Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban
ZERO_L
Igen, a sérülés óta Cooks az egyetlen igazi elkapó, őt meg Gilmore leveheti a pályáról. A TE játék nem szignifikáns a Ramsnél. Én a futásra koncentrálnék, hogy Gurleynek tényleg baja van vagy csak altatnak, jó lenne tudni, de szerintem ha Goff passzolni kényszerül szoros coverage mellett, előbb-utóbb - inkább előbb -hibázni fog. Meg izgulni is fog nagyon.
Burkus
Robert Woods és az 1200 yardja üdvözöl 😊
somoskovig
Bocs, benéztem. Kupp volt valahogy a fókuszban nálam. Akkor ahogy ParadSEC írta: őt lefogja Gilmore, Cooksot J.C. Vagy JMC safety segítséggel, J.C. megfogja a TE-t. 2014. óta nem volt ilyen jó secondarynk.
Burkus
Kicsit aggaszt, ha ZeroL és Burkus ilyen optimista :/

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban
ZERO_L
Igen, a sérülés óta Cooks az egyetlen igazi elkapó, őt meg Gilmore leveheti a pályáról. A TE játék nem szignifikáns a Ramsnél. Én a futásra koncentrálnék, hogy Gurleynek tényleg baja van vagy csak altatnak, jó lenne tudni, de szerintem ha Goff passzolni kényszerül szoros coverage mellett, előbb-utóbb - inkább előbb -hibázni fog. Meg izgulni is fog nagyon.
Burkus
Robert Woods és az 1200 yardja üdvözöl 😊
somoskovig
Bocs, benéztem. Kupp volt valahogy a fókuszban nálam. Akkor ahogy ParadSEC írta: őt lefogja Gilmore, Cooksot J.C. Vagy JMC safety segítséggel, J.C. megfogja a TE-t. 2014. óta nem volt ilyen jó secondarynk.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban
ZERO_L
Igen, a sérülés óta Cooks az egyetlen igazi elkapó, őt meg Gilmore leveheti a pályáról. A TE játék nem szignifikáns a Ramsnél. Én a futásra koncentrálnék, hogy Gurleynek tényleg baja van vagy csak altatnak, jó lenne tudni, de szerintem ha Goff passzolni kényszerül szoros coverage mellett, előbb-utóbb - inkább előbb -hibázni fog. Meg izgulni is fog nagyon.
Burkus
Robert Woods és az 1200 yardja üdvözöl 😊
somoskovig
Woodsra Gilmore, Cooks dupla, a többiek öljék a futás mint állat akkor nagy baj nem lehet, ha mégis akkor majd BB megoldja a félidőben.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban
ZERO_L
Igen, a sérülés óta Cooks az egyetlen igazi elkapó, őt meg Gilmore leveheti a pályáról. A TE játék nem szignifikáns a Ramsnél. Én a futásra koncentrálnék, hogy Gurleynek tényleg baja van vagy csak altatnak, jó lenne tudni, de szerintem ha Goff passzolni kényszerül szoros coverage mellett, előbb-utóbb - inkább előbb -hibázni fog. Meg izgulni is fog nagyon.
Burkus
Robert Woods és az 1200 yardja üdvözöl 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.facebook.com/NFL/videos/575721902946308/

2004 óta minden SB egy meghatározó játéka. Harrison pick, Tyree catch, Manningham, Butler interception, Edelman elkapása - jó visszanézni. 😊
Burkus
"Tyree catch, Manningham - jó visszanézni"
Ezzel azért vitatkoznék! 😊
jr79
Jó, ez igaz 😊 De jó nézni, hogy szinte mindig a Pats van ott. Meg az ember mindig nézi a SB-t, akkor is, ha nem mi játszunk és tényleg nagy pillanatokat idézett vissza. (A Holmes-TD vagy a Pats meccseken kívüli kedvencem, a Porter pick pld. ) A Seahawks pickbe meg még most is mindig beleborzongok, akárhányszor látom. Ahogy ültem ott anno, hogy már megint az utolsó pillanatban kiénekelik a szánkból a sajtot - és hogy mégsem. Őrült jó érzés volt.

Hogy Adalius Thomas mit csinált a Tyree catchnél és hogy sikerült nem letepernie Manninget, azt soha nem fogom megérteni. Mellette ott szerencsétlenkedett Jarvis Green az összeomlott zsebben és neki sem ment... Á, hagyjuk.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban
ZERO_L
Igen, a sérülés óta Cooks az egyetlen igazi elkapó, őt meg Gilmore leveheti a pályáról. A TE játék nem szignifikáns a Ramsnél. Én a futásra koncentrálnék, hogy Gurleynek tényleg baja van vagy csak altatnak, jó lenne tudni, de szerintem ha Goff passzolni kényszerül szoros coverage mellett, előbb-utóbb - inkább előbb -hibázni fog. Meg izgulni is fog nagyon.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football



BB-ék is biztos találkoztak ezzel a stattal, szóval úgy gondolom komoly nyomás fog érkezni Goffra

amúgy is a Rams előszeretettel próbál LB-WR matchupokat kierőszakolni, szóval én jó sok DB-s felállásokra számítanék, LB-k inkább blitzelési feladatokkal, DL helyettesként használnám
ezzel megint akkor lehetünk bajban, ha a futást nem tudjuk fogni

aztán lehet inkább elsősorban a futás megállításra fogunk koncentrálni és bízunk a DB-k cover képességében, egyénileg azért nem lehengerlő a Rams O# inkább ott is a séma az ami ki tudja nyírni az ellenfél védelmének gyenge pontjait

(én az előbbit választanám, de jó hogy nem nekem kell dönteni)

Cooks nem egy Hill szóval szerintem Gilmoret rá kéne küldeni, mert slotba Woodsra nem tenném, másra meg már pazarlás lenne, esetleg egy TE-re ha mondjuk Everettel nem tudunk mit kezdeni az első két driveban



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Mit szóltok az O-fal összehasonlításhoz, amit az FK-s cikkben írtak?

Ha tenyleg van olyan jó az O-faluk, akkor nem csak a D ellen kell keszulnunk, hanem keresni kell a matchupokat.
Illetve ott van meg h Goffnak eleg jok es pontosak a hosszu labdai, picit talan jobbak is mint Mahomese.

Masik kerdes meg h Cookst ki fogja majd es hogyan probaljuk levedekezni a zonafutasokat.
több mint 7 éve
jr79 New England Patriots 149
 www.facebook.com/NFL/videos/575721902946308/

2004 óta minden SB egy meghatározó játéka. Harrison pick, Tyree catch, Manningham, Butler interception, Edelman elkapása - jó visszanézni. 😊
Burkus
"Tyree catch, Manningham - jó visszanézni"
Ezzel azért vitatkoznék! 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/49951202_575722826279549_1164037047472619520_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=U2eE8zTcL5wQ7kNvwHbpPKq&_nc_oc=AdoobRYUehTuo7FRv3vK2xxQCHfOBBFsdlfxsdNLvESoS5DprJYTAazOZqfxGsyn7j0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=8B0xh88vmLt8z-QKkgzIDA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_DIAUfe0-suBdLgUDZvM96p0pgFIAybmCMzCY4xRl2Xw&oe=6A3FBA4F
549.983 Aufrufe · 4.445 Reaktionen | The BEST PLAY from Every Super Bowl since 2004! (via NFL Throwback) | NFL
The BEST PLAY from Every Super Bowl since 2004! (via NFL Throwback)


2004 óta minden SB egy meghatározó játéka. Harrison pick, Tyree catch, Manningham, Butler interception, Edelman elkapása - jó visszanézni. 😊
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18658502/how-new-england-patriots-eight-bill-belichick-tom-brady-era-super-bowls-gone-other-way
Béczkó
Sosem játszunk sima döntőt 😊
jamaicababa
Majd most. Van olyan elemzés, ami 2-3 TD-s különbséget mond a javunkra. (Mint tudjuk, elemezni bárki képes, legfeljebb tévedett egy nagyot.) Az ESPN pickek érdekesek, nekem inkább szimpátiaszavazásnak tűnik...

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25870357/super-bowl-liii-score-predictions-espn-staff-picks-patriots-rams-2019-nfl
Burkus
a szezon elején azért tippeltem Pats - Saints döntőt, mert ennél a két csapatnál láttam olyan HC-Qb combot, amely mindkét tagjai elit és sikeres PO rutinnal bír, plusz ezek mellett még érdemi védelem is van a csapatnál. Ha nem fújják szét a meccset NO-ban, akkor be is jött volna a dolog. Nem lepne meg, ha a Rams Donaldostúl mindenestül futna bele egy pofonba. Elképesztő a rutin fölény az oldalatokon.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18658502/how-new-england-patriots-eight-bill-belichick-tom-brady-era-super-bowls-gone-other-way
Béczkó
Sosem játszunk sima döntőt 😊
jamaicababa
Majd most. Van olyan elemzés, ami 2-3 TD-s különbséget mond a javunkra. (Mint tudjuk, elemezni bárki képes, legfeljebb tévedett egy nagyot.) Az ESPN pickek érdekesek, nekem inkább szimpátiaszavazásnak tűnik...

 www.espn.com/nfl/story/_/id/25870357/super-bowl-liii-score-predictions-espn-staff-picks-patriots-rams-2019-nfl

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18658502/how-new-england-patriots-eight-bill-belichick-tom-brady-era-super-bowls-gone-other-way
Béczkó
Sosem játszunk sima döntőt 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Nem láttad a Pro Bowl-t?
Most lett kajakra beárazva az NFC...
Brady nélkül.

Szóval ha megölik a futásunkat emellett Donald rendszeresen átjön a double teamen (erről szólt az egész szezonja, számait meg lehet nézni...), akkor nem tudom Bradynek milyen GOAT+GOD a négyzeten játékot kell bemutatnia, amivel meg tudjuk nyerni a meccset.
ZERO_L
Akkor majd mennek a toss játékok vagy a jet sweep, Donaldék meg párosan simizhetik Bradyt, mire odaérnek, a játék és az emberfór már onnan 10 yardra van balra/jobbra.
Goal linenál meg lesz 3 futott fullback TD és 2 elkapott Clayborntól olyan Vrabelesen.

Az alapszakaszt követően iktriad Jaxes negativizmusa a Patsnél ölt testet...
Sobri Jóska
meséld már el mi abban a negatív, ha elismerek egy játékost az ellenfélnél, aki mellesleg nem csak a csapatából az egész NFL-ből messze kimagaslik, ezért egy személyben tönkre tudja tenni az egész gameplant

persze, Donaldot is ki lehet kapcsolni ahogy Bradyt vagy a mi O#ünket, ettől még az két különböző dolog, hogy valamire megvan-e a recept és az, hogy ezt a pályán végre is tudják-e hajtani a játékosok

ha tökéletesen működik az O#ünk, akkor szinte verhetetlenek vagyunk, ez azért nem akkora megfejtés, ezt minden meccs előtt be lehetne írni aztán mehetne a recept csere a meccs lefújásáig

de ez a csapat képes rá.
ervinator
a PO-ban mutatott két meccs alapján abszolút rászolgált erre a csapat, ami azért örömteli mert Gordon kiesése okozhatott volna nagyobb problémát is, mondjuk vele sem sziporkáztunk PIT-ben, szóval volt honnan visszajönni

szerintem tavaly is megvolt a tűz (főleg azután a Jax meccs után...) és az O#ünk a baromi jó Phily védelem fölé tudott kerekedni, de ez csapatjáték, sajnos a védelmünk aznap csődöt mondott így a támadóktól hiba nélküli játék kellett volna, ami egy Super Bowlban nem elvárható senkitől sem

reméljük ez most nem fog megismétlődni, és BB nem akar senkin példát statuálni 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig ez a kedvenc összehasonlításom 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ZERO_L
Félreértesz.

Nyilván, ha a játék képét vesszük, akkor látom azt, hogy a Rams hogyan tud minket megfogni. Én nem is erre akartam kihegyezni, hanem arra a mentális állapotra, amelyben Brady és a csapat benne van.

Amikor Brady a Chiefs ellen az opening drive TD végén egy hatalmasat üvöltött a levegőbe, ott éreztem igazán, hogy ez a csapat most nagyon egyben van és fel vannak tüzelve. És ez szerintem nagy részt Julesnak is köszönhető, mert az ő jelenléte, illetve a mérkőzések előtti hypejai tüzelik Bradyt és a csapatot.

Tavaly is megvolt a Go to guy Amendola személyében, viszont nem volt meg az a tűz, ami idén megvan.
És lehet megint -25ről kell visszajönnünk, vagy utolsó másodperces GWD-t kell vezetnünk, de ez a csapat képes rá.
ervinator
Ezzel mondjuk nagyon egyetértek, és újabb rendkívül fontos szerepéhez értünk el a Seahawks-drukkerek legnagyobb mumusának érdemeinél #julian4president

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
 www.espn.com/nfl/story/_/id/18658502/how-new-england-patriots-eight-bill-belichick-tom-brady-era-super-bowls-gone-other-way
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
ZERO_L
Félreértesz.

Nyilván, ha a játék képét vesszük, akkor látom azt, hogy a Rams hogyan tud minket megfogni. Én nem is erre akartam kihegyezni, hanem arra a mentális állapotra, amelyben Brady és a csapat benne van.

Amikor Brady a Chiefs ellen az opening drive TD végén egy hatalmasat üvöltött a levegőbe, ott éreztem igazán, hogy ez a csapat most nagyon egyben van és fel vannak tüzelve. És ez szerintem nagy részt Julesnak is köszönhető, mert az ő jelenléte, illetve a mérkőzések előtti hypejai tüzelik Bradyt és a csapatot.

Tavaly is megvolt a Go to guy Amendola személyében, viszont nem volt meg az a tűz, ami idén megvan.
És lehet megint -25ről kell visszajönnünk, vagy utolsó másodperces GWD-t kell vezetnünk, de ez a csapat képes rá.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kevin O'Connell lett a Skins OC. Nem tudom, ki emlékszik rá, 2008-ban mi draftoltuk mint QB-t. (Mondjuk, sok sót nem evett meg nálunk.) Ezek szerint edzőnek jobb mint játékosnak volt.
Burkus
Oh, ez ugyanaz az O'Conell? Thx, ma is tanultam valamit. Mondjuk szerintem snap-je nem volt max preseason meccsen (de lehet ott sem)
vpi

Kérlek szépen, két meccsen játszott a Pats színeiben, 6 passz, 4 completed, összesen 23 yard. 2008. szeptember 21-én debütált a Miami ellen a 4. negyedben. (Akkor már Cassell volt a kezdő.)

Wiki a barátunk... 😊
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Kevin O'Connell lett a Skins OC. Nem tudom, ki emlékszik rá, 2008-ban mi draftoltuk mint QB-t. (Mondjuk, sok sót nem evett meg nálunk.) Ezek szerint edzőnek jobb mint játékosnak volt.
Burkus
Oh, ez ugyanaz az O'Conell? Thx, ma is tanultam valamit. Mondjuk szerintem snap-je nem volt max preseason meccsen (de lehet ott sem)

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kevin O'Connell lett a Skins OC. Nem tudom, ki emlékszik rá, 2008-ban mi draftoltuk mint QB-t. (Mondjuk, sok sót nem evett meg nálunk.) Ezek szerint edzőnek jobb mint játékosnak volt.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Nem láttad a Pro Bowl-t?
Most lett kajakra beárazva az NFC...
Brady nélkül.

Szóval ha megölik a futásunkat emellett Donald rendszeresen átjön a double teamen (erről szólt az egész szezonja, számait meg lehet nézni...), akkor nem tudom Bradynek milyen GOAT+GOD a négyzeten játékot kell bemutatnia, amivel meg tudjuk nyerni a meccset.
ZERO_L
Akkor majd mennek a toss játékok vagy a jet sweep, Donaldék meg párosan simizhetik Bradyt, mire odaérnek, a játék és az emberfór már onnan 10 yardra van balra/jobbra.
Goal linenál meg lesz 3 futott fullback TD és 2 elkapott Clayborntól olyan Vrabelesen.

Az alapszakaszt követően iktriad Jaxes negativizmusa a Patsnél ölt testet...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindemellett megemlítem, hogy eddig Michel az MVP a PO-ban
2 meccs, 242 yard, 5 TD

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Sőt még a Colts szurkolók közül is.

Egyébként ha ez a meccs az alapszakaszban lenne (egy semlegesebb pályán pl. London, Mexikó) simán azt mondom, hogy nem merlek megrakni titeket győztesnek (vagy csak nagyon remegős kézzel), viszont a hype, a hangulat, az egész heti parádé és nyomás ami van az nálam a PO rutinotok miatt annyira elbillenti a lélektani mércét, hogy kérdés nélkül (és ezzel abszolút nem a Rams-t akarom lenézni, mert alapszakaszban lehet erősebbek is -> kevesebbet pihen a csapat, nincs akkora tét, "csak" egy hét edzői felkészülés). Szerintem a Chiefs volt az igazi erőfelmérő ennek a csapatnak.

Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Tavaly is azt hittem...
NB2
Tavaly teljesen más volt.

Idén olyan szintű flowban vannak a játékosok, sokkal felszabadultak, látszik, hogy mindenki nagyon egyben van. Nagyon nem akarom lenézni a Ramst és ez nem is nekik szól, de nem nagyon látom azt, hogy ezen a meccsen kikapunk.

És mielőtt bárki is félreértené, nem magas lóról beszélek.
ervinator
Pedig nem kell hozzá nagy képzelőerő.

Konkrétan Donald egy személyben tönkre tudja tenni a O falunkat, de ha nem lenne elég akkor szárnysegédnek ott van mellette Suh is, Dallas ellen pl ő villogott. Ráadásul középről jönnek, ami kifejezetten nem ízlik Bradynek. Nem mellesleg két PO meccsük alatt nem futottak ellenük összesen(!!!!) 100 yardos sem, mindezt olyan nímandok ellen mint Zeke meg Kamara-Ingram páros.
Szóval ha megölik a futásunkat emellett Donald rendszeresen átjön a double teamen (erről szólt az egész szezonja, számait meg lehet nézni...), akkor nem tudom Bradynek milyen GOAT+GOD a négyzeten játékot kell bemutatnia, amivel meg tudjuk nyerni a meccset.

Persze, ha az Ofal hozza az eddigi teljesítményét és boxon kívül tudunk futni, jó sémákkal, akkor én is azt mondanám, hogy csak a tavalyi D# totális mélyrepüléssel szabadna bajba kerülnünk. De ne felejtsük el, a túloldalt nem a három évvel ezelőtti, nem körülbelüli hanem megkérdőjelezhetetlenül a liga legjobb védője van... ahogy Mahomesnál(+ KC O#nél) nem lehetett legyinteni, mondván nekünk van a legjobb secünk, majd BB meg a srácok megoldják, úgy most sem lehet kiindulni az eddigi tényleg kifogástalan Ofal teljesítményből, mert ilyen védő(fal) ellen még nem lettek letesztelve


a mi védelmünk és a Rams támadói meg egy másik történet, de szerintem ha mi nyerni akarunk akkor az Bradyéken fog elsősorban múlni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/