New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jól hangzik ez a NO trade így elsőre, de valami mégis motoszkál bennem... Mégpedig valami olyasmi, hogy amikortól lehet játékosokat trade-elni, ez a bizonyos jövő évi első körös pick visszavándorol New Orleans-ba, Pierre Thomas + egy 3. körösért cserébe.

Gyulus: tudtommal jelen pillanatban még mindig áll, hogy nem lehet játékosokat bevonni a trade-ekbe.Csabiii
Nem lehet jelenleg játékosokat bevonni trade-be. A liga vizsgálni fogja, az ilyen "gyanús" szerződéseket, bár ettől függetlenül nem hinném, hogy ne lenne szervezkedés a színfalak mögött. De Pierre Thomasért én egy szimpla 3. körös picket nem adnék nem hogy első köröset 😮 Kitérnék a Belichickbe vetett hitemből azonnal...Boston
+1

ha visszaküldjük a picket így NO-ba, akkor kár volt belekezdeni, inkább húztunk volna valakit egy kalapból 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nagyon jól hangzik ez a NO trade így elsőre, de valami mégis motoszkál bennem... Mégpedig valami olyasmi, hogy amikortól lehet játékosokat trade-elni, ez a bizonyos jövő évi első körös pick visszavándorol New Orleans-ba, Pierre Thomas + egy 3. körösért cserébe.

Gyulus: tudtommal jelen pillanatban még mindig áll, hogy nem lehet játékosokat bevonni a trade-ekbe.Csabiii
Nem lehet jelenleg játékosokat bevonni trade-be. A liga vizsgálni fogja, az ilyen "gyanús" szerződéseket, bár ettől függetlenül nem hinném, hogy ne lenne szervezkedés a színfalak mögött. De Pierre Thomasért én egy szimpla 3. körös picket nem adnék nem hogy első köröset 😮 Kitérnék a Belichickbe vetett hitemből azonnal...Boston
Nincs baj a képességeivel, de nagyon sérülékeny...Pedig ő az a fajta játékos aki nem csak futásoknál hanem elkapásoknál is jól használható, és ha blokkolni kell akkor sem ijed meg. Ha nincs igazam cáfoljatok meg :rolleyes:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
viito... azért a tavalyi McCourty-választás luxuspick volt, akkor még nem tudhattuk h Bodden egész évre kidől, Butler pedig gyengélkedik... a csodás Wheatley, Wilhite párosról nem is beszélve😀Gyulus
ez így féligazság szerintem. Valószínűleg Butler gyengélkedésével számoltak, és a W különítmény képességei is ismertek voltak az edzők előtt. Azt hiszem inkább Bodden mellé húzták, az egy másik kérdés, hogy a sérülés miatt a végén mégis CB problémákkal küzdött a csapat, papíron az edzői stáb a Bodden-McC-Buttler hármassal kényelmesen hátradőlhetett volna, nem így alakult.
viito
OK, maradjunk annyiban h a Solder pickkel semmi gondom sincs, így legalább egyértelmű, hogy mi lesz Light sorsa, míg tavaly elég értelmetlennek tűnt egy ilyen korai CB-pick

jut eszembe, OLB-poszttal mi lesz?
Houston, Ayers, Brooks, Bruce Carter még mind bentvan... valahogy egyik sem villanyoz fel:S
Bowersnek vehetnénk valami hasznát?Gyulus
Bowerssel kapcsolatban sokan mondják, hogy ő 34-ben is DE lenne inkább, mint OLB. DoM mesélte, hogy sokak szerint 34-ben leginkább sehol sem lenne jó 😊


szvsz egyébként az OLB idén sem prioritás valahogy.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
hát, ha nem lehet játékost bevonni... akkor azt mondom húzzuk be mind3 második köröst, OG-DE-OLB úgyis elkell még

Reiss őket írja hozzánk
33. Jabaal Sheard (OLB)
56. Allen Bailey (DL)
60. Mikel Leshoure (RB)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nagyon jól hangzik ez a NO trade így elsőre, de valami mégis motoszkál bennem... Mégpedig valami olyasmi, hogy amikortól lehet játékosokat trade-elni, ez a bizonyos jövő évi első körös pick visszavándorol New Orleans-ba, Pierre Thomas + egy 3. körösért cserébe.

Gyulus: tudtommal jelen pillanatban még mindig áll, hogy nem lehet játékosokat bevonni a trade-ekbe.Csabiii
Nem lehet jelenleg játékosokat bevonni trade-be. A liga vizsgálni fogja, az ilyen "gyanús" szerződéseket, bár ettől függetlenül nem hinném, hogy ne lenne szervezkedés a színfalak mögött. De Pierre Thomasért én egy szimpla 3. körös picket nem adnék nem hogy első köröset 😮 Kitérnék a Belichickbe vetett hitemből azonnal...

Do your job
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀Proxi
nekem valamivel reálisabb elképzeléseim vannak, a 49ers épp most húzott az első körben OLB-t és ott van náluk Ahmad Brooks, Parys Haralson, Travis Laboy és Manny Lawson is....

tényleg idegbeteg leszek, ha a 2/1-et megint pickért adjuk... játékosokra MOST van szükségünk, zsaroljunk ki veteránokat... csak lesz jelentkező így is...

Hali egyébként érdekes eset, saját elmondása szerint nem fog tudni megállapodni a Chiefs vezetésével a szerződéshosszabbításrólGyulus
Már kérdeztem régebben, de senki nem reagált rá, hogy Manny Lawson mennyire illene hozzánk. Ha jól emlékszem neki most járt le a szerződése.
Ha jövő évire tradelnénk a 2/1-et a free agancy-n már be is lehetne dobni valamelyik nagyágyúért (Hali) aki azonnal bevethető. Ráadásul jó a kapcsolat a két FO között (elvégre csak kaptak tőlünk egy franchise QB-t második körért 😛 ).

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nagyon jól hangzik ez a NO trade így elsőre, de valami mégis motoszkál bennem... Mégpedig valami olyasmi, hogy amikortól lehet játékosokat trade-elni, ez a bizonyos jövő évi első körös pick visszavándorol New Orleans-ba, Pierre Thomas + egy 3. körösért cserébe.

Gyulus: tudtommal jelen pillanatban még mindig áll, hogy nem lehet játékosokat bevonni a trade-ekbe.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀Proxi
nekem valamivel reálisabb elképzeléseim vannak, a 49ers épp most húzott az első körben OLB-t és ott van náluk Ahmad Brooks, Parys Haralson, Travis Laboy és Manny Lawson is....

tényleg idegbeteg leszek, ha a 2/1-et megint pickért adjuk... játékosokra MOST van szükségünk, zsaroljunk ki veteránokat... csak lesz jelentkező így is...

Hali egyébként érdekes eset, saját elmondása szerint nem fog tudni megállapodni a Chiefs vezetésével a szerződéshosszabbításról
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem úgy van hogy nem lehet játékost bevonni a trade-ekbe? Vagy lemaradtam?nDRo
Nem is most kell (a draft alatt). Elég lesz később cserélni. 😊Proxi
Nem hiszem hogy szimplán a Saints jövő évi első köröséért ideadnák.nDRo
Még mindig van az a 2/1 amit cserélhetünk jövő évire (ebben az évben már nem hiszem, hogy nagyon szükségünk lenne további pick-ekre), mert az ott nagyon kelendő lesz.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀Proxi
Nem úgy van hogy nem lehet játékost bevonni a trade-ekbe? Vagy lemaradtam?nDRo
Nem is most kell (a draft alatt). Elég lesz később cserélni. 😊Proxi
Nem hiszem hogy szimplán a Saints jövő évi első köröséért ideadnák.
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀Proxi
Nem úgy van hogy nem lehet játékost bevonni a trade-ekbe? Vagy lemaradtam?nDRo
Nem is most kell (a draft alatt). Elég lesz később cserélni. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀Proxi
Nem úgy van hogy nem lehet játékost bevonni a trade-ekbe? Vagy lemaradtam?
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Jön Hali jövő évi elsőért! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
viito... azért a tavalyi McCourty-választás luxuspick volt, akkor még nem tudhattuk h Bodden egész évre kidől, Butler pedig gyengélkedik... a csodás Wheatley, Wilhite párosról nem is beszélve😀Gyulus
ez így féligazság szerintem. Valószínűleg Butler gyengélkedésével számoltak, és a W különítmény képességei is ismertek voltak az edzők előtt. Azt hiszem inkább Bodden mellé húzták, az egy másik kérdés, hogy a sérülés miatt a végén mégis CB problémákkal küzdött a csapat, papíron az edzői stáb a Bodden-McC-Buttler hármassal kényelmesen hátradőlhetett volna, nem így alakult.
viito
OK, maradjunk annyiban h a Solder pickkel semmi gondom sincs, így legalább egyértelmű, hogy mi lesz Light sorsa, míg tavaly elég értelmetlennek tűnt egy ilyen korai CB-pick

jut eszembe, OLB-poszttal mi lesz?
Houston, Ayers, Brooks, Bruce Carter még mind bentvan... valahogy egyik sem villanyoz fel:S
Bowersnek vehetnénk valami hasznát?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az én problémám az, hogy Vollmerrel a rosteren - akiről már láttuk, hogy mire képes LT-ként - húztunk egy potenciális franchise LT-t (távolról sem kész játékos), aki ha ott nem válik be, akkor kérdéses, hogy a jobb oldalon mit tudhat. Plusz nem tudhatjuk ő is Light kategória-e, hogy csak bal OT-t tud játszani. Ez mindenképpen rizikó, ahelyett hogy akár később választottak volna valakit jobbra, tudván hogy a jövő LT-je már két éve megoldott Vollmerrel.DoM
ezt meg is lehet fordítani, tulajdonképpen a 'nehezebb és fontosabb' posztra van két top prospectünk. ha kiesik Solder, Vollmer át tudja venni a helyét, Kaczur vagy más meg beugrik jobb oldalra. sokat ér a német sokoldalúsága.
lehet hogy Solder-rel még van munka, de fizikálisan tökéletes és a leírások alapján mentálisan sem lehet vele probléma. nem hiszem hogy aggódnunk kéne, nem nagyobb nála a bust-esély mint bárki másnál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
viito... azért a tavalyi McCourty-választás luxuspick volt, akkor még nem tudhattuk h Bodden egész évre kidől, Butler pedig gyengélkedik... a csodás Wheatley, Wilhite párosról nem is beszélve😀Gyulus
ez így féligazság szerintem. Valószínűleg Butler gyengélkedésével számoltak, és a W különítmény képességei is ismertek voltak az edzők előtt. Azt hiszem inkább Bodden mellé húzták, az egy másik kérdés, hogy a sérülés miatt a végén mégis CB problémákkal küzdött a csapat, papíron az edzői stáb a Bodden-McC-Buttler hármassal kényelmesen hátradőlhetett volna, nem így alakult.

OL reach-csel egyetértek, ahogy DoM megyjegyzése is több kérdést vet fel azzal kapcsolatban, hogy a Vollmer-Solder párost hogy szeretnék az edzők játszani, és miért érezték azt, hogy Vollmer mellé kell egy LT. Erre legkörábban 2-3 év múlva kaphatunk választ.

ui: A McC pickkel kapcsolatban amúgy nem vitát akartam kezdeni, csak megjegyeztem, hogy a szurkoló már csak ilyen, hogy a vezetőség bárkit is választ, akkor is fanyalog, pedig nem mindig bénák odaát sem 😛
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Nagyjából mindent elmondtatok amit én is gondolok a tegnapi napról, szóval... 😊

Solder egyértelműen prioritásnak tűnt (A poszt mindenképpen...), tehát higgyünk a BB & Scarnecchia duó szakértelmében. 😉
(Ez vagy Light vagy Kaczur búcsút jelenthet...)

A letrade meg egyértelműen jó üzlet volt, kár lett volna kihagyni...
(Bár szerintem BB-ék bíztak benne hogy a Wilkerson-Heyward kettősből valamelyik benntmarad 2/1-re...) 😛

Lesz-e vajon 3 első körösünk jövőre? 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Scar gyakorlatilag az összes top OT-t megnézte, szinte biztos h Solder volt az elsődleges célpont... OL-t pedig szinte mindig reachelünk - vagy legalábbis reachnek tűnik - lásd Mankins, Vollmer...

egyébként nem kicsit csípi a szememet, hogy a nem-épp-gyenge Tampa támadófal RG posztját jó eséllyel az a Larsen bérelte ki, aki nálunk a szeptemberi cutolásokat nem élte túl:S

viito... azért a tavalyi McCourty-választás luxuspick volt, akkor még nem tudhattuk h Bodden egész évre kidől, Butler pedig gyengélkedik... a csodás Wheatley, Wilhite párosról nem is beszélve😀
OT-re meg komoly szűkségünk volt, különben maradhatott volna a nyakunkon Light, akinek azért köszönet mindenért:S

DE posztra pedig valóban rengetegen vannak, más kérdés hogy az edzői stáb lát-e olyan játékost, aki valóban képes elvinni az RE posztot...Gyulus
Szerintem pont az a szép a mostani D-falunkban, hogy nem kell egy kinevezett RDE. Vannak legalább hárman, akik be tudnak állni egy-egy play-re, attól függően, hogy éppen milyen a felállás. Mennyiség van, nem minőség. Abból a szempontból jobb ez, ha kiesik egy ember, mert akkor sincs világvége. Jövőre meg behúzzuk Crick-et 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Scar gyakorlatilag az összes top OT-t megnézte, szinte biztos h Solder volt az elsődleges célpont... OL-t pedig szinte mindig reachelünk - vagy legalábbis reachnek tűnik - lásd Mankins, Vollmer...

egyébként nem kicsit csípi a szememet, hogy a nem-épp-gyenge Tampa támadófal RG posztját jó eséllyel az a Larsen bérelte ki, aki nálunk a szeptemberi cutolásokat nem élte túl:S

viito... azért a tavalyi McCourty-választás luxuspick volt, akkor még nem tudhattuk h Bodden egész évre kidől, Butler pedig gyengélkedik... a csodás Wheatley, Wilhite párosról nem is beszélve😀
OT-re meg komoly szűkségünk volt, különben maradhatott volna a nyakunkon Light, akinek azért köszönet mindenért:S

DE posztra pedig valóban rengetegen vannak, más kérdés hogy az edzői stáb lát-e olyan játékost, aki valóban képes elvinni az RE posztot...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az én problémám az, hogy Vollmerrel a rosteren - akiről már láttuk, hogy mire képes LT-ként - húztunk egy potenciális franchise LT-t (távolról sem kész játékos), aki ha ott nem válik be, akkor kérdéses, hogy a jobb oldalon mit tudhat. Plusz nem tudhatjuk ő is Light kategória-e, hogy csak bal OT-t tud játszani. Ez mindenképpen rizikó, ahelyett hogy akár később választottak volna valakit jobbra, tudván hogy a jövő LT-je már két éve megoldott Vollmerrel.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hmm.. a Solder húzást körülbelül ugyanaz fogadta, ami tavaly a McC-t... Ha csak ugyanannyira válik be 😛viito
Nem mosnám össze a két esetet.

A különbséggel, hogy tavaly nem a játékossal, hanem a posztjával volt a probléma, ezúttal meg a poszt (tágan értelmezve OL) rendben van, csak a játékost "lehet megkérdőjelezni".
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Solder- Mankins - Connoly - ???? - Vollmer
nem lesz ez rossz😀
Gyulus
Solder-????-Koppen-Connoly-Vollmer lesz az, de amúgy igen, kb így fog kinézni a falunk.

egyébként én sem vagyok annyira kiakadva ettől a picktől, mint ahogy látom pl DoM (igaz, nem is vagyok NCAA mágus 😊).
Mikor pats mock draftot csináltunk, akkor én a Giantsnek húztam 1/19-el, két pickkel később. Akkor még elég sok OL ember bent volt, és töprengtem, hogy ki lenne a jó választás, utánaolvasgattam mindegyiknek. Ami feltűnő, hogy Solder megítélése elég vegyes, egyesek szerint Tyron Smith mögött TOP2-3. OT Castonzoval együtt, mások szerint majd valahol az 1. kör legvége/2. kör közepe lesz az ő területe. Így utólag ugye 2. helyen kelt el az OT-k között, tehát a Patriots vezetősége is inkább arra hajlott, hogy TOP pick, mint a 2. körre.

Az is érdekes, hogy nem tradeltünk hátra az 1. pickkel, és vártuk meg, hogy bentmaradjon a 28.-ig, gondolom a vezetőség komolyan akarta, és nem úgy gondolkoztak, hogy a Castonzo/Carimi/Sherrod hármasból egyet úgyis elviszünk az 1/28-al is.
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
egyébként Solder az egyik legnagyobb darab OT volt a választhatóak közül. Ezzel végetvetünk végre a klasszikus alulméretezett pats fal filozófiánknak?viito
frász tudja, nekem bejön a választás... olyan a srác, mint Vollmer csak épp atlétikusabb és jobban cseng a neve egyetemi berkekben😊
Mindenesetre a 2 6-8 magas OT valóban újdongság nálunk... Soldernél sokan mondogatják, hogy a mérete miatt baja lesz a speed rusherekkel.. frász tudja, Vollmer hasonló adottságokkal úgy lekapta Freeney-t, mint a fene

Solder- Mankins - Connoly - ???? - Vollmer
nem lesz ez rossz😀

2/1-t pickért adni sztem most már nem kéne... inkább játékosért, pl az RG needet ezúton is meg lehetne oldalni😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én mára szeretnék mindenképp egy WR-t meg egy G-t mondjuk egy Hankerson,Wiz kettős fasza lenne onnantól meg BPA végig.
Na jó egy Stanzi picket még szeretnék 😀
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
egyébként Solder az egyik legnagyobb darab OT volt a választhatóak közül. Ezzel végetvetünk végre a klasszikus alulméretezett pats fal filozófiánknak?viito
Hatalmas pali és pont most olvastam róla, hogy ehhez ráadásul 10% alatt van a testzsírtömeg aránya. Mondjuk a magassága miatt sok helyen írták, hogy nem biztosak abban, hogy tud majd elég mélyen játszani, de meglátjuk...

Do your job