New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A sok pickkel jövőre rámegyünk Luckra 😉Egon bá
ez az én fejemben is megfordult és nagyon örülnék neki ami azt illeti...
Én azt gondolom a második körben sokat fogunk mozogni. A 2/1 jó lehet
- jövő évi 1. körösre,
- egy jobb idei második körösre + egy jövő évire.
Nekem a második verzió a szimpatikusabb, azért 3 első körös pick durva lenne jövőre...

A DE kérdésben pedig DoM véleményét osztom. Annyira mély a depth (Ty Warren, Wilfork, Wright, Brace, Pryor, Stroud, másik Warren?) hogy csak playmaker játékost lett volna értelme húzni. Ha Belichicknek kellett volna Jordan akkor elvitte volna. Én személy szerint Watt-ot jobban sajnáltam. De a legjobban Quinnért fáj a szívem, mert már annyira közel volt. Persze lehet, hogy az öreg akkor sem vitte volna.
Soha nem fogjuk megtudni mi zajlott a háttérben közben tegnap 😊

Do your job
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A trade abban a helyzetben kifejezetten jó üzlet volt. Egon bá
a 2/1-re is fog olyan ajánlat jönni amire nem fogunk nemet mondani... BB már meg is jegyezte hogy kaptunk hívásokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biztosan eléggé körbe volt járva a csapat által az OT kérdés és csak Smith ment ki (afroamerikaiakat nem preferáljuk az OL-ban), úgyhogy szerintem Solder jó lesz.

A trade abban a helyzetben kifejezetten jó üzlet volt. Nem hiszem, hogy a mögöttünk kiment 4 játékosból mindenáron akartunk volna valakit.
A második körben szerintem már csak előre tradelünk (ha muszáj), de ebben a körben mindenféleképpen kéne Wisniewski, egy WR és egy jó szituációs PR-er OLB.

Azt gondoltam előre, hogy valamelyik DE-re rámegyünk :/
Jordannél pedig lehet valami, hogy annyira nehezen kelt el :o

A 33. picket csak a 28.-kal hasonló ellenértékért (jövő 1st, idei 2nd) adnám!

A sok pickkel jövőre rámegyünk Luckra 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az OT pick teljesen jó, need-re érkezett, az hogy Solder valóban elit LT lesz-e pedig majd elválik. ebbe egyelőre nagyon belekötni nem lehet, még ha megosztottak is a vélemények őt illetően.
a trade is várható volt, az ellenérték miatt pedig pláne nem szólhatunk semmit.
viszont az lenne a meglepő ha a 33-ast nem cserélnénk el, ha ez bekövetkezik, a kettő együtt lesz nekem csalódás. meg ami továbbra is kérdéses, hogy fogunk ennyi pick-et rosteren tartani?
persze az egészet más megvilágításban helyezi majd ha elmarad a szezon, az idei rookiek meg porosodnak egy évet, BB meg vígan kihúz 3 elsőköröst jövőre 😊
mindenesetre bízzunk abban hogy olyan második kört zárunk ma mint tavaly.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tulajdonképpen elégedett vagyok az első körrel. Solder jó húzásnak tűnik, és miután őt behúztuk, felesleges lett volna az 1/28-at elkölteni. Nekem kicsit az furcsa, hogy ugye mentek a pletykák, hogy fel akarunk menni Jordanért, erre fel sem kellett volna menni érte, még sem húztuk be. Ennyit a pletykák valóságalapjáról.
Kiváncsian várom a második körben mit tevékenykedünk. Nem tartom kizártnak, hogy megint valamit kavarunk majd az egyik pikkel.
több mint 13 éve
triangle 1 283
azért a Seymour-trade csak akkor nem fog rossz emlékeket idézni, ha Solder tényleg beválik, és ő lesz a következő Light a csapatnál (azaz a "franchise-LT" kb. a köv. 10 évben), mindenesetre a potenciál megvan benne. a trade down (1/28-nál) abban a helyzetben számomra teljesen elfogadható volt ilyen ellenértékkel. engem ez a kör csak még kíváncsibbá tett a következő körökkel kapcsolatban 😊
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
remek hogy Solder érkezett a falba kell a frissítés, második körben még behúzzuk Wisit és OL rendben is lenne 😊
jön a kedvelt 2-3 kör BB-nek kíváncsi leszek hogy kiket szemelt ki a nagy vezír, azért jófajta DE/OLB jöhetne a csapatba.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Örülök soldernek de azért Jordanér naon szomorú vaok h nem huztuk be 😕 😕
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nem is lenne rossz érzésem eddig ezzel a drafttal, ha nem lett volna Quinn egy karnyújtásnyira 😕 Aptrade pedig méltó az öreg híréhez 😊

Do your job
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Solder pick után miért kellett volna Carimi?Seventh Son
Kelleni nem kellett volna, de én örültem volna neki. 😊
A Zsidó Kalapács itt zúzhatott volna, és nem lett volna OL gondunk 2023-ig. 😊Sobri Jóska
És mondd, Vollmer mit csinált volna akkor?

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
2/1-re maradt Bowers, Houston és szerintem nem lenne ördögtől való Martez Wilson sem. Úgy gondolom, hogy tud 3-4 olb-t játszani, bár bent lesz ő még a kapott Saints picknél is.

Ha Jordan bent lett volna 1/28-nál biztos behúzzuk, de sajnos máshogy alakult.

Éjfélkor van kezdés! Addig jó pihenést mindenkinek!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Solder pick után miért kellett volna Carimi?Seventh Son
Kelleni nem kellett volna, de én örültem volna neki. 😊
A Zsidó Kalapács itt zúzhatott volna, és nem lett volna OL gondunk 2023-ig. 😊

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Már javítottam magam!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Solder pick után miért kellett volna Carimi?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Nem lesz egyik sem szerintem. Egyszerűen utálom a letradet. 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nincs ezzel baj Sobri! 2/1-re még bent lesz vagy Wilkerson vagy Heyward. Őket választottuk volna 1/28-ra is szerintem, így meg kaptunk egy plusz elsőköröset.
Akkor Cameron marad holnapra.gdavid
Nem biztos h benn lesz Heyward 😊 Wilki meg most ment ki. -> Heyward meg most megy Steelersbe.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nincs ezzel baj Sobri! 2/1-re még bent lesz vagy Wilkerson vagy Heyward. Őket választottuk volna 1/28-ra is szerintem, így meg kaptunk egy plusz elsőköröset.
Akkor Cameron marad holnapra.
Basszus! Így nem tudom mi lesz holnap.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
holnap rámegyünk arra, hogy jövőre 3 első körös pickünk legyen? 😀Habi
Aztán 2013-ra 4-5, 2020-ra a fél első kör a miénk.
De örültem volna Cariminek, viszont legalább nem húztunk RB-t.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap rámegyünk arra, hogy jövőre 3 első körös pickünk legyen? 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
lt és rt x évre megoldva, de kár jordanértWyatt
Nem lehetetlen még, hogy 1/28-on bent lesz. Drukkoljunk ennek. És annak, hogy húzzunk valakit, ne tradeljünk.
szerk: nem lesz bent. De Carimi még elcsíphető. Zseniális draft lenne egy Solder+Carimi első kör.
szerk: Persze letrade. Pár év múlva csak mi választunk első körben. Kár.. nagy kár...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lt és rt x évre megoldva, de kár jordanért

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Solder = Vollmer 2.0
Jó lesz ez!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
dbo 81 — hater
Solder par csapatnal n1 OT volt es a Giants is nagyon szerette ezert sansz, hogy belett huzzva #17-nek

Chris Mortensen
Draft buzz: Giants looking between Costanzo or Ingram; Really liked Solder


Adam Schefter
Multiple teams really liked Patriots first-round pick Nate Solder, some as the draft's top OT.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Jó választás. És végre nem letrade. Bár én Carimit szerettem volna, de Solderben rengeteg potenciál van.
Höri ezt írta róla:


Nate Solder

Poszt: OT
Egyetem: Colorado
Szül: 1988. április 12. (Denver, Colorado)
Előrejelzés: 1. kör
Magasság: 6'9 (206 cm)
Súly: 315 lb (143 kg)
Erősségek:
Hatalmas méretek, kiváló felépítés, hosszú karok, óriáis kezek - atletikus, jó lábmunkájú, született blokkoló - rendkívül mozgékony, agilis és kiegyensúlyozott - jól mozog hátrafelé, és tudja tükrözni a mozgását - pass protectionben szokott villogni, nagy területet biztosít - képes kijavítani a hibáját ha helyzeti hátrányba kerül - helyezkedésével képes kizárni a védőket - ha megblokkol valakit, akkor onnan nem nagyon menekül ki a védő - mobilis, nagy területet tud bejátszani, így a linebackereket is megblokkolja ha kell - intelligens, jó érzékekkel rendelkező, dörzsölt játékos - nagyszerű munkamorállal bíró vezéralkat, aki bírja a strapát - nagy rutinja van már most, de még bőven fejlődhet ennél is jobbá.
Gyengeségek:
nem elég erőteljes és szegényes alapjai vannak - talán túl magas, és ez gond lehet a súlypontját tekintve - nem elég kemény a letámadásnál - nem egy domináns futás blokkoló - csak közepes hatásfokkal használja a kezeit, nem elég erőszakosan - aggresszívebbnek kellene lennie - még nyers és újra kell kezdeni/finomítani kell a technikáját - további súlyt kell pakolni és fejleszteni fizikálisan
Megjegyzések:
Három évig kezdett, és kapitány is volt a Buffaloes-ban - a Big12 első csapatába választották 2009-ben és 2010-ben - mikor megérkezett Boulderbe, mindössze 245 fontot nyomott - Tight Endnek indult, a 2006-os redshirt után 2007-ben 13 meccsen ezt is játszott, négyszer kezdőként - 2008-ban lett offensive tackle, és az elkövetkezendő 3 szezonban a fal bal oldalán szerepelt - ebben az időszakban csak 2 meccset hagyott ki és csak 5 sacket engedélyezett - bátyja, John külső linebacker volt a Stanfordban - lelkes közösségi munka végző, és elismert művész a festészetben és a szobrászatban - a tanteremben is villog, biológiából diplomázott - kiemlekdően jó felépítése van a posztján, 10% alatti a testzsírszázaléka - fineszes blokkoló, aki korai első körös játékosnak tűnik papíron - a világ összes potenciálja meg van benne, hogy elit LT-vé válljon a profik közt, de még nem kész játékos.

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Nate Solder OL

criminal lawyer or criminal lawyer?