New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
megkezdődött a porhintés:
@AdamSchefter: Pats, Eagles amongst teams open to trading UP in draft. But right player has to be there and won't know until draft night.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Possible Patriot

"Player: Cameron Jordan
School: California
Position: Defensive end
Listed height/weight: 6-foot-4 1/8, 287 pounds
Scouts Inc. rank: 6th
Draft projection: First round
Why he’s on our list: Jordan is one of the top defensive ends in the draft for teams
that run the 3-4 defense, and has experience in the scheme at Cal,
which adds a different twist to the scouting evaluation. He is also
the type of lineman who could have impact on third down rushing
from an interior position.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
E
Egyébként azon gondolkodtam, hogy a tavalyi játékát látva szívesen megnézném Connoly-t C-poszton.

... jó lenne ha Koppennek vért kellene izzadnia a kezdő posztrért, ráfér...Gyulus
A Connolly ---> center projectre már én is gondoltam korábban, de azt, hogy Koppent bárkit is megszorítaná, elképzelhetetlennek tartom. Sajnos. Ameddig van szerződése, ő lesz a kezdő. Nagyon remélem, hogy nem hosszabbítunk vele, és ez lesz az utolsó éve a Patsnél.DoM
azért szép, hogy mindehhez az kell, hogy Tom puszipajtása-és-állandó-szobatársa legyen... Tom nagyobb balhét csapna, mint a Branch-traden anno...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
E
Egyébként azon gondolkodtam, hogy a tavalyi játékát látva szívesen megnézném Connoly-t C-poszton.

... jó lenne ha Koppennek vért kellene izzadnia a kezdő posztrért, ráfér...Gyulus
A Connolly ---> center projectre már én is gondoltam korábban, de azt, hogy Koppent bárkit is megszorítaná, elképzelhetetlennek tartom. Sajnos. Ameddig van szerződése, ő lesz a kezdő. Nagyon remélem, hogy nem hosszabbítunk vele, és ez lesz az utolsó éve a Patsnél.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyébként azon gondolkodtam, hogy a tavalyi játékát látva szívesen megnézném Connoly-t C-poszton.
Eredetileg is cserege OG/C volt... az RG poszt a legnehezebb a belső három pozi közül és tavaly Neal kiestével egész szépen helyt állt.. jó lenne ha Koppennek vért kellene izzadnia a kezdő posztrért, ráfér...Gyulus
Én ezért szeretném ha Wisniewski nálunk kötne ki. Kettőjükből tökéletesen össze lehetne rakni a C,RG kettőst.
Egyébként nálam a Watt/Jordan, Carimi, Hankerson,Mofitt első két kör a nyerő 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem kéne

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mike Reiss a draftról:

"If I had to guess the handful of names that Bill Belichick will write down as realistic first-round possibilities for the Patriots at No. 17 and 28, here is my list: DL Muhammad Wilkerson (Temple), DL Cameron Heyward (Ohio State), OL Mike Pouncey (Florida), RB Mark Ingram (Alabama), OL Nate Solder (Colorado) and OLB Jabaal Sheard (Pittsburgh).

It makes sense to think one of Bill Belichick’s goals in this draft will be to add at least one selection in 2012. The Patriots only have five 2012 picks and I can’t recall a time that Belichick has had such an empty cupboard the following year. "

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
És még egy possible Patriot

"Player: Brooks Reed
School: Arizona
Position: Defensive end/outside linebacker
Listed height/weight: 6-foot-2 4/8, 263 pounds
Scouts Inc. rank: 10th
Draft projection: Late first round/second round
Why he’s on our list: A team captain, he is one of the better pass rushers in the draft
and described as a hard worker who takes a passionate approach
to the game.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Újabb possible Patriot

"Player: Muhammad Wilkerson
School: Temple
Position: Defensive end
Listed height/weight: 6-foot-4 1/8, 315 pounds
Scouts Inc. rank: 5th
Draft projection: First round
Why he’s on our list: For the style of 3-4 defense the Patriots employ, a strong case could be
made that Wilkerson fits the defensive end profile better than any
prospect, including J.J. Watt, Cameron Jordan and Cameron Heyward.
He was a team captain.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Első körben badarság lenne RB-t húzni, inkább menjen a 2 pick egy OG-ra és egy 3-4 DE-re.
Egy Daniel Thomas, Demarco Murray típusú játékos is nagyon eredményes tud lenni nálunk, BJGE és FaFej mellett... vagy épp egy olyan powerback jönne még jól, mint Allen Bradrord az RZ-be vagy az "inches" szitukban...

Egyébként azon gondolkodtam, hogy a tavalyi játékát látva szívesen megnézném Connoly-t C-poszton.
Eredetileg is cserege OG/C volt... az RG poszt a legnehezebb a belső három pozi közül és tavaly Neal kiestével egész szépen helyt állt.. jó lenne ha Koppennek vért kellene izzadnia a kezdő posztrért, ráfér...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor legyen Jordanért vagy Wattért. 😉
Amúgy ért már titeket nagy meglepetés, ha jól emlékszem tavaly sem az jött akit legjobban vártatok.Bazzani
sztem elég ritkán jön olyan player akit mi vagy a draftguruk várnak 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Háát...

Tulajdonképpen az jött amire számítottunk... 2-szer is... 😀

Mondjuk szerintem 90%-unk az sem tudta hogy ki ez a McCourty gyerek, mikor végre választottak is BB-ék... 😊
(Én legalábbis nagyon ledöbbentem.) :o

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor legyen Jordanért vagy Wattért. 😉
Amúgy ért már titeket nagy meglepetés, ha jól emlékszem tavaly sem az jött akit legjobban vártatok.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kitaláltam a frankót:

1/13
TRADE DOWN
Detroit adja 1/13 (érték 1150)
New England adja 1/17 + 3/10 (érték 950+220)
New England választása Mark Ingram RB

😉Bazzani
ez a value érték egyértelműen túlságosan a top pickekhez húz, négy helyes fellépésért max 4. kört adna itt egy csapat, de minek egy olyan játékosért, akit még 1/28nál sem biztos, hogy elvinnénk? 😀
ha úgy éreznénk, hogy jordan vagy wattért fel kéne menni, akkor oké, de ez így nem fog megtörténni 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kitaláltam a frankót:

1/13
TRADE DOWN
Detroit adja 1/13 (érték 1150)
New England adja 1/17 + 3/10 (érték 950+220)
New England választása Mark Ingram RB

😉

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Újabb 10 possible Patriot cikk:

"Player: John Moffitt
School: Wisconsin
Position: Center/guard
Listed height/weight: 6-foot-4 1/4, 319 pounds
Scouts Inc. rank: 6th at guard (scouting report)
Draft projection: Third round
Why he’s on our list: Big, tough, physical and versatile, he was a team captain and his
personality would seem to fit well with the Patriots' tight-knit offensive
line group.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Egyébként, mikor a Patriots.hu-n először kerestük interjú miatt, akkor is mondta, hogy inkább angolul válaszolna. Már akkor is inkább arra gyanakodtunk, hogy a háttérben a Patriots híres "újonc nem nyilatkozik" + a BB féle "a játékos azt mondja, amit én, a sajtó osztály pedig ellenőrzi" mentalitása állhat, mivel semmi gond a magyarjával 😊viito
Csak h rendbe tegyük a dolgokat: akkor arról volt szó, hogy egy e-mail interjút készítünk vele, erre kérte hogy inkább hadd válaszoljon angolul, mert írásban nem használja a magyart és nem akar butaságokat írni. De én magyarul írtam neki, kérte hogy továbbra is írjak magyarul, olvasni jól olvas magyarul. És ahogy az interjúban is lehet hallani, beszélni is elég jól beszél magyarul.
A múltkori hetiválaszos interjúban pedig elmondta, hogy jövőre tervez egy németországi és magyarországi utazást. 😊
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Egyébként, mikor a Patriots.hu-n először kerestük interjú miatt, akkor is mondta, hogy inkább angolul válaszolna. Már akkor is inkább arra gyanakodtunk, hogy a háttérben a Patriots híres "újonc nem nyilatkozik" + a BB féle "a játékos azt mondja, amit én, a sajtó osztály pedig ellenőrzi" mentalitása állhat, mivel semmi gond a magyarjával 😊viito
amúgy érthető a magyarja teljesen. Ő jár is Magyarországra vagy "csak" családi környezetben beszél magyarul?Amadeus91
Hát, valószínűbb, hogy Temesvárra, Romániába jár, mivel ott született, és ott is élt 11 éves koráig. Magyarul és románul onnan tud, de mivel német iskolába járt, ezért németül is beszél (meg persze Angolul). Egyes hírek szerint spanyol nyelven sem lehet eladni a srácot.viito
Ahogy a németeknél mondanák: Multi-kulti. Gondolom spanyolul már kint tanult meg. Nagyon kíváncsi lennék rá pl, hogy hogy néz ki ott egy High School.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Haha

egyébként Meskó Zoli mennyire beszél magyarul? Interjút már láttam vele, de csak leírva.Amadeus91
Egyébként, mikor a Patriots.hu-n először kerestük interjú miatt, akkor is mondta, hogy inkább angolul válaszolna. Már akkor is inkább arra gyanakodtunk, hogy a háttérben a Patriots híres "újonc nem nyilatkozik" + a BB féle "a játékos azt mondja, amit én, a sajtó osztály pedig ellenőrzi" mentalitása állhat, mivel semmi gond a magyarjával 😊viito
amúgy érthető a magyarja teljesen. Ő jár is Magyarországra vagy "csak" családi környezetben beszél magyarul?Amadeus91
Hát, valószínűbb, hogy Temesvárra, Romániába jár, mivel ott született, és ott is élt 11 éves koráig. Magyarul és románul onnan tud, de mivel német iskolába járt, ezért németül is beszél (meg persze Angolul). Egyes hírek szerint spanyol nyelven sem lehet eladni a srácot.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Meskó twitterről:

I drove by a carpet store this morning named "Carpet Diem" and the sign read "Seize the Sale".....what a genius owner lol

😂DoM
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Haha

egyébként Meskó Zoli mennyire beszél magyarul? Interjút már láttam vele, de csak leírva.Amadeus91
Egyébként, mikor a Patriots.hu-n először kerestük interjú miatt, akkor is mondta, hogy inkább angolul válaszolna. Már akkor is inkább arra gyanakodtunk, hogy a háttérben a Patriots híres "újonc nem nyilatkozik" + a BB féle "a játékos azt mondja, amit én, a sajtó osztály pedig ellenőrzi" mentalitása állhat, mivel semmi gond a magyarjával 😊viito
amúgy érthető a magyarja teljesen. Ő jár is Magyarországra vagy "csak" családi környezetben beszél magyarul?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meskó twitterről:

I drove by a carpet store this morning named "Carpet Diem" and the sign read "Seize the Sale".....what a genius owner lol

😂DoM
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Haha

egyébként Meskó Zoli mennyire beszél magyarul? Interjút már láttam vele, de csak leírva.Amadeus91
Egyébként, mikor a Patriots.hu-n először kerestük interjú miatt, akkor is mondta, hogy inkább angolul válaszolna. Már akkor is inkább arra gyanakodtunk, hogy a háttérben a Patriots híres "újonc nem nyilatkozik" + a BB féle "a játékos azt mondja, amit én, a sajtó osztály pedig ellenőrzi" mentalitása állhat, mivel semmi gond a magyarjával 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Elsősorban Sobrinak:

http://www.nationalfootballpost.com/Nick-Fairley-New-England-Patriots-Pro-Bowler.html
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
egyébként Meskó Zoli mennyire beszél magyarul? Interjút már láttam vele, de csak leírva.Amadeus91
itt meg tudod hallgatni: http://patriots.hu/mesko-zoltan-interju/

egy idő után inkább angolra váltottak, de szerintem teljesen korrekt a magyarja.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Meskó twitterről:

I drove by a carpet store this morning named "Carpet Diem" and the sign read "Seize the Sale".....what a genius owner lol

😂DoM
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Haha

egyébként Meskó Zoli mennyire beszél magyarul? Interjút már láttam vele, de csak leírva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mike Reiss szerint 10 possible Patriot közül egy:
"Player: Jabaal Sheard
School: Pittsburgh
Position: Defensive end/outside linebacker
Listed height/weight: 6-foot-2, 7/8, 264 pounds
Scouts Inc. rank: 13th at defensive end (scouting report)
Draft projection: Late first round/second round
Why he’s on our list: A team captain, Sheard is one of the draft's better pass rushers
and fits the standard -- from a physical perspective -- for a Patriots
3-4 outside linebacker. Players that fit are hard to find, so when
you have a chance to select one, it warrants strong consideration.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."