New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.
Amadeus
Mondjuk markáns válasz az elmúlt két meccs vérszegény WR játékára.
Burkus
inkább elkeseredettnek mondanám, de ha egy 6-7 körössel megússzuk, akkor egy november végéig tartó projektnek elmegy



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jöhetne az új Randy Moss-sztori 😊
Wyatt
Antonio Brown is javasolta, hogy tradeljék el. Szép lenne a másik szélen...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jöhetne az új Randy Moss-sztori 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gyere drusza gyere 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.
Amadeus
Mondjuk markáns válasz az elmúlt két meccs vérszegény WR játékára.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Itt most Brady burkoltan a coachingot ekézi?
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/patriots/2018/09/17/tom-brady-patriots-loss-jaguars/1335900002/
empty taxi
lószart, ez színtiszta bizonyíték arra, hogy Krafték tudatosan adnak le meccseket

mégis mi a francból tudná kifizetni JMD kezdő HC fizetését, kettes odds felett volt a hazai, easy money



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
A Borisz mindjart eldurran.
Stez
Mindjárt keresek egy South Park-mémet

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
A Borisz mindjart eldurran.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Itt most Brady burkoltan a coachingot ekézi?
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/patriots/2018/09/17/tom-brady-patriots-loss-jaguars/1335900002/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ma reggel majdnem írtam ide egy kis elemzést, hogy szerintem most mi a helyzet, hogy az öreg most kicsit talán mégis benézte ezt a keretet, mert szerintem kevés a talent, stb. de aztán rájöttem, hogy nem én akarok az az ember lenni idén, aki ezt ilyenkor megteszi, hogy aztán később majd körberöhögjék amikor az 1. seed lesz a tét az utolsó hetekben 😀 a bevett "össze fog ez állni" szöveg jobb, és megint be fog jönni.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.
Egon
Tavaly ilyenkor szarabb volt, nem?
gabokocka
Akkor is szar volt, aztán volt egy kis javulás és utána a SB...
Lassan ott tartunk, hol az ellen punterei be sem kötik a cipőjüket 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Amúgy szerintem nem történt itt semmi különleges,egy jelenleg sokkal komplettebbnek tűnő,felkészültebb és védelmi oldalon lényegesen jobb játékosokból álló csapat, a sikert jobban akarva és jobban is játszva legyőzött minket... 😊 Többet kell letenni az asztalra !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.
Egon
De ahhoz kell egy deep receiver legalább, mert tegnap mindenki fellépett védekezni annyira egyértelmű volt, hogy nem lesz mélységi passz. Amikor meg Brady megpróbálta Dorsettnek, az nagyon gyenge volt mindkét részről. Hozzáteszem, egyetlen poszton, a QB poszton éreztem úgy a meccs előtt, hogy egyértelműen jobb a matchup nekünk, ehhez képest Bortles nagyot játszott, Brady viszont feltűnően pontatlan volt többször is.

Nekem Michael bemutatkozása is csalódás volt, nem tudom, ki hogy látta.

Majd hálaadásra összeáll, csak annyira gyenge egy-két csapatrész, - pld. LB sor - hogy abból csodát még BB sem tud tenni. Hogy Brittben meg Matthewsban bízunk mint megoldásban, az azért sokat mond az opciók szűkösségét illetően.

A 2. CB-t illetően abban bízom, hogy JC. Jackson megoldás lehet. De a Darius Butler - Jonathan Wilhite - Sergio Brown féle régi szép időket idézte a tegnap passzvédekezés. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bortlesnek jár a September MVP díj 😂
ThundersNFL
Mahomes dühős lesz.
iktriad

winston
Bazd, MMA, boksz és most NFL? Kurva kemény ez a Conor McGregor

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
én nem is látom a pánikot, láttuk ezt elégszer eljátszatni és amúgy is előre lehetett rá számítani
ettől még bassza az ember csőrét, hogy ha már a pisztolypárbajban az ellenfél elejti a fegyverét akkor készségesen ne várjuk meg amíg felveszi

de kellenek az ilyen meccsek, hogy BB-nek legyen elég muníciója egy 4-5 meccses winning streak után a hétfői videózáson 😀


Védelemben azért lesz bőven tennivaló, nagyon kiütközött, hogy a sebességgel nem tudunk mit kezdeni, ez viszont megint nem olyan dolog amit 1-2 hét alatt rendbe lehetne tenni
6. héten KC ellen talán már láthatunk némi fejlődés jeleit, de sok jóra védelmi oldalon azon a meccsen se lehet számítani

Két cornerünk nem játszott valami jól, Rowe hozta a szokásos totál szar meccsét, már a második drive után le is ültették, helyére JMC jött, aki kb azért maradt az 53-ban mert belement egy paycutba, vele sem lettünk előrébb

ez a #2 CB poszt nagyon nincs megoldva (hosszútávon meg aztán főleg), nekem HT játéka is iszonyatosan nagy csalódás (nem tudom eldönteni a sérüléstől való félelemtől ilyen lassú vagy konkrétan a sérülése miatt már nem a régi), Rivers megint inaktív volt (biztos a playoffra tartogatjuk 😀😀😀), Chungnak már második héten megvan a szokásos agyrázkódása (szinte borítékolható az IR)


Lions O# ellen lehet bizonyítani, passzvédekezés rendesen lesz tesztelve, talán-talán nem lesz rekord számú YAC...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én arra emlékszem, hogy mi vertünk titeket Bostonban vmi 100 pontos meccsen, ahol mindkét D ZS liga legalja volt. Ahhoz képest egész messzire jutottatok.
gabokocka
Igen, igen, és azután a védelem top 5 lett engedett pontokban, hogy aztán a Super Bowlban újra elővegyük azt a formát 😀

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Én arra emlékszem, hogy mi vertünk titeket Bostonban vmi 100 pontos meccsen, ahol mindkét D ZS liga legalja volt. Ahhoz képest egész messzire jutottatok.

szerk.: Csak 33-30 volt, többre emlékeztem.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.
Egon
Tavaly ilyenkor szarabb volt, nem?
gabokocka
A szezon elején előfordult már néhányszor igen, főleg Floridában, ahol csak a szezon elején és végén nem tudunk játszani, úgyhogy nem kell majd meglepődni azon sem, hogy decemberben Miamiban is szenvedni fogunk. Itt minden ellenünk szólt a meccs előtt, a játékosok „hozták” is a várhatót és erre még az edzők is rátettek egy lapáttal. A 11 pontos zacsi hízelgő is

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.
Egon
Tavaly ilyenkor szarabb volt, nem?
gabokocka
Két szar között igen nehéz ám különbséget tenni... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.
Egon
Tavaly ilyenkor szarabb volt, nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Nem tudom, én kívülállóként nem látom a hatalmas pánikra való okot nálatok. Minden évben van két-három szar meccs a szezon elején, aztán összeálltok a szezon második felére. Tegnap szinte biztos voltam benne, hogy ki fogtok kapni, de meg voltak azok a momentumai a meccsnek, ahol én úgy láttam, hogy a PO-ban megfordítanátok a meccset és behúznátok. Mint, ahogy történt idén januárban. Szóval én még mindig inkább hiszek egy Pats-Steelers AFC döntőben, mint egy Jax-Chiefs partiban.
gabokocka
Az offense biztos össze fog állni, ezzel kapcsolatban nincs kétségem, de a defense az számomra kiábrándító 😕 Félre ne értsen senki, most nem ligaelit teljesítményt várok, de egy szolid védekezésre (mondjuk 5 driveból csak 2-3x kapjunk pontokat) szükségünk lenne.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem a kedvencem továbbra is az, amikor az volt roughing the passer, amikor az irányító el sem dobta a labdát. Ez űberelhetetlen

 www.youtube.com/watch?v=ZWviaxqZSEU