New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Az egészséges életmód meg amúgy is sokba kerül.
Mennyi most egy avokádó? 3-500Ft?Solymi
Legnagyobb tévhit 😉
(Gyors-Olcsó-Egészséges --> kettőt választhatsz a háromból. Így nagyjából helyes az egyenlet)
| (az avokádó egy zsiradék, közel sem kell állandóan azt fogyasztani, mert van más hasznos zsírforrás is szerencsére. Pláne, hogy erdőket irtanak ki, hogy új ültetvényeket telepíthessenek. |
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Hoppácska van
Wyatt
Arról is beszél benne, hogyan égett ki? Mert akkor érdekes lehet, talán elolvasom. 😎
Chargers LT
Beszél. 😊
Meg örökélet, szektásodás, varázslatok.
Jó olvasást.
Sobri Jóska
Könyvesboltban már belelapoztam.
Biztos jó, de ami kajákat fogyasztani kellene az nem az én pénztárcámhoz van szabva 😀
Az egészséges életmód meg amúgy is sokba kerül.
Mennyi most egy avokádó? 3-500Ft?

Ettől függetlenül majd szerintem beszerzek egy ilyen könyvet, de BB gondolatait, elemzéseit is szívesen olvasgatnám 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoppácska van

Wyatt
Arról is beszél benne, hogyan égett ki? Mert akkor érdekes lehet, talán elolvasom. 😎
Chargers LT
Beszél. 😊
Meg örökélet, szektásodás, varázslatok.
Jó olvasást.
Sobri Jóska
JC6=Brady?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Hoppácska van

Wyatt
Arról is beszél benne, hogyan égett ki? Mert akkor érdekes lehet, talán elolvasom. 😎
Chargers LT
Beszél. 😊
Meg örökélet, szektásodás, varázslatok.
Jó olvasást.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Hoppácska van

Wyatt
Arról is beszél benne, hogyan égett ki? Mert akkor érdekes lehet, talán elolvasom. 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppácska van

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fontosabb, hogy ugyanezen hirek szerint az uj idenyre azert felepul. Nyilvan lassan kezd majd, de hendikeppel szep az ORoY ^^

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
hírek szerint Sony-t nem látjuk majd a pályán az egész előszezonban 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt is legyen meg az örömhír: a Sport Tv minden vasárnap esti meccset élőben ad, így az első kilenc fordulóban öt Pats-meccs tuti, hogy lesz, és a 2. fordulóban a Jaguars–Patriotsra is komoly sanszot látok, a 15. fordulóban pedig tuti a Steelers–Pats – ha még hozzájönne ehhez az első fordulóbeli 19 órás Texans elleni meccs is, akkor akár a meccseink felét nézhetnénk a tévében 😊

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
nincsenek véletlenek

 twitter.com/MrSeanMSweeney/status/1025317853787054080



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most, hogy Vajett ravilagitott: 41 eves az a buzi. 8-)

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀
Wyatt
Kezdő fehér RB? Woodhead? Vagy ki volt?
somoskovig
Igen 😊
Wyatt
Azért ő csak a fun kedvéért lehet kezdő 😊
somoskovig
Naa, nem volt ő rossz nálunk 😊 Meg annyira sok kiemelkedő futó sem volt azért, Ridleyt meg kicsináltuk
Wyatt
Ja, en kedveltem, csak a klasszikus 3rd down RB

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀
Wyatt
Kezdő fehér RB? Woodhead? Vagy ki volt?
somoskovig
Igen 😊
Wyatt
Azért ő csak a fun kedvéért lehet kezdő 😊
somoskovig
Naa, nem volt ő rossz nálunk 😊 Meg annyira sok kiemelkedő futó sem volt azért, Ridleyt meg kicsináltuk

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀
Wyatt
Kezdő fehér RB? Woodhead? Vagy ki volt?
somoskovig
Igen 😊
Wyatt
Azért ő csak a fun kedvéért lehet kezdő 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀
Wyatt
Kezdő fehér RB? Woodhead? Vagy ki volt?
somoskovig
Igen 😊

Bár nem az egész évben volt persze így, hanem volt olyan év, hogy úgy tudtunk felállni a meccs elején, hogy a támadóknál mindenki fehér volt

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀
Wyatt
Kezdő fehér RB? Woodhead? Vagy ki volt?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊
somoskovig
Ugyanmár kérlek, volt olyan év, amikor a kezdő 11 támadó fehér volt, és a védelemben még CB-nk is volt fehér (Julian), amire szerintem az évezredben nem volt példa máshol 😀

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Edelman-Hogan-Decker - all-white WR-sor? 😊

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Megéri a szeptembert?
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000944108/article/patriots-signing-wr-eric-decker-to-oneyear-deal?campaign=fb-nf-sf194772486-sf194772486&sf194772486=1
Wyatt
Ha csak ki nem szorítod a keretből, szerintem meg.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megéri a szeptembert?
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000944108/article/patriots-signing-wr-eric-decker-to-oneyear-deal?campaign=fb-nf-sf194772486-sf194772486&sf194772486=1

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mára is van jó hírünk
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000943796/article/pats-moving-on-from-jordan-matthews-following-injury?campaign=fb-nf-sf194695569-sf194695569&sf194695569=1

Lehet, hogy a kövi hetekben nem leszek túl aktív, írok BB-nek, hogy a kövi három hétben ráérek, ha WR kellene...

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Beri wr-nek.nőttek az esélyei

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A régen jól szereplő/jó nevű elkapó, aki a Patriotsnál úgysem válik majd be sorozat következő részének tartalmából
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/y6iwgfqurcyrhrf54qnx
Free-agent WR Eric Decker works out for Patriots
Veteran wide receiver Eric Decker worked out for the Patriots on Monday, per NFL Network's Mike Garafolo. With Julian Edelman slated to miss four games, could Decker be a viable replacement?

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Kezdődjön máááááááá

 twitter.com/NewEnglandDrew2/status/1023322906254688257



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Patriots/status/1022545457917001728