New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Shelton-nak nem hívjuk le az 5. éves opcióját

ha nem hosszabbítunk vele a szezon során vagy a köv offseasonben (vagy nem nyerünk gyűrűt), akkor egy újabb fejvakarós döntés egy év játékra odaadni egy harmadik kör (vélhetően) végi picket



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ha már BB és az ő általa kinevelt szakemberek

 www.youtube.com/watch?v=T8-WpsG75kk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmondom mi volt az én benyomásom.. Te is követted a draftot. Ahogy a trade-ek jöttek, csapatok mozogtak, akkor határozottan úgy tűnt, mintha több csapat tudná, hogy Belichick mit akar lépni, és beelőzték. Korábban ugye pont az volt a különleges, hogy soha senki nem tudta megtippelni sem hogy mit miért csinál az öreg.

Viszont az elmúlt években a liga tele lett olyan edzőkkel, GM-ekkel, akik éveket töltöttek Belichick alatt. Ott voltak a tűz közelében, tudják, hogy az öreg hogyan gondolkozik, kik tetszenek neki, hogyan állítja össze a draft boardot. Például Robinson tizenplusz évig volt Belichick scoutja majd egyre feljebb, tizenpár évet ült mellette a war room-ban, dolgozott a draft boardjain, kívülről fújja, hogy milyen típusú játékosok tetszenek az öregnek, kikre vadászik. Ez az ember most a Titans GM-je, és mi történik? A Titans első körben betradel pont Belichick elé, és elviszi Evans-t. Majd a második körben feltradel ismét Belichick elég kettővel és elviszi Landry-t.

Lehet, hogy neked éppen nem tetszenek ezek a játékosok, de az ugye egy dolog, mert Belichick nem a te boardodról draftol. 😊 Robinsonnak viszont nagyon jó elképzelései lehetnek, hogy Belichick boardja hogy néz ki, és utána látod, hogy ezeket lépi. És aztán látod, hogy az a Detroit ahol Bob Quinn a GM, aki szintén egy évtizedet ült BB alatt, szintén kívülről fújja, hogy hogy működik a Pats scouting, milyen lehet a board, felcsérl 8 helyet adva a 4/117-et mellé, ami a feltradelő Quinn-nek olcsóbb, majd az öreg még eltradeli az 51-et is szintén úgy, hogy a feltradelőnek olcsóbb, majd jön a CB run, és erre visszamegy 56-ra Dawsonért, és kevesebb felmozgásért visszaadja azt a picket amit 10 hellyel korábban nagyobb lemozgásért kapott.

Szóval az embernek az a benyomása, hogy hirtelen túl sok lett a ligában a Pats scoutingot, war roomot és draft boardot jól ismerők száma, akiknek idén pont úgy jött ki a draft, hogy ezt az ismeretet ki is tudták használni. Az öreget meg off-guard kapta a dolog, és az első két körben szaladnia kellett az események után. És ennek lett a következménye a későbbi sok trade is, hogy korrigáljon, hozhasson több játékost később, illetve átvigye/átmentse azt a draft capitalt jövőre, amit idén nem sikerült optimálisan játékosra fordítani.
peterk2005
Az elejével még egyet is értek valahol, kicsit tényleg úgy tűnt, mintha a Titans (Evans és még Landryt is el tudom hinni) ezt játszotta volna el és még a Dolphins (Gesicki) is pont előttünk vitt olyat, aki nagyon jól elfért volna, de ez valószínűbb ettől független, ha kell nekünk, felmegyünk eléjük. De Landryben egyáltalán nem vagyok biztos, mert őt kétszer is elpasszoltuk, sokból nekünk sem állt volna mozogni érte, ha nagyon kell, én inkább Gesicki után éreztem azt, hogy oké, akkor menjen egy olcsó letrade, úgysincs már bent olyan, aki kell nekünk.

A Bears 2. köre azért a Vikings, Lions, Packers hármas mellett bőven lehet, hogy top 5-ös, de mondjuk top 10-es lesz, szerintem ott ez is belejátszhatott, de az is olcsó lett, ha reálértéket nézünk, az biztos. És az is, hogy ezekhez képest drága és meglepő volt a feltrade-ünk utána, de ha ő volt az az (utolsó) ember, aki érdekel minket, akkor azért nem vészes.

De ezekben igazat adok azért neked, mert nekem is úgy tűnt, hogy voltak, akik direkt elénk jöttek be, akiknek sikerült olcsón pickhez jutni (mondjuk itt max Patriciának az egyéves plusz maradását tudom elképzelni 😀 ), és akik le tudták kicsit húzni trade-ben BB-t. Mondjuk a Lionstól utána vissza is szedtük a kölcsönt, mert a 4/14-re azért bőven jó érték a 2019/3 már

Evanst meg sajnálom, de nem sajnálom 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem sem tetszett sok minden, de azzal nem értek egyet, hogy lyukak lettek volna a védelemben bárhol (az egy LT posztot tartottam kérdőjelesnek, hogy Cannonnal próbáljuk-e meg, vagy oda hozunk embert), vagy hogy maradtak volna. Nem álomdraft, de szerintem pont az alapgondolatod hibás, mert ez a roster van annyira telített, hogy megengedhessük azt a luxust, hogy 1. körös futót viszünk, ha ő a legjobb érték ott a csapat szerint.Wyatt
Megmondom mi volt az én benyomásom.. Te is követted a draftot. Ahogy a trade-ek jöttek, csapatok mozogtak, akkor határozottan úgy tűnt, mintha több csapat tudná, hogy Belichick mit akar lépni, és beelőzték. Korábban ugye pont az volt a különleges, hogy soha senki nem tudta megtippelni sem hogy mit miért csinál az öreg.

Viszont az elmúlt években a liga tele lett olyan edzőkkel, GM-ekkel, akik éveket töltöttek Belichick alatt. Ott voltak a tűz közelében, tudják, hogy az öreg hogyan gondolkozik, kik tetszenek neki, hogyan állítja össze a draft boardot. Például Robinson tizenplusz évig volt Belichick scoutja majd egyre feljebb, tizenpár évet ült mellette a war room-ban, dolgozott a draft boardjain, kívülről fújja, hogy milyen típusú játékosok tetszenek az öregnek, kikre vadászik. Ez az ember most a Titans GM-je, és mi történik? A Titans első körben betradel pont Belichick elé, és elviszi Evans-t. Majd a második körben feltradel ismét Belichick elég kettővel és elviszi Landry-t.

Lehet, hogy neked éppen nem tetszenek ezek a játékosok, de az ugye egy dolog, mert Belichick nem a te boardodról draftol. 😊 Robinsonnak viszont nagyon jó elképzelései lehetnek, hogy Belichick boardja hogy néz ki, és utána látod, hogy ezeket lépi. És aztán látod, hogy az a Detroit ahol Bob Quinn a GM, aki szintén egy évtizedet ült BB alatt, szintén kívülről fújja, hogy hogy működik a Pats scouting, milyen lehet a board, felcsérl 8 helyet adva a 4/117-et mellé, ami a feltradelő Quinn-nek olcsóbb, majd az öreg még eltradeli az 51-et is szintén úgy, hogy a feltradelőnek olcsóbb, majd jön a CB run, és erre visszamegy 56-ra Dawsonért, és kevesebb felmozgásért visszaadja azt a picket amit 10 hellyel korábban nagyobb lemozgásért kapott.

Szóval az embernek az a benyomása, hogy hirtelen túl sok lett a ligában a Pats scoutingot, war roomot és draft boardot jól ismerők száma, akiknek idén pont úgy jött ki a draft, hogy ezt az ismeretet ki is tudták használni. Az öreget meg off-guard kapta a dolog, és az első két körben szaladnia kellett az események után. És ennek lett a következménye a későbbi sok trade is, hogy korrigáljon, hozhasson több játékost később, illetve átvigye/átmentse azt a draft capitalt jövőre, amit idén nem sikerült optimálisan játékosra fordítani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És hol nem volt tele a roster?
Btw, a drafton az elérhető legjobb játékost kell hozni, ahol lehet. Persze, nem kell két irányítót hozni Bradyre csak ezért az első körben, lehet ésszel is.Wyatt
Leírtam, hogy például hol. 😊 Mondjuk például CB, Isaiah Oliver. Klasszikus magas, gyors press man corner, éppen olyan amilyen nektek passzolna. Vagy ha most kis átalakítás lesz, több zónázással, akkor Joshua Jackson. Az tök mindegy, hogy néhány hellyel esetleg később is ki lehetett volna őket húzni. Michelt is ki lehetett volna, kb. ugyanúgy első kör vége és második kör közepe-vége közé tették mindhármat. Am a lényeg, hogy Barkley ill. Ward mögötti közvetlen első tierbe valók mind. JMC olcsó volt, ár/értékben okés, de egyrészt pl. 68%-os catch rate-el dobáltak rá tavaly, ami a 95. hely a ligában. És mindezt közel 100-as ratinggel. Ráadásul 30 éves, csak 1 év contractja van. Ez egy elit csapat, itt nem kezdőbe kell húzni, hanem fenntartani a rostert. JMC utódját most lehetett volna kihúzni, nem jövőre kell majd, hogy majd rookie-ként tanulgassa a szakmát.

Vagy pl. a két DE-nek (Claybornnak és Flowersnek) a gyengéje a futás elleni védekezés. Könnyen megkerülhetők szélen, lassúak, nem tudják tartani úgy az edge-t ahogy a jobb futás elleni DE-k. És ehhez van egy elég lasssúúú LB sor, amelyiknek szintén a szél a gondja. Azokkal az offense-ekkel szemben szenvedett a védelem a legjobban, akik széltében széthúzták a pályát (akár a mozgékony QB, akár erre kialakított gameplannel), mert a védelem egyszerűen szélen lemaradt. Ezzel is lehetett volna kezdeni valamit (felmenni 2-t a Titans elé akiről tudható volt, hogy LB krízisben vannak, előttük viszont a Lions és Cincy OL-t fog húzni, amiből volt még bent rengeteg, 2 helyet valamelyik valószínűleg hátrament volna, és behúzni Rashaan Evans-t éppen az az erőssége, hogy oldalvonaltól oldalvonalig bejátssza a pályát.

Nem tanácsot akarok adni, főleg nem utólag okosnak lenni. Biztos megvolt az oka, hogy így vezényelték le a draftot. Én csak azt mondom, hogy ültem végig a draft alatt, és az első körbeli Wynn-t pick kivételével (ami kicsit szintén furcsa volt, mert volt még bent szerintem 3 potens tackle is, és erre berántani egy 6"2-es tacklenek alulméretezett guardot? De ez oké, ez olyan Belichickes, ő tudja), a többi picknél vártam a picket, volt általában 4-5 alternatíva is, amit logikusnak éreztem, és helyettük jött egy teljesen váratlan és számomra ésszerűtlen pick, vagy pedig ésszerűtlen letrade, mert lett volna éppen több is akit ki lehetett volna húzni. BPA alapon is. Sőt főleg úgy, ha azt mondom, hogy egy ilyen elit csapatnál a draft részben nem needek pótlásáról szól, hanem a kontinuitás fenntartásáról. Ergó nem az idei rostert nézegetem, hogy hol van lyuk, hanem azt, hogy 1-2 éven belül mit kell majd pótolni. És ehhez képest ha megnézem akkor Wynn érdekes, de oké, Michel nagy luxus, a slot CB jó húzás, és hátul is van 1-1 akiből lehet valami. Két első körből és két második körből ez kevés nekem. (Befejeztem, nem akarom zavarni a levegőt tovább, ennyi voltam.)
peterk2005
CB jöhetett volna, igen. Lyuk lenne ott akár a draft előtt vagy pláne most? Nope
DE jöhetett volna, igen. De húztunk oda az elmúlt években fiatal játékosokat, most hoztunk egy veterán pass rushert is, hogy legyen rutin is. Volt/maradt lyuk? Nope
LB jöhetett volna, igen. De felépült Hightower, ott van még a tavaly teljesen korrekt Van Noy, és én továbbra is itt számolok Riversszel is. Itt sem volt lyuk. A Titans elvitte Evanst? Hála az égnek, én nagyon paráztam tőle, hogy hozzánk jön.

Ha jött volna Key pass rushernek, Evans LB-nek, akkor mindkét posztra lett volna egy magasra várt ember, csak én meg elmentem volna szépen sírni a sarokba. Jó, igazából Bentleynél is gondolkodtam ezen azért.

Azzal egyetértek, hogy nem needre kell húzni, hanem folyamatosan építkezni és a jövőre húzni. De pl Michelt itt a bowlon is volt olyan szakértő, aki lényegesen feljebb rakta volna, ha nagyobb terhelést kap, ez utóbbi hiánya nekem kifejezetten jó mondjuk, mert nincs értelme a futókat egyetemen széthasználni, így legalább az NFL-ben jobb lesz. És nagyon nem lepne meg, ha jobb lenne bármelyik RB-nél a classból, én nálam is ő volt az első opció hozzánk a posztról.

Nekem sem tetszett sok minden, de azzal nem értek egyet, hogy lyukak lettek volna a védelemben bárhol (az egy LT posztot tartottam kérdőjelesnek, hogy Cannonnal próbáljuk-e meg, vagy oda hozunk embert), vagy hogy maradtak volna. Nem álomdraft, de szerintem pont az alapgondolatod hibás, mert ez a roster van annyira telített, hogy megengedhessük azt a luxust, hogy 1. körös futót viszünk, ha ő a legjobb érték ott a csapat szerint.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clayborne-t nem tudom, de Flowers kifejezetten jó futás ellen. Robbanékonyság és first step sajnos adottság kérdése is, különben ő szerintem elit DE lenne.
Boston
Mindkettő elég robbanékony, csak nem elit szinten szerintem. Flowers a "komplettebb" játékos, ő futás ellen belül korrekt, bár kicsit sok a missed tackle-je. Azt nem tudom, hogy miért van a különbség kívül vs belül, én látványra sebesség problémának gondolom. Claiborn igazából pure rusher, futás ellen nem is nagyon foglalkoztatták. Egész évben nem volt összesen 10 tackle-je sem tavaly. (Flowersnek 40+ volt. Ő volt foglalkoztatva rendesen, csak az említett külső futásokkal nem nagyon tudott mit kezdeni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Clayborne-t nem tudom, de Flowers kifejezetten jó futás ellen. Robbanékonyság és first step sajnos adottság kérdése is, különben ő szerintem elit DE lenne.

Do your job
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És hol nem volt tele a roster?
Btw, a drafton az elérhető legjobb játékost kell hozni, ahol lehet. Persze, nem kell két irányítót hozni Bradyre csak ezért az első körben, lehet ésszel is.Wyatt
Leírtam, hogy például hol. 😊 Mondjuk például CB, Isaiah Oliver. Klasszikus magas, gyors press man corner, éppen olyan amilyen nektek passzolna. Vagy ha most kis átalakítás lesz, több zónázással, akkor Joshua Jackson. Az tök mindegy, hogy néhány hellyel esetleg később is ki lehetett volna őket húzni. Michelt is ki lehetett volna, kb. ugyanúgy első kör vége és második kör közepe-vége közé tették mindhármat. Am a lényeg, hogy Barkley ill. Ward mögötti közvetlen első tierbe valók mind. JMC olcsó volt, ár/értékben okés, de egyrészt pl. 68%-os catch rate-el dobáltak rá tavaly, ami a 95. hely a ligában. És mindezt közel 100-as ratinggel. Ráadásul 30 éves, csak 1 év contractja van. Ez egy elit csapat, itt nem kezdőbe kell húzni, hanem fenntartani a rostert. JMC utódját most lehetett volna kihúzni, nem jövőre kell majd, hogy majd rookie-ként tanulgassa a szakmát.

Vagy pl. a két DE-nek (Claybornnak és Flowersnek) a gyengéje a futás elleni védekezés. Könnyen megkerülhetők szélen, lassúak, nem tudják tartani úgy az edge-t ahogy a jobb futás elleni DE-k. És ehhez van egy elég lasssúúú LB sor, amelyiknek szintén a szél a gondja. Azokkal az offense-ekkel szemben szenvedett a védelem a legjobban, akik széltében széthúzták a pályát (akár a mozgékony QB, akár erre kialakított gameplannel), mert a védelem egyszerűen szélen lemaradt. Ezzel is lehetett volna kezdeni valamit (felmenni 2-t a Titans elé akiről tudható volt, hogy LB krízisben vannak, előttük viszont a Lions és Cincy OL-t fog húzni, amiből volt még bent rengeteg, 2 helyet valamelyik valószínűleg hátrament volna, és behúzni Rashaan Evans-t éppen az az erőssége, hogy oldalvonaltól oldalvonalig bejátssza a pályát.

Nem tanácsot akarok adni, főleg nem utólag okosnak lenni. Biztos megvolt az oka, hogy így vezényelték le a draftot. Én csak azt mondom, hogy ültem végig a draft alatt, és az első körbeli Wynn-t pick kivételével (ami kicsit szintén furcsa volt, mert volt még bent szerintem 3 potens tackle is, és erre berántani egy 6"2-es tacklenek alulméretezett guardot? De ez oké, ez olyan Belichickes, ő tudja), a többi picknél vártam a picket, volt általában 4-5 alternatíva is, amit logikusnak éreztem, és helyettük jött egy teljesen váratlan és számomra ésszerűtlen pick, vagy pedig ésszerűtlen letrade, mert lett volna éppen több is akit ki lehetett volna húzni. BPA alapon is. Sőt főleg úgy, ha azt mondom, hogy egy ilyen elit csapatnál a draft részben nem needek pótlásáról szól, hanem a kontinuitás fenntartásáról. Ergó nem az idei rostert nézegetem, hogy hol van lyuk, hanem azt, hogy 1-2 éven belül mit kell majd pótolni. És ehhez képest ha megnézem akkor Wynn érdekes, de oké, Michel nagy luxus, a slot CB jó húzás, és hátul is van 1-1 akiből lehet valami. Két első körből és két második körből ez kevés nekem. (Befejeztem, nem akarom zavarni a levegőt tovább, ennyi voltam.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Nagyon nehéz kiolvasni mi volt a draft stratégiánk, lehet már az első Titans picknél borult minden, és akkor mondták, hogy jó akkor LB-t későbbre, jöhet a többi, de én leginkább a halak Gesicki pickjénél érezem ezt leginkább (bár azok után, hogy se Josh Jackson se Oliver-t nem vittük ki már nehéz bármit is kiolvasni a tealevelekből + Goedert is bent volt még ha annyira kell TE, bár nálam elég egyértelmű Gesicki>Goedert), de a Landry pick is ilyen lehetettZERO_L
A legtöbb site A, A- osztályzatot az a draftra, úgyhogy az általános visszajelzés az, hogy akármi is volt a statégia, azt jól sikerült végigvinni.

peterk2005
ezek a site-ok azok akik a draft előtt meg totálisan rosszul sorolják be a prospectek értékét
nem tudom kiknél olvastad ezeket, de a legtöbbjük csak azért ad magas értékelést mert "BB majd úgy is kihozza belőlük az állatot" vagy azért, hogy évek múlva ne röhögjenek rajtuk...

ahol én olvastam (nem nagyon nézem ezeket, szóval kicsi a minta) ott inkább B-t vagy pl PFF-nél közepeset adtak (mondjuk ők a Jets-nek meg elit osztályzatot adtak, szóval nem venném azt se készpénznek)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Nekem pont a safety poszt miatt van hiányérzetem. Chung mögött nincs egy használható backup sem.

Elég nagy lehet a bizalom Clayborne irányába, gondolom ezért is hanyagoltuk ennyire látványosan a DE posztot (meg szvsz tényleg nem volt valami mély az a poszt).

Duke-nak pedig rohadtul örülök. Nem tudom, hogy volt e jobb slot CB nála, de nekem nagyon tetszik a játéka. Agresszív, nagyon jól olvassa a játékot és futás ellen is egészen impresszív. Remélem ezt látjuk majd tőle nálunk is.
Boston
Több helyen is olvastam, hogy Dawson alkalmas lehet Richards szerepkörére. Ha tényleg így (is) fogjuk használni, akkor simán megérte a 2. kört.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi elég sokat játszunk Big nickel felállásban, 3 safetyvel. Ha ebből a 3 kezdőből 1 megsérül, akkor kön Richards. Rádásul Chung és DMC is 31 évesek. Mondjuk ezekkel nyilván ők is tisztában vannak.
És bár Sony nem lesz OROY, nekem nincs gondom az idei drafttal, aztán persze majd meglátjuk.
De van abban is igazság amit peterk írt, hogy valahogy van egy pici hiányérzete az embernek a lehetőségeinket tekintve.
Boston
Ennyi CB megszerzésével kíváncsi vagyok, mennyivel lesz gyakoribb a nickelben a CB-k használata. Mondjuk Richardstól én is fázok 😊

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Mi elég sokat játszunk Big nickel felállásban, 3 safetyvel. Ha ebből a 3 kezdőből 1 megsérül, akkor kön Richards. Rádásul Chung és DMC is 31 évesek. Mondjuk ezekkel nyilván ők is tisztában vannak.
És bár Sony nem lesz OROY, nekem nincs gondom az idei drafttal, aztán persze majd meglátjuk.
De van abban is igazság amit peterk írt, hogy valahogy van egy pici hiányérzete az embernek a lehetőségeinket tekintve.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most van kicsit több időm hosszabban elmélkedni a draftról.

Többen is vártuk, hogy felcserélünk Rosenért, ha elkezd csúszni. Elnézve, hogy mit kapott a Raiders, eszünk ágában sem volt felmenni Rosenért.
ervinator
Ezzel sajnos kevesen voltunk így, ezek szerint 😊

Ja igen, és Mayfieldért akartunk felmenni állítólag, csak ő ugye 1/1-es lett. Hát akkor fasza, hogy nem sikerült 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha azt nézzük, hogy White és Burkhead 2021-ig van idekötve és Sony hasonló stílusú mint Lewis volt, akkor érthető. Ha beválik, akkor sokat nyerünk vele, mert jöhetnek ugyanazok a játékok, 4-5 évig olcsó, plusz spórolva lett évi 3,5-4 millió amit lehet másra költeni.Solymi
Ez érthető indok lenne ha mondjuk 5. körben jött volna egy futó. De első körben 3-4 milla spórolásért futót húzni, amikor van egy White, Gillislie, Burkhead, Hill négyes a rosteren, akik mind olcsók, fiatalok és már megmutatták, hogy tudják pótolni Lewist is úgy, hogy nem érezni a hiányát? Ezt nem tudom másnak mondani, mint luxus. Ráadásul nem is igazán spórolás, mert Michel kb. 1.8 millával fog nyitni az első kör miatt, ami csak pár százezerrel kevesebb mint a másik három cap hitje. Negyedik évére meg ő is Burkhead féle pénznél fog járni.

De mindez oké is lenne, ha olyan tele lenne a roster, hogy lehet szabadon luxus pickelni. De a védelem azért nem így áll, és azért az offense-ben is lehetett volna máshová húzni. Pl. Allen igencsak drága ahhoz képest amit csinál. Rajta egyedül többet lehetne volna spórolni mint bármelyik futón. Ráadásul pont RB poszton luxus pickelni ami sok év legmélyebb classát hozta a draftra? Figyeld meg ebből a draftból még 4.-6. körös játékosok is lesznek kezdő futók, de minimum nagyon jó running by committee tagok.

Volt bent bőven olyan védő még akikből lehetett volna válogatni és elfért volna a poszton premier talent (vmelyik corner, vagy Landry, vagy ha nem védő akkor Connor WIlliams, vagy Gesicki/Goedert valamelyike, stb.), vagy ha egyik sem tetszik akkor letrade.
peterk2005
És hol nem volt tele a roster?

Btw, a drafton az elérhető legjobb játékost kell hozni, ahol lehet. Persze, nem kell két irányítót hozni Bradyre csak ezért az első körben, lehet ésszel is.

De én tartom, hogy nem látom, hol lenne lyuk. Javultunk DE-ben, DT-ben, LB-ben rengeteget, CB-ben egy kis visszaesés oké (de nem a Super Bowlhoz képest), de oda meg jött 2. körös ember. Hol volt lyuk? Landry. Igen, én is őt vittem volna. Háromszor volt rá esélyünk, sajnos a csapatnál nem érezték úgy, hogy kell, ezt én is sajnálom. Sőt, Taven Bryant is bánni fogjuk néhány év múlva.

Gesicki és Goedert a második körben is elérhető volt (bár lehet, hogy pont Gesicki miatt trade-eltünk le a Lionsszal), de nem kellettek. A TE poszt nekem sem tetszik, én is hoztam volna bármelyiket. Ettől még a keret teljes volt, a kezdők mindenhol megvannak és a csapat is kiemelkedő.

Michel pedig bőven jobb lesz, mint bármelyik futó, figyeld csak meg, pláne, ha végre falunk is lesz a futáshoz.


Nekem pont a safety poszt miatt van hiányérzetem. Chung mögött nincs egy használható backup sem.

Elég nagy lehet a bizalom Clayborne irányába, gondolom ezért is hanyagoltuk ennyire látványosan a DE posztot (meg szvsz tényleg nem volt valami mély az a poszt).

Duke-nak pedig rohadtul örülök. Nem tudom, hogy volt e jobb slot CB nála, de nekem nagyon tetszik a játéka. Agresszív, nagyon jól olvassa a játékot és futás ellen is egészen impresszív. Remélem ezt látjuk majd tőle nálunk is.
Boston
Az oké, de most van három NFL-szinten is jó safety, negyedik kezdőt nem feltétlenül húz az ember. Persze a hátsókörös emberek helyett lehetett volna, de inkább CB-ket gyűjtöttük. Ha a sérülés miatt félsz, akkor azért DMC át tudja venni a helyét, Harmon meg lehet FS, ha úgy van, nem lenne akkor sem rossz az egység, de persze ettől még elférne ide ember ilyen King és Ebner félék helyett. Speciális egységben is lehetne használni, de pályára lehetne dobni a védelemben is. Hát Flowers és Wise azért annyira nem rosszak, kiegészülve Claybornnal, és adott szituációban Riversszel/Hightowerrel, belülről Guyjal, még akár pass rush is lehetne.

A futás elleni védekezés és a biztos szerelési képesség pedig nálunk amúgy is elég fontos, szóval én is örülök, ha jó lesz ebben 😊

több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nekem pont a safety poszt miatt van hiányérzetem. Chung mögött nincs egy használható backup sem.

Elég nagy lehet a bizalom Clayborne irányába, gondolom ezért is hanyagoltuk ennyire látványosan a DE posztot (meg szvsz tényleg nem volt valami mély az a poszt).

Duke-nak pedig rohadtul örülök. Nem tudom, hogy volt e jobb slot CB nála, de nekem nagyon tetszik a játéka. Agresszív, nagyon jól olvassa a játékot és futás ellen is egészen impresszív. Remélem ezt látjuk majd tőle nálunk is.

Do your job
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha azt nézzük, hogy White és Burkhead 2021-ig van idekötve és Sony hasonló stílusú mint Lewis volt, akkor érthető. Ha beválik, akkor sokat nyerünk vele, mert jöhetnek ugyanazok a játékok, 4-5 évig olcsó, plusz spórolva lett évi 3,5-4 millió amit lehet másra költeni.Solymi
Ez érthető indok lenne ha mondjuk 5. körben jött volna egy futó. De első körben 3-4 milla spórolásért futót húzni, amikor van egy White, Gillislie, Burkhead, Hill négyes a rosteren, akik mind olcsók, fiatalok és már megmutatták, hogy tudják pótolni Lewist is úgy, hogy nem érezni a hiányát? Ezt nem tudom másnak mondani, mint luxus. Ráadásul nem is igazán spórolás, mert Michel kb. 1.8 millával fog nyitni az első kör miatt, ami csak pár százezerrel kevesebb mint a másik három cap hitje. Negyedik évére meg ő is Burkhead féle pénznél fog járni.

De mindez oké is lenne, ha olyan tele lenne a roster, hogy lehet szabadon luxus pickelni. De a védelem azért nem így áll, és azért az offense-ben is lehetett volna máshová húzni. Pl. Allen igencsak drága ahhoz képest amit csinál. Rajta egyedül többet lehetne volna spórolni mint bármelyik futón. Ráadásul pont RB poszton luxus pickelni ami sok év legmélyebb classát hozta a draftra? Figyeld meg ebből a draftból még 4.-6. körös játékosok is lesznek kezdő futók, de minimum nagyon jó running by committee tagok.

Volt bent bőven olyan védő még akikből lehetett volna válogatni és elfért volna a poszton premier talent (vmelyik corner, vagy Landry, vagy ha nem védő akkor Connor WIlliams, vagy Gesicki/Goedert valamelyike, stb.), vagy ha egyik sem tetszik akkor letrade.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryan Izzo TE blokkolásban kitűnhet, hogy elkapásokra mennyire lehet használni az majd kiderül.
ervinator
Izzonál valóban a blokkolást emelték ki illetve, hogy nagyon jó volt a 3-cone drillje.
Ha összejön, akkor Allen helyett később jó is lehet.
Solymi
Hát nem tudom, én azért messze nem vagyok elájulva egy 7.15-től, pláne, ha hozzávesszük, hogy minden más száma pocsék. Szóval atletikusság szempontjából pocsékul teljesített, ami azért rontja a képet. Itt amúgy Crossen cseszett erős.

Oké, hogy sok védő nem jött a drafton, de kellett DE, jött a piacról (Clayborn). Kellett LB, visszatért Hightower és Rivers (én nem vagyok hajlandó azt gondolni, hogy Bentleyvel számolunk ST-n kívül, Sam talán, de nekem azért a Hightower, Van Noy, Sam kevés lenne, inkább Rivers), jött CB (JMC+2. körös is), safety nem, de oda nem is kellett. Ja meg jött DT is (Shelton). Szal minden egységbe jött ember, nem látom, hogy ne próbáltunk volna ezen erősíteni.

A „Michel=ORoY” kifejezés nálam defaultnak vehető szeptemberig, Wynn legyen LT, Trent meg 6. OL-emberke, aztán az is rendben van, Berrios meg az új Dola és szevasz, jöhet a Super Bowl 😊)

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 444
Persze nekik évente ki kell találni valami gyökérséget, mert nagyon unják a Patriotsot, de egészen félelmetes, hogy minden évben csinálják a műbalhét folyamatosan...
Wyatt
Azért valahol érthető, hiszen kb. 15-17 éve a Pats a legesélyesebb, hogy SB-be jusson.
Ez olyan mint az F1-ben a Ferrari éra. Hiába volt sokszor gyengébb a gép mint a többiekké, Schumacher agyontesztelte a gépet, a többit meg hozzáadta ő, Brawn és Todt.
Később jött a Renault, Red Bull, Mercedes.

Szóval elég unalmas ez a dominancia sokaknak illetve az ilyen hírekkel lehet kergetni a szenzációt, de ezt te úgyis tudod 😉

Ryan Izzo TE blokkolásban kitűnhet, hogy elkapásokra mennyire lehet használni az majd kiderül.
ervinator
Izzonál valóban a blokkolást emelték ki illetve, hogy nagyon jó volt a 3-cone drillje.
Ha összejön, akkor Allen helyett később jó is lehet.


jött egy futó, aki ugyan remek lesz, de ebbe a csapatba nagyobb luxus,
peterk2005
Ha azt nézzük, hogy White és Burkhead 2021-ig van idekötve és Sony hasonló stílusú mint Lewis volt, akkor érthető. Ha beválik, akkor sokat nyerünk vele, mert jöhetnek ugyanazok a játékok, 4-5 évig olcsó, plusz spórolva lett évi 3,5-4 millió amit lehet másra költeni.[/quote]

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon nehéz kiolvasni mi volt a draft stratégiánk, lehet már az első Titans picknél borult minden, és akkor mondták, hogy jó akkor LB-t későbbre, jöhet a többi, de én leginkább a halak Gesicki pickjénél érezem ezt leginkább (bár azok után, hogy se Josh Jackson se Oliver-t nem vittük ki már nehéz bármit is kiolvasni a tealevelekből + Goedert is bent volt még ha annyira kell TE, bár nálam elég egyértelmű Gesicki>Goedert), de a Landry pick is ilyen lehetettZERO_L
A legtöbb site A, A- osztályzatot az a draftra, úgyhogy az általános visszajelzés az, hogy akármi is volt a statégia, azt jól sikerült végigvinni.

Nekem őszintén szólva más a véleményem. Szerintem amit Belichick a draft napig csinált idén az egészen brilliáns volt. Superbowl döntősként - azaz utolsó előttiből - csinált kb. 3-4. legerősebb draft capitalt, úgy hogy a csapat érdemben nem gyengült tőle. Akiket eltradelt, azokat vagy el kellett (JG) vagy a csapatnak luxus játékosok voltak (Cooks), így semmi sem veszett, viszont jött. Ezzel a Browns, Colts és Bills után kb. a Patsé volt a legnagyobb draft capital a drafton. (Lehet, hogy 1-2 helyet tévedek, de mindegy, ez akkor is brilliáns volt.)

Viszont magán a drafton ezt a masszív draft capitalt szerintem pocsékul sikerült "beváltani". Két első, két második kör, jópár hátsóbb pick - benne Garoppolo és Cooks értékével! - és ezért cserébe jött Brown, Wynn (eddig még oké is), jött egy futó, aki ugyan remek lesz, de ebbe a csapatba nagyobb luxus, mint Cooks volt, jött egy CB akinél volt több jobb is, és jött egy csomó hátsó körös majdmeglátjuk, akikkel az a gond, hogy a rosterre is nehéz lesz a nagy részüket felpasszírozni, mert ez egy jó csapat, kevély lyukkal.

Ez nekem elég kevés a draft capitalhoz mérten. Tudom - nem kell elmagyarázni 😊 - hogy benne van a pakliban, hogy pl. a sok majdmeglátjukból lesz 1-2 érték. A draft vége game of numbers, vagy lesz vagy nem lesz, ha lesz öröm és boldogság, ha nem, akkor majd legközelebb. Ez minden hátsó körrel, UDFA kerettel így van, minden évben. De ennek nincs köze a draft értékesebb részéhez. (Első 4 kör mondjuk.)

És azt is tudom, hogy a csapat még így is jó és jó is lesz. Persze. Idén is egyértelműen a gyűrű a cél. De azért legyinteni sem lehet rá, mert pl. annak, hogy a februári döntőn a Phillynek egyszer sem kellett puntolnia, azért elég szépen visszavezethető okai voltak a védelmet érintően (legkevésbé Butler padoztatására gondolok, hanem a roster mozgásokra). Ennek a draftnak is kihatása lehet arra, hogy a 2019-es (netán a 2020-as, mert addig Brady még eséllyel eljátszogat) playoffban mi lesz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
baromira várom már a pre seasont, hogy valamit lássunk abból mit is főz a mester a kondérban 😀
OL összetételére kíváncsi leszek, de elvileg egy pöpec kis támadófal lehet ez,ami mögött Sony azért ficánkolhat (igaz nagyon nem számítottam hogy futót húzunk korán). Titans egész drafton szívatott minket,feltrade elénk nem is egyszer és rendre kihúzták azokat a játékosokat akiket baromira szívesen elnézegettem volna nálunk, mondjuk annak örülök viszont hogy Lamar Jackson csak egy nagy ködösítés volt 😀
Kevés muníciót lőttünk a D-be drafton így érzésre,de majd a pályán kiderül...ehh de sok van szezonig még mindig 😕

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
áthozom ide:

hát nem tudom, azt nézve hogy milyen draft capital-lel indultunk neki, a pats draftjára max egy C+t tudnék adni

(aztán nyilván 2-3 év múlva a 6.körösek felhúzzák majd ez is A- ra)
ZERO_L
Igazából az első kettő húzás, ami nagyon fontos, ott meg lesz egy LT és egy ORoY, szal az fasza. A 2. körben húzott CB értékre azért nem rossz, most, hogy ezt követően abbahagytuk a draftot, az kár. Sam még akár hasznos is lehet, Berrios lesz az új Amendola, Crossen meg egész érdekes CB-prospect, de azt gondoltam volna, hogy Jordan Thomast hozzuk a „szerepkörére”

Persze, ebből a két első, két második, egy harmadik körből lehetett volna jobb is, de úgy látszik, feladtuk az idei draftot a jövő éviért cserébe
Wyatt
én inkább úgy fogalmaznék, hogy első két körben lévő húzás az ami fontos, ott kell megtalálni a kezdő játékosokat, ha így nézzük akkor mondhatjuk, hogy "fasza", csak a futó meg a slot corner nem az a poszt ahova legelöl kellene húzni

Wynn-nel nincs gond, LT poszt (ha oda tervezik) need volt szerintük is, nem volt bent már értelmes OT prospect, ha OG lesz mondjuk Mason helyett akkor is érthető, hogy elit prospecttel tudjuk helyettesíteni, bár azért guardért (ha az nem Nelson-féle szörnyeteg) megint korainak érzem az első kört

Sony Michel több szempontból is érdekes, először is, baromira jó lenne ha végre Brady-nek nem kéne meccsenként 35-40szer passzolnia így öreg korára, hanem meglenne a minőségi futójáték mellette, amivel levehetnénk a terhet róla akár csak az alapszakaszban, már az is nagy segítség lenne, szóval ilyen értelemben értem a magasan draftolását
Michel a potenciált tekintve minden feltételnek megfelel, hogy 3down-os back legyen, csak tartok tőle ő is olyan lesz mint Gronk, baromira jó lesz, sokat fog hozzáadni a támadójátékhoz viszont a sérülései vagy a fumble miatti büntetései miatt nem fog annyit a pályán lenni, hogy a maximális potenciált ki tudjuk belőle hozni

még ha ettől az utolsótól el is tekintek mert első kör végén azért minden prospectnek lesz minimális redflag-e, Sony-é meg olyan ami javítható (fumble) vagy a futball része (sérülés), akkor is érdekes mert ha átnézek a védő oldalra akkor elég érthetetlen, hogy a top100ból egy darab védőt hozunk az is ""csak"" egy slot corner

Dawson is önmagában védhető pick, ő nem a BB-től megszokott második körös "kutya nem hallott róla DB" reach, ráadásul a slot corner poszt nem igazán volt megoldva nálunk szóval valahol need is volt, ő pedig elég jól teljesített tavaly ezen a poszton:

 twitter.com/PFF_Steve/status/990288950546837504

Egyik legnagyobb mutatványa az volt, hogy Kirk-öt totálisan levette a pályáról

Viszont én nem látom, hogy a szélső poszt bármennyivel is megoldottabb lenne, persze erre az évre rendben van, de Rowe-t vagy JMC-t meg kell fizetni (vagy jövőre kell az első kört egy CB-re költeni), ha jól játszanak akkor meg fogják kérni az árukat, ha rosszul akkor meg ügye minek... olyan jól egyikkel sem járhatunk

Harmadik naposok igazából csak felfelé tudják húzni a draftot, Berriosnak örülök, talán Sam is beválhat, a többiek szerintem nem fognak sok vizet zavarni. Ezzel a két LB pick-kel talán arra is választ kapunk, hogy Riverst DE-ben fogjuk játszatni, mert ha ő is OLB lesz akkor a DE állományunk nem sokat javult tavalyhoz képest.

Nagyon nehéz kiolvasni mi volt a draft stratégiánk, lehet már az első Titans picknél borult minden, és akkor mondták, hogy jó akkor LB-t későbbre, jöhet a többi, de én leginkább a halak Gesicki pickjénél érezem ezt leginkább (bár azok után, hogy se Josh Jackson se Oliver-t nem vittük ki már nehéz bármit is kiolvasni a tealevelekből + Goedert is bent volt még ha annyira kell TE, bár nálam elég egyértelmű Gesicki>Goedert), de a Landry pick is ilyen lehetett

az biztos, hogy valamiért nagyon nem kedveltük ezt a class-t (ennyit tradelni azért nem szokott BB), pedig láthatóan QB-t nem akartunk vinni, azért ez nálam piros pont, ha már csak három húzásunk volt a top100ban akkor az egyik sem irányító lett
szóval elég sok számunkra kedvező prospect/poszt csúszott, támadó falat és futókat kipipáltuk az első nap, elkapó sor alapból nem volt erős, a CB-S-DE/OLB részlegből meg számomra érthetetlen módon (Dawson-on kívül) senki nem kellett, inkább bízunk a jövőévi classban
(vagy BB már az utódjának gyűjti a draft cetliket, nem is értem az ESPN-nek hol marad ez irányú felismerése...)

Szóval összességében én nem tudom ezt a draftot egy közepesnél jobbra értékelni nekem hiányzik a D#-be a húzások, meg úgy általában a 2-3-4 körösök, és ez a 9ers-es OT csere is eléggé fejvakarós
a 2.+3. körös picknek köszönhetően jövőre megint lehet bizakodni, de sajnos most meg elég rendesen kell Patricia-ék ellen drukkolni, aztán ügye kérdés azokat a draft cetlik milyen értéket fognak képviselni és kikre fogjuk felhasználni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Most van kicsit több időm hosszabban elmélkedni a draftról.

Többen is vártuk, hogy felcserélünk Rosenért, ha elkezd csúszni. Elnézve, hogy mit kapott a Raiders, eszünk ágában sem volt felmenni Rosenért. Mike McGlinchey is kiment a TOP10-ben, így ő érte sem lehetett volna felcserélni, így jött Isaiah Wynn OT/OG.

Ezt a húzást szerintem párban kell nézni Trent Brownnal. 2 kezdő guardunk megvan Mason és Thuney személyében és elméletileg a RT poszt is megvan Cannonnal. Center pedig Andrews. Nyitott az LT pozi, amire így akár 3 jelentkező is lehet: Garcia, Wynn és Brown. Garcia kérdéses, szerintem, ha teljesen rendbe jött volna, akkor nem cserélünk Brownért. Ha Wynn lesz a kezdő, ahogy várjuk, akkor Brown marad backup LT, ami igazából nem is olyan rossz forgatókönyv. Ha Brown kiharcolja magának a kezdő LT pozit, akkor Wynn mehet Guardnak és Thuney mehetne akár Centerbe, amivel a futásblokkolás feljavulna, de LT poszton azért sebezhetőnek gondolnám magunkat. Azt se felejtsük el, hogy Masonnak utolsó idénye jön és elnézve a guard fizetéseket nem biztos, hogy meg akarjuk majd tartani, így viszont a Wynn húzás is felértékelődik.

Bármelyik verzió is lesz végül azt hiszem a fal így rendben van.

Első kör végén Sony Michel RB érkezett. Valaki korábban írta, hogy nem jött playmaker, szerint Michel pont a playmaker kategória. Jól lát a pályán és nagyon jó az irányváltása. Emellett nem is volt eddig agyonhasználva. Utolsó 3 évében ~150-el kevesebb labdacipelést kapott, mint Barkley. Fumble gondjai vannak, de ezt nyilván látta BB is, ha ennek ellenére kiválasztotta őt ilyen magasan, akkor minden más téren eléggé rendben lehet a srác.

Draft előtt tudtam volna mást húzni ezen a poszton, főleg DE-ben gondolkoztam, de nézzünk kicsit utána. A Saints egy plusz első körért cserélt fel Marcus Davenportért az 1/14-re. Landry és Hubbard is csúszott, utóbbi egészen a 3. körig. Ezekből azt szűröm le, hogy nem igazán ért egyik sem első kör végi picket. Így bár luxus pick Michel, de értékét tekintve jó helyen van, illetve ez a roster azért megenged egy ilyen picket.

Duke Dawson CB CB posztot nem éreztem akkora neednek, de ha valahova elfért az upgrade, akkor a slot CB poszt pont ilyen volt. Kérdés mennyire áll be Dawson a BB féle 2. körös bustok sorába, de az alapján amit lehet tudni róla a srác rendben van. Atletikus, jól szerel, jól olvassa az útvonalakat, ugyan méretéből adódóan limitálva van a slot helyre, de ez nekünk pont megfelel.

A 2. nap inkább a letradekről szólt, amivel szereztünk egy jövő évi 2. és 3. kört. Amit érdemes megjegyezni, hogy BB nagyon szívesen forgatja be a pickeket már kész játékosba, szóval azon se lepődnék meg, ha az idény kezdete előtt vagy már idény közben tradelnénk valakiért felhasználva valamelyik most szerzett picket.

3. napon egymás után jött 2 LB Ja'Whaun Bentley és Christian Sam. Bentley inkább csak futás ellen használható, Sam elméletileg coverageben sem teljesen fogalmatlan. Ha kettőből az egyikük beválik már boldog leszek.

Berrios tipikus Pats WR, örülök neki, meglátjuk mennyire tudja beverekedni magát a végső rosterre.

7. körben 3 választásunk is volt, elsőnek Danny Etling QB. Sok mindent el fog árulni róla, hogy megtartjuk őt az 53-ban vagy PS-be küldjük. Végül az eredeti megérzésem jött be, miszerint nem fogunk magasan irányítót húzni.

Keion Crossen CB érdekes választás. Bár nem volt meghívva a Combinera azért a Pro Dayek alapján ki lehet indulni. 4.33 40 yardra képes mellé párosul 6.67 3cone illetve vertical jump 39.5 és broad jump 10’11”. Egy hetedik körös választottól ez elég impresszív a többit pedig majd meglátjuk.

Ryan Izzo TE blokkolásban kitűnhet, hogy elkapásokra mennyire lehet használni az majd kiderül.

Összességében nekem tetszik a draftunk. Ami igazán need volt azt úgy néz ki megoldottuk, Michel személyében szerintem sok örömben lesz részünk. Kezdődhetne már a szezon 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egészen szánalmas, amit az ESPN képes művelni a csapattal kapcsolatos híreknél. A semmiből csinálnak felhajtást egy olyan ügyben, amiről évek óta lehet tudni, hogy hülyeség, de pl a Garoppolo-csere után meg pláne. Persze nekik évente ki kell találni valami gyökérséget, mert nagyon unják a Patriotsot, de egészen félelmetes, hogy minden évben csinálják a műbalhét folyamatosan...

több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0122%2Fr317533_1296x729_16-9.jpg
Pats' Brady confirms he plans to play in 2018
Patriots quarterback Tom Brady will play in 2018 as part of his goal to extend his career into his mid-40s.
Szerintem túl sokat foglalkoznak Brady visszavonulásával!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Apa kezdődik! Kezdődik, kezdődik, kezdődik...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/