New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Amúgy tényleg furcsa, hogy ezen a poszton miért sül be ennyi projektünk (bár nem tudom más posztokhoz viszonyítva tényleg annyira borzasztó-e vagy csak már a mi szemünk is azonnal erre áll rá)
lehet majd 10-20 év múlva tudjuk meg (vagy sosem), mégis mivel lehetett a probléma, scouting, coaching, bad luck, mert azért mindegyikre megvannak az ellenpéldák
nem lehet azt mondani, hogy teljesen vakon van a csapat, mert azért csak kitermeltünk egy Branch-Welker-Edelman sort (Moss-t nem venném ide ő freak of nature volt), ami nyilván nem sok 1x év alatt, de mellettük sikerült még jó pár hasznos, nem elit/elit közeli játékost beépíteni a csapatba
ZERO_L
Patspulpiton, FK!-n meg itt-ott olvastam pár cikket, elemzést arról, hogy miért sülnek fel az igazolásaink, draftolások stb.

Egyik oka az, hogy a Pats mindig hátul draftol, azaz potenciális talentet nem könnyen szerez meg így BB a high risk/high reward játékosokra megy rá (Gronkowski aki nagyon bejött vagy ott van Mayo, Hightower, de az említett Moss is ebbe a kategóriába tartozik csak épp trade útján) illetve átváltja a pickeket továbbiakra, növelve az az évi és jövő évi cetlik számát.

Ha belegondolunk érezzük a hatását az elbukott draftpickeknek, mert a csapat még ennél is jobb lenne, hisz a Deflategate-ért levont 2016-os 1. kör sokat jelentett volna, a 2017-es 4. kör meg ki tudja.

A másik fontos ok meg a rendszer, mert az itteni Erhard-Perkinst megtanulni nem egyszerű, tökélyre vinni meg még nehezebb. Erről az FD fórumán volt szó a minap megint.

A többi ok között ott van a sapka hosszútávú menedzselése, a játékosok cseréje kinevelés vagy trade útján ill. korábbi a drafton magasan jegyzett emberek megszerzése. Van Noy is első körös volt vagy ott van az említett Moss és akár Revis vagy Talib. Persze volt jópár aki felsült.

Ezek 2016-os statok, de jól mutatja, hogy az akkori csapatban ki hanyadik körben lett draftolva.
 www.patspulpit.com/2016/10/22/13365674/dissecting-the-new-england-patriots-roster-by-draft-round

Itt részletezik, hogy milyen volt a Pats elsőkörös draftja BB alatt.
 www.forbes.com/sites/oliverthomas/2018/04/25/hard-to-miss-patriots-first-round-hit-rate-under-bill-belichick/#658870f0211d

Ha jól emlékszem az FK!-n meg valahol van egy cikk, hogy ki milyen eredményességgel draftol és a Pats nem hátul és nem is a középmezőnyben van, emlékeim szerint.

Ez nem tudom, hogy mennyire igaz, de valahol azt olvastam, hogy egy elszakadt ACL meggyógyulva erősebb mint korábban. Aztán lehet én keverem valamivel 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patterson trade során jött, ott azért szoktak jók jönni, elég olcsó lenne Welkert és Mosst felhozni 😀

Hogan egyébként valóban jó volt, amikor ellenünk voltak jó meccsei gondoltam rá, hogy bepróbáljuk majd, én GM-játékban el is vittem még buffalóiként, csak hülye faszként nem hagytam 53-ban 😀

Egyszerűen azt érzem, hogy elkapó RB-t bármikor találunk marha jót, de elkapóval feltűnően sokat tudunk szenvedni cserébe

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Ahogy te szoktad mondani, ha CP return TD-jével nyerünk gyűrűt, akkor majd nem lesznek olyan rosszak ezek a WR igazolások xD
(a legutóbbiban, Mitchell és Hogan azért komoly szerepet vállalt)


Amúgy tényleg furcsa, hogy ezen a poszton miért sül be ennyi projektünk (bár nem tudom más posztokhoz viszonyítva tényleg annyira borzasztó-e vagy csak már a mi szemünk is azonnal erre áll rá)
lehet majd 10-20 év múlva tudjuk meg (vagy sosem), mégis mivel lehetett a probléma, scouting, coaching, bad luck, mert azért mindegyikre megvannak az ellenpéldák
nem lehet azt mondani, hogy teljesen vakon van a csapat, mert azért csak kitermeltünk egy Branch-Welker-Edelman sort (Moss-t nem venném ide ő freak of nature volt), ami nyilván nem sok 1x év alatt, de mellettük sikerült még jó pár hasznos, nem elit/elit közeli játékost beépíteni a csapatba



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Istenem. Miért kell mindig eljátszani, hogy nem értjük meg, mit ír a másik? Én ehhez már kurva fáradt vagyok.

Sok ez a pénz, marhára nem szotyi, de nem ment rossz helyre és nem is sajnálom tőle, végre Beki is írt valami normálisat a topicba, szóval juhé.

Nem Decker miatt írtam, őt én eleve nem láttam esélyesnek, de időnként azért kezd nevetséges lenni, hogy véletlenül sincs normális WR-igazolásunk

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
kérdés Wynn sérülése miatt kapta a top fizut vagy az újonc így is úgy is LT-nek jött
ZERO_L
Vagy mert megérdemelte de ez is szotyipénz mert csak a 7. legjobban fizetett G...Simán megérdemelte ezt a zsét.
ParadSEC
Masontól függetlenül, nem azért vagyunk 1x éve folyamatosan a csúcson, mert mindenki azt kapja amit megérdemel... kár ezt minden hosszabbításnál előhúzni

nem tudom fizetésekben mi a jobb összehasonlító adat, de garantált tartalomban második legjobban fizetett RG lesz, ami nem biztos, hogy a teljesítményét tükrözi (nekem passzblokkban nem az az elit szint, de lehet ezt tudja ellensúlyozni futásban, nem láttam erre statot)

egyáltalán nem tartom hibának ennyiért hosszabbítani vele, főleg Wynn sérülése után, csak azért ezt ne nevezzük "szotyipénznek"


(amit Edelman meg Brady kap a teljesítményükért, na az a szotyipénz)
ZERO_L
Ahaa szóval mert Brady és Edelman relatíve szotyiért melózik akkor senkit se kell megfizetni a csapatban? Brady sem tud dobni Edelmannak ha legyalulják.. .és mostanság az O falat meg kell fizetni. A mai árakhoz képest Mason igencsak áron alul dolgozik. Már nemcsak aT-ket kell megfizetni hanem a többieket is...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
kérdés Wynn sérülése miatt kapta a top fizut vagy az újonc így is úgy is LT-nek jött
ZERO_L
Vagy mert megérdemelte de ez is szotyipénz mert csak a 7. legjobban fizetett G...Simán megérdemelte ezt a zsét.
ParadSEC
Ezt Long, Graham, Cox és Barnett is így gondolja 😉 😛
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
kérdés Wynn sérülése miatt kapta a top fizut vagy az újonc így is úgy is LT-nek jött
ZERO_L
Vagy mert megérdemelte de ez is szotyipénz mert csak a 7. legjobban fizetett G...Simán megérdemelte ezt a zsét.
ParadSEC
Masontól függetlenül, nem azért vagyunk 1x éve folyamatosan a csúcson, mert mindenki azt kapja amit megérdemel... kár ezt minden hosszabbításnál előhúzni

nem tudom fizetésekben mi a jobb összehasonlító adat, de garantált tartalomban második legjobban fizetett RG lesz, ami nem biztos, hogy a teljesítményét tükrözi (nekem passzblokkban nem az az elit szint, de lehet ezt tudja ellensúlyozni futásban, nem láttam erre statot)

egyáltalán nem tartom hibának ennyiért hosszabbítani vele, főleg Wynn sérülése után, csak azért ezt ne nevezzük "szotyipénznek"


(amit Edelman meg Brady kap a teljesítményükért, na az a szotyipénz)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
kérdés Wynn sérülése miatt kapta a top fizut vagy az újonc így is úgy is LT-nek jött
ZERO_L
Vagy mert megérdemelte de ez is szotyipénz mert csak a 7. legjobban fizetett G...Simán megérdemelte ezt a zsét.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
kérdés Wynn sérülése miatt kapta a top fizut vagy az újonc így is úgy is LT-nek jött



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
fodi91 196
Biztos voltam benne pedig, hogy elengedjük, de ez nagyon kellemes meglepetés.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Herbie Teope @HerbieTeope
Patriots signed G Shaq Mason to a 5-year, $50 million contract extension with $23.5 million guaranteed, source tells @MikeGarafolo and me. Mason, who will earn close to $30 million over first three years of new deal, now among highest-paid guards in NFL.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Decker visszavonul...
lassan WR needünk lesz...
ThundersNFL
Nálunk kb esélytelennek tűnt. Elkapóposzton tényleg nem állunk erősen

Off, de nagyon eltűntél, pedig volt keretzárás meg minden, jó lenne, ha jeleznél valamit JAFL falván
Wyatt
de most ezt nem Decker miatt mondod, ügye?

amúgy Dorsett nekem egyre jobban tetszik, remélem éles meccsen is használható lesz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Decker visszavonul...
lassan WR needünk lesz...
ThundersNFL
Nálunk kb esélytelennek tűnt. Elkapóposzton tényleg nem állunk erősen

Off, de nagyon eltűntél, pedig volt keretzárás meg minden, jó lenne, ha jeleznél valamit JAFL falván

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Decker visszavonul...
lassan WR needünk lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Pats.hu-n Theeza feltöltötte az előszezon meccseket meg fent lesz a többi is ígérete szerint.
Ezek csak a playeket tartalmazzák, szal fél óra az egész.

www.youtube.com/channel/UCtDAEEndMGKvLdqzK8jU87A

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?
ZERO_L
Jaja, sőt még negyediken is. Csak a nagy arányúakat néztem meg 2010-ig visszamenőleg.

2016 - 4. - NYG - NE 17:9
2013 - 3. - DET - NE 40:9
2011 - 3. - DET - NE 34:10
Solymi
A 2013-as nézett ki borzalmasan, a 4. meccs a kutyát nem izgatja, ott csak a takarítók és a szertárosok játszanak.

Megnéztem a 10 perces összefoglalót, áldom a sorsot, hogy nem tudtam utazás miatt fennmaradni...

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ezeken a meccseken nem nagyon van game plan, ellenfelbol olyan felkeszules mint szezonban. Az pedig a csapat legnagyobb erossege, szoval szerintem nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?
ZERO_L
Jaja, sőt még negyediken is. Csak a nagy arányúakat néztem meg 2010-ig visszamenőleg.

2016 - 4. - NYG - NE 17:9
2013 - 3. - DET - NE 40:9
2011 - 3. - DET - NE 34:10

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
fodi91 196
Az első védekező drive egy borzalom... egyetlen pozitívum, hogy csak 3 pont lett.
A támadókat is gyorsan lezavarták.
A 2. védő drivera se változott sok minden, de 3rd downra legalább volt egy szép blitz.
2. támadó drive: szép futás Hilltől utána Gillisletől is. Ezután két gyenge futás Hilltől, de Edelman screen megmentette a driveot. Dorsett és Patterson is hozott egy first downt. 15 yard és Kuechly megpecsételi a drive sorsát. 3 pont
3. Védekező drive: 3. és out
3. támadó drive: futás nagyon nem megy. Edelman elég rozsdás. Dorsett sokkal sokoldalúbbnak és ezáltal használhatóbbnak néz ki, mint tavaly. Ghost kihagyja.
4. Védekező drive: 2 minute drive, 3 pont de ha pár másodperccel vagy 1 timeouttal több van a panthersnek akkor sima td lett volna.
Félidő van. Eddig az látszik hogy a wr sor nagyon karcsú lesz és a védelem borzalmas passz ellen. Ez most a pálya egyik oldalán se néz ki egy SB csapatnak, de ugye ez még csak előszezon.
A második félidőre a cserék jöttek már ki, így nem biztos, hogy nézem tovább.

Szerkesztette: fodi91
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a 3. forduló miatt simán, de amúgy az első kettőből is megnéztem az első negyedeket (az elsőből még többet is végül), de ezt most 6-7 óra vezetés előtt már nem kellene erőltetnem 😀

Akkor majd keresek valami letöltőt, ahonnan visszalesem 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na mondjuk, ahogy nézem, a Browns is szétkapta az Eagles falát és az irányítókat, szal lehet, hogy ma megint a szenvedős pass rush jön :d
Wyatt
Vaitai-t megették ők is de ahogy Gabo írja és olvasom a panthers fala sincs egyben.Szóval minden adott ahhoz , hogy bilibe lógjon a kezünk legalább az első fordulóig ...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Írsz róla majd egy összefoglalót? Reggel 7-kor utazom, így sajna nem fér bele csak valahonnan letöltve majd, ha megtalálom, de szívesen venném addig is a gondolatokat a meccsről
Wyatt
esélytelen, hogy éjszakázom egy előszezon meccs miatt de az nfl.com statjai és a highlights alapján írok majd reggel pár sort 😊

btw biztos lesz itt valaki aki ír pár mondatot.. csak sérülés ne legyen az a fontos

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Az esély megvan rá, mert ha kiutaznék én is kezdhetnék a falban, annyi a sérültünk 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk, ahogy nézem, a Browns is szétkapta az Eagles falát és az irányítókat, szal lehet, hogy ma megint a szenvedős pass rush jön :d