New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Nem NE, de mégiscsak bostoniak 😊
 www.mlb.com/news/yankees-red-sox-will-play-in-london-in-2019/c-275777726
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady addig nem hagyja abba, amíg ezt a kókler BB-t ki nem rúgatja végre...

 twitter.com/RapSheet/status/707921114631184385
ZERO_L
Azt most csak én nem értem, miért raktál be egy kétéves tweetet egy két évvel ezelőtti hosszabbításról?

Gronk szerintem minden évben húzogatja a gyufát, de a könyvében leírta, hogy megbeszélte BB-vel, aki megkérdezte, hogy ez kell neked? Ő meg mondta, hogy ő így tud feltöltődni, és full energiával, jó kedvvel állatmódban tolni az edzéseket meg a meccseket, szóval amíg baja nincs, a szezonban (edzés+meccsek) megszakad a pályán, addig pont nem érdekli majd BB-t
Wyatt
kikészített ez a sixers-celtics második negyed... my bad 😕
ZERO_L
Jaa értem. Csak mert két napja nem alszok, azt hittem, már nekem nem akar leesni valami 😀

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Brady addig nem hagyja abba, amíg ezt a kókler BB-t ki nem rúgatja végre...

 twitter.com/RapSheet/status/707921114631184385
ZERO_L
Azt most csak én nem értem, miért raktál be egy kétéves tweetet egy két évvel ezelőtti hosszabbításról?

Gronk szerintem minden évben húzogatja a gyufát, de a könyvében leírta, hogy megbeszélte BB-vel, aki megkérdezte, hogy ez kell neked? Ő meg mondta, hogy ő így tud feltöltődni, és full energiával, jó kedvvel állatmódban tolni az edzéseket meg a meccseket, szóval amíg baja nincs, a szezonban (edzés+meccsek) megszakad a pályán, addig pont nem érdekli majd BB-t
Wyatt
kikészített ez a sixers-celtics második negyed... my bad 😕

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady addig nem hagyja abba, amíg ezt a kókler BB-t ki nem rúgatja végre...

 twitter.com/RapSheet/status/707921114631184385
ZERO_L
Azt most csak én nem értem, miért raktál be egy kétéves tweetet egy két évvel ezelőtti hosszabbításról?

Gronk szerintem minden évben húzogatja a gyufát, de a könyvében leírta, hogy megbeszélte BB-vel, aki megkérdezte, hogy ez kell neked? Ő meg mondta, hogy ő így tud feltöltődni, és full energiával, jó kedvvel állatmódban tolni az edzéseket meg a meccseket, szóval amíg baja nincs, a szezonban (edzés+meccsek) megszakad a pályán, addig pont nem érdekli majd BB-t

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 9gag.com/gag/aXxNj1b

ez nem Gronk? 😀

szerk.
de, ő volt 😀
 sportsnaut.com/2018/05/watch-rob-gronkowski-for-some-reason-is-firing-a-minigun/
Borbinho
BB-eket allitolag mar nagyon idegesiti, hogy azt erzik, Gronk figyelme mar nem teljes mertekig a focikara osszpontosul. Olyasmit pletykalnak, hogy a hatterben dolgoznak is azon, hogy a szerzodesebe belenyuljanak.
Stez
Az ügynökével meg BB-vel azon dolgoznak állítólag, hogy megint picit növeljék a fizuját. Tavaly is volt egy kisebb módosítás (+ ösztönzők, amiket mind le is hozott 😀), idén is hasonló várható, meccsenkénti bónusz, yard, TD, esetleg pro bowl/all pro. Eddig is minden offseasonban őrültködött, amíg nem teszi magát rokkanttá addig Belichick sztem telibe fesi, hogy mit csinál 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 9gag.com/gag/aXxNj1b

ez nem Gronk? 😀

szerk.
de, ő volt 😀
 sportsnaut.com/2018/05/watch-rob-gronkowski-for-some-reason-is-firing-a-minigun/
Borbinho
BB-eket allitolag mar nagyon idegesiti, hogy azt erzik, Gronk figyelme mar nem teljes mertekig a focikara osszpontosul. Olyasmit pletykalnak, hogy a hatterben dolgoznak is azon, hogy a szerzodesebe belenyuljanak.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 9gag.com/gag/aXxNj1b

ez nem Gronk? 😀

szerk.
de, ő volt 😀
 sportsnaut.com/2018/05/watch-rob-gronkowski-for-some-reason-is-firing-a-minigun/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Berriosnak azért van nagyobb esélye, mint Carrnak volt, mert jó kis punt returner, míg Carr nem volt használható a speciális csapategységeben.

Berrios: Earned third-team All-ACC honors at wide receiver and All-ACC Honorable Mention recognition for contributions on special teams as a senior, averaging 15.9 yarder per punt return.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
WR-eket is funkciójuk szerint kéne vizsgálni, ergo felesleges Hogan meg Dorsett nevét belekeverni Berrios esetleges 53-as kerettagságának kérdéskörébe

slot elkapónk Jules és Matthews van, ha az utóbbi nem tud sokkal többet a TC alatt majd mint Berrios, akkor nem látom olyan elképzelhetetlen, hogy a rookie simán 53-as legyen
PP-vel sem hiszem, hogy hosszabb távon számolunk, így Berriosnak (ha ST-ben is mutat biztató jeleket) az értéke nőhet Matthews-zal szemben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minek ez a felesleges feltételes mód? 😀

A témához passzol



😀😀 true story bruh
Borbinho

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most komolyan, szerintetek ez a jovagasu fiatal feher uriember ne elne meg az 53-as rostert?

Ha homi lennek, dugnam. EZ A SRAC SZEP!




több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem meg Mitchell maródi lesz..Aki 1 év alatt nem tud helyrejönni egy térdsérülésből annak sok fű már nem nő..Berriosnak szurkolok én is, de sok a jó WR a csapatban. Dorsett szerintem alul értékelt. Amikor játékot hívtak rá, akkor megbízható, jó munkát végzett. Az biztos, hogy kemény TC vár az elkapókra. 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert fehér. Ja nem. Akkor mert draftoltuk, és mert közben elment Cooks is és Amendola is. Majd meglátjuk, mit hoz TC-ben és a PS-ben, lehet, hogy Britt visszatér korábbi önmagához, akkor simán lehet, hogy rögtön az első helyre ugrik a szélső WR-eknél pl, vagy Pattersonra tudunk csinálni valami gameplant, amivel ő szorít ki néhány játékost. De most azért egy törpe fehér WR-nek azért tud pluszban szurkolni az ember, hogy érjen oda

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Matthews slot WR, Britt szélső elkapó (ide lehet még jó Mitchell és hosszú passzokra talán Dorsett).

Dorsett nekem nem ad hozzá annyit, amennyit mélységiként akár Patterson adhatna, viszont neki vannak még plusz opciói (futás, visszahordás, ST), nálam ezért utóbbi értékesebb.
Wyatt
Plussz a szélre Hogan.

Ok, megegyeztünk:
Jules, Hogan, Mitchell, Berrios, Patterson, Slater
Britt, Matthews - cut / IR
Dorsett meg trade
😉
Sinisa
Carr sem élte meg tavaly az 53-at mikor Edelman sérült volt akkor Berrios miért tenné?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem túlzás, ha jó szezont hoz, és nem tudjuk megtartani, akkor egy 8-10 millát fog kapni a piacon. Ha szar szezont hoz, és nem akarjuk megtartani, akkor persze nem.

Igazából a lényeg az volt, hogy ha nem tudjuk megtartani nagy pénzért, akkor könnyen lehet, hogy egy évre kb ingyen jött (alacsony fizu, pickek kiejthetik egymást).

Persze lehet, hogy leraboljuk a piacot, több 10 millió feletti embert igazolunk, miközben tőlünk nem nagyon mennek el emberek, akkor egyáltalán nem jön pick, csak az elmúlt évekből és abból kiindulva, hogy a jó csapatoktól inkább távozni szoktak az emberek, és ott a csapat egyben tartása a cél, nem a piac felvásárlása, szerintem ez a kisebb valószínűségű opció

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
igen, arra próbáltam utalni, hogy még a feltétles mód is túlzás a 4-5.körös comp pickkel kapcsolatosan



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
MI van akkor, ha most lehívja egy csapat az ötödik éves opciót, aztán jövőre mégsem él vele? Free agentnek számít az ilyen játékos és jár érte a kompenzációs pick ha máshova megy, vagy sem?
peterk2005
RFA-nál a visszavont tendernél is jár, nem? Gondolom, itt is járnia kellene. Btw, vagy hosszabbítunk vele, vagy kiengedjük a piacra nézelődni, és ha nagyon drága, akkor pick jön érte, ha nem, akkor meg visszajön.

Azért kaptunk egy 5. kör elejét, meg egy gyakorlatilag idei éves 4/14-et adtunk érte, úgyhogy annyira azért nem drága akkor sem, ha nem jön be. És ha elmegy, azért egy 4-5. kör megint csak jöhet érte, ha úgy van. Nincs nagy kockázat, de bejöhet
Wyatt
azért ebben a 4-5. körösben ne legyünk ennyire biztosak (meg úgy általában nagyon könnyen dobálózunk comp pickekkel, kiért mit kapunk, de nem ennyire könnyen osztogatják és azért a bejöveteli oldalt is érdemes lenne beleszámolni)

ahhoz hogy 4. kört kapjunk évi 8 millió átlag körül kéne valakinek ajánlani egy egydimenziós DT-nek (legalábbis idén ekörül lehetett a határ), ezt nagyon nem látom magam előtt, szóval jóval reálisabb a hatodik-hetedik kör, ami a 3. kör végéhez már komoly veszteség csak egy év teljesítéséért

csak viszonyításképpen, Dola (eddigi keresetéhez képest) méregdrága évi 6 misis fizetéséért is csak egy szaros hatodik körös comp picket kapnánk, amit vélhetően Clayborn miatt nem fogunk megkapni
ZERO_L
Azt hiszem, a feltételes mód használatát nem nekem kell elmagyaráznom.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
MI van akkor, ha most lehívja egy csapat az ötödik éves opciót, aztán jövőre mégsem él vele? Free agentnek számít az ilyen játékos és jár érte a kompenzációs pick ha máshova megy, vagy sem?
peterk2005
RFA-nál a visszavont tendernél is jár, nem? Gondolom, itt is járnia kellene. Btw, vagy hosszabbítunk vele, vagy kiengedjük a piacra nézelődni, és ha nagyon drága, akkor pick jön érte, ha nem, akkor meg visszajön.

Azért kaptunk egy 5. kör elejét, meg egy gyakorlatilag idei éves 4/14-et adtunk érte, úgyhogy annyira azért nem drága akkor sem, ha nem jön be. És ha elmegy, azért egy 4-5. kör megint csak jöhet érte, ha úgy van. Nincs nagy kockázat, de bejöhet
Wyatt
azért ebben a 4-5. körösben ne legyünk ennyire biztosak (meg úgy általában nagyon könnyen dobálózunk comp pickekkel, kiért mit kapunk, de nem ennyire könnyen osztogatják és azért a bejöveteli oldalt is érdemes lenne beleszámolni)

ahhoz hogy 4. kört kapjunk évi 8 millió átlag körül kéne valakinek ajánlani egy egydimenziós DT-nek (legalábbis idén ekörül lehetett a határ), ezt nagyon nem látom magam előtt, szóval jóval reálisabb a hatodik-hetedik kör, ami a 3. kör végéhez már komoly veszteség csak egy év teljesítéséért

csak viszonyításképpen, Dola (eddigi keresetéhez képest) méregdrága évi 6 misis fizetéséért is csak egy szaros hatodik körös comp picket kapnánk, amit vélhetően Clayborn miatt nem fogunk megkapni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Matthews slot WR, Britt szélső elkapó (ide lehet még jó Mitchell és hosszú passzokra talán Dorsett).

Dorsett nekem nem ad hozzá annyit, amennyit mélységiként akár Patterson adhatna, viszont neki vannak még plusz opciói (futás, visszahordás, ST), nálam ezért utóbbi értékesebb.
Wyatt
Plussz a szélre Hogan.

Ok, megegyeztünk:
Jules, Hogan, Mitchell, Berrios, Patterson, Slater
Britt, Matthews - cut / IR
Dorsett meg trade
😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Matthews slot WR, Britt szélső elkapó (ide lehet még jó Mitchell és hosszú passzokra talán Dorsett).

Dorsett nekem nem ad hozzá annyit, amennyit mélységiként akár Patterson adhatna, viszont neki vannak még plusz opciói (futás, visszahordás, ST), nálam ezért utóbbi értékesebb.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Patterson és kell még hely Slaternek is..

Vagy megpróbálhatjuk IR-re rakni, hátha
Wyatt
Sajnos én is így gondolom, hogy annyira telített ez a poszt, plusz a 2 ST játékos is itt foglalja a helyet előle, hogy nehezen fér be a hat WR egyikének..Patterson és Slater így kicsit luxusnak tűnhet együtt 53-ba..
topin
Nalam: Edelman, Hogan, Mitchell a DC eleje.
Britt / Matthews - szerintem max csak egyik, mert mindkettő 6-3 magas fizikális WR (ha jol emlékszem mindketten 0 garantalttal)
Dorsett a Cooks pótló, de jo TC kell neki
Tehát ez 4/5 WR

ST only: Patterson szerződésében nincs garantált tartalom, Slater-ére nem emlékszem, sanszos h csak egyikük marad.
Főleg, ha Berrios valamelyik returnt is nyomja.
Ez lehet a kulcs, hogy az új szuper-törpe hány ST unit-ban tud magának helyet követelni.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Patterson és kell még hely Slaternek is..

Vagy megpróbálhatjuk IR-re rakni, hátha
Wyatt
Sajnos én is így gondolom, hogy annyira telített ez a poszt, plusz a 2 ST játékos is itt foglalja a helyet előle, hogy nehezen fér be a hat WR egyikének..Patterson és Slater így kicsit luxusnak tűnhet együtt 53-ba..
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(megemlítik még az új fehér törpe elkapónkat, Berriost is).
Wyatt
Ki lát innen reális esélyt arra, hogy 53-ba legyen? Ps-ből lehet már elvinné másik csapat, főleg ha pre meccseken jól tolja. Én azért tapsikolnék örömömben, ha sikerülne beférkőznie a végén a keretbe. Mondjuk nehéz helyet szorítani neki a jelenlegi wr corpsot nézve..
topin
Nálam a sorrend most
Edelman, Hogan, Matthews/Mitchell, Britt/Dorsett (a 3/4. és az 5/6. helyen lehet fordítva is), Patterson és kell még hely Slaternek is. Ha így nézzük, nincs sok esélye, viszont én a Britt, Dorsett kettőst sem sajnálnám, ha Matthews és Mitchell egészséges, akkor talán elférhet. Vagy megpróbálhatjuk IR-re rakni, hátha

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
(megemlítik még az új fehér törpe elkapónkat, Berriost is).
Wyatt
Ki lát innen reális esélyt arra, hogy 53-ba legyen? Ps-ből lehet már elvinné másik csapat, főleg ha pre meccseken jól tolja. Én azért tapsikolnék örömömben, ha sikerülne beférkőznie a végén a keretbe. Mondjuk nehéz helyet szorítani neki a jelenlegi wr corpsot nézve..
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis esélylatolgatás az nfl.com-nál. Edelman visszatérésével és Michel draftolásával tartjuk dobogós helyünket az erősorrendben (megemlítik még az új fehér törpe elkapónkat, Berriost is). Két NFC-csapat, a bajnok Eagles és az all-inező Rams előz meg minket, utóbbi a nevek alapján valóban nem áll rosszul, aztán majd meglátjuk, a pályán ebből mi jön ki.

Az AFC-ben nincs nagy meglepetés, mi vagyunk az elsők (3.), a Jaguars (4.) a második (a nincs meglepetés, Jaguars a 2. mondaton egy éve azért még mosolyogtam volna 😊 ), a Steelers alaposan lemaradva a 3. (8.), utána viszont nagy a torlódás, a 11–14. helyen a Chargers, Texans, Titans, Ravens négyes áll. Mondjuk kíváncsi vagyok, a Chargers ezúttal hogyan lövi tökön magát, a Houstonból ki marad egészséges a szezon végére...

A csoportunkat szeretik amúgy, a Jets a 29., a Dolphins a 30., a Billsnek sikerült felférnie a top 20-ba (20.).

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vkuwwrm8cjouqunyhf0l
NFL Power Rankings: Giants climb after 2018 draft; Bills drop
With the 2018 NFL Draft in the books, Elliot Harrison considers the NFL hierarchy. Which teams are up in the Power Rankings? Who took a step (or two) down?


Megy a mindig nagy vitát generáló top 100 játékosról szóló bemutatósorozat is, Jimmy fiu a 90. helyre felfért a listán (ami egyrészt a korábbi teljesítményt, másrészt a várható 2018-as produktumot is figyelembe veszi, a potenciál tehát elég sokat tud számítani), magam részéről nagyon örülök neki, hogy a többiek ennyire elismerik, én is beraktam volna ide (potenciál alapján sokkal magasabbra is, de azt majd jövőre látjuk a helyezése javulásánál)