NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
OLBs beyond the 1st round

Second round: Jabaal Sheard (Pittsburgh)
Third round: Greg Romeus (Pittsburgh)
Fourth round: Cliff Matthews (South Carolina)
Fifth round: Ugo Chinasa (Oklahoma State)
Sixth round: Mark Herzlich (Boston College)
Seventh round: Pierre Allen (Nebraska)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
triangle 1 283
a Brady 6 margójára:
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
preseason meccsek (remélem lesznek)

Preseason Week 1 Aug. 11-15 Jacksonville Time TBA WBZ-TV
Preseason Week 2 Aug. 18-22 at Tampa Bay Time TBA WBZ-TV
Preseason Week 3 Aug. 27 at Detroit 8:00 PM WBZ-TV CBS
Preseason Week 4 Sept. 1-2 N.Y. Giants Time TBA WBZ-TV

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Brady 6 dokumentum filmet nem tudja vki honnan lehetne esetleg letölteni?ThundersNFL
Pénteken 10.30 és 16.30 ESPN America
de gondolom nemsokára vmi torrent oldalra is felkerülHabi
nah, megvan az új topicban is az első 5k hozzászólás 😊 Úgy látszik, még mindig népszerű kis csapat ez 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Brady 6 dokumentum filmet nem tudja vki honnan lehetne esetleg letölteni?ThundersNFL
Pénteken 10.30 és 16.30 ESPN America
de gondolom nemsokára vmi torrent oldalra is felkerülHabi
Csak nincs ESPN America csatornám😕ThundersNFL
Már fent van TYT-en.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
The Brady 6 dokumentum filmet nem tudja vki honnan lehetne esetleg letölteni?ThundersNFL
Pénteken 10.30 és 16.30 ESPN America
de gondolom nemsokára vmi torrent oldalra is felkerülHabi
Csak nincs ESPN America csatornám😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The Brady 6 dokumentum filmet nem tudja vki honnan lehetne esetleg letölteni?ThundersNFL
Pénteken 10.30 és 16.30 ESPN America
de gondolom nemsokára vmi torrent oldalra is felkerül

edit megemlíti, hogy 5000!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
The Brady 6 dokumentum filmet nem tudja vki honnan lehetne esetleg letölteni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Reiss a héten minden nap egy-egy posztot fog körüljárni olyan szempontból, hogy ki lehet a csapat célkeresztjében a drafton a 2-7. körökben. itt az első rész: center/guardtriangle
akit esetleg érdekel, itt a sorozat második része: running backtriangle
Egy Vereen pick-nek tudnék örülni 3-4. körben. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reiss a héten minden nap egy-egy posztot fog körüljárni olyan szempontból, hogy ki lehet a csapat célkeresztjében a drafton a 2-7. körökben. itt az első rész: center/guardtriangle
akit esetleg érdekel, itt a sorozat második része: running backtriangle
ez nálam 0/6 😀

több mint 13 éve
triangle 1 283
Reiss a héten minden nap egy-egy posztot fog körüljárni olyan szempontból, hogy ki lehet a csapat célkeresztjében a drafton a 2-7. körökben. itt az első rész: center/guardtriangle
akit esetleg érdekel, itt a sorozat második része: running back
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
BJGE heti öt boxedzése

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Miért csúszott így vissza? Semmi olyat nem hallottam róla ami esetleg ezt indokolná.Proxi
Az imént írtam ezt a Raiders topikba:
Wiz amellett h tényleg baromi technikás és nagyon okos falember se lábmunkában se erőben nem kiemelkedő emiatt nem vszínű h nagyon hamar rácuppanna akár egy ZBS-t akár egy PBS-t használó csapat (mondjuk személyes tippem vele kapcs az 2. kör Bears)empty taxi
Így érthetőbb, de nincs nagyon alternatíva mellette centerként. Punci (amit én láttam belőle) elég sok hibával játszott ezen a poszton.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Danny Woodhead is knocked out of the Madden '12 cover vote by Aaron Rodgers -- 56 percent to 44 percent.

nem meglepetés. még viszonylag szoros is lett. 😊 jobb is így, még az átok rászállna. 😊Danna
ezt nézem én is, hogy a legszorosabb befutó volt 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért csúszott így vissza? Semmi olyat nem hallottam róla ami esetleg ezt indokolná.Proxi
Az imént írtam ezt a Raiders topikba:
Wiz amellett h tényleg baromi technikás és nagyon okos falember se lábmunkában se erőben nem kiemelkedő emiatt nem vszínű h nagyon hamar rácuppanna akár egy ZBS-t akár egy PBS-t használó csapat (mondjuk személyes tippem vele kapcs az 2. kör Bears)empty taxi
akkor pont a Patriots OL prototípusa. Alulméretezett de okos 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Wes Buntingék első három körre értékelt játékosokról tették ki az előrejelzésüket, ahol Wiz még mindig ott van az első körben.

http://cdn.cloudfiles.mosso.com/c1910342/media_center/images/static/total_access/Wes11.jpg

Ezt a negyedik kört a pro football weekly találta ki, azelőtt mindenhol min. 2. körnek olvastam. Reiss is onnan vette a rangsorát, nem saját kútfő.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Miért csúszott így vissza? Semmi olyat nem hallottam róla ami esetleg ezt indokolná.Proxi
Az imént írtam ezt a Raiders topikba:
Wiz amellett h tényleg baromi technikás és nagyon okos falember se lábmunkában se erőben nem kiemelkedő emiatt nem vszínű h nagyon hamar rácuppanna akár egy ZBS-t akár egy PBS-t használó csapat (mondjuk személyes tippem vele kapcs az 2. kör Bears)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
FViktor93, még valami eszembe jutott az 1/17 DL pickre.
Vissza fog térni Ty Warren, jött Stroud, még egy ide húzott rookie után durva keretszűkítésnek kellene következnie. Ebből a szempontból nem valószínű a dolog.
Vagy mégis és kihajítanak néhány project játékost a búsba. 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danny Woodhead is knocked out of the Madden '12 cover vote by Aaron Rodgers -- 56 percent to 44 percent.

nem meglepetés. még viszonylag szoros is lett. 😊 jobb is így, még az átok rászállna. 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk younggal nem lesz magasabb elkapója bradynek 😊
de végülis majd minden red zone playt gronkóra dobálunk, hátha mindig egy az egyben hagyják

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Need DL > pass rusher OLB?Gogo
Szerintem ha lecsúszik 1/17re Jordan akkor vétek kihagyni. Arról nem is beszélve, hogy én nem drafton oldanám meg az OLB kérdést hanem majd FA piacon, ha lesz megállapodás. Így is nagyon fiatal a LB sor nem kell még egy rookie.FViktor93
FA piacba nem is gondoltam bele (mostanában nemigen számolok vele), így teljesen érthető.Gogo
Mondjuk ha ki megy Jordan akkor Carimi mellet nem hullajtanék könnyeket egy Houston pick után se 😀
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hm Jordan,Carimi,Wisniewski,Young első két kör 😛 Persze felébredtem.FViktor93
Need DL > pass rusher OLB?Gogo
Szerintem ha lecsúszik 1/17re Jordan akkor vétek kihagyni. Arról nem is beszélve, hogy én nem drafton oldanám meg az OLB kérdést hanem majd FA piacon, ha lesz megállapodás. Így is nagyon fiatal a LB sor nem kell még egy rookie.FViktor93
FA piacba nem is gondoltam bele (mostanában nemigen számolok vele), így teljesen érthető.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hm Jordan,Carimi,Wisniewski,Young első két kör 😛 Persze felébredtem.FViktor93
Need DL > pass rusher OLB?Gogo
Szerintem ha lecsúszik 1/17re Jordan akkor vétek kihagyni. Arról nem is beszélve, hogy én nem drafton oldanám meg az OLB kérdést hanem majd FA piacon, ha lesz megállapodás. Így is nagyon fiatal a LB sor nem kell még egy rookie.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hm Jordan,Carimi,Wisniewski,Young első két kör 😛 Persze felébredtem.FViktor93
Need DL > pass rusher OLB? (Szerintem inkább fordítva)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem is legkésőbb a második kör második felében kimegy. Nálam stabil 2/1.Gogo
Hm Jordan,Carimi,Wisniewski,Young első két kör 😛 Persze felébredtem.