New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy köszönet DoM-nak az elmúlt napok munkájáért!!!

Különösebben értékelni nem tudok és nem is akarok, de az OL átalakulásnak a folyamatára kíváncsi vagyok, főleg, hogy jönnek a fiatal húshegyek (Vollmer, Solder, Cannon, és blokkoló TE-ként Smith).
Remélem ezek és a RB pickek egy nagyobb számban és hatékonyabban működő futójátékot eredményeznek majd 😉
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.tomi-tomi
mondjuk ez a folytonos afroamerikaizás (!) az OL-el kapcsolatban az egyik legnagyobb baromság. Már a draft előtt is elhangzott 1-1 pickre, hogy afró játékost biztos nem húzunk, mert alig van az OL-ben. Ennek mondjuk lehet, hogy nem az az oka, hogy bármi gond van az afró játékosokkal, inkább az, hogy jellemzően a TOP OL játékosok között a fehér srácok voltak többségben szinte mindig, ahogy a QB-k között is. Ez persze szépen változni fog az évek során, nem kéne folyton olyasmit belelátni, ami nincs, nem hiszem, hogy Mankinsnak vagy Lightnak ezzel üzennénk, hogy "nézd meg vazzeg, ha nem szerződsz, akkor egy feka veszi át a helyed"viito
Folytonosnak azért nem tartanám, legalábbis részemről. Direkt nem írtam "fekát" "négert", mert a tényt szándékoztam hangsúlyozni mindenféle érzelmi felhang nélkül. Ahogy számon tartják, hogy ki volt az első - jobb híján ismét - afroamerikai QB SB-ban, úgy az is szembetűnő, hogy néhány csapatnál az OL-ban csak fehér játékos játszik. S az egyik ilyen a Pats. Nem a bőrszínen van a hangsúly, ha eddig csak/jellemzően bajszos OL játékost draftoltunk volna, most pedig egy csupasz arcút, akinek esélye sincs bajszot növeszteni, akkor nekem egy bizonyos szintig lenne üzenet jellege.
Egyetértek a változással, hiszen ligaszinten már benne vagyunk. Az üzenet sarkított változatát én sem hiszem, de azt tartom, amit eredetileg is írtam, ti. jelzés lehet, hogy mindennek van határa, vagyis "meddig mehetnek el". A mi FO-nk igenis - ebben az értelemben - üzengetős, ld. Seymour-trade, AT kivágása s legutóbb a Moss-trade. Mindegyiknek volt egy plusz értelmezési szintje a szakmain kívül, amely nélkül nehezen is lehetett (szakmailag) indokolni az eseményeket. Btw nagyon sajnálom, hogy ez az egy szó ennyi indulatot ébresztett Benned és másokban! Így utólag már ki is hagynám, mert nem ez volt a hsz-em fókusza.

WR kérdésben egyetértek Bostonnal. Tate és Price draftolása után nem feltétlen kellett idén újabb picket áldozni. (Price nagyon sokba van nekünk!) szerk.: Úgy lehet tekinteni, hogy Price-t most draftoltuk a 2. körben. Tavaly úgy húztuk be a 3.-ban, hogy tudtuk, az előélete/egyeteme támadó rendszere miatt nem fog játszani egy évig.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Tate és Price is nagyon fiatalok még, ide húzni egy project játékost nem hiszem hogy feltétlenül okos döntés lett volna... Azt gondolom, hogy ha valahol van értelme FA piacról kukázni, akkor az az elkapó részleg. Biztos vagyok abban, hogyide tervez valamit az Öreg.
Az afroamerikai OL résszel pedig nem értettem egyet, azért is írtam példának Yatest és Woodyt. A "szakmai" álláspontja viszont nagyon hasonlít az enyémhez.Boston
Egyértelmű hogy fiatalok,potenciál bennük is megvan(Tate jól játszott a szezonban, Price viszont 1 meccsen szerepelt azért róla nehéz bármiféle véleményt mondani) ha hozunk Wr-t Fa-ról az nekem is tetszene és akkor még izmosabb lehet a pats offense.

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
nekem csak annyi problémám van ezzel a drafttal hogy nem húztunk WR-t, tök jó hogy remek TE group van a csapatnál,de ha rápillantunk erre az elkapó gárdára....slot elkapókkal nincs gond, de azért ez Branch/Tate/Price (belőle azért nem sokat láttunk) hármas nem valami acélos főleg ha Branch lesérül...manuszka86
Tate és Price is nagyon fiatalok még, ide húzni egy project játékost nem hiszem hogy feltétlenül okos döntés lett volna... Azt gondolom, hogy ha valahol van értelme FA piacról kukázni, akkor az az elkapó részleg. Biztos vagyok abban, hogyide tervez valamit az Öreg.
Az afroamerikai OL résszel pedig nem értettem egyet, azért is írtam példának Yatest és Woodyt. A "szakmai" álláspontja viszont nagyon hasonlít az enyémhez.

Do your job
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DoM, neked pedig nagyon-nagy köszi a draft során végzett munkádért!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt a feketék-fehérek dolgot az O-line-ban leszámítva, szerintem tomi-tomi elemzése teljesen helytálló.
én azért továbbra se vetném el hogy nem lesz idén FA/trade oldalról mozgolódás. Mankins-t például nagyon úgy fest muszáj lesz elpasszolni.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
nekem csak annyi problémám van ezzel a drafttal hogy nem húztunk WR-t, tök jó hogy remek TE group van a csapatnál,de ha rápillantunk erre az elkapó gárdára....slot elkapókkal nincs gond, de azért ez Branch/Tate/Price (belőle azért nem sokat láttunk) hármas nem valami acélos főleg ha Branch lesérül...

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.tomi-tomi
mondjuk ez a folytonos afroamerikaizás (!) az OL-el kapcsolatban az egyik legnagyobb baromság. Már a draft előtt is elhangzott 1-1 pickre, hogy afró játékost biztos nem húzunk, mert alig van az OL-ben. Ennek mondjuk lehet, hogy nem az az oka, hogy bármi gond van az afró játékosokkal, inkább az, hogy jellemzően a TOP OL játékosok között a fehér srácok voltak többségben szinte mindig, ahogy a QB-k között is. Ez persze szépen változni fog az évek során, nem kéne folyton olyasmit belelátni, ami nincs, nem hiszem, hogy Mankinsnak vagy Lightnak ezzel üzennénk, hogy "nézd meg vazzeg, ha nem szerződsz, akkor egy feka veszi át a helyed"viito
Billy Yates is afroamerikai volt és Damian Woody is. Ettől függetlenül tomi-tomi remekül összefoglaltad az én véleményemet is. +1
Szerk.: a Nate Solder projekten rengeteg múlik majdBoston
A rész amit kiemeltem egészen biztosan hülyeség. Ilyen egy profi csapatnál elképzelhetetlen. Viszont minden rasszizmus nélkül is állítható, hogy nem véletlen az, hogy a fehér srácok jobban beválnak egy pár poszton.
Azt hiszem volt is erről szó a fórumon valahol, hogy egy volt játékos írt egy tanulmányt erről, hogy a hip-hop kultúrában felnőtt, jellemzően fekete srácok kevésbé céltudatosak és ez miatt kevésbé is lesznek sikeresek. A fizikai addotságaik nagyon jók, de ahol csak ez már nem elég, elfogy az ott szerzett előnyük.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.tomi-tomi
mondjuk ez a folytonos afroamerikaizás (!) az OL-el kapcsolatban az egyik legnagyobb baromság. Már a draft előtt is elhangzott 1-1 pickre, hogy afró játékost biztos nem húzunk, mert alig van az OL-ben. Ennek mondjuk lehet, hogy nem az az oka, hogy bármi gond van az afró játékosokkal, inkább az, hogy jellemzően a TOP OL játékosok között a fehér srácok voltak többségben szinte mindig, ahogy a QB-k között is. Ez persze szépen változni fog az évek során, nem kéne folyton olyasmit belelátni, ami nincs, nem hiszem, hogy Mankinsnak vagy Lightnak ezzel üzennénk, hogy "nézd meg vazzeg, ha nem szerződsz, akkor egy feka veszi át a helyed"viito
Billy Yates is afroamerikai volt és Damian Woody is. Ettől függetlenül tomi-tomi remekül összefoglaltad az én véleményemet is. +1
Szerk.: a Nate Solder projekten rengeteg múlik majd

Do your job
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.tomi-tomi
mondjuk ez a folytonos afroamerikaizás (!) az OL-el kapcsolatban az egyik legnagyobb baromság. Már a draft előtt is elhangzott 1-1 pickre, hogy afró játékost biztos nem húzunk, mert alig van az OL-ben. Ennek mondjuk lehet, hogy nem az az oka, hogy bármi gond van az afró játékosokkal, inkább az, hogy jellemzően a TOP OL játékosok között a fehér srácok voltak többségben szinte mindig, ahogy a QB-k között is. Ez persze szépen változni fog az évek során, nem kéne folyton olyasmit belelátni, ami nincs, nem hiszem, hogy Mankinsnak vagy Lightnak ezzel üzennénk, hogy "nézd meg vazzeg, ha nem szerződsz, akkor egy feka veszi át a helyed"
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Minden draft értékeléséhez el kell telnie legalább egy évnek. Ami viszont hiányérzetet okoz nekem, hogy kiket választottunk. Érdemes végignézni, hogy azokon a helyeken ahol húzhattunk kik voltak még elérhetőek, annak tekintetbe vételével, hogy milyen posztokra érkeztek végül játékosok. Én ezt már megtettem, de most nincs idegrendszerem összefoglalni és leírni (holnap talán már lesz) és ennek alapján lehetett volna ez a draft sokkal jobb is. De még egyszer leírom a hangsúly kedvéért: egy évet várni kell a draft értékelésével, mert pl. az is elképzelhető, hogy Vereen jobb lesz az NFL-ben, mint Ingram vagy Leshoure.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
egyszerűen úgy látja az öreg, hogy ez megoldható a jelenlegi felhozatallal, ha FA-zni akart volna, akkor nem vár Halira, hanem Vrabel távozta után azonnal gőzerővel keresi a következő OLB-t.viito
Én is így gondolom, hogy BB többet lát a mi játékosainkban (gondolom főleg Cunninghamben), mint amit tavaly nyújtottak. Remélem igaza lesz.zinedine5
Csatlakozom. Az egész draftunk dinamikáját átgondolva (az első 6 pickünk kezelése, a 3. kör közepén bejelentjük, hogy az elkövetkező 60 pickre üres a draft boardunk, a 6. körös "trade" az Eagles-szel, a 7. körös "dafke" CB választásunk) erőteljes üzenetet küldött az FO. Ezt a védelmet az elmúlt években feltöltöttük, az egyik legfiatalabb a ligában és kellő potenciállal rendelkezik. Bárki bármit gondol, ez a front seven fogja megoldani a feladatokat. Chungot (s egyetlen más safety-nket sem) pedig nem hozzuk többé méltatlan helyzetbe pass coverage-ben, mint a Colts ellen. BTW Dowling bármilyen labdás embert kifejel a gatyájából.
A fiataljaink kaptak egy biankó csekket az FO-tól. Remélem, bejön a számítás, és ez a teljes bizalom megnyilvánulása repíteni fogja őket.
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.
Kevin Faulknak pedig nagyon szép és megható búcsúztatót fogunk rendezni, Taylornak és Morrisnak tiszta szívvel megköszönjük a csapatért tett erőfeszítéseit. (Semmi irónia!)
A liga DC-ai meg elmélkedjenek, hogy mit fogunk kezdeni a brutális TE (Smith draftolása számomra azt jelenti, hogy hosszútávon is marad a 3 különböző feladatú/stílusú TE felállás a rosteren), a változatos stílusú RB egységeink és TB (együttes) alkalmazásával. (Nem leszek meglepve, ha jövőre két - elkapásban is jó - RB álldogálna a backfielden és az OL két végén meg Gronk és Hernandez. Jumbo felállás Pats módra, tetszene.) A def guru BB fogja kreativitásban megelőzni a ligát? 😊
Mallett pedig azt üzeni nekem, hogy TB teste tényleg fárad, ez nem O'Connor-féle projekt, bármennyire is próbálja BB így beállítani. (Valószínűleg Mallettről próbálja/akarja minden erővel és minél hamarabb a média hype-ot elterelni.)
Természetesen én is túl vagyok a fejemet a falba verem rítuson (két RB egymás után, közben kitrade a 2. körből, WTF!!!), lehiggadás után ez az egész tetszik nekem. Én megvettem.tomi-tomi
Szinte mindenben egyetértünk. 😊
Sajnos élőben nem igazán tudtam követni a draftot, így nekem könnyebb volt nyugisabb körülmények között egyben áttekinteni a pick-jeinket.
- OL draft várható volt, az is, hogy BB nem a várható játékosokat húzza.
- Én kifejeztten örülök egy nagydarab fizikális corner-nek. Túl sok TD-t kaptunk olyan szitukban, ahol a WR-nek csak a magasságát kellett használnia.
- RB draft...erre is szükség volt. Morris, Taylor, Faulk nyugdíj...sajnos.
- QB draft: remélem mi is felépítjük 2-3 év alatt a Rodgers-ünket "az új NFL" követelményeinek megfelelő alanyból.
- Alge is már 34 éves, kell a hasonló típusú játékos, láttuk mennyit jelentett idén a 3 TE jó játéka. Kérdés, hogy 4 hogy fognak felférni a rosterre. Bár lehet, hogy BB már tudja, hogy nem 53-ba kell beférni. 😊
- A két utolsó pick meg majd küzd a roster helyért.
Tavaly, tavalyelőtt a D#-be jöttek sokan, most az O#-be.
FA-t majd meglátjuk. Még egy AD biztos nem lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
egyszerűen úgy látja az öreg, hogy ez megoldható a jelenlegi felhozatallal, ha FA-zni akart volna, akkor nem vár Halira, hanem Vrabel távozta után azonnal gőzerővel keresi a következő OLB-t.viito
Én is így gondolom, hogy BB többet lát a mi játékosainkban (gondolom főleg Cunninghamben), mint amit tavaly nyújtottak. Remélem igaza lesz.zinedine5
Csatlakozom. Az egész draftunk dinamikáját átgondolva (az első 6 pickünk kezelése, a 3. kör közepén bejelentjük, hogy az elkövetkező 60 pickre üres a draft boardunk, a 6. körös "trade" az Eagles-szel, a 7. körös "dafke" CB választásunk) erőteljes üzenetet küldött az FO. Ezt a védelmet az elmúlt években feltöltöttük, az egyik legfiatalabb a ligában és kellő potenciállal rendelkezik. Bárki bármit gondol, ez a front seven fogja megoldani a feladatokat. Chungot (s egyetlen más safety-nket sem) pedig nem hozzuk többé méltatlan helyzetbe pass coverage-ben, mint a Colts ellen. BTW Dowling bármilyen labdás embert kifejel a gatyájából.
A fiataljaink kaptak egy biankó csekket az FO-tól. Remélem, bejön a számítás, és ez a teljes bizalom megnyilvánulása repíteni fogja őket.
Az OL hisztiző vagy hisztizni készülő tagjai gondolkodhatnak egy cseppet Solder és Cannon (egy komoly kemoterápiát kezdő(!), afroamerikai(!) T/G) draftolása után, hogy meddig is mehetnek el.
Kevin Faulknak pedig nagyon szép és megható búcsúztatót fogunk rendezni, Taylornak és Morrisnak tiszta szívvel megköszönjük a csapatért tett erőfeszítéseit. (Semmi irónia!)
A liga DC-ai meg elmélkedjenek, hogy mit fogunk kezdeni a brutális TE (Smith draftolása számomra azt jelenti, hogy hosszútávon is marad a 3 különböző feladatú/stílusú TE felállás a rosteren), a változatos stílusú RB egységeink és TB (együttes) alkalmazásával. (Nem leszek meglepve, ha jövőre két - elkapásban is jó - RB álldogálna a backfielden és az OL két végén meg Gronk és Hernandez. Jumbo felállás Pats módra, tetszene.) A def guru BB fogja kreativitásban megelőzni a ligát? 😊
Mallett pedig azt üzeni nekem, hogy TB teste tényleg fárad, ez nem O'Connor-féle projekt, bármennyire is próbálja BB így beállítani. (Valószínűleg Mallettről próbálja/akarja minden erővel és minél hamarabb a média hype-ot elterelni.)
Természetesen én is túl vagyok a fejemet a falba verem rítuson (két RB egymás után, közben kitrade a 2. körből, WTF!!!), lehiggadás után ez az egész tetszik nekem. Én megvettem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
egyszerűen úgy látja az öreg, hogy ez megoldható a jelenlegi felhozatallal, ha FA-zni akart volna, akkor nem vár Halira, hanem Vrabel távozta után azonnal gőzerővel keresi a következő OLB-t.viito
Én is így gondolom, hogy BB többet lát a mi játékosainkban (gondolom főleg Cunninghamben), mint amit tavaly nyújtottak. Remélem igaza lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
melyik olyan FA passrusher lehet az aki ide jöhetne szerintetek?briareos
FA-ról nem tudom, de nekem van egy olyan érzésem h Haliért fogunk menni... vagy másért, de mindenképpen trade-ben gondolkodhat az öreg. Lett volna lehetősége BŐVEN húzni a draftról, nem tette, tuti van B - terv. Az A terv valszeg Smith volt.Danna
tuti nem az a B terv, hogy valami nagy FA-ra úszunk rá. Ismerve BB eddigi hozzáállását, ha ez lenne a B terv, akkor az elmúlt években már ráúsztunk volna valakire, egyszerűen úgy látja az öreg, hogy ez megoldható a jelenlegi felhozatallal, ha FA-zni akart volna, akkor nem vár Halira, hanem Vrabel távozta után azonnal gőzerővel keresi a következő OLB-t.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát ell kell ismerni, ritka nagy benga ez a Mallett gyerek.
200 cm fölött laza 108 kiló, ha nem jön be QB-nak rárakunk egy kis súlyt és beépítjük valamelyik falba.... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összegyűjtött videócsokor a lóvásárról (nem véletlenül néz ki istállónak az a stadion 😛 ) ...aki eddig nem tette volna, az megnézheti az újoncaink többségét, hogy néz ki és mozog felszerelés nélkül... némelyiket még meg is szólaltatják 😊 :

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ec9dc7/2011-combine-workout-Nate-Solder
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e7ef17/No-limit-Solder
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e7f390/Solder-stands-tall-on-Day-1

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eb2bb2/2011-combine-workout-Ras-I-Dowling (mindössze 12 mp... ez is mutatja mennyire a fókuszban volt :/ )
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eaa4d3/2011-combine-workout-Shane-Vereen

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ea9590/2011-combine-workout-Ryan-Mallett
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e83649/Mallett-interview
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e808d8/Interactive-scouting-report-Ryan-Mallett

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ea65af/2011-combine-workout-Stevan-Ridley
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eca0a7/2011-combine-workout-Marcus-Cannon
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A többi picket meg cseréljük el egy zacskó szotyira.zinedine5
akkor már inkább fejezzük be a napot egy Mark Herzlich pickkel, szerencsétlen még mindig kint van:S
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Én pont ezt gondolom jelenleg, hogy amíg nincs passrushunk, nincs sackgyárosunk, addig nem tudunk előrelépni, maradunk erős csapat SB győzelem esélye nélkül. Az OL-be minden húzás csak jó lehet, jól jön Bradynak az a 10-12 mp dobásonként. 😊 Én még Carimit is elhoztam volna az első körben, de Solder se rossz, viszont amit nagyon nem értek az Mallett. Remek játékos, kedvelhető, fel lehet Rodgers szintre húzni pár év alatt (talán furtkározni nem fog annyit, de egy brutál OL mögött nem is kell neki), viszont egyértelműen bizonyítja, hogy már gondolkodunk a poszt-Brady érában. én már egy éve, de most már ezek szerint BB-ék is. Akkor viszont miért nem tavaly Tebow? - jön a költői kérdés. És ez az én nagy szívfájdalmam, hiszen Tebow-t jobbá lehetett volna építeni 2-3 év alatt, mint Mallett-t (akivel semmi gond, csakhát van aki jobb), ez a QB draft igazolja az irányítópick szükségességét, és mégse Tebow. na mindegy.
Ras-I-t, és a 2 RB-t meg most egyszerűen nem lehet megítélni, New Englandben minden megeshet.
Így az eddigi draftot kétféleképp lehet értékelni.
Ha azt nézzük, hogy a 2011-es szezonban (ha lesz egyáltalán) mennyire fognak segíteni ezek a pickek, akkor: Z-
Ha azt, hogy mondjuk 3-4 év múlva optimális esetben mi sülhet ki belőle, akkor: A+ (hiszen ha Solder+Mallett stabil kezdők lesznek 5-8 évre, akkor tökmindegy, hogy mi volt a többi pick, és utólag úgyis maximálisan elégedett lesz mindenki a 2011-es drafttal, mégha a 2 rb egy percet se fut, és Ras-I az aláíráskor megsérül.)
Szóval ez a baj a drafttal, iszonyatosan felemás.Sobri Jóska
Komolyan néha azt kívánom, hogy bár behúztuk volna Tebowt tavaly. Egyrészről akkor talán csöndben lennél és nem hoznád fel minden adandó alkalommal, másrészről Tebow akkora király, hogy történjen bármi a következő 5-10 drafton tuti, hogy A++++++ lenne mert az Istent már megszereztük.FViktor93
Megnyugtatlak: akkor se lennék csendben.
Valamint nem hozom fel minden adandó alkalommal, csak az esetek 1-2%-ban. Ezt jobb ha tudod. Így önmérsékletemről másként vélekedhetsz.

De ami érdekes, hogy eddig 8 pickből 6 offense, 2 defense, amikor igazi needjeink ugyebár a D-ben vannak.
Én ezt sajnálom, és írom alá zinedine5 soccer-kapus hasonlatát maximálisan. Felesleges a 12. szuper csatárt szerződtetni, mikor max 3-4 játszik közülük, mikor a védelemből meg hiányzik 3-4 kezdő.
De majd FA-n kiderül. Ha szerzünk sackgyárost, akkor a draft mondhatni "szót sem érdemel" kategória.

több mint 13 éve
triangle 1 283
Patriots select OLB Markell Carter of Central Arkansas. -> pass rush kipipálva :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez kellett, hogy lehúzanak egy needet az NLF.com-on a csapat neve mellől 😉
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
The Patriots have traded their sixth-round selection (193rd overall) to the Eagles for the Eagles' sixth-round selection (194th overall).

No other selections were involved in the trade, which moves the Patriots back one spot in the draft.

This could be a case of two coaches having a little fun, as Bill Belichick and Andy Reid are friends and like to wheel and deal. 😂

legalább BB jól érzi magát, ha már mi nem 😊triangle
BB fun-ra vette az egész 7végét.dd
Én mondjuk nem kacagom halálra magamat... 😐

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát hoztunk egy OLBt bár kétlem, hogy a következő 15+ sackes állat lesz belőle 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már így bízunk a sérültek/betegek felépülésébe, Herzlich-et vajon behúzzuk még?
több mint 13 éve
triangle 1 283
2000 óta minden évben trédelt picket a két csapat, nem szakadhatott meg ez a szép sorozat 😊