New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Bold:Clay => Pats
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Ha nem lenne mit nézni esténként/hétvégenként, akkor a két PO meccsünk azért kellően szórakoztató és élvezetes időtöltést biztosít, fent van vágott verzióban is, ha csak 45 perced lenne 😉vs KC AFCCG
www.youtube.com/watch?v=W2I0rUy32KU
vs LAC AFCD
www.youtube.com/watch?v=RdVQdC0XEwU

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Gondolom kicsinyes kárörvendés lenne, ha Dion Lewis barátunkra twitteren vki ráköszönne valami hasonlóval:That’s what happens when you go greedy, buttkicker. You spend your time at your couch in the postseason and you are going to miss something on your fingers.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Ügye még nem unalmas? 😊Ez jó volt. Most meló helyett tévéztem egy háromnegyed órát... 😊 McVay még szerényen fogalmazott az outcoahingot illetően. Kíváncsi vagyok, mennyire fogja ez megviselni az önbizalmát.
www.youtube.com/watch?v=7gpTzVGqBuQ
ZERO_L
A film 24. perce körül mutatott szőke lány körül nekem is örülhetne ennyire.
több mint 7 éve
Ügye még nem unalmas? 😊Ezt nem lehet megunni 😊
ZERO_L
Micsoda meccs volt...
több mint 7 éve
Jönnek lassan a stábtagok. Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Ügye még nem unalmas? 😊www.youtube.com/watch?v=7gpTzVGqBuQ

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
DoM? Welcome back! Megyek, meg is nézem 😊Dom leírta a pats.hu oldalon egy kommentben, hogy várhatóan kik lépnek a megüresedett pozikba.Nézzük kik maradtakErnie Adams 😉
BB - Darth Belichick
McDaniels - OC
Ivan Fears - RB coach
Scar - O fal edző
Kis BB - Safety coach
Másvalaki?
ThundersNFL
jamaicababa
gordon
Szerkesztette: jr79
több mint 7 éve
Dom leírta a pats.hu oldalon egy kommentben, hogy várhatóan kik lépnek a megüresedett pozikba.Nézzük kik maradtakErnie Adams 😉
BB - Darth Belichick
McDaniels - OC
Ivan Fears - RB coach
Scar - O fal edző
Kis BB - Safety coach
Másvalaki?
ThundersNFL
jamaicababa
több mint 7 éve
Nézzük kik maradtakErnie Adams 😉
BB - Darth Belichick
McDaniels - OC
Ivan Fears - RB coach
Scar - O fal edző
Kis BB - Safety coach
Másvalaki?
ThundersNFL
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
www.facebook.com/bleacherreport/videos/397871240979743/Ebben az a jó, hogy ez már a Super Bowl előtt megjelent 😊
ervinator

több mint 7 éve
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀Daly -> Chiefs
ParadSEC
Ez meglepett.
zinedine5
manuszka86
zinedine5
Én meg arra, hogy milyen lehet a staff, különösen a nem vezető beosztásúak viszonya Belichickhez/ mennyire része a döntéseknek, hogy el lehet hagyni jó pénzért a "New England-i terrorbolygót." (via Meskó)
Dalyn kívül a többiek nevét már másfél hónapja, az alapszakasz végén felsorolták, nem lehetett nagy meglepetés a távozásuk.
Crennel és Weis egyszerre távozott a 2004-es győzelem és három SB victory után, nem dőlt össze a világ akkor sem. (Bár ha mostantól megint 10 évet kell várni a következőre, azt lehet, hogy Belichick sem várja már ki.)
több mint 7 éve
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.ezt már ennyire kész tényként kell kezelni?
zinedine5
több mint 7 éve
Azért Daly elmenetelében kíváncsi lennék mekkora szerepe van Schiano érkezésének.hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀Daly -> Chiefs
ParadSEC
Ez meglepett.
zinedine5
manuszka86
több mint 7 éve
hmm ez érdekes,pláne úgy hogy ugyanúgy DL edzőnek ment....Nagyon durván elvitték az embereket a stábból, nagyon érdekes offseason lesz ez, kíváncsi leszek BB mester honnan akaszt le majd ennyi embert 😊Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀Daly -> Chiefs
ParadSEC
Ez meglepett.
zinedine5
Szerkesztette: manuszka86
több mint 7 éve
A kinti szakírókat is...Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀Daly -> Chiefs
ParadSEC
Ez meglepett.
zinedine5
Pedig úgy néznem még a PO D# nehány alapszakaszon keresztul!
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Nézzük kik maradtakBB - Darth Belichick
McDaniels - OC
Ivan Fears - RB coach
Scar - O fal edző
Kis BB - Safety coach
Másvalaki?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀Daly -> Chiefs
ParadSEC
Ez meglepett.
több mint 7 éve
Bill bá fia maradt meg a Def.-ben az idei staff gárdából... Hát szép lesz ez na 😀
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Flo azert eleg szepen visz magával a családi ezüstből...
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Eszembe jutott egy hasonlat:Belichick egy olyan michlein csillagos séf, aki mindig azzal főz ami van és Brady hozzá a titkos összetevő 😉
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!

