New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Köszi!
Sajnos egyelőre nem működik.
Volt valami takarítás / átállás / egyéb náluk?
Én kb. 2 hete használtam, minden OK volt és ma a jó jelszavamra írja azt, hogy nem jó...Sinisa
Valamit biztos bűvészkedtek, mert nálam is ugyanez volt kb. egy órája. - nem működött a régi jelszó. Az újraaktiválás és a password reset viszont pillanatok alatt megérkezett az emaillel és már minden olyan mint régen.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
igen, az elmúlt napokban volt valami szerver frissítés, h minden pöpec legyen reg seasonra

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
OFF

A TYT-tel másnak is volt a napokban problémája?
Nem tudok belépni, a jelszó emlékeztető mail pedig nem akar megjönni...
Köszi!

ONSinisa
próbálkozz most újra, nekem 2-3 perc alatt lement az egész
edit: esetleg nézd meg h nem a spam folderbe rakja-e a mailtbriareos
Köszi!
Sajnos egyelőre nem működik.
Volt valami takarítás / átállás / egyéb náluk?
Én kb. 2 hete használtam, minden OK volt és ma a jó jelszavamra írja azt, hogy nem jó...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
OFF

A TYT-tel másnak is volt a napokban problémája?
Nem tudok belépni, a jelszó emlékeztető mail pedig nem akar megjönni...
Köszi!

ONSinisa
próbálkozz most újra, nekem 2-3 perc alatt lement az egész
edit: esetleg nézd meg h nem a spam folderbe rakja-e a mailt

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
OFF

A TYT-tel másnak is volt a napokban problémája?
Nem tudok belépni, a jelszó emlékeztető mail pedig nem akar megjönni...
Köszi!

ON

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes statisztikai összegzés a Boston Globe-on az edzőtábor 1-1 elleni pass rush gyakorlataiből OL vs DL.

Támadók:



Védők:

DoM
Ohrnberger elég biztató (Wilforktól és Wrighttól ki lehet kapni), szép, hogy a DE-k vannak elöl, Cunningham meglepően karcsú. Koppen sem olyan sz@r, Solder lehetne jobb.
(Btw. a feladat jellegéből adódóan ugye a védők "előnyben" vannak?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes statisztikai összegzés a Boston Globe-on az edzőtábor 1-1 elleni pass rush gyakorlataiből OL vs DL.

Támadók:



Védők:

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
http://www.cbssports.com/#!/nfl/story/15506757/news-briefs-maroney-acquitted-of-pot-charge-awaits-tryouts

Maroney...
Amikor tavaly láttam játszani a Broncosnál, egyértelmű volt hogy azok az utolsó carry-ei az NFL-ben... olyan szinten belassult mint a fene...

A biztonság kedvéért a rendőrökkel is elkapatja magát, nehogy valahova szezon közben behívják, sérülések miatt😀

Azért kemény, hogy két év elteltével hogy eltud tűnni valaki a kanálisban...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Moore, Haynesworth, Wilfork, Carter, Cunningham, Pryor, Wright, Anderson, Ellis, Love, Warren - ez 13 fő, (ha Brace-t és Deaderick-et PUP-on számoljuk), ebből minimum hármat cutolni fognak szerintem.
Meglepődnék, ha Ellis köztük lenne.
?Love, Pryor, Moore?Gogo
Ha 9 DB van és ezen kívül Mayo, Ninko, Spikes, Fletcher, Guyton + White, akkor marad 10 DL poszt (feltéve, ha 25 poszt a D-jé). Ha azt nézzük, hogy Brace, Deadrick Pup, akkor már csak egynek kell mennie.zinedine5
Jogos, elszámoltam magam...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Moore sajnos elsődlegesen a TC-ben villogott, s nem a preseason meccseken:S
Ettől független szerintem nem adjuk ki az útját... egyébként meg Cunningham talán még nála is kevesebbet mutatott eddig.Gyulus
Moore, Haynesworth, Wilfork, Carter, Cunningham, Pryor, Wright, Anderson, Ellis, Love, Warren - ez 13 fő, (ha Brace-t és Deaderick-et PUP-on számoljuk), ebből minimum hármat cutolni fognak szerintem.
Meglepődnék, ha Ellis köztük lenne.
?Love, Pryor, Moore?Gogo
Ha 9 DB van és ezen kívül Mayo, Ninko, Spikes, Fletcher, Guyton + White, akkor marad 10 DL poszt (feltéve, ha 25 poszt a D-jé). Ha azt nézzük, hogy Brace, Deadrick Pup, akkor már csak egynek kell mennie.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Moore a Tampa ellen kifejezetten nem volt rossz, nem is értettem a lehúzását... Sackje nem lett, de double teamet vitt át és kapta el centik híján Freemant, és egyébként is jó nyomást gyakorolt. A Detroit ellen meg mindenki szar volt

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Moore sajnos elsődlegesen a TC-ben villogott, s nem a preseason meccseken:S
Ettől független szerintem nem adjuk ki az útját... egyébként meg Cunningham talán még nála is kevesebbet mutatott eddig.Gyulus
Moore, Haynesworth, Wilfork, Carter, Cunningham, Pryor, Wright, Anderson, Ellis, Love, Warren - ez 13 fő, (ha Brace-t és Deaderick-et PUP-on számoljuk), ebből minimum hármat cutolni fognak szerintem.
Meglepődnék, ha Ellis köztük lenne.
?Love, Pryor, Moore?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
nekem eddig egyébként a DL-ben van a legnagyobb kavalkád, mégis, kik maradnak és mi lesz a depth chart?

Eric Moore - Big Al - Wilfork - Andre Carter
Cunningham - Pryor - Wright - Mike Anderson

és akkor még Shaun Ellist, Kyle Love-t és Gerald Warrent még sehova se raktuk, a valószínűleg PUP-on kezdő Brace, Deadrick párosról nem is beszélve...
Gyulus
Ha Ellis bevethető, akkor sztem ő lesz a kezdő LDE, és őt válthatja helyzettől függően Cunningham. Anderson az eddig látottak alapján kizárólag harmadik és sok helyzetekben lehet a pályán. Eric Moore meg semmi érdemlegeset nem mutatott, amiért rosterhelyet követelhetne magának, nyilván könnyíti a helyzetét, hogy rajta kívül nincs senki más, aki játékra kész lenne.

Összességében az alapvédelem jónak tűnik, de a nickel és dime sorokat még nem nagyon látom át, különösen a nagy emberekkel DT poszton.DoM
Moore sajnos elsődlegesen a TC-ben villogott, s nem a preseason meccseken:S
Ettől független szerintem nem adjuk ki az útját... egyébként meg Cunningham talán még nála is kevesebbet mutatott eddig.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
nekem eddig egyébként a DL-ben van a legnagyobb kavalkád, mégis, kik maradnak és mi lesz a depth chart?

Eric Moore - Big Al - Wilfork - Andre Carter
Cunningham - Pryor - Wright - Mike Anderson

és akkor még Shaun Ellist, Kyle Love-t és Gerald Warrent még sehova se raktuk, a valószínűleg PUP-on kezdő Brace, Deadrick párosról nem is beszélve...
Gyulus
Ha Ellis bevethető, akkor sztem ő lesz a kezdő LDE, és őt válthatja helyzettől függően Cunningham. Anderson az eddig látottak alapján kizárólag harmadik és sok helyzetekben lehet a pályán. Eric Moore meg semmi érdemlegeset nem mutatott, amiért rosterhelyet követelhetne magának, nyilván könnyíti a helyzetét, hogy rajta kívül nincs senki más, aki játékra kész lenne.

Összességében az alapvédelem jónak tűnik, de a nickel és dime sorokat még nem nagyon látom át, különösen a nagy emberekkel DT poszton.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
apró, de annál jobb hírek: Wright, Spikes és Fletcher újra edzett 😊triangle
vicces lesz látni élesben, hogy Fletchernek sokkal inkább fekszik az új D 4-3 MLB posztja, mint Spikesnak:S
szvsz Spikes és Cunningham lehet az egyik nagy vesztese az átállásnak... előbbi sebessége 3-4 TED ILB-nek még elég volt, kétlem, hogy MLB poszton all-down lehetne, akkor meg marad az SLB poszt, ott azonban TE-k elleni passzvédekezéssel lenne bajban + azt a szerepkört tisztára Ninko-nak találtuk ki.

Cunningham meg iszonyat nem tud majd mit kezdeni a DE-poszton nyüzsgő játékosok sokaságával, ehhez képest igazán úri dolga volt LOLB poszton😀

nekem eddig egyébként a DL-ben van a legnagyobb kavalkád, mégis, kik maradnak és mi lesz a depth chart?

Eric Moore - Big Al - Wilfork - Andre Carter
Cunningham - Pryor - Wright - Mike Anderson

és akkor még Shaun Ellist, Kyle Love-t és Gerald Warrent még sehova se raktuk, a valószínűleg PUP-on kezdő Brace, Deadrick párosról nem is beszélve...

A safety depth meg nagyon vicces, mi lesz, ha akár Chung, akár Vödör lesérül?
Eddig "csak" a Page, McGowan, Sanders hármast engedtük el, szvsz a Jaguars safety-felhozatalát már ez veri😀

Wilhite... VÉGRE😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanders aláírt az Atlantához.

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6911528/james-sanders-atlanta-falcons-agree-one-year-deal-source-says

Kíváncsi leszek, mire megy majd ott, elméletileg - elnézve a Falcons FS depth chart-ját - akár kezdő is lehet ott.
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
apró, de annál jobb hírek: Wright, Spikes és Fletcher újra edzett 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"On Tiquan Underwood, Belichick cites his size (6-1, 183 pounds). Played alongside Kenny Britt at Rutgers. Team will take a look at him." (Reiss)Gogo
A sérója még Bradyét is veri: http://imageshack.us/f/703/tiquanunderwoodfarewell.jpg/, de sajna ezen kívül semmi extrát nem fog nyújtani valószinű.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"The Patriots have announced the release of linebacker Marques Murrell and wide receiver Jeremy Ross today." Így megvan a 80 fős roster (ha jól számolom, akkor Kettanival együtt). Boston.com

És egy kis utózönge:
"[Logan Mankins is] a dirty bastard," Jackson said in the Detroit Free Press. "That's all. He's dirty. I kind of called him out on it. Things got a little rough."

To Jackson, Mankins' attitude points to a disparity in NFL officiating. His solution? Show solidarity by doling out whatever justice the referees don't or won't.

"It seems like defense is always on the short end of the stick in the league. The offense gets away with a lot of stuff, especially the offensive line; 95% of it doesn't get called."

"And stuff like this, I mean, you don't let anybody mess with your brothers. It was nothing intentional, but we've got to stay together. That's all." Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azért egy nyakamputáció elég érdekes lenne 😛Wyatt
Lucy Ewingnak is az volt a dallasban 😛 (már ha még emlékszik valaki, hogy hogyan nézett ki a csaj 😛)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért egy nyakamputáció elég érdekes lenne 😛

több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
WES-ről van valami hír? Nyaksérüléssel ment le, remélem nem komoly...Witchdoctor
Wes Welker was made available to reporters after leaving Saturday's preseason game with a neck injury, and ensured them that he is "okay."szaba
ez WW-t ismerve azt is takarhatja, hogy dejó-nem-kell-amputálni...😊Gyulus
+1

Én is ezen gondolkodtam, hogy nála azért ezt fenntartással kell kezelni, nem egy Brace...

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Kötelező program lesz:

http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d821d0244/A-Football-Life-Bill-BelichickDoM
Akárcsak a Brady 6

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kötelező program lesz:

http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d821d0244/A-Football-Life-Bill-Belichick
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM!

Sanders cut után, szted van esély hogy lecsapunk Sharper-re? ill. lenne értelme esetleg Kaczur-t visszahozni az OL-be? ( sok pénz, vagy a sérülése az akadály?)GhostLead
Már nem tippelek, jósolok semmit. 😊 Szerintem max tartalék jön, kb. Ojinnaka szintű játékos, aki csak azért lesz keretben, ha valami történik 4 másik játékossal, legyen kit pályára küldeni.