New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nincs ezzel baj Sobri! 2/1-re még bent lesz vagy Wilkerson vagy Heyward. Őket választottuk volna 1/28-ra is szerintem, így meg kaptunk egy plusz elsőköröset.
Akkor Cameron marad holnapra.
Basszus! Így nem tudom mi lesz holnap.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
holnap rámegyünk arra, hogy jövőre 3 első körös pickünk legyen? 😀Habi
Aztán 2013-ra 4-5, 2020-ra a fél első kör a miénk.
De örültem volna Cariminek, viszont legalább nem húztunk RB-t.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap rámegyünk arra, hogy jövőre 3 első körös pickünk legyen? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
lt és rt x évre megoldva, de kár jordanértWyatt
Nem lehetetlen még, hogy 1/28-on bent lesz. Drukkoljunk ennek. És annak, hogy húzzunk valakit, ne tradeljünk.
szerk: nem lesz bent. De Carimi még elcsíphető. Zseniális draft lenne egy Solder+Carimi első kör.
szerk: Persze letrade. Pár év múlva csak mi választunk első körben. Kár.. nagy kár...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lt és rt x évre megoldva, de kár jordanért

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Solder = Vollmer 2.0
Jó lesz ez!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
Solder par csapatnal n1 OT volt es a Giants is nagyon szerette ezert sansz, hogy belett huzzva #17-nek

Chris Mortensen
Draft buzz: Giants looking between Costanzo or Ingram; Really liked Solder


Adam Schefter
Multiple teams really liked Patriots first-round pick Nate Solder, some as the draft's top OT.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Jó választás. És végre nem letrade. Bár én Carimit szerettem volna, de Solderben rengeteg potenciál van.
Höri ezt írta róla:


Nate Solder

Poszt: OT
Egyetem: Colorado
Szül: 1988. április 12. (Denver, Colorado)
Előrejelzés: 1. kör
Magasság: 6'9 (206 cm)
Súly: 315 lb (143 kg)
Erősségek:
Hatalmas méretek, kiváló felépítés, hosszú karok, óriáis kezek - atletikus, jó lábmunkájú, született blokkoló - rendkívül mozgékony, agilis és kiegyensúlyozott - jól mozog hátrafelé, és tudja tükrözni a mozgását - pass protectionben szokott villogni, nagy területet biztosít - képes kijavítani a hibáját ha helyzeti hátrányba kerül - helyezkedésével képes kizárni a védőket - ha megblokkol valakit, akkor onnan nem nagyon menekül ki a védő - mobilis, nagy területet tud bejátszani, így a linebackereket is megblokkolja ha kell - intelligens, jó érzékekkel rendelkező, dörzsölt játékos - nagyszerű munkamorállal bíró vezéralkat, aki bírja a strapát - nagy rutinja van már most, de még bőven fejlődhet ennél is jobbá.
Gyengeségek:
nem elég erőteljes és szegényes alapjai vannak - talán túl magas, és ez gond lehet a súlypontját tekintve - nem elég kemény a letámadásnál - nem egy domináns futás blokkoló - csak közepes hatásfokkal használja a kezeit, nem elég erőszakosan - aggresszívebbnek kellene lennie - még nyers és újra kell kezdeni/finomítani kell a technikáját - további súlyt kell pakolni és fejleszteni fizikálisan
Megjegyzések:
Három évig kezdett, és kapitány is volt a Buffaloes-ban - a Big12 első csapatába választották 2009-ben és 2010-ben - mikor megérkezett Boulderbe, mindössze 245 fontot nyomott - Tight Endnek indult, a 2006-os redshirt után 2007-ben 13 meccsen ezt is játszott, négyszer kezdőként - 2008-ban lett offensive tackle, és az elkövetkezendő 3 szezonban a fal bal oldalán szerepelt - ebben az időszakban csak 2 meccset hagyott ki és csak 5 sacket engedélyezett - bátyja, John külső linebacker volt a Stanfordban - lelkes közösségi munka végző, és elismert művész a festészetben és a szobrászatban - a tanteremben is villog, biológiából diplomázott - kiemlekdően jó felépítése van a posztján, 10% alatti a testzsírszázaléka - fineszes blokkoló, aki korai első körös játékosnak tűnik papíron - a világ összes potenciálja meg van benne, hogy elit LT-vé válljon a profik közt, de még nem kész játékos.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nate Solder OL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nate Solder, LT

???
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
első két pick OG, DE
jah és minimum 2 letrade első és második napon😀
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Azt az 1/6-ot nem adják oda 1/17-ért. 😉 Oda legalább a 2/1 kellene még. 😊Proxi
Szerintem elég lenne mellé a 2/28 isFViktor93
Azzal a 2/28-al nagyon max a 10. helyig lehetne felmenni...
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Hmmm...
Szóval most a csapból is az folyik hogy fel akarunk menni valakiért és csak a lehetőséget keressük...
Mit is jelenthet ez a Patriots-nál???

Hát persze hogy LETRADE-et!!! 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
RT @mortreport: Trade Buzz: New England looking to trade with Dallas to get Cameron Jordan #NFLDraftDanna
Hm kezd érdekessé válni. Remélem ezek után tényleg felmegy valakiért. Én mondjuk Jonesnak örülnék nagyon.
Mondjuk egy
1/6 Jones
1/28 Wiz
2/1 BPA alapon DE/OT/OLB
ezt nagyon élvezném 😀FViktor93
Azt az 1/6-ot nem adják oda 1/17-ért. 😉 Oda legalább a 2/1 kellene még. 😊Proxi
Szerintem elég lenne mellé a 2/28 is
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
RT @mortreport: Trade Buzz: New England looking to trade with Dallas to get Cameron Jordan #NFLDraftDanna
Hm kezd érdekessé válni. Remélem ezek után tényleg felmegy valakiért. Én mondjuk Jonesnak örülnék nagyon.
Mondjuk egy
1/6 Jones
1/28 Wiz
2/1 BPA alapon DE/OT/OLB
ezt nagyon élvezném 😀FViktor93
Azt az 1/6-ot nem adják oda 1/17-ért. 😉 Oda legalább a 2/1 kellene még. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
RT @mortreport: Trade Buzz: New England looking to trade with Dallas to get Cameron Jordan #NFLDraftDanna
Hm kezd érdekessé válni. Remélem ezek után tényleg felmegy valakiért. Én mondjuk Jonesnak örülnék nagyon.
Mondjuk egy
1/6 Jones
1/28 Wiz
2/1 BPA alapon DE/OT/OLB
ezt nagyon élvezném 😀
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
RT @mortreport: Trade Buzz: New England looking to trade with Dallas to get Cameron Jordan #NFLDraft
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Beddard szerint tárgyalunk a Browns-al a 6. pickért...

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ennyire magasra menjünk egy traddel. Hacsak BB nem szeretett bele valakibe.Witchdoctor
Akkor lehet, hogy szólhat ma a Julio Jones baby rigmus 😀FViktor93
felülnék erre a Julios féle bandwagonra 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Beddard szerint tárgyalunk a Browns-al a 6. pickért...

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ennyire magasra menjünk egy traddel. Hacsak BB nem szeretett bele valakibe.Witchdoctor
Akkor lehet, hogy szólhat ma a Julio Jones baby rigmus 😀
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Mennyi szokott lenni a körítés kb, mikorra húzzam az ébresztőt, elfelejtettem szabit kivenni, azt minden perc alvás számít egy péntek előtt 😀

Why so serious?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
quinnt láttam, felőlem jöhet

több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Beddard szerint tárgyalunk a Browns-al a 6. pickért...

Elképzelhetetlennek tartom, hogy ennyire magasra menjünk egy traddel. Hacsak BB nem szeretett bele valakibe.

több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Jövő évi első kör! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Forté? ne vicceljünk már
akkor már tényleg inkább Ingram, LeShoure vagy Ryan 😊

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
meg még Pepperst is elfogadjuk mellé 😀 😀superbrutal88
Hát Urlacher nem kéne még?!.... 😀Bear
Mayo>Urlacher 😛FViktor93
Ahogy érzed.... 😀
De meggondoltam magam....nem kaptok semmit... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)