New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát nem erre számítottam így a második napon.
Dowling faszság volt semmi szükség nem volt CBre pláne nem 2/1el. Ha meg safetynek jön, akkor Moore mellőzését nem értem. Ez nálam mindenképp hülyeség a FO részéről.
Vereen még ok is lehet. Kellet egy futó és kicsit luxuspicként behúztuk. Bár az nagyon fájó, hogy Leshoure bent volt még és nem őt vittük.
Ridley. Az előző RB húzással tök nagy baromság.
Mallett na ő itt geci nagy steal. Tanul 3-4 évet és megvan a következő franchise QB.

Eddig ez így nálam C draft. Remélem BBnek van ötlete majd a FAra is. Mert, hogy honnan lesz Passrush meg honnan lesz mélységi elkapó az nálam talány.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lehet rinyálni, de Mallett geci nagy fogás. Mire Brady visszavonul kb Rodgers szinten lesz.
Ridley pedig sokkal jobb mint Vereen. Persze benn lett volna sokkal később is, de ő nem FB. 1000+ yardos futó az SECből, egy évnyi használat után... Rohadtul megéri mondjuk, csak kevesen szeretik mert nincsenek kiemelkedő mért számai.
Dowling úgyse lesz soha egészséges.
Vereenről annyi tényleg elég, hogy ő Jahvid Best cseréje volt 😀
Annyi picketek van hogy tökmindegy. Ha Mallett bejön, már kurvára megérte az egész.
Én hatalmas Mallett fan vagyok, így kicsit sajnálom hogy idejött 😛

Abba meg nem gondoltatok hogy ő is micsigeni volt? 😛
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ha nincs változás a fizetési rendszerben még idén (ez valószínűleg akkor van, ha a lockouttal kapcsolatban másodfokon nincs változás, és a liga a 2010-es szabályokat vezeti be):

All-SEC 1. QB 2010: Cameron Newton - kb. 50-55 millió dollár garantált
All-SEC 2. QB 2010: Ryan Mallett - kb. 950.000 dollár garantált

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@AdamSchefter: Patriots might accumulate enough picks to move up next year to draft Andrew Luck as Brady's future replacement.

nem tett mögé szmájlit. én tennék: 😂triangle
Egyébként a legdurvább, hogy még akár valami hasonló is előfordulhat.
Szerintem ha Brady visszavonul akkor egy sima középcsapat leszünk nagyon sokáig (JELENLEGI védelemmel ez a max.)
Én nem szomorkodnék ha a jövő évi 4 első pickünket odaadnánk azért, hogy elit csapat maradjunk.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem jön az FA, mert minimum átmenetileg visszatért a lockout.gsn
Nem baj. Előbb-utóbb azért csak lesz vagy szezon se. Kezdődik a meccs, viszlát holnap! További jó éjt mindenkinek!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ha hétfőn nem hozzuk el Hali-t egy-egy jövőévi 1+2. körösért, akkor azért nem leszek boldog, mert eddig ez harmatos. Még a Vereen pick csak-csak, de ha akartunk egy FB-t, akkor miért nem Marecic Ridley helyett???? És még ott vannak a Navy-s játékosaink.gdavid
Marecicnek szerintem csak a hypeja nagy. Mert jó dolog meg minden, hogy játszott LB-t és FB-t is, de LB-nek esélytelen, FB-nek pedig szerintem simán eljátsza ezt Ridley is. Bár így is feleslegesnek érzem.Schleck
Én is éppen azt akartam érzékeltetni, hogy 6. körös futókból lett volna bőven választék a 3. kör elején és csak azért írtam Marecicet, mert ő jutott éppen eszembe.
Danna! Én nyugodt vagyok, csak pl. a LSU futó helyett lehetett volna Hankerson is. Az öreg persze, hogy nem hülye, de én úgy látom, hogy néha a saját mágiájának az áldozata lesz. Na mindegy, hétfőn jön a FA (5 perc múlva meg a Red Wings 😊 )gdavid
Nem jön az FA, mert minimum átmenetileg visszatért a lockout.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
triangle 1 283
@AdamSchefter: Patriots might accumulate enough picks to move up next year to draft Andrew Luck as Brady's future replacement.

nem tett mögé szmájlit. én tennék: 😂
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ha hétfőn nem hozzuk el Hali-t egy-egy jövőévi 1+2. körösért, akkor azért nem leszek boldog, mert eddig ez harmatos. Még a Vereen pick csak-csak, de ha akartunk egy FB-t, akkor miért nem Marecic Ridley helyett???? És még ott vannak a Navy-s játékosaink.gdavid
Marecicnek szerintem csak a hypeja nagy. Mert jó dolog meg minden, hogy játszott LB-t és FB-t is, de LB-nek esélytelen, FB-nek pedig szerintem simán eljátsza ezt Ridley is. Bár így is feleslegesnek érzem.Schleck
Én is éppen azt akartam érzékeltetni, hogy 6. körös futókból lett volna bőven választék a 3. kör elején és csak azért írtam Marecicet, mert ő jutott éppen eszembe.
Danna! Én nyugodt vagyok, csak pl. a LSU futó helyett lehetett volna Hankerson is. Az öreg persze, hogy nem hülye, de én úgy látom, hogy néha a saját mágiájának az áldozata lesz. Na mindegy, hétfőn jön a FA (5 perc múlva meg a Red Wings 😊 )

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha már csak azért húztunk, hogy csináljunk valamit ha egyszer már ott vagyunk, akkor elhozhattuk volna Jordant vagy 2/1-re Wist.
Elég sok a reménykeltő, de jelenleg elég használhatatlan játékos, ha ők beválnak (Solder,Mallett...) akkor nagyon jó draft lehet visszatekintve, de jelenleg én roppant pesszimista vagyok.
Ingramet, Leshouret bent hagyni majd hozni 2 futót...
Danna neked meg remélem igazad lesz és jön A pass rusher aki megoldja ezt a problémát, mert különben Jordant elengedni hatalmas hiba volt.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ahogy a New Orleans Saints idén húz, nagyon nagyon hátul lesz a pickjük 😊

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok nyugi... BB-re mindent lehet mondani, csak azt nem h hülye... (na jó, általában).

sztem neki megvan már a terve. ezekkel az extra pickekkel jöhet (vmelyikkel) Hali, Ocho 2 napja hisztizik és kb csak az anyjába nem küldte még el Lewist, ő is mozdítható, nem túl borsos áron. vkiket meg húzni kellett.. nekem ilyen érzésem van.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha hétfőn nem hozzuk el Hali-t egy-egy jövőévi 1+2. körösért, akkor azért nem leszek boldog, mert eddig ez harmatos. Még a Vereen pick csak-csak, de ha akartunk egy FB-t, akkor miért nem Marecic Ridley helyett???? És még ott vannak a Navy-s játékosaink.gdavid
Marecicnek szerintem csak a hypeja nagy. Mert jó dolog meg minden, hogy játszott LB-t és FB-t is, de LB-nek esélytelen, FB-nek pedig szerintem simán eljátsza ezt Ridley is. Bár így is feleslegesnek érzem.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ha hétfőn nem hozzuk el Hali-t egy-egy jövőévi 1+2. körösért, akkor azért nem leszek boldog, mert eddig ez harmatos. Még a Vereen pick csak-csak, de ha akartunk egy FB-t, akkor miért nem Marecic Ridley helyett???? És még ott vannak a Navy-s játékosaink.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ÉS egy Acho-pickben is? 😊Wyatt
Hát majd a negyedikben. 😊

Sobri: Köszönjük az értékes hozzászólást!Schleck
Ne rajtam vezesd le a draft miatt érzett frusztrációdat.
Bár ha ezen múlik, akkor akár vezesd le így.Sobri Jóska
Nyugalom, ahogy gsn írásait is megszoktam köszönni, a ma esti szakértésedet is feltétlen meg kellett. 😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mondjuk még mindig jobb elcserélni ezt a 2 picket mint behúzni mondjuk Havilit meg Anthony Allent a futójáték teljeskörű megerősítésére


JT Daniels fan
több mint 13 éve
triangle 1 283
BB eltradelte a 3+4et az Oakland jövőévi 2.ért.
Régebben ez ment volna sima 3.ért 😛tenorx
a teljesség kedvéért:
Pats traded with the Raiders, acquiring #219 this year and a 2nd next year for a 3rd (92) and 4th (125) this year.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
ÉS egy Acho-pickben is? 😊Wyatt
Hát majd a negyedikben. 😊

Sobri: Köszönjük az értékes hozzászólást!Schleck
Ne rajtam vezesd le a draft miatt érzett frusztrációdat.
Bár ha ezen múlik, akkor akár vezesd le így.

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Mallett remek. Ez az 5 pick egyértelműen bebizonyította, hogy a Pats-nél NINCS need, ennyi. Draftolni meg kell.Sobri Jóska
Tehát ha jól értem, akkor tavaly be kellett volna húzni Tebowt,de idén Mallettet nem.. grat.MattMiller
Nem jól érted.
Egyrészt írom egyértelműen, hogy Mallett remek, neki spec. örülök.
De ha idén indokolt Mallett, és mivel behúztuk indokolt, már tavaly Tebow-t kellett volna.Sobri Jóska
Ja azt hittem gúnyolódtál. Akkor sorry, késő van.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jövőre is 2db 1. és 2. körös pick.nice


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mallett remek. Ez az 5 pick egyértelműen bebizonyította, hogy a Pats-nél NINCS need, ennyi. Draftolni meg kell.Sobri Jóska
Tehát ha jól értem, akkor tavaly be kellett volna húzni Tebowt,de idén Mallettet nem.. grat.MattMiller
Nem jól érted.
Egyrészt írom egyértelműen, hogy Mallett remek, neki spec. örülök.
De ha idén indokolt Mallett, és mivel behúztuk indokolt, már tavaly Tebow-t kellett volna.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ÉS egy Acho-pickben is? 😊Wyatt
Hát majd a negyedikben. 😊

Sobri: Köszönjük az értékes hozzászólást!

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Mallett remek. Ez az 5 pick egyértelműen bebizonyította, hogy a Pats-nél NINCS need, ennyi. Draftolni meg kell.Sobri Jóska
Tehát ha jól értem, akkor tavaly be kellett volna húzni Tebowt,de idén Mallettet nem.. grat.

Pettisben pedig reménykedtem, hogy megcsípjük :S

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
BB eltradelte a 3+4et az Oakland jövőévi 2.ért.
Régebben ez ment volna sima 3.ért 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Draft osztályzat eddig: LY-

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ÉS egy Acho-pickben is? 😊