New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Ha a szamokat nezed 06-08 kozott teny hogy csunyanak tunik, de megnezed ki voltak azok es milyen korulmenyek voltak mas a lanyka fekvese. Nezuk az elso 4 kort, mert talan a a 4. meg az a kor amibe meg elvarhatod hogy a jatekos valamilyen szinten hozza tegyen a kozoshoz.
Mayo: 10. pick nyero, nem kell magyarazni
Wheatley: 2/31 egyetemen utolso 2 evebe all-big 12, kivalo sebesseg es cover skill egyetemen, de allando serulesek. A pedigreje jo megprobaltak, nem jott be a csuklo serules nfl-be is kovette kikopott.
Shawn Crable 3/15: Igazi playmaker Michigani evei alatt volt eve mikor 26.5 tackle for loss. Remek sebesseg es tobb felallasba is hasznalhato. Nincs kirivo serulese, erre draftoljak es shin, groin injury elso 2 evbe rogton IR. 0 meccs a 2 ev alatt. Ezt josold meg.
Kevin O'Connell: 3/3 jol nezett ki papiron az adottsagai, de nem kapott sok lehetoseget a bizonyitasra es azzal, hogy JMD elmegy a kiserlet is megbukik.
Jonathan Wilhite: 4/29 reach, rossz dontes. Nickelbe kellet volna csak jatszania, de a tobbiek gyengelkedese miatt kezdenie is kellett
Brandon Meriweather: all-american egyetemen es 2 pro bowl profik kozott. Ezt nem hivnam bustnak, az mar kevesbe magyarazhato miert nem lehetett megoldani maskepp az eltavolitasat.
Kareem Brown: 4/27 bust, kar magyarazni
Chad Jackson: 36. pick, All-Sec, remek meret es sebesseg. Draft es rogton hamstring, majd ACL 2006ba. 07be pedig tudjuk, hogy mi volt. Kuka
Laurence Maroney: 1/21 All-American egyetemen es kezdetben nagyon nem tunt bustnak, sot Marion Barberrel egyutt nagyon is utosnek tuntek aztan csak puff mind2en legyalaztak a karrierjuket.
David Thomas: 3. kor Vince Younggal jatszott egyutt eloszor Watson csereje, majd egy evet kihagy serules miatt. Utana egy evig itt van Watson melett, majd trade NO. Nem hinnem, hogy bustnak minosulne
Garrett Mills: 4.kor 4. TE volt a depth charton, majd IR nem hasznaltuk, release.
Stephen Gostkowski: bejott
Ha igy nezed java reszt allando serulesek, illetve a 2 TE akinek nem volt prominens szerepe. Egy nagy bust volt Kareem Brown, de ki tudja tole mit vart a vezetes...

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
And Now for Something Completely Different:

Mivel Vollmer nem edzett, Conolly és Wendell pedig épp hogy csak, érdekes lesz az O-line:

Light-Mankins-Koppen-Waters-Solder???El Bandi
nincs ezzel nagy gond szerintem, Koppen egyébként is egy kalap szar, Waters viszont nagyon jó OG, mellette Solder teljesítménye is feljavulhat

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
And Now for Something Completely Different:

Mivel Vollmer nem edzett, Conolly és Wendell pedig épp hogy csak, érdekes lesz az O-line:

Light-Mankins-Koppen-Waters-Solder???
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pedig ezt mindkettőt a csapat szálmájára lehet írni!viito
Reszben egyet ertek veled, viszont velemenyem szerint a draft sokkal inkabb lutri, mint sokakban tudatosul. dbo
Egy-egy játékosnál valóban nagyon nagy a véletlen, a szerencse, az információhiány szerepe. A vezetés dolga az lenne, hogy összességében ezeknek a szerepét szorítsa háttérbe. Szóval, amikor három évnyi draftoltból 3-5 év múlva írd és mondd 3 ember marad, akkor már felmerül a tendencia gyanúja. Ha tökéletesen draftolunk (ami minden egyes cetli leadásakor cél, csak tudjuk, hogy nem mindegyiknél lesz így), akkor a 2006 és 2008 közötti elülső körösökből itt kéne lenni cca 10 embernek. Van kettő (Mayo és Gostkowski). (2009 szódával elmegy, a tavalyi év eddig megnyugtató). Ez a 20%-os beválás tök jó eredmény a hátsó körökben. Az első négyben botrány. Dobjunk kockát, vessünk kártyát, az eredmény nagyjából ugyanez, a megspórolt pénzt meg küldjék ide nekünk.
A roster-en - ilyen-olyan minősítéssel - 70 ember van. Van egy katonánk, a 9 betegből nyolcat mi draftoltunk/igazoltunk. A nyolc PS-osból négyet. (Ez extrém kevés, de idén Pats pólóban mindenkit vittek.) Az 53-as aktív rosteren 2006 óta általunk draftolt (UDFA nem számít) 19 van. S vannak hatan régebbről, ebből öt premier kategória (első két kör), Brady lóg ki a sorból a 6. körével. Ahol a derékhadnak kéne lennie ott Mayo árválkodik egyedül az első két körből. Ez árulja el, hogy 2006-2008 között nem a szerencse pártolt el, többrendbeli hibázás esete forog fenn. (S nem vettem figyelembe olyanokat, mint Samuel, BigSey, az csak tovább rontana a képen.)
Tavaly több, mint 20 UDFA játékosunk volt, BB nem biztos, hogy annyira szeret kukázni, lehet, hogy rá van kényszerülve. Ha nem jön be a tavalyi és idei draft, akkor vehet magának egy láthatósági mellényt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Én nem is mondtam, hogy tökéletes képet tudnak felállítani a játékosokról.nDRo
Ezen nem fogunk osszeveszni.😊

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azért az nfl csapatoknál dolgoznak olyan edzők, szakemberek, akik jóval többet megtudnak állapítani egy-egy draftra készülő játékosról egyetemi meccsei, combine, videózás alapján, mint akár én, vagy te, vagy bárki. Azzal viszont egyet értek amit a sérülésről írtál.nDRo
Persze, hogy tobbet megtudnak allapitani azt senki nem vitatja, de azt nem fogja tudni mindig tokeletesen megalapitani, hogyan fog az egyetemi teljesitmenye "atkonvertalodni" az nfl-be. Hiszen ha csak azt veszed, hogy az ncaa-be ott van a rengeteg kulonbozo sema, nemelyek olyan tavol vannak egy pro offensetol vagy 3-4 d-tol, hogy nagyon neheze teszi a scoutok szamara megallapitani, hogy csak a rendszer tesszi-e kivanatossa vagy eggyel magasabb szinten is egy teljesen mas semaban is ugyanazt a teljesitmenyt fogja e tudni mutatni. Es ha annyira megtudnak mondani, akkor nem lennenek Alex Smithek vagy akar Casselek.dbo
Én nem is mondtam, hogy tökéletes képet tudnak felállítani a játékosokról.
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Azért az nfl csapatoknál dolgoznak olyan edzők, szakemberek, akik jóval többet megtudnak állapítani egy-egy draftra készülő játékosról egyetemi meccsei, combine, videózás alapján, mint akár én, vagy te, vagy bárki. Azzal viszont egyet értek amit a sérülésről írtál.nDRo
Persze, hogy tobbet megtudnak allapitani azt senki nem vitatja, de azt nem fogja tudni mindig tokeletesen megalapitani, hogyan fog az egyetemi teljesitmenye "atkonvertalodni" az nfl-be. Hiszen ha csak azt veszed, hogy az ncaa-be ott van a rengeteg kulonbozo sema, nemelyek olyan tavol vannak egy pro offensetol vagy 3-4 d-tol, hogy nagyon neheze teszi a scoutok szamara megallapitani, hogy csak a rendszer tesszi-e kivanatossa vagy eggyel magasabb szinten is egy teljesen mas semaban is ugyanazt a teljesitmenyt fogja e tudni mutatni. Es ha annyira megtudnak mondani, akkor nem lennenek Alex Smithek vagy akar Casselek.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Pedig ezt mindkettőt a csapat szálmájára lehet írni!viito
Reszben egyet ertek veled, viszont velemenyem szerint a draft sokkal inkabb lutri, mint sokakban tudatosul. Hiszen ha belegondolsz sokszor csupan egy evnyi meccsfilm alapjan kell egy jatekrol reportot irnod. Es raadasul azoknak a meccseknek nagy reszen olyan jatekosok ellen jatszik akikbol szakacs, ujsagarus, mernok lesz es nem nfl szintu, valogatott jatekosok ellen. Mit tudsz azokbol megallapitani? Fizikalisan rendben van? Alap technikaja megvan? Jobbak az osztonei mint a maradeknak akiknek a nevere se emlekszik senki miutan vege van a meccsnek? Es mentalis felkeszultseget megis mibol tudhatnad meg, mikor felkeszitik oket, hogy mit mondjanak, hogyan adjak el magukat. De meg ha ez megis van a seruleseket soha a budos eletbe nem fogod tudni megjosolni, honnan tudsz megjosolni egy acl serulest training campbe? Es meg ha tudnad is akkor is annyira rengeteg embert van akiket ki kell ertekelni tokeletesen, szerintem lehetetlen. Raadasul a pats sose csinal latvanyos raiders huzzasokat, akiket kivalasztottak cb postra elkellt volna igyis ugyis, szimplan masik csapatba lettek volna bustok. Nem vitatom a bust az bust, barmi is legyen az oka, de van kulonbseg egyik es masik kozott. A pats draftok nem kifejezetten jok az utobbi idobe, de nem hinnem, hogy azert mert az edzok lustak vagy figyelmetlenek. Egyszeruen ilyen a szerencsejuk. pl 2009be is mindenki sirt, hogy olb kell, olb kell. Es emlekszem ment kint a huzza vonna, hogy Larry English milyen jo lenne ide. Hal istennek kivitte SD, kepzeld miket irnanak most ha ledraftoljuk. CM3nal mindenki tobbre ertekelte Englisht, akkor a ligaba minden scout hulye? Egyszeruen lutri, hiszen sokszor az elso korosed se garantal semmit es akkor meg nem is kockaztattal semmit, csak a tutit huzzod be.dbo
Azért az nfl csapatoknál dolgoznak olyan edzők, szakemberek, akik jóval többet megtudnak állapítani egy-egy draftra készülő játékosról egyetemi meccsei, combine, videózás alapján, mint akár én, vagy te, vagy bárki. Azzal viszont egyet értek amit a sérülésről írtál.
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Pedig ezt mindkettőt a csapat szálmájára lehet írni!viito
Reszben egyet ertek veled, viszont velemenyem szerint a draft sokkal inkabb lutri, mint sokakban tudatosul. Hiszen ha belegondolsz sokszor csupan egy evnyi meccsfilm alapjan kell egy jatekrol reportot irnod. Es raadasul azoknak a meccseknek nagy reszen olyan jatekosok ellen jatszik akikbol szakacs, ujsagarus, mernok lesz es nem nfl szintu, valogatott jatekosok ellen. Mit tudsz azokbol megallapitani? Fizikalisan rendben van? Alap technikaja megvan? Jobbak az osztonei mint a maradeknak akiknek a nevere se emlekszik senki miutan vege van a meccsnek? Es mentalis felkeszultseget megis mibol tudhatnad meg, mikor felkeszitik oket, hogy mit mondjanak, hogyan adjak el magukat. De meg ha ez megis van a seruleseket soha a budos eletbe nem fogod tudni megjosolni, honnan tudsz megjosolni egy acl serulest training campbe? Es meg ha tudnad is akkor is annyira rengeteg embert van akiket ki kell ertekelni tokeletesen, szerintem lehetetlen. Raadasul a pats sose csinal latvanyos raiders huzzasokat, akiket kivalasztottak cb postra elkellt volna igyis ugyis, szimplan masik csapatba lettek volna bustok. Nem vitatom a bust az bust, barmi is legyen az oka, de van kulonbseg egyik es masik kozott. A pats draftok nem kifejezetten jok az utobbi idobe, de nem hinnem, hogy azert mert az edzok lustak vagy figyelmetlenek. Egyszeruen ilyen a szerencsejuk. pl 2009be is mindenki sirt, hogy olb kell, olb kell. Es emlekszem ment kint a huzza vonna, hogy Larry English milyen jo lenne ide. Hal istennek kivitte SD, kepzeld miket irnanak most ha ledraftoljuk. CM3nal mindenki tobbre ertekelte Englisht, akkor a ligaba minden scout hulye? Egyszeruen lutri, hiszen sokszor az elso korosed se garantal semmit es akkor meg nem is kockaztattal semmit, csak a tutit huzzod be.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megvannak az idei kapitányok: Brady, Mankins, Wilfork, Mayo, McCourty, Slater. DMC helyett inkább Chung-ot vártam volna, de nekem a nagy meglepetés Slater.tomi-tomi
Slater nyilván ST captain. Eddig ki volt?szaba
Nyilván. Azt hiszem, nem volt. Legalábbis év elején csak négy volt. Inkább White-ot vártam. Ezen nem múlik semmi, csak érdekes és jó, hogy Slater ekkora megbecsülésnek örvend a csapaton belül. Valahol plusz igazolás, hogy érdemes volt őt megtartani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megvannak az idei kapitányok: Brady, Mankins, Wilfork, Mayo, McCourty, Slater. DMC helyett inkább Chung-ot vártam volna, de nekem a nagy meglepetés Slater.tomi-tomi
Slater nyilván ST captain. Eddig ki volt?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megvannak az idei kapitányok: Brady, Mankins, Wilfork, Mayo, McCourty, Slater. DMC helyett inkább Chung-ot vártam volna, de nekem a nagy meglepetés Slater.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt meg nem nagyon lehet a csapat szamlajara irni, hogy Butler fejbe es lelkileg keptelen felnoni az nfl szintjere. Bracet meg nem lehet leirni az allando serulesei, sulyproblemai miatt. dbo
Pedig ezt mindkettőt a csapat szálmájára lehet írni!

Ahogy Wilhite-ot, Wheatley-t (hogy csak azokat mondjam, akik miatt egyáltalán Butlert válaszottuk)

Sokszor mondtam már, hogy nagyon téves gondolat, amikor ilyeneket mondanak valakire, hogy "nem bust csak állandóan sérült" vagy "nem bust, mert milyen keményen edzett, ő volt az első a konditeremben és az utolsó a pályán", vagy "nem bust, csak pályán kívüli problémái voltak".
Pedig ezek a szegény srácok, akik mindent megtettek igenis bustok lettek, az a cimke ugyanis nem függ attól, hogy valaki mennyire kedves, mennyire peches a pályán a sérülésekkel vagy a pályán kívül mondjuk a családjával, esetleg attól, hogy szimplán minden szorgalom, fegyelem, stb ellenére sem volt NFL szint. A bust cimke egyet jelent, kihúztalak x helyen, ahol minimum kezdőnek/1. számú cserének/megbízható tartaléknak kellett volna lenned, te meg nem lettél az.

És, hogy miért a csapat a hibás? Mert ők választottak. Kiértékeltek több száz játékost, csináltak ezer profilt, kezükben volt a döntési lehetőség! Tehát ha bustot húzunk, akkor ott valaki hibázott, valaki nem figyelt oda, hogy Brace-nek súly problémái vannak, és sérülékeny. Valaki nem figyelt oda, hogy Butler fejben és lelkiekben nem bírja a nyomást, hibás volt a pszichológiai profil.

Természetesen tökéletes scouting nincs, valamint mindig kell döntéseket hozni! Kit válasszak? A kicsit sérülékenyebb, de zseniális srácot, vagy azt, aki betonból van, sajnos a kezei is. Néha bejön a szerencsejáték, néha nem. Ha viszont visszatekintünk az elmúlt évek draftjaira, akkor azt látjuk, hogy a Patriotsnál nem néha bejött, néha nem, hanem egész classok mentek a kukába, és 1-2 teljesen nímand játékos nem azért emelkedett ki, mert olyan zseniálisan kifogtuk az aranyat a sárból, hanem azért, mert egyszerűen egész class ment ki az UDFA-k elől.
Az UDFA Arrington nem az új Antonio Gates, aki UDFA-ból lett sztár, ezt senki sem mondja rá, egy rakás játékost húztunk előttük, akiknek simán kellett volna őt kiszorítani, mégis itt van (miközben max 5. számú CB képességei vannak), mert a rakás játékos már mind eltűnt a sűlyesztőben. Ez már nem 1 mellényúlás, nem 1 hibázás, és ezért már igenis a CSAPAT a felelős.
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Warren out, Gronkowski 2 indbo
Nekem kicsit kapkodás szaga van a dolognak. Miért nem tartottuk meg Yeatman-t vagy Smith-t, ha kell a 3 TE a Miami ellen? G. Warrent meg gondolom visszaigazoljuk az első hét után, ha más nem viszi el (ami elég reális, tekintve, hogy szinte minden komolyabb elküldött játékost leigazolt már más csapat).

Más: CMIII kihagyása így Ron Brace és Butler helyzetét tekintve az egyik legnagyon draft tévedéssé emelkedik szerintem (akkoriban még nem készültünk 4-3-ra).LordTamas
Gron2 siman lehet, hogy csak atmeneti megoldas es Alge visszajon elso het utan miutan a fizetesek nem garantaltak. Azt meg nem nagyon lehet a csapat szamlajara irni, hogy Butler fejbe es lelkileg keptelen felnoni az nfl szintjere. Bracet meg nem lehet leirni az allando serulesei, sulyproblemai miatt. Es azert azt se felejtsuk el hogy Matthews a draft elott par honappal meg sehol nem volt es usc-n is csak csere volt, aztan megindult az irgalmatlan usc hype es azert kelt el ott ahol. Ha bust lett volna, mindenki a patset hulyezte volna, hogy bedoltek a hypenak.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Warren out, Gronkowski 2 indbo
😕😕😕😕😕😕

Nagyjából így tudom ezt kommentálni.
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, lehet h én értékelem túl Warrent a tavalyi év miatt, de nekem ez elég fájó elsőre.Rule
Talán így 4-3-ra átállva, nem olyan nagy fájdalom a távozása, plusz Love is egész jól teljesít. Amúgy, ha jól emlékszem Brace Raji mellett játszott Bostonban, és rémlik valami a draft előtti jellemzéséből, hogy egy 4 emberes falban egy domináns játékos mellett (mint volt Raji és persze most is az) jó produktumra képes. Felépülés után még megérne egy próbát.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Warren out, Gronkowski 2 indbo
😕😕😕😕😕😕

Nagyjából így tudom ezt kommentálni.
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, lehet h én értékelem túl Warrent a tavalyi év miatt, de nekem ez elég fájó elsőre.
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Warren out, Gronkowski 2 indbo
Nekem kicsit kapkodás szaga van a dolognak. Miért nem tartottuk meg Yeatman-t vagy Smith-t, ha kell a 3 TE a Miami ellen? G. Warrent meg gondolom visszaigazoljuk az első hét után, ha más nem viszi el (ami elég reális, tekintve, hogy szinte minden komolyabb elküldött játékost leigazolt már más csapat).

Más: CMIII kihagyása így Ron Brace és Butler helyzetét tekintve az egyik legnagyon draft tévedéssé emelkedik szerintem (akkoriban még nem készültünk 4-3-ra).
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Mondjuk ezt se nagyon értem, se az egyiket, se a másikat. Vajon mit tudhat ez a Tarpinian gyerek, hogy még mindig a rosteren van, és azt honnan tudják az edzők, hogy mit tud, ha sérült és nem edz, miközben azt láthatták , hogy Warren elég jó volt a pre meccseken. És ha mindenképp kell 3. TE, akkor miért nem a két kirúgott rookie, vagy esetleg Krumpli. Miből gondoljuk, hogy Gronk2 camp és edzések nélkül jobb lesz?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Warren out, Gronkowski 2 in

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor Reiss és az espnboston.com nem jól tudja... 😊 lucas
De jól tudja, DoM nézte más bontásban... :rolleyes:

Reiss-nél Butler kezdő, és 2. éve van összehasonlítva:

2009: 69 targets, 39 receptions, 475 yards, 107 YAC, 2 TD, 3 INT, 69.4 QB rating
2010: 49 targets, 30 receptions, 390 yards, 112 YAC, 3 TD, 0 INT, 106.7 QB rating

Valamint a két másik corner:

McCourty: 104 targets, 58 receptions, 614 yards, 174 YAC, 5 TD, 7 INT, 61.1 QB rating
Arrington: 75 targets, 49 receptions, 742 yards, 195 YAC, 5 TD, 1 INT, 114.4 QB rating
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Akkor Reiss és az espnboston.com nem jól tudja... 😊

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots

"The Patriots have signed tight end Dan Gronkowski, a source confirmed to the Globe’s Shalise Manza Young. (...) He is not eligible for the practice squad." LinkGogo

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
triangle 1 283
PFF adatai alapján Arrington és Butler tavalyi éve:

Arrington: 75 targets, 49 receptions, 742 yards, 195 YAC, 5 TD, 1 INT, 114.4 QB rating
Butler: 49 targets, 30 receptions, 390 yards, 112 YAC, 3 TD, 0 INT, 106.7 QB ratingDoM
sajnos szánalom mindkettő, a vak gunner is csak az ST-szerepe miatt maradt inkább. remélhetőleg Bodden és McC egészséges lesz idén, és nem kell Arrington miatt szétdurranó fejjel nézni a meccseket...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
90 targets, 45 receptions, 515 yards (11.4 per catch), 5 INT, 18 PD, 59.3 QB
TD adatot mondjuk nem találtam, de végig #1 WR-ek ellen, pass rush nélkül ez igen komoly. Remélem most, hogy felépült, hasonlókat fog bemutatni 😊 No, indirekt módon kiszámoltam, hogy 4 lesz az a TD, az mondjuk nem kevés, de még nem is az a túl vészes

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
PFF adatai alapján Arrington és Butler tavalyi éve:

Arrington: 75 targets, 49 receptions, 742 yards, 195 YAC, 5 TD, 1 INT, 114.4 QB rating
Butler: 49 targets, 30 receptions, 390 yards, 112 YAC, 3 TD, 0 INT, 106.7 QB rating
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Guyton nem lenne jobb WLB-nek? Mármint jobb, mint MLB-nek és jobb mint Tarpinian WLB-nek, szal mindkét megoldás érdekel 😀 Mondjuk ez a Mayo/Guyton - Spikes (Fletcher) - Ninko részleg nekem tetszik. Mayo nagy állat lesz Spikers és Fletcher is fasza, Ninko pedig kifejezetten korrekt lett nálunk
Előttük egy Ellis (Cunningham) - Wilfork (Pryor) - Haynesworth (csakazértis 😊/ Wright) - Carter (Neo) négyessel már abszolút nem fest rosszul. Bodden és McCourty kiemelkedő évet fog zárni így, hogy végre lesz pass rush is, nickelben Arrington elbohóckodik majd, Chung pedig robbanthat 😀 Már csak egy FS kéne, de az meg legyen Ras-I és süti a D 😀