New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Taps!! Kész...
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ez kész!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De akkor mi a kibaszott kurva életért nem Harrist? mocskospicsába 😡

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De mégha jó CB lenne, aki képes 5nél több meccsen egészséges lenni egy évben 😀
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
CB k***** élet***** ba*******😕

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ras-I Dowling... nabazdmeg, a CB most már tényleg überbrutál luxuspick
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#Patriots QB Tom Brady on #Jets coach Rex Ryan: "As long as he hates me, I'm cool."Habi
Így is van 😊

2/1.: Mikel LeShoure (RB)
2/24.:Allen Bailey (DE)
2/28.:Justin Houston (OLB)
3/10.: Stefen Wisniewski (OG/C)
3/28.: Greg Little (WR)

Ki írja alá?Wyatt
én vállalnám ezt a listát, annyi kikötéssel, hogy Little helyett Pettist vinném 😊Habi
Áhh, igen, nem rossz gondolat. Lényeg egy magas WR 😊 Mondjuk ha 5-6. körben elvinnénk még Aldrick Robinsont, akkor keresnék egy pezsgőt 😊

Thomas-t és az összeesküvéselméletet verjétek ki a fejetekből, most kötöttünk vele új szerződést, valszeg nem azért, hogy a fizetése komoly részét más csapat helyett fizessük.atapapa
Csak a magam részéről nyilatkozok, de köszönöm, nem kérek belőle én se itt 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Thomas-t és az összeesküvéselméletet verjétek ki a fejetekből, most kötöttünk vele új szerződést, valszeg nem azért, hogy a fizetése komoly részét más csapat helyett fizessük.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
#Patriots QB Tom Brady on #Jets coach Rex Ryan: "As long as he hates me, I'm cool."Habi
Így is van 😊

2/1.: Mikel LeShoure (RB)
2/24.:Allen Bailey (DE)
2/28.:Justin Houston (OLB)
3/10.: Stefen Wisniewski (OG/C)
3/28.: Greg Little (WR)

Ki írja alá?Wyatt
én vállalnám ezt a listát, annyi kikötéssel, hogy Little helyett Pettist vinném 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#Patriots QB Tom Brady on #Jets coach Rex Ryan: "As long as he hates me, I'm cool."Habi
Így is van 😊

2/1.: Mikel LeShoure (RB)
2/24.:Allen Bailey (DE)
2/28.:Justin Houston (OLB)
3/10.: Stefen Wisniewski (OG/C)
3/28.: Greg Little (WR)

Ki írja alá?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
#Patriots QB Tom Brady on #Jets coach Rex Ryan: "As long as he hates me, I'm cool."


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Both SI.com's Don Banks and Mike Reiss of ESPN Boston have Jabaal Sheard going to the Patriots at No. 33 in their second-round mocks.
ESPN's Michael Smith, live in Foxboro, also mentioned Reed as a serious possibility at 33, along with Arizona's Brooks Reed. Many draftnics believe Sheard is more of a 4-3 defensive end than 3-4 outside linebacker, although those sort of nitpicks are rarely meaningful to teams. Sheard wouldn't be covering tight ends in New England. He'd be rushing the quarterback.
Mit szólnátok hozzá?Robilluma
Én konkrétan azt, hogy a nagy lószart... de nem oszt nem szoroz az én véleményem.

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a magam részéről továbbra sem őt erőltetném, de már megszoktam, hogy ez Belichicket valami eszméletlenül nem érdekli 😊

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Both SI.com's Don Banks and Mike Reiss of ESPN Boston have Jabaal Sheard going to the Patriots at No. 33 in their second-round mocks.
ESPN's Michael Smith, live in Foxboro, also mentioned Reed as a serious possibility at 33, along with Arizona's Brooks Reed. Many draftnics believe Sheard is more of a 4-3 defensive end than 3-4 outside linebacker, although those sort of nitpicks are rarely meaningful to teams. Sheard wouldn't be covering tight ends in New England. He'd be rushing the quarterback.
Mit szólnátok hozzá?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
...Boston
Hú valahol nagyon félreértettük egymást. Lehet én voltam félreérthető, ezesetben bocsánat. És szerintem az a biztos ha ezt a "topik"-ot befejezettnek tekintjük. 😊
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nem is írtam, hogy a puszta első körösért hoznánk Thomast, de a Thomas + 2. kör (BB fétis miatt pláne) reálisnak tűnik nekem.

Boston: én egyáltalán nem érzem tucatjátékosnak PT-t. És ha csak abból indulok ki, hogy a pletykák szerint annó Bodden lett volna a cserealap (akkortájt vitathatatlan no. 1 CB a csapatban) akkor BB-ék szerint sem az... Az mondjuk megint más kérdés, ha ők kérték cserébe Boddent és a Pats meg beintett, de ezt sosem tudjuk, meg valszeg...Csabiii
Azt írtad, hogy a Saints vissza kapja a jövő évi első körös draft cetlijét...
Másrészt pedig Bodden kábé ugyanaz a kategória, mint Pierre Thomas a maga posztján. Erős kezdő, de nem elit, TOP5 játékos. Érte sem adna a kutya se első körös, vagy második körös picket... Szerintem.
De nem meggyőzni akarlak, csak leírtam, hogy szerintem ez nagyon durva trade lenne. Ingram jó eséllyel fényévekkel jobb futó lesz nála ( nem véletlenül vitte a nyakára a Saints ) szóval akkor már több értelme lett volna ezzel a pickkel behúzni Ingramot...
Szerk.: + még egyszer mondom, Ronnie Brown például "ingyen" jöhet... Ronnia Brown >>> Pierre Thomas

Do your job
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Sources: Bengals talked with Packers about 32nd pick, presumably for QB Andy Dalton but couldn't agree on compensation.

https://twitter.com/#!/mortreport/statuses/63980822423797760

nyilván minket is kerestek már
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nah nem húzom tovább a témát, csak gondoltam leírom mit gondolok, hogy ha mégis történne valami hasonló akkor verhessem a mellem. 😊 De csak, hogy egyben legyen és befejezzem a gondolatmenetemet akkor ugye végül így nézne ki ez a bizonyos két lépcsős "összeesküvés elmélet": 2011 1/28 <-> 2011 2/24, 2012 második kör, + PT.Csabiii
Értem én, de százszor inkább egy
2011 1/28. for Mikel LeShoure/Ryan Williams+2012/1 (NO)

több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nah nem húzom tovább a témát, csak gondoltam leírom mit gondolok, hogy ha mégis történne valami hasonló akkor verhessem a mellem. 😊 De csak, hogy egyben legyen és befejezzem a gondolatmenetemet akkor ugye végül így nézne ki ez a bizonyos két lépcsős "összeesküvés elmélet": 2011 1/28 <-> 2011 2/24, 2012 második kör, + PT.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem is írtam, hogy a puszta első körösért hoznánk Thomast, de a Thomas + 2. kör (BB fétis miatt pláne) reálisnak tűnik nekem.

Boston: én egyáltalán nem érzem tucatjátékosnak PT-t. És ha csak abból indulok ki, hogy a pletykák szerint annó Bodden lett volna a cserealap (akkortájt vitathatatlan no. 1 CB a csapatban) akkor BB-ék szerint sem az... Az mondjuk megint más kérdés, ha ők kérték cserébe Boddent és a Pats meg beintett, de ezt sosem tudjuk, meg valszeg...Csabiii
csabiii: az ilyen pletykáknak, hogy Bodden->PT kb annyi alapja van, mint, hogy mindjárt bejelentik, hogy picket cserélünk a Dallassal. A valóság tartalmat maximum BB emlékirataiból fogjuk megtudni, viszont a szakíróknak mindig van egy tuti biztos pletykája, ami persze abban a pillanatban szertefoszlik, amikor a tuti trade partner mást lép 😊
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nem is írtam, hogy a puszta első körösért hoznánk Thomast, de a Thomas + 2. kör (BB fétis miatt pláne) reálisnak tűnik nekem.

Boston: én egyáltalán nem érzem tucatjátékosnak PT-t. És ha csak abból indulok ki, hogy a pletykák szerint annó Bodden lett volna a cserealap (akkortájt vitathatatlan no. 1 CB a csapatban) akkor BB-ék szerint sem az... Az mondjuk megint más kérdés, ha ők kérték cserébe Boddent és a Pats meg beintett, de ezt sosem tudjuk, meg valszeg...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pierre Thomas-féle összeesküvés elméletre inkább nem is reagálok 😀
Én már leírtam mit szeretnék, de ha mégis játékosért trade-elnénk, és Hali és BÁRMELYIK San Francisco OLB között kéne dönteni (de igazából bármelyik másik OLB-re is igaz), és nem Tambát vinnénk, akkor ritka hisztis lennék 😊 Drága, persze, hogy az, két első kör kb lenne az ára, az is tény. De az biztos, hogy megéri és ha Mankins se marad meg Light se, akkor capnek is kell lennie rá 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
+1

ha visszaküldjük a picket így NO-ba, akkor kár volt belekezdeni, inkább húztunk volna valakit egy kalapból 😊viito
Nekem valamiért akkor is gyanús ez így, nem kicsit jártunk jól ezzel a trade-del, és a NO-val ilyen téren elég jó kapcsolatot ápolunk, szal szerintem lesz még itt "mutyulás" ha megnyílik a játékospiac. Vagy nem 😊 De a viito analógiát követve, a sok "megmondóember"ből egy párnak a végén úgyis igaza lesz, uh majd meglátjuk.Csabiii
szvsz az idei 1/28->jövő évi 1. kör (valszeg már rookie cappel) és egy idei 2. körért egyáltalán nem rossz üzlet, szóval nem feltétlen látnék még bele valami egyéb háttéralkut is.

Ha viszont lesz háttér alku (pl valami játékos trade, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nem az 1. körös visszaküldésével érjük el, igazából nem is nagyon tudom, hogy kiért adnánk a saintsben ennyit (Evans nem tűnik eladónak 😛)
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
+1

ha visszaküldjük a picket így NO-ba, akkor kár volt belekezdeni, inkább húztunk volna valakit egy kalapból 😊viito
Nekem valamiért akkor is gyanús ez így, nem kicsit jártunk jól ezzel a trade-del, és a NO-val ilyen téren elég jó kapcsolatot ápolunk, szal szerintem lesz még itt "mutyulás" ha megnyílik a játékospiac. Vagy nem 😊 De a viito analógiát követve, a sok "megmondóember"ből egy párnak a végén úgyis igaza lesz, uh majd meglátjuk.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nincs baj a képességeivel, de nagyon sérülékeny...Pedig ő az a fajta játékos aki nem csak futásoknál hanem elkapásoknál is jól használható, és ha blokkolni kell akkor sem ijed meg. Ha nincs igazam cáfoljatok meg :rolleyes:nDRo
1 körös picket liga szinten meghatározó kivételes játékosokért szoktak adni (ilyen mondjuk Seymour), nem pedig egy olyan kezdő játékosért, akiből 12 egy tucat. Főleg, hogy Ronnie Brown például FA. És hát Ronnie Brown azért...

Do your job