butler cut, a fennmaradó két cutra még mindig vannak jelöltek: Tarpinian, Ventrone, Molden, Slater, White, esetleg Warren, ahogy DoM említette. még talán Wendell.triangle
Ha Butler cut, akkor Molden szerintem biztos, hogy marad.
Én Butler, Tarpinian, Ventronét tippelnék.

több mint 12 éve
triangle 1 283
ha Butler cut, a fennmaradó két cutra még mindig vannak jelöltek: Tarpinian, Ventrone, Molden, Slater, White, esetleg Warren, ahogy DoM említette. még talán Wendell.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor kiken gondolkodnak ennyit? (Butler-en kívül)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A DL-t már kitakarították, belőtték létszámra?tomi-tomi
Talán Warren mehet még el onnan.