Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Igazad van a sokadik esélyt illetően és én bármilyen droggal kapcsolatban a zéró tolerancia elvén állok, de azért a füvezés nem olyan főbenjáró kérdés, mint pld. ha valaki gyilkosságba keveredik, aztán 2x SB győztesként vonul vissza, mégsem tették ki a ligából. És velem ellentétben az amerikai közvélemény elég megengedő a füvet illetően, azok felett pedig végképp nem tör pálcát, akik NFL játékosként különféle gyógyszerekkel csinálják ezt. (Én nem tudok másról Gordont illetően, mint a fűről.)
...
Burkus
Ezt a marihuána dolgot előbb-utóbb át kell majd gondolnia a ligának. Egyrészt egyre több államban legális. Teljesítmény fokzó hatása nincs, tehát doppingszerként sem vehető komolyan. Viszont a fájdalomcsökkentő hatása a krónikus fájdalmaknál (amivel sajnos minden játékos küzd) sokkal jobb és a használata sokkal veszélytelenebb, mint az ópiátoknak. Ezt orvosok mondják.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat
ZERO_L
Ettől még az a hír, hogy a TC-ben már ott lehet. Nyilván azért van ez a hír, mert a Pats vezetés szeretné, hogy ott legyen.

Igazad van a sokadik esélyt illetően és én bármilyen droggal kapcsolatban a zéró tolerancia elvén állok, de azért a füvezés nem olyan főbenjáró kérdés, mint pld. ha valaki gyilkosságba keveredik, aztán 2x SB győztesként vonul vissza, mégsem tették ki a ligából. És velem ellentétben az amerikai közvélemény elég megengedő a füvet illetően, azok felett pedig végképp nem tör pálcát, akik NFL játékosként különféle gyógyszerekkel csinálják ezt. (Én nem tudok másról Gordont illetően, mint a fűről.)

Ki láttok potenciális visszavonulónak? Gronkot és a két McCourty tesót emlegették, én még Slatert hallottam, bár jövő évre van szerződése. Edelman biztos nem vonul vissza, hogy Brady marad. (Azért epic, hogy 32 évesen, két ACL szakadással lett SB MVP.) J.C. Jackson még két szezont szotyiért játszik, ha nem jön jövőre a visszaesés, jó lenne vele megállapodni. Flowerssel meg most.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
Kókusz8
én is, de csak azért hogy leküzdje a démonait és rendes életet élhessen

bármennyire is jó volt látni nálunk játszani, abszolút kellett a BYE-hoz, és nem volt igazam, ezt az ötödik kört még így az alapszakasz végén való távoztával is megérte, mert a hiánya a PO-ra nem volt kihatással, plusz hatalmas erőssége lenne a köv szezonban a csapatnak, mégis úgy gondolom ő már eljátszotta az utolsó utáni esélyét is annak, hogy az NFL-ben játszhasson

a talent mindig is verni fogja az erkölcsi aggályokat, sajnos ez az NFL-ben sincs másképp, ezért aláírom, hogy játékosok nagy része megérdemel egy második esélyt, mert mindenki hibázhat, de Gordon már a negyedik (ötödik?) esélyét szórakozta el, valahol meg már illene meghúzni a határokat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 948
Az amúgy mennyire Pats-sel már, hogy a playoffra egy elit védelemmé összeállt egység valamint egy szintúgy liga elit futó Offense után még képesek egyesek azon sírni, hogy Brady-nek "csak" egy kiemelkedő célpontja van, aki mellesleg olyan könnyedséggel szállítja a 100 pluszos meccseket mintha én lemennék a helyi közértbe egy kiló kenyérért. Soha nagyobb problémátok ne legyen az életbe én azt kívánom 😀
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Erre a megoldast ugy hivjak, hogy draft meg szabadugynokpiac. Mely lesz a WR-class 2019-ben, raadasul ezen a poszton a futohoz hasonloan viszonylag konnyebb hasznalhato jatekost talalni.

Ha megnezed, a tavalyi Eagles WR-sor sem az oriasi meg nagy nevekbol allt, megis hulyet csinalt a Patsbol, de a fel ligabol is. Es akkor az FA-n ne feledkezzunk meg arrol, hogy minden masodik faszi oromtancot jar, hogy ha, a Pats keresi, gyurut nyerhet, stb.

Ugyhogy szerintem azert ezt tulmisztifikalod. De egyebkent a tight end class is eros szerintem az idei drafton, ugyhogy azert ott is lehet csemegezni.
Stez
Sajnos nem annyira misztifikálom túl. A probléma ugyanis nem az, hogy jó elkapókat találjunk, hanem az, hogy olyanokat, akik tudnak Bradyvel dolgozni. Sajnos ez a két kategória nem teljesen fedi egymást. Az elmúlt tizenX évben túl sok nagyszerű elkapót láttam, akikkel nem tudott semmit kezdeni. Időnként meg teljesen leírt emberekből tud SB MVP-t csinálni. És ismét sajnos nincs egy recept arra, hogy ki lesz vele jó és ki nem.
Kollega
Ez mar nem Brady feladata, hanem JMD-e, o neki kell tudnia, hogy kit mennyire tud beilleszteni a rendszerebe, ki mennyire sema fit. De mivel a draft class a WR-eknel es a TE-knel is vastag lesz, meg lesznek is szep szammal elkapok, akiket kivagnak majd, igy azert en kozel sem latom ennyire dramainak a temat, mint te. Mondom ezt ugy, hogy a WR-te sora a Coltsnak a Pats kozelebe sem er. Aze a Patse, ahol mar nincsen Gordon.

De azert ez az egyik legkonnyebben elmenedzselheto poszt, ahol igazabol abszolut nem is kell sztar, ha van 3-4 biztosabb kezdo, kozepes jatekos, illetve megvan az az 1-2 normalis tight end is. Nem bravur kell, csak egy megbizhato jatek mindenkitol, dropok nelkul.
Stez
Én is azt írtam, hogy ez a stáb feladata lesz. Még jó. Azt sem írtam, hogy drámai lenne, de azért nem kis feladat. Annyira nem könnyű, hogy emlékeim szerint a drafton egyetlen elkapót sikerült hoznunk az elmúlt 10 év alatt, aki bevállt. Mondjuk azt meg a 7. körben.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha Gordon 4 meccses eltiltast kap akkor mar keresni sem kell ki lesz a SB MVP.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Erre a megoldast ugy hivjak, hogy draft meg szabadugynokpiac. Mely lesz a WR-class 2019-ben, raadasul ezen a poszton a futohoz hasonloan viszonylag konnyebb hasznalhato jatekost talalni.

Ha megnezed, a tavalyi Eagles WR-sor sem az oriasi meg nagy nevekbol allt, megis hulyet csinalt a Patsbol, de a fel ligabol is. Es akkor az FA-n ne feledkezzunk meg arrol, hogy minden masodik faszi oromtancot jar, hogy ha, a Pats keresi, gyurut nyerhet, stb.

Ugyhogy szerintem azert ezt tulmisztifikalod. De egyebkent a tight end class is eros szerintem az idei drafton, ugyhogy azert ott is lehet csemegezni.
Stez
Sajnos nem annyira misztifikálom túl. A probléma ugyanis nem az, hogy jó elkapókat találjunk, hanem az, hogy olyanokat, akik tudnak Bradyvel dolgozni. Sajnos ez a két kategória nem teljesen fedi egymást. Az elmúlt tizenX évben túl sok nagyszerű elkapót láttam, akikkel nem tudott semmit kezdeni. Időnként meg teljesen leírt emberekből tud SB MVP-t csinálni. És ismét sajnos nincs egy recept arra, hogy ki lesz vele jó és ki nem.
Kollega
Ez mar nem Brady feladata, hanem JMD-e, o neki kell tudnia, hogy kit mennyire tud beilleszteni a rendszerebe, ki mennyire sema fit. De mivel a draft class a WR-eknel es a TE-knel is vastag lesz, meg lesznek is szep szammal elkapok, akiket kivagnak majd, igy azert en kozel sem latom ennyire dramainak a temat, mint te. Mondom ezt ugy, hogy a WR-te sora a Coltsnak a Pats kozelebe sem er. Aze a Patse, ahol mar nincsen Gordon.

De azert ez az egyik legkonnyebben elmenedzselheto poszt, ahol igazabol abszolut nem is kell sztar, ha van 3-4 biztosabb kezdo, kozepes jatekos, illetve megvan az az 1-2 normalis tight end is. Nem bravur kell, csak egy megbizhato jatek mindenkitol, dropok nelkul.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Erre a megoldast ugy hivjak, hogy draft meg szabadugynokpiac. Mely lesz a WR-class 2019-ben, raadasul ezen a poszton a futohoz hasonloan viszonylag konnyebb hasznalhato jatekost talalni.

Ha megnezed, a tavalyi Eagles WR-sor sem az oriasi meg nagy nevekbol allt, megis hulyet csinalt a Patsbol, de a fel ligabol is. Es akkor az FA-n ne feledkezzunk meg arrol, hogy minden masodik faszi oromtancot jar, hogy ha, a Pats keresi, gyurut nyerhet, stb.

Ugyhogy szerintem azert ezt tulmisztifikalod. De egyebkent a tight end class is eros szerintem az idei drafton, ugyhogy azert ott is lehet csemegezni.
Stez
Sajnos nem annyira misztifikálom túl. A probléma ugyanis nem az, hogy jó elkapókat találjunk, hanem az, hogy olyanokat, akik tudnak Bradyvel dolgozni. Sajnos ez a két kategória nem teljesen fedi egymást. Az elmúlt tizenX évben túl sok nagyszerű elkapót láttam, akikkel nem tudott semmit kezdeni. Időnként meg teljesen leírt emberekből tud SB MVP-t csinálni. És ismét sajnos nincs egy recept arra, hogy ki lesz vele jó és ki nem.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Remélem mótvá! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Hülyék 😀




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Gratulálok a csapatnak,fantasztikus volt! Ezt a PO Def teljesítményt nem láttam jönni. Unsung (?) heroként megemlíteném Michelt,aki közel 100 yardot futott a SB-on ez ellen a Rams Def. ellen 5.2-és átlaggal ,nem gondoltam hogy a szezon után azt fogom mondani hogy megérte az első kör egy RB-ért.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pedig az ESPN sem nagy barátunk. De ők is így gondolják.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25916069/super-bowl-liii-appreciate-new-england-patriots-dynasty-greatest-sports-2018-nfl-playoffs
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
MVP témához.
Elismerem, hogy a védelem nagyon sokat tett a győzelemért az egész meccsen, de mivel a védelem az olyan megfoghatatlan, ezért nem kapták ők az MVP díjat. HT és Gilmore is hibázott néha-néha (jó tudom lehetetlen hiba nélkül lehozni). Ráadásul kevés szó esik a Rams védelméről. Mert bizony ők is nagyon jól játszottak! Azt, hogy a mi támadásaink így döcögtek nekik is köszönhető! De volt egy ember aki az egész meccsen biztos pont volt és nem egyszer kihúzta a csapatot a kakiból, ráadásul 10 elkapást csinált egy SB-n. Ez volt Julian Edelman. Egy ilyen meccsen ahol mindkét védelem profin tolja és van egy támadó aki mégis ficánkol, hát ezért kapta ő!
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Történelmet láttunk, megint. BB zseniális volt, a védelem parádés, JE egy csoda, Gronk is hihetetlen.
Gordon nagyon kellet a byweekhez, nagyon szurkolok neki. 18 év dinasztia...
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Szóval akkor a "vén kecske" megint megnyalta a sót 😊
Bocs, de ezt nem hagyhattam ki 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001016176/article/nfl-community-reacts-to-patriots-super-bowl-liii-victory?campaign=fb-nf-sf207176057-sf207176057&sf207176057=1

A reakciók. Kurt Warner nagyon szimpatikus tweetet írt. Bizonyára ő is rosszul tudja, ki a GOAT. 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.
Kollega
Erre a megoldast ugy hivjak, hogy draft meg szabadugynokpiac. Mely lesz a WR-class 2019-ben, raadasul ezen a poszton a futohoz hasonloan viszonylag konnyebb hasznalhato jatekost talalni.

Ha megnezed, a tavalyi Eagles WR-sor sem az oriasi meg nagy nevekbol allt, megis hulyet csinalt a Patsbol, de a fel ligabol is. Es akkor az FA-n ne feledkezzunk meg arrol, hogy minden masodik faszi oromtancot jar, hogy ha, a Pats keresi, gyurut nyerhet, stb.

Ugyhogy szerintem azert ezt tulmisztifikalod. De egyebkent a tight end class is eros szerintem az idei drafton, ugyhogy azert ott is lehet csemegezni.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki szerint Brady halvány volt a döntőn, annak ajánlom a figyelmébe, hogy ezt tulajdonképpen egy elkapóval és egy félig kripli tight enddel tudta megcsinálni. A futók gyakorlatilag semmit se tudtak segíteni elkapásban, Hogan pedig azzal vetette észre magát, hogy még véletlenül se azt a routot futotta, amit kellett volna.

Szóval ha vesszük, hogy ebben a csapatban jövőre már Gronk nem lesz. Márpedig nem lesz. Akkor az a nagyon komoly kihívás, hogy használható elkapó gárdát építsen a stáb az Old Goat (khm.) köré.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 948
A túlsó topicban már McVay-t temetik...
vpi
Szerintem nem temeti senki. A következő év lesz nála vízválasztó, hogy meg tud e újulni, mert úgy látszik a Bears D még az alapszakaszban megtalálta ennek a csoda offense-nek a gyengéjét és azóta képtelen megújulni, de most lesz 1 offseason rendezni a soraikat.

Josh Gordon is gyűrűt kap. Nem érdemli meg, de talán segít neki visszatérni a helyes útra.
Amadeus
Azért mégis csak 11 meccsen a 2. legtöbb elkapott yardot hozta össze a csapatban, de valóban sok köze ehhez a Playoff run-hoz nem volt. 😀

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Josh Gordon is gyűrűt kap. Nem érdemli meg, de talán segít neki visszatérni a helyes útra.
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Aludva egyet a meccsre, mèg most sem sikerült felfogni. Na nem azt, hogy nyertünk, hanem azt ahogyan. Èn nem hittem volna, hogy gyenge offense jàtèkkal be lehet húzni, de sikerült 😄 A vèdelemre nem talàlok szavakat. Lehet itt azzal jönni, hogy McVay ès Goff gyenge volt, de ez annak volt köszönhető, hogy a vèdelem brutàlis volt. Gilmore nàlam az MVP, a faszi àtjàtszhatatlan. De a lesajnàlt LB pàros is mekkoràt jàtszott. Ami az offenset illeti, nèha èrthetetlen volt. Brady gyenge volt mondjuk ki nyugodtan. De amikor kellett csak oda dobta gronknak. JMD is pont a rosszabbik arcàt vette elő, de a vèdelem kihúzta a szarból. BB pedig a ZSENI így csupa nagy betűvel. Olyan szinten outcoachingolta McVayt amit règ làttam tőle.

Ami a jövőt illeti.
Flowerst bezàrni egy szobàba ès csak szerződèssel kiengedni. Imàdom a jàtèkàt. Remèlem a McCourthy tesók maradnak mert velük ez a secondary gyilkos. Igazàból a vèdelembe nem tudok erősítèst mondani, bàr egy pass rusher DE elfèrne.
Offense oldalon viszont lesz munka bőven. Gronknak szerintem ennyi volt. A csúcson egy csúcs jàtèkkal búcsúzhat. A helyère mindenkèppen kell vki. Illetve hàt az elkapó poszt. Aranyos dolog a Hogan,Dorsett,Patterson trió, de ha lehet ne velük akarjunk nyerni. Most làtszott igazàn mennyit tudna segíteni egy fizikàlis nagy darab WR (Hello Gordon 😊 ) Mert most úgy nèzz ki, hogy van Minitron és ennyi.
Mindent össze vetve hihetetlenül boldog vagyok. Csak az rondít bele, hogy nincs foci szeptemberig ☹ De azt gondolom, egy jó offseasonnal jövőre ugyan itt talàlkozhatunk. Addig is jó örömködèst mindenkinek, a haterek meg kapjàk be.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Rájátszás csapatok ellen toltunk egy 7-0-át. Not bad. 😉

Jövőre meg van Tom motivációja - tud-e jól játszva még nyerni vagy csak BB eldobható bábja? 😊

Indul az off season. Hosszu lesz 😕

A túlsó topicban már McVay-t temetik...

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Én még mindig nem fogtam fel igazán 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Grat a csapatnak és az életműdíjas Edelman-nek!


több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
A sport és a teljesítmény iránti tisztelet azt kívánja, hogy gratuláljak! Egy gyűrűt sem adnak ingyen, hát még 6-ot! Egy dinasztia épült fel a szemünk láttára.

A szemétkedést meg a trollkodást (mert azért akad abból is) későbbre halasztom......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png