New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Már vártam, hogy Sobri mikor hozakodik elő újra a Tibó témával. Valaki rákeres szerintem a google-ban Tebow-ra, a magyar nyelvű találatok között tuti, hogy nem a Denver topikot dobja ki, hanem a mienket. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mindkettőben vannak tetszetősek
egy álom mock valahogy úgy nézne ki, hogy Jordan csúszik
17. DE Cameron Jordan (California)
28. OT aki bent marad, mondjuk Carimi/OG Mike Pouncey
33. WR Leonard Hankerson/bár egy Titus Youngot megnéznék mit produkálna 😊/akár ot/og
60. RB Mikel LeShoure/Ryan Williams
74. OLB Jabaal Sheard (Pittsburgh)
92. Ha nincs punci, akkor egy og, ha van, akkor ot, de inkább legyen 1. körös ot és itt egy og

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Kiperé már hasonlít arra amit szívesen látnék idén, bár egy T nagyon hiányozna.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak, hogy legyen valami téma így gyorsan ebédidőben:

Gyakran felmerült, hogy kell e korai, meghatározó, sztár RB (Ingram?) vagy inkább hátrébb hozzunk egy kiegészítő/project/sleeper játékost valahol hátrébb. Most néztem az ESPN-en Mel Kiper és Todd McShay mockját vetik össze. Jópofa látni, hogy mindketten szeretnének egy RB-et hozni Foxborough-ba, de míg egyikünk inkább egy azonnal kezdőként bevethető blockusterre szavaz, addig a másik inkább egy olyan játékost választana, aki eleinte valószínűleg csak BJGE mögött játszana, és küzdhetne az 1. számú RB helyért.


Mel Kiper's selections (Insider content)
17. DE Cameron Jordan (California)
28. OLB Justin Houston (Georgia)
33. G Danny Watkins (Baylor)
60. RB Daniel Thomas (Kansas State)
74. WR Jonathan Baldwin (Pittsburgh)
92. DB Marcus Gilchrist (Clemson)

Todd McShay's selections (Insider content)
17. DE J.J. Watt (Wisconsin)
28. RB Mark Ingram (Alabama)
33. OL Clint Boling (Georgia)
60. OL James Carpenter (Alabama)*
74. OLB/DE Jabaal Sheard (Pittsburgh)
92. DB Marcus Gilchrist (Clemson)
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jövő héten lesz egy dokumentumfilm Brady-ről, előzetes alapján érdemes lesz megszerezni.

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4694510/previewing-the-brady-6-documentary
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 002 — Ajmo Vatreni
A feltrade egyetlen hátulütője viszont az lenne, hogy nem maradna elégséges muníció Tebow megszerzéséhez.DoM
😂 😂 😂
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Annak meg külön örülök, hogy a sporthoz nálam jobban értők is úgy érzik, hogy bizony egy sackgyárosra volna igazán szükségünk, és ez azért 1/17-es pickkel megoldható lenne.
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊Sobri Jóska
Két ilyen sackgyárat lehet kellő bizonyossággal azonosítani jelenleg: Von Miller és Robert Quinn. Mindkettőjükért top10-be, rossz esetben top5-be kellene fellépni. Mindkettőhöz lehetne jó partnert találni a Bengals ill. a Redskins személyében. Rajtuk kívül azonban ugyanazt az értéket találja az ember 34-es OLB keresésben akár 1/17-re mint a második kör közepén/végén, tehát ott botorság lenne a támadófal helyett erre pazarolni.

A feltrade egyetlen hátulütője viszont az lenne, hogy nem maradna elégséges muníció Tebow megszerzéséhez.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊Sobri Jóska
most, hogy Kettani csatlakozott a kerethez felesleges pick pazarlás lenne :cool:
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
ESPN says Rodgers has a 60% to 40% lead on Woodhead in Madden12 Cover voting...

azt hittem nagyobb a különbség. hajrá Woody. 😊Danna
Itt is az nyer, akinek nyernie kell. 😊
Rodgers lesz a végső győztes egy Vick elleni döntő után, szerintem.

Annak meg külön örülök, hogy a sporthoz nálam jobban értők is úgy érzik, hogy bizony egy sackgyárosra volna igazán szükségünk, és ez azért 1/17-es pickkel megoldható lenne.
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ESPN says Rodgers has a 60% to 40% lead on Woodhead in Madden12 Cover voting...

azt hittem nagyobb a különbség. hajrá Woody. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a sackeknél talán könnyebb a helyzet, ott elég lenne átolvasni a komplett play-by-play-t de erre sincs pillanatnyilag egy-két komplett napom 😊 Minden esetre, ha valaki érez magában rá késztetést, akkor izgalmas lehet, hogy milyen állásnál jött a sack (tehát mondjuk 31-7-nél kiosztott sack ugye nem túlzottan sorsfordító, még akkor sem ha punt jön utána 😊), melyik negyedben, hol történt, és mi lett az eredménye (gyk, megtört e a támadás vagy sem).

Egyébként szerintem az is sokatmondó, hogy Mike Wright DL volt a sack leader úgy, hogy 6 meccsen nem játszott. Másrészt szerintem továbbra sincs a csapatnak igazi sack felelőse, vagy ha mégis, akkor az még mindig leginkább TBC, mert Wrtight mindent egyvevéve inkább szituációs játékos. Értem én, hogy a jó gameplan miatt sokan szereznek sacket, de az az ember, akinél minden downban benne van a sack veszély egyértelműen hiányzik már hosszú évek óta. Ezt pedig önmagában az nem hiszem, hogy ellensúlyozza, hogy szerez minden D# játékos 1-2 sacket, és így év végére szép a stat.

1. Mike Wright 5.5
2. Tully Banta-Cain 5.0
3. Rob Ninkovich 4.0
4. Gerard Warren 3.5
5. Gary Guyton 3.0
6. Brandon Deaderick 2.0
6. Dane Fletcher 2.0
6. Jerod Mayo 2.0
6. Eric Moore 2.0
6. Vince Wilfork 2.0
11. Jermaine Cunningham 1.0
11. Kyle Love 1.0
11. Devin McCourty 1.0
11. Pierre Woods 1.0
15. Shawn Crable 0.5
15. Myron Pryor 0.5

Érdemes megnézni, hogy DL embereink elég felülreprezentáltak szerintem a sackek terén.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdemes lenne egyszer megnézni azt is, hogy mennyi sackünk jön garbage time-ban olyan meccseken, ahol az ellenfélnek már minden kedve elment a játéktól, és mennyit szereztünk kiélezett meccseken, de nekem pontos stat nélkül hangulatilag az jött le, hogy kevés igazi sorsfordító sackünk volt akkor is, ha a statok szempontjából nem állunk rosszul.viito
Ugyanez igaz lehet a gyalázatos 3rd down def számokra is.

Én a mai napig nem tudok rá magyarázatot adni, hogy ez miért ilyen pocsék, és mi lehet a baj itt a védelemmel. Vannak-e visszatérő motívumok, sémák, amiket rendre erőltetünk, vagy amit rendre kihasználtak az ellenfelek stb.

Ehhez sajnos módszeres el kellene kezdeni videóznom, valamikor rászánok egy hetet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerintem is sack statnál jobbak a mutatók, mint a játék. Példának tökéletes TBC tavalyi éve, amikor ha jól emlékszem egy meccsen szerzett valami 3 sacket, és ez mindjárt meg is dobta az éves mutatót.

Tavaly is pl 5-öt húztunk be az utolsó fordulóban a finoman szólva is enervált Miami ellen, előtte 3-at a szintén eléggé egyoldalú Bills meccsen, előtte 3 a Bears ellen. Ez összesen 3 meccsen 11 sack, a teljes éves termelésünk 30%-a 3 olyan meccsen, ahol egy TD-n belül tartottunk egy elég gyenge ellenfelet. Valószínűleg ha nem jön ennyi sack ezeket az ellenfeleket akkor is komolyan vertük volna.

Érdemes lenne egyszer megnézni azt is, hogy mennyi sackünk jön garbage time-ban olyan meccseken, ahol az ellenfélnek már minden kedve elment a játéktól, és mennyit szereztünk kiélezett meccseken, de nekem pontos stat nélkül hangulatilag az jött le, hogy kevés igazi sorsfordító sackünk volt akkor is, ha a statok szempontjából nem állunk rosszul.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
senki nem állította ellenkezőjét, de az sem igaz, hogy teljesen nulla
még ha általában az is, amikor kell 😀

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 002 — Ajmo Vatreni
hát nem ártana ja, de azért annyira nem is vészes a helyzet, ahogy néha lejön
14 New England Patriots 36.0
Wyatt
Azért komoly (még közepes se) pass rushunk nincs. Ez az eredmény csak statisztikának jó, de csalóka, mert általában vezettünk és passzolnia kellett az ellenfélnek. Ez pedig automatikusan több sack lehetőséggel jár.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
DE-t én sem érzem annyira égető need-nek. Oda csak akkor húznék ha egy azonnal bevethető alldown playa-t sikerülne elhozni. Project-ekből meg vagyunk.Proxi
Szerintem ezeknek a követelményeknek tökéletesen megfelel Jordan.
Mint írtam nem ez a poszt a legégetőbb idén, de nem hiszem, hogy az elkövetkező 5 évben lesz még egy ilyen erős class, így meg kell ragadni a kínálkozó lehetőséget.
Én örülnék a legjobban ha (legalább) 2 elit OL embert el tudnánk hozni a drafton, de ennek nem látom sok esélyét, sajnos jelenleg ezen a poszton kevésbé tűnnek biztosnak a játékosok számomra.

Egy tökéletes világban az első 3 választásunk támadó fal játékosokra esne, akik mind franchise játékossá válnának rövid időn belül, kívánom legyen így 😊Ace7
Ha benn van még 1/17-nél akkor áldásom rá, de már szerintem előbb kimegy. BB pedig nem nagyon híve a feltrade-nek.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali FA?
Akkor ennyi pickkel érdemes lenne rámozdulni.
Már ha lesz FA-piac, meg szezon.Sobri Jóska
tagelték, de láttunk már tagelt embert elcserélni a KC és a Pats között 😀
esély persze 0 sajna 😊Wyatt
Azt sem szabad elfelejteni, hogy a tagelt játékos gyakran áron alul cserélhető, egyszerűen azért, mert tudják, hogy holdoutolni fog, és utána úgyis távozni próbál megint, így inkább vigyék. Ettől persze még nem gondolom, hogy BB-ék ilyesmivel próbálkoznának 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hali FA?
Akkor ennyi pickkel érdemes lenne rámozdulni.
Már ha lesz FA-piac, meg szezon.Sobri Jóska
tagelték, de láttunk már tagelt embert elcserélni a KC és a Pats között 😀
esély persze 0 sajna 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hali FA?
Akkor ennyi pickkel érdemes lenne rámozdulni.
Már ha lesz FA-piac, meg szezon.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
igen, ezt adom persze, egy Haliért mit meg nem adnék 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Igen, jöhetne Jordan első körre, szerintem csalóka ez a stat, amit betettél, mert én úgy emlékszem, hogy fontos meccsen irányítóhoz sosem értünk oda meghatározó módon.
Az, hogy mondjuk 2-3 meccsen meg agyonsackeltünk valakit tét nélkül, az tényleg csak statisztika tupírozásra jó.
Nekem ettől még egy sackgyáros lenne a legfontosabb a védelembe.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát nem ártana ja, de azért annyira nem is vészes a helyzet, ahogy néha lejön
14 New England Patriots 36.0

Ace
mondjuk a 3-4es de-k közül Dareus esélytelen, rajta kívül meg Jordan kb, aki megérné az első kört biztosra 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Azért jöhetne egy olyan játékos, akinek van esélye odaérni az ellen QB-jához. Én szeretnék több sacket látni, amit kiosztunk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DE-t én sem érzem annyira égető need-nek. Oda csak akkor húznék ha egy azonnal bevethető alldown playa-t sikerülne elhozni. Project-ekből meg vagyunk.Proxi
Szerintem ezeknek a követelményeknek tökéletesen megfelel Jordan.
Mint írtam nem ez a poszt a legégetőbb idén, de nem hiszem, hogy az elkövetkező 5 évben lesz még egy ilyen erős class, így meg kell ragadni a kínálkozó lehetőséget.
Én örülnék a legjobban ha (legalább) 2 elit OL embert el tudnánk hozni a drafton, de ennek nem látom sok esélyét, sajnos jelenleg ezen a poszton kevésbé tűnnek biztosnak a játékosok számomra.

Egy tökéletes világban az első 3 választásunk támadó fal játékosokra esne, akik mind franchise játékossá válnának rövid időn belül, kívánom legyen így 😊
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
DE-t én sem érzem annyira égető need-nek. Oda csak akkor húznék ha egy azonnal bevethető alldown playa-t sikerülne elhozni. Project-ekből meg vagyunk. OLB-ként nekem Justin Houston a kedvenc. Van 3-4-es tapasztalata, ami nem hátrány. Egyébként ha veterán OLB-t szeretnénk akkor sem hiszem, hogy BB megadja Woodley-nak vagy Hali-nak a nagy zsét+ ellenértéket a tag miatt. Én szívesen látnám esetleg Manny Lawson-t Pats mezben. Talán őt olcsóbban megszerezhetnénk.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test