New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
http://patriots.hu/igy-keszul-a-pats-a-draftra/

ez viszont kötelező olvasmány minden Patriots szurkolónak (bár szerintem a nem Patriots szimpatizásnok is sok érdekes háttérinformációt kaphatnak, hiszen valószínűleg a többi csapat is hasonlóan működik).viito
Jó ez a cikk.
Azt a számot amivel értékelik a játékost, hogy hozzák ki? Megvannak,hogy milyen tulajdonságokat/képességeket pontoznak és annak az átlaga, vagy vmi bonyolultabb?

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"With such good defensive line depth this year, this draft reminds me a bit of 2003. That draft was also deep on the big guys, and while some felt the Patriots reached up for Ty Warren at 13, it was the right fit for the club. I wonder if Cameron Heyward, the big defensive lineman from Ohio State, might be this year's Warren for the Patriots." (Mike Reiss)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://patriots.hu/igy-keszul-a-pats-a-draftra/

ez viszont kötelező olvasmány minden Patriots szurkolónak (bár szerintem a nem Patriots szimpatizásnok is sok érdekes háttérinformációt kaphatnak, hiszen valószínűleg a többi csapat is hasonlóan működik).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vödörnek szerintem nincs rendőrségi ügye hetek óta semmit nem hallani az állítólagos lövöldözésről.

viito
A "Próféta" szóljon belőled hogy nem lesz jogi következménye a dolognak... 😉
(Viszont úgy emlékszem azt ő sem tagadta hogy a helyszínen volt akkor... Persze attól még lehetett vétlen szemlélődője is az eseményeknek... Mindenesetre nem tudni BB-ék hogyan reagálnak a helyzetre...) 😉Castleai01
nekem már akkor is fura volt, hogy több tucat ember előtt egy mindenki által ismert NFL játékos ledurrant valakit, és napokkal később annyi hír van róla, hogy a rendőrség látni akarja. Ugye az eset nem egy sötét sikátorban történt ahol csak valami fél megapixles elgányolt biztonsági kamera látott egy vödör formájú manust.

Ha Vödör jelen is volt,akkor is így több mint 1 hónappal később (a patsu 03.11-én írt róla kb az utolsók között, mert meg akartuk várni, hogy valami épkézláb forrás is lehozza a sztorit a sok outsider keselyű között) azért már illene, hogy legalább egy hivatalos gyanusítás legyen, vele kapcsolatban ezzel szemben az ügy mintha teljesen elülni látszana, sehol egy hír, sehol egy szenzáció hajhász cikk, néma csönd. Nehezen tudom elképzelni, hogy ez a sztori még feltámad.
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Vödörnek szerintem nincs rendőrségi ügye hetek óta semmit nem hallani az állítólagos lövöldözésről.

viito
A "Próféta" szóljon belőled hogy nem lesz jogi következménye a dolognak... 😉
(Viszont úgy emlékszem azt ő sem tagadta hogy a helyszínen volt akkor... Persze attól még lehetett vétlen szemlélődője is az eseményeknek... Mindenesetre nem tudni BB-ék hogyan reagálnak a helyzetre...) 😉

Félreértés ne essék, nem bánnám ha maradna a csapatnál... 😊
(Viszont ha lenne Free Agency nem csodálkoznék ha megpróbáltuk volna "elboltolni" valahova...) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mcgowan FA tudtommal.

Vödörnek szerintem nincs rendőrségi ügye hetek óta semmit nem hallani az állítólagos lövöldözésről.

egy 6. körös játékosnál nem ritka, hogy 5.-6. számú játékosnak érkezik egy postra, és eleinte leginkább a PS vagy a special teams lehet a vadászterülete, szóval szvsz ilyen hátsó körökben már egyetlen posztnál sem lehet azt mondani, hogy kizárt, vagy minek, úgyis túl sok van belőlük. Itt már szívesen kísérleteznek a csapatok, és ha netán bebukják, akkor nem kötik fel magukat a pick elszórása miatt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Viszont az idei safety class nagyon gyenge, mondjuk a Floridából érkezik kettő , hátsó körökben jöhet is Will Hill 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Azért Vödör-rel vigyázzunk, nem biztos hogy marad hosszú távon a csapatnál (utolsó év a szerződésből és ez a rendőrségi ügy is...)...

Ha őt kivesszük az egyenletből marad a Chung (2012) , Sanders (2011), McGowen (Free Agent), Page (RFA) mint potenciális kezdő kaliberek...

Tavaly kimondottan jól álltunk a S posztot illetően, most már nem annyira rózsás a helyzet...

Szóval én nem lennék meglepve egy (Akár 2.-3. körös!) Safety Pick esetén sem... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ki mondta, hogy ne jöhetne? csak minek
amikor, vödör, sanders, mcgowen, chung, page mögött csak 6. lenne, de ha odáig csúszik valaki, nem zárom ki

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ötödik körben miért ne jöhetne safety? Akár Sash is.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
valamiért úgy rémlett, ha rosszul, akkor bocs 😊
mondjuk az más kérdés, hogy mi a fasznak nekünk Bodden és DMC mögé egy elit tehetségű cb 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Beyond the 1st round: Defensive backs

Second round: CB Brandon Harris (Miami)
Third round: S/CB Marcus Gilchrist (Clemson)
Fourth round: CB Brandon Burton (Utah)
Fifth round: S Tyler Sash (Iowa)
Sixth round: CB Chimdi Chekwa (Ohio State)
Seventh round: CB DeMarcus Van Dyke (Miami)Gogo
végre van pár jó ötlet is, bár burton 4. körre nem hiszem, se sash 5.-re, mondjuk még egy agyatlan s-re aztán óriási szükségünk van 😀, chekwa sem lesz 6. körös, 7. körrel meg nem foglalkozomWyatt
Sasht azért ne nevezzük agyatlannak...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
voltak itt már nagyobb képtelenségek is, egy Lions Julio, Eagles Castonzo és Ravens Jimmy picknél pl simán csúszhat is
bár akkor meg ti húznátok be
de a 2/1 annyira még nem égbekiáltó faszság

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
szerintem se, de a 2/1 még akár bele is férhet, őt azért nem emeltem kiWyatt
Akár, de a Lions-Eagles-Ravens hármasból egy csapat biztosan, kettő majdnem biztosan CB-t húz első körben; lehet, hogy mi is - ennyi csapaton szerintem kizárt, hogy 2/1-ig csússzon egy olyan játékos, akit a posztján csak egyvalaki, Jimmy Smith előz meg (PP-t és Amukamarát szóba se hozom, ők sima Top10-esek).
több mint 13 éve
triangle 1 283
na, akkor újra. dropboxról letiltott a rendszer 3 napra (első körben), mivel túl nagy forgalmat generáltatok 😀

most már nem aprózom el, annak, aki a direkt letöltést preferálja: The Brady 6
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem se, de a 2/1 még akár bele is férhet, őt azért nem emeltem ki

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Beyond the 1st round: Defensive backs

Second round: CB Brandon Harris (Miami)
Third round: S/CB Marcus Gilchrist (Clemson)
Fourth round: CB Brandon Burton (Utah)
Fifth round: S Tyler Sash (Iowa)
Sixth round: CB Chimdi Chekwa (Ohio State)
Seventh round: CB DeMarcus Van Dyke (Miami)Gogo
végre van pár jó ötlet is, bár burton 4. körre nem hiszem, se sash 5.-re, mondjuk még egy agyatlan s-re aztán óriási szükségünk van 😀, chekwa sem lesz 6. körös, 7. körrel meg nem foglalkozomWyatt
Szerintem Brandon Harris se fog a második körig csúszni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jets' Scott sees new Patriots: 'You know they want to be us'

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Beyond the 1st round: Defensive backs

Second round: CB Brandon Harris (Miami)
Third round: S/CB Marcus Gilchrist (Clemson)
Fourth round: CB Brandon Burton (Utah)
Fifth round: S Tyler Sash (Iowa)
Sixth round: CB Chimdi Chekwa (Ohio State)
Seventh round: CB DeMarcus Van Dyke (Miami)Gogo
végre van pár jó ötlet is, bár burton 4. körre nem hiszem, se sash 5.-re, mondjuk még egy agyatlan s-re aztán óriási szükségünk van 😀, chekwa sem lesz 6. körös, 7. körrel meg nem foglalkozom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
felteszem majd máshova, a nagy letöltési igény miatt letiltotta a linkemet a rendszer 😊triangle
jólvan, találtam egy torrentet. de ha nem tetszene, akkor rámegyek majd arra is 😛
köszönjük btwHabi
fent van isohunt-on meg piratebay-en is és nekem elég gyorsan lejöttSpigo
Ez a dropbox azért lett volna jó, mert nem kell hozzá p2p kapcsolat, ha jól érzem.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Beyond the 1st round: Defensive backs

Second round: CB Brandon Harris (Miami)
Third round: S/CB Marcus Gilchrist (Clemson)
Fourth round: CB Brandon Burton (Utah)
Fifth round: S Tyler Sash (Iowa)
Sixth round: CB Chimdi Chekwa (Ohio State)
Seventh round: CB DeMarcus Van Dyke (Miami)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
felteszem majd máshova, a nagy letöltési igény miatt letiltotta a linkemet a rendszer 😊triangle
jólvan, találtam egy torrentet. de ha nem tetszene, akkor rámegyek majd arra is 😛
köszönjük btwHabi
fent van isohunt-on meg piratebay-en is és nekem elég gyorsan lejött
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
felteszem majd máshova, a nagy letöltési igény miatt letiltotta a linkemet a rendszer 😊triangle
jólvan, találtam egy torrentet. de ha nem tetszene, akkor rámegyek majd arra is 😛
köszönjük btw


JT Daniels fan
több mint 13 éve
triangle 1 283
felteszem majd máshova, a nagy letöltési igény miatt letiltotta a linkemet a rendszer 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én szugeráltam ma nagyon az espn americát fél5kor, de nem nyomták a Bradys doku filmet 😕
triangle feltöltése is hibát ír, szóval oblák 😀


JT Daniels fan