New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
egyébként Solder az egyik legnagyobb darab OT volt a választhatóak közül. Ezzel végetvetünk végre a klasszikus alulméretezett pats fal filozófiánknak?viito
Talán ez az AFC East-ben nem is gond.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyébként Solder az egyik legnagyobb darab OT volt a választhatóak közül. Ezzel végetvetünk végre a klasszikus alulméretezett pats fal filozófiánknak?
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Nekem tetszik a Solder pick. OT kellett, biztos látnak valamit benne, ha így húzták h Smith-en kívül minden OT bent volt.
Tényleg az lenne jó, ha Light maradna még egy évig, és Soldernek lenne ideje.

2/1-re meglepődnénk ha választanánk. Tuti, nagy lesz a kereslet a pickre a csúszók miatt, ilyen lehetőséget nem szokott kihagyni BB.
Justin Houston, Wisniewski, Hudson vagy valami másik OG a kívánság listám a mai napra. Esetleg egy RB,de azt én nem érzem akkora neednek.

Wyatt: Mallettben én is látok fantáziát, de akár Stanziban is, persze ő nem 2/1-re.

Bowers amúgy jó lenne 3-4be? Őt 4-3-asnak olvastam mindenhol,de mondjuk Millert meg 3-4-nek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hmm.. a Solder húzást körülbelül ugyanaz fogadta, ami tavaly a McC-t... Ha csak ugyanannyira válik be 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt!
Még 1x nagyon kösz a 16-os csatornát, mert már kezdtem befonni a szemöldökömet, hogy az egyesen nem jön semmi!Egon bá
Szívesen 😊 Én is kezdtem már elég ideges lenni, ugye nem poénra akar fizetni az ember streamért 😊 Beírtam vagy 6-szor csevegőben, hogy miért nincs draftról adás, merre lesz, egyszer csak beírta valaki (nem admin), hogy a 16-ost kell próbálni, és lőn 😊
Örülök, hogy tudtam segíteni 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wyatt!
Még 1x nagyon kösz a 16-os csatornát, mert már kezdtem befonni a szemöldökömet, hogy az egyesen nem jön semmi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bár ezen a fórumon nem szomorkodott senki a trade down miatt, de azért kiírom magamból a gondolataimat. 😊

Igazából utólag gondolkodva megint tanultam valamit BB től mert én szemrebbenés nélkül húztam volna be 28-ra Ingram-et vagy talán még Bowers-t is. De jobban belegondolva kaptak egy ajánlatot a Saints től, akinek az első körös pickje nem tud nagyon rosszabb lenni ennél a 28 nál+ egy második köröst. Igy nézve ha behúzzuk 28-ra Ingramet akkor mi őt nem 28-ra húzzuk hanem kb. azt mondjuk hogy tradeltük Ingramet egy 1.+2. körös pickért.

Na most ennyiért már kis szerencsével egy Fitzgerald trade-et meg tudsz csinálni így contract év előtt. Ha ezt vesszük egy bizonytalan rookie sem ér annyit amilyen kaliberű veteránt egy 1+2 trade ből ki lehet hozni. Igy bár tegnap éjjel/ma reggel még nem örültem felhőtlenül de mostanra azt kell mondjam ez volt az egyetlen helyes döntés. Túl jó volt az ajánlat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na így aludva, józanodv:
Solder, OT akkor is kell, ha Light marad még egy évig (igazság szerint legjobban annak örülnék, ha egy évet marad, és folyamatosan épülne be Solder, akiben óriási fejlődési lehetőségek vannak), ide lehetett volna Carimi, Sherrod, de ami a legvalószínűsíthetőbb lett volna, Castonzo.
Solder a futásban ugye nem lesz épp nagy segítség, LT-nek viszont elit lehet, és hát Vollmer megmutatta, hogy RT-ként és LT-ként is lehet vele számolni, RT-ként pedig kifejezetten gyilkos. Solder-Vollmer OT páros, nem aggódom a jövő miatt.

1/28 – lehetett volna Ingramet húzni, talán mi is bekockáztathattuk volna Heywardot, Wilkersont a magam részéről nem bánom, és a két OT is ritka felesleges lett volna. WR nem feltétlen van olyan, akit itt kellett volna berántani, DE szerintem nem akkora need (azért egy Ty, Wilfork, Stroud – Pryor, Brace, Wright/Deaderick féle első két sor, bőven átlag feletti, nagyon nagyon sőőőőőt...). Az ellenérték pedig kifejezetten parádés, egy 1/28-ért már egy kövi évi 1. kör önmagában sem feltétlen kevés (igaz, a New Orleans-i pickkel nem feltétlen lesz akkora mákunk, mint a Panthersével volt, de hát őket sem éppen hátra várta ugye), de egy idei 2. körössel együtt olyan, amit lehetetlen volt visszautasítani.

Ma: 2/1, 2/24, 2/28, 3/10, 3/28
Need: talán RB, magas, fizikális WR, én egy deep threat WR-t sem vetnék meg, OG/C (akár mindkettő), DE nem nagyon akad, aki szerintem előrelépés lenne, de ha Bailey 2/28-nál bent van még, őt kihúznám, OLB mindenképpen

2/1.: kövezettek meg, de nálam Ryan Mallett is simán játszik. Egy jófajta fal mögött (amire azért az esély így meglesz), 2-3 év tanulással kifejezetten elit QB lehet. Persze, ha behúzzuk jövőre Luckot, sem fogok sírni éppen 😊
Akár bekockáztathatjuk Bowerst is, hátha 3-4-es OLB-ként is tudna aprítani, de még LeShoure-t és Hankersont is simán el tudom képzelni. Persze a legvalószínűbb, hogy trade lesz pár hellyel lejjebb, mert az kell.
2/24.: A Hudson, Wisniewski kettősből egy jó eséllyel, de talán mindkettő elérhető lesz itt, ha mindkettő, akkor négy pickkel később szereznék OG/C-t, és itt az előbb nem húzott hiányposztot választanám,
2/28.: Hudson vagy Wisniewski akkor
3/10.: itt jöhet WR vagy RB is simán, vagy nagy csúszó, csak úgy, mint 3/28-nál.

Nálam mondjuk egy ilyen mai nap elég faszás lenne:
2/1.: Leonard Hankerson (WR)/Mikel LeShoure (RB)/Ryan Mallett (QB)/Da'Quan Bowers (OLB)
2/24.: Justin Houston (OLB)/Ryan Williams (RB)
2/28.: Stefen Wisniewski (OG/C)/Rodney Hudson (OG/C)/Allen Bailey (DE)
3/10.: ha nincs Hankerson, akkor Greg Little (WR)/ha van akkor Titus Young (WR)/OG/C
3/28.: DeMarco Murray (RB)

Még a 4. körben egy OG/C, aztán csókolom

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát én mindkét húzással kapcsolatban örülök. Solder állat lesz nálunk ezt most mondom. A trade down meg az elmúlt évek egyik legjobb üzlete volt.
Remélem a második körben nem fogunk csereberélni és kihúzzuk a needekre a játékosokat.
jöhetne egy WR mondjuk Hankerson, akkor jöhetne egy guard mondjuk wisniewski, meg jöhetne egy BPA alapon jövő játékos is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM!

Kíváncsi vagyok miért vagy pipa a Solder pickkel kapcsolatban?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerintem D-line erősítés már nem várható, tényleg van annyi emberünk ide, csak kiemelkedő prospect-nek lett volna értelme, BB-nek pedig az nem kellett.a5
Én azért örülnék egy zúzó DE-nek Warren-el szemben (vagy helyett, majd meglátjuk a sérülés után mit tud produkálni) és a pass rush upgradnek bárhova. Lehetőségünk lesz, majd meglátjuk mit alkot a Mester.

De jó lenne még egy tavalyihoz mérhető draft.Witchdoctor
pass rush upgrade szerintem inkább olb formájában jöhet.
és Solder mellé kéne még egy G padtárs is. de annyi pickünk van hogy nem lesz luxus egy RB meg egy WR se akár már a másodikban. szokás szerint most kezdődik nekünk a draft...😊
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
szerintem D-line erősítés már nem várható, tényleg van annyi emberünk ide, csak kiemelkedő prospect-nek lett volna értelme, BB-nek pedig az nem kellett.a5
Én azért örülnék egy zúzó DE-nek Warren-el szemben (vagy helyett, majd meglátjuk a sérülés után mit tud produkálni) és a pass rush upgradnek bárhova. Lehetőségünk lesz, majd meglátjuk mit alkot a Mester.

De jó lenne még egy tavalyihoz mérhető draft.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerintem D-line erősítés már nem várható, tényleg van annyi emberünk ide, csak kiemelkedő prospect-nek lett volna értelme, BB-nek pedig az nem kellett.
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
A trade abban a helyzetben kifejezetten jó üzlet volt. Egon bá
a 2/1-re is fog olyan ajánlat jönni amire nem fogunk nemet mondani... BB már meg is jegyezte hogy kaptunk hívásokat.a5
Mayock is írta, hogy maradtak még QB éhes csapatok, ráadásul a 2. kör elején (Bills 2/3, Cards 2/5, SF 2/7, esetleg a Rédörsz) akik esetleg bebiztosíthatnák maguknak a kiszemelt QB-t egy trade-el. Ráadásul most van 18 órájuk, hogy összehozzanak egy használható dealt. Kíváncsi vagyok, nem bánnám, ha választanánk valakit.

Remélem a mai pickekkel jön a D-line erősítés + legalább egy OG, és akkor már nagyjából rendben tették a falat.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A sok pickkel jövőre rámegyünk Luckra 😉Egon bá
ez az én fejemben is megfordult és nagyon örülnék neki ami azt illeti...
Én azt gondolom a második körben sokat fogunk mozogni. A 2/1 jó lehet
- jövő évi 1. körösre,
- egy jobb idei második körösre + egy jövő évire.
Nekem a második verzió a szimpatikusabb, azért 3 első körös pick durva lenne jövőre...Boston
Hol lehet aláírni! 😉
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
A sok pickkel jövőre rámegyünk Luckra 😉Egon bá
ez az én fejemben is megfordult és nagyon örülnék neki ami azt illeti...
Én azt gondolom a második körben sokat fogunk mozogni. A 2/1 jó lehet
- jövő évi 1. körösre,
- egy jobb idei második körösre + egy jövő évire.
Nekem a második verzió a szimpatikusabb, azért 3 első körös pick durva lenne jövőre...

A DE kérdésben pedig DoM véleményét osztom. Annyira mély a depth (Ty Warren, Wilfork, Wright, Brace, Pryor, Stroud, másik Warren?) hogy csak playmaker játékost lett volna értelme húzni. Ha Belichicknek kellett volna Jordan akkor elvitte volna. Én személy szerint Watt-ot jobban sajnáltam. De a legjobban Quinnért fáj a szívem, mert már annyira közel volt. Persze lehet, hogy az öreg akkor sem vitte volna.
Soha nem fogjuk megtudni mi zajlott a háttérben közben tegnap 😊

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A trade abban a helyzetben kifejezetten jó üzlet volt. Egon bá
a 2/1-re is fog olyan ajánlat jönni amire nem fogunk nemet mondani... BB már meg is jegyezte hogy kaptunk hívásokat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Biztosan eléggé körbe volt járva a csapat által az OT kérdés és csak Smith ment ki (afroamerikaiakat nem preferáljuk az OL-ban), úgyhogy szerintem Solder jó lesz.

A trade abban a helyzetben kifejezetten jó üzlet volt. Nem hiszem, hogy a mögöttünk kiment 4 játékosból mindenáron akartunk volna valakit.
A második körben szerintem már csak előre tradelünk (ha muszáj), de ebben a körben mindenféleképpen kéne Wisniewski, egy WR és egy jó szituációs PR-er OLB.

Azt gondoltam előre, hogy valamelyik DE-re rámegyünk :/
Jordannél pedig lehet valami, hogy annyira nehezen kelt el :o

A 33. picket csak a 28.-kal hasonló ellenértékért (jövő 1st, idei 2nd) adnám!

A sok pickkel jövőre rámegyünk Luckra 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az OT pick teljesen jó, need-re érkezett, az hogy Solder valóban elit LT lesz-e pedig majd elválik. ebbe egyelőre nagyon belekötni nem lehet, még ha megosztottak is a vélemények őt illetően.
a trade is várható volt, az ellenérték miatt pedig pláne nem szólhatunk semmit.
viszont az lenne a meglepő ha a 33-ast nem cserélnénk el, ha ez bekövetkezik, a kettő együtt lesz nekem csalódás. meg ami továbbra is kérdéses, hogy fogunk ennyi pick-et rosteren tartani?
persze az egészet más megvilágításban helyezi majd ha elmarad a szezon, az idei rookiek meg porosodnak egy évet, BB meg vígan kihúz 3 elsőköröst jövőre 😊
mindenesetre bízzunk abban hogy olyan második kört zárunk ma mint tavaly.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tulajdonképpen elégedett vagyok az első körrel. Solder jó húzásnak tűnik, és miután őt behúztuk, felesleges lett volna az 1/28-at elkölteni. Nekem kicsit az furcsa, hogy ugye mentek a pletykák, hogy fel akarunk menni Jordanért, erre fel sem kellett volna menni érte, még sem húztuk be. Ennyit a pletykák valóságalapjáról.
Kiváncsian várom a második körben mit tevékenykedünk. Nem tartom kizártnak, hogy megint valamit kavarunk majd az egyik pikkel.
több mint 12 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
azért a Seymour-trade csak akkor nem fog rossz emlékeket idézni, ha Solder tényleg beválik, és ő lesz a következő Light a csapatnál (azaz a "franchise-LT" kb. a köv. 10 évben), mindenesetre a potenciál megvan benne. a trade down (1/28-nál) abban a helyzetben számomra teljesen elfogadható volt ilyen ellenértékkel. engem ez a kör csak még kíváncsibbá tett a következő körökkel kapcsolatban 😊
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
remek hogy Solder érkezett a falba kell a frissítés, második körben még behúzzuk Wisit és OL rendben is lenne 😊
jön a kedvelt 2-3 kör BB-nek kíváncsi leszek hogy kiket szemelt ki a nagy vezír, azért jófajta DE/OLB jöhetne a csapatba.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Örülök soldernek de azért Jordanér naon szomorú vaok h nem huztuk be 😕 😕
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nem is lenne rossz érzésem eddig ezzel a drafttal, ha nem lett volna Quinn egy karnyújtásnyira 😕 Aptrade pedig méltó az öreg híréhez 😊

Do your job
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Solder pick után miért kellett volna Carimi?Seventh Son
Kelleni nem kellett volna, de én örültem volna neki. 😊
A Zsidó Kalapács itt zúzhatott volna, és nem lett volna OL gondunk 2023-ig. 😊Sobri Jóska
És mondd, Vollmer mit csinált volna akkor?