New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez pont olyan vállalhatatlan meccs, mint amitől tartottam.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Snap! 😀

 twitter.com/chatham58/status/1041336038826893313



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyból Bortlesben lehet bízni

Wyatt
Ja, lesz dobott, és futott TD-je is. 😉
Sobri Jóska
Elkapott? 😇
ThundersNFL
Eladott...

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nagyból Bortlesben lehet bízni

Wyatt
Ja, lesz dobott, és futott TD-je is. 😉
Sobri Jóska
Elkapott? 😇

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nagyból Bortlesben lehet bízni

Wyatt
Ja, lesz dobott, és futott TD-je is. 😉

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
ennek a keretnek és edzői gárdának óriási kritikája lenne, ha pont Gordon (akár mennyi) hozzáadott értéke kéne a győzelem megszerzéséhez... ha csak ezen múlik, hogy nyerünk vagy sem az régen rossz

igen, ma egy x hete a rendszerhez hozzászokó Gordon biztos segítség lenne, de két hét után jön Jules akkor meg már megvan az NFL szinten is minőségi támadóegység


egyébként alapból rossz a megközelítés, itt nem 1-2 plusz győzelemért kell remegni, hanem egy olyan egységet, rendszert kell kialakítani december végéig mind a három csapatrészben, ami januárban és februárban megnyer 3 (vagy 4) meccset
ezt meg szerintem Bryanttel és Gordonnal nehezebb véghezvinni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Én karmolnám, de nem hinném, hogy BB egy ilyen problémás embert hozna. Az nyilvánvaló, hogy tehetsége miatt bármelyik elkapósorba beférne, a mienkbe pedig lassan én is
Wyatt
Gordon meg előbb megy el Dallasba minthogy nálunk egyáltalán felmerülne
ZERO_L
Én ezzel nem értek egyet.
Azért volt nem egy eléggé problémás, de tehetséges játékos a csapatban.
Workoutra lehet elhívják és megnézik, felmérik, hogy mennyire tud a csapat tagja lenni ill. hasznára válni.

Egy hátsó körös picket megérne.
Ha egy-két meccsen segítene a győzelemben, már megérte.
Plusz ne felejtsük el, hogy azért itt nagyobb esélye van az SB-runra, ez lehet motivációs tényező is, hogy addig fegyelmezze magát.

Szerk.:
Kenny Britt megint workouton van, ha egészséges akár le is lesz igazolva ill. Jordan Matthews is képben van még.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Cannon limitációja a legnagyobb probléma, Wattéknak is kb akkor volt értékelhető passrush-a mikor csere RT játszott

Gordon meg előbb megy el Dallasba minthogy nálunk egyáltalán felmerülne



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én karmolnám, de nem hinném, hogy BB egy ilyen problémás embert hozna. Az nyilvánvaló, hogy tehetsége miatt bármelyik elkapósorba beférne, a mienkbe pedig lassan én is

Rég vártam ennyire esélytelenül meccset, talán még soha.

Kurva jó a Jaguars védőfala, főleg pass rushban, amit megoldhatnánk RB-passzokkal a fal mögé vagy szélre, de hát Telvin Smith, Jack és a szükség szerint pályára kerülő harmadik LB is kiváló. De legalább elkapónk sincs sok komolyan vehető, még szerencse, hogy az ellenfélnél van a liga tán legjobb CB-párosa... És még a safetyk is pöpecek, szóval Ramsey és egy safety vagy linebacker megy Gronkra, és szevasz van.

Azt sem látom, a védelmünk hogyan bír a falukkal, és hogy hogyan állítjuk meg a futást. Nagyból Bortlesben lehet bízni

Továbbá otthon nagyon meg akarják mutatni az AFC-döntő után (még mindig azon megy a sírás, hogy Jack nem volt lent, az valahogy senkit sem érdekel, hogy - szerintem - még csak fumble sem volt, mert tisztán szorította a futó magához a labdát, mikor már mindene rég lent volt), úgyhogy régóta először látom azt, hogy itt majdhogynem esélytelenek vagyunk.

De azért persze a végén nyerünk 😀

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Lehet hogy Wyatt álma végre valóra válik? 😊

 fuzovelkifele.com/2018/09/a-browns-elcserelne-josh-gordon/
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Cole Croston in
Bennie Fowler out

Akkor Cannon valszeg nem fog este játszani
LA fog kezdeni a JAX ellen, nem vagyok nyugodt

Viszont igy valószínűbb, hogy Sony be tud öltözni es az is, hogy Burkehead is rendben lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Tom Brady van a Family Guyban. Meg nem ismerném, ha nem mondanák, hogy ő az. (Peter Pats játékos lett. )

Szerkesztette: Burkus
több mint 5 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Engedték nyilatkozni a médiának a héten, szóval jó eséllyel beöltözik...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Sonyra kíváncsi lennék már nagyon, de persze ha felépült teljesen 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.
Sinisa
igen, azt írják, hogy a KR képessége miatt.
állítólag Sony bevethető lesz már a hétvégén, gondolom kap pár snap-et..
gordon

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.
Sinisa
igen, azt írják, hogy a KR képessége miatt.
állítólag Sony bevethető lesz már a hétvégén, gondolom kap pár snap-et..
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem sokat tudok K.Barner futóról, de Webb-et miert nem hozzák fel a PS-ből? Vagy Barner a PR miatt kell?

White az egyedul egészséges futó, aki az edzőtábort végig nyomta.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én ezt láttam, de aztán itt már eltűnt

gordon hozzászólt a(z) New England Patriots topikhoz:
érdekességképpen:

www.fieldgulls.com/2018/9/12/17851336/seattle-seahawks-pass-rush-worst-nfl-week-1-statistics

Amúgy a legtotojásabb irányító a leggyengébb támadófal mögött, és máris jól néz ki a pass rush 😀
Wyatt
jaja de aztán beszart a telóm és eltűnt.

Egyébként pedig ne vedd el tőlük ezt a dicsőséget, 10 forduló után már nem fogunk tudni bevágni egy ilyen statot 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ezt láttam, de aztán itt már eltűnt

gordon hozzászólt a(z) New England Patriots topikhoz:
érdekességképpen:

www.fieldgulls.com/2018/9/12/17851336/seattle-seahawks-pass-rush-worst-nfl-week-1-statistics

Amúgy a legtotojásabb irányító a leggyengébb támadófal mögött, és máris jól néz ki a pass rush 😀

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
ez még , hogy hogy nem volt?!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehetne három? :o

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bentley–Wyatt 1–0 | (de azért Avery sem tűnik rossz alternatívának 😊 ) |

 www.youtube.com/watch?v=HtPTBm5pwe8
Wyatt
Figyuka mar. Az 1/1-ert, vagy ket kozepes elso korert viheted. <3

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bentley–Wyatt 1–0 | (de azért Avery sem tűnik rossz alternatívának 😊 ) |


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez van 😊
Azért a Falcons elleni döntőben és a Jaguars ellen is szétbasztuk a lakást, szal egyelőre nem féltem magam :d

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Engem az Eagles nem zavar, a Seahawks elleni siker volt nálam a fordulópont, az első Giants elleni sokk után az nagyon kellett, persze azért örültem, hogy fordítottunk a Falcons ellen, és jobb lett volna, ha most nyerünk, de nekem azóta minden ajándék
Wyatt
a kiégés jelei..így értelme sincs igazán ha nem tudod érzelmileg teljesen megélni a dolgokat!
Neked már nincs sok hátra nfl szurkerként !kár érted😊