New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát ell kell ismerni, ritka nagy benga ez a Mallett gyerek.
200 cm fölött laza 108 kiló, ha nem jön be QB-nak rárakunk egy kis súlyt és beépítjük valamelyik falba.... 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Összegyűjtött videócsokor a lóvásárról (nem véletlenül néz ki istállónak az a stadion 😛 ) ...aki eddig nem tette volna, az megnézheti az újoncaink többségét, hogy néz ki és mozog felszerelés nélkül... némelyiket még meg is szólaltatják 😊 :

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ec9dc7/2011-combine-workout-Nate-Solder
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e7ef17/No-limit-Solder
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e7f390/Solder-stands-tall-on-Day-1

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eb2bb2/2011-combine-workout-Ras-I-Dowling (mindössze 12 mp... ez is mutatja mennyire a fókuszban volt :/ )
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eaa4d3/2011-combine-workout-Shane-Vereen

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ea9590/2011-combine-workout-Ryan-Mallett
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e83649/Mallett-interview
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e808d8/Interactive-scouting-report-Ryan-Mallett

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81ea65af/2011-combine-workout-Stevan-Ridley
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81eca0a7/2011-combine-workout-Marcus-Cannon
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A többi picket meg cseréljük el egy zacskó szotyira.zinedine5
akkor már inkább fejezzük be a napot egy Mark Herzlich pickkel, szerencsétlen még mindig kint van:S
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én pont ezt gondolom jelenleg, hogy amíg nincs passrushunk, nincs sackgyárosunk, addig nem tudunk előrelépni, maradunk erős csapat SB győzelem esélye nélkül. Az OL-be minden húzás csak jó lehet, jól jön Bradynak az a 10-12 mp dobásonként. 😊 Én még Carimit is elhoztam volna az első körben, de Solder se rossz, viszont amit nagyon nem értek az Mallett. Remek játékos, kedvelhető, fel lehet Rodgers szintre húzni pár év alatt (talán furtkározni nem fog annyit, de egy brutál OL mögött nem is kell neki), viszont egyértelműen bizonyítja, hogy már gondolkodunk a poszt-Brady érában. én már egy éve, de most már ezek szerint BB-ék is. Akkor viszont miért nem tavaly Tebow? - jön a költői kérdés. És ez az én nagy szívfájdalmam, hiszen Tebow-t jobbá lehetett volna építeni 2-3 év alatt, mint Mallett-t (akivel semmi gond, csakhát van aki jobb), ez a QB draft igazolja az irányítópick szükségességét, és mégse Tebow. na mindegy.
Ras-I-t, és a 2 RB-t meg most egyszerűen nem lehet megítélni, New Englandben minden megeshet.
Így az eddigi draftot kétféleképp lehet értékelni.
Ha azt nézzük, hogy a 2011-es szezonban (ha lesz egyáltalán) mennyire fognak segíteni ezek a pickek, akkor: Z-
Ha azt, hogy mondjuk 3-4 év múlva optimális esetben mi sülhet ki belőle, akkor: A+ (hiszen ha Solder+Mallett stabil kezdők lesznek 5-8 évre, akkor tökmindegy, hogy mi volt a többi pick, és utólag úgyis maximálisan elégedett lesz mindenki a 2011-es drafttal, mégha a 2 rb egy percet se fut, és Ras-I az aláíráskor megsérül.)
Szóval ez a baj a drafttal, iszonyatosan felemás.Sobri Jóska
Komolyan néha azt kívánom, hogy bár behúztuk volna Tebowt tavaly. Egyrészről akkor talán csöndben lennél és nem hoznád fel minden adandó alkalommal, másrészről Tebow akkora király, hogy történjen bármi a következő 5-10 drafton tuti, hogy A++++++ lenne mert az Istent már megszereztük.FViktor93
Megnyugtatlak: akkor se lennék csendben.
Valamint nem hozom fel minden adandó alkalommal, csak az esetek 1-2%-ban. Ezt jobb ha tudod. Így önmérsékletemről másként vélekedhetsz.

De ami érdekes, hogy eddig 8 pickből 6 offense, 2 defense, amikor igazi needjeink ugyebár a D-ben vannak.
Én ezt sajnálom, és írom alá zinedine5 soccer-kapus hasonlatát maximálisan. Felesleges a 12. szuper csatárt szerződtetni, mikor max 3-4 játszik közülük, mikor a védelemből meg hiányzik 3-4 kezdő.
De majd FA-n kiderül. Ha szerzünk sackgyárost, akkor a draft mondhatni "szót sem érdemel" kategória.

több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Patriots select OLB Markell Carter of Central Arkansas. -> pass rush kipipálva :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez kellett, hogy lehúzanak egy needet az NLF.com-on a csapat neve mellől 😉
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
The Patriots have traded their sixth-round selection (193rd overall) to the Eagles for the Eagles' sixth-round selection (194th overall).

No other selections were involved in the trade, which moves the Patriots back one spot in the draft.

This could be a case of two coaches having a little fun, as Bill Belichick and Andy Reid are friends and like to wheel and deal. 😂

legalább BB jól érzi magát, ha már mi nem 😊triangle
BB fun-ra vette az egész 7végét.dd
Én mondjuk nem kacagom halálra magamat... 😐

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát hoztunk egy OLBt bár kétlem, hogy a következő 15+ sackes állat lesz belőle 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha már így bízunk a sérültek/betegek felépülésébe, Herzlich-et vajon behúzzuk még?
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
2000 óta minden évben trédelt picket a két csapat, nem szakadhatott meg ez a szép sorozat 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
csak ez majd a ligának nem fog tetszeniHabi
majd azt mondja BB féltek, hogy nem fognak beleférni a fizetési sapkába 😀
több mint 12 éve
dd New England Patriots 52
The Patriots have traded their sixth-round selection (193rd overall) to the Eagles for the Eagles' sixth-round selection (194th overall).

No other selections were involved in the trade, which moves the Patriots back one spot in the draft.

This could be a case of two coaches having a little fun, as Bill Belichick and Andy Reid are friends and like to wheel and deal. 😂

legalább BB jól érzi magát, ha már mi nem 😊triangle
BB fun-ra vette az egész 7végét.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
csak ez majd a ligának nem fog tetszeni


JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Fölösleges ezen a drafton agyalni. Olyan lett, amilyen, első értékelés egy év múlva 😊Gogo
Igazából ha Solder és Mallet beválik akkor a kutyát nem fogja érdekelni, ha a többiek szarok lesznek, mindenki úgy fog erről a draftról beszélni, hogy a franchise sorsát megváltoztató draft.
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
The Patriots have traded their sixth-round selection (193rd overall) to the Eagles for the Eagles' sixth-round selection (194th overall).

No other selections were involved in the trade, which moves the Patriots back one spot in the draft.

This could be a case of two coaches having a little fun, as Bill Belichick and Andy Reid are friends and like to wheel and deal. 😂

legalább BB jól érzi magát, ha már mi nem 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ha valaki tud valamit az Eagles tradedel kapcsoaltban, az ne tartsa magában
mert a 6/28 és a 6/29 megcserélődött


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Fölösleges ezen a drafton agyalni. Olyan lett, amilyen, első értékelés egy év múlva 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Nekem azért vannak kétségeim ezzel a TE pick-kel kapcsolatban...

Lehet akármilyen jó, nem fogunk 4 TE-et Rosteren tartani...
(Esetleg ha Hernandezt WR-nek vesszük, de akkor meg ott lesz minusz 1 hely ami szintén luxus lenne...)
Persze akkor mehet PS-ba, de ha tényleg olyan potenciál van benne, onnan meg viheti bárki...

Ergó (az én nézőpontomból.) ellőttünk egy 5. kört egy olyan játékosra akiben rajtunk kívül senki nem lát potenciált (ez esetben minek az 5. kör rá...), vagy előttünk egy 5. kört... Tulajdonképpen akárki másnak...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én pont ezt gondolom jelenleg, hogy amíg nincs passrushunk, nincs sackgyárosunk, addig nem tudunk előrelépni, maradunk erős csapat SB győzelem esélye nélkül. Az OL-be minden húzás csak jó lehet, jól jön Bradynak az a 10-12 mp dobásonként. 😊 Én még Carimit is elhoztam volna az első körben, de Solder se rossz, viszont amit nagyon nem értek az Mallett. Remek játékos, kedvelhető, fel lehet Rodgers szintre húzni pár év alatt (talán furtkározni nem fog annyit, de egy brutál OL mögött nem is kell neki), viszont egyértelműen bizonyítja, hogy már gondolkodunk a poszt-Brady érában. én már egy éve, de most már ezek szerint BB-ék is. Akkor viszont miért nem tavaly Tebow? - jön a költői kérdés. És ez az én nagy szívfájdalmam, hiszen Tebow-t jobbá lehetett volna építeni 2-3 év alatt, mint Mallett-t (akivel semmi gond, csakhát van aki jobb), ez a QB draft igazolja az irányítópick szükségességét, és mégse Tebow. na mindegy.
Ras-I-t, és a 2 RB-t meg most egyszerűen nem lehet megítélni, New Englandben minden megeshet.
Így az eddigi draftot kétféleképp lehet értékelni.
Ha azt nézzük, hogy a 2011-es szezonban (ha lesz egyáltalán) mennyire fognak segíteni ezek a pickek, akkor: Z-
Ha azt, hogy mondjuk 3-4 év múlva optimális esetben mi sülhet ki belőle, akkor: A+ (hiszen ha Solder+Mallett stabil kezdők lesznek 5-8 évre, akkor tökmindegy, hogy mi volt a többi pick, és utólag úgyis maximálisan elégedett lesz mindenki a 2011-es drafttal, mégha a 2 rb egy percet se fut, és Ras-I az aláíráskor megsérül.)
Szóval ez a baj a drafttal, iszonyatosan felemás.Sobri Jóska
Komolyan néha azt kívánom, hogy bár behúztuk volna Tebowt tavaly. Egyrészről akkor talán csöndben lennél és nem hoznád fel minden adandó alkalommal, másrészről Tebow akkora király, hogy történjen bármi a következő 5-10 drafton tuti, hogy A++++++ lenne mert az Istent már megszereztük.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tök jó ez a Crumpler utód, de rá fog férni 4 TE a rosterre?
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
@NEPatriotsDraft: Lee Smith is a fantastic blocking TE. Future Alge Crumpler replacement.
from Danna
Szerk: Mayock: "Lee Smith is the best inline blocking TE in this draft" #NFLDraft
szintén Danna volt olyan szíves megosztani velünk

Do your job
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz teljesen korrekt pick. Alge nem fiatal már és idén láttuk mennyire jól jön egy blokkoló TE
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Alge vállműtétjével lehetett valami gond?
Ha az új TE-nkre rátesznek még egy kis izmot akkor lesz mint egy OLineman.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Kicsit aggódtam ki lesz a 3rd TE, de szerencsére BB megnyugtatott...

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
5/28: Lee Smith TE

Crumpler helyére project TE?

Vagy dartsnyíllal böktek rá?Gogo
Szerintem az utóbbi.
Ezen a picken csak felröhögtem..

A többi picket meg cseréljük el egy zacskó szotyira.