New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Pár gondolat:
Tetszett a D-line, bár ne feledjük, hogy a tavalyi liga utolsó Ofal volt az ellenfél.
Volt egy periódus, amikor végigfutottak rajtunk, ezen nyilván javítani kell.
Dorsett megérkezett, Gronk továbbra is parádé, Hogan ha belejön és JE visszatér semmi probléma nem lesz itt. RB: White OK, Bőrfejnek ez a daráló szerep szerintem nem fekszik.

Ja és Brady már megint kiégett, és ahogy elküldte az anyjába BB a bírót, rajta is úgy láttam, hogy már jól lakott és a nyugdíjat tervezi.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 963 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom néztétek, de csak a mi meccsünkön volt tök normális idő, az összes többi keleti parti meccsen eső, villámlás, minden ami kell...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
örülök, hogy kicsit szoros lett a vége, edződjenek csak a fiúk a kiélezett helyzetekben

nem rendszer hiba volt (voltak hibák, de nem több mint egy átlagos szezonkezdetnél), egyéni hülyeségek voltak, Gronk fumbleje benne van kb once in a lifetime, a rookie hiba sajnos megint benne van, egy gyors emlékeztető azoknak akik állandóan azért sírtak mert állandóan Edelman-t "üttetjük szét" a puntoknál

D# kifejezetten tetszett, bár azt a 4 perces driveot lehet érdemes lenne megnézni, mi a francért mentek át rajtunk sima futásokkal


Mondjuk nem tudom, sztem sima catch volt Gronknal
Wyatt
de ha megadják catchnek a mozdulatot akkor utána nem fumble-t kellett volna ítélni az új catch rule szerint? nekem ezért volt nagyon wtf az a jelenet
ZERO_L
Dehogy, vége volt a játéknak után, aztán szevasz

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
örülök, hogy kicsit szoros lett a vége, edződjenek csak a fiúk a kiélezett helyzetekben

nem rendszer hiba volt (voltak hibák, de nem több mint egy átlagos szezonkezdetnél), egyéni hülyeségek voltak, Gronk fumbleje benne van kb once in a lifetime, a rookie hiba sajnos megint benne van, egy gyors emlékeztető azoknak akik állandóan azért sírtak mert állandóan Edelman-t "üttetjük szét" a puntoknál

D# kifejezetten tetszett, bár azt a 4 perces driveot lehet érdemes lenne megnézni, mi a francért mentek át rajtunk sima futásokkal


Mondjuk nem tudom, sztem sima catch volt Gronknal
Wyatt
de ha megadják catchnek a mozdulatot akkor utána nem fumble-t kellett volna ítélni az új catch rule szerint? nekem ezért volt nagyon wtf az a jelenet



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 963 — nabege2@yahoo.com
Sikerült magunknak szorossá tenni...
D: alapban ők hozták ami tőlük elvárható, bár azért a 4. negyedre elfáradtak. LB sor nem tűnt acélosnak, HT nekem is feltűnt, hogy mennyire lassú és nem törte magát.
O: ennyi támadásból azért a 27 pont nagyon kevés. Az első félidőben 7 támadásunk volt, abból hoztunk 14 pontot. Ha nem ennyire első forduló, ez a meccs már akkor eldőlt
ST: az FG-k, puntuk, kickoffok jók voltak, de a return team folyton 30 yardot engedett és a hülye labdavesztéssel meccsbe hoztuk a Texanst
Első meccsnek persze jó volt, de azért azt hittem könnyebb lesz😊
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
ez szorosabbra sikeredett mint amilyennek kinézett az első félidő alapján 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez elég fasza volt, nem volt annyira szoros, mint amire sikerült nekünk, meg mindenkinek összehozni.

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Rivers nem épült föl vagy mi a tök?
Hollister....Gronkot remélem nem használjuk agyon...
ThundersNFL
Riverst megelőzte Keionta Davis a depth charton, Grissom meg ST alapember szóval nem nagyon maradt neki hely.
Hollisternek van egy kisebb sérülése, de állítólag nem vészes.
cspeti98
Mondjuk az nem valami jó jel Riversnek, hogy egy Davis betudta előzni...
fodi91
Davis tehetség alapján simán 2. napos prospect volt tavaly és idén az előszezonban elég jó nézett ki.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor nem csak en neztem, mi fasz van. Mondjuk nem tudom, sztem sima catch volt Gronknal

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
majd amikor vki visszanézni a meccset, az első negyedben Watson futásánál HT mi a francot csinált?

nem tudom, hogy ennyire félti magát vagy (valahol jogosan) félt Watson atletikusságától, de ott helyben a földbe kellett volna gyalulnia az irányítót erre alig akart hozzáérni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
fodi91 196
Rivers nem épült föl vagy mi a tök?
Hollister....Gronkot remélem nem használjuk agyon...
ThundersNFL
Riverst megelőzte Keionta Davis a depth charton, Grissom meg ST alapember szóval nem nagyon maradt neki hely.
Hollisternek van egy kisebb sérülése, de állítólag nem vészes.
cspeti98
Mondjuk az nem valami jó jel Riversnek, hogy egy Davis betudta előzni...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elmondom, a Patsnek eddig mennyi kárt okozott: egyszer nyert hosszabbításban ellene Denverben.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindekőzben:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000959256/article/patriots-kept-oc-josh-mcdaniels-with-5year-deal
bogec7
Egyértelműnek tűnik a Belichik utód de nem vagyok biztos benne, hogy jól jártok... Pláne, ha nem lesz Brady... talán itt nem rendez olyan ámokfutást.
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Rivers nem épült föl vagy mi a tök?
Hollister....Gronkot remélem nem használjuk agyon...
ThundersNFL
Riverst megelőzte Keionta Davis a depth charton, Grissom meg ST alapember szóval nem nagyon maradt neki hely.
Hollisternek van egy kisebb sérülése, de állítólag nem vészes.

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 178
Mindekőzben:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cnlennmgv69fb3vazqyh
Patriots kept OC Josh McDaniels with 5-year deal
We now have a better understanding of Josh McDaniels' 11th-hour decision to not become the head coach of the Indianapolis Colts in February was one of the biggest shockers of the offseason.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Rivers nem épült föl vagy mi a tök?
Hollister....Gronkot remélem nem használjuk agyon...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Baszki Zero 28 mp-vel előztél be 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ma nem játszanak
Jacob Hollister TE
Derek Rivers DE
JC. Jackson CB
Chad Hansen WR
Sony Michel RB
Brian Schwenke OL
Keion Crossen CB

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Rivers, Hollister inaktív... PO-ra tartalékoljuk őket?!

 twitter.com/Patriots/status/1038811797107748864



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre eljött a nap 😊

Ennek örömére gyorsan átfutom a rostert, szerintem hogyan állunk, mit várhatunk, illetve hát én mit várok.



TÁMADÓSOR
QB: Tom Brady, Brian Hoyer – nincs itt semmi látnivaló, a liga történetének legjobbja remélhetőleg idén sem lassít, Hoyer pedig szerintem egy kifejezetten jó csereirányító, akinek nem baj, ha nem kell azért beállnia. 10/10
FB: James Develin –a liga egyik legjobb fullbackje évek óta, elkapásoknál is használható.
RB: Rex Burkhead, James White, Jeremy Hill, Sony Michel – Burkhead mindenben használható, emlékezzünk a sérülése előtti 4 meccs/6 TD-s sorozatára, White a liga egyik legjobb elkapó futója, Hill szerintem megint csak jó lehet a szerepére: oldja meg az utolsó yardokat. Michel szerintem még az idény közben átveszi az első helyet, én tudnék azért örülni egy franchise RB-nek a csapatnál, de bőven láttuk, hogy megfelelően tudjuk használni a kisebb nevű játékosokat úgy, hogy jobban teljesítsen az egység összességében, mint bármelyik másik csapaté. Ez azért óriási dolog. Develint is belevéve 9/10
TE:Rob Gronkowski, Dwayne Allen, Jacob Hollister – igazából itt sincs gond, Gronk posztja történetének legjobbja lenne már most, ha kevesebb sérülés hátráltatja. Azért így is gond nélkül a legjobb a ligában, Allen blokkolásban kifejezetten erős, Hollistert viszont nagyon jó lenne, ha tudnánk rendesen használni elkapásoknál, mert akkor tökéletes egység lehetne. Így egyelőre csak 9/10
WR:Chris Hogan, Phillip Dorsett, Cordarrelle Patterson, Chad Hansen, Riley McCarron+Julian Edelman 4 meccs múlva (plusz IR-en Braxton Berrios) – avagy a hófehérkék és a bukott első körösök. Hát na, ez borzalmasan néz ki, de hiába hoztunk bármilyen jó nevű vagy magasan draftolt embert mostanában, egyszerűen semmi sem jön be. Viccelődök én azzal, hogy Brady rasszista, de most komolyan, Edelman, Hogan, Hansen, McCarron, Berrios. Óriási csúsztatással több fehér elkapónk van, mint a liga többi csapatának összesen, tényleg ennyire bonyolult a séma, és ezért nem megy a tesókkal? Mondjuk mindegy, mert a futókhoz hasonlóan a WR-eket is megszerezzük áron alul, mert úgyis csak nekünk kellenek, mi viszont jól használjuk őket. Az első négy meccs marha döcögős lehet viszont ezzel a felállással, ha most felülök a Dorsett-hype-ra, és Patterson előszezonbeli villanásaira, akkor már látok egy vállalható szintet. Amíg itt van Gronk és a jól elkapó futók, addig persze csak nem lesz nagy gond, de sajnos ez most így jelenleg hurka. Edelmannel azért majd lényegesen jobb lesz. 5/10
OLTrent Brown, Joe Thuney, David Andrews, Shaq Mason, Marcus Cannon, LaAdrian Waddle, Brian Schwenke, Ted Karras – Solder helyén Brown, pech, hogy Wynn a gyenge rajt után meg is sérült, de hátha majd jövőre. Thuneynak mintha kevesebb szabálytalansága rémlene most, mint egy évvel korábban, Mason marha jó, kapott is egy nagy szerződést, Andrewst karmolja Brady a két szél finoman szólva sem pici, hátha most már futni is tudunk, ez a fal kb már arra tűnik alkalmasabbnak. A Patriotsnál általában a fal is olyan, hogy együtt jobban néz ki, mint egyénenként, most azért inkább alul lövöm kicsit. 7/10

Amíg Brady itt van, nagy gond nem szokott lenni, amíg az elkapósor komolyan vehetetlen, addig én felkészülök meccsenként 10-10 RB- és TE-passzra, nem lesz túl látványos, de hát most ezzel kell főzni. Michel legyen miharabb teljes értékű, aztán másszon szépen előre a rangsorban, és Edelman visszatérése után már nem lesz rossz a helyzet. Most 7/10, de október közepétől bemondom előre a 9/10-et.


VÉDELEM
DE: Trey Flowers, Adrian Clayborn, Deatrich Wise Jr., Derek Rivers, Keionta Davis, Geneo Grissom – Flowers jobb lesz így, hogy nem lesz kizsigerelve, Clayborn tapasztalata sokat számíthat a sok fiatalnak, Wise-tól nagy évet várok, Riversnek látnék jobb posztot is. 7/10
DT Danny Shelton, Lawrence Guy, Malcom Brown, Adam Butler – két hegyomlás a futás ellen, két inkább pass rushban használható emberke. Összességében illene itt most már valami normális formát mutatni futás ellen legalább, mert tehetség van bőven. 7.5/10
LB: Dont’a Hightower, Kyle Van Noy, Elandon Roberts, Ja’Whaun Bentley, Nicholas Grigsby – úgyis két LB lesz az alap, az végül is megvan, én Riverst csak el tudnám itt képzelni, Bentley egyelőre lényegesen jobb, mint amit vártam, de várok az ajnározásával még egy kicsit. 6.5/10
CB: Stephon Gilmore, Eric Rowe, Jonathan Jones, J. C. Jackson, Jason McCourty, Keion Crossen – hát ez passz. Gilmore lehetne jó, csak ritkán tolja kiegyensúlyozottan, a másik szélre bárki szóba jöhet kis túlzással, elsülhet ez jó, de pocsékul is. 6/10
S: Devin McCourty, Patrick Chung, Duron Harmon, Nate Ebner, Brandon King – ez viszont eléggé ott van, FS-ként évek óta DMC az egyik legjobb, Chunggal sem volt itt sok gond, szerencsére egészen bírja is már a terhelést, Harmon meg a liga talán legjobb nickel safetyje. 9/10

Ugyanazt igaz a védelemre, mint a cornerekre. Kezdetben majdnem biztosan pocsékul nézünk majd ki, de ez általában így van, szóval azért az értékítélettel várok október közepéig, végéig. Jelenleg egy 6.5/10-nél jobbat nehéz lenne rá adni, de ha jók lesznek a pass rusherek, és emiatt a cornerek is, akkor lehet ebből egy 8/10 is simán. Potenciál van, csak jöjjön is ki.


SPECIÁLIS JÁTÉKOSOK
K: Stephen Gostkowski – nehéz belőni, mert amúgy marha jó, meg minden, de az elmúlt két évben azért téptem néha az egyre kevesebb hajam miatta. 8/10
P: Ryan Allen – nem egy extra, de nem rossz. Arra a kb 60 rúgásra jó lesz. 7/10
LS: Joe Cardona – ilyen is van
R:Cordarrelle Patterson – ilyen kevés WR-ből mondjuk karcos lehet, McCarron jöhet itt még be, kár, hogy a legjobb játékosunk ezen a poszton a legjobb WR-ünk is. Meg, hogy el van tiltva. Ha Pattersont engedjük visszafutni, akkor 9/10

Nem mondom, hogy a liga legjobbja, de a csak ST-ben használható emberekkel együtt azért illene jónak lennie. 8/10


MENETREND
HOU – nálunk sok a kieső, náluk még nem esett ki mindenki, a szezon elején lassabban szoktunk kezdeni, minden adott ahhoz, hogy most már kikapjunk. De nem fogunk 1–0
@JAX Na itt meg aztán tényleg minden, a védőfaluk gyilkos, a támadó sem rossz, futni tudnak, passzolni ellenünk nem lehetetlen, nekünk viszont nagyon nehéz dolgunk lesz. Szerintem mondjuk visszaesik a Jax, de attól még itt beírok egy jinxes zacsit 1–1
@DET Patricia miatt lett éjjeli meccs, én nem biztos, hogy ide raktam volna ennek ellenére sem. 2–1
MIA Itthon leszünk, eléggé gyengusnak tűnik a csapat most. 3–1
IND Még egy éjjeli meccs, mert ez meg rivalry. Nekem ez legutóbb PM idején volt az. 4–1
KC Itt mindig benne van a zacsi, de visszajön Edelman is, én a Chiefsben is látok visszaesési lehetőséget. Nem is keveset, úgyhogy most visszavágunk! 5–1
@CHI Mack ide vagy oda, ennek illene meglennie. 6–1
@BUF Peterman vagy már Allen? Ha nem lesz jó az LB-sor, azért itt is illene nyerni. Még egy full indokolatlan éjjeli meccs7–1
GB Azt most nem látom, hogy milyen módon tudnánk megállítani egy támadást. Oké, ez végre alap, hogy éjjeli 7–2
@TEN Én valahogy a Titansben sem hiszek. 8–2
PIHENŐ Itt nagyon nagy esélyesnek érzem a csapatot. Btw, parádés ütemben jön a bye
@NYJ Itt mindig szenvedünk, de szerintem egy három-hét ponttal nyerünk. Szarul fogunk itt játszani, jó lenne ezen nem meglepődni. 9–2
MIN Az előző idény legjobb védelme, úgyhogy most muszáj lesz visszaesnie. Itthon szerintem meglesz. 10–2
@MIA Persze, Miamiban, decemberben nyerünk. 10–3
@PIT Úgyis erre pihenünk majd, a Steelers tavaly lényegesen szorosabbá tette, mint a korábbi években bármikor. Jó lenne visszaállítani a dolgok rendjét. Ja, így is nyertünk, akkor 11–3
BUF Karácsonyra a második félidőre elfáradnak majd. Sosem láttunk még ilyet. 12–3
NYJ A leglényegtelenebb meccs a végére? 13–3

Ez tényleg nem a tavalyi sorsolás amúgy? 14. forduló Miamiban, 15. Pittsburghben, 16. itthon a Buffalo ellen, 17. itthon a Jets ellen 😀

Chargers várnék negyediknek, és Steelers–Jaguars újrázást, de most talán már tényleg elmegy a pittsburghi védelem is a meccsre.

Amúgy mindegy, nyerjünk végig, legyen meg a hatodik, most 7-szeres pénzt fizet rá a tippmixpro^^

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyald meg, hogy nem vártál még negyedórát 😀

Amúgy ahogy nézem, elég hasonlóan estünk neki a szezon előttinek, és olyan nagy difik nincsenek is. De ha szólsz, akkor aludnék már egy két órája 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tudom teljesen felesleges az első hét előtt arról írni, mit vár az ember a szezontól, de mégis legyen itt valami

Sokan azt mondják mennyire gyenge keretünk van (7-8 év leggyengébbje), én azért ezt nem nagyon látom. Persze az elkapó sor nagyon ergya (papíron!), de ettől függetlenül, szerintem jobban állunk mint a SB-ban. Persze amikor leírnak minket az nekünk mindig jól jön, szóval egy percig sem bánom.



Védő oldalon a DC váltás a legnagyobb kérdőjel számomra. Flores talán kicsit agresszívabb playeket fog hívni, talán a játékosoknak jobban fog feküdni ez a rendszer, de ezekre mind menet közben fogunk választ kapni. A front seven szerintem kellően minsőségi, nem elit, de bőven van elég mélysége, hogy jobb legyen a pass-rush és a futás elleni védekezés is. Secondary-ben a Gilmore-DMC-Chung hármas nagyon pöpec még mindig, bár utóbbiról egyre nehezebb elhinni, hogy kibír egy teljes szezont komoly sérülés nélkül, helyettese meg még mindig nincs (ha már korábban szó volt a fr. QB-ért való feltraderől, akkor én most is azt mondom inkább Derwin James-ért adtam volna ki extra picket :sign: ), CB2 és slot corner lehet az igazi achilles sarka az egységnek. Rowe-nak voltak jobb és rosszabb meccsei, nekem kicsit inkonzisztens, aztán a harmadik számúra JJ talán nem olyan borzasztó, viszont Crossen 53-as kerettagságát nem nagyon értem, engem baromira nem győzött meg a pre-season alapján (tudom, nem is engem kell). Nekem még JMC se tetszett főleg, hogy safteyben is játszattuk, én nem számolok vele mint hatalmas upgrade, de cáfoljon rám.

Összességében én ezt a védelmet az elit alatti polcra tenném, szerintem semmivel sem rosszabb mint a tavalyi, sőőt igazából csak Butlert vesztettük el, aki szerintem már túl van a prime-ján, ellenben sérülésből visszatértek páran. A speedster WR-ket például nem tudom hogyan fogjuk majd meg, lehet ez nem is a CB-k feladata lesz, hanem a front7-é. Ettől függetlenül komoly csalódás lenne ha ez az egység komolyan visszaesne a tavalyihoz képest(kapott pontokban).

Támadó oldalon leginkább JMD-TB zseni duóban lehet igazán bízni. Ahogy korábban említettem az elkapósor elsőre tényleg nem néz ki túl jól. Jules távollétében, aki nagyon rozsdásan kezdte a felkészülést (persze lehet csak egy hónappal eltolta a formaidőzítését, neki úgy is októberben kezdődik a szezon), Hogan az egyedüli biztos pont és ő is igen messze van a WR1 kalibertől. Gronk sérüléseit figyelembe véve, nem lenne túl okos húzás, ha már az első négy meccsen csapágyasra játszatnánk szegényt. RB poszton komoly veszteség jelenthet Lewis elengedése, ha ezt a rookie Sony nem tudja kompenzálni. Márpedig a pre-season kiülésével tőle sem várhatunk egy hatalmas nagy berobbanást. Az elején jól kell használni a két elkapásban is jeleskedő futónkat és
nagyon kéne, hogy Hollister is végre megmutassa mire képes. A falban csak az LT-ben lehet kérdőjel, Brown-nak is felemás előszezonja volt, hol jól hol kevésbé jól
játszott, Solder sem volt egy sziklaszilárd alap, de egy kicsit tartok az új fiútól.

Az elején, főleg az első négy meccsen mindenképp döcögős O#-t várok, inkább futás alapú, órapörgető gameplannel. Aztán reméljük decemberre CP-vel, Jules-szal egy igazán kreatív támadógépezetet láthatunk.


És ha már szóba kerültek a sérülések, akkor itt egy mind blowing stat

 twitter.com/jerrythornton1/status/1005111227167793152


Sorsolás:

Annak örülök, hogy div-en kívül játszunk legalább 6 kemény, kvázi PO meccset. Bármennyire megy a sav az AFC East komolyan vételével kapcsolatban, azért 2-3 szoros meccs itt is mindig be szokott csúszni.

Első két meccs(vs Texans, @Jags) jó kis erőfelmérő lesz már az elején, nem lepődnék meg ha 0-2-vel kezdenénk, Watsonék ha nem is bitang erős D#-el jönnek, de egészségesek lesznek, szóval azért van tőlük félnivaló mert bizonyos posztokon egykor(vagy még mindig) elit játékosok játszanak. A támadóik erősségét meg tavaly testközelből élhettük át. Jacksonvilleben meg nem számítok semmi jóra, AFC döntő miatt a szokásosnál is nagyobb bizonyítási vággyal lépnek majd pályára, én ezt tuti bukónak veszem (főleg a kicsit döcögősen indító O# miatt).
Utána papíron 6 hozható meccs lesz, bár a Ford Fielden azért Stafford által vezetett támadósor jó kis erőfelmérő lesz a védelemnek, ahogy jó pár héttel később az addigra összeszokott, Mack-kel megerősített Bears D# is hasonló lesz a támadóinknak.
Kilencedik héten jön a Packers, ez is nagyon jó időpontban van, az első 8 hét
tanulságainak, edzéseinek, fejlődésének eredményét ismét le lehet szűrni egy abszolút bajnokesélyes csapat ellen. Tizedik héten a Titans vendégeként egy szintén erős ellenfél ellen bizonyíthatunk, ráadásul a sok közös ismerős miatt amúgy is pikánsnak ígérkezik az a találkozó.
Decemberben, amikor "az igazi foci kezdődik" szintén lesz két kifejezetten erős ellenfelünk. Tizenharmadik héten jön a Vikings, az egyik (ha nem a) legjobb kerettel rendelkező csapat az egész ligában. Ezen a meccsen már tényleg meg fog mutatkozni mennyire vérmes reményekkel várhatjuk a PO küzdelmeit. Ezek után elmegyünk a Miamiba a szokásos decemberi L-ért, majd a szezon megkoronázására Steelers-hez látogatunk zsinórban harmadszor. Itt lehet nem is az első seed lesz a tét hanem csak BYE week.

Nyilván a saját csoport ellenfelek lehúzzák a sorsolásunkat, de azon kívül két brutál erős csoporttal kell megküzdeni, az "előre hozott PO meccsek" közül meg legalább a felét hozni kell, hogy biztosan meglegyen a BYE, mert az szerintem most is kulcskérdés lesz hogy hol kell játsszuk az AFC (elő)döntőt

Szünetig le kéne hozni min 2 vereséggel a 10 meccset, max 7-3 viszont ez esetben egynél több vereség nem férne bele az alapszakasz végéig, de én arra számítok, hogy 12-4-et (vagy annál is jobbat) 3 csapat is el fog érni az AFC-ben, és ha most tippelnem kéne azt mondanám, hogy mi egy meccsel pont lemaradunk a pihenőhétről. Majd meglátjuk.

| Aztán Brady megy IR-re a második héten és kuka a szezon 😀 |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Foles is tudta mikor kell jól játszani...
Pats szurkolóként rohadtul ideges leszek emiatt...
Eli M-mel ugyanez a szitu...
NB2
engem azon a meccsen a saját védelmünk teljesítménye sokkal jobban felbaszott 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Foles is tudta mikor kell jól játszani...
Pats szurkolóként rohadtul ideges leszek emiatt...
Eli M-mel ugyanez a szitu...
NB2
többször is

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Dawson...remelem nem egy újabb magasan draftolt üveg corner...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.