New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Decker visszavonul...
lassan WR needünk lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Pats.hu-n Theeza feltöltötte az előszezon meccseket meg fent lesz a többi is ígérete szerint.
Ezek csak a playeket tartalmazzák, szal fél óra az egész.

www.youtube.com/channel/UCtDAEEndMGKvLdqzK8jU87A

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?
ZERO_L
Jaja, sőt még negyediken is. Csak a nagy arányúakat néztem meg 2010-ig visszamenőleg.

2016 - 4. - NYG - NE 17:9
2013 - 3. - DET - NE 40:9
2011 - 3. - DET - NE 34:10
Solymi
A 2013-as nézett ki borzalmasan, a 4. meccs a kutyát nem izgatja, ott csak a takarítók és a szertárosok játszanak.

Megnéztem a 10 perces összefoglalót, áldom a sorsot, hogy nem tudtam utazás miatt fennmaradni...

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ezeken a meccseken nem nagyon van game plan, ellenfelbol olyan felkeszules mint szezonban. Az pedig a csapat legnagyobb erossege, szoval szerintem nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?
ZERO_L
Jaja, sőt még negyediken is. Csak a nagy arányúakat néztem meg 2010-ig visszamenőleg.

2016 - 4. - NYG - NE 17:9
2013 - 3. - DET - NE 40:9
2011 - 3. - DET - NE 34:10

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Voltunk már ennyire szarok előszezon harmadik meccsén?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
fodi91 196
Az első védekező drive egy borzalom... egyetlen pozitívum, hogy csak 3 pont lett.
A támadókat is gyorsan lezavarták.
A 2. védő drivera se változott sok minden, de 3rd downra legalább volt egy szép blitz.
2. támadó drive: szép futás Hilltől utána Gillisletől is. Ezután két gyenge futás Hilltől, de Edelman screen megmentette a driveot. Dorsett és Patterson is hozott egy first downt. 15 yard és Kuechly megpecsételi a drive sorsát. 3 pont
3. Védekező drive: 3. és out
3. támadó drive: futás nagyon nem megy. Edelman elég rozsdás. Dorsett sokkal sokoldalúbbnak és ezáltal használhatóbbnak néz ki, mint tavaly. Ghost kihagyja.
4. Védekező drive: 2 minute drive, 3 pont de ha pár másodperccel vagy 1 timeouttal több van a panthersnek akkor sima td lett volna.
Félidő van. Eddig az látszik hogy a wr sor nagyon karcsú lesz és a védelem borzalmas passz ellen. Ez most a pálya egyik oldalán se néz ki egy SB csapatnak, de ugye ez még csak előszezon.
A második félidőre a cserék jöttek már ki, így nem biztos, hogy nézem tovább.

Szerkesztette: fodi91
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a 3. forduló miatt simán, de amúgy az első kettőből is megnéztem az első negyedeket (az elsőből még többet is végül), de ezt most 6-7 óra vezetés előtt már nem kellene erőltetnem 😀

Akkor majd keresek valami letöltőt, ahonnan visszalesem 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na mondjuk, ahogy nézem, a Browns is szétkapta az Eagles falát és az irányítókat, szal lehet, hogy ma megint a szenvedős pass rush jön :d
Wyatt
Vaitai-t megették ők is de ahogy Gabo írja és olvasom a panthers fala sincs egyben.Szóval minden adott ahhoz , hogy bilibe lógjon a kezünk legalább az első fordulóig ...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Írsz róla majd egy összefoglalót? Reggel 7-kor utazom, így sajna nem fér bele csak valahonnan letöltve majd, ha megtalálom, de szívesen venném addig is a gondolatokat a meccsről
Wyatt
esélytelen, hogy éjszakázom egy előszezon meccs miatt de az nfl.com statjai és a highlights alapján írok majd reggel pár sort 😊

btw biztos lesz itt valaki aki ír pár mondatot.. csak sérülés ne legyen az a fontos

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 773 — Keep pounding
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Az esély megvan rá, mert ha kiutaznék én is kezdhetnék a falban, annyi a sérültünk 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk, ahogy nézem, a Browns is szétkapta az Eagles falát és az irányítókat, szal lehet, hogy ma megint a szenvedős pass rush jön :d

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Írsz róla majd egy összefoglalót? Reggel 7-kor utazom, így sajna nem fér bele csak valahonnan letöltve majd, ha megtalálom, de szívesen venném addig is a gondolatokat a meccsről

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont a vörös zónában két levédekezhetetlen célpontunk lenne (ergo mehetne a kígyó Bradytől 😀 )

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Hát nem lenne könnyű igen, azért eléggé leszűkülnének a lehetőségeink, menne meccsenként 10 RB-passz, még egy-kettő ide oda, aztán szevasz

Ha normálisan viselkedik itt, felőlem ő is jöhet
Wyatt
nem a viselkedésével van a gond, hanem a tudásával, ami egy nagy kövér nulla (főleg a mi O#ünkben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊)
Wyatt
Azért meggondolandó, ha jól olvastam Pats-Jags-en Romo lesz a kommentátor 😊
winston
Hát nem tudom, én őszintén szólva halál jól elvagyok Ricsiékkel is, szeretem a magyar közvetítéseket is, meg így csak esélyesebb, hogy nem száll el az adás 😀

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊)
Wyatt
Azért meggondolandó, ha jól olvastam Pats-Jags-en Romo lesz a kommentátor 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lenne könnyű igen, azért eléggé leszűkülnének a lehetőségeink, menne meccsenként 10 RB-passz, még egy-kettő ide oda, aztán szevasz

Ha normálisan viselkedik itt, felőlem ő is jöhet

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
KöcsögCsörcs kiüti a második héten Gronkot, akkor komoly bajban lehetünk

a lényeg, hogy csak ne Dez Bryant jöjjön... légyszilégyszilégyszi

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Folyamatosan kell, csak az újakkal valahogy ritkán van meg az összhang :/

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
érdekes egy elkapó sor lesz a szezonra az tuti 😊
Hogan, Minitron (4 meccses eltiltás), Dorsett maradt gyakorlatilag a "régiek" közül már csak, Brady papának dolgozni kell a chemistryn idén bőven 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Britt röpült.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊))

 twitter.com/galuskahulud/status/1032179953889148928

 twitter.com/galuskahulud/status/1032180260996087809

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Hiánypótló összefoglaló a lengendás 10-esről. 😊

www.youtube.com/watch?v=rlMXKR29Rf4