NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Aki látta a meccset, attól kérdezném, hogy Dowling mutatott valamit? CB-t játszott? valahol olvastam h akár S-nek is kipróbálhatjuk.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Yeatman vajon benne marad az 53-ban?Stephan
Ha lesz harmadik tight end, már pedig kettővel elég meglepő lenne, ha nekivágna a csapat az évnek, akkor az valószínúleg ő lesz, és nem Lee Smith.

Ami még érdekes kérdés:

Lesz-e öt futó, vagyis marad-e Sammy Morris az ST-ben játszott szerepe, és a meccsenkénti egy FB jelenése miatt?

Lesz-e hét elkapó? Ha csak a szokásos hat, akkor nincs az a malac, hogy ezt Brandon Tate túlélje.

Lesz-e öt end? Ha nem, akkor Moore vagy Anderson marad?

Antwaun Moldennek lesz hely 6.CB-ként vagy ez már túl sok?

A Vödör, Chung, Brown, Barrett safety erős elég szellős.DoM
Nem marad Morris. (kivéve ha Ridley IR)
Hat elkapó, Tate cut.
Szerintem Anderson cut.
Nem lesz Molden.
Jön egy safety meg a cutoltakból.

Ez lenne a papírforma (nálam), tehát így tuti nem lesz.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Yeatman vajon benne marad az 53-ban?Stephan
Ha lesz harmadik tight end, már pedig kettővel elég meglepő lenne, ha nekivágna a csapat az évnek, akkor az valószínúleg ő lesz, és nem Lee Smith.

Ami még érdekes kérdés:

Lesz-e öt futó, vagyis marad-e Sammy Morris az ST-ben játszott szerepe, és a meccsenkénti egy FB jelenése miatt?

Lesz-e hét elkapó? Ha csak a szokásos hat, akkor nincs az a malac, hogy ezt Brandon Tate túlélje.

Lesz-e öt end? Ha nem, akkor Moore vagy Anderson marad?

Antwaun Moldennek lesz hely 6.CB-ként vagy ez már túl sok?

A Vödör, Chung, Brown, Barrett safety erős elég szellős.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tate kuka. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne amikor behúztuk a sérülése ellenére, de hát ez van.
Remélem az ST-vel az Öreg alkot valamit a még hátralévő időben, mert amit eddig láttunk belőle az igen harmatos volt...Boston
nem mennek nekünk ezek a WR draftok elöl mostanában...viito
Az a baj, h nekünk elég sok minden nem megy a draftokon mostanában... LoMo, Vödör, Chad Jackson, Wheatley, meg majd még Brace-t is meglátjuk...Boston
Cserébe rengeteg UDFA játékosunk van. De ez nagyon gyenge vigasz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Alex Silvestro-ról mi a véleményetek? 53-ban benne lehet?

Yeatman szerintem benne marad az 53-ban!GhostLead
Ő ki? Ez alapján szerintem nem. 😊
Megnéztem, szerintem kizárt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Tate kuka. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne amikor behúztuk a sérülése ellenére, de hát ez van.
Remélem az ST-vel az Öreg alkot valamit a még hátralévő időben, mert amit eddig láttunk belőle az igen harmatos volt...Boston
nem mennek nekünk ezek a WR draftok elöl mostanában...viito
Az a baj, h nekünk elég sok minden nem megy a draftokon mostanában... LoMo, Vödör, Chad Jackson, Wheatley, meg majd még Brace-t is meglátjuk...

Do your job
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Alex Silvestro-ról mi a véleményetek? 53-ban benne lehet?

Yeatman szerintem benne marad az 53-ban!
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Yeatman vajon benne marad az 53-ban?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hamarosan BB előveszi megint az ollóját és elkezd cut-olni.
Szerintetek ki vagy kik lesznek a legnagyobb meglepetések a végső keretszűkítésnél?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tate kuka. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne amikor behúztuk a sérülése ellenére, de hát ez van.
Remélem az ST-vel az Öreg alkot valamit a még hátralévő időben, mert amit eddig láttunk belőle az igen harmatos volt...Boston
nem mennek nekünk ezek a WR draftok elöl mostanában...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, az a baj, hogy kb egész itteni teljesítményének a felét el is mondtad 😊

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Tate kuka. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne amikor behúztuk a sérülése ellenére, de hát ez van.
Remélem az ST-vel az Öreg alkot valamit a még hátralévő időben, mert amit eddig láttunk belőle az igen harmatos volt...Boston
Brandon Tate?

Nem fogom elfelejteni a tavalyi Return TD-jét ellenünk az 1. körben

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Tate kuka. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne amikor behúztuk a sérülése ellenére, de hát ez van.
Remélem az ST-vel az Öreg alkot valamit a még hátralévő időben, mert amit eddig láttunk belőle az igen harmatos volt...

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár ebből a meccsből nem lehet levonni nagy következtetéseket (mi a kezdőkkel álltunk fel, ők nem annyira), azért aggasztó volt, hogy futottak át rajtuk 3-4. számú futókkal is. Mondjuk amikor nagyon kellett, akkor viszont jöttek a labdaszerzések sorozatban. Lesz ez még jobb is

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Guyton TD-jét pontosan miért vették el? Hol kellett volna állnia annak a szerencsétlen Underwood-nak?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
triangle 1 283
bár még csak az összefoglalót néztem, de az idei preseason meg a korábban látottak alapján idén (is) az O-falon fog múlni, hogy meddig jutunk. a védelem van annyira jó, amennyire ez nekünk szükséges (sőt), és ha Brady-nek van ideje, ebben az évben is szét fogja szedni a védelmeket. detroit ellen sok új dolgot próbáltunk, szerintem nem csak abból a meccsből kell kiindulni (annyiban igen, hogy a támadófal sajnos tényleg zavarba hozható, ill. ha nem kellően agresszív a D playhívása, akkor őket is fogják szívatni), de pl. Branch-et is végig jegeltük az előszezonban, pedig neki nem kis szerepe lesz az O-ban.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Remélem izgalmas kis csetepaté lesz a keretbe kerülésért!
Go Pats Go Mayo

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne ijesztegesd a népet 😊
Nagy spílerrel erősödtünk 😀Wyatt
Hol van ettől Aso? A passzjátékok 5%-ánál dobnak rá, és azt 100%-osan negatív yardon állítja meg!
Egy ZSENI-vel gazdagodtunk! Bár idén volt már olyan játékos a roster-en, akit szombaton szerződtettünk, mire hétfő reggel bement volna átöltözni, már nem volt Patriots-játékos. Na, ő mit tudhat?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne ijesztegesd a népet 😊
Nagy spílerrel erősödtünk 😀

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
most olvasom Canon abbahagyta?sutianap
Mit?
Reserve-re tették (nem kellett PUP-ra, mert NFI), egyébként nagyjából ugyanaz érvényes rá, mintha PUP-on lenne. (6. hétig nem edzhet-játszhat, 7. héttől edzhet és a csapatnak lesz három hete, hogy döntsön felőle, ebben a 3 hétben nem számít bele az 53-as roster-be). A lehetőségekhez képest nagyon jól van.
Kellett az aktív 80. hely egy ex-Texans CB-nek, aki 3 év alatt kapott 32 snap-et, ebből 20 volt passzjáték és egyszer dobtak a WR-ére mínusz(!) 2 yardért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
most olvasom Canon abbahagyta?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Sinisa: lehet az a baj, hogy nem jelszóemlékeztetőt kell kérni, hanem megerősíteni a regisztrációt. Gondolom az is a célja ennek, hogy kiszórják az inaktívakat...

+ahogy elnézem elvileg enged regisztrálni!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Köszi!
Sajnos egyelőre nem működik.
Volt valami takarítás / átállás / egyéb náluk?
Én kb. 2 hete használtam, minden OK volt és ma a jó jelszavamra írja azt, hogy nem jó...Sinisa
Valamit biztos bűvészkedtek, mert nálam is ugyanez volt kb. egy órája. - nem működött a régi jelszó. Az újraaktiválás és a password reset viszont pillanatok alatt megérkezett az emaillel és már minden olyan mint régen.DoM
Köszi Neked is.
Én próbáltam háromszor, és nem akar jönni a mail.
Lehet mindenki rászabadult, és kicsit bedugultak. Majd próbálom holnap / holnapután... 😊
És bocsi az OFF-ért.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Köszi!
Sajnos egyelőre nem működik.
Volt valami takarítás / átállás / egyéb náluk?
Én kb. 2 hete használtam, minden OK volt és ma a jó jelszavamra írja azt, hogy nem jó...Sinisa
Valamit biztos bűvészkedtek, mert nálam is ugyanez volt kb. egy órája. - nem működött a régi jelszó. Az újraaktiválás és a password reset viszont pillanatok alatt megérkezett az emaillel és már minden olyan mint régen.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
igen, az elmúlt napokban volt valami szerver frissítés, h minden pöpec legyen reg seasonra