New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn!!!! Ez maga a Belichick csoda! Most kicserélem a logónál a 6x-t 7x-re 😊)))))
több mint 7 éve
yessssss vazze, védelem nyeri a bajnokságot ennyi 😀 😀
több mint 7 éve
Yeeeeesssssss!
több mint 7 éve
Remélem, Jules az MVP! Őrület, milyen védelmet raktak össze mára!
több mint 7 éve
Nem hiszem el Hightowert
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Azért bekaphatja a Miami, hogy nem volt jó nekik Gase.Na hát kellett mondanod
Zseniális a védelem.
Proxi
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
NamostmárténylegcsináljanakegyTDt!!!
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Azért bekaphatja a Miami, hogy nem volt jó nekik Gase.Zseniális a védelem.

több mint 7 éve
Reméljük kijön a Brady Bradyből
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Gyerekek. Igen, eddig 35–7 és 14–0 volt, és ott is rengeteget benne hagyunk, majdnem ráfáztunkMost viszont offense nem sokat tett meg azért, hogy ki lehessen elemezni, hátha ez segít 😀
Igen, eddig agyonnyertük a meccset, de csak 3–0, az szarul néz ki. De lefosom, csak nyerjünk.
Let's gooooooooooooooooooooo <3

több mint 7 éve
Ne bombazz itten a negativ hullamaiddal!ÖsszejönezDjerekek..Csaknagyonlassan..😊Ha a három FG megvan, akkor most két labdabirtokolás távolságban vagyunk. A félidei elemzésből meg nem mi jövünk ki jól mostanában.
kyobalu
Burkus
Ha meg bejon a 4&1 akkor jok vagyunk.
Beindul majd ez, ahogy a Falcons ellen is beindult.
Tobb jatekot kell megcsinalnunk! 😀
több mint 7 éve
ÖsszejönezDjerekek..Csaknagyonlassan..😊Ha a három FG megvan, akkor most két labdabirtokolás távolságban vagyunk. A félidei elemzésből meg nem mi jövünk ki jól mostanában.
kyobalu
több mint 7 éve
ÖsszejönezDjerekek..Csaknagyonlassan..😊igaz védelem nyeri a bajnokságot szokták mondani, nekem jó az is ha 3:0 marad 😊
kyobalu
több mint 7 éve
ÖsszejönezDjerekek..Csaknagyonlassan..😊
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Faszom faszom faszom
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Nem biztos, hogy 2x lesz szerencsénk. Ennyi hibàval nagyon nehéz lesz. Mondjuk ha neki megyünk 4.-re faxé nem futottunk inkàbb? TB is sokat hibàzik.
több mint 7 éve
védelem pipa eddig, az offense nagyon döcög, főleg ahogy szűkül a pálya úgy fogy el a tudomány, Minitron mellé kell még valaki
több mint 7 éve
Elpocsekolt lehetosegek egesz sora. Nagyon nagy kar ertuk.
több mint 7 éve
Eddig aggasztó az offense
Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
Remélem most már minden faszságot letudtunk az első negyedben 0-0 nál.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
nekem már görcsben a gyomrom 😀nem maradt más mint szurkolni teli torokból: LET'S GO PATS!!!

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Ha már nem is nézem, sajnos az álomdöntőbe egyesek belehuggyantottak, azért kivételesen:Go Pats! Sok sikert!

több mint 7 éve
Jó meccsnézést, jó szurkolást mindenkinek!#Everything We Got
#Beat LA


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!