Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Üzlet az üzlet.
Amadeus
1,65-ös odds van a tippmixpro-n jelenleg. Hol kötötted a fogadást és milyen oddsszal?
Hunreeth
Én ott. Az egyik 7.00-szeres pénzt hozna, a másiknál (a Lions elleni meccs után) már 9.75 volt, de az mondjuk kötésben van 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Sőt még a Colts szurkolók közül is.

Egyébként ha ez a meccs az alapszakaszban lenne (egy semlegesebb pályán pl. London, Mexikó) simán azt mondom, hogy nem merlek megrakni titeket győztesnek (vagy csak nagyon remegős kézzel), viszont a hype, a hangulat, az egész heti parádé és nyomás ami van az nálam a PO rutinotok miatt annyira elbillenti a lélektani mércét, hogy kérdés nélkül (és ezzel abszolút nem a Rams-t akarom lenézni, mert alapszakaszban lehet erősebbek is -> kevesebbet pihen a csapat, nincs akkora tét, "csak" egy hét edzői felkészülés). Szerintem a Chiefs volt az igazi erőfelmérő ennek a csapatnak.

Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Tavaly is azt hittem...
NB2
Tavaly teljesen más volt.

Idén olyan szintű flowban vannak a játékosok, sokkal felszabadultak, látszik, hogy mindenki nagyon egyben van. Nagyon nem akarom lenézni a Ramst és ez nem is nekik szól, de nem nagyon látom azt, hogy ezen a meccsen kikapunk.

És mielőtt bárki is félreértené, nem magas lóról beszélek.
ervinator
Eddig underdogok voltunk, de most már nem. Nekem valahogy jobban tetszett az a szerep😊
(egyébként a felszabadultságot én is látom - egy picit meg is lep- , ebben bízok, meglátjuk majd vasárnap-hétfőn ez mire lesz elég)
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Sőt még a Colts szurkolók közül is.

Egyébként ha ez a meccs az alapszakaszban lenne (egy semlegesebb pályán pl. London, Mexikó) simán azt mondom, hogy nem merlek megrakni titeket győztesnek (vagy csak nagyon remegős kézzel), viszont a hype, a hangulat, az egész heti parádé és nyomás ami van az nálam a PO rutinotok miatt annyira elbillenti a lélektani mércét, hogy kérdés nélkül (és ezzel abszolút nem a Rams-t akarom lenézni, mert alapszakaszban lehet erősebbek is -> kevesebbet pihen a csapat, nincs akkora tét, "csak" egy hét edzői felkészülés). Szerintem a Chiefs volt az igazi erőfelmérő ennek a csapatnak.

Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Tavaly is azt hittem...
NB2
Tavaly teljesen más volt.

Idén olyan szintű flowban vannak a játékosok, sokkal felszabadultak, látszik, hogy mindenki nagyon egyben van. Nagyon nem akarom lenézni a Ramst és ez nem is nekik szól, de nem nagyon látom azt, hogy ezen a meccsen kikapunk.

És mielőtt bárki is félreértené, nem magas lóról beszélek.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Sőt még a Colts szurkolók közül is.

Egyébként ha ez a meccs az alapszakaszban lenne (egy semlegesebb pályán pl. London, Mexikó) simán azt mondom, hogy nem merlek megrakni titeket győztesnek (vagy csak nagyon remegős kézzel), viszont a hype, a hangulat, az egész heti parádé és nyomás ami van az nálam a PO rutinotok miatt annyira elbillenti a lélektani mércét, hogy kérdés nélkül (és ezzel abszolút nem a Rams-t akarom lenézni, mert alapszakaszban lehet erősebbek is -> kevesebbet pihen a csapat, nincs akkora tét, "csak" egy hét edzői felkészülés). Szerintem a Chiefs volt az igazi erőfelmérő ennek a csapatnak.

Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀
bobi0092
Tavaly is azt hittem...
több mint 7 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Sőt még a Colts szurkolók közül is.

Egyébként ha ez a meccs az alapszakaszban lenne (egy semlegesebb pályán pl. London, Mexikó) simán azt mondom, hogy nem merlek megrakni titeket győztesnek (vagy csak nagyon remegős kézzel), viszont a hype, a hangulat, az egész heti parádé és nyomás ami van az nálam a PO rutinotok miatt annyira elbillenti a lélektani mércét, hogy kérdés nélkül (és ezzel abszolút nem a Rams-t akarom lenézni, mert alapszakaszban lehet erősebbek is -> kevesebbet pihen a csapat, nincs akkora tét, "csak" egy hét edzői felkészülés). Szerintem a Chiefs volt az igazi erőfelmérő ennek a csapatnak.

Jah meg, amúgyis az AFC szerezze már vissza a becsületét legalább a Pats által 😀

Szerkesztette: bobi0092
több mint 7 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Üzlet az üzlet.
Amadeus
1,65-ös odds van a tippmixpro-n jelenleg. Hol kötötted a fogadást és milyen oddsszal?
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
Studi
Üzlet az üzlet.
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Lesz egy ember más csapatból aki nekünk szurkol?! :S
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
Amadeus
Minden eredmenyuk ellenere nyugodtabb vagyok mint az Eagles vagy KC ellen.

Wade vedelmet 2015-ben is sikerult feltorni egy eleg ergya O-val, raadasul Denverben, igaz a QB az Osweiler volt.

Ettol fuggetlenul hasonlora szamitok mint a KC ellen, de meg igy is nyugodtabb vagyok.
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
kurvára felraktam kutyát, házat, autót rátok, ne most szopjatok ki.
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Parádés a hangulat, csak nekem tünik úgy, mintha TB, Gronk sőt még BB is kevésbé lenne “robotszerü”?
Nem csak a szokásos “we’re getting prepared”, “just doin’ our job”, “on to Cincinatti” nyilatkozatok, nevetgélnek stb.

 www.instagram.com/p/BtNGR6ChM7k/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=p9weho1mx1ae
vpi
Mindenki döntse el ez jó-e vagy rossz 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
Parádés a hangulat, csak nekem tünik úgy, mintha TB, Gronk sőt még BB is kevésbé lenne “robotszerü”?
Nem csak a szokásos “we’re getting prepared”, “just doin’ our job”, “on to Cincinatti” nyilatkozatok, nevetgélnek stb.

 www.instagram.com/p/BtNGR6ChM7k/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=p9weho1mx1ae

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
kontrázok egy small world-del
...
ZERO_L
Revenge mode? 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
kontrázok egy small world-del

 twitter.com/AdamStites_/status/1087869828713463809



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mindenkinek ajánlom a #NobodyDoubtedThePatriots hashtaget twitteren 😊
jamaicababa
Ez nagyon jó. Komoly gyűjtemény 😊 Az álmok és vágyak gyűjteménye.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Mindenkinek ajánlom a #NobodyDoubtedThePatriots hashtaget twitteren 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.411538888952014/1753924758046747/?type=3&source=57
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
egyszerű, csak okosabbnak kell lenni...

 www.youtube.com/watch?v=Gu9Jf6V2JwA



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Bradyrol meg egy dolog. Mikor megnyertek az AFC dontot, mit tehet? Unneplehet, nyilvan. De o atbattyogott a Chiefs oltozoje ele, kihivatta Mahomest. Nem kamerak elott. Csak Bruschi mondta el, mert o beszelt Mahomesal rogvest, rakerdezett mi volt. Brady tehat odament, es mondta Mahomesnak: "Lesz most nagy hype, interjuk, meg ami kell. De ugyanezek fognak temetni, ha hibazol. Nem szamit. Te csak azzal foglalkozz, hogy minden meccs elott tedd bele a szukseges munkat, es jatsz ahogy birsz."
Ilyen ez a kotsog Brady.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztosan volt már, de hátha másnak is új
 www.youtube.com/watch?v=lihUT3a_cCo&feature=share&fbclid=IwAR2OhHgRBiIkDQ3BySukEW0ZWVm3VJvp_FPW1OvgINx8Ggc_AJ1ZXvWLCUs

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
wow, meglepő kinevezés, de akár még BB utódja is lehet

 twitter.com/KevinOnCFB/status/1089602640655323137
r.baggio
Mit érdemes tudni róla?
ervinator
ugye ezt az idényt már a csapatnál töltötte tanácsadóként, de azt nem tudtam, hogy ilyen jóban van Belichickkel, illetve egész edzői karrierjét az NCAA-ben töltötte, azt lehetett gondolni, hogy rövid kihagyás után visszamegy valamelyik egyetemi csapathoz

DC-ből lett HC a Wisconsinnál még bő másfél évtizede, de ott és az Arkansas-nál is csapatai nem is igazán a védelmükről, hanem az óriás támadófalembereiről és domináns futóiról voltak emlékezetesek, így nehéz megmondani, mi változást hozhat ő Flores után a védelembe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
wow, meglepő kinevezés, de akár még BB utódja is lehet

 twitter.com/KevinOnCFB/status/1089602640655323137
r.baggio
Mit érdemes tudni róla?
ervinator
nagydarab.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 088
wow, meglepő kinevezés, de akár még BB utódja is lehet

 twitter.com/KevinOnCFB/status/1089602640655323137
r.baggio
Mit érdemes tudni róla?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
wow, meglepő kinevezés, de akár még BB utódja is lehet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal