New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van egy uj szabalyertelmezesi irany a ligaban iden, ami szerint akkor is RTP 15 yardos bunti jar, ha szabalyosan utod meg az iranyitot, de rahelyezed a testsulyod. Teljesen vicc a szabaly, nem lehet normalisan alkalmazni, gondolom felnek tole a vedok, hogy bunti lesz es 1st down.
undisputedly
Cserébe a bíró viszont konzekvensen nem alkalmazta😊 TB-t is "meglökték" az elején, cserébe a második félidőben visszaadtuk Bortlesnek, szóval nincs ezzel baj. Aki nem bírja menjen RSG-zni...
NB2
Nem ertem a kommented, bocs. Szoval egyetertesz a szaballyal vagy ironia?

En lattam iden 4 meccset eddig, mindegyiken mashogyan fujtak, meccsen belul is. Ez egy kokemeny buntetes, 15 yard. Ezzel sikeres 3rd diwn vedekezeseket lehet lehuznia a wc-n, lasd pl Vikings-9ers.. A liganak abba az iranyba kelene mennie, hogy minel objektivebbek legyenek a szabalyok, minel kevesebb hely maradjon az egyennek ertemezni. PO-ban kesz erdekes ahol GW drajvok szuletnek majd amiatt, mert valamelyik spori a vegen ugy latja, hogy tulzottan rahelyezte a testsulyt a vedo az iranyitora, hiaba utitte meg szabalyosan.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden jött, ami várható volt, a kövi három meccset és a kövi hat meccsből ötöt így is hozni kellene, Edelman visszatérésével pedig a Chiefs is fogható, ha 7–1-gyel várjuk a Packerst, akkor rendben lesz ez

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 481
A másik pedig az a paraszt Steelers szurkoló, aki miatt az ember egyszerűen befejezi az eredménykövető olvasását.
zinedine5
Elméletileg le lehet némítani, én se látom már Cypress hozzászólásait, csak ha idézik 😀

Meccshez hozzászólva, picit beidézve Pats.hu-ról:
Waddle nem megfelelő cserének, sokszor megverik és plusz blokkoló embert von el a támadásból.
Texans ellen Cannon mellett eltűnt Watt.

Offense oldalon ez az elkapógárda így kevés, de pozitívum, hogy Dorsett és Hollister is élni tud a lehetőségekkel, Michelnek viszont fel kell pörögni és jobban kell fókuszálni.

Defense oldalon is voltak hibák, de a sérülések se segítettek, Chungot állandóan szívatták.
ST oldalon King hibája bosszantó volt, ha valahol, akkor ott még volt lehetőség behúzni a meccset.

A Jagsnek szinte minden bejött, eszméletlen elkapásaik voltak, a labda is mindig nekik pattant, nálunk viszont sok volt az egyéni hiba, dekoncentráltság ami megbosszulta magát.
Ezt betudom az év eleji rozsdának és a melegnek, hisz Denverben is szívás volt mindig a ritka levegő miatt.

Ha erre a meccsre ráhúzom az úgymond "szokásos" év végi Patset, akkor azt kell mondanom, hogy az a csapat ezt a meccset behúzza.

Ami engem aggaszt az a folyamatos sérüléshullám, hogy kiesik Wynn, Burkhead is állandóan bajlódik valamivel, Hill is kidől, Cannon se tud rendesen felépülni, HT még okés, de ő is rizikós...

Nem szeretem az ilyen meccseket amikor az ellen mindent belead és szinte ész nélkül darálnak, mert csak a győzelem számít. Bortles is a futásai során megszophatta volna.


Amúgy ebből a meccsből kiindulva nagyon egyben van ez a Jags, kérdés, hogy végig bírják-e a szezont ilyen tempóval, habár ahogy most kinéz, nincs túl erős sorsolásuk, a Chiefs, Cowboys, Eagles és Steelers az aki megverheti őket, de nem lepődnék meg ha behúznák az egész szezont veretlenül.
Coughlin tapasztalata aranyat ér, bivalyerős ez a csapat.
A közvetítésben Romoék kvázi felszopták az egész Jagst, Bortlestől kezdve a koordinátorokig.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
A másik pedig az a paraszt Steelers szurkoló, aki miatt az ember egyszerűen befejezi az eredménykövető olvasását.szerintem elég gáz, hogy ebből már tavaly is volt hiszti és senki nem foglalkozik vele, de ha elküldeném a picsába, akkor biztos én lennék bannolva. Gyakorlatilag egy másik csapat szurkolóit provokálni jár oda. Egész addig normális menetben ment a diskurzus, amíg meg nem jelent.
zinedine5
bárcsak lenne egy olyan opció, hogy ne lásd a hozzászólásait...

komolyan irigyellek, hogy ilyen faszságok ki tudják még verni nálad a biztosítékot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
Van egy uj szabalyertelmezesi irany a ligaban iden, ami szerint akkor is RTP 15 yardos bunti jar, ha szabalyosan utod meg az iranyitot, de rahelyezed a testsulyod. Teljesen vicc a szabaly, nem lehet normalisan alkalmazni, gondolom felnek tole a vedok, hogy bunti lesz es 1st down.
undisputedly
Cserébe a bíró viszont konzekvensen nem alkalmazta😊 TB-t is "meglökték" az elején, cserébe a második félidőben visszaadtuk Bortlesnek, szóval nincs ezzel baj. Aki nem bírja menjen RSG-zni...
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Van egy uj szabalyertelmezesi irany a ligaban iden, ami szerint akkor is RTP 15 yardos bunti jar, ha szabalyosan utod meg az iranyitot, de rahelyezed a testsulyod. Teljesen vicc a szabaly, nem lehet normalisan alkalmazni, gondolom felnek tole a vedok, hogy bunti lesz es 1st down.
undisputedly
Ez akkora farokszabály mint ide Mucsafalva és Csajágaröcsöge...
Visz a lendület és állj meg a QB előtt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van egy uj szabalyertelmezesi irany a ligaban iden, ami szerint akkor is RTP 15 yardos bunti jar, ha szabalyosan utod meg az iranyitot, de rahelyezed a testsulyod. Teljesen vicc a szabaly, nem lehet normalisan alkalmazni, gondolom felnek tole a vedok, hogy bunti lesz es 1st down.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...
kolok1972
Ha mondjuk lesz Britt meg JE, talán más lesz a szitu, illetve a bírók is máshogy állnak egy picit hozzá. Azért az első drive-ban a tök nyilvánvaló mezhúzást Gronkon illett volna befújni! (nem a bírókon múlt, mielőtt erre indulna el a diskurzus, csak néha frusztrál, hogy Gronk ellen mindent lehet illetve a kereszt routeknál az akadályozás csak nálunk OPI, másnak nem)
NB2
plusz a negyedik negyed 4&inch punt és Jags playa neutral zone infection csinál a colos zebra meg les de nem lát...de ez van... van amikor nekünk van belőle előnyünk valamikor nem...
ThundersNFL
nem véletlenül nem említettem meg, mert azt bizony mi rontottuk el
ha beugrik és nem reagálunk, akkor nem bünti
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Ami még nagyon nem tetszett az Bentley félrerepülése Bortlesről....
Nem tudom ott mit akart mert abban a szituban totál telibe tudta volna veri Mr. MVP-t....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...
kolok1972
Ha mondjuk lesz Britt meg JE, talán más lesz a szitu, illetve a bírók is máshogy állnak egy picit hozzá. Azért az első drive-ban a tök nyilvánvaló mezhúzást Gronkon illett volna befújni! (nem a bírókon múlt, mielőtt erre indulna el a diskurzus, csak néha frusztrál, hogy Gronk ellen mindent lehet illetve a kereszt routeknál az akadályozás csak nálunk OPI, másnak nem)
NB2
plusz a negyedik negyed 4&inch punt és Jags playa neutral zone infection csinál a colos zebra meg les de nem lát...de ez van... van amikor nekünk van belőle előnyünk valamikor nem...
ThundersNFL
Ott mi is csinálhattuk volna jobban. Valakinek a falból be kellett volna mozdulnia, akkor tuti bedobják, mint tavaly a Titans ellen. BB nem véletlenül kiabált Kinggel.
cspeti98
Igen ezt lefelejtettem... BB nagyon morcos volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...
kolok1972
Ha mondjuk lesz Britt meg JE, talán más lesz a szitu, illetve a bírók is máshogy állnak egy picit hozzá. Azért az első drive-ban a tök nyilvánvaló mezhúzást Gronkon illett volna befújni! (nem a bírókon múlt, mielőtt erre indulna el a diskurzus, csak néha frusztrál, hogy Gronk ellen mindent lehet illetve a kereszt routeknál az akadályozás csak nálunk OPI, másnak nem)
NB2
plusz a negyedik negyed 4&inch punt és Jags playa neutral zone infection csinál a colos zebra meg les de nem lát...de ez van... van amikor nekünk van belőle előnyünk valamikor nem...
ThundersNFL
Ott mi is csinálhattuk volna jobban. Valakinek a falból be kellett volna mozdulnia, akkor tuti bedobják, mint tavaly a Titans ellen. BB nem véletlenül kiabált Kinggel.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...
kolok1972
Ha mondjuk lesz Britt meg JE, talán más lesz a szitu, illetve a bírók is máshogy állnak egy picit hozzá. Azért az első drive-ban a tök nyilvánvaló mezhúzást Gronkon illett volna befújni! (nem a bírókon múlt, mielőtt erre indulna el a diskurzus, csak néha frusztrál, hogy Gronk ellen mindent lehet illetve a kereszt routeknál az akadályozás csak nálunk OPI, másnak nem)
NB2
plusz a negyedik negyed 4&inch punt és Jags playa neutral zone infection csinál a colos zebra meg les de nem lát...de ez van... van amikor nekünk van belőle előnyünk valamikor nem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...
kolok1972
Ha mondjuk lesz Britt meg JE, talán más lesz a szitu, illetve a bírók is máshogy állnak egy picit hozzá. Azért az első drive-ban a tök nyilvánvaló mezhúzást Gronkon illett volna befújni! (nem a bírókon múlt, mielőtt erre indulna el a diskurzus, csak néha frusztrál, hogy Gronk ellen mindent lehet illetve a kereszt routeknál az akadályozás csak nálunk OPI, másnak nem)
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ebben a meccsben nem sok pozitívum volt,talán csak az,hogy túl vagyunk rajta.Ezzel a Jags def.-fel még meg fogunk szenvedni a PO.-ban ha összeakadunk , JE visszatérése ide vagy oda...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
A meccsről:

Terített betli. Nálam nem is a D a meccs legalja, hanem a coaching. Néha az volt az érzésem, hogy ezt nem is akarjuk megnyerni, (ami nyilván nem igaz).
A D javulni fog, ahogy tavaly is javult, de HT valóban borzasztó kevés. Az egész védelem lassú, lassan reagál. Olyan öreguras az egész. Van Noy nagyobb vezér a D-ben a pályán, mint HT. Gilmore is év eleji formában van.
Az O is kevés, de ott Cannon nélkül várható volt a szopó és az O hibái azért a Jax erőssége és a coaching miatt volt szerintem.
Az viszont elképesztő volt. Eleve totál kreativitás hiányban szenvedett JMD, de a Van Noy int utáni playek (incomplete, end around 1 yardért, sack) az alja volt mindennek. Legalább is azt hittem, aztán jött a punt -11-nél.

Szóval ez egy ilyen meccs volt.

Ami off:

A két szakkommentátor szerintem kritikán aluli volt. Sanyi ahogy egyensúlyozott a nincs nyomás - túl sokan mentek az irányítóra között egészen zseniális volt.
Nekem kicsit az is bántotta a fülemet, hogy - nem elvitatva a győzelem jogosságát és a Jax jó játékát - a meccs elején látható elég szerencsés, vagy nagyszerű mozdulatokat (fumble után visszapattan a földről a labda egy másik WR kezébe, circus catchek) simán természetesnek vették.

A másik pedig az a paraszt Steelers szurkoló, aki miatt az ember egyszerűen befejezi az eredménykövető olvasását.szerintem elég gáz, hogy ebből már tavaly is volt hiszti és senki nem foglalkozik vele, de ha elküldeném a picsába, akkor biztos én lennék bannolva. Gyakorlatilag egy másik csapat szurkolóit provokálni jár oda. Egész addig normális menetben ment a diskurzus, amíg meg nem jelent.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Na én meg megkaptam BB szigort a pats.hu-n....
ThundersNFL
chaten? mit csináltál?😊
NB2
Ricsinek és Sanyinak emlegettem az édesanyjukat...
Elfogadom a büntit, de előtte figyelmeztetés semmi nem volt hanem bumm pihenek egy hetet...
Mint egy visszaeső...ami nem vagyok...
Ez van el kell fogadni az íratlan szabályokat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
Na én meg megkaptam BB szigort a pats.hu-n....
ThundersNFL
chaten? mit csináltál?😊
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
iktriad csak nyal nektek, jo arc akar lenni, ne is foglalkozzatok vele. Az igazsag az, hogy Brady kiegett, BB is. Es a Coltsnak van vedelme, a Patsnek pedig nincs. xd
Stez
😀 Akkor már csak irányító kell nektek 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bortlesnek jár a September MVP díj 😂
ThundersNFL
Mahomes dühős lesz.
iktriad
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41880533_10155441010821431_6184333738906746880_n.jpg?_nc_cat=0&oh=41cafde68c3a429cc35c6cab25acee64&oe=5C6257A0
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortlesnek jár a September MVP díj 😂
ThundersNFL
Mahomes dühős lesz.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor a meccs után bújjon el mindenki, mert itt konkrétan mindenki balfasz volt, a támadók, a védők, a spec team, az edzők, mindenki. Az, hogy csak 11 ponttal kapunk ki, nem reális
Wyatt
Letudtátok az évi egy korai" mindenki kiégett" meccset idén. Ettől még simán meglesz a szokáásos 1. vagy a 2. kiemelés.

U.i.: Hogy tetszett Taven Bryan?
iktriad
Túlságosan lefoglalt a szenvedésünk, a legjobb emberetekre nem figyeltem külön

Majd a konfdöntőben visszavágunk

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Na én meg megkaptam BB szigort a pats.hu-n....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Bortlesnek jár a September MVP díj 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
iktriad csak nyal nektek, jo arc akar lenni, ne is foglalkozzatok vele. Az igazsag az, hogy Brady kiegett, BB is. Es a Coltsnak van vedelme, a Patsnek pedig nincs. xd